Fushat Module Tani Brenda Tregut Samurai Too

Share Button

Kur ne së pari filloi ndërtimin e Tregut Samurai, një nga qëllimet tona më pak sexy (por më ambicioze) ishte për të përmirësuar rrjedhën e punës të një internet marketer.

Nga hulumtimet fjalen në fillim, ndaj ndjekja renditjen dhe rezultatet me kalimin e kohës - e gjithë kjo është në dispozicion brenda një workflow efektshëm brenda Samurai Tregut.

Well - me përjashtim të ndoshta një copë ...

Një hap që i mungon është e kontrolluar dhe blerjen e domains - një hap vital në ngritjen e faqen tuaj.

Ndërsa Domain Samurai mbush hendekun domains, ajo ende do të thotë që ju duhet të bie në ujdi nga një aplikim software në një tjetër - dhe kjo është një kohë që ha sherr se shumë përdorues të Samurai Tregut duan të shohin zhdukur!

Që prej lirimit të Domain Samurai, ne kemi pasur njerëz të panumërt të na kontaktoni përmes mbështetjes kërkuar që ne të shtoni Domain Samurai si një modul për Samurai Tregut.

Pra, sot, ne jemi duke bërë vetëm atë.

Nga sot, moduli Domains do të përfshihen brenda një kopje të Samurai Tregut.

Fushat Module tani në Samurai Tregut!

Me modulin tani në dispozicion në kuadër të Tregut Samurai, të gjithë procesit të marketingut në internet Domains - nga krijimi faqen e internetit të monitorimit - është i efektshëm përsëri.

Kjo do të thotë një workflow më të shpejtë - nuk ka nevojë për të lëvizur në mes të dy aplikime të veçanta kur të krijuar faqen tuaj te internetit.

Dhe Domains Moduli është Free!

Ajo gjithmonë ka qenë i lirë, si pjesë e Domain Samurai.

Por tani, vetëm si modulin e Keyword Research , moduli Domains është gjithashtu në dispozicion për të lira brenda Samurai Tregut.

Kjo do të thotë të gjitha të gjykimit, i paguar dhe të lirë (gjyq skaduar) përdoruesit Samurai Tregut - dhe të gjithë përdoruesit Domain Samurai - mund të hyni në modulin Domains brenda të dyja këto mjete.

Nëse ju keni marrë tashmë një kopje të Samurai Tregut, përditësimi i fundit do të jep juve akses në modulin Domains.

Nëse ju nuk keni një kopje të Samurai Tregut, ju mund të merrni gjykimit tuaj të lirë (dhe qasje të lirë në Domains Module) këtu .

Pra Çfarë ndodh Me Domain Samurai?

Domain Samurai (qëllim-ndërtuar ynë emër domain kërkimore software) është projektuar për të gjetur me vlerë të lartë të reja dhe Fushat e moshës.

Dhjetëra-e-mijëra domainers dhe marketers internetit të cilët janë duke përdorur atë tashmë për këtë qëllim të provojë se ka një nevojë për një mjet që focusses vetëm në fusha.

Pra, ne do të vazhdojë të promovojë dhe mbështesë Domain Samurai si SË mjet për të gjithë në kërkim për me vlerë të lartë të reja ose Aged Domains që janë perfekte për SEO.

Dhe ne do të vazhdojmë të bëjmë këtë për të lira - ashtu si ne gjithmonë kemi.

(Në fakt - në qoftë se ju nuk e keni një kopje të Domain Samurai, të marrë një moment tani për të marrë një kopje falas këtu .)

Por, për njerëzit që janë duke bërë SEO çdo ditë, dhe duan një suitë të aerodinamik mjeteve SEO software që shpejtuar hulumtimet e tyre, analizat, ndjekja, botuese dhe ndërtimit në shënjestër Lidhje - për këtë rol, Samurai i tregut është mjet i duhur për punën.

Ne shpresojmë që ju të gëzojnë duke përdorur modulin Domains brenda Samurai Tregut!

Alex gjelbër

Alex "Gjelbër Samurai" Green është anëtar i miqësore ekipit tuaj mbështetje Samurai, dhe shpesh ofron përditësime mbi ngjarjet e fundit Samurai në blog.

Alex ka shkruar 22 postim (s) për Samurai Noble

103 Përgjigjet për të "Domains Module Tani Brenda Tregut Samurai Too"

 1. Great, ju falënderoj për të shtuar këtë. Unë nuk ishte një kërkuesi, por unë mendoj se është një ide e madhe për të kombinuar ato. Çfarë një shtesë e madhe!

  Unë uroj shitësit të tjera të software do të jetë kështu në krye të gjërave!


  chas u përgjigj:

  Ju djema tërësisht të rock dhe mbi të ofruar si zakonisht. Më pëlqen fakti se ju keni mbajtur tuaj të çmimeve-thx

 2. Çfarë një ide e madhe! Sigurisht çfarë tjetër do të presim nga një Samurai Noble? ;-)

  Unë kam qenë duke përdorur të dy Apps dhe i ka hapur në të njëjtën kohë. Faleminderit për riorganizimin e procesit!

 3. Kjo është me të vërtetë awesome, çdo gjë është e integruar në një softuer.
  Theres vetëm një i humbur që unë besoj MS është duke punuar në të drejtë tani
  AdWords. Im duke kërkuar para për këtë. Punë e mirë MS vetëm mjet i zgjedhur
  për internet marketer.

 4. Brilliant Ju faleminderit! Një shtesë e madhe për kit mjet, normat e Samurai Tregut si gjëja më e mirë që unë kam blerë online!

 5. 5
  1 qershor 2010 në 01:40
  Oliver tha:

  Vetëm dy fjalë: Ju faleminderit.

 6. Me të vërtetë është një shtesë e dobishme, edhe pse do të duan të dinë kur modulet REJA për MS do të lirohet?

  Duket qenë moshave saj që nga viti kemi pasur një përditësim prej mishi

 7. 7
  1 qershor 2010 në 04:22
  Erik ka thënë:

  Lajm i tmerrshëm! Unë dua DS por fakti që MS tani ka funksionalitetin është GREAT. Ndalesa tjetër: modul PPC?

 8. WOW !! Ju djema mbani duke e bërë mjet i mirë IM më mirë dhe më të mirë. Unë, për një, vlerësoj mirëkuptimin e nevojave të këtij komuniteti.

  Unë nuk mund edhe të fillojnë të imagjinohet se çfarë ju djema do të dalë me tjetër.

  Faleminderit !!

  Mark V

 9. Ide fantastike duke shtuar se kjo në djema - kjo është mjet i mirë atje, duart poshtë. Faleminderit për mbështetjen fantastike!

 10. 10
  1 qershor 2010 në 04:24
  Jerome tha:

  Unë kam blerë një shumë të mjeteve dhe të produkteve të kurseve gjatë viteve, dhe nuk ka asnjë zhvillues tjetër produkt që ofron asgjë të afërt me vlerë të shtuar të vazhdueshme aftësitë dhe trajnimi pas shitjes si Noble Samurai.

  Unë nuk e di se si ju bëni paratë tuaja (po të mos ndoshta duke përdorur të njëjtat mjete që ju shesin, të cilat do të ishte një tjetër gjë që do të dallojnë ty nga më të madhe të fushës).

  Faleminderit për të vazhduar për të bërë Samurai Tregut më mirë dhe më të mirë.

 11. Po! Ju faleminderit!

 12. 12

  WOW, duke marrë ky software ndoshta një vendim më të mirë në të gjithë karrierën time IM =)

  Thank you so much ...

  Një shumë .. mund të i Kërkesë që të shtoni një modul më shumë .. THW web 2,0 pronat mjet Keyword Research? diçka si kjo http://namechk.com/


  Brent Hodgson u përgjigj:

  Kjo vegël është i zoti!

  Faleminderit për linkun!

 13. Duhet të pajtohen me të gjithë të tjerët ... i përgjithshëm produkti më i mirë që unë kam blerë.

 14. WOW unë dua software tuaj aq shumë, është kursejnë orë tona kompani e kohës duke bërë kërkime.

  Nuk mund të presim për të parë funksion të ri

  Great djema sende.

  Danny

 15. 15
  1 qershor 2010 në 04:29
  Gjoni tha:

  Thanks so much. Excellent!

 16. Noble Samurai FTW

 17. 17
  1 qershor 2010 në 04:30
  Katrin tha:

  Në përgjithësi një ide shumë të mirë.
  Por më lejoni t'ju pyes: çfarë jeni duke u thënë njerëzve që blenë një licencë për samurai tregut dhe domain samurai ... tani që ju ofrojnë atë falas?
  Ajo ndjehet si një shuplakë në fytyrë ...

  Të fala,
  Katrin


  Brent Hodgson u përgjigj:

  Për fat të mirë ne nuk kemi pasur nevojë të shqetësuar në lidhje me të.

  Ne kemi dhënë gjithmonë larg Domain Samurai (duke përfshirë modulin Domains) falas.

  Po kështu, modul Keyword Research brenda Samurai Tregut ka qenë gjithmonë i lirë too .

 18. Moduli i domain është një shtesë e pabesueshme për të suite! Si marketer, aspekti më frustruese ishte banorë të paligjshëm ka marrë të gjitha emrat e domain të mira! Ju shkoni në faqet e tyre dhe kjo është një domain parkuar (faqe mbeturina) - këtu është një shans për të rrëmbyer një emër domain PREMO. Thanks - kjo është komplet më i mirë i marketingut ka (dhe unë kam dehur larg një pasuri mbi "më pak se të mjaftueshme" software).

  Kjo është pika e fillimit, tregun dhe hulumtim fjalen, analiza e konkurrencës, dhe ide neni për çdo ardhmen dhe projektet aktuale. Thanks për këtë mjet awesome!

 19. A do njerëzit që e blera samurai tregut DHE domain samurai marrin një rimbursim për samurai domain pasi ajo tani është e lirë? Vetëm duke i kërkuar. Thanks! PS Është një mjet i madh.


  Brent Hodgson u përgjigj:

  Politika jonë këtu është "Bëj atë që do të bënte një Samurai Noble." - Trajtimin e klientëve të mirë kurrë nuk ka le poshtë.

  Por një lajm i mirë këtu është që ne kemi dhënë gjithmonë larg Domain Samurai për të lira - ne jemi tani vetëm duke bërë disa nga mjetet e saj të lirë më gjerësisht në dispozicion.

  Dhe kjo është një fitore e qartë për të dy Samurai Tregut dhe Samurai Domain përdoruesit.


  Samurai Tregut përgjigj:

  Ndoshta është llogaria përmirësoi në DomainFace ju gabim atë për të, e cila nuk është e lirë.

 20. Great, unë ishte duke planifikuar për të blerë atë në një kohë më vonë kështu që falë shumë.


  Brent Hodgson u përgjigj:

  Ju ende mund të përdorin softuer Domain Samurai veç e veç, edhe falas, nëse ju pëlqen.

  http://www.DomainSamurai.com

  (Nuk ka kosto për të përdorur Domain Samurai -. Edhe pse ka disa lirë dhe të paguar opsione të dhënave që ne i përdorim për të marrë të dhënat e domain të moshës për ju)

 21. A duhet të Uninstall Domain Samurai para përditësimin Samurai Tregut për të përfshirë atë?


  Brent Hodgson u përgjigj:

  Nuk ka nevojë të uninstall Domain Samurai - ju mund të kandidojë të dy në një herë në qoftë se ju doni ;)

 22. Ju faleminderit për shtimin e ri ajo do të bëjë punën time një easlier pak

 23. Wonderful! Unë vetëm dëshiroj unë kishte përdorur një mjet si kjo para se unë blerë domain tim më shumë se një vit më parë. Unë patjetër do të përdorni këtë në të ardhmen për bloget e mia të ardhshme dhe faqet e internetit.

 24. Ne jemi të kënaqur që të ketë një vend të tmerrshëm të re për të rri :-)

 25. Unë u pyesin pse faqosje dukej aq i ngjashëm por ishte një i vetëm të qëndrojë pjesë e software! Shkarkuar kohët e fundit atë dhe vendosur atë kështu që unë mund të kishte shpëtuar veten disa kohë në qoftë se unë vetëm kishte pritur disa ditë! hum ho! Tho i madh software, si për zakonisht :)

 26. 26
  1 qershor 2010 në 04:53
  Juan tha:

  Kërkesa ime e ardhshme ... por në wikipedia është që të ketë "Tregut Samurai" si sinonim për fjalën "mbi dorëzimit"

  Thanks,

  Juan

 27. Wow! Unë pres që të marrë email nga Noble Samurai. Çdo herë që unë bëj, kjo është diçka e shkëlqyer!

  Thanks!

 28. JU FALEMINDERIT !! Si mund të bëni mjet më të madh SEO (Tregut Samurai, natyrisht) edhe më të mirë ?? Ju shtoni mjet më të madh domain asaj si një modul! Job bukur! Domo arigato! : D

 29. Ky është një lajm i madh. Vlera që ju keni ndërtuar në MS është vlerësuar shumë. Ju faleminderit!

 30. Ky është një tipar i madh. ju keni të drejtë ju jeni duke bërë kamare tim IM te krijimit te ekzekutimit një one stop shop.

 31. Përshëndetje,
  unë do të sugjeroj disa karakteristika që ne mund të gjeni në IBP, si aftësia për të gjetur partnerë dhe dërguar atyre email

 32. 32
  1 qershor 2010 në 05:25
  Internet marketing magji tha:

  Thanks Ekipi Noble Samurai.

  Samurai Domain dhe Tregut $ amurai ka shpëtuar me qindra orë të asaj që të përdorë për të jetë punë dhimbje Staking.

  Aoftware juaj ka ndihmuar edhe klientët e mi të rritur dukshmërinë e tyre dhe lejohet mua për të treguar rritjen e rangut dhe backlinks mjaft easiy.

  Punë të shkëlqyer si gjithmonë.

 33. Frikshëm - edhe një herë ju djema mbi të ofruar - të lumtë

 34. Urime Samurai,
  Ky post goditi numër 3 faqe më popullore në web këtë mëngjes sipas Alexa. Kjo është se si kam marrë këtu këtë mëngjes. Well merituar rezultat.
  I përdorur dhe dua software tuaj, dhe unë mendoj se kjo e bën shumë kuptim që të ketë Domain Samurai si një modul të produktit tuaj kryesor. Falemnderit.
  Të fala,
  Anton Alksnin


  Brent Hodgson u përgjigj:

  Oh wow! Thanks for lënë mua e di për se.


  Anton Alksnin u përgjigj:

  Kam kënaqësinë Brent

 35. Do të "domain" të jetë një update vjen së shpejti ose kjo do të jetë vetëm në të fundit blerësve versionet e? Me fjalë të tjera, do ata prej nesh që kanë Domain Samurai si një program më vete, duhet të mbani duke e përdorur atë veç e veç? Ose do të kemi një përditësim që do të futur atë në MS?

  Thanks Brent dhe ekipi! Ju djema të rock!


  Brent Hodgson u përgjigj:

  Moduli Domains është në dispozicion në të dy Samurai Tregut dhe Samurai Domain tani - dhe kemi në plan të vazhdojë mbështetjen dy programe kompjuterike.

  Unë shpresoj se kjo ndihmon


  steve u përgjigj:

  Thanks Brent. Samurai i tregut është një nga vlerat më të mira për paratë e ndonjë softuer unë e kam blerë ndonjëherë ... dhe kjo është nga një ton të programeve!

 36. Ky është një lajm i madh sa unë jam duke menduar për blerjen e Samurai Tregut shpejti.

  Çdo pak i ndihmon.

  Shumë thnaks

  Susan

 37. Thanks! tipar shumë i dobishëm!

 38. WOW!

  Që kur kam blerë këtë produkt mbi një vit më parë! Ju thjesht nuk e lë të mahnitshme mua me shtesat që ju mbani vënë në! Investimet më të mirë në një softuer unë kam bërë ndonjëherë!

  Pothuajse jep mua shpresë në njeri lloj përsëri!

  Kanë një Guys Madhe oine!

 39. Krejtësisht i thjeshtë dhe i madh software vlera për çdo pronar biznesi ose çdo perosn që duan për të rritur shitjet online. Well Done!

  Unë të gëzojnë të dy programin sotware, noq ata janë të kombinuara vetëm e bëjnë më të lehtë. Falënderim

 40. Ju faleminderit aq shumë, atë që një ide e shkëlqyer, dhe wow ju jeni të siguruar vlera të tillë.

  Siç tha Edsel, me AdWords Module në samurai tregut vend do të jetë "" vetëm software fjalen hulumtim i nevojshëm.

  Për të gjithë ju i kërkuar në lidhje me njerëzit që blenë këtë Domain Samurai me Samurai Tregut, ata nuk do të paguajnë më shumë kur ata marrin atë me Domain Samurai, ata vetëm të sigurojë atë kështu që ata e kanë atë, dhe Domain Samurai kanë qenë gjithmonë të lirë.

  Ndoshta është llogaria përmirësoi në DomainFace ju gabim atë për të, e cila nuk është e lirë.

 41. Ju faleminderit aq shumë, atë që një ide e shkëlqyer, dhe wow ju jeni të siguruar vlera të tillë.

  Siç tha Edsel, me AdWords Module në samurai tregut vend do të jetë "" vetëm software fjalen hulumtim i nevojshëm.

  Për të gjithë ju i kërkuar në lidhje me njerëzit që blenë këtë Domain Samurai me Samurai Tregut, ata nuk do të paguajnë më shumë kur ata marrin atë me Domain Samurai, ata vetëm të sigurojë atë kështu që ata e kanë atë, dhe Domain Samurai kanë qenë gjithmonë të lirë.

 42. 42
  1 qershor 2010 në 06:28
  Roger tha:

  Hi,

  Ky është një lajm i mirë, por vetëm mund të ju sqaroj nëse mjetet janë të njëjtë, ose është domain modul version samurai Tregut një version zvogelohen i pavarur paguar për versionin?

 43. 43
  1 qershor 2010 në 06:29
  Kenneth tha:

  Produkt i madh. Hey unë u pyesin, nëse ne gjejmë një domain të madh (s) që është më i mirë se një tonë të tanishme, sepse ne nuk e kemi avantazhin e Domain Samurai, mund sferat e reja vetëm përpara në domenin e tanishme? Apo është më mirë për të përpara të gjitha faqet nga domenin e vjetër në një fushë të re, e cila duket mjaft e rrezikshme dhe kërkon kohë.

 44. 44
  1 qershor 2010 në 06:31
  Graham tha:

  Shtimi i ftohtë,

  A është e mundur për të shtuar një funksion për kërkimin shkencor modul fjalen që e bën një kërkim për domains edhe?

  Gëzuar
  Graham

 45. 45
  1 qershor 2010 në 06:32
  Tony tha:

  Në sajë tmerrshëm ... vetëm duhet tani të ketë më shumë TLD cc në rezultatet e kërkimit Domain, sidomos favouriate tuaj, .co.nz

 46. Ju faleminderit aq shumë, atë që një ide e shkëlqyer, dhe wow ju jeni të siguruar vlera të tillë.

  Siç tha Edsel, me AdWords Module në samurai tregut vend do të jetë "" vetëm software fjalen hulumtim i nevojshëm.

 47. Samurai Tregut dhe 30DC ishte se software 1 dhe seminar që unë u prezantua me këtë pranverë kaluar ... dhe unë besoj se është një BEST atje! Unë dëgjoj 1 dhe më kryesorja për këdo që është i lidhur me "ekipin" e tyre!

  Thanks again për një produkt fanstastic! Ajo është me vlerë çdo qindarkë dhe gjithkush që është duke punuar seriozisht si një marketer internetit duhet të ketë atë!

  Vetëm ajo mban shkojnë më mirë dhe më mirë! Tani në qoftë se ata do të integrojë atë me iPad unë do të jetë në derë të Apple në një rrahje zemre!

  Thanks again,
  ~ MaggieB

 48. Faleminderit për duke shtuar këtë modul për të MS. Nuk është aspak vetëm një gjë që unë me të vërtetë të humbasë nga MS: Një e link checker. Hidhni një sy në SheerSEO, ka një lidhje checker të vërtetë të madhe që mund të trajtojë lidhjet me porosi. Çdo ditë lidhjet janë skanuar dhe modifikimet (nofollow, noindex, lidhjet që po largohet, PR) janë të shkruara në një ditar.

  Ndoshta ka diçka më shumë: Do të ishte me të vërtetë mirë në qoftë se është e mundur që të ketë për të kandiduar disa detyra automaticly; për shembull tracker renditje.

 49. Samurai Tregu vazhdon të Tops RAND në fushën e tij, dhe vetëm vazhdon të merrni më të mirë! Software për të përdorur për profesionistët serioze internet marketing.

 50. Wow, unë nuk ishte pritur këtë. Ju të rock!

  Unë kam qenë me Noble Samurai që nga fillimi dhe mund të vërtetë të them se ka qenë një ndër përvojat më të mira që kam pasur ndonjëherë me një kompani. Shërbimi ndaj klientit është duart poshtë të mirat në industri. Dhe, software, mirë, që flet për veten. Ja se në një të ardhme të properous së bashku ... Cheers!

 51. Kjo është vetëm mjet më i mirë që kam parë për të gjetur se marrëveshje e vërtetë me fjalë kyçe dhe mbështetje të tillë të madh.

  Aftësia juaj për të ofruar produktin e klasit botëror në një hapësirë ​​konkurruese dhe të vazhdojë për të dhënë vlerë gjithnjë e më shumë është një kredi e vërtetë në përpjekjet tuaja dhe filozofisë.

 52. Ju djema duhet të keni një vrasës të zhvillimit software punës për të mbajtur në vënien jashtë gjëra çdo ditë pak.

  Rritja e juaj në krye të internetit Apps marketingut do të jetë i mirë-merituar.

  Chris

 53. 53
  1 qershor 2010 në 09:04
  Battra tha:

  A modulin domain dhe standalone Domain Samurai kanë pikërisht të njëjtat karakteristika? Apo është domain modul një version të lehtë të Domain Samurai?

 54. Ejani në Aussie Eja, eja.

  Të lumtë djema.

 55. Kjo i bën gjërat e thjeshtë dhe e lehtë! Thank you so much! :)

 56. Unë vetëm blerë këtë softuer pak ditë më parë dhe e saj e paguar tashmë për vete! Përditësimi i bukur btw

 57. 57
  1 qershor 2010 në 10:07
  Tony Barton tha:

  Ju Noble Samurais janë një shumë bujar, ju faleminderit.

 58. 58

  Një tjetër shtesë e madhe për një pjesë tashmë të shkëlqyer e softuerit. Kur është modul robot do të dalë? Ai që bën çdo gjë për ju.

 59. Ju djema jeni AWESOME!

 60. Aftësia për të parashikuar satelitë endacake në ndjekje të një rrugë lineare për një domain relevante tani është pafundësisht më e lehtë me lidhjen zgjuar e të gjitha Samurai Noble. Falemnderit.

 61. terima kasih info nya.
  ini berguna untuk Sangat Yang Punya waktu sedikit.

  [Redaktuar për Përktheu: Faleminderit për info. Është shumë e dobishme që të ketë pak kohë shtesë.]

 62. Guys vetëm të kërkuar për të ju falënderoj për të shtuar modulin domain falas! Samurai Tregut ka qenë një nga investimet më të mira që kam bërë! Thanks again për modulin e ri dhe për të gjitha trajnimet e madhe ju të gjithë të ofruar!

 63. Unë jam duke menduar për të marrë e Logo Samurai Tregut tattooed mbi kurrizin tim. Dëshironi të punojnë jashtë një marrëveshje?

  Ju djema janë më të mirë. Një ditë unë jam duke shkuar për të shkruar një koment me vlerë më shumë se sa mesatarja britmës sate groupie.

 64. Ky është një lajm i madh ... kam gjetur drejtimin e të dy shteron resurset e mia pc, shpresojmë se kjo do të ndihmojë ... dikush tjetër me përvojë të ngjashme?

  gjithashtu, mund dikush të përshkruajë në një fjali ose dy mënyra më e mirë për të përdorur domain sumarai ...?

  Thanks,
  Izzy

 65. Wow ... Ju djema vetëm i mbajnë të dhënë.

  Unë nuk e kanë përditësuar Samurai Tregut ende, por duke kërkuar para për të.

  Domaining nuk është e re, por ju keni bërë atë më të shpejtë të kërkimit dhe të ndonjë softuer që mund të përshpejtojë rrjedhën e punës sime, është i paçmuar për mua.

  Ones cheers Noble '

 66. Unë mendoj se kjo është një nga karakteristikat më të mira që kërkohen për t'i shtohet një pjesë tashmë e madhe e mjet për webmasters.

  Urime & faleminderit për mbajtjen shpirtrat tonë të lartë si gjithmonë!

  Sanjay Gupta

 67. Copë fantastike e softuerit nga fillimi. Ajo merr më të mirë dhe më të mirë.

 68. 68
  1 qershor 2010 në 14:50
  Jerry thotë:

  Nëse keni versionin e paguar e të dy MS dhe DS do të qasje të plotë të jetë në dispozicion në versionin e integruar?


  Brent Hodgson u përgjigj:

  Po, ky është një përmirësim të lirë të Samurai Tregut.

  Të dy produktet do të vazhdojnë të ekzistojnë ende veçmas edhe pse, dhe Domain Samurai do të vazhdojë të jetë një produkt të lirë.

 69. 69
  1 qershor 2010 në 03:47
  tino ka thënë:

  ju falënderoj për bashkimin

 70. Kjo është vetëm një tjetër WOW nga MS!

  Thanx djema, ju (edhe një herë) mbi të ofruar.

 71. 71
  1 qershor 2010 në 17:37
  Viktor tha:

  Amazing ... ju djema me të vërtetë e duan atë që ju jeni duke bërë ......

 72. Çfarë një ide e shkëlqyer. Tani, ajo do të bëjë Samurai Tregut edhe më unik në mesin e të gjithë atyre mjeteve të marketingut në dispozicion.
  Keep up punën e mirë.

  Të fala,
  Hans

 73. Hi Brent dhe miq.

  Më duhet të them, ju djema jeni një model të mahnitshme rol për çdo marketer internetit. Produktet tuaja janë në krye të lojës, siç janë teknikat e shitjes tuaj.

  Urime dhe faleminderit shumë.
  Alex

 74. Ajo është vetëm temë unë isha duke kërkuar për. Faleminderit shumë për ndarjen e këtij post interesante. Informacioni juaj për përmirësim të vazhdueshëm. A Dream Come True më jep mua një shumë të dijes. Unë tashmë e kam bookmark faqen tuaj për të gjithë llogarinë time. Unë do të kthehen.
  Thanks!
  Ar Rony

 75. Great!
  Unë isha duke shpresuar se kjo do të ndodhte!
  I really appreciate it.
  Pra, shumë më mirë se sa që ka për të përdorur 2 programe.
  2 në 1!

 76. MS është i vetmi mjet i zgjedhur për mua dhe më i madh i saj
  zhurmë për një dollar. Unë injorojnë çdo mjet kërkimi kam dhe vetëm
  përqendrua në MS. Guys ju me të vërtetë janë të mëdha dhe unë do të
  blej ndonjë produkt që keni pa asnjë hezitim.

 77. 77
  2 qershor 2010 në 01:38
  tomartomartini tha:

  Great, ju falënderoj për të shtuar se kjo, çfarë një ide brilante, Samurai i tregut është një nga investimet më të mira që kam bërë në IM!

 78. Bliss! Unë e dua mbi-dorëzimin!

  Dhe çfarë një surprizë e bukur [smiley dielli]

  Është e vështirë të imagjinohet një kompani më të mirë se Noble Samurai :)

  Isha

 79. Faleminderit për duke shtuar se kjo! Unë jam aq i impresionuar me Samurai Tregut deri më tani, dhe ajo mban shkojnë më mirë.

 80. Një tjetër shtesë e frikshëm për të Samurai Tregut, nuk do të jetë pa të!

 81. 81
  2 qershor 2010 në 06:57
  Dale ka thënë:

  Kjo është ok, vetëm e gjeti zgjidhjen në seksionin e ndihmës. vjen keq ..

  PS shkëmbinjtë software. Unë nuk mund t'ju them se sa kohë ky program kursen. Dhe koha është e para!

 82. Faleminderit për bashkimin, por a ka ndonjë trajnim për këtë!

 83. Mirë veprim djema! Unë kam qenë për fat të mirë duke përdorur Samurai Tregut që nga fundi i vitit të kaluar, dhe për të mbajtur përmirësime duke parë duke shkuar përpara.
  Unë kam qenë në të vërtetë pyesin pse Domain Samurai ishte një produkt i veçantë kur ajo i përshtatet në Samurai Tregut për të logjikisht. E pra, këtu ju shkoni, nuk ju merr kohë. Keep up punën e madhe!

 84. Wow, ju djema kurrë nuk pushon të amaze mua me përmirësime tuaja pafund këtë produkt të shkëlqyer. Thanks!

  Mark

 85. Wow, kjo është lajm i madh!
  Pyes veten kur ju djema fle ...

  Keep it up, tifoz i madh mbi këtu ...

 86. Kjo është një shtesë e shkëlqyer - aq shumë më e thjeshtë sesa mjeteve online Unë e kam provuar. Të jesh në gjendje për të gjetur të dy domains moshës dhe ato me radhë faqe është një tipar vrasës. Mendoj se unë mund të pëlqen kjo pothuajse sa më shumë që të tracker gradë!

 87. 87
  5 qershor 2010 në 12:45
  Walt tha:

  Faleminderit për duke shtuar modulin e domain për të Samurai Tregut. Ju djema të vazhdojë të gjatë të dhënë. Kuddos !!! Samurai Tregu është bërë kohë që investimi më i mirë që kam bërë në mjete të marketingut të internetit.

  Shikuar seminarin natën e fundit. Sende të vërtetë të mirë. Një pyetje të shpejtë për fusha të reja nëse unë mund. Ndërsa unë të kuptojë domain densitet fjalen është një pjesë e enigmës, dhe më i lartë më i mirë - a ka një pikë në të cilën duhet të konsiderojnë të vazhdojnë të shikoni për një tjetër domain [Unë do të thotë një pikë% në të cilën ajo është koha për të bërë më shumë hulumtime] ? Si një nuancë shtesë ... çfarë jeni ju ndjenjat rreth duke marrë një fjalen popullore dhe duke shtuar një prapashtesë [p.sh. fraza KW + "qendër"; KW frazë + "portal"; etj] për të formuar një emër domain në dispozicion?

  Përsëri, faleminderit për të gjithë punën tuaj të vazhdueshme të vështirë ju djema vënë në Samurai Tregut.


  Brent Hodgson u përgjigj:

  Thanks Walt për reagimet tuaja :)

  Re: Zgjedhja domains, dhe densitet fjalen

  Personalisht, unë si të paturit e [fjalen] Com. Kjo gjithmonë ka një dendësi 100% fjalen.

  Në qoftë se unë nuk mund të gjeni një keyword.com të mirë, unë mund të shikoni në keyword.org dhe keyword.net. Këto gjithashtu gjithmonë kanë 100% densitet fjalen.

  Nëse ata nuk janë në dispozicion, unë do të provoni duke shtuar një tjetër fjalë si një parashtesë apo prapashtesë. Idealisht, kjo do të bëjë domain në një fjalen më të gjatë bisht - p.sh. nëse dogtraining.com nuk ishte në dispozicion, unë mund të përpiqen dogtrainingdvd.com, dogtrainingguide.com, etj (Duke supozuar "të trajnimit qen dvd" dhe "udhëzues trajnimi qen" janë në të vërtetë fjalë kyçe që njerëzit të kërkoni për të, dhe ishin të rëndësishme për biznesin tim.)

  Kjo ka një përfitim të dyfishtë - unë të marrë renditjen më të shpejtë për fjalen bisht të gjatë (të trajnimit qen dvd), dhe unë mund të levave këto renditjen për të marrë renditjen më të mirë për fjalen tim origjinal (të trajnimit qen).

  Nëse unë nuk kam asnjë fat të gjetur diçka që punon si një fjalen më të gjatë bisht, atëherë unë do të shtoni prefikset brandable dhe suffixes (mydogtraining.com, dogtraininghub.com). Qëllimi im në këtë pikë është për të shtuar diçka që është aq e shkurtër dhe si i paharrueshëm të jetë e mundur.

  Me këtë fazë unë e kam gjetur zakonisht diçka - kështu që unë rrallë edhe të shikoni në duke shtuar hyphens me emrin e domain.

  Unë shpresoj se kjo ju ndihmon

  Brent

 88. Kurrë nuk kam pritur këtë nivel të përkushtimit në përmirësimin e vazhdueshëm të Samurai Tregut kur kam blerë atë gati 2 vjet më parë. Në fakt unë parashikuar se ajo do të kishte një të dobishëm ciklin e midis 3 deri në 5 vjet.

  Çfarë një kënaqësi e ajo është për të parë Samurai Tregut në të vërtetë rritet dhe bëhet më mirë vazhdimisht. Në retrospektivë, unë ndoshta duhet të mendoj për Samurai Tregut si një investim të biznesit që e mban në rritje ndërsa gjithashtu duke dhënë rezultate më të mira të biznesit.

  Ju falënderoj për përkushtimin tuaj, i cili gjithashtu shërbente si një shembull i asaj që mund të arrihet përmes përsosmërisë së shërbimit.

  Keep it up. May Tregut Samurai dhe njerëzit pas tij vazhdojnë të jenë udhëheqësit e tregut!

 89. 89
  7 qershor 2010 në 07:08
  Raja tha:

  Ju djema seriozisht rrokut, vetëm kur i menduar i couldnt të përballojë tërë program tjetër që ju djema të dalë dhe të japë këtë, çdo herë që i përdorin Samurai Tregut ju kujtoj mua pse i sollën këtë produkt dhe pse unë jam i lumtur që kam paguar për këtë! që thotë shumë djema !! i kanë dhënë nga kaq shumë rekomandime për miqtë e mi në lidhje me produktin tuaj dhe ata kanë sjellë atë dhe tërësisht e duan atë sa më shumë që unë bëj.

  të gjithë i kërkojnë është LUTEM JU LUTEM JU LUTEM ... vazhdojmë të bëjmë atë që ju bëni!

  faleminderit djema

 90. Unë të vazhdojë të jetë i impresionuar nga thellësia dhe gjerësia e Samurai Tregut. Ajo ka qenë me të vërtetë një nga investimet më të mira që kam bërë deri më sot. Punë Fabulous për ata që janë përgjegjës për të gjitha përmirësimeve dhe më të reja!