Announcing: Vidsy - Krijo fitim-duke tërhequr shitjes mesazhe në 90 minuta ose më pak ...

Share Button

Hi Kjo është Eugene këtu, CEO i Noble Samurai dhe unë kam marrë diçka të vërtetë emocionuese për të ndarë me ju sot:

Vetëm disa javë më parë ne kemi lëshuar Vidsy - mjet tonë të re copywriting, që u mundëson pronarëve të biznesit online si ju për të krijuar të lartë konvertimin, fitim-duke tërhequr shitjes mesazhe në vetëm 90 minuta ose më pak (edhe në qoftë se ju nuk e kam shkruar një linjë të shitjes kopje para në jetën tuaj).

Që nga viti ne kemi nisur, mbi 2047 pronarët e bizneseve linje kanë regjistruar në Vidsy, dhe në atë që ka qenë norma më e lartë implementimi unë kam parë ndonjëherë, mbi 815 njerëz kanë përfunduar plotësisht Vidsy parë Sales mesazhin e tyre!

Të lumtë për marrjen e masave masiv!

Për të gjetur se si Vidsy punon (duke përfshirë një demonstrim hap-pas-hapi të softuerit), ju mund të shikojnë video të shkurtër që ne të prodhuar më poshtë:

Ose në qoftë se leximi është më shumë në stilin tuaj, ju mund të lexoni në lidhje me pikat kryesore në blog post më poshtë ...

Pra, Çfarë Problem A Zgjidhur Vidsy?

Nëse ju jeni një nga miliona njerëz krijues që kanë një produkt i madh, por ende luftojnë për të bërë shitjet online, atëherë ju nuk jeni vetëm ...

Fakti është, duke krijuar një produkt është shumë si ... ngjitur një mal masiv:

Çdo herë që të punojnë në produktin tuaj, ju merrni një hap të vogël deri të pjerrët dhe të pabesë fytyrë shkëmb ...

Dhe e vetmja gjë që mban ju shkojnë, është të dish se kur ju të arritur në krye të malit dhe produkti juaj është bërë, ju do të në fund të jetë në gjendje të bëjë një ndryshim të vërtetë në jetën e të tjerëve dhe të gëzojnë shpërblime financiare që vijnë nga ndarja e produkti juaj me botën.

Pra, ju zhavor dhëmbët tuaj dhe për të mbajtur në ngjitje ...

Pastaj në fund, pas muaj apo edhe vite të punës së vështirë - produkti juaj është DONE!

Ju shkoni jashtë për të festuar dhe të gëzojnë një ndjenjë të pabesueshme të arritjeve dhe kënaqësi.

Ju keni arritur më në fund samitin e pushtuar malin krijimin e produktit ...

Megjithatë, festë e juaj është e shkurtër jetuar, si ju shpejt të zbuloni një ...

Surprizë e keqe dhe të papritura ...

Ju papritmas e kupton se çfarë keni menduar ishte maja e malit është në të vërtetë vetëm një pllajë ...

Me një ndjenjë të tmerrshme fundosje në gropë të stomakut tuaj - ti e kupton se një mal i tërë i ri shtrihet përpara jush ...

Mountain MARKETING ...

Ju shikoni, këto ditë, të paturit e një produkt i madh është vetëm NUK mjaftueshme:

Për të krijuar një biznes serioz gjenerimin fitim, ju duhet të jetë në gjendje të komunikojnë në mënyrë efektive vlerën e produktit tuaj, në një mënyrë që detyron vizitorët tuaj për të ndërmarrë veprime dhe në fund të fundit klikoni Add To Cart button.

Dështojnë për të bërë këtë, dhe ju do të kurrë të jetë në gjendje për të kthyer vizitorëve në faqen tuaj në paguajnë konsumatorët, dhe të gjithë gjak, djerse dhe lotët që kishin shkuar në krijimin e produktit tuaj mund edhe të jetë flushed poshtë ikjen.

"Gjëja e trishtuara në lidhje me biznesin në internet sot është se ju mund të keni produkt të përsosur që mund të transformojë jetën e dikujt ... por sepse ju nuk e dini se si të tregut atë siç duhet, askush nuk e blen atë."

Look - në fund është - është ky mal - Mountain Marketing që qëndron midis jush dhe duke marrë produktin tuaj jashtë për njerëzit që kanë nevojë më së shumti.

Është kjo Mountain Marketing që është ndaluar ju nga marrja e produktit tuaj në duart e dhjetëra mijëra të konsumatorëve etur.

Dhe në fund të fundit kjo është kjo Mountain Marketing që qëndron midis jush dhe duke krijuar një biznes serioz fitim gjeneruese.

Por nëse ju luftojnë me idenë e shitjen e produktit tuaj, kjo nuk është me të vërtetë faji juaj, sepse deri kohët e fundit ka pasur vetëm dy mënyra për t'iu afruar Malin Marketing ...

Opsioni 1: shkruani mesazhin Sales veten ...

Mundësia juaj i parë është që të përpiqen dhe të shkruaj shitjes mesazhin tuaj veten. Problemi me këtë është se për shumicën e njerëzve krijues, duke u përpjekur për të shkruar një letër të shitjes është si tërhequr dhëmbët.

Ti e di se çfarë është si ...

Rri ulur në frontin e një ekran bosh kompjuterik për ditë ose javë, por pa marrë parasysh sa e vështirë ju provoni - ju thjesht nuk mund të gjeni fjalët e duhura për të nxeh njerëzit në lidhje me produktin tuaj në një mënyrë që i motivon ata që të marrin masa dhe të BLERJE ...

Përfundimisht ju hedhin në peshqir dhe të heqë dorë në duke u përpjekur për të bërë të gjitha veten.

Opsioni 2: Të punësojë një copywriter ...

Në vend të kësaj, ju vendosni të punësojë një copywriter për të shkruar shitjes mesazhin tuaj për ju. Me shpresën se kjo do të jetë një rrugë e shkurtër në krye të Malit të Marketingut.

Megjithatë, copywriters mira janë aq të rralla sa pula dhëmbëve, dhe madje edhe në qoftë se ju keni arritur të gjeni një të tillë të gatshëm për t'ju ndihmuar jashtë ju do të jetë deri për para të mëdha.

Kjo është për shkak copywriters profesionale zakonisht të ngarkuar ndërmjet $ 10,000 dhe 50,000 dollarë për të shkruar një shitjes mesazh të vetëm. DHE në krye të kësaj ata do të zakonisht marrin një komision për çdo shitje, sepse ata e dinë punën e tyre merr rezultate!

Pra, nëse ju keni marrë shumë xhepa të thellë, kjo nuk është thjesht një opsion.

Dhe kjo prek thellë në zemër e pse kaq shumë autorë, zhvilluesit e programeve dhe krijuesit produkt si ju nuk do të ndonjëherë rritet mali Marketing ...

Nëse ju nuk keni aftësi për të krijuar një shitje mesazh imponues veten, dhe ju nuk mund të përballojë të punësojë një copywriter profesionale ...

Çfarë do të bëni?

Si mund të krijoni një mesazh të shitjes magnetike që rrëmben vëmendjen e njerëzve, ndez një ndjenjë të zjarrtë të dëshirës për produktin tuaj dhe detyron ata për të marrë kartën e kreditit dhe BLERJE ...?

E pra, unë jam e kënaqur të them se ka PËRFUNDIMTARE një markë opsion NEW për pronarët e produktit si ju ...

Announcing: Vidsy - Krijo fitim-duke tërhequr shitjes mesazhe në 90 minuta ose më pak ...

Vidsy është i pari sistem web-bazë që ju ndihmon të effortlessly të krijuar fitim unik tërhequr shitjes mesazhe për të promovuar produktet tuaja online.

Me Vidsy në ekipin tuaj, ju nuk duhet të heq flokët tuaj jashtë në zhgënjimin duke u përpjekur për të gjetur fjalët e duhura për të nxeh dhe motivojnë konsumatorët tuaj për të blerë produktin tuaj.

Dhe ju mund të ndaluar humbur kohën tuaj të vlefshme duke u përpjekur për të gjetur një copywriter profesionale që ju mund të përballojë.

Për shkak se për herë të parë ndonjëherë, Vidsy ju merr nga dora dhe ju udhëzon përmes procesit të tërë të krijimit të një fitim të tërhequr shitjes mesazh për produktin apo shërbimin tuaj.

Kjo do të thotë që ju mund të krijoni një provuar, të lartë konvertimin e shitjes mesazh me vetëm disa klikime të mausit tuaj. Kjo është fjalë për fjalë që lehtë ...

Më lejoni të ju tregojnë se si funksionon:

Nëse ju keni luftuar ndonjëherë për të shkruar një mesazh shitjes përpara, ju jeni do të duan këtë ...

Ja Si Punon Vidsy:

Këtu unë jam në ekran në shtëpi. Që të filloni unë do të vetëm të klikoni butonin "Krijo parë juaj Sales Script":

Dhe tani këtu është ku fillon fun e vërtetë ...

Ju shikoni, ne kemi thyer gjithçka poshtë në një seri hapash të thjeshtë super ...

(Figura: Main Vidsy Copywriting Interface)

Hapi 1: Për të filluar ju vetëm të shikojnë një video të shkurtër që shpjegon saktësisht se si për të shkruar këtë seksion:

Hapi 2: Pastaj ju të shqyrtojë një gamë të gjerë të shembujve të provuar copywriting që mund t'ju ndihmojnë ju të filloni:

Ju do të vëreni se ka dy shembuj punuar plotësisht, DHE një varg i mbushur në shembujt bosh.

Hapi 3: Kur ju të gjeni një shembull që ju pëlqen, të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni mbi të ...

Kjo kopje e tekstit në dritaren e redaktimit ...
... Ku ju mund të shkulje atë që i përshtaten produktin tuaj të veçantë dhe të biznesit:

Dhe pjesa më e mirë është, sepse Vidsy është i ngarkuar me kaq shumë opsione për të zgjedhur nga në çdo hap të procesit, nga koha që ju jeni përfunduar ...

"Ju do të lihet me një mesazh të vërtetë unik të shitjes që pasqyron zërin dhe personalitetin e biznesit tuaj"

Dhe kur ju jeni bërë, vetëm klikoni në butonin "Next" për të lëvizin për në hapin e ardhshëm në procesin.

Hapi 4: Në anën e djathtë ju do të shihni të tërë të shitjes tuaj mesazh ndërtimin e hap-pas-hapi:

Siç mund ta shikoni, Vidsy bën GJITHA punën e vështirë për ju ... Ju thjesht të shikojnë një video të shpejtë, shikoni shembujt, zgjidhni një që ju pëlqen dhe pastaj shkulje kopjen që i përshtaten produktin tuaj.

Në fund të procesit ju do të keni një të fuqishëm, të strukturuar mirë dhe të personalizuar mesazhin e shitjes për të promovuar produktin apo shërbimin tuaj:

"Nëse ju keni luftuar për të shkruar e shitjes kopje në të kaluarën, apo edhe në qoftë se ju keni absolutisht JO shitjes përvojë, ju mund tani të krijojë një të lartë konvertimin mesazh shitjes në minuta dhe jo javësh".

Në fakt gjatë testin tonë të kohëve të fundit beta pamë pronarët e produktit që kurrë nuk e kishte shkruar një linjë të vetme të shitjes kopje në jetën e tyre, të prodhojnë të plotë letra e shitjes gjatësi në nën 90 minuta. Cili ka qenë e mundur kurrë më parë sot.

Por sigurisht - pyetja e madhe është "A Vidsy punë?"

Ose më saktë - "A ka një mesazh shitjet e krijuar me Vidsy në të vërtetë konvertohet vizitorë të vërtetë e internetit në paguajnë konsumatorët?"

Për të vënë Vidsy në provë përfundimtare, ne shpejt cranked nga një markë të re mesazh të shitjes për një nga produktet tona ekzistuese, mungesa e Samurai:

(Figura: Një video e shitjes ne krijuar shpejt për Mungesa Samurai përdorur Vidsy)

Tjetra, ne krijuam një tekst të thjeshtë të bazuar tregojnë rrëshqitje duke përdorur Vidsy script tonë:

(Figura: Mesazhi eksportuar shitjes në një dokument tekst)
(Figura: Kopjuar dhe ngjit në një prezantim të thjeshtë rrëshqitje)

Dhe pastaj ne kemi vënë atë deri në një faqe Barebones, dhe filloi dërgimin e trafikut në të:

(Figura: A simple faqja e videove ulje kemi përdorur për të pritur përfunduar shitjes videon)

Në fakt, në qoftë se ju jeni të interesuar në shikuar video ne whipped deri ju mund të shikoni të gjithë gjë këtu .

Pra, le të marrin një vështrim në rezultatet ...

Çfarë ju jeni duke kërkuar në këtu janë numrat nga fushatës shkurtër email ne vrapoi, por është e rëndësishme që të kuptojnë se ju nuk keni nevojë për një listë e-mail. Ju mund të merrni vetëm si lehtësisht trafikun nga AdWords, Facebook apo ndonjë burim tjetër.

Pra numrat të rëndësishme për të përqëndrohet në këtu janë: klikon (⓵ në screenshot më lart), të cilat tregojnë se sa shumë njerëz zbarkoi në faqe dhe shikuar videon.

Dhe shitjet (⓶), duke treguar se si shumë njerëz përfundoi blerjen ...

Siç mund ta shikoni këtu kjo përkthehet në një dajak 3,37% (⓷) normën e konvertimit dhe një cool $ 5529 (⓸) në bankë në hapësirën e katër ditë.

Mos harroni, mesatare shitjet online letër konverton në rreth 0,5%, që do të thotë ...

Të shpejtë të shitjes jonë Vidsy video të konvertohet 6,7 herë më shumë vizitorë në blerësit sesa një faqe të rregullt të shitjes:

Unë mendoj se ju do të bien dakord, shifrat flasin për veten e tyre ...

Si çdo pronar i suksesshëm i biznesit do të ju them ... pjesa më e vështirë e krijimit të një fushate marketingu po vjen me "Fjalët që shesin"

Vidsy ju jep shkurtore fundit për gjenerimin bindës shitjes kopje ...

Me mbi 550 shembuj provuar dhe 25 videos konciz trajnimit, Vidsy më në fund e bën të fshehtat gjeneruar fitim të copywriters më të larta e paguar në botë në dispozicion për pronarët e rregullt të punës si ju -

Nuk ka më shumë supozim! Dhe jo më shumë mister ...

Me Vidsy në qoshe tuaj ju do të jetë në gjendje të:

  • Build ndjeshmëri të menjëhershme dhe të lidheni me shikuesit tuaj në një nivel personal në mënyrë që ata të ndjehen si ata kanë gjetur më në fund dikush që kupton problemin e tyre (shih Ju sekret të vërtetë për të bërë një shitje në internet është në gjendje për të ndërtuar në mënyrë efektive besimin dhe raport)

  • Trokitje e lehtë në ndjenjat e njerëzve dhe emocionet për të krijuar një dëshirë të zjarrtë të thellë për produktin tuaj - rrugë e tyre e vetme për lehtësim do të jetë për të blerë produktin tuaj.

  • Strategjikisht pozicionojë biznesin tuaj kundër konkurrentëve tuaj kështu që blerjen e produktit tuaj bëhet zgjedhje e qartë dhe e logjikshme.

  • Effortlessly dybek gojë lotim plumbat e pushtetit që intrigës, të tërhequr dhe për të ndërtuar kureshtje në mendjen e klientit tuaj - nëse ata janë ulur në gardh, këto do të jetë arma juaj e fshehtë deri te maja e tyre mbi buzë dhe për të blerë.

  • Përdorni Testimonials për të ndërtuar prova masive sociale dhe lëvizje që detyron njerëzit për të rrëmbyer produktin tuaj, ndërsa ata mund të, kështu që ata nuk e humbas përfitimet që ajo ofron.

  • Eliminimi ndonjë kundërshtim klientët tuaj të keni në lidhje me blerjen e produktit tuaj në një paragraf të vetëm, në çast thyer rezistencën e tyre të natyrshme për shpenzimin e parave. (Kjo teknikë i vetëm mund të më shumë se dyfishi conversions tuaj).

  • DHE përdorin mungesën për të krijuar një ndjenjë gozhdë-thumbues urgjence që detyron njerëzit që të marrin masa dhe të "Buy Now" në vend se të gjetur një justifikim për të ardhur përsëri në një datë të mëvonshme.

Përgjigja herët për Vidsy ka qenë jashtë Listat ...

Ja vetëm disa nga komentet që kemi pranuar deri tani:

"Kjo është softuer sensacional. Unë churned një skenar të shitjes në rreth 10 minuta. Me një orë redaktimi ajo do të jetë e përkryer. "

- Geoff Hughes

"Vidsy është përgjigje për lutjet e mia!"

- Michael Bennett

"Unë dua që sistemi është provë bedel dhe lehtësisht kufi me mjetet unë tashmë e përdorin"

- Chik Quintans

"Duke qenë kohë të varfër, unë dua zgjidhje të thjeshta për problemet e mia. Unë di të marketingut është çelësi, por unë e gjejnë të vështirë për të shitur. Unë mendoj se ju jeni me të vërtetë në të holla me këtë sistem ... "

- Jule Fuller

"Unë dua të qenit në gjendje për të llojit dhe futur kopje tim duke përdorur shembuj tuaja në anije diçka të veçantë për produktin tim"

- Matt Cockerham

"Ju e bëri atë në mënyrë aq të lehtë për të vënë së bashku një skenar ... I dashur si kjo të gjithë erdhën së bashku. Unë kam qenë në të vërtetë krenar për veten time për kompletimin atë pas shumë përpjekjeve të dështuara të shkruar një skenar në të kaluarën.

- Tracy Tureson

Pra, sa do të kushtojë ju për të marrë në duart tuaja mbi Vidsy?

Ju keni parë tashmë me sytë tuaj se Vidsy është mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të prodhuar një të lartë konvertimin mesazh shitjes për produktin apo shërbimin tuaj ... dhe që pronarët e tjera të biznesit ashtu si ju tashmë janë duke përdorur Vidsy të shpejt dhe me lehtësi të nisur produktet e tyre dhe të rritur shitjet e tyre në internet.

Që do të thotë se ju jeni me siguri pyesin se sa shumë ky softuer revolucionar i ri do të jetë? ...

Dhe kjo është një pyetje e drejtë duke qenë se punësimin e një copywriter me kohë të plotë në ekipin tuaj, mund t'ju kushtojë më shumë se $ 80.000 në vit, dhe siç e kemi parë, të ngarkuar pro copywriter-së $ 10.000, 20.000 $, $ 30,000 $ 40,000 edhe 50.000 $ për një shitje të vetme script!

Kur ju mendoni se Vidsy ju lejon për të prodhuar një mesazh shitje gjenerimin e fitimit për produktin tuaj në më pak kohë se sa që duhet për të parë një film gjatësi tipar, ju do të kuptojë se ne mund të lehtë (dhe ndoshta duhet) të ngarkuar mijëra dollarë për qasje në ky sistem.

Megjithatë, këtu në Noble Samurai ne besojmë ndihmuar autorët, zhvilluesit e programeve dhe krijuesit produkt si ju bëni biznesin tuaj ëndrrat një realitet.

Pra, çmimi i rregullt me ​​pakicë i Vidsy është vetëm 49 $ në muaj, e cila është vlera e pabesueshme në krahasim me mijëra dollarë kushton për të punësojë një copywriter profesionale.

Pra, për të bllokohet në qasjen tuaj për Vidsy tani dhe të bashkohet me grupin ekskluzive e autorëve, zhvilluesit e programeve, dhe krijuesit e produktit që tani janë krijuar shitjes vrasës mesazhet si copywriters pro në një çështje të minuta klikoni Add To Cart butonin më poshtë ...

Dhe natyrisht kur e keni blerë Vidsy, ju nuk do të rrezikojë një përqind. Sistemi vjen me pakushtëzuar të parave 30 ditë garanci tonë mbrapa.

Kjo do të thotë që ju mund të përpiquni Vidsy për veten tuaj dhe në qoftë se ju nuk jeni dakord se kjo është mënyra më e shpejtë në tokë për të krijuar një fitim të tërhequr shitjes mesazh për produktin apo shërbimin tuaj, thjesht dërgoni një email tek support@vidsy.com dhe ne do të anuloj abonimin tuaj menjëherë.

Pa asnjë pyetje, nuk hoops të kërcejnë përmes dhe nuk ka ndjenja vështirë ...

Mbani mend, ju keni qenë duke luftuar për të ngjiten në malin Marketing dhe shohin shpërblimet financiare nga produktin tuaj për shumë kohë të gjatë ...

Dhe siç shkon duke thënë, përkufizimi i marrëzi është duke bërë të njëjtën gjë mbi dhe mbi dhe duke pritur një rezultat të ndryshëm.

Kjo do të thotë se ka shumë më shumë dhimbje dhe zhgënjim përpara jush, nëse ju vazhdoni të humbim kohë dhe të holla duke u përpjekur në tregun e produkteve tuaja duke përdorur të njëjtën strategji veshur jashtë.

Megjithatë, ju tani mund t'i japë fund të gjitha frustrimit të, thjesht duke përdorur procesin e provuar dhe testuar copywriting gjetur në Vidsy ...

"Imagjinoni, në vetëm 90 minuta nga tani, ju mund të jetë i ulur në frontin e kompjuterit tuaj, ose në shtrat me tabletë tuaj, duke kërkuar në të përfunduar të shitjes mesazhit që më në fund do të mund të transformuar produktin tuaj në një të vërtetë, të qëndrueshme dhe të jetës në ndryshim të biznesit."

Pra, kliko butonin "Add To Cart" poshtë të drejtë tani, dhe le të merrni ju keni filluar sot!

PS: Launch Update:

Siç e përmenda në fillim të këtij blog post, pasi që ne kemi nisur Vidsy më pak se një javë më parë gjatë 2047 pronarët e biznesit online kanë nënshkruar për të Vidsy, dhe në atë që ka qenë norma më e lartë implementimi unë kam parë ndonjëherë, mbi 815 njerëz kanë plotësisht përfunduar e parë Vidsy Sales mesazhin e tyre! Të lumtë për marrjen e masave masiv!

PPS: Ky tërë blog post është në fakt një version i modifikuar pak e shkrimit tonë të shitjes Vidsy (e cila ishte krijuar në vetë Vidsy), i cili tregon, se me shumë pak tweaks ju mund të krijoni afat-formë shitjet kopje me jo një tërësi shumë të punës! :-)

(Po - ju mund të merrni një script të shitjes për një video DHE një letër të shitjes të gjatë-formë në më pak se 90 minuta ...)