Tagging video dhe blog postime Në Sekonda

Share Button

Shumica e njerëzve ende nuk korrin përfitimet të mëdha siç duhet tagging postet e tyre blog dhe video.

Ndoshta kjo sepse ata nuk janë të sigurt për mënyrën më të mirë për të bërë atë apo ndoshta është becasue ata nuk janë në dijeni të trafikut të kthehet tagging mirë mund yeild në të vërtetë.

Fakti është: Tagging merr rezultate!

Me këtë në mendje, ne kemi bërë procesin e tagging edhe më e lehtë, dhe një grumbull të shpejtë, kështu që ju mund të përjetojnë të mirat e rritjes së trafikut në faqen tuaj te internetit me shumë pak përpjekje.

(Shih videon më poshtë)

Nuk ka asnjë justifikim tani nuk të tag videot tuaja dhe blog posts me tags search engine lëng të dashur që nga Samurai Tregut praktikisht e bën atë për ju.

Gëzojnë.

-Ben

PS Nëse ju nuk e keni tashmë, të merrni gjykimit tuaj të lirë të Samurai Tregut këtu dhe shih për veten tuaj se sa e lehtë ajo mund të jetë.

Ben Galt është mjeshtër ynë muskul-i detyruar i video marketing (përgjegjës për prodhimin shumicën e videos që ju të gëzojnë në Dojo) dhe një internet marketer dinak në të drejtën e tij.

Ben ka shkruar 7 postim (s) për Samurai Noble

7 Përgjigjet për të "Tagging video dhe blog postime në sekonda"

 1. 1
  14 korrik 2009 në 04:56
  Oliver tha:

  Vënë re këtë tipar mjaft disa kohë më parë dhe e përdorën atë me strategjinë që ju të përbashkët më herët. Ne kemi qenë duke e bërë shitjet shtesë në sajë të këtyre klikimeve ekstra (po, gjurmuar trafikut dhe klikimeve). :)

 2. Ide fantastike. Kjo është një mbrojtës të vërtetë kohë që unë nuk e kishte parë ende. Falemnderit.

  Aloha, Bob Sommers

 3. Faleminderit për tip. Dua që ju djema mbani duke e bërë Market Samuri një mjet më të mirë. Keep it up. -Buddy

 4. I kishte vënë re atë, por nuk e kuptojnë potencialin e plotë. Kjo është gjithashtu e madhe për të shtuar tags në LinkedIn, etj

  Një tjetër përditësim i madh nga Noble Samurai. Ju djema vetëm i mbajnë impressing me! Thanks, Bill

 5. Unë do të të vërtetë si për të provoni Samurai Tregut jashtë, por kjo nuk duket për të punuar në Vista. Kur i instaluar atë, ajo vetëm më jep një ekran bosh ngarkimit.

  A është e vërtetë aq i mirë sa thonë ata?

  Stephen

 6. Unë kam qenë pak i kontrolluar vonë këtë post. Gjithsesi, çfarë një ide e shkëlqyer. Kjo është diçka që unë patjetër do të jetë duke përdorur një shumë.

  Thanks guys!

  Glenn

 7. 7
  11 tetor 2009 në 02:57
  Roberto Lito tha:

  Për Mbështetjen:
  Kam postuar një biletë në sistemin tuaj për problemet që kam me të blera M Samura tim. Është tashmë 48 orë dhe askush nuk u përgjigj.
  Na vjen keq për të postoni këtu, por duket si asnjë nga techs tuaja është duke kërkuar në kërkesat Mbështetëse.
  RL