Adobe AIR 2 Çıkış

Hisse Düğmesi

Platformu - Adobe sadece Adobe AIR büyük bir güncelleme yayımladı Piyasa Samurai ve Alan Samuray üzerinde çalışır.

Güncelleştirme teknik gelişmeler ve eklemeler bir bütün ana dahil.

Bu Samuray HQ burada dolaşan bir sürü neden oldu!

Bizim teknik ekip heyecanla onlar Piyasa Samurai ve Alan Samurai daha iyi yapmak için bu kullanmak için gidiyoruz nasıl gevezelik duyduğunda bulaşıcı heyecan sabit enfekte değil!

Biz heyecanlı zamanlarda içine geliyorlar!

Ama değişim rüzgarları iyi hem de kötü fal getirmek.

Tüm yeni yazılım beta halka serbest bırakılması gibi, Adobe AIR 2 serbest erken geçiş aşamasında ve geleceğe olumlu ve olumsuz etkileri olacaktır.

Bizim gelecekte heyecan verici "İyi Haber" Tüm rağmen, aynı zamanda bazı "Kötü Haber" var - kısa vadede en azından bu yeni teknolojiye erken geçiş aşamasında.

İyi Haber ...

Daha Verimlilik:

Adobe AIR 2 çalışan gibi Piyasa Samurai gibi uygulamalar daha hızlı ve çalıştırmak için daha az sistem kaynaklarını talep edecektir.

Bu, kullanıcıların, özellikle daha az güçlü makinelerde, performans hemen bir iyileşme göreceksiniz demektir.

Daha Hız:

Adobe AIR 2 eskisi kadar hızlı iki kadar çalışır gelişmiş JavaScript motoru vardır. Bu, Pazar Samurai ve Alan samuray hızlı ve daha verimli çalışma almak gerekir anlamına gelir.

Güçlü Sistem Entegrasyonu:

Adobe AIR son güncelleme aynı zamanda sistemi ile platformlar entegrasyonunu geliştirir.

Bu geliştiricilere Pazar Samurai önemli iyileştirmeler yapmak için kullanabileceğiniz heyecan verici yeni araçlar sayısını verir.

Bu araçlar çok daha uygun uygulamak daha önce zor veya imkansız bir dizi özellik yapacak.

AMA ... Kötü Haber Too var ...

Böyle önemli bir değişiklik her zaman bazı diş çıkarma problemleri olacak - ve Adobe AIR yükseltilmiş insanlar zaten birkaç hata bildirdi 2,0 (yayınlayın İçerik modülü ile bir sorunu dahil.)

Bir Hata Nokta Eğer ...

Şu anda tespit ve ortaya çıktıkları tüm bu sorunların çözümü için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Eğer herhangi bir hata fark Ancak eğer lütfen bir destek bileti göndermek bize bildirmek için!

(Biz belirlemek ve bu güncelleştirmenin kaynaklanan olabilir her sorunu basmayı şu anda mesai çalışıyoruz -. ​​Ama her zaman olduğu gibi biz kaçırmış olabilir sorunları tespit sizin yardımınıza değer)

Bir Geçici Çözüm ...

Bu arada - herhangi bir Adobe AIR 2 ile ilgili hata işinizi kesintiye eğer bu linkleri aracılığı ile Adobe AIR önceki sürüme geri dönebilirsiniz:

Adobe AIR 2'ye yükseltme hakkında başka bir sorunuz veya endişeniz varsa bizimle bazı geribildirim paylaşmak istiyorsanız, ya da, daha sonra lütfen bize bildirin . :)

Miriam Parkinson
Noble Samuray