Новий планувальник Google Keyword Tool & Market Samurai Оновлення

Частка Кнопка

Минулий тиждень був багатим на події тут Noble Samurai HQ, і ми хотіли, щоб принести Вам до швидкості зі станом модуля для дослідження ключових слів в Market Samurai.

Google оголосив в травні цього року, що було б замінити інструмент добору ключових слів зі своїм новим ключовим Planner - ви можете прочитати більше про це тут .

Офіційний слово було вони на пенсію інструмент добору ключових слів у кінці липня, тому ми відразу ж поставили перед собою завдання зробити наш модуль дослідження ключових слів роботу з Planner ключовим.

Після 4 тижнів, сотні банок Pepsi Max і незліченних рядків коду по нашої команди розробників, у нас був варіант Market Samurai, який працював з Planner ключовим - але ми ще не поставити його через належного тестування.

Перенесемося в п'ятницю минулого тижня, у нас був дещо звітів крапельних в через нашу черги підтримки про нинішній модуль дослідження ключових слів не завантажується для деяких користувачів.

Внутрішнє тестування не могли б повторити питання (як це часто буває!), Тому ми попросили користувачів уявити журналів налагодження. Після перегляду журналів налагодження стало очевидно, що Google вже розпочаті змушуючи угруповання користувачів Adwords використовувати Planner ключовою фразою.

Таким чином, ми повинні були прискорити наш графік.

Що це означає для модуля дослідження ключових слів?

З точки зору користувача, модуль дослідження ключових слів повинна функціонувати аналогічно тому, як це було раніше. Більшість змін були зроблені за лаштунками, і ми зробили все можливе, щоб звести до мінімуму вплив на робочий процес - 95% користувачів будуть продовжувати використовувати стару версію інструмент добору ключових слів до пори до часу, і там не буде помітно змінити до модуля дослідження ключових слів для цих користувачів.

При виконанні дослідження ключових слів, Market Samurai перевірятиме, якщо ви все ще мають доступ до інструменті добору ключових слів і запуску поточної версії додатка. Якщо Google перейшов ваші Adwords, щоб використовувати ключове слово Planner, Market Samurai виявить це, і нехай ви знаєте, що вам потрібно оновити в спеціальній версії, яка працює з Planner ключовим.

Основна зміна в модуль дослідження ключових слів є те, що він тепер за замовчуванням за допомогою точних даних збігаються, в той час як він використовується за умовчанням для широкого відповідності.

Якщо ви не знаєте різницю між типами відповідності, ось короткий список, чим вони відрізняються:

 • Точний пошук - З типом відповідності встановленим в "точної відповідності", трафік фігура SEO ставиться до того, як багато людей набираєте в точній перспективі ви досліджуєте. Наприклад, якщо ваше ключове слово 'ловля форелі' то SEOT для точного пошуку буде вказувати, скільки людей набрали точне словосполучення "ловля форелі" в Google і натиснув на основі відвідати номер один потрапив сайт в результатах пошуку.
 • Широкі пошукові запити - з типом матч, встановленим в "широка відповідність", фігура SEO трафіку ставиться до того, скільки людей шукають фрази, що містить слова «форель» і «риболовля» (в будь-якому порядку слів) разом з додатковими словами, і то веб відвідати номер один сайт в результатах пошуку.

 • Пошук по фразі - З типом відповідності встановленим в 'фразовими ", фігура SEO трафіку ставиться до того, скільки людей шукають фрази, що містить слова у вашому ключове слово в цьому певним порядком слів, а потім веб відвідати номер один сайт в результатах пошуку.

Чому ми прийняли рішення піти на Точний даних Match

Коли ми запустили Market Samurai трохи під 5 років тому, це було дуже популярно в SEO спільноти використовувати широкому тип відповідності для виконання цілей SEO. Логіка в тому, що якби ви були, щоб отримати # 1 рейтингу по ключовому слову "Кінологічна", то ви часто отримуєте # 1 рейтингу для "навчання собаки" та багатьох довгий хвіст варіантів ключових слів.

Тим не менш, протягом багатьох років, з постійними перегляду алгоритму Google, і посилення конкуренції пошукової, це показало, що все менше і менше вірно, як правило.

Ми чули незліченні звіти від наших клієнтів, які досягнуті # 1 рейтингу по ключовому слову, які вказали, що точні прогнози матч трафіку набагато більше відповідно до їх реальної спостережуваної трафіку, а не надмірно оптимістичними оцінками загальна відповідність.

В результаті, протягом довгого часу консенсус в SEO спільноти змістився на користь Точні дані збігаються, як ви можете тільки дійсно оптимізувати свій сайт для точних ключових фраз.

Багато хто з наших цілей потягнувся до нас і запитав нас про це, і якщо ви подивитеся на цю тему на форумі Warrior, ви побачите, що більшість людей рекомендуємо використовувати Точна відповідність замість широкого відповідності, як це робить набагато більше сенсу, коли ви робите дослідження ключових слів для цілей SEO - так що має сенс зробити його за замовчуванням тепер.

Наша поточна рекомендація щодо оптимізації для Точне збіг слова, і якщо ви отримаєте будь-який додатковий трафік (як ви, безсумнівно, буде ще отримати) у зв'язку з також піднімаючи деякі довгий хвіст рейтингу потім будете використовувати в якості бонуса. Це набагато краще, бути обережними і недооцінювати свої результати і отримати "приємні сюрпризи", ніж очікувати лавину трафіку на основі ваших цілей на більш оптимістичні дані широке відповідність.

Кілька слів про Ключове слово досліджень пресетів

Як Google випустила свій ключовою фразою Planner попереду своїх заявлених термінів ми до цих пір не було багато часу, щоб налаштувати пресети для дослідження ключових слів фільтра для отримання оптимальних результатів для основних сценаріїв дослідження ключових слів.

Ми будемо працювати протягом наступних кількох тижнів, щоб уточнити ці фільтри. Якщо у вас є деякі рекомендовані настройки, які працювали для вас, будь ласка, не соромтеся поділитися ними в коментарях нижче!

На даний момент, якщо ви не отримуєте назад стільки результатів, роблячи дослідження ключових слів, як ви очікували, то ви можете розслабитися фільтри трохи фільтрувати менше ключових слів з, як Точні цифри Ігрові матиме тенденцію бути набагато нижче, ніж їх широке або фразова відповідність колегами.

Ми хотіли б почути вашу думку!

У нас ще є ряд удосконалень, які ми будемо реалізовувати в найближчі тижні, у тому числі прискорення всього модуля для дослідження ключових слів. Ми також будемо оновлювати наші навчальні матеріали, щоб переконатися, що вони збігаються останню версію Market Samurai.

Як ця нова і поліпшена версія модуля для дослідження ключових слів викочує для користувачів, нам дійсно потрібно вам, хлопці, дайте нам знати, що вам подобається (або не подобається) про нову версію, щоб ми могли визначити пріоритети в нових функцій відповідно.

Якщо ви хотіли б випробувати новий ключовою фразою Planner версію Market Samurai, або у вас є зворотній зв'язок про новий билде, будь ласка, відправте лист на support@noblesamurai.com - Наша служба підтримки з нетерпінням очікує вашу думку!

Євген

Євген написав 18 пост (ів) для Дворянського самурая

Один коментар на "Новий планувальник Google Keyword Tool & Market Samurai Оновлення"

 1. При виконанні точне дослідження відповідності для Лор низьких ключових слів транспортних Я повністю видалити фільтри і зосередитися на сайта трафік і семантичне якість самого ключового слова, який повинен сказати, наскільки добре ключове слово являє собою бізнес-цілі я намагаюся добитися. Тоді я йду дивитися на модулі конкуренції і перевірити, що сходження на перших місцях насправді можливо.

  Коли пошуки дуже низькі, в кінцевому підсумку можна з 3-5 результатів, навіть якщо фільтри досить низькі. Краще видалити їх повністю і подивитися, якщо ключове слово з меншою кількістю руху може бути краще для вашого бізнес-цілі.

  Для найбільш популярних ключових слів, замість цього, або при використанні широких пошуків я продовжую SEOT близько 40, а потім проціджують через результатами з більш семантичної і comptition основі підходу, описаного вище.

  Радий бачити вас, хлопці працюють над знову на програмне забезпечення, щоб не відставати оновлень Google. Чи можу я перейти на нову версію відразу або мені потрібно чекати Google для перемикання зареєстровані мої AdWords в першу чергу?

  Дякуємо за ваші зусилля.
  Emanuele's останній пост в блозі ... Ci баста Davvero un'adsl посередній?