Programi Samurai Tregut Affiliate Launch: 72 orë dhe duke numëruar!

Share Button

Për një kohë tani, Programi Affiliate Samurai Tregut ka qenë një nga tona më të kërkuara "karakteristika".

Pra, në më pak se 72 orë, ne do të jetë publikisht nisjen Programin Affiliate Samurai Tregut me një ngjarje e madhe festive.

Kjo do të thotë:

 • Mundësi e madhe për komisionet BIG;
 • Mjaft e shpërblimeve të mëdha dhe çmime bonus për bashkëpunëtorët;
 • Dhe shumë, shumë më tepër ...

Nëse ju tashmë vetë një kopje të Samurai Tregut, dhe ju doni të rezervoj vendin tuaj në programin Filialin, sigurohuni që ju të shkruani të dhënat tuaja këtu për të marrë kodin tuaj Filialin hënën (kur programi Filialin nis):

Nëse ju doni të gjeni më shumë në lidhje me programin Filialin, dhe cool Gadgets dhe gizmo-së ne jemi larg duke i dhënë, të mbajë leximin ...

12 Arsyet e Madhe për t'u bashkuar me Programin e Tregut Samurai Affiliate

Nuk janë një shumë gjëra të mëdha për t'u bërë një Filialin Samurai Tregut.

Për starters - Samurai Tregut është themeluar, mjet i respektuar, me një bazë solide të përdoruesit.

Ajo shet edhe tashmë (dhe mban shitje më të mirë dhe më të mirë çdo muaj), dhe komisionet për shitjet që ju referohen janë të mëdha - kështu që duke qenë një Samurai Tregut qëndron për të bërë ju të holla të mirë.

Ajo merr praktikisht asnjë përpjekje për të promovuar. (Shanset janë që ju jeni tashmë të thënë 1 person në muaj për Samurai Tregut anyway. Pse nuk e bëjnë komisione kur ata blejnë.)

PLUS - si një degë që ju keni mundësi për të fituar disa shpërblime të mëdha. (A thonë se dikush iPads?)

Le të shikojmë në faktet:

 1. FAKT: Fitim Komisionet Big

  Vetëm duke u thënë njerëzve për Samurai Tregut, ju i keni fituar një komision të madh 48%, kur ata blejnë.

  Ky sheh ti fituar në mes të $ 46,56 dhe $ 71,52 për çdo shitje.

  Kjo do të thotë ...

 2. FAKT: Është e lehtë për të fituar para të mira

  Nëse të gjithë ju bëri ishte tregoni një mik në muaj për Samurai Tregut, dhe bazuar në rekomandimin tuaj personale ata blinin, që është në mes 550 $ - 860 $ ekstra në vit në xhepin tuaj.

  Në qoftë se ju vendosni një flamur në blogun tuaj, dhe i referohen 1 shitje më shumë në muaj, që është tani $ 1100 - $ 1720 në xhepin tuaj.

  Të bëjë një postimet disa blog (një në muaj - ndoshta duke folur për mjetet e ndryshme brenda Samurai Tregut dhe si ti përdorin ato), i referohen vetëm 10 shitjet nga çdo blog post, dhe ju jeni tani duke fituar $ 6680 - $ 10,300.

  Dhe në qoftë se ju keni një listë e-mail - të fillojë shumëzuar këto numra. (Unë do të ju tregojnë se pse në një moment.)

  Ajo nuk ka marrë shumë përpjekje për të bërë një shumë të holla, si një Filialin Samurai Tregut. Promovimi i një shkarko pa pagesë nuk ka qenë kaq fitimprurës!

 3. FAKT: Jo Shitja e nevojshme, Nuk Pitching nevojshme

  Si ju jeni duke filluar për të parë, promovimin e Samurai Tregut është aq e lehtë që ju mezi mund të telefononi atë "promovimi":

  Të gjithë ju duhet të bëni është të ftojë sa më shumë njerëz si ju mund të shkarkoni një gjykim të lirë të këtij software ftohtë të marketingut të quajtur Samurai Tregut. (Një "jo-brainer" - njerëzit e duan softuer të lirë.)

  Pasi ata kanë nënshkruar, ju mund të rri duarkryq dhe le të na bëjë të "shitur" për ju.

  Autoresponders tona, përmbajtja e pa trajnim dhe oferta speciale të bëjë punën e vështirë shitur Samurai Tregut për ju - në autopilot.

  Sigurisht ju mund të zgjidhni për të nxitur shitjen veten (dhe kthyer edhe më shumë signups të blerësit, të bazuar në rekomandimin tuaj personale për të blerë).

  Por në qoftë se "shitja" nuk është aftësi tuaj, ne kemi marrë ti i mbuluar. Ju vetëm të merrni sa më shumë njerëz që të shkarkoni një gjykim të lirë të jetë e mundur dhe ne do të bëjmë shitjen për ju.

  Pjesa më e mirë është - kjo nuk ka rëndësi kur apo si dikush blen - në qoftë se ju referuar shitjen, ju merrni komision.

 4. Fakt: Lifetime Përhershëm Hard-kodifikua Affiliate Cookies

  Duke pasur përhershme, vështirë-koduar, cookies Filialin jetës është diçka që çdo program Filialin duhet të ofrojnë - por shumica nuk e bëjnë.

  Nje cookie degë jetës do të thotë se nuk ka rëndësi në qoftë se dikush ju referohen blen Samurai treg sot, ose në një vit nga sot - në qoftë se ju keni referuar Regjistrohu, ju i keni fituar komision, kur ata blejnë.

  Plus, cookies hard-coded Filialin do të thotë kodin tuaj Filialin është i lidhur në mënyrë të përhershme për përdoruesit kur ata shkarko Samurai Tregut - për jetën. Dhe kjo do të thotë, ndryshe nga programet e tjera Filialin, nuk ka nevojë për t'u shqetësuar rreth humbjes së shitjes kur njerëzit fshirë cookies të tyre, ose cookies përfundojë.

  Cookies tona kurrë nuk skadon - ata signups ju referohen mbyllur në emrin tuaj për jetën.

  (Kështu që shumë njerëz që i referohen shkarkuar gjykim të lirë të Samurai Tregut, më shumë njerëz janë të mbyllur në sistemin tonë në emrin tuaj, më shumë komisione të bëni.)

 5. FAKT: Çmimet e lartë të konvertimit - Samurai Tregut shet vetë

  A e kam përmend Samurai Tregut shet edhe?

  Këtu janë disa stats ne kurrë nuk kam lëshuar më parë ...

  Deri më tani, 20-25% e të gjithë ata që ka shkarkuar ndonjëherë një gjykim të lirë të Samurai Tregut ka përfunduar blerjen.

  (Një partner i madh edhe ka arritur një konvertimit normë 46% - shkarko-për-shitje - dhe fituar një dajak pagesë komision 6-figura që muaji Por edhe në qoftë se ju injorojnë se promovimi i vetëm, norma mesatare e konvertimit ende rri ulur rreth 20-25%. .)

  Po, 20-25% janë normat tona mesatare e konvertimit - shitjes nga downloads.

  Natyrisht kilometrazhin tuaj mund të ndryshojnë - në varësi të një grumbull të tërë të faktorëve (të tilla si se si të kualifikuar drejton janë që ju i referoheni, dhe nëse ju do të ndiqni dhe nxitjen e shitjes -. Jo vetëm Shkarko)

  Por nëse ju jeni promovimin e Samurai Tregut të freskëta, të çon të kualifikuar që janë në shënjestër të marketingut online, nuk ka asnjë arsye pse ju nuk mund të arrijnë këto norma të larta konvertimit shumë.

  Përsëri - Qëllimi juaj është e thjeshtë ... Vetëm të marrë sa më shumë njerëz të jetë e mundur për të shkarkuar gjykim të lirë të Samurai Tregut. Nga atje, Samurai Tregut shet veten.

  Më shumë signups do të thotë më shumë shitje dhe më shumë komisioneve në xhepin tuaj.

 6. FAKT: Ju merrni qasje në ofertat tona të mira promovuese

  Kjo është një nga sekretet e suksesit tonë të shitjes - ne kemi krijuar oferta që janë praktikisht shumë e mirë për të refuzuar.

  Këto oferta janë shqyrtuar, testuar, mbuluar me njolla dhe provuar nga disa nga emrat më të respektuar në industrinë e marketingut të internetit të cilët kanë rekomanduar Samurai Tregut në listat e tyre të ...

  ... Ne do të jetë i çmendur në qoftë se ne nuk ju lejojnë të ketë qasje në këto oferta të lartë-konvertimin too!

  Pra, si një degë Samurai Tregut, ju do të merrni qasje në të gjitha të provuar materialeve tona promovuese - për ju për të "shpullë" dhe të përdorin si ju zgjidhni.

  Pjesa më e mirë është reagimet që ju do të merrni kur ju të promovuar Samurai Tregut.

 7. FAKT: Njerëzit Faleminderit për rekomandimin tonë software Më të Vlerësurat

  Dashuria Popullore e Samurai Tregut është e qartë sa herë që ju të shihni se përmendur në forumet, blog posts, komente, në seminare, në trajnimin, apo edhe në faqen tonë ...

  Çfarëdo kohe Samurai Tregu është përmendur, njerëzit flasin për Samurai Tregut me falënderim me ngjyra të ndezura, duke folur në lidhje me atë si investimi më i mirë që kam bërë ndonjëherë.

  Në forume dhe në blog posts, Samurai Tregut bën listën si një "must-have" në internet produkt të marketingut. Dhe kjo është në mënyrë të pavarur të vlerësuarat një nga 10 internet marketing të produkteve të të gjitha kohërave, sipas IM Njoftoni Card .

  Samurai Tregut nuk është një nga "ato" marketingun e produkteve të internetit që ju ndoshta merrni 100 email në ditë për ... (Ti e di ato - sot këtu, nesër shkuar, asnjëherë duke e bërë një përshtypje - llojin e produktit që djeg reputacion (dhe listat e-mail) të gjithë ata që promovon.)

  Në vend të kësaj, Samurai Tregut është diçka që ju mund të nxisin me besim - sepse kjo është solide, të vlefshme, dhe në të vërtetë punon.

  Në fakt, shumë njerëz të cilët kanë rekomanduar Samurai Tregut në listat e tyre kanë marrë në fakt Faleminderit email!

  (Get se -! Ju promovuar diçka sepse ajo punon për ju, ju i keni fituar komisione mbi shitjet, dhe pastaj ju merrni letra falenderimi thënë !! "Faleminderit për promovimin e këtij produkti për mua.")

  Kjo është një reputacion ne kemi punuar shumë për të krijuar, dhe një reputacion që ne do të vazhdojmë për të mbrojtur, në mënyrë që ju mund të nxisin Samurai Tregut me besim.

 8. FAKT: Mbi 150.000 njerëz tashmë përdorin produktet tona ...

  Nga 0 deri 150,000+ njerëzve duke përdorur Samurai Tregut në nën 2 vjet.

  Kjo flet për veten si një shenjë e madhe se sa kërkesa është për Samurai Tregut në mbarë botën.

  Nëse jeni duke menduar "Me mbi 150.000 përdoruesit, me siguri të gjithë ata që dëshiron Samurai Tregut tashmë. S'ka dyshim se kërkesa është në rënie deri tani ... ", - ju jeni të vdekur gabuar!

 9. FAKT: ... Kërkesa për Samurai tregu ende vazhdon të rritet!

  Po, ne kemi pasur rritje eksplozive gjatë 2 viteve tona të shkurtër ... Por çdo muaj, kërkesa duket të rritet më shpejt.

  Muajin e kaluar, ne nuk e ka bërë ndonjë promovime të mëdha. Po, kemi lëshuar disa trajnime dhe disa përditësime falas të reja - por jo JVS të mëdha, nuk ka promovime të mëdha partnere ... Kur është fjala për marketing dhe shitje, muajin e kaluar ka qenë një muaj i mërzitshëm.

  Por, muajin e kaluar ishte ende një nga muajt e tona më të mëdha për shitje dhe signups deri më sot.

  Çdo muaj, gjithnjë e më shumë njerëz të vendosë për të filluar marketingut në internet, dhe të shkojnë në kërkim për mjetet më të mira për punë; Ose ata të vendosin për të kaluar nga e tjera (më pak të besueshëm më të shtrenjtë të ulët-tipare,,) programet e tyre - dhe për të gjetur Samurai Tregut; Ose ata dëgjojnë për Samurai Tregut përmes fjala-e-gojës referime.

  Dhe çdo muaj, kërkesa vazhdon të rritet.

 10. FAKT: Mundësitë pashfrytëzuar ndërkombëtare

  Ka edhe shumë tregje të pashfrytëzuar atje duke pritur për bashkëpunëtorët për të shfrytëzuar, ku pak njerëz e dinë në lidhje me Samurai Tregut.

  Për shembull, ne kemi numrat në mënyrë disproporcionale të ulët të përdoruesve në Mbretërinë e Bashkuar, Amerikën e Jugut, Azia, dhe Evropa kontinentale - për të përmendur vetëm disa.

  Këto janë disa nga më të mëdha (në rritje) tregjet për marketing në internet në botë.

  Pra, nëse ju keni një pas në ndonjë nga këto tregje, ose në qoftë se ju e dini se si të merrni në këto rajone të pashfrytëzuara, ka potencial të madh për të bërë komisione të mëdha si një Filialin Samurai Tregut.

 11. FAKT: E Levizesit në fillim do të kapur mundësitë më të mëdha

  Deri më sot, e vetmja mënyrë për t'u bërë një Filialin Samurai Tregut ishte nga-ftesë vetëm, si një partner Samurai Tregut.

  Kjo do të thotë ne kemi relativisht pak e Tregut Samurai affiliates.

  Por, kur kemi hapur portat të hënën, në mënyrë që të gjithë pronarët e Samurai Tregut mund të bëhet affiliates, ajo do të jetë e shpejtë Levizesit që bëjnë fitimet më të mëdha.

 12. FAKT: Programi Affiliate është e veçantë për të Tregut Samurai Pronarët

  Kjo do të thotë, në qoftë se ju tashmë vetë versionin e plotë të Samurai Tregut, ju mund të regjistroheni tani për të marrë kodin tuaj Filialin hënën.

  Dhe, kur programi Filialin nis të hënën, ju nuk do të duhet të shqetësohen për të konkurrojnë kundër mega-bashkëpunëtorët të cilët kurrë nuk e kanë përdorur Samurai Tregut dhe vetëm duan të cash-it në nisjen tonë Filialin ...

  Pse është programi Samurai Tregut affiliate hapur ekskluzivisht për Samurai Tregut pronarët versionin e plotë?

  Me pak fjalë, sepse ne duam të ju shpërbleftë - klientëve tanë besnikë.

  Të plotë-version Pronarët e Samurai Tregut:

  Blerjen tuaj na ndihmoi për të financuar rritjen tonë, dhe për të përmirësuar Samurai Tregut në pikën ku tani ne kemi më shumë se 150.000 njerëz duke përdorur software tonë në mbarë botën. Për këtë, ne jemi mirënjohës.

  Plus - Kur ju rekomandojmë Samurai Tregut për të tjerët, rekomandimi juaj mbart integritetin, sepse ju në fakt vetë dhe të përdorin softuer veten. Dhe ne duam filialeve që kanë integritet.

  Për shkak të këtyre dy pikave, ne duam të ju si një Filialin.

  Sigurisht, ne do të të bëjë shumë më tepër para në qoftë se të gjithë mund të nxisin Samurai Tregut - pavarësisht nëse ata kanë përdorur edhe Samurai Tregut apo jo ...

  Por pse duhet të kemi vënë "mega-affiliates" përpara të vërtetë, vërtetë, konsumatorët besnikë të cilët na mbështetën, kur ne ishim vetëm duke filluar nga?

  Kjo është arsyeja pse ne jemi të hapur Affiliate Program Samurai Tregut ekskluzivisht për ju.

  Për përdoruesit Gjyqësore e Samurai Tregut:

  Nëse ju nuk bëni vet versionin e plotë të Samurai Tregut ende, kjo nuk është tepër vonë ...

  Të gjithë ju duhet të bëni është të blini një kopje të Samurai Tregut para nënshkrimit deri në program Filialin.

  Nëse e keni blerë dhe do të nënshkruajë deri në program Filialin nga e hëna, ju mund të përdorni këtë lidhje zbritje për të blerë.

Get në fillim të Fitim bonuse shtesë:
NEW iPhone 4G-së, NEW iPad 3G-së dhe më shumë! ...

Për të festuar nisjen e Programit të Affiliate Samurai Tregut, dhe për të shpërblyer Levizesit të shpejtë, ne do të ketë disa fun!

Për çdo signup ju referohen në mes e hënë 14 qershor dhe e diel 27 qershor, ju keni mundësinë për të zhbllokuar shpërblime të mëdha bonus.

4G iPhone

Këto çmime janë iPads, 4G iPhone i ri (ai ende-të-të-lëshuar që u njoftoi këtë javë), dhe më shumë!

iPad 3G

Ne jemi duke synuar për të dhënë larg dhjetra çdo çmim - ju nuk do të duhet të jetë një "top 10" Filialin për të fituar - në vend të kësaj, çmimet janë të "hapur" kur të keni arritur objektivat regjistroheni.

Me marrjen e më shumë signups, ju zhbllokuar shpërblime më të mëdha dhe më të mirë.

Për të gjetur detajet e plota çmim, ju do të duhet të regjistroheni këtu - ne do të dërgojë të gjitha të dhënat tuaja Filialin, plus të dhënat mbi çmimet dhe piketa të hënën, kur programi Filialin nis.

Termat e plota ligjore dhe kushtet e programit Filialin, dhe konkurrenca nisur, mund të gjendet këtu .

Dëshironi një iPad, iPhone - dhe më shumë?
Çmimi Grand: Apple Pack-intosh

Nisja Programi Samurai Tregut Affiliate nuk do të jetë i plotë pa një Çmimin e Madh.

Çmimi Grand ynë, për degë që fiton më së shumti ups shenjë gjatë dy javëve të para, është i madh "Apple Pack-intosh".

Kjo është një përmbledhje e të fundit Gadgets shtrenjta Apple dhe goodies - duke përfshirë:

 • MacBook Pro - 15 "të plotë-spec'd jashtë, dhe të lëvizshëm - Vlera e vlerësuar: $ 2,300
 • iPhone 4G - ende-të-të-lëshuar NEW iPhone 4G 32GB - Vlera e përafërt: 300 $
 • iPad 3G - lartë e linjës iPad WiFi + 3G 64GB - Vlera e vlerësuar: $ 830
 • Apple TV - 160GB e argëtuese TV tmerrshme - e vlerësuar Value: $ 230
 • Apple Keyboard - Bluetooth wireless keyboard për iPad / MacBook - Vlera e përafërt: 70 $
 • Magic Mouse - me multi-touch ndërfaqe - Vlera e përafërt: 70 $
 • Vlera e vlerësuar dhe një sërë Bowers dhe Wilkins Zeppelin Speakers - - thjesht sepse ata janë të ftohtë ...: $ 600

Vlera Totale e vlerësuar: $ 4400 USD

Ne kemi vetëm një prej këtyre "Apple Pack-intosh" mega-pako të dhuroj në dy javët e ardhshme - kështu që pasi të keni arritur objektivin final regjistroheni, kjo është një "Mbreti i Hill" gara për të parë se kush do të dalë i madh çmimi larg.

Tregut Samurai Affiliate Program Launch Detajet

Programi Affiliate Samurai Tregut do të fillojë të hënën 14 qershor.

Të jenë të ligjshëm për çmimet e mësipërme, ju duhet të promovojë në mes e hënë 14 qershor dhe e diel 27 qershor 2010. Vetëm signups brenda këtyre datave do të llogaritet në çmimin tuaj.

(Këto raste do të matet në Australian Eastern Standard Time - prandaj sigurohuni që ju shikoni orën në zonën Filialin për t'u siguruar që ju jeni të synced deri.)

Mos harroni: Çdo Tregut Samurai regjistroheni ju referohen është i mbyllur në kodin tuaj Filialin për jetën.

Pra, dy javët e ardhshme do të thotë që ju të fitoni të dyfishtë ...

Jo vetëm që ju të zhbllokuar çmime të mëdha, ju gjithashtu fitoni komisioneve të mëdha kur çon ju referohen blerë Samurai Tregut (nëse kjo është e drejtë larg, ose vjet nga tani.)

Affiliate Program Pranueshmëria

Nëse ju tashmë vetë një kopje të plotë-versionin e Samurai Tregut, sigurohuni që ju të regjistroheni tani - në mënyrë që ju të merrni kodin tuaj Filialin hënën (sa më shpejt që programi Filialin nis):

Por, përsëri, në qoftë se ju nuk bëni vet Samurai Tregut ende, kjo nuk është tepër vonë ...

Ju ende mund të përmirësuar në versionin e plotë të Samurai Tregut - dhe pastaj të bashkohet me programin Filialin, të nxitur, dhe të mblidhte koston e blerjes dhe më shumë me anë të komisioneve Filialin ju i keni fituar. (Në qoftë se ju të regjistroheni përpara se të hënë, ju mund të përdorni këtë link zbritje për të marrë Samurai Tregut në çmim të zbritur prej $ 97.)

Fjalë e paralajmëruar:
Programi Affiliate Samurai Tregut nuk është për ju - NËSE ...

Mos harroni se si kam thënë ne u kufizuar program Filialin, sepse ne jemi shumë të interesuar në konsumatorë besnikë të dobishme - dhe ruajtjen e integritetit tonë - se kodoshllëk veten për çdo degë që dëshiron për të bërë një dollar të shpejtë shitur Samurai Tregut?

Kjo është e gjitha e vërtetë.

Ne jemi të gatshëm për të bërë më pak të holla - dhe të refuzojë ose të refuzojë filialet - në qoftë se kjo do të thotë që ne të merrni affiliates të drejtë.

Programi Affiliate nuk është për ju, nëse ...

Nëse ju doni të promovuar Samurai Tregut duke përdorur makinë-crash-style "Samurai i tregut është një scam" reklama, SPAM, teknika Black Hat (si cookie-mbushje), gënjeshtra, truket e pista dhe mashtrimet ...

... Pastaj nuk do të shqetësojë edhe duke aplikuar.

Ju do të refuzohet, refuzohet ose thjesht booted jashtë - dhe aplikuar për programin Filialin vetëm do të humbim kohë dhe e jona.

Reputacioni ynë është me vlerë shumë më tepër për ne se një shitje disa ekstra. (Kjo është arsyeja pse ne jemi "Noble Samurai" - jo "e keqe Ninjas".)

Programi Filialin është për ju, nëse ...

Por në qoftë se ju vetë Samurai Tregut, dhe ju doni të bëni disa para ekstra duke rekomanduar Samurai Tregut, plus të ndihmojë një tërësi shumë njerëz të arritur rezultate më të mira online në procesin e ...

... Pastaj ju jeni lloji i lartë integritetit VIP ne duam të shpërblejë (me shpërblime dhe komisioneve të mëdha) përmes programit Filialin.

Nëse kjo është që ju, sigurohuni që ju të regjistroheni tani kështu që ju jeni gati për të shkuar të hënën, kur ne ju email tuaj paketë të fillojë Filialin.

Bisedoni me ju përsëri të hënën!

Brent Hodgson
Noble Samurai

PS - Mos harroni - të gjitha fillon të hënën! (Rreth 72 orë nga tani.)

Pra, sigurohuni që ju keni nënshkruar para kataraktet të hapura për të maksimizuar signups tuaja dhe të ardhurat komisionit (dhe për të marrë në duart tuaja në të mirë të hyrjes çmimin bonus në proces!)

Ja 's lidhjen regjistroheni përsëri.