Ви є у «неприродне» Посилання на анкету? (Оголошення нові дані Market Samurai в "з посиланням домени»)

Більшість людей знає, що вхідні посилання на ваш сайт (у поєднанні з на місці оптимізації) є ключовими факторами ранжирування, особливо для дорогих ключових слів. Більшість з нас також знають, що не всі посилання рівні і що посилання з сайтів з високим влади несуть набагато більше енергії (або «сік» як ми любимо називати його).

Що ви можете не знати про те, що поряд з кількістю і якістю посилань, є і третій критерії Ви повинні також розглянути; і завдяки нашим дивним партнерів даних на Majestic SEO, ми з гордістю оголошує про додавання «посилаються доменів" даних в модулі SEO ринкової конкуренції самурая.

Багато посилання, Один Посилаючись домену

Що посилаються доменів?

Це досить просто насправді. Кожен відрізняється сайт, що містить посилання на веб-сайт в цілому, або конкретної сторінки на вашому сайті вважається відрізняється посилається домен.

Так що якщо у вас є 100 посилань, що вказують на сторінку і 90 приходять з одного сайту і 10 від другого, ви будете мати з посиланням доменне два рахунки (оскільки тільки два різних веб-сайтів посилаються на даній сторінці на вашому сайті).

Ви очікували отримати низьку кількість посилаючись домену, коли ви зосереджені ваші зусилля побудови посилань на веб-сайті одного джерела.

Чому я повинен піклуватися про те, скільки з посиланням домени сторінка має?

Зрозуміло, що число різних посилаються доменів, що вказують на ваш сайт є важливим фактор ранжування для Google. Насправді, Ренд Фишкин з SEOmoz слави пише: "У нашому аналізі кореляції даних, жоден метрика не має більш позитивний кореляція з високого рейтингу, ніж кількість зв'язків кореневих доменів."

Примітка: Ця цитата з Rand вже майже два роки, і якщо ви читаєте його наступні повідомлення, він в даний час також приділяє особливу увагу на посилання з соціальних медіа (знаходження можна переконатися, від наших побудови посилань кампаній).

Я думаю, що це досить легко уявити собі, чому пошукові системи будуть використовувати ряд унікальних посилаються доменів як фактор ранжування. Це не важко маніпулювати один або кілька сайтів і отримати великий обсяг посиланнях, а це складніше отримати посилання з різних джерел (особливо шанованих).

Мені здається, що системи, як Google шукають сайтів, які набирають популярність посилань в дорозі, який виглядає «природним» і переходи з різних сайтів є показником цього.

Чи можна вимірювати Посилаючись домену розраховувати на певні сторінки і доменів?

Market Samurai тепер пропонує два способи для вимірювання посиланням кількість домену:
. 1 Посилаючись Домени для Page (RDP) - підрахунок числа посилаються доменів на конкретну сторінку.
. 2 посилаються доменів в доменних (RDD) - підрахунок числа посилаються доменів в домені в цілому.

Я зробив швидкий огляд 10 випадкових ключових фраз, заснованих на об'єктах в моєму кабінеті (для цікавих, я використовував дресирування, знявся кистями, плоский екран Відгуки монітор, Вінні-Пух, принтерів Brother, Тривалість життя Tyrannosaurus Rex, адаптер живлення Apple, , бордовий жіночий гаманець, чохол Cut Levi Джинси і ванільне морозиво - і так, матеріал тут досить випадкова)!.

Цікаво, що я помітив, що кількість RDP (посилаються доменів на сторінку) коливалася дико. Насправді RDP часто нуля і в цілому показали невелике кореляцію до ранжирування.

RDD (посилаються доменів в домені), проте, був набагато краще показник. Поки це було не так, що результат пошуку з найбільшим RDD завжди був найвищого рангу (на сторінці оптимізації і раніше критична), це мало місце, що навіть для більш неясних фраз, що майже в кожному випадку мінімальний RDD розраховувати отримати на першій сторінці був в тисячах.

Здавалося б, з цього зразка набору фраз, які ви просто повинні бути поширення посилань від цілого ряду різних областях, щоб бути "у грі" на середніх і високих фраз конкуренції. Єдиний виняток з цього правила були «окремий випадок 'Результати пошуку оголошень, наприклад, зображень Google, карти і т.д.

Де я можу побачити що посилається число доменів в Market Samurai?

Щоб побачити посиланням кількість домену для даній сторінці, просто перейдіть на вкладку SEO конкуренції і відзначте прапорець, щоб включити "Посилаючись доменів - Домени (RDD)" та "посилаються доменів - Сторінка (RDP)". Ось приклад:

Посилаючись Домени Приклад

Для супер цікаво, це також варто отримувати обліковий запис Majestic SEO (безкоштовний акаунт буде робити добре). Ви можете натиснути на маленьку стрілку поруч із посиланням підрахунку домену на вкладці SEO конкуренції. Majestic покаже сторінку, що показує, як з посиланням Кількість доменів зросла з плином часу (який є одночасно здорово, що вони знають, що інформація, і я запропонував би також поступове зростання в посиланнях також вказівку «природного» зростання посилання).

Як це допомагає? Що робити, якщо я борюся рангу цільової ключове слово?

Перед тим, як турбуватися про те, низький посиланням кількість домену, моя порада повернутися до витоків. По-перше, я переконатися, що ваш «на місці» структура є правильним, наприклад, підтвердити, що ключове слово ви хочете зайняти місце для знаходиться в тег заголовка на сторінці ви хочете зайняти місце. Також перевірте, що сторінка має багато посилань, що вказують на нього з інших сторінок на вашому сайті. Нарешті, переконайтеся, що ці посилання всередині вашого сайту включають цільові ключові слова в якірний текст.

Крім основи, ви в основному повинні більше посилань. Якщо ваш домен в цілому має низьку кількість посилаючись домену, то я пішов би для загальної сполучуваності посилань на обох домену і вашої цільової сторінки з різних джерел. Якщо домен вже містить широкий спектр посилаються доменів вже, то я б запустити більш цілеспрямовану програму побудови посилань на сторінку ви працюєте зокрема.

Як я можу отримати посилання з широкого кола джерел?

Налагодження зв'язків є тема, яку я міг би (і, ймовірно, повинні) присвятити тривалий ряд окремих повідомлень в блозі в, тому що є практично безмежні масив способів налагодження зв'язків.

Ось короткий (і дуже неповний) перелік побудови посилань підходів мені подобається в даний момент:

1 Стаття Syndication -. Формування XML статті для налагодження зв'язків і раніше дуже багато з основних продуктів для SEO'ers по всьому світу. Є способи, щоб використовувати ваші зусилля тут, щоб збільшити "поширення" зі статей ви пишете, що може значно збільшити вартість від однієї статті, і ми, швидше за все, є про що говорити на цю протягом найближчих місяців.

. 2 Отримати Соціальні - приймаючи зміст ви хочете написати, і штовхає його через соціальні канали допоможе вам посилання. Ви можете як просто перевидавати або просування контенту на своїх профілях соціальних медіа, і ви можете навмисно запрошувати людей, щоб підштовхнути 'як' кнопку та ін В останні повідомлення в блозі, де я запитав 'людей натиснути Facebook як кнопка я отримав 10x кількість "любить" як тоді, коли я цього не зробив.

Прямі посилання ви створите за допомогою соціальних медіа, ймовірно, буде «ні-спостереження" (і так нічого не коштує), але це, здається, ваша присутність на цих властивостях стежать Google в будь-якому випадку. Крім того, потік на ефекті профільованої в соціальних медіа буде отримати ви пов'язує як з відносинами ви створите і навіть від скребків, які приймають цей матеріал і опублікувати її.

. 3 RSS потік Представлення - Це трохи образливий, але це прекрасний "робити один раз, отримати вигоди для життя» тип угоди. Ось кроки, залучені:

. Створення RSS-канал вашого змісту в абстрактній формі (наприклад, опублікувати тільки частина кожного елемента контенту або статті). Не забудьте включити посилання на повний текст статті у вашій стрічці.

б. Потім візьміть цей абстрактний RSS фід і представити його на RSS потік каталогів, як feedage.com (просто зробити пошук по "RSS-канал довідник", і ви знайдете безліч подібних сайтів).

с. Ці RSS потік каталоги будуть потім повторно опублікувати свій контент і включити ваш посилання на першоджерело. Таким чином, кожен раз, коли ви публікувати контент ви отримуєте миттєвий зворотною.

Знову ж, це трохи образливий, тому, можливо, гідна повного поста на свій власний, але я знайшов цей підхід особливо корисний для великих сайтів з великою кількістю сторінок, які не повною мірою проіндексованих пошуковими системами. Пам'ятайте, якщо сторінка не індексується, він не буде їздити будь-який органічний пошуковий трафік.

4 Форум -. Знайти жменю великих, гучних форумах у вашій галузі і взяти участь. Переконайтеся, що ви заповнити свій профіль форум повністю і поставити посилання ваш файл підпису. Тоді, участь у форумі. Не спам інших членів, але замість цього, допомогти їм.

Якщо ви залишитися на деякий час (або навіть краще зробити деякі дослідження, на сайтах, як Yahoo Answers), ви виявите, що одні й ті ж теми і питання отримуєте рейз знову і знову.

Велика тактика полягає в підготовці список поширених запитань з відповідями, а потім дивитися форуми, щоб побачити, коли ці загальні питання задають (RSS подача часто доступні на форумах, що робить його легко дивитися нових повідомлень вводяться).

Потім можна напасти в кожен момент часу є питання ви можете відповісти. Зверніть увагу, що краще поставити кожну відповідь в дещо інших слів, щоб уникнути прикрих користувачів форуму. Це теж добре, щоб сказати "ось короткий відповідь, я написав понад довгий пост на своєму блозі про це ....", а потім посилання на ваш блог.

5 Бути хорошим, що ви робите -. Отже, це не зовсім стратегії побудови посилань стільки ж, скільки "як зробити, щоб життя» стратегії. Загалом, якщо ви робите хорошу роботу, люди будуть посилатися на вас. Особливо, якщо ви робите хорошу роботу і отримати в звичку питати тих, ви працюєте з, щоб дати вам посилання, ви отримаєте деякі.

Ми прагнемо, щоб продати хороший продукт і MarketSamurai.com залучив понад 2,3 млн. посилань без формального «побудови посилань".

. 6 Зміст видання на вашому сайті - Знову ж таки, не є традиційним посилання будівля пропозицію, але внутрішні посилання цінні. Це прості математика, що сайт з 1000 сторінок має більше внутрішнього посилання 'сік', щоб поділитися, ніж сайт з 20 сторінок (ви також підібрати стопку довгим хвостом трафіку, публікуючи багато контенту).

Будівництво більше контенту на вашому сайті є стратегією вбивця трафіку.

На додаток до вищесказаного є багато інших стратегій посилання, ви можете слідувати в тому числі соціальних закладок (велике за допомогу сторінки індексується), каталог матеріалів, благаючи (наприклад запитати у тих, ви маєте справу з для зв'язку з вами), конкурентоспроможна дослідження, де ви використовуєте інструменти, такі як звіт про профілі посилання Market Samurai, щоб побачити, які посилання ваші конкуренти і подивитися, якщо посилання на джерело будуть посилатися на вас і багато іншого.

Так подивіться зараз в Market Samurai і подивитися, які посиланням профіль домену у вас є.

Ваше здоров'я

Бен

PS Подобається пост? Я б із задоволенням вас поділитися любов'ю з Facebook ", як" нижче.

PPS Для всіх наступних блогах серії перетворення, не хвилюйтеся, ми не забули! Остаточний повідомлення в серії буде найближчим часом!