Новий Rank Tracker живий, але ви повинні активувати його сьогодні ...

Share Button

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE Сьогодні у нас є деякі хороші новини: Після довгих тижнів кодування (і більше 80000 рядків нового коду), ми дуже раді, щоб представити свій новий Rank Tracker системи для вас ...

І ми не могли бути щасливішими з результатом!

Тепер є тонни інформації в цьому блозі, але я хотів бути за книга перед ними, щоб переконатися, що ви зможете отримати і працює з новою системою стеження Ранг швидко і легко. У сьогоднішньому блозі я відкрию:

 1. Три великі нові особливості, які Ви отримуєте з вашою новою і покращуваною "" Rank Tracker
 2. Як почати з нової Rank Tracker в 4 простих кроки
 3. Як стверджують БЕЗКОШТОВНО 50 ключових слів план Ранг стеження (на суму до $ 22.50 в місяць), активуючи Rank Tracker до опівночі (тихоокеанське стандартний час) п'ятниці 3 серпня
 4. Як заблокувати у вашому житті доступ до 50% півціни Знижка на всі вище-планів ключовим словом Rank Tracker шляхом активації Rank Tracker до опівночі (PST) П'ятниця 3 серпня
 5. Які унікальні нашої Нью-Rank Tracker Service? І, як він порівнює з конкурсу
 6. Що потрібно зробити сьогодні ...

ВАЖЛИВО: Ви повинні активувати модуль Tracker ранг Сьогодні (або до опівночі (за тихоокеанським часом) п'ятниці 3 серпня), щоб закріпити ваш безкоштовний 50 Ключове слово білий пояс план, і замок у вашому житті 50% півціни знижка на все наше вище плани ключове слово.

Пам'ятайте, що це ексклюзивна пропозиція для існуючих Market Samurai (і статті Samurai) клієнти тільки й закінчується опівночі (за тихоокеанським часом) п'ятниці 3 серпня. Після цієї дати план безкоштовно Біла Пояс буде знижена до 10 ключових слів, і більш високі плани ключове слово буде переключатися на роздрібної ціни, і подвоїти в ціні.

Добре, що є багато, щоб покрити, так що давайте почнемо.

Як власник Market Samurai (або статті Samurai) ви серйозно ставитеся до SEO. Ви розумієте, що для вас, щоб поліпшити свій рейтинг, в першу чергу необхідно відстежувати їх.

Як ви, можливо, знаєте, кілька місяців тому, Google зробив серйозні зміни, які сильно вплинула на модуль Rank Tracker в Market Samurai і Samurai статті. В результаті це було необхідно, щоб відновити Rank Tracker з нуля ...

Ось тільки 3 з чудових нових функцій ви отримуєте в новий і "покращений" Rank Tracker ...

Якщо ви пам'ятаєте, використовуючи старий Rank Tracker, ви пам'ятаєте, як розчарування це було для отримання даних.

Кожен раз, коли ви хотіли, щоб перевірити ваш рейтинг ви мали відкрити Market Samurai або статті Samurai, вручну натисніть кнопку, а потім крутити пальці в той час як ваш рейтинг дані були зібрані.

Якщо у вас більше, ніж кілька проектів, цей процес може зайняти кілька годин. Ну, це було «старий Rank Tracker» ...

Ось що нового з відстежуючи новий ранг системи:

 • не автоматичне щотижневі оновлення: Немає більше ви повинні пам'ятати, щоб перевірити ваш рейтинг щотижня, а потім вручну натисніть кнопки оновлення для отримання нових рейтингових даних. Тепер ви можете просто сидіти склавши руки і розслабитися, як наш новий Rank Tracker автоматично оновлює свої кампанії для вас щотижня, без необхідності піднімати палець.

 • Повідомлення по електронній пошті: Не тільки новий Rank Tracker поновіть кампанії автоматично щотижня, це також посилає Вам повідомлення по електронній пошті, як тільки був оновлений позиціонування даних. Так тепер ви можете зосередити своє безроздільне увагу на ваш бізнес, поки ваш повідомлення по електронній пошті не приходить.

 • Простий інтерфейс: На відміну від старого Rank Tracker, який потонув вас в море цифр, просто новий інтерфейс нашого нового Rank Tracker робить аналізу вашого рейтингу вітер - особливо, якщо ви керуєте кількома веб-сайтів, ключові слова і кампанії все в той же час.

І тому, що нові джерела системи спостереження Ранг рейтинг дані з надійних постачальників сторонніх, більш стабільні, ніж будь-коли раніше.

Як почати роботу з Rank Tracker В 4 простих кроки

  1. Відкритий ринок Самурай Самурай або статті та оновлення до останньої версії

  1. Відкрийте перший проект, який ви хочете завантажити в Нью-Rank Tracker

  1. Натисніть на модуль Rank Tracker, щоб активувати ваш безкоштовний план 50 ключових слів білий пояс

ПРИМІТКА: вікно можливостей для блокування у вільний 50 ключових слів білий пояс плану закриває в п'ятницю 3 серпня. Якщо ви не хочете втратити на вільному 50 ключових слів білий пояс плану, необхідно активувати свій модуль Tracker ранг цих пір. Для отримання більш детальної інформації про вашу вільної плану білий пояс, продовжуйте читати ...

  1. Завантажити історичні дані Rank Tracker в хмару

Як отримати безкоштовний 50 ключових слів ранг відстеження плану (на суму до $ 22.50 в місяць), активуючи Rank Tracker до п'ятниці 3 серпня.

Наша велика надія, що ми зможемо запропонувати БЕЗКОШТОВНО ранг план відстеження для існуючих власників як Market Samurai і Samurai статті. Ми хотіли, щоб переконатися, що, як багато хто з наших клієнтів, як це можливо було б абсолютно не залежить від змін, введених Google.

Таким чином, ми проаналізували зразки використання наших поточних клієнтів, і переговори агресивно з більш десятка рейтингу постачальників даних, щоб зрозуміти:

 1. Якщо вільний план був навіть економічно можливо; і
 2. Що БЕЗКОШТОВНО план буде включати для наших існуючих користувачів

Доброю новиною є те, що ми зможемо запропонувати великий вільний план 50 ключових слів для всіх існуючих клієнтів Market Samurai і Samurai статті.

Аналіз нашого рейтингу дані про використання протягом минулого року, показав наступну картину використання для наших поточних клієнтів:

92% трек менше 50 ключових слів
7% траса між 51-500 ключових слів
1% траса понад 500 ключових слів

Так що, як бачите, наша БЕЗКОШТОВНО 50 План ключовими словами перевищує потреби понад 92% наших існуючих клієнтів. Що означає, якщо ви є частиною цієї більшості, які відстежують менше 50 ключових слів, ви отримаєте перевагу повністю автоматизованого відстеження рангу (де ми дивимося ваш рейтинг для вас автоматично щотижня) і не доведеться платити пенні за це.

Тим не менш, є деякі важливі речі, щоб відзначити:

  1. У той час як вільний план буде безкоштовно для вас, це не безкоштовно нам - ми будемо платити тисячі доларів кожен місяць, від вашого імені, щоб гарантувати ці вільні плани. Ми встановили FREELINE на рівні, який повинен задовольнити переважна більшість користувачів (понад 92%), в той час як визначення розміру грошових коштів, які ми повинні витратні кожен місяць для наших клієнтів до стійкого рівня. Будьте впевнені, це не призведе до банкрутства нас, але важливо, щоб поділитися тим, що, як ми будемо оплачувати рахунки за ці БЕЗКОШТОВНІ рахунків, у нас було привернути десь лінії, і план 50 ключових слів вражає баланс задоволення переважна більшість потреб користувача, а також керувати нашими поточні витрати.

  1. Ця пропозиція буде тільки бути доступні для існуючих Market Samurai (і статті Samurai) власників, або тих, хто купує Market Samurai до п'ятниці 3 серпня - У наших існуючих клієнтів і користувачів судових ті, хто буде найбільш постраждалих від змін, це пропозиція будуть доступні в існуючій базі власності тільки - всіх, хто має повну версію Market Samurai або статті Samurai, а також будь поточний випробувального користувача, оновлення до повної версії, перш ніж п'ятницю 3 серпня.

  1. Після п'ятницю 3 серпня вільний план для будь-яких нових клієнтів Market Samurai впаде до 10 ключових слів на місяць - Як там істотна частина поточних витрат в наданні цих безкоштовних плани, вільний план 50 ключових слів доступна тільки існуючих власників ( і тих, хто модернізує до повної версії до п'ятниці 3-го August.With на 63755 клієнтів, ви можете почати розуміти, чому забезпечувати цей безкоштовний план буде коштувати нам тисячі доларів на місяць.

   Ось чому ми можемо тільки зробити цю пропозицію доступним для існуючих клієнтів. Майбутні клієнти будуть обмежені 10 ключових слів / місяць плану.

 1. Це безкоштовно 50 План ключове слово еквівалентно платних планів, які коштують до $ 22.50 в місяць - Ми зробили ретельний аналіз конкуренції в ранг служби відстеження простору. Більшість послуг стеження Оцінка не забезпечують вільний план на всіх, і мати мінімальну ціну входу в розмірі $ 29 до $ 49 в місяць тільки, щоб зареєструватися. У такому випадку, фактичне значення до вас за порівнянний плану 50 ключових слів де-небудь між $ 5 до $ 22,50 month.Only існуючих клієнтів, і тих, хто придбати повну версію Market Samurai до п'ятниці 3 серпня, матимуть право на це вільний план 50 ключових слів - що забезпечує до $ 22.50 в місяць за ключовим словом в рейтингу перевірок, безкоштовно.
Free 50 keyword white belt plan

Претензія безкоштовну 50 ключових слів білий пояс план по активації вашої Rank Tracker модуль Зараз. Пам'ятайте, що це ексклюзивна пропозиція для ринку Samurai і Samurai Стаття власників ТІЛЬКИ і закінчується опівночі (за тихоокеанським часом) п'ятниці 3 серпня.

Після цієї дати вільний план ключове слово буде зменшена до 10 ключових слів.

Для активації модуля Rank Tracker і вимагати безкоштовного план 50 ключових слів:

  1. Відкритий ринок Самурай Самурай або статті, і оновлення до останньої версії

 1. Клацніть на вкладці Rank Tracker модуль, і ваш безкоштовно 50 Слово Білий пояс план буде автоматично активований. (Для отримання більш докладної інформації про те, як почати роботу з новою Rank Tracker Натисніть тут )

Як заблокувати у вашому житті 50% півціни знижка на всі Rank Tracker Вищих Планів Ключове слово

Наша класифікація аналіз даних показує, що використання наш план 50 ключових слів буде більш ніж достатньо для понад 92% наших клієнтів.

Тим не менше, якщо ви один з тих, хто в 8% користувачів, які відстежують більше 50 ключових слів, то ми хочемо, щоб переконатися, що ми дбаємо про вас теж.

Перш, ніж я розкрити те, що плани ціноутворення, важливо розглянути конкуренцію і подивитися, що дешеві доступні варіанти на ринку, щоб відстежувати більше 50 ключових слів на щотижневій основі:

Конкурент

В

З

D

Найдешевший 50+ план ключове слово

$ 49 / місяць

$ 24 / місяць

$ 19 / місяць

$ 99 / місяць

Ключові слова відслідковуються

250

100

100

1000

Ціна / ключове слово

$ 0.20

$ 0.24

$ 0.19

$ 0.10

Так що, якщо вам потрібно відстежувати більше 50 ключових слів, то дешевий план з конкуруючих послуг починається від $ 19 / місяць, і ви можете заплатити стільки, скільки $ 99 / місяць!

У той час як це може здатися, як багато, є хороші причини за ціною. Є жорсткі витрати надання інфраструктури, щоб перевірити велику кількість ключових слів.

При виконанні наш аналіз і модель ціноутворення у нас є два певні переваги в порівнянні з нашими конкурентами:

  • Більшість цін конкурентом орієнтований на SEO агентств - компаній з глибокими кишенями. Агентства часто стягують сотні або тисячі доларів в їх власних клієнтів кожен місяць, і, отже, можуть дозволити собі платити значні суми кожен місяць, щоб отримати їх ключові слова рейтингу оновлюються для them.Agencies управляти декількома клієнтами - необхідності відстежувати сотні або тисячі ключових слів кожен місяць. Цінова структура планів, пропонованих в даний на ринку відображає цю потребу. На жаль, це ставить його поза досяжності для більшості невеликих інтернет-підприємців, особливо, якщо вони тільки повинні відстежувати кілька сотень ключових слів.

 • Більшість наших конкурентів служити відносно невеликий клієнтської бази SEO агентства - і так не в змозі поширювати свої витрати на інфраструктуру по десяткам тисяч користувачів, як ми.

Ми знаємо, хто наші клієнти, і вони дуже відрізняються від SEO агентств! У той час як у нас є деякі агентства і SEO консультантів, використовуючи наше програмне забезпечення, більшість наших користувачів є онлайн власники малого бізнесу, які не мають сотні доларів на місяць, щоб витратити на відстеження їх рейтингу.

Ми взяли цю потребу в розгляді, коли приходять з нашими власними планами Ранг стеження.

Щоб переконатися, що існуючі клієнти отримують найкраще справу, ми пропонуємо два набори планів:

 1. Плани наших існуючих клієнтів (або нових клієнтів, які купують до п'ятниці 3 серпня).
 2. Плани нових клієнтів, які купують після п'ятниці 3 серпня

Ось список того, що наші плани будуть для відстеження ранг служби Noble самураїв:

Rank Tracker план

Спеціальний Існуючі
Ціни клієнтів

) (Зареєструватися Перед п'ятницю 3 серпня)

Роздрібна ціна


) (Зареєструватися Після п'ятницю 3 серпня)

Білий пояс

Ключові слова: 50
Ціна / місяць: безкоштовно
Ціна / Ключове слово: ZERO
Ключові слова: 10
Ціна / місяць: безкоштовно
Ціна / Ключове слово: ZERO

Жовтий Пояс

Ключові слова: 100
Ціна / місяць: $ 5
Ціна / Ключове слово: $ 0.05
Ключові слова: 100
Ціна / місяць: $ 10
Ціна / Ключове слово: $ 0.10

Помаранчевий пояс

Ключові слова: 200
Ціна / місяць: $ 10
Ціна / Ключове слово: $ 0.05
Ключові слова: 200
Ціна / місяць: $ 20
Ціна / Ключове слово: $ 0.10

Синій пояс

Ключові слова: 500
Ціна / місяць: $ 25
Ціна / Ключове слово: $ 0.05
Ключові слова: 500
Ціна / місяць: $ 50
Ціна / Ключове слово: $ 0.10

Коричневий пояс

Ключові слова: 1000
Ціна / місяць: $ 40
Ціна / Ключове слово: $ 0.04
Ключові слова: 1000
Ціна / місяць: $ 80
Ціна / Ключове слово: $ 0.08

Чорний Пояс

Ключові слова: 2500
Ціна / місяць: $ 99
Ціна / Ключове слово: $ 0.04
Ключові слова: 2500
Ціна / місяць: $ 198
Ціна / Ключове слово: $ 0.08

Так що, якщо ви існуючих клієнтів з 100 ключових слів, ви можете відстежувати свій рейтинг всього за $ 5 в місяць. От тільки $ 0,05 за слово - менше чверті з найбільш пропозицій наших конкурентів!

Для всіх існуючих клієнтів (і для тих, хто модернізує до повної версії Market Samurai до п'ятниці 3 серпня), ви отримаєте доступ до всіх наших роздрібним планів, але на 50% півціни Знижка!

Якщо ви будете вивчати плани вище, ви побачите, що навіть наші майбутні плани роздрібні (які штовхають тільки в нових клієнтів, які купують після п'ятниці 3 серпня) мають ціну для кожного ключового слова менше, ніж половині з найбільш жертвопринесення наших конкурентів. Щоб отримати ту ж саму ціну для кожного ключового слова від конкуруючих послуг, ви повинні були б витратити не менше $ 99 в місяць!

Ми хотіли, щоб мати можливість запропонувати постійне відстежування БЕЗКОШТОВНО ранг для всіх наших постраждалих користувачів, проте, з причин, я вже охоплених економічно це просто не можливо.

Наша 50 ключових слів вільний план, який задовольняє потреби понад 92% наших клієнтів, коштуватиме нам тисячі доларів кожен місяць, щоб покрити.

Якщо ви один з небагатьох, хто відстежує більше 50 ключових слів (і ви існуючого клієнта), ми можемо дати вам спеціальні ціни - менше, ніж чверть ціни наших конкурентів.

Той, хто купує наш продукт після п'ятниці 3 серпня зможуть вибрати один з наших роздрібних планів, які досі велике значення - по менш ніж за половину ціни більшості наших конкурентів.

Щоб побачити, як змінити свій план, просто дивитися відео нижче.

Як змінити свій план Rank Tracker

50 Percent Discount

Блокування у вашому житті 50% півціни знижка на всі плани вищого ключовим словом активації вашого модуля Tracker ранг цих пір. Пам'ятайте, що це ексклюзивна пропозиція для ринку Samurai і Samurai Стаття власників ТІЛЬКИ і закінчується опівночі (за тихоокеанським часом) п'ятниці 3 серпня.

Після цієї дати все більше ключових слів плани перейти на роздрібних цін, і двічі в ціні.

Для активації модуля Rank Tracker і стверджують вашому житті 50% півціни знижку на всі плани вищого ключовим словом:

  1. Відкритий ринок Самурай Самурай або статті, і оновлення до останньої версії

 1. Клацніть на вкладці Rank Tracker модуль і ваш 50% півціни Знижка буде заблокований протягом життя. (Для отримання більш докладної інформації про те, як почати роботу з новою Rank Tracker Натисніть тут )

Чому Забезпечення нові Rank Tracker Щотижневі оновлення?

За допомогою всього лише кількома винятками, більшість з наших конкурентів надати тільки тиждень рейтинг оновлення та з поважних причин:

  • Якщо ви регулярно стежити рейтингу ви помітите, щоденні коливання в результатах. Цей день "шум" спотворює реальну картину того, що відбувається з вашим rankings.The переважної більшості професіоналів SEO перевірити свої рейтинги на щотижневій або раз на два тижні. Це, як правило, прийнято серед колах SEO, що частіше, ніж це дає мало значення перевірки рейтингу. Це еквівалентно моніторингу ціни на акції своїх акцій на кожну хвилину основі. Це занадто зернистий надати які-небудь значимі або дієві тенденції.

 • Існує реальна, матеріальне важко вартість надання великих обсягів рейтингу ключових слів. Існує значна інфраструктура, яка повинна бути побудована дивитися мільйони ключових слів на місяць. Надання щотижневих рейтингів означає чотири перевірки за місяць keyword.Providing щоденні рейтинг включає в себе сім разів більше ключових слів-запитів, що перекладається безпосередньо в сім разів дорожче. Послуги, які надають щоденні рейтинги значно дорожче за ключове слово, щоб відстежувати - і це правильно!

В інтересах збереження рейтингу ключових слів, як доступний і доступним як можливість для наших клієнтів, ми вирішили спочатку представити тільки тиждень рейтингу звіти. Тим не менш, якщо є достатній попит, ми можемо ввести параметр для безпосередніх платних оновлень в майбутньому.

Що Унікальний про наших нових Rank Tracker Service? Як вона співвідноситься з конкуренцією?

Якщо ви дійсно не використовували модуль Rank Tracker раніше, або з перевірили його на деякий час, ось швидке повторення його унікальних особливостей (за час всього чверть ціни змагань).

Вони кажуть, що "зворотний зв'язок Сніданок чемпіонів», а з початку Rank Tracker був розроблений, щоб забезпечити швидку зворотний зв'язок про "впливу" вашого SEO посилання-будівельних робіт і SEO стратегії.

  1. Rank Tracker не тільки перевіряє ваш рейтинг в 3 основних пошукових системах, але також повідомляє число посилань, які вказують на кожен з ваших сторінок рейтингу - Як правило, в якості вашої роботи зростає посилання-будівельних, ви побачите збільшення числа посилань, з подальшим збільшенням свого ранжирування. Це призводить індикатор рейтингу, і тільки Noble самурая Rank Tracker пропонує цю функцію. (Професіонали SEO люблю цю особливість - бо це свідчить про всю важкої посилання-будівельних робіт, які ви робили)

  1. Rank Tracker показує вам рейтинг для кожного веб-сторінки, Ви можете контролювати - це поширене в сучасній SEO використовувати декілька доменів рангу ключових слів. Більшість інших послуг Ранг стеження може відстежувати тільки один домен, і тільки сказати вам високий рейтинг ви тримаєте. Ми дозволяють відслідковувати будь-яку кількість доменів, а також спеціальні адреси, як YouTube відео. Ми покажемо вам всі рейтинги ви тримаєте в топ-100 результатів, а не тільки по висоті.

  1. Rank Tracker дозволяє відстежувати необмежену кількість доменів для одного ключового слова - Більшість інших рішень відстеження Оцінка на ринку зарядки своїх клієнтів, заснованих на концепції "Ключове слово" пар. Якщо ви хочете, щоб відстежувати свій рейтинг ключових слів на ключове слово для 5 різних областей, ви повинні ввести це ключове слово в 5 разів, їжа в ваш щомісячний квоти. У Rank Tracker, який буде вважатися тільки одне ключове слово - так що ваш ключовою фразою квота йде набагато далі.

  1. Rank Tracker дозволяє відстежувати рейтинг в Web 2.0 сайтів (наприклад, YouTube і Squidoo), що ви контролюєте, але не володіють - Багато рішень на ринку обмежує вас тільки відстеження сторінок на одному домені, або змусити вас відслідковувати кожен Web 2.0 сайт як інший "ключове слово пари", є у вашій обмеженою ключове слово квоти. Як ви знаєте, YouTube і веб-сайти 2.0 часто містять важливу частину сучасного SEO. Тільки Rank Tracker дозволяє додавати стільки Web 2.0 веб-сторінок, як вам подобається - а тільки за допомогою вгору одне ключове слово вашого щотижневого квоти.

  1. Rank Tracker підтримує повний спектр мовних та країнових комбінацій пошукових систем - Якщо говорити багатьом стеження Оцінка постачальників даних, ми зрозуміли, що дуже небагато підтримки повний спектр мови і країни комбінацій, доступних в Google і основних пошукових системах. Ринок самурай став дуже популярним для неамериканських, що не говорять по-англійськи клієнтів, тому що ми дуже багато працювали, щоб підтримати право-лівих мов, таких як іврит, і "Unicode" мов, таких як японський і китайський. Постачальник даних ми вибрали один з небагатьох, хто в змозі забезпечити повний спектр комбінацій Мова / Країна.

 1. Rank Tracker управляє питання Google "локалізації" і "персоналізації" - Google часто подають різні сторінки рейтингу, засновані на тому, де ви, розташованої за адресою. Google також уособлює результати пошуку на основі сайтів, які ви часто відвідуєте. Це "локалізація" і поведінка "персоналізація" може зробити це дуже складно отримати об'єктивну набір загальних результатів пошуку в якості орієнтира для вашого SEO activities.As результат, ви часто бачите дуже різні результати пошуку Google з вашого власного веб-браузера, ніж Що за звіти сервіс відстеження рейтингу. Рейтинг постачальника даних ми вибрали робить відмінну роботу з видалення таких упереджень з результатів.

Що потрібно зробити сьогодні ...

  1. Якщо ви існуючий ринок Самурай Самурай або Стаття клієнтів і відстежувати менше 50 ключових слів - увімкніть сьогодні (або до опівночі (за тихоокеанським часом) п'ятниці 3 серпня), і ви будете забезпечити ваш безкоштовний 50 ключових слів білий пояс план життя. Наші дані показують, що використання цього більш ніж достатньо для понад 92% наших клієнтів.

  1. Якщо ви є частиною з небагатьох клієнтів, які потрібно відстежувати більше 50 ключових слів - активувати сьогодні (або до опівночі (за тихоокеанським часом) п'ятниці 3 серпня), і ви будете блокувати доступ в житті, щоб наших вищих планів ключовим словом на 50 % півціни знижка (який менше, ніж чверть ціни більшості наших конкурентів).

 1. Якщо ви ніколи не користувалися Rank Tracker раніше, тепер це найкращий час, щоб почати. Активуйте сьогодні (або до опівночі (PST) П'ятниця 3 серпня), і ви будете забезпечити ваш безкоштовний 50 ключових слів білий пояс план, і доступ до життя всіх наших вищих планів ключовим словом в 50% півціни знижкою, якщо вам потрібно оновити в майбутньому.

Просто щоб резюмувати, щоб отримати доступ до нових Rank Tracker, все, що вам потрібно зробити, це:

  1. Відкритий ринок Самурай Самурай або статті, і оновлення до останньої версії

 1. Клацніть на вкладці Rank Tracker Module, щоб активувати ваш безкоштовний план 50 ключових слів білий пояс. (Для отримання додаткової інформації про те, як активувати Rank Tracker модуль Натисніть тут )

І, нарешті, величезне спасибі за все неймовірну підтримку і заохочення, ми отримали від наших клієнтів - і в 1218 відданих користувачів, що взяли дорогоцінний час зі своїх графіків, щоб брати участь в бета-версії. Ми отримали відмінні відгуки, і зробив багато покращень в програмному забезпеченні в якості результату.

Ми сподіваємося, що Вам сподобається нова система відстеження ранг, а якщо у вас є які-небудь питання, які безпосередньо не відповів на цю посаду, будь ласка, не соромтеся задати їх у коментарях нижче.

Теплі побажання,

Євген Посуд
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР
Шляхетний самурай

PS Для вимагати безкоштовного план 50 ключових слів, і замок в доступі до вашої ЖИТТЯ 50% півціни знижка на всі плани вищого ключовим словом, необхідно активувати свій новий модуль Rank Tracker до опівночі (за тихоокеанським часом) п'ятниці 3 серпня. Активуйте ранг модуль Tracker сьогодні , натиснувши тут, і наступні 4 простих кроки:

Пам'ятайте, що це ексклюзивна пропозиція для існуючих Market Samurai (і статті Samurai) клієнти тільки й закінчується опівночі (PST) П'ятниця 3 серпня.

Після цієї дати план безкоштовно Біла Пояс буде знижена до 10 ключових слів, і більш високі плани ключове слово буде переключатися на роздрібної ціни, і подвоїти в ціні. Так що, якщо ви не хочете втратити, щоб побачити, як активувати, натисніть тут нині: