Kelime Araştırma Just A V8 Yükseltme Alınan ...

Hisse Düğmesi

Kelime Araştırma Just A V8 Yükseltme Alınan ...

Bugün Pazar Samurai hakkında sizinle paylaşmak için bazı heyecan verici haberler var.

Işin aylarca (ve birkaç geç gece) sonra biz Kelime Araştırma Modülü bazı önemli iyileştirmeler yaptık duyurmaktan heyecan duyuyoruz ...

Tamamen Pazar Samurai kullanarak deneyiminizi değişecek Gelişmeler ...

Düzenli run-of-the-mill orta menzilli araba alarak ve daha sonra kaputun altında bir çok büyük büyük bir V8 motoru tıkınma düşünün.

Peki biz Kelime Araştırma Modülü ile yaptık tam buydu.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde biz bu bulut içine güçler Anahtar Kelime Araştırma Modülü motoru geçiş oldum.

harika bir haber, bu önemli avantaj sunuyor olmasıdır:

Hızlı 2X Up ...

Oluşturmak ve anahtar kelimeleri analiz başardık hangi hız azalır önemli kısıtlamalar biri, Piyasa Samurai ağır kaldırma çok yapmak, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarın işlem gücü kullanılır oldu.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu kullanıcıdan gelen kullanıcıya büyük farklılıklar olduğu performans anlamına geliyordu.

Bulut tek bir yerde tüm bu görevleri ele alınarak, şimdi doğru ve verimli biz her zamankinden daha fazla hırıltı gerektiğinde sunucu gücü performansını, denge yükü izlemek ve yükseltmek mümkün.

Ve zaten bizim önceki kriterler kadar hızlı kadar iki kez hızları görüyoruz ve büyük olasılıkla daha yüksek hızları bu artıracak yapılacak hala çok daha fazla ayarlamalar vardır.

Adwords Hesapları No More ...

Market Samurai bunları analiz sonra anahtar kelime listeleri oluşturma ve Bildiğiniz gibi zamanlarda vurmak ve özledim olabilir.

Bunun nedeni, kişisel Adwords bu analitik görevlerden bazılarını gerçekleştirmek için Hesap Market Samurai erişimi gerekli olan bir bağımlılık büyük ölçüde oldu.

Tamamen bulut Kelimeler Araştırma Modülü yeniden mühendislik biz bir kez ve tüm uzak bu bağımlılık yapmak mümkün oldum.

Not: artık Adwords Hesap kullanmanız gerekir iken, biz hala oluşturmak ve periyodik bakım duruş esnasında anahtar kelimeleri analiz edebilmek konum sağlamak için işlevsellik sağlamak için çağrı yaptık.

İndirimli App Güncellemeler

Piyasa Samurai bir masaüstü uygulaması olduğundan, işlevi izin verdiği tüm kod bilgisayarınızda depolanır.

Bu, sadece onu kullanmaya devam edebilmek için bir düzeltme ile Pazar Samurai yeni bir sürümünü oluşturun ve sonra yeniden yüklemeniz size bildirmek zorunda her zaman bizim veri sağlayıcılarından biri (çok olur) bir şey değiştirmek anlamına gelir .

Açıkçası bu ideal değildir ve bizim veri sağlayıcıları şeyleri değiştirmek hangi fiyata, bu süreç, düzenli ve rahatsız edici bir olay haline gelmiştir.

Buluta Anahtar Kelime Araştırma hareket biz şimdi eylem şey gerek kalmadan bizim ucunda bu düzeltmeleri büyük bir kısmını yapmak mümkün değil.

Ve Pazar Samurai açtığınızda görünen bu güncelleme diyaloglar az ve seyrek olur.

Yani bir spin için almak ve yeni Bulut Kelime Araştırma herhangi bir geribildirim (herhangi tüm) varsa biz sizden duymak isteriz - hemen altında bir yorum bırakın ya da support@noblesamurai.com bize bir e-posta ateş


Bizi İzlemeye Devam Edin ...
Biz pazara size daha fazla fikir vermek daha hızlı hızı arttıkça, akıcı arayüz değişiklikleri ve ek ölçümler ile önümüzdeki aylarda Piyasa Samurai için boru hattı bazı BÜYÜK değişiklikler var.

Yani bir göz dışarıda tutmak, daha büyük özellikleri geliyor ...

O Noble Samurai burada heyecan verici bir zaman ve biz sizinle bu değişiklikleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum!