Daha hızlı Pazar Samurai yapar nasıl - Google'ın yeni Kelime Planlayıcısı!

Hisse Düğmesi

Google eski "Anahtar Kelime Aracı" bulunuyor emekli olup, yeni parlak "Kelime Planner" var ile değiştirilir - Biz uzun bekleyişten sonra duyurmaktan çok sevindik.

Değişikliklerin ve ne hakkında ayrıntılı bilgi için bu lütfen okuyun Piyasa Samurai işlevselliği için anlamı son blog yazısı.

Google kendi resmi blog makale ile yapmış olduğu (örneğin geniş ve sıralı eşleme verileri kendi kaldırma gibi) veri bazı değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz https://support.google.com/adwords/answer/3141229

İyi haber müşterilerimiz için mümkün olduğunca bu geçiş olarak pürüzsüz hale getirmek için sürekli çalışıyoruz olup, Kelime Planner ile uyumlu Piyasa Samurai bir sürümü artık bir ay boyunca test aşamasında olmuştur.

Bugün (sadece uygulaması başlatıyor ve "Evet" güncelleme iletişim istemi diyerek son sürüme Piyasa Samurai sürümünü güncellemek) canlı bu yeni "Kelime Planlayıcısı" versiyonunu yaptık.

Ve biz duyurmaktan heyecan duyuyoruz ...

Piyasa Samurai yeni Kelime Planlayıcısı inşa zamankinden daha hızlıdır!

Eski Kelime Aracı'nın doğası size etkili bir anahtar kelime analizi için gereken tüm anahtar verileri toplamak için çok yavaş bir süreç oldu. Yeni Kelime Planlayıcısı inşa eski Anahtar Kelime Aracı ile kıyaslandığında yarısından daha az zaman içinde anahtar kelime araştırma yapmak anlamına gelir çok akıcı olduğunu!

Ne yeni Kelimeler Planner verileri ile Pazar Samurai değişti?

Bu bütün Piyasa Samurai kullanıcıları için ne anlama geldiğini emin değilseniz, gerçekleştirmek için önemli bir şey çok az gerçekten değişmiş olması.
Anahtar kelime araştırma temelleri her zaman olduğu gibi aynı kalır ve Pazar Samurai arayüzü ve iş akışının tanıdık unsurların en koymak kalıyorum vardır.

Ancak, kayda değer bir kaç görünür değişiklikler vardır:

 • Biz şimdi daha ayrıntılı olarak açıklandığı üzere, anahtar kelime araştırma verileri için Maç modunu Exact varsaymak olan son blog yazısı ve Google'ın resmi basın açıklamasında . Bu alışık olabilir olanlardan daha arama trafiği düşük numaralarını gösterir, ancak biz onlar uzun vadede görürsünüz sonuç daha göstergesidir konum hissediyorum.

 • Biz bunun yerine giderek güvenilmez-SEOC değerlerinin, yeni Majestic SEO yarışması ölçümlerini kullanmak için Altın Kurallar filtreleri güncelledik. Böylece bir kez daha sayı kendilerini farklı olacaktır, ancak filtre varsayılan niyet aynı kalır. SEOC arama motoru rekabeti "miktarını" ölçmek için güvenilir bir ölçüm olmaktan çıkmıştır.

  Bizim arkadaşlar da dahil olmak üzere diğer birçok rakip anahtar kelime araştırma hizmetleri WordTracker çok daha fazlası gibi, (biz şimdi "TAComp" dediğimiz) geri sayfaya bir anahtar kelime İKİ Title Tag VE çapa metin bağlantıları görünür sayısını kullanarak taşındı Arama motoru rekabeti miktarının güvenilir ölçüsü.

  SEOC 2008-2009 iyiydi, ama internette sayfalarında üstel büyüme beri bu 2013 yılında nispeten anlamsız sayı yapar.

 • "Adwords" filtre kısmı kaldırılmıştır, ve AWCPC sayısı hemen Commerciality sütununun bir bölümü olan. AWCTR, AWT ve AWV artık mevcut Google gibi kendi Kelime Planlayıcısı aracı bu verileri kaldırmış bulunmaktadır. (Google hala bu verileri sağlar gibi) Biz hala ancak AWCPC ve AWI (Adwords İzlenimler), ve SEOV sağlar.

 • Eski "Rekabet" sütununda şimdi kullanmanızı öneririz "Majestic Yarışması" ölçümleri ayırmak için "Temel Yarışması" olarak yeniden adlandırıldı.

 • "Organik" sütunu şimdi özellikleri eski AWT (Adwords Trafik) benzer metrik "AdWords İzlenimleri" (AWI), - araştırma oldukça aynı numara olmadığını göstermiştir, ama oldukça iyi bir yedek kullanılabilir olsa .

 • (Google sadece şimdi Exact Match verileri sağlar gibi) arama trafik verileri tam eşleşme aramalar sadece zaman şimdi - "Maç Tipi" açılır kutusu yalnızca AWCPC sütun ve sütun SEOV sonuçları etkiler.

Geniş Maç Oranı (PBR) için Cümle kullanılması artık tavsiye edilir:

PBR metrik bunu isterseniz kullanmaya müsait olmaya devam ederken, bizim varsayılan filtre ayarlarını önerilen çıkarırken ve eğitimi vardır. Sayılar üzerine kuruluydu olabilir iken yenilikçi ve zaman tasarrufu özelliği oldu, ama zamanla onlar daha az güvenilir hale geldik. Biz verilerde yabani varyasyon Google'dan iade edilen görüyoruz.

Ne yazık ki biz şimdi çoğu yarardan çok zarar yapıyor hissediyorum.

Bu durum kelime düzenine herhangi önyargıları ortadan kaldırır veya daha uzun kuyruk anahtar sözcükler nedeniyle eğriltir basitçe Tam Eşleşme rekabeti kullanın - Bizim önerimiz SEO Artıları ne yapmaktır.

Bizim Knowledge Base makalesinde mevcut arayüz değişiklikleri hakkında daha fazla bilgi var burada .

Eğitim Dojo Kelime Araştırma Video Güncellemeler Yakında ...

Son olarak, biz en kısa sürede tamamlanacak Altın Kurallar serisinin bir öncelik, tüm Kelime Araştırma öğretici videolar yeniden canlandırma sürecinde konum. Onlar biz ilk videoları ve bugün olduğu gibi online piyasaların koşullarını yansıtan bazı yeni örnekler üretti beri birikmiş olan tüm küçük arayüz değişiklikleri güncellemeleri ekleriz.

Onlar biz kelime koymak gerekir prömiyeri için hazır olduğunuzda Twitter ve Facebook , bu yüzden teşvik sırayla bizi takip derhal önemli haber ve güncellemeleri haberdar olmak!

Bir sonraki ne yapmalı ...

Piyasa Samurai bu yeni, daha hızlı "Kelime Planlayıcısı" yapı üzerinde ellerini almak için, sadece:

 1. Piyasa Samurai kopyanızı çalıştır.
 2. En son sürüme güncellemek isteyip istemediğiniz sorulduğunda, "Evet" demek
 3. Indirmek ve Piyasa Samurai yeniden başlatmasını güncelleme bekleyin ve siz yolda demektir!

Size yeni Kelime planlayıcısı yapı beğeneceğinizi umuyoruz. Eğer herhangi bir sorun varsa, bizim destek ekibimize bir e-posta ateş çekinmeyin support@noblesamurai.com

Ayrıca, biz onlar nasıl geliştirilebileceğine ilişkin herhangi bir tavsiye varsa, hem de bize bir e-posta ateş lütfen, ancak, bizim yeni bir anahtar kelime filtresi önayarlarını oldukça kapsamlı testler yaptık.