Yeni Rank Tracker CANLI mi, ama bugün bunu etkinleştirmeniz gerekir ...

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE Bugün bazı BÜYÜK haberlerimiz var: Çok uzun kodlama hafta (ve yeni kod 80.000 hatları) sonra biz sizin için Yeni Rank Tracker Sistemi açıklayacak gerçekten heyecan duyuyoruz ...

Ve biz sonuç ile daha mutlu olamazdı!

Şimdi orada bir bilgi ton, bu blog yazısı var, ama hızla ve kolayca yeni Derece Takip sistemi ile yukarı ve çalışan almak mümkün olacaktır sağlamak için mümkün olduğunca kapsamlı olmak istedim. Bugünün blog yazısı ben ortaya edeceğiz:

 1. Eğer yeni ve 'geliştirilmiş' Rank Tracker ile olsun üç büyük yeni özellikler
 2. 4 kolay adımda YENİ Rank Tracker ile başlamak nasıl
 3. Ağustos Midnight (Pasifik Standart Saati) Cuma 3. önce Rank Tracker aktive ederek (ayda en fazla 22,50 $ değerinde) ÜCRETSİZ 50 anahtar kelime sıralaması Takip planını iddia nasıl
 4. Cuma Midnight (PST) önce Rank Tracker aktive ederek tüm yüksek anahtar kelime Rank Tracker planları Ağustos 3rd sizin% 50 Half-Fiyat İndirim için ÖMÜR BOYU erişimi kilitlemek için nasıl
 5. Ne bizim Yeni Rank Tracker Servisi hakkında eşsiz? Ve nasıl rekabet ile karşılaştırır
 6. Bugün için yapmanız gerekenler ...

ÖNEMLİ NOT: tüm yükseköğretim üzerinde ÖMÜR BOYU% 50 yarı-fiyat indirimi in ÜCRETSİZ 50 Kelime Beyaz Bant planı ve kilidi kapamak için (Ağustos 3 veya gece yarısından önce (PST) Cuma) Sen Bugün Rank Tracker modülünü etkinleştirmek için İHTİYACINIZ Anahtar kelime planlar.

SADECE müşterilerin bu mevcut Pazar Samurai (ve Madde Samurai) için özel bir teklif Unutmayın, ve Cuma gece yarısında (PST) de Ağustos 3rd sona erecek. Bu tarihten sonra ÜCRETSİZ Beyaz Bant planı 10 anahtar kelimelere azalacaktır ve yüksek anahtar kelime planları perakende fiyatlandırma geçmek ve fiyat iki katına çıkacak.

Tamam, orada karşılamak için bir çok şey var, o yüzden başlayalım.

Market Samurai (veya Madde Samurai) bir sahibi olarak SEO konusunda ciddiyiz. Eğer sıralamalarını iyileştirmek için, önce onları izlemek gerekir anlıyorum.

Bildiğiniz gibi, bir kaç ay önce, Google ağır Pazar Samurai ve Madde Samurai Rank Tracker modülünü etkilenen önemli bir değişiklik yaptı. Sonuç olarak sıfırdan Rank Tracker yeniden oluşturmak için gerekli oldu ...

Burada sadece 3 Sizin Yeni Ve 'İyileştirilmiş' Rank Tracker Get Büyük Yeni Özellikler Are ...

Eğer eski Rank Tracker kullanarak hatırlıyorum, bu verileri almak için ne kadar sinir bozucu hatırlamak gerekir.

Eğer Pazar Samurai veya Madde Samurai, elle düğmesini açmak ve ardından sıralama verileri toplanan iken başparmak çevirmek zorunda sıralamaları kontrol etmek istedim her zaman.

Eğer daha bir kaç proje olsaydı, bu işlem saatler sürebilir. Peki, bu 'eski Rank Tracker' idi ...

İşte New Derece Takip Sistemi ile Yeni Neler Var:

 • Otomatik haftalık güncellemeler: Artık her hafta sıralaması kontrol, ve sonra el yeni sıralama verileri almak için güncelleme tıklayın düğmeleri hatırlamak zorunda. Yeni Rank Tracker otomatik olarak her hafta sizin için kampanyalar güncellemeleri gibi Şimdi sadece bir parmak kaldırmak zorunda kalmadan, arkanıza yaslanın ve rahatlayın.

 • E-posta bildirimleri: Sadece yeni Rank Tracker her hafta otomatik kampanyaları güncellemek kalmaz, aynı zamanda en kısa sürede sıralama verileri güncellendi gibi size bir e-posta bildirimi gönderir. Bildirim posta gelene kadar Yani artık, işinize bölünmemiş dikkatini olabilir.

 • Daha basit bir arayüz: sayılar bir denizde sizi boğuldu eski Rank Tracker, aksine, bizim yeni Rank Tracker basit yeni arayüz sıralaması bir esinti analiz yapar - Tüm aynı anda birden fazla web sitesi, anahtar kelime ve kampanyaları yönetmek özellikle.

Ve güvenilir üçüncü taraf sağlayıcılarından veri sıralaması yeni Derece Takip sistemi kaynakları, her zamankinden daha kararlı çünkü.

Nasıl 4 Kolay Adımda Rank Tracker ile Başlayın için

  1. Son sürümüne Market Samurai veya Madde Samurai ve güncelleştirmeyi açın

  1. Eğer New Derece Tracker yüklemek istediğiniz ilk projesini açın

  1. ÜCRETSİZ 50 Kelime Beyaz Bant planı etkinleştirmek için Rank Tracker Modülü tıklayın

NOT: ÜCRETSİZ 50 anahtar kelime Beyaz Bant planında kilitlemek için fırsat Sizin penceresi Cuma günü Ağustos 3rd kapatır. Size ücretsiz 50 anahtar kelime Beyaz Bant planı kaçırmak istemiyorsanız, şimdi Rank Tracker modülünü etkinleştirmek gerekiyor. Ücretsiz Beyaz Bant planı hakkında daha fazla bilgi için, okumaya devam edin ...

  1. Buluta geçmiş Rank Tracker verilerini yüklemek

Cuma Önce Ağustos 3rd Rank Tracker etkinleştirilmesi By Ücretsiz 50 Kelime Sıra Takip Planı (ayda en fazla 22,50 $ değerinde) Talep nasıl.

Bizim büyük umudumuz biz Pazar Samurai ve Madde Samurai hem mevcut sahipleri için ÜCRETSİZ rütbe izleme planı sunmak mümkün olacağını oldu. Biz mümkün olduğu kadar müşterilerimizin gibi birçok Google tarafından dayatılan değişikliklerin tamamen etkilenmemiş olacağını garanti etmek istiyordu.

Bu yüzden bizim mevcut müşterilerimizin kullanım alışkanlıklarını analiz, ve bir düzineden fazla anlamak için veri sağlayıcıları sıralaması ile agresif anlaşmalı:

 1. ÜCRETSİZ planı bile ekonomik olarak mümkün olsaydı; ve
 2. ÜCRETSİZ planı mevcut kullanıcılar için ne içereceği

İyi haber, biz Pazar Samurai ve Madde Samurai TÜM mevcut müşteriler için büyük bir ÜCRETSİZ 50 Kelime planı sunmak mümkün olacaktır.

Geçen yıl bizim sıralaması kullanım verilerinin analizi, mevcut müşterilerimiz için aşağıdaki kullanım deseni ortaya koydu:

% 92 parça az 50 anahtar kelimeler
51-500 anahtar kelimeler arasında% 7 parça
500 anahtar kelimeler üzerinden% 1 track

Gördüğünüz gibi Yani, bizim ÜCRETSİZ 50 anahtar kelime planı, mevcut müşterilerimizin 92 üzerinde% ihtiyaçlarını aşıyor. Eğer az 50 anahtar izlemek bu çoğunluğun bir parçası iseniz, izleme tam otomatik rütbe parası alırsınız (her hafta otomatik olarak sizin için sıralaması bakmak kadar) ve ödemek zorunda değildir, anlamına gelir bir Bunun için kuruş.

Ancak, dikkat edilmesi gereken bazı önemli şeyler vardır:

  1. Ücretsiz planı sizin için ücretsiz olacak olsa da, bizim için değil özgür - Biz bu ücretsiz planları sigortalamak için, sizin adınıza, her ay binlerce dolar ödeme yapacak. Biz sürdürülebilir bir seviyeye müşterilerimiz için her ay harcama için gerek nakit miktarını ayarlarken, (% 92 üzerinde) kullanıcıların büyük çoğunluğu memnun gereken bir düzeyde Freeline kurdum. Emin, bu bizi iflas olmaz, ama biz bu ÜCRETSİZ hesaplar için tasarının temel olacak gibi, biz bir yere çizgi çizmek zorunda paylaşmak önemlidir, ve bir 50 anahtar kelime planı büyük çoğunluğu toplantı bir denge Kullanıcının ihtiyaçları yanı sıra, devam eden maliyetlerin yönetimi.

  1. Bu teklif sadece mevcut Pazar Samurai (ve Madde Samurai) sahipleri, ya da Ağustos Cuma 3. önce Market Samurai satın herkes için geçerli olacak - mevcut müşterilerimizin ve deneme kullanıcıları çoğu değişikliklerden etkilenecek olanlar, bu teklif olduğundan Piyasa Samurai veya Madde Samurai tam sürümüne sahip herkes, hem de Cuma gününden önce tam sürüme Ağustos 3rd yükseltmeleri herhangi bir geçerli Deneme kullanıcısı - sadece mevcut sahiplik tabanına sunulacak.

  1. Ağustos Cuma 3. sonra, Pazar Samurai yeni müşteriler için ÜCRETSİZ planı ayda 10 anahtar kelime düşecek - önemli sürekli maliyet bu ÜCRETSİZ planları sağlayan olduğu gibi, 50 anahtar kelime ücretsiz planı (mevcut sahipleri için geçerlidir ve 63.755 müşteriler üzerinde August.With Cuma 3 önce tam sürüme yükseltmeleri herkes, bu ÜCRETSİZ planı bize ayda binlerce dolar mal olacak sağlayarak anlamak başlayabilirsiniz.

   Biz sadece mevcut müşterilere bu teklif kullanılabilir hale nedeni budur. Gelecek müşteriler 10 anahtar kelime / ay planı ile sınırlı olacaktır.

 1. Bu ÜCRETSİZ 50 anahtar sözcük planı 22,50 $ bir ay kadar mal ÖDENEN planları eşdeğerdir - Biz rütbe izleme hizmeti uzayda rekabet ayrıntılı bir analiz yaptık. Çoğu rütbe izleme hizmetleri tüm ÜCRETSİZ plan sağlamak ve sadece kaydolmak için 29 $ için 49 $ bir ay bir asgari giriş fiyatı için başarısız. Bu böyle olunca, bir karşılaştırılabilir 50 anahtar kelime planı için size gerçek değeri arasında herhangi bir yerde month.Only mevcut müşterileri başına $ 5 $ 22.50, ve 3 Ağustos'ta Cuma gününden önce Pazar Samurai tam sürümünü satın almak isteyenler, hak olacaktır Bu ücretsiz 50 anahtar kelime planı - ÜCRETSİZ için anahtar kelime sıralaması çeklerin $ aylık 22.50 kadar sağlar.
Free 50 keyword white belt plan

Şimdi Rank Tracker Modülü aktive ederek ÜCRETSİZ 50 anahtar kelime Beyaz Bant planı iddia. Bu SADECE Pazar Samurai ve Madde Samurai sahipleri için özel bir tekliftir ve Ağustos 3rd Cuma gece yarısında (PST) sona erer, unutmayın.

Bu tarihten sonra serbest anahtar kelime planı sadece 10 anahtar kelimelere azalacaktır.

Lütfen Rank Tracker modülü etkinleştirmek ve ÜCRETSİZ 50 Kelime Planı iddia için:

  1. Açık Piyasa Samurai veya Madde Samurai ve son sürüme güncelleme

 1. Rank Tracker Modül sekmesini tıklayın ve ÜCRETSİZ 50 Kelime Beyaz Bant planı otomatik olarak aktif hale gelecektir. (Yeni Rank Tracker ile başlamak konusunda daha fazla bilgi için Tıklayınız )

Sizin ÖMÜR BOYU TÜM Rank Tracker Yükseköğretim Kelime Planları üzerinde% 50 Half-Fiyat İndirim Lock Nasıl

Bizim rütbeli kullanım verileri analiz eden 50 anahtar kelime planı müşterilerimizin 92 üzerinde% yeterli daha fazla olacağını gösteriyor.

50'den fazla anahtar izlemek kullanıcılarının% 8 olanların birisin Ancak, o zaman biz de size bakmak emin olmak istiyorum.

Ben fiyatlandırma planları ne açıklamadan önce, bu rekabeti gözden ve ucuz seçenekler haftalık bazda 50'den fazla anahtar kelime izlemek için piyasada ne görmek önemlidir:

Rakip

A

B

C

D

+ Anahtar kelime planı ucuz 50

49 $ / Ay

24 $ / Ay

19 $ / Ay

99 $ / Ay

Paletli Anahtar Kelimeler

250

100

100

1000

Fiyat / Anahtar Kelime

0,20 $

0,24 $

0,19 $

0,10 $

50'den fazla anahtar kelime takip etmek gerekir, o zaman rakip hizmetlerinden ucuz planı 19 $ / ay başlar, ve siz / ay kadar 99 $ ödeme yapabilirsiniz!

Bu bir sürü gibi görünüyor olsa da, fiyat için iyi nedenler vardır. Çok sayıda anahtar kelimeyi kontrol etmek için bir altyapı sunmak için sabit masraflar vardır.

Bizim analizi ve fiyatlandırma modelini yaparken bizim rakipleri karşısında iki belirli avantajları vardır:

  • Çoğu rakip fiyatlandırma SEO kuruluşları hedeflenmektedir - Derin cepler ile şirketler. Ajanslar genellikle her ay kendi müşterilerine yüzlerce dolar veya binlerce ücret ve dolayısıyla anahtar kelime sıralaması them.Agencies için güncelleştirilmiş almak için her ay önemli miktarda ödeme yapabiliyor birden istemcileri yönetmek - her ay yüzlerce anahtar kelime veya binlerce izlemek gerek. Şu anda pazarda sunulan planların fiyatlandırma yapısı bu ihtiyacı yansıtır. Sadece bir kaç yüz anahtar izlemek gerekir, özellikle Ne yazık ki, bu, birçok küçük online iş sahiplerinin ulaşamayacağımız koyar.

 • Rakiplerimizin çoğu SEO Ajansları nispeten küçük bir müşteri tabanına hizmet vermektedir - ve bu yüzden gibi kullanıcı on binlerce genelinde kendi altyapı maliyetlerini yaymak mümkün değildir.

Müşterilerimizin kim olduğunu biliyorum, ve onlar SEO kuruluşları çok farklı! Bizim yazılımı kullanarak bazı ajanslar ve SEO danışmanları var iken, bizim kullanıcıların çoğu kendi sıralamalarını izleme harcamak için ayda yüzlerce dolar yok, küçük online iş sahipleri.

Kendi Sıra Takip planları ile gelirken bunu dikkate ihtiyacı aldım.

Mevcut müşterilerin mümkün olan en iyi anlaşma olsun emin olmak için, biz planlarının iki set sunuyoruz:

 1. (Cuma önce Ağustos 3rd satın almak veya yeni müşteriler) mevcut müşterilerimiz için planlar.
 2. Cuma sonra Ağustos 3rd satın yeni müşteriler için planlar

İşte planları Noble Samurai Sıralaması Takip hizmet için ne olacağını bir listesi:

Rank Tracker Planı

Özel Mevcut
Müşteri Fiyatlandırma

) (Cuma Önce Ağustos 3rd kaydol)

Perakende Fiyatlandırma


) (Cuma sonra Ağustos 3rd Sign Up)

Beyaz Bant

Anahtar Kelimeler: 50
Fiyat / Ay: ÜCRETSİZ
Fiyat / Anahtar Kelime: SIFIR
Anahtar Kelimeler: 10
Fiyat / Ay: ÜCRETSİZ
Fiyat / Anahtar Kelime: SIFIR

Sarı Kuşak

Anahtar Kelimeler: 100
Fiyat / Ay: 5 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,05 $
Anahtar Kelimeler: 100
Fiyat / Ay: 10 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,10 $

Turuncu Kemer

Anahtar Kelimeler: 200
Fiyat / Ay: 10 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,05 $
Anahtar Kelimeler: 200
Fiyat / Ay: 20 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,10 $

Mavi Kemer

Anahtar Kelimeler: 500
Fiyat / Ay: 25 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,05 $
Anahtar Kelimeler: 500
Fiyat / Ay: 50 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,10 $

Kahverengi Kemer

Anahtar Kelimeler: 1000
Fiyat / Ay: 40 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,04 $
Anahtar Kelimeler: 1000
Fiyat / Ay: 80 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,08 $

Zenci bölgesi

Anahtar Kelimeler: 2500
Fiyat / Ay: 99 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,04 $
Anahtar Kelimeler: 2500
Fiyat / Ay: 198 $
Fiyat / Anahtar Kelime: 0,08 $

100 anahtar kelime ile varolan müşteri iseniz Yani, ayda sadece 5 $ için sıralamalarını izleyebilirsiniz. Bu anahtar kelime başına sadece 0,05 $ var - rakiplerimizin sunduğu çoğunun dörtte birinden daha az!

Mevcut tüm müşteriler için (Ağustos Cuma 3. önce Pazar Samurai tam sürümüne yükseltmeleri herkes için), tüm perakende planlarına erişimi alırsınız, ancak% 50 Half-Fiyat İndirim!

Eğer yukarıdaki planları çalışma varsa, (Cuma sonra Ağustos 3rd satın yeni müşteriler için sadece tekme) bile bizim gelecekteki perakende planları anahtar kelime başına bir fiyatı var olduğunu göreceksiniz daha az rakibimizin sunan en yarısından. Rakip hizmetlerinden anahtar kelime başına aynı fiyat almak için, ayda en az 99 $ harcamak gerekiyordu!

Biz zaten kaplı nedenlerden dolayı, ancak, tüm etkilenen kullanıcılara Ücretsiz süregelen Derece İzleme teklif edebilmek isterdim, ekonomik olarak bu sadece mümkün değildir.

Müşterilerimizin 92 üzerinde% ihtiyaçlarını karşılayan 50 anahtar kelime ÜCRETSİZ planı, karşılamak için her ay bize binlerce dolar mal olacak.

Rakiplerimizin fiyat çeyrek daha az - 50 üzerinde anahtar kelimeler izler (ve varolan müşteri konum) avuç biri iseniz, size özel fiyat vermek mümkün.

Rakiplerimizin en az yarısı fiyata - Ağustos Cuma 3. sonra bizim ürün satın herkes hala büyük bir değeri vardır, bizim perakende planları, seçim mümkün olacak.

Planı nasıl değiştireceğinizi görmek için, sadece aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Rank Tracker Planı Nasıl Değiştirilir

50 Percent Discount

Şimdi Rank Tracker modülü aktive ederek bütün yüksek anahtar kelime planları üzerinde ÖMÜR BOYU% 50 Half-fiyat indirimi kilitleyin. Bu SADECE Pazar Samurai ve Madde Samurai sahipleri için özel bir tekliftir ve Ağustos 3rd Cuma gece yarısında (PST) sona erer, unutmayın.

Bu tarihten sonra tüm yüksek anahtar kelime planları perakende fiyatlandırma geçer ve fiyat çift.

Lütfen Rank Tracker modülünü etkinleştirmek ve tüm yüksek anahtar kelime planları üzerinde ÖMÜR BOYU% 50 yarı-fiyat indirimi talep etmek için:

  1. Açık Piyasa Samurai veya Madde Samurai ve son sürüme güncelleme

 1. Rank Tracker Modül sekmesini tıklayın ve% 50 yarı-fiyat indirimi yaşam için kilitli olacaktır. (Yeni Rank Tracker ile başlamak konusunda daha fazla bilgi için Tıklayınız )

Neden Yeni Rank Tracker Haftalık güncellemeler sağlayın mu?

Sadece birkaç istisna dışında, rakiplerimizin çoğunluğu sadece haftalık güncellemeler sıralama ve iyi nedenler için sağlar:

  • Düzenli sıralamaları izlemek yoksa sizin sonuçlarında günlük dalgalanmaları fark edeceksiniz. Bu günlük "gürültü" bir hafta veya iki haftada kendi sıralamalarını kontrol SEO uzmanları sizin Rankings.the büyük çoğunluğunun neler olduğunu gerçek resmini bozan. Bu genellikle daha sık bundan sıralaması kontrol küçük bir değer sağlar SEO çevrelerde kabul edilir. Bu dakika bazında bir dakika üzerinde hisse senedi fiyatını izleme eşdeğerdir. Bu anlamlı ve eyleme eğilimleri sağlamak için çok taneli bulunuyor.

 • Anahtar kelime sıralaması geniş hacimli sunmak için bir gerçek, somut zor maliyet yoktur. Ayda anahtar kelime milyonlarca aramak için inşa gereken önemli bir altyapı yoktur. Haftalık sıralarda sağlayarak yedi kat maliyet doğrudan çevirir yedi kat olarak birçok anahtar kelime aramaları içerir günlük sıralaması keyword.Providing başına ayda dört kontrolü anlamına gelir. Ve haklı - günlük sıralarda sunmak hizmetleri önemli ölçüde daha fazla anahtar kelime başına pahalı izlemek için vardır!

Müşterilerimize olarak erişilebilir ve mümkün olduğunca uygun anahtar kelime sıralaması tutmak çıkarları, biz başlangıçta sadece haftalık sıralamasında raporlar sağlamak için seçtiniz. Ancak yeterli talep varsa biz gelecekte acil ücretli güncellemeleri için bir seçenek tanıtmak olabilir.

Ne Bizim Yeni Rank Tracker Servisi Hakkında Benzersiz bulunuyor? Nasıl Rekabet ile karşılaştır mu?

Gerçekten önce Rank Tracker modülünü kullanmadıysanız, ya da bir süre için dışarı teslim almadıysanız, burada (rekabetin fiyat sadece dörtte olmanın ötesinde) eşsiz özellikleri hızlı bir özetleyelim bulunuyor.

Onlar, "feedback şampiyonların kahvaltı" olduğunu söylüyorlar, ve baştan Rank Tracker SEO bağlantı kurma çalışmaları ve SEO stratejisinin "etkileri" hakkında hızlı geri bildirim sağlamak için tasarlanmıştır.

  1. Rank Tracker 3 büyük arama motorlarında sıralamanızı denetler, ama aynı zamanda sıralamasında sayfaların her birine işaret ediyor bağlantıların sayısını raporlar sadece - Genellikle, bağlantı kurma çalışmaları arttıkça, size sayısında bir artış göreceksiniz bağlantıların, sıralamada bir artış izledi. Bu sıralarda bir öncü gösterge olduğunu, ve sadece Noble Samurai Rank Tracker bu özelliği sunuyor. (SEO uzmanları bu özelliği seviyorum - tüm sabit bağlantı kurma çalışmalarının kanıt sağlar çünkü yapıyorum)

  1. Rank Tracker Eğer kontrol HER WEB PAGE için sıralamalarını gösterir - Bu anahtar kelimeler için sıralama birden fazla alan kullanmak modern SEO yaygındır. Çoğu diğer Sıra Takip hizmetleri tek bir etki alanını izlemek, ve sadece en yüksek rütbeli tutmak söyleyebilirim. Biz etki herhangi sayısını izlemek yanı sıra, YouTube videoları gibi özel URL'ler sağlar. Biz size sadece yüksek olanı, en iyi 100 sonuçlarında tutun tüm sıralamasında göstermek.

  1. Piyasadaki çoğu diğer rütbe izleme çözümleri "anahtar çiftleri" denilen bir kavram dayalı müşterilerine şarj - Rank Tracker, tek bir anahtar kelime için sınırsız etki izlemenize olanak sağlar. 5 farklı etki için bir anahtar kelime üzerinde anahtar kelime sıralaması izlemek isterseniz, aylık kota içine yemek, 5 kez bu anahtar kelime girmeniz gerekiyor. Rank Tracker, bu gibi tek bir anahtar kelime sayacaktır - böylece Kelime kota çok daha ileri gider.

  1. Rank Tracker Eğer kontrol ettiğini, Web üzerinde (örneğin YouTube ve Ask gibi) 2.0 siteleri sıralaması izlemek için, ama kendi yok verir -! Pazar sınırı üzerinde birçok çözümleri tek bir etki sayfalarını izleme, ya da sizi zorlamak için Sınırlı Anahtar kelime kotası içine yeme başka bir "anahtar kelime çifti", gibi her Web 2.0 sitesi izlemek için. Bildiğiniz gibi, YouTube ve Web 2.0 siteleri genellikle modern SEO önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Sadece Rank Tracker sizin gibi birçok Web 2.0 web sayfaları eklemek için izin verir - sadece haftalık kota tek bir anahtar kelime yukarı kullanırken.

  1. Biz çok az desteği Google mevcuttur Dil ve Ülke kombinasyonları ve büyük arama motorlarının dizi gerçekleştirilen birçok rütbe izleme veri sağlayıcıları konuşan - Rank Tracker arama motoru dil ve ülke kombinasyonlarının tam kapsamlı destekler. Market Samurai için çok popüler hale gelmiştir olmayan ABD, İngilizce olmayan biz İbranice gibi sağdan sola dilleri desteklemek için çok sıkı çalıştı ve bu Japonca ve Çince gibi "Unicode" dil ettik, çünkü konuşan müşterileri. Biz seçtiğiniz veri sağlayıcısı Dil / Ülke kombinasyonlarının dizi verebilmektedir kim birkaç biridir.

 1. Rank Tracker Google "yerelleşme" ve "kişiselleştirme" konularını yönetir - Google sık sık yer konum yere göre farklı sıralama sayfaları sunar. Google da sık sık ziyaret sitelere göre arama sonuçlarınızı kişiselleştiren. Bu "yerelleştirme" ve "kişiselleştirme" davranış SEO için bir kriter olarak genel arama sonuçlarını objektif bir set almak çok zor yapabilirsiniz sonucu activities.As, sık sık çok farklı sonuçları kendi web tarayıcısı daha Google'da arama görmek ne bir rütbe izleme servisi raporlar. Biz seçtiğiniz sıralama veri sağlayıcısı sonuçlarından bu tür önyargıları kaldırarak mükemmel bir iş yok.

Sen Bugün Do Gerekenler ...

  1. Varolan Market Samurai veya Madde Samurai müşteri konum ve size az 50 anahtar izlemek ise - bugün etkinleştirmek (veya Midnight (PST) Ağustos Cuma 3. öncesi) ve yaşam için ÜCRETSİZ 50 anahtar kelime Beyaz Bant planı güvenli olacak. Bizim kullanım verileri bu müşterilerimizin 92 üzerinde% için fazlasıyla yeterli olduğunu göstermektedir.

  1. Bugün etkinleştirmek (veya Midnight (PST) Cuma Ağustos 3rd önce) ve bir 50 bizim yüksek anahtar kelime planları BOYU erişimi kilitlemek olacak - Birden fazla 50 anahtar izlemek için ihtiyacı olan müşterilere avuç parçası iseniz % yarı-fiyat indirimi (bizim rekabetin en fiyatının dörtte birinden daha az olan).

 1. Daha önce rütbe izci hiç kullanmadıysanız, şimdi başlamak için en uygun zamandır. Bugün etkinleştirin (veya Midnight (PST) Cuma Ağustos 3rd önce) ve ÜCRETSİZ 50 anahtar kelime Beyaz Bant planı güvenli olacak ve% 50 yarı-fiyat indirimi tüm yükseköğretim anahtar kelime planları BOYU erişim, size gereken, Gelecekte yükseltin.

Sadece yeni Rank Tracker erişmek için, tekrarlamak için, yapmanız gereken tek şey:

  1. Açık Piyasa Samurai veya Madde Samurai ve son sürüme güncelleme

 1. ÜCRETSİZ 50 Kelime Beyaz Bant planı etkinleştirmek için Rank Tracker Modül sekmesine tıklayın. (Sizin Rank Tracker modülü etkinleştirmek hakkında daha fazla bilgi için Burayı Tıklayın )

Ve Beta katılmak için kendi programları dışında değerli zaman aldı 1.218 adanmış kullanıcılara - Ve nihayet, büyük müşterilerimizden aldığımız tüm inanılmaz destek ve teşvik için teşekkür ederiz. Biz bazı mükemmel tepkiler aldık ve sonuç olarak yazılım birçok yenilik yapılmış.

Size yeni Derece Takip sistemi kullanmaktan zevk umuyoruz, ve doğrudan bu yazı cevap bulamadığınız sorularınız varsa, aşağıdaki yorum isteyin çekinmeyin.

Sevgilerimle,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai

PS ÜCRETSİZ 50 anahtar kelime planını iddia, ve tüm yüksek anahtar kelime planları üzerinde% 50 yarı-fiyat indirimi için ÖMÜR BOYU erişim kilidi, Ağustos ayının Midnight (PST) Cuma 3. önce YENİ Rank Tracker modülünü etkinleştirmek gerekir için. Tarafından bugün Rank Tracker modülünü etkinleştirin , bu 4 basit adımları buraya tıklayarak ve şu:

SADECE müşterilerin bu mevcut Pazar Samurai (ve Madde Samurai) için özel bir teklif Unutmayın, ve Cuma Midnight (PST) de Ağustos 3rd sona erecek.

Bu tarihten sonra ÜCRETSİZ Beyaz Bant planı 10 anahtar kelimelere azalacaktır ve yüksek anahtar kelime planları perakende fiyatlandırma geçmek ve fiyat iki katına çıkacak. Eğer kaçırmak istemiyorsanız Yani, etkinleştirmek için nasıl görmek için şimdi tıklayın: