Market Samurai Зворотних змін даних

Share Button

Коли ви намагаєтеся SEO оптимізації сайту, знаючи, скільки зворотних посилань ви і ваші конкуренти є життєво важливим. Інші зворотні побудувати більш високий рейтинг в пошукових системах призводить до підвищення трафіку на ваш сайт.

Market Samurai надає дані зворотної для ваших сайтів і ваших конкурентів сайти в SEO конкуренції та Rank Tracker модулів.

Дані надаються включає в себе:

  • Сторінка Зворотні (БЛП): загальна кількість посилань, що вказують на конкретну веб-сторінку, наприклад, http://www.noblesamurai.com/blog
  • Доменні Зворотні (BLD): кількість посилань, що вказують на весь домен (всього сайту) наприклад всі посилання, що вказують на блозі Шляхетний самурай, форуми, додзьо, знань або будь-який інший сторінці на http://noblesamurai.com області ,
  • Уряд / Навчальні Доменні Зворотні (BLEG): загальна кількість посилань, що вказують на домен з освіти (.edu) джерел уряду (.gov) і. Оскільки ці джерела, як правило, більш високого авторитету вони дуже сильним індикатором якості і авторитет сайту.

У минулому, Market Samurai використовував Yahoo Site Explorer, щоб зібрати всі дані зворотного посилання - в тому числі BLP, стор і BLEG. Коли Yahoo оголосила в серпні , що вони робили зміни в цій службі ми почали планувати нові рішення, щоб переконатися, що дані зворотних посилань буде як і раніше доступний.

На щастя, ми змогли знайти альтернативу у фантастичний Majestic SEO.

Величний SEO є інструментом, який забезпечує зворотного посилання інформацію для професіоналів SEO. Вони повзали в Інтернеті, щоб побудувати великий незалежний індекс зворотних даних. За останніми підрахунками їх індекс міститься 3.207.846.754.541 адреси! Це робить його одним з найбільших джерел інформації зворотного посилання на планеті.

Кращою новиною є те, що ми можемо використовувати їх обширний індекс посилань, щоб надати нашим користувачам точних даних зворотного.

Є, однак, деякі обмеження. Дані, які у нас є доступ до не може надати список зворотних джерел, тому ми будемо продовжувати, щоб забезпечити якірний текст Аналіз і Page Rank аналіз з використанням веб-сайту Yahoo! Site Explorer. Крім того, в той час як ми в змозі забезпечити кількість зворотних посилань на .edu і .gov сайтів, ми не можемо надати список зворотних джерел, ця інформація доступна тільки через платний аккаунт Majestic SEO.

Доброю новиною є те, що ви можете підписатися на безкоштовний рахунок Majestic SEO , який буде забезпечувати вас з великою кількістю додаткових цінних даних, у тому числі:

  • Інструмент Зворотних Історія, яка дозволяє порівнювати історію зворотного посилання ряду сайтів;
  • Масова Перевірка зворотних який дозволяє порівняти / протиставити до 20 адрес;
  • сусідства перевірки, який показує, що домени розміщені на одному IP в даному місці; і найголовніше
  • Безкоштовні звіти для будь-якого сайту, який ви володієте. Це означає, що для вашого власного сайту ви можете побачити повну доповідь зворотних даних без необхідності платне членство.

Як завжди, ми будемо продовжувати Market Samurai в курсі всіх кращих доступних джерел даних, так переконайтеся, що ви постійно оновлювати Market Samurai, так що ви не пропустите на ці зміни. Якщо у вас є які-небудь питання або сумніви з приводу цієї зміни, будь ласка, повідомте це знати через підтримку або в коментарях.

Міріам

Міріам Паркінсон оракул відповідей на програмне забезпечення Noble самурая, і один з Вашої дружній команді підтримки самурая.

Міріам написала 4 пост (ів) для Дворянського самурая

Коментарі закриті.