Новий Ключове слово Планувальник компанії Google - як це робить Market Samurai швидше!

Ми дуже раді повідомити, що після довгого очікування - Google пішов у відставку, що це старий "Інструмент добору ключових слів", і замінив його, що це нове блискучі "Планувальник Ключове слово".

Більш детальну інформацію про зміни і що це означає для функціональності Market Samurai, будь ласка, прочитайте наш недавній блогу.

Ви можете прочитати більше про деякі зміни даних (наприклад, їх видалення широких і фрази даних матч), що Google зробив через своїх офіційних блозі статтю на https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Доброю новиною є те ми працюємо над тим, щоб цей перехід як можна більш гладким для наших клієнтів, і версія Market Samurai, сумісний з Planner ключовим був у стадії тестування протягом місяця зараз.

Сьогодні ми зробили це нове "Планувальник Ключове слово" версія жити (просто оновити версію Market Samurai до останньої версії, запустивши додаток і сказати "Так" в діалогове оновлення рядку).

І ми дуже раді повідомити, що ...

Новий Ключове слово Планувальник збірки Market Samurai є набагато швидше, ніж будь-коли раніше!

Характер старого інструмент добору ключових слів зробив це дуже повільний процес, щоб зібрати всю ключове слово даних, що необхідно для ефективного аналізу ключових слів. Новий Ключове слово Планувальник збірки набагато миттєвими що означає, що ви можете виконувати ваші дослідження ключових слів в менш ніж половині часу, коли в порівнянні зі старим інструмент добору ключових слів!

Що змінилося в Market Samurai з новими даними Planner Keyword?

Якщо ви не впевнені, що це все означає для користувачів Market Samurai, головне розуміти, що дуже мало дійсно змінилося.
Основи дослідження ключових слів залишаються тими ж, що й завжди, і більшість знайомих елементів інтерфейсу і робочого процесу Market Samurai в залишаєтеся на місці.

Є кілька видимих ​​змін варто відзначити, однак:

 • Ми зараз дефолту до Точне співпадіння режимі Match для дослідження ключових слів даних, як описано більш докладно в останньої блозі і в офіційному прес-релізі компанії Google . Це покаже нижчі показники для пошукового трафіку, ніж ті, які ви можете використовувати для, але ми відчуваємо, що вони більш характеризують результати ви побачите в довгостроковій перспективі.

 • Ми оновили Золоті правила фільтри використовувати нові конкуренції метрики Majestic SEO, а не більш-ненадійних значень SEOC. Так що ще раз самі цифри будуть різні, але мета за замовчуванням фільтр залишається тим же самим. SEOC перестав бути надійним метрики для вимірювання "кількість" конкуренції пошукової системи.

  Багато інші конкуруючі дослідження ключових слів послуг, включаючи наших друзів у Wordtracker перейшли до використання кількість разів з'являється ключове слово в обох Tag назву і в якір текстові посилання назад на сторінку (те, що ми тепер називаємо "TAComp"), а набагато більше надійної мірою кількості конкуренції пошукової системи.

  SEOC було прекрасно в 2008-2009 роках, але експоненціальне зростання сторінок в Інтернеті, так як робить це відносно сенсу число в 2013 році.

 • Фільтр розділі "Adwords" була видалена, а число AWCPC зараз є частиною колони меркантильності. НЕ AWCTR, АВТ і AWV більше не доступні, як Google видалили ці дані з їх ключовим інструментом Planner. Ми як і раніше забезпечують AWCPC і AWI (Adwords враження), і SEOV проте (як Google все ще надає ці дані).

 • Стара колонка "Конкурс" була перейменована в "Базовий Конкурс", щоб відрізнити його від "Majestic конкурс" метрик ми тепер рекомендуємо використовувати.

 • Тепер "Органічна" колонка відрізняє "AdWords Враження" (АВІ) метричних, яка схожа на старшого AWT (Adwords руху) - при тому, що наші дослідження показали, що це не зовсім те ж саме число, але може бути використаний досить хорошу заміну .

 • "Матч Тип" випадає список впливає тільки на результати для стовпця AWCPC і колони SEOV - Дані пошуковий трафік тепер завжди тільки для пошуків Точне співпадіння (як тільки Google надає точні дані Відповідність зараз).

не використовуючи фразу Широка відповідність Співвідношення (PBR) більше не рекомендується:

У той час як метрика PBR залишаться доступними для використання, якщо ви хочете його, ми видаляємо його з нашого замовчуванням рекомендується установки фільтру і від нашої підготовки. Це було інноваційним і економія часу функція а числа можна було покластися, але з часом вони стають все менш і менш надійними. Ми бачимо дикий розкид в даних, що повертаються із Google.

На жаль, ми вважаємо, що зараз робить більше шкоди, ніж користі в більшості випадків.

Наша рекомендація робити те, що роблять SEO Плюси - просто використовувати Точний конкуренції матч, оскільки це видаляє будь зміщення через порядок слів або спотворює через довгих висновків ключових слів хвіст.

Там більше інформації про зміни інтерфейсу, доступні в нашій статті бази тут .

Навчання Dojo дослідження ключових слів Відео Оновлення Скоро ...

Нарешті, ми знаходимося в процесі реконструкції всі наші дослідження ключових слів підручник відео, з пріоритетом на серії Золоті правила повинні бути завершені якомога швидше. Вони включають в себе оновлену інформацію про всіх незначних змін інтерфейсу, які накопичилися, як ми вперше справив відео, а також деякі нові приклади, які відображають умови онлайн-ринках, як вони сьогодні.

Як тільки вони будуть готові до прем'єри ми помістимо слово на Twitter і Facebook , так що я закликаю вас слідувати за нами, щоб бути в курсі важливих новин і оновлень негайно!

Що робити далі ...

Щоб отримати на руки цей новий, більш швидкий "Ключове слово Планувальник" збірки Market Samurai, просто:

 1. Запустіть свій копію Market Samurai.
 2. Коли буде запропоновано оновити до останньої версії, скажімо, "Так"
 3. Дочекайтеся оновлення для завантаження і Market Samurai для відновлення і ви знаходитесь на своєму шляху!

Сподіваємося, вам сподобається новий ключовою фразою Planner збірки. Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, щоб стріляти Наша служба підтримки по електронній пошті на support@noblesamurai.com

Крім того, ми зробили досить велике тестування наших нових ключових слів пресети для фільтрів, проте, якщо у вас є які-небудь рекомендації про те, як вони можуть бути поліпшені, будь ласка, стріляти нам по електронній пошті, а також.