Sot, një Arsye Fun për të hapur Samurai Tregut!

Share Button

Në blog postin tim te fundit, unë ju dha një arsye serioze për të hapur Samurai Tregut ...

Sot, një e fun!

Hapur deri Samurai Tregut për të parë një funksion fshehur që do të jetë vetëm rreth e rrotull për disa ditëve të ardhshme.

Kënaquni! :)

Brent

PS - Nëse keni nevojë për ta kthyer atë (p.sh. për të filmuar një video trajnimi se si të përdorin Samurai Tregut), ka një opsion për të çaktivizuar këtë funksion në Samurai Tregut tuaj "Settings" zonë.

Brent Hodgson një bashkë-themelues i Noble Samurai, dhe një specialist internet marketing.

Brent ka shkruar 68 postim (s) për Samurai Noble

14 Përgjigjet për të "Sot, një Arsye Fun për të hapur Samurai Tregut!"

 1. 1

  Wow, të tingëllojë si tërheqës.

 2. Very nice ...

  Unë supozoj se është pak "Vezë" në sfond ...

  Ahhh ... çokollatë ... Sillni në çokollatë !!!

 3. 3
  6 prill, 2009 at 9:11 pm
  Andy ka thënë:

  Është e bukur, por unë nuk e di për argëtim. Tani në qoftë se Elmer Fud ishte në këmbë rreth në kërkim për lepur Pashkëve, që do të jetë kënaqësi. Elmer thotë: "Shhh, unë jam Huntin 'wabbit."

 4. Shumë të bukur.

 5. Kjo është e madhe! Faleminderit për të shtuar një zbavitje të vogël në ditët tona. Unë jam i ulur në divan me 6 vjeçar vajzën time të vjetër. Ne të dy gëzuar papritur!

 6. 6
  7 prill, 2009 at 3:18 am
  CoronadoCookie ka thënë:

  Më pëlqen ajo Brent! Ju djema janë gjithmonë të kesh kënaqësi ~ faleminderit për sot buzëqeshje :-)

 7. 7
  7 prill, 2009 at 5:23 am
  tomartomartini ka thënë:

  Më pëlqen çokollatë

 8. 8
  7 prill, 2009 at 8:59 am
  Gail ka thënë:

  Kur ai tha se do të ketë shkuar në disa ditë kam marrë nervoz pasi që unë jam shumë i zënë. Imagjinoni befasinë time kur pashë pamje të bukur. Ju duhet të bëjë atë për ditë të veçanta si Google e bën. Shkëndijë deri jeton alittle tuaj dhe ajo do të vënë një buzëqeshje në të gjitha fytyrat tona!

 9. 9

  Prekje e bukur. Ndihet aq elastik dhe mikpritëse. Kam qëndruar për hulumtim pak.

  Ju jeni e madhe për të na dhënë një gjueti vezë të vogël atje.

  Gëzuar Pashkët,
  Ellen

 10. 10

  Hey guys ... sfond awesome. Vetëm të kërkuar për të shpejt të thankyou për MS. Fun pastër!

 11. A nuk e shohin asgjë ... MS duket e njëjtë si gjithmonë.

  Marc Witteveen

 12. Unë pajtohem me Marc. Unë nuk shoh ndonjë vezë apo prejardhje apo Jezusin në varr.
  Ky është versioni unë jam duke versionin 0.80.19.

  Festoni Life, Gëzuar Pashkët

 13. Hi guys,

  Në qoftë se kjo nuk është popping up, kontrolloni që nuk është me aftësi të kufizuara tashmë në parametrat tuaj.

  Kliko "File"> "Settings"> "General"

  ... Atëherë sigurohuni "Disable Temat Plotësisht" dhe "Lejo thjeshta Temat Vetëm" janë të pa-ticked (dmth nuk kanë ticks).

  Kliko Ruaj, restart Samurai Tregut, dhe ju jeni gati për të rrokulliset!

  Nëse ju ende keni probleme, ne do të donim për të marrë në fund të çdo problemi. Vetëm të marrë në kontakt me mbështetje nëpërmjet http://www.noblesamurai.com/support/helpdesk (ne vërtet duam të dëgjojmë nga ju)

  Brent

 14. 14

  Djema Ok Unë shpresoj se ju të shihni këtë, sepse kjo është një tipar unë do të duan Samurai Tregut duhet kështu që unë nuk duhet të përdorin SEO Elite për këtë.

  - Nëse tuaj mund incluyde në backlink tuaj raportojnë burimet e vendeve përmbajnë lidhjen që do të jetë i vlerësimit të madhe.

  Best Regards,
  User Intusiastic dhe shitësit e Samurai Tregut,
  TheRazor