Новий планувальник Google Keyword Tool & Market Samurai оновлення

Минулий тиждень був багатим на події тут Noble Samurai HQ, і ми хотіли, щоб принести Вам до швидкості зі станом модуля дослідження ключових слів у Market Samurai.

Google оголосив в травні цього року, що він буде замінювати інструмент добору ключових слів зі своїм новим ключовим Planner - ви можете прочитати про це тут .

Офіційний слово було вони на пенсію інструмент добору ключових слів у кінці липня, тому ми відразу поставили перед собою завдання зробити наш модуль дослідження ключових слів роботу з Planner ключовим.

Через 4 тижні, сотні банок Pepsi Max, і незліченних рядків коду по нашій команді розробників, у нас був варіант Market Samurai, який працював з Planner ключовим - але ми ще не поставити його через належного тестування.

Перенесемося в п'ятницю минулого тижня, у нас був декілька доповідей крапельний в через нашу черзі підтримки про поточну ключовою фразою модуль досліджень не завантажується для деяких користувачів.

Внутрішнє тестування не міг повторити питання (як це часто буває!), Тому ми попросили користувачів представити журналів налагодження. При перегляді журнали налагодження стало очевидно, що Google почав змушуючи угруповання користувачів Adwords використовувати ключове слово Planner.

Таким чином, ми повинні були прискорити наш графік.

Що це означає для модуля дослідження ключових слів?

З точки зору користувача, модуль дослідження ключових слів повинна функціонувати аналогічно тому, як це було раніше. Більшість змін були зроблені за лаштунками, і ми зробили все можливе, щоб мінімізувати вплив на робочий процес - 95% користувачів будуть продовжувати використовувати стару версію інструменту добору ключових слів в даний час, і не буде помітно змінити до модуля дослідження ключових слів для цих користувачів.

При виконанні дослідження ключових слів, Market Samurai перевірятиме, якщо ви все ще мають доступ до інструменті добору ключових слів і запустити поточну версію програми. Якщо Google перейшов ваші Adwords, щоб використовувати ключове слово Planner, Market Samurai виявить це, і нехай ви знаєте, що вам потрібно оновити в спеціальній версії, яка працює з Planner ключовим.

Основна зміна в модуль дослідження ключових слів є те, що тепер за замовчуванням використовує Точні дані збігаються, у той час як це було раніше за замовчуванням широкого відповідності.

Якщо ви не знаєте різницю між типами відповідності, ось короткий список, чим вони відрізняються:

  • Точний пошук - З типом відповідності встановленим в "точної відповідності", трафік фігура SEO відноситься до скільки людей набираєте в точній перспективі ви досліджуєте. Наприклад, якщо ваше ключове слово 'ловля форелі' то SEOT для точного пошуку буде вказувати, скільки людей набрали точну фразу 'Ловля форелі "в Google і натиснув на основі відвідати номер один потрапив сайт в результатах пошуку.
  • Широкі пошукові запити - З типом відповідності встановленим в "широка відповідність", фігура SEO трафіку відноситься до, як багато людей шукають фрази, що містить слова "форель" і "рибалка" (в будь-якому порядку слів) разом з додатковими словами, і то веб відвідати номер один сайт в результатах пошуку.

  • Фраза Пошукові - З типом відповідності встановленим в "фразовими", фігура SEO трафіку відноситься до, як багато людей шукають фрази, що містить слова на ключового слова в цій конкретній порядку слів, а потім веб відвідати номер один сайт в результатах пошуку.

Чому ми прийняли рішення піти на Точний даних Match

Коли ми запустили Market Samurai трохи менше 5 років тому, це було дуже популярно в SEO спільноти використовувати Broad тип відповідності для виконання цілей SEO. Логіка в тому, що якщо б ви були, щоб отримати # 1 рейтингу за ключовим словом "Кінологічна", то ви часто отримуєте # 1 рейтингу для "навчання собаки» і багато довгий хвіст варіантів ключових слів.

Тим не менш, протягом багатьох років, з постійними перегляду алгоритму Google, і посилення конкуренції в пошукових системах, це показано, що все менше і менше вірно, як правило.

Ми чули незліченні звіти від наших клієнтів, які досягли # 1 рейтингу за ключовим словом, які вказали, що точні матч прогнози трафіку набагато більше відповідно до їх реальної спостережуваної трафіку, а не надмірно оптимістичними оцінками Широка відповідність.

В результаті, протягом довгого часу консенсус в SEO спільноти змістився на користь Точні дані збігаються, оскільки ви можете тільки дійсно оптимізувати свій сайт для точних ключових фраз.

Багато хто з наших цілей потягнувся до нас і запитав нас про це, і якщо ви подивитеся на цю тему на форумі Воїн, ви побачите, що більшість людей рекомендуємо використовувати Точна відповідність замість широке відповідність, як це має набагато більше сенсу, коли ви робите дослідження ключових слів для цілей SEO - так що має сенс, щоб зробити його за замовчуванням з цього моменту.

Наша поточна рекомендація щодо оптимізації для ключових слів з точною відповідністю, і якщо у Вас є додатковий трафік (як ви, безсумнівно, буде ще отримати) через також піднімаючи деякі довгий хвіст рейтингу потім будете використовувати в якості бонуса. Це набагато краще бути обережним і недооцінювати свої результати і отримати "приємні сюрпризи", ніж чекати лавину трафіку, грунтуючись ваших цілей на більш оптимістичними широких даних матчі.

Кілька слів про дослідження ключових слів пресетів

Оскільки Google випустила свій ключовою фразою Planner попереду своїх заявлених термінів ми до цих пір не було багато часу для налаштування пресетів дослідження ключових слів фільтра для отримання оптимальних результатів фундаментальних досліджень сценаріїв ключових слів.

Ми будемо працювати протягом найближчих декількох тижнів, щоб уточнити ці фільтри. Якщо у вас є рекомендовані параметри, які працювали для вас, будь ласка, не соромтеся поділитися ним в коментарях нижче!

В даний час, якщо ви не отримуєте назад стільки результатів при виконанні дослідження ключових слів, як ви очікували, то ви можете розслабитися фільтри трохи фільтрувати зменшити кількість слів з, як Точні цифри Ігрові буде мати тенденцію бути набагато нижче ніж їх широке або фразова відповідність колегами.

Ми хотіли б почути вашу думку!

У нас ще є ряд поліпшень, які ми будемо реалізовувати протягом найближчих тижнів, у тому числі прискорення всього модуля дослідження ключових слів. Ми також будемо оновлювати наші навчальні матеріали, щоб переконатися, що вони відповідають останню версію Market Samurai.

Оскільки це нова і поліпшена версія модуля дослідження ключових слів викочується для користувачів, ми дійсно потребуємо вас, хлопці, дайте нам знати, що вам подобається (або не подобається) про нову версію, щоб ми могли визначити пріоритетність нових функцій відповідно.

Якщо ви хотіли б випробувати новий ключовою фразою Planner версію Market Samurai, або є якісь відгуки про нову збірки, будь ласка, надішліть листа на support@noblesamurai.com - Наша служба підтримки з нетерпінням очікує вашу думку!

Євген