Studim fjalen me Eugene wäre

Konnichiwa të gjitha të Samurai atje në Internet Marketing Land!

Unë kam diçka të veçantë për ju sot ...

Unë kam qenë duke kaluar disa video në YouTube kohët e fundit, dhe kam gjetur këtë perlë fshehur:

YouTube Preview Image
( Keyword Research para Samurai Tregut )

Video është regjistruar nga Eugene wäre, një prej ekipit Noble Samurai dhe sigurisht një nga mendjet gjeniale prapa Samurai Tregut.

Arsyeja kjo video është një perlë e tillë është për shkak të kohës së video.

Ajo është regjistruar në 25 qershor për të ri Flip Mino e Eugene në rrugë për të punuar - tri javë para lëshimit Alpha e Samurai Tregut në Edge menjëhershëm, dhe dy javë para se Google lëshuar të dhënat e tyre të sakta fjalen.

Eugene ishte gjallë, frymë dhe të hahet kërkime fjalen në këtë periudhë të projektit Samurai Tregut - dhe në fund të çdo natë, ai do të shkojë në shtëpi dhe të ëndërrojnë për kërkime fjalen.

Revolutionizing kërkime fjalen ishte jeta e tij gjatë zhvillimit fillestar të Samurai Tregut.

Pra, në hap me kohën e hulumtimit fjalen njohuri që ai rastësisht Doles-out janë ari i pastër!

Gjë që merr mua është se si shpërfillës ai është - ai flet për disa nga këto parime sikur ata janë asgjë - vetëm një fakt çështje-të-.

Por ata janë pjesët kryesore të filozofisë prapa Samurai Tregut që e bëjnë atë në mënyrë të suksesshme si një mjet fjalen kërkimore - dhe nëse konkurrentët Tregut Samurai kishte kanë kapur mbi këto parime para se software tonë është krijuar ... mirë, historia për ne do të ishte shumë ndryshme.

Enjoy video dhe Sayonara deri herën tjetër!

Brent

PS - Mbani një sy të veçantë për parkim të awesome e Eugene kundërt. ;)

Brent Hodgson një bashkë-themelues i Samurai Noble, dhe një internet marketing specialist.

Brent ka shkruar 68 postim (s) për Samurai Noble

6 Përgjigjet për të "Keyword Research me Eugene ndërgjegjshëm"

 1. Si për ne të bëjmë një marrëveshje, unë me makinë Eugene për të punuar në të ardhmen dhe ai vetëm i thotë mua këtë informacion të madh dhe askush tjetër!, Marrëveshje?.

  Faleminderit për video!, E tij e madhe për të marrë në mendjen e një eksperti si Eugene, dhe këto këshilla janë ari i pastër për ne newbies ;), oh nga rruga që unë mendoj at 12:57 në video ai shkon mbi CEO Wordtracker ?, thats vetëm e gabuar! ;).

  Për më tepër, Mirror-së X FAIL, manovër e X FAIL, paralele Park X FAIL!. :)).

  Thanks again për këtë video të madhe fjalen djema!.

 2. yep .. kjo është se si ne e përdorur për të bërë atë.
  Vjetër spreadsheet im manual është dy faqe të gjerë ..

 3. WOW .. një pjesë shumë të ftohtë e historisë SEO. You Tube është histori .. Euge .. marrë veten mbi të Motionbox.com rishikim vid is awesome dhe ju mund të ngarkoni / rishikim HD (264)

  Pasqyrë e madhe e pasme duke kontrolluar, por parkimi është një merak :)

 4. Unë nuk mund të presim për vid shumë të ardhshëm, ku ne shohim Eugene brushing dhëmbët e tij, duke marrë një dush, duke ngrënë mëngjes? Kam gjetur unë kam për të vetëm të dëgjojnë për të, por shumë të hallakatur këtu djema. Ishte shumë i shkëputur për Eugene ose për ne, varur në vendet tona, pyesin nëse ai është duke i kushtuar vëmendje të makinës së tij. I nuk mund të çuar dhe bisedoni intelligently në të njëjtën kohë.

  Shorten vid-së, të na japë mish, në nën 5 minuta, a është e mundur pa shikuar dikush të përzënë. Shumë krijues pse.

 5. [...] Kjo është gjithçka që ju do të duhet të fillojë duke përdorur aparatin tuaj të re për argëtim, familjen, apo edhe internet marketing "carcast" Video (si Eugene këtu.) [...]

 6. Ultimate Guide To fjalen Mjete Kërkimit ...

  Keyword Research Tools
  Rritjen e trafikut të internetit mund të fillojë vetëm kur ju keni mjet i duhur hulumtimit fjalen.
  - Ultimate Guide
  Të kuptuarit përfitimet e hulumtimit fjalen dhe çfarë mund të bëjë për praninë tuaj në internet është një vlerë absolute duhet w ...