Čo je veľký omyl Most guru Urobiť?

Share Button

Hi Samurai - to je tu Eugene!

K dispozícii je fatálna chyba v spôsobe, akým väčšina ľudí snaží robiť internetový marketing ...

Dali veľa času, úsilia a peňazí do budovania webovej stránky a tvorba produktu - a potom spustiť ich produkt so všetkými z najlepších marketingových príležitostí, ktoré im (najlepšie pobočky k dispozícii, najlepšie partnerstvo, objaviť sa na najlepšie miesta, ktoré sa zameriavajú na najlepšie kľúčové slová, atď.)

... Len aby videl ich tvrdú prácu zmizne - tesne po tom, čo sa začalo vyplácať.

Je to Prekliatie spustení ...

Produkt je obrovský hrot predaja hneď na začiatku - keď všetci z najlepších vedie vo svojej trhu kúpiť.

Ale to nebude trvať dlho (niekoľko týždňov, alebo pár mesiacov), tieto osvedčené marketingové príležitosti sú vyčerpané.

Predaj vyschnúť, peniaze vyschne - a jediný spôsob, ako začať zarábať veľké peniaze znova, je začať znova - dať veľa času, peňazí a úsilia do vytvorenia nového produktu, aby začali - stačí vidieť celý cyklus opakovať.

Alebo hľadajú affiliate produkty iných ľudí na podporu - iba tak, že sa môžu dostať ďalší prudký nárast predaja.

Zrazu sa ocitnete Stuck In A bludný kruh

Namiesto vytvárania udržateľných on-line podnikania, ktoré vytvárajú konštantný cashflow na celý život, bez toho aby museli pracovať - ​​ocitnete museli pracovať 12-krát tak ťažké vytvoriť nové produkty, len preto, že máte niečo nové predávať každý mesiac!

Je to začarovaný kruh, ktorý je tak ľahko uviaznu v.

A aj keď to funguje (tam sú ľudia, ktorí robia milióny dolárov ročne obývacia odrazový prestavať-oživenie) - žijúce big-hit na big-hit je tvrdšia, pracnejšie, časovo náročné spôsob, ako zarobiť peniaze on-line.

Ak chcete byť úprimný, to bol jeden z mojich * * najväčších obáv trhu Samurai. Vždy som chcel, aby to pravda, on-line obchod - Chcel som vytvoriť niečo, čo by rast v priebehu času, a nie zomrieť v priebehu niekoľkých mesiacov.

Nemohol som si dovoliť, aby všetku ťažkú ​​prácu na trhu, Samurai Go "Ticho Into The Night"

10000 zo hodín tvrdej práce, a to 100.000 dolárov išli do vývoja na trhu Samurai. Ak chcete zobraziť všetky ísť do odpadu tak rýchlo, a musieť znova vytvoriť niečo podobné, len aby Noble Samurai beží ... myšlienka mi dáva studenej husia koža!

Tak, ako sa vám otočiť "Spike" do dôchodku?

Ale ako si udržať svoj produkt horí tak dlho, ako je to možné - a maximalizovať svoj zdroj príjmov?

To bol jeden z veľkých poznatky som dostal od čítania Butterfly Marketing rukopis.

Pred niekoľkými mesiacmi, tlačený som mimo pôvodnej Butterfly Marketing rukopis prečítať na letu medzi Melbourne a Singapur - a ja načmáral poznámky prakticky na * každý * * * * Jeden stránku *.

Vy ste asi počul veľa o Butterfly Marketing práve teraz - a to je určite niečo, čo by som odporučiť bez váhania.

Prečo?

Vzhľadom k tomu, že je to ako s "prehliadku" z veľmi úspešného, ​​veľmi zjednodušené podnikanie internetový marketing.

Ak ste ho ešte nevideli rukopis ešte, dovoľte mi vysvetliť, čo to je ...

Kondenzuje dlhoročné skúsenosti beží úspešný internetový obchod - z toho, ako vybudovať úspešnú firmu z ničoho, na to, ako sa obrátiť odpaľovacej tŕň do prebiehajúceho zdroj príjmov, až po tom, ako zvýšiť predaj v i zrelé on-line obchod - a dať to všetko do jedného zdroja, to, čo nájdete bude vyzerať veľmi podobne ako to, čo som našiel v rukopise.

Bolo veci, ktoré sme už robia, ako sú:

 • Ponúka zadarmo, čiastočne kompletný výrobok vytvoriť zoznam (strana 16)
 • Integrácia svoj produkt do marketingu iných spoločností (strana 54)
 • Ako čas pákového efektu vo vašom podnikaní (strana 104)

A tam bol tiež veľa oblastí, kde som myslel, že sme mohli vylepšiť v:

 • Ako motivovať členov, aby "súťažiť", a predávať viac (strana 61)
 • Aby vaše stránky "lepkavejší" Používanie fóra (Page 65)
 • Ideálna štruktúra marketing lievik (strana 106)
 • Presne to, čo zdrojov by mal ísť do partnerského svorky? (Strana 44)
 • Časovo obmedzená ponuka na registráciu (strana 73)
 • Hodnota "holuby", ako pripomenutie (strana 63)

K dispozícii sú tiež banda podrobných prípadových štúdií úspešných marketingových kampaní, ktoré Mike Filsaime (autor Butterfly Marketing Rukopis) urobil, a dokonca aj niektoré neúspešné kampane, a prečo sa im nepodarilo.

Ako hovorím - zdroj je doslova súčtom rokov skúseností beží úspešný internetový obchod kondenzuje do 124 strán informácií.

A to je len Butterfly Marketing rukopis (ebook) - Nebola to ani plne aktualizovaný Butterfly Marketing 2.0 pack (ktorý predáva za $ 1995 - ale Mike ich bude rozdávať za $ 39.95p & H v rámci svojej aktuálnej promo - vrátane tisícov dolárov stojí za software pre vykonávanie týchto techník, DVD, CD a kurzov zošity - niečo, čo budem v rade čaká na pre seba).

Tu si môžete stiahnuť vo formáte PDF tu
(Pozrite sa na prihlasovacieho poľa v pravej časti tejto stránky)

Ako niekto, kto beží svoj spravodlivý podiel na úspešných on-line podnikania už som stále veľa z toho. V skutočnosti, som doslova hassling Brent to prečítať za posledné 4 mesiace - dlho pred týmto Butterfly Marketing promo prišiel (čo je to, čo ma podnietil k napísaniu tohto blogu teraz).

Nech sa stane čokoľvek, uistite sa, že máte rukopisu.

Ak chcete získať plnú Butterfly Marketing ihrisko taky - to je skvelé (ponuka $ 39.95p & h zahŕňa všetky Butterfly Marketing ihrisko manuály ,, CD, softvér DVD, atď.) Budeme sa snažiť, aby si kópiu tiež - aj keď to na trh v trinásť hodín EST 24. marca (čo je 4am Melbourne čas !!)

Ak chcete byť tupý, je pravdepodobné, budete nechať ujsť.

Mike vytlačiť 5000 kópií dať preč, čo znie ako veľké číslo - ale už viac ako 25.000 ľudí sa registrovaný na kópiu (s len 1 týždeň zostáva do štartu). Plus všetky z hlavných internetových obchodníkov sa to odporúča tiež, ako som sa napísať tento blog post - a hoci sme s cieľom získať kópiu, my sa nedostávajú žiadne osobitné zaobchádzanie - sme nastavenie alarmov pre 4 ráno len tak, že sme si sa šancu získať kópiu vlastné.

Ale prinajmenšom ...

Aspoň stiahnite si zadarmo Butterfly Marketing Rukopis - rovnaký zdroj, ktorý som vytlačenú a prečítajte si v lietadle, a načmáral poznámky prakticky na každej stránke.

Ako hovorím - je to prvá vec, ktorú som čítal po dlhej dobe, keď som sa dozvedel veľa nových poznatkov z (napriek pred spustením multi-milión dolárov on-line marketingovej projekty) - tak by som vrelo odporúčam získať kópiu .

Eugene

Eugene napísal 18 príspevok (y) pre Noble Samurai

29 Responses to "Čo je to za veľkú chybu, Most todo Urobiť?"

 1. Eugene
  Milujem to, čo vy robíte, a vy ste dosť blízko na to mať jeden z najlepších nástrojov na súčasnú úrodu kľúčových nástrojov mentality.

  Tento príspevok nastupuje naozaj skvele, kým sa obrátil na affiliate promo Mike.
  Možno, že Butterfly bude pribiť ho na pár ľudí. Veľa šťastia na ne. Nehovorím, že to nemá cenu 10 dolárov.
  Ale myslím, že to naozaj dlhujete pre vaše čitateľa splniť sľubu ste práve urobil v tomto príspevku. Ale Hádam, nemôžeš! Vzhľadom k tomu, nikto nemôže zaručiť, že. Ale to rozhodne nie je koná v rámci Filsaiome v zaslepenosti pohľade. Nie že by som si hovoril, nemali by ste ju pridať do svojho arzenálu na 10 dolárov.

  Ale prosím, buďme "REAL" tu. Prestaňme chatu prasa umývanie 1 trik programov pony.
  Skladačky úspechu je cesta, cesta, väčšie ako toto!

  Ak sa niekto chce, aby časť odpovedí, ktoré mám, potom postupujte môj osobný blog cez apríla / mája.

  Mier a osvetlenie
  PeterBuick.com

 2. Kým som si prečítať odporúčania pre Butterfly marketing, som mal v pláne odovzdať na to .. ale teraz mám v pláne byť prvý v rade.

  Vďaka Eugene ... Som rád, že sa môžeme spoľahnúť na tím z Noble Samurai vždy dať nám rovno naberačku.

 3. Jedno slovo pre vás Eugene ... Great .. !!
  A aspoň ... váš trh samuraj tools..is tak silný ..
  Vďaka ...

 4. Vzhľadom k tomu, hovorili o marketingu na deň, ako o trhu samuria affiliate program?

  PS. Peter 10 dolárov, on sa nabíja 30 na poštovné a balné na produkt, ktorý by mohol mať 4 dolárov za prinajmenšom. To je s dopravou to do.

  To je dôvod, prečo Frank Kern vždy trieda zákon jednoducho účtuje poštovné a balné na 10 a stále môže urobiť pár dolárov.

 5. 5
  Dňa 18. marca 2009 v 02:11
  tomartomartini povedal:

  Vďaka Eugene.

 6. 6
  Dňa 18. marca 2009 v 03:08
  Barry povedal:

  LMAO @ Peter B.

  Kritika Eugene pre výrobu affiliate konektor na vlastný blog, a potom v nadväznosti s Nestyda, oveľa menej hodný konektor vlastné ... Classic brácho!

  Ja osobne som bol dúfal, že pre Eugenův headline-: "Čo je to za veľkú chybu, Most todo zarobiť?" ... Viesť do ďalší skvelý spôsob, ako používať MS ... .oh no ... možno tím MS bude aj naďalej pridávať hodnotu k ich produktu, po dokončení podpora Produkt Filsaime je.

  Ale vážne užil smiech!

 7. 7

  Ahoj Eugene,

  Dostal som veľa e-mailov o BFM 2.0 v poslednej dobe.

  Zistil som, že naozaj za predpokladu, dobrý prehľad o BFM produkt.

  Chalani, ktorá stojí za to dostať BFM zadarmo, ale musíte trénovať sám, že, ako rýchlo môžete zadať-in číslo vašej kreditnej karty neskôr;>

  Pekná recenzia!

  Kent

 8. Zasvätenci nerobia chyby. Wannabe guruovia robia chyby v omyl ľudí. Prestaňte zavádzajúce ľudí.

 9. Market Samurai je taký skvelý nástroj, ktorý sa bude predávať sám celkom veľa! Čokoľvek, čo má kvalitu a užitočnosť softvéru bude vždy v dopyte. Pokiaľ ide o BFM - myslím, že budem prejsť ... ale aj tak vďaka.

 10. 10
  Dňa 18. marca 2009 o 08:05
  Andy povedal:

  Vďaka Eugene,
  Znamená to teda, ste vo fáze "oh shit" Čo mám robiť teraz lepšie nájsť affilliate produkt na podporu? Ako ste sa uvádza vo svojom blogu.

  Nechcel som si to. Váš copywriting vlastne odhalil to, čo ste chcel robiť.

  Kúpil som si (a zaplatil) pre prvú Butterfly Marketing. Nasal vo mne! Jo a softvér nefungoval vtedy. Funguje to teraz?

  Rozhovory (čítať príplatkov) v balení sú veľmi druhá rýchlosť. Mike je v skutočnosti veľmi nenútený a povrchné vo svojom manuálna a má veľmi málo REAL AKO TO vypchať. Veľa skutočné Čo by ste mali urobiť, ale môžete dostať, že zadarmo z mnohých dobrých blogov dnes. Nie, že to nie je dobré info, že to proste vám to hovoriť, ako to urobiť, a ako som povedal, že to nie je nič nové, a to je celé miesto zadarmo rovnako. Ako si ich paydirt, ktorý je tenký na zemi. Čo je to, čo všetky tieto ľudí skryť alebo budú predávať vás vo verzii upgradu. Je to všetko lievik človek! A funguje to liečiť taky, je to len sranda, sledoval to fungovalo v čase.

  Myslím, že dohoda je Mike nedáva tyhle veci preč lacný, že je podpis vás do jeho programu kontinuity členstva. To je plán! Veci je háčik. Spomenieš si odhlásiť ??? Dúfa, že nie.

  Legrační na tom, že som mal na mysli Mike Filsaime, keď som čítal váš blog a takmer cacked som sa od smiechu, keď sa začal presadzovať svoj výrobok. Opísal si to, čo robí, ako podnikanie veľmi presne.

  Prosím, neberte to ako criticicsm. Milujem svoj výrobok Eugene, ale ach, človek to IM je skutočný smiech občas.

  Najlepšie pre vás Eugene, majte majú trhliny, že je to to, čo my všetci.

  Na zdravie
  Andy

 11. 11
  Dňa 18. marca 2009 o 10:38
  John povedal:

  Petr

  Tento komentár nastupuje naozaj skvele, kým sa obrátil na promo pre seba.

  Mier a osvetlenie
  JohnJohnJohn.com

 12. Vďaka Eugene,

  Ešte smiali žartovanie v týchto pripomienok, aj ja si myslím, že je to škoda, pošta šiel na juh, a obrátil sa na snahe vytvoriť affiliate špice.

  Rovnako ako Andy, ja tiež nie hodnotiť produkty Mike Filsaime jednu dobrú vec, ktorú som dostal od neho bola výzva náhrada pre výrobok, ktorý nepracoval, a bol stále vo vývoji. Gates je nesporným pánom foisting off neúplné výrobky, a Mike sa nikdy kradnúť jeho koruna nemá mater, ako veľmi sa snaží

  Ach áno, hurá Mike zľava na trhu Samurai najlepšie kúpnej som v tomto roku.

  Láska Market Samurai

  Cheers Jules

 13. Jo, musím povedať, že Mike naozaj pripomína z auta predajcu! Jasne, že definoval éru BFM, ale niečo na ňom naozaj doesnt chytiť ma. Povedal by som, že tam je veľa materiálu, tam, že je lepšie. Len moje 2 centy.

  Bohatý

 14. 14

  Wow!

  Company registre, premýšľal som presne to isté. Mike Zdá sa, že vedie celkom dobre, ale ja by som nikdy nič kupovať od neho, pretože on nemal pocit autentickej mne. Proste to vyzerá, ako keby sa nestará o nič iné ako "daj mi peniaze!"

  Čo sa týka trhu Samurai, je to jeden z najlepších nástrojov na internete období! Bol som s použitím skúšobnú verziu a bol naštvaný, že som si mohol kúpiť softvér, keď začala.

  Vďaka za blog a info vznešených.

 15. 15

  Vďaka za odporúčanie je Ja som teraz mám stiahnuť zadarmo výtlačok Butterfly Rukopis bez problémov alebo úlovkom. Patentovanie, Copyrightové, alebo obmedzenie prístupu k znalostnej on-line je jednoducho nevhodné, pretože GPL je tak jasne ukazuje. Udržujte odporúčanie prichádza!

  Môj prínos je toto: "E Mýtus zrevidovaný - Michael E. Gerber" (a nemám žiadne affiliate odkazy tu). Napriek svojmu názvu to nie je o E Business, ale o nastavenie franchisového podnikania. Franšízy sú presné duplikáty originálu, a preto je tento fascinujúci čítanie pri zvažovaní zdrojového modelu open (to bolo origianlly prepustený pred 20 rokmi), úspech WordPress, a tak ďalej. To fúkal moja myseľ a chlapec robiť Kiežby som čítal skôr.

  S pozdravom a MS je stále skvele na Ubuntu

 16. 16
  Dňa 19.března 2009 v 0:11
  Pavol povedal:

  Funny komentáre k Mike, ale bang na, ako býval v predaji automobilov, než sa dostal do IM. Môžete si vziať chlapa predaja automobilov, ale môžete si vziať predaj automobilov z toho človeka? Samozrejme, že nie.

  Nechcem hodnotiť Mika vôbec z pohľadu minulých zákazníka / odberateľa jeho. Ako dodgey second hand predajcu áut, vždycky mám pocit, že som len číslo na neho, keď som čítal jeho veci. Nechápem to vôbec od niekoho, ako je Frank Kern, kde sa cítim ako sa stará o mňa (aj keď nemusí).

  To všetko stranou môžete určite veľa naučiť od Mika, ale viac zo sledovania toho, čo sa to vlastne robí, než všetko, čo učí / poskytuje. Kombinovať niektoré z jeho marketingových metód s osobnosťou človeka, ktorý sa skutočne stará o svojich klientov (alebo že vyzerá, ako by to robiť), a niekto by mohol byť na víťaza.

  Pokiaľ ide o Eugene, ja si nemyslím, že niekto môže kritizovať post, pretože Eugene zrejme ceny výrobku (podľa jeho názoru), a odviedol dobrú prácu vedúcej do predajnej ihrisku s nejakým zaujímavým obsahom, nie len skopírovať a vložiť promo ako väčšina ostatných.

 17. Mike je veľmi jasné, v jeho seminároch, ktoré robí niektorý z jeho ponúk stojí za zváženie. Ale po pravde povedané, žiadna informácia o produktoch sa budete penny bohatší, ak nechcete konať!

 18. Len my dvaja centy pridaný do tohto zoznamu.
  Som nový Im, ale ja som sa veľa naučil a ja som bola prijatá pred tzv guru.
  To povedal Milujem Market Samurai, a ja čakám na affiliate program spustiť. Veci Butterfly trh je podľa môjho názoru je odklon.
  Ak chcete podporovať ju na svoje vlastné stránky, ísť na to. Je to vaša právo. Ak nám chcete povedať, ste našli skvelý pokutu výrobku je to váš blog, váš priestor. Ale úprimne povedané, myslím, že budete mať skvelý produkt, ktorý bude stáť na vlastných nohách, ktorý nepotrebuje humbuk a že budeme podporovať, aby ste dostal šancu to urobiť.
  Dokončite látat vec a už poďme spustiť bez guru humbuk nepotrebujete.

 19. Hej, Eugene,

  Bez ohľadu na to, čo ľudia hovoria o vašej schválenie BFM, musíte byť tak radi, že sme sa všetci blúzniť o trhu Samurai.

  Vy ste naozaj na správnej ceste, s úžasný produkt.

  Páčilo sa mi to počas môjho súdu počas 30DC a nemôže sa dočkať til môžem vlastne kúpiť pre seba.

  Ďakujeme za na baranie hlavy kľúčové slová, atď zrozumiteľné, ako som ja.

 20. 20
  Dňa 23.marca 2009 v 02:12
  Ken povedal:

  Miluj svoj produkt (a vaše postrehy),
  Tlačidlu
  akonáhle sa dostanete Mike F. na vašom počítači, bude vyžadovať Exorcist, aby ho (a jeho nekonečné upsales / downsales / cross-miest) odstrániť.

  On je jednoducho príliš veľa (na dobrú vec?).

  S pozdravom

 21. 21
  Dňa 23.marca 2009 v 02:56
  Bill povedal:

  Stiahol som si na BFM. Nečítal som to ešte. Aj bola rozumne nadšený svojím poňatím. Vy všetci bumming ma s negativitou!

  Má niekto niečo dobré povedať o BFM, alebo je to to len NFG (č F% $ * Dobrá)?

  Má CPA vlastne funguje?

  Je nejaká podpora pre Mike?

  Prosím poraďte! Eugene? Vaše myšlienky?

 22. 22
  Dňa 23.marca 2009 v 03:05
  Bill povedal:

  Účet

  Keď už hovoríme o CPA. Má niekto pozrel na "Arbitráž Conspiracy"? To je tiež CPA stiahnuť súbor. Začal som ju čítať, mám vypnutý, a ešte vrátil k nej (pred 2 mesiacmi).

  Má niekto nejaký skutočný pohľad na CPA?

  Účet

  PS. Je to stále 22.března tu v RI, USA.

 23. 23
  Dňa 23.marca 2009 v 03:24
  Bill povedal:

  Účet

  Len som sa znova pozrel na "Arbitráž sprisahania" na stiahnutie.

  Hádaj, kto je to z?

  Dobrý ole "Mike Filsaime! To je pravda, rovnaký sh # T, iný balík.

  Čo je naozaj stojí za to? Okrem členských štátov, ktoré je!

  Pozdravy

 24. 24

  Hej poľaviť všetci!
  Market Samurai chlapci sú práve to, čo oni majú taky!
  Už som si stiahli zadarmo (nič v živote, je zadarmo vpravo)
  Super ebook, ale napriek tomu musím byť neobťažoval prečítať. Som stále múdrejší? Dúfam, že áno.

 25. Úprimne povedané, ja som ohromený, že niekto má predné prísť na niečí blog a kritizovať je o použitie partnerský odkaz. Prečo sú ľudia tak vydesený tým, affiliate odkazy vlastne je?
  Ak chlapci MS verí v produkte a podeliť sa o svoje odporúčanie s nami potom sa im nesmie dostať pár drobných späť pre výrobu odporúčania, ktoré by mal robil vlastne je?

  To je Internet Marketing ľudí, prečo by niekto nechať peniaze na stôl pre výrobok, že sú radi, že odporučiť? Blázon!

  Často som lovil z affiliate odkazy od ľudí, obdivujem, ako som kúpiť niečo, a ja by som neváhal ísť cez chlapcov MS odkaz, ak by som bol naklonený ku kúpe Mikes produkt, pretože to je to najmenšie, mohol by som urobiť spôsob, ako povedať vďaka za zlý nástroj, ktorý je na trhu Samurai.

  Takže to, čo stojí za to, ďakujem za recenziu - Vážim si ho zdieľať. Rozhodol som sa, že som zvyknutý byť vrátane Mike Filsaimes Butterfly Effect, pretože mám dosť informácií, aby som sa o opatrenia týkajúce sa teraz, ale buďte si istý, keď zmením názor, budem vrátane priamo cez váš odkaz!

  Nikki

 26. Tak súhlasím. Jeden hit zázraky nerobia podnikania. Mike nám všetko ukazuje, ako sa udržať to ide aj po skvelom štarte.

 27. 27
  Dňa 28.března 2009 v 16:03
  Patrick povedal:

  Som v trochu hlbšie, než Bill - som dostal jeden z "free" súprav BFM, a nebude sťažovať ako sa to len za cenu poštovného.
  To však neznamená, že som sa zaregistroval na Mika Filsaime newslettera, partnerský systém, atď
  Z vyššie uvedených miest, to je zrejmé ostatní ľudia mali túto skúsenosť.
  Jeho Zákaznícka linka je automatické a jeho on-line helpdesk je nedobytná.
  Môže mi niekto pomoct utiecť?

  Vďaka!

 28. 28
  Na 2.4.2009 v 17:49
  Claire povedal:

  Ahoj Eugene, myslím, že väčšina z týchto ľudí nechápe pojem vzájomnosti. Každý z nás "inteligentný" ľudia v IM vieme, že sme si navzájom pomáhajú uspieť. Volá sa integrácia marketing. Nie, to nie je Mike Filsaime, skvelý človek, že je. Je to Mark Joyner, ďalší z veľkých ty. Som na IM trochu nové. Ale jedna vec, ktorú som sa naučil, je, že keď úspešný, multimilionár trh podnikateľ chce dať mi nejakú informáciu, budem počúvať. Nie som ešte milionár, ale zaručiť, že budem čoskoro, pretože nie sú len o tom hovoriť, ale urobili to a robil to fungovať. Vytvorili niečo veľkú hodnotu pre nás všetkých, a my by sme mali byť vďační, že sú ochotní nám umožní podieľať sa na prosperite.
  Ak by sa naše vlády beh poctivou podnikateľov na trhu, ktorí vedia, ako vytvárať hodnoty a hospodáriť s peniazmi, namiesto politikov, ktorí vytvárajú ilúzie a trávime ťažko zarobené peniaze, áno, to nie je ich peniaze, na nehospodárne, neziskových projektov, ktorých cieľom dostať sami znova -elected a udržať si kontrolu nad nami; potom je naša svetová ekonomika by nemala byť v tvare je vo! Most, ak nie všetky on-line marketingu, ktoré poznám, DO čo sľubujú, a to je vždy veľkú hodnotu. Bohatstvo, ako každý, kto pozná, vie, že je oveľa viac, než len peniaze. A každý info, alebo softvér je len tak dobrý ako vaša schopnosť je uplatniť, a aby to fungovalo pre vás. Ak nechcete použiť, aby sa váš život lepší, potom nezáleží na tom, ako veľmi vás to stálo, to je k ničomu. Potom sa budete cítiť bezcenné.
  Začnite neustále vytvárať hodnotu pre ostatné, a pochopíte, ako moc zábavné život môže naozaj byť, a čo to znamená mať čas aj peniaze na útratu s tými, milujete. Že je na spodnom riadku chcem na konci dňa! To je na nezaplatenie!

 29. Veľmi ľahko samuari použitie na trhu, len klik, Clik vyrobený kľúčové slovo a analize kľúčové slovo, som rád na trhu Samurai, pre ľudí, nech použitie na trhu samuraja, make web pekné
  Vďaka trh samuari