Кращий тримається в секреті Market Samurai

Share Button

SEO Концепції Таким чином, ви знайшли велику ключове слово - Він отримав хороші рівні трафіку, високу комерційну цінність, і це надзвичайно ставлення до продукту або послуги, які Ви маєте для продажу.

Схоже, переможець права?

Ну може бути ...

Ви бачите, що найбільша помилка, нові онлайн власники бізнесу роблять те, що вони обирають, які просто занадто складно рангу ключових слів!

Це SEO еквівалент крихітної 80-фунтова слабак йти проти Майка Тайсона - Вони просто не мають шансів!

Що ще гірше те, що багато нові власники веб-сайтів думаю, що вони можуть виграти, якщо вони просто працюють досить важко, так вони поклали протягом декількох тижнів і тижнів ручної роботи, але все ще не отримати НІЧОГО.

Інші намагаються виграти битву SEO, використовуючи аутсорсерів, щоб побудувати посилання на них, але після витрачати тисячі доларів, вони часто розуміють, що вони намагаються виграти неможливо бій, і що всі гроші, які вони витратили був повністю даремно ,

Щоб переконатися, що ви не потрапили в цих загальних пасток, необхідно навчитися оцінювати справжню конкуренцію у вашій ніші.

А що, якщо там був BLUE PRINT крок за кроком, що сказав вам не тільки як сильна конкуренція, але й те, що вам потрібно зробити, щоб випередити їх?

Ваш SEO Blue Print

Доброю новиною є те, що це BLUE PRINT існує і все, що потрібно вже вбудовані в модуль з конкуренції SEO Market Samurai в.

Але тільки невелика жменька оптимізаторів насправді знаємо про це.

Насправді, це, ймовірно, справедливо сказати, що це краще тримається в секреті в Market Samurai.

І те, що насправді здорово, що це потужний засіб тільки що отримав величезний поштовх у виконанні, що означає, тепер ви можете систематично знести вашу конкуренцію швидше, ніж будь-коли раніше!

Ось як це працює

Ми тільки що уклав угоду з Majestic SEO, власників найбільших і найбільш часто оновлюваної бази даних назад посилання світу.

Це означає, що тепер ми можемо проаналізувати зворотні посилання на ваш сайт і сайти ваших конкурентів швидше, ніж будь-коли раніше.

Буквально, що раніше прийняти 10 хвилин, тепер займає секунди!

Щоб показати вам, як це потужна функція працює і ходити вас через ваш SEO BLUE PRINT, ми зібрали відео, яке показує, як можна застосувати це у вашому бізнесі прямо зараз.

Насолоджуватися!