Нове ключове слово Planner Google, - як це робить Market Samurai швидше!

Share Button

Ми дуже раді повідомити, що після довгого очікування - Google подав у відставку, це старий "Keyword Tool", і замінив його, що це нове блискучі "Планувальник Ключове слово".

Для отримання детальної інформації про ці зміни і що це означає для функціональності Market Samurai, будь ласка, прочитайте наш недавній пост в блозі.

Ви можете прочитати більше про деякі зміни даних (такі, як їх видалення широких і фраз даних матчів), що Google зробив через їх офіційний блог статті на https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Доброю новиною є те ми працюємо над тим, щоб цей перехід якомога більш гладким для наших клієнтів, і версія Market Samurai, сумісний з ключовим Planner був у стадії тестування протягом місяця, зараз.

Сьогодні ми зробили цю нову "Планувальник ключове слово" версію Live (просто оновити версію Market Samurai до останньої версії, запустивши додаток і кажу "Так" в діалоговому вікні рядку оновлення).

І ми дуже раді повідомити, що ...

Нове ключове слово Планувальник збірки Market Samurai є набагато швидше, ніж будь-коли раніше!

Характер старої Keyword Tool зробив це дуже повільний процес, щоб зібрати всі дані, ключове слово необхідне для ефективного аналізу ключових слів. Нове ключове слово Планувальник збірки набагато миттєвими що означає, що ви можете виконувати ваші дослідження ключових слів в два рази менше часу в порівнянні зі старою інструмент добору ключових слів!

Що змінилося в Market Samurai з новими Ключове даних Planner?

Якщо ви не впевнені, що все це означає для користувачів Market Samurai, головне, щоб зрозуміти, що дуже мало змінилося.
Основи дослідження ключових слів залишаються такими ж, як завжди, і більшість із знайомих елементів інтерфейсу і робочого процесу Market Samurai є залишаючись на місці.

Є кілька видимих ​​змін варто відзначити, однак:

 • Ми зараз недобросовісний точний спосіб матчі за дослідження ключових слів даних, як описано більш докладно в останній блозі і в офіційному прес-релізі компанії Google . Це покаже більш низькі показники для пошукового трафіку, ніж ті, яких ви звикли, але ми відчуваємо, що вони більш показовими ви побачите в довгостроковій перспективі.

 • Ми відновили наші золоті правила фільтрах для використання нового конкурсу показників Majestic SEO, замість більш-недостовірних значень SEOC. Отже, ще раз число самих відрізнятиметься, але мета за замовчуванням фільтр залишається те ж саме. SEOC перестав бути надійним метрики для вимірювання "кількість" конкуренції пошукової системи.

  Багато інші конкуруючі дослідження ключових слів послуг, включаючи наших друзів в Wordtracker перейшли до використання кілька разів з'являється ключове слово в обох Назва тегів, а в якірний текст посилань назад до сторінці (те, що ми тепер називаємо "TAComp"), а набагато більше надійним показником кількості конкуренції пошукової системи.

  SEOC було прекрасно в 2008-2009, але експоненціальне зростання на сторінках в Інтернеті, так як робить це відносно безглуздо число в 2013 році.

 • Фільтр розділ "Adwords" був вилучений, і номер AWCPC тепер частина колони меркантильності. AWCTR, AWT і AWV більше не доступні в якості Google зняли ці дані зі свого інструмента добору ключових слів Planner. Ми як і раніше забезпечують AWCPC і AWI (Adwords показів), і SEOV однак (як Google як і раніше забезпечує ці дані).

 • Старий стовпець "Конкурс" була перейменована в "основному конкурсі", щоб відрізнити його від "Majestic конкурсу" метрик ми тепер рекомендуємо використовувати.

 • Тепер "Organic" колонка показує "Враження AdWords" (АВІ) метрика, яка схожа на старшого AWT (Adwords руху) - хоча наші дослідження показали, що це не зовсім те ж число, але може бути використаний досить хорошу заміну ,

 • "Тип відповідності" випадає список впливає тільки на результати для стовпця AWCPC і колонки SEOV - даних пошукового трафіку тепер завжди тільки пошуків точної відповідності (як тільки Google надає точні дані Відповідність зараз).

не використовуючи фразу із широкою відповідністю Співвідношення (PBR) більше не рекомендується:

У той час як PBR метрики будуть доступні для використання, якщо ви хочете, ми видаляємо його з нашого рекомендоване за замовчуванням налаштування фільтру і з нашої підготовки. Це було інноваційним та економія часу функція в той час як цифри можуть покладатися, але з часом вони стають все менш і менш надійним. Ми бачимо, дикий розкид в даних, що повертаються з Google.

На жаль, ми вважаємо, що тепер приносить більше шкоди, ніж користі в більшості випадків.

Наша рекомендація робити те, що SEO це роблять професіонали - просто використовувати Точне матч змагання як в цьому випадку всі упередження через те, слово або спотворює у зв'язку з більш висновків ключових слів хвіст.

Там більше інформації про зміни інтерфейсу, доступних в нашій статті бази тут .

Навчання Dojo дослідження ключових слів Відео Оновлення Скоро ...

Нарешті, ми знаходимося в процесі реконструкції всі наші дослідження ключових слів навчальні відеоролики, з пріоритетом на серії золотих правил, щоб бути завершена якомога швидше. Вони включають в себе поновлення на всі дрібні зміни в інтерфейсі, які накопичилися, як ми вперше зробили відео і нові приклади, які відображають умови онлайн-ринках, оскільки вони є сьогодні.

Після того, як вони готові до прем'єри ми поставимо слово на Twitter і Facebook , так що я закликаю вас слідувати за нами, щоб бути в курсі важливих новин і оновлень негайно!

Що робити далі ...

Щоб отримати ваші руки на цьому новому, швидше "Ключове слово Planner" збірки Market Samurai, просто:

 1. Запустіть вашу копію Market Samurai.
 2. При появі запиту на оновлення до останньої версії, скажімо, "Так"
 3. Зачекайте, оновлення, щоб завантажити та Market Samurai відновити, і ви знаходитесь на своєму шляху!

Ми сподіваємося, що вам сподобається новий ключовою фразою Planner збірки. Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, не соромтеся, щоб стріляти в нашу службу підтримки по електронній пошті на support@noblesamurai.com

Крім того, ми зробили досить велике тестування наших нових пресетів фільтрації за ключовими словами, проте, якщо у вас є які-небудь поради про те, як вони можуть бути поліпшені, будь ласка, стріляти нам по електронній пошті, а також.