New Market Samurai aktualizácia umožňuje zvoliť medzi Majestic SEO a Yahoo pre Backlink dáta

Two Additions to the Samurai Arsenal

Ako mnohí z vás všimli, Market Samurai bol nedávno aktualizovaný, aby backlink dáta z nového umiestnenia - Majestic SEO.

Chápeme, že pre niektorých užívateľov, zmena backlink čísel a rozdiely v dostupných údajov má prísť ako prekvapenie.

Väčšina našich užívateľov boli radi, že sme aktualizovali používať Majestic SEO, pretože všeobecne ponúkajú presnejší obraz o skutočnom počte spätných odkazov, ktoré majú v úmysle na vaše webové stránky. Webové stránky, ktoré predtým hlásené iba hŕstka spätných odkazov sa pravidelne hlási stovky alebo dokonca tisíce odkazov.

Avšak, v malom počte prípadov, bude Majestic SEO nahlásiť nižšia alebo dokonca žiadne spätné odkazy na vaše webové stránky. Zatiaľ čo oni majú najväčšiu súkromnú backlink databázy dostupné na internete (s viac ako 1 bilión Backlinks), budú ich údaje líši od Yahoo, zvlášť pre novšie webové stránky.

Prečo sme zmenili Majestic SEO

Dôvodom mení náš zdroj dát z Yahoo! Majestic SEO je, že Yahoo sa zatvárajú, že je to služba Yahoo Site Explorer veľmi skoro. Yahoo Site Explorer je služba, ktorá sme predtým používali k načítaniu backlink dáta. Môžete si prečítať o podrobnejšie tu:

Yahoo! Developer Blog - Site Explorer
Yahoo! Developer Blog - API Aktualizácia

S ich služba bude trvalo dôchodku bolo dôležité, že sme sa nájsť nový zdroj backlink dát a začleniť ju do trhu Samurai, akonáhle sme boli schopní, toľko dát Yahoo! 's by do konca marca 2011, už byť k dispozícii.

Okrem toho, bude celý web Yahoo Site Explorer prestane fungovať do konca tohto roka.

Hľadať na zdroj Spätné odkazy

Po veľa hľadania a užšieho potenciálnych služieb, sme vstúpili do rokovaní s Majestic SEO, aby sa stal náš poskytovateľ dát. Písanie je na stene na dlhú dobu.

Google, ako viete, neznamená, že veľa z toho je backlink údaje nie sú k dispozícii vôbec (len veľmi malé percento z vašich pravých odkazov sa hlási Google), a so zlúčením číslo 2 vyhľadávacích gigantov, Yahoo a Bing, potrebovali sme nájsť iného poskytovateľa dát.

V skutočnosti, v očakávaní tejto zmeny pred viac ako rokom, náš generálny riaditeľ, preletel do Veľkej Británie a stretol sa s tímom Majestic SEO osobne, aby sa ubezpečil, že kvalita ich služieb sa bude vhodná pre našu rozsiahlu používateľskú základňu (teraz takmer 300.000 užívateľov!).

Majestic SEO je veľmi pokladaný spoločnosť v profesionálnej SEO kruhoch, a ich backlink index je považovaný za najlepšie dostupné (takmer 4 krát väčšia ako ich najbližší konkurent) a pravidelne aktualizované (v priemere dvakrát za mesiac).

Prečo je Majestic SEO branding Market Samurai

Tam bolo nejaké špekulovanie v našom userbase, že údaje, ktoré sme osobne profitujú z partnerstva s Majestic SEO, a že sme sa tlačí užívateľa, aby sa do Majestic SEO účty ako súčasť partnerského obchodu s Majestic SEO.

To nie je tento prípad. Značky, ktorý je prítomný v našom programe je požiadavka na použitie pre poskytovanie služby pre našich užívateľov zdarma.

Majestic SEO boli veľkoryso poskytli našim používateľom prístup k ich API, na všetkých našich 300 tisíc užívateľov Market Samurai, bez dodatočných nákladov.

Boli sme odstrániť značky by sme musieť zaplatiť značnú sumu, za celú dobu ich nadštandardné služby, ktoré by poskytovať svoje dáta neekonomické pod našej aktuálnej cenovej štruktúre.

Ak sa rozhodnete, aby sa do služby s Majestic, bude Noble Samurai nevidel ani cent z neho.

Zatiaľ čo Yahoo Site Explorer je stále k dispozícii, dávame Vám na výber

Aj keď sme veľmi dôveru v dáta, ktorá Majestic napájanie, chceme, aby ste sa cítili šťastní o dáta, ktoré sú prijímajúci, tak do tej doby, než je v dôchodku Site Explorer, sme aktualizovali Market Samurai, ktoré vám umožní voliť medzi dvoma dátumami zdroje v oboch modulu pre hospodársku súťaž SEO a modulu Rank Tracker.

Pozor: Yahoo dát je chybné a nekonzistentné

Za posledné štyri mesiace pred našou Majestic aktualizácie SEO, došlo vrava v profesionálnej SEO spoločenstva o nepresnosti backlink dát Yahoo.

Tisíce našich užívateľov sa uvádza, že Yahoo backlink počty boli podstatne klesá, a kolísavé divoko.

Yahoo nedávno zmenila používať Bing vyhľadávač Microsoftu ako svojho poskytovateľa výsledkov vyhľadávania. Mnoho prisudzovali toto ako súčasť príčiny (tj sme teraz pri pohľade na backlink údajov, Bing). Iní sa domnievajú, že ako Yahoo Site Explorer bude vyradený z prevádzky skoro, že dáta nie je tak čerstvá, nie sú účinne udržiavané, a rýchlo sa rozkladať.

Pozor: Yahoo Site Explorer bude preč čoskoro

V každom prípade, bez ohľadu na to, aké sú vaše viera je o údajoch, na konci marca, ich API (ktorý sme používali vytiahnuť dáta späť z Yahoo), budú vypnuté. A do konca roka, celá webová stránka Yahoo Site Explorer bude vyradené z prevádzky.

Preto nemôžeme zaručiť, ako dlho budú údaje k dispozícii. Ale v súčasnej dobe sme aktualizovali Market Samurai, takže máte možnosť voľby, v súčasnej dobe o tom, kde by ste chceli získať svoje backlink dáta.

Upozornenie: PR Backlink Analysis & Anchor Text Analysis stále pochádza z Yahoo

V súčasnej usporiadanie máme s Majestic SEO umožňuje len nám poskytnúť "počty" (tj počtu spätných odkazov), nie skutočné adresy URL (tj to, čo spätné odkazy sú).

V súčasnej dobe to znamená, že budeme aj naďalej používať údaje na webových stránkach Yahoo Site Explorer získať zoznam spätných odkazov. To je zdrojom rozporov medzi počtom spätných odkazov Majestic SEO správ, a skutočné spätné odkazy, ktoré Yahoo Site Explorer poskytuje.

Sme v rokovaní s Majestic SEO pre riešenie tohto problému v očakávaní Yahoo Site Explorer v procese likvidácie na konci roka.

Ako môžete získať obaja Yahoo a Majestic SEO dát ...

Môžete aktualizovať na najnovšiu verziu Market Samurai zadarmo, kompletný s viac backlink zdrojov tým, že jednoducho re-začatí na trhu Samurai a hovorí: "OK" v dialógu s dotazom na aktualizáciu na najnovšiu verziu.

Vo vašom Rank Tracker modulu a modulu SEO súťaže potom budete mať na výber o tom, kde by ste chceli svoje backlink dáta pochádzajú.

SEO Competition with Majestic and Yahoo!

Rank Tracker with Majestic and Yahoo!

Ak ešte nemáte úplnú kópiu Market Samurai, a chceli by ste získať prístup k týmto novým backlink údajov v našich platených SEO hospodárskej súťaže a Rank Tracker moduly, potom môžete upgradovať na plnú verziu.

Alex "Green Samurai" Zelená je členom vašej priateľský tím podpory Samurai, a často poskytuje aktuálne informácie o najnovších Samurai dianie na blogu.

Alex napísal 22. miesto (y) pre Noble Samurai

21 Reakcia na "New Market Samurai aktualizácia umožňuje zvoliť medzi Majestic SEO a Yahoo pre Backlink dát"

 1. Vďaka za nás vždycky držať aktualizované!


  Rodney Daut odpovedal:

  Druhá, že som. Oceňujem, že ste nám povedať, v detaile, prečo ste vykonali zmeny ste urobili od Yahoo Site Explorer a na Majestic SEO.

  Je poľutovaniahodné, že Yahoo sa zbaviť Site Explorer aj keď, ako som sa čudovať, ako ľudia na IM novej sa dostať, že údaje, ktoré slúžia k dostať zadarmo.
  Rodney Dauts posledný blog post ... Ako Premýšľate o zlyhanie môže pomôcť uspieť

 2. Opäť skvelý servis z tímu Noble Samurai. Oceníte detailné vysvetlenie a transparentnosti. Ešte raz vďaka chlapci.
  Martins posledný blog post ... Ako presmerovať affiliate odkazy

 3. 3

  Vďaka, chlapci. Dúfal som, že by mali obsahovať údaje Yahoo! znova.
  Wess posledný blog post ... Ďalšie užitočné zdarma Online Backlink Checker!

 4. Yahoo Site Explorer počet backlink bol vždy nepresné. Nie je to len v poslednej dobe. : P
  Allen Walker @ Internet Marketings posledný blog post ... Work at Home chudnutie


  Generic Doména Market odpovedal:

  Pochybujem, že existuje jediný nástroj, ktorý umožňuje vypočítať presné spätné odkazy, ale z mojej skúsenosti Yahoo Explorer bol / je najpresnejší jeden.

 5. Musíte sa pýtať, čo Microsoft bude robiť, aby získali rešpekt internet marketingu. Určite by chceli, aby sme hovorili o Bing každú chvíľu. "Bing Explorer" alebo "Bing štatistiky" by pravdepodobne pomôže im rovnako ako nám to mohlo pomôcť. Aj predpovedajú nový zdroj backlink dát.
  Dr Michael Haley @ Voľný WordPress Tutorialss posledný blog post ... Email Marketing

 6. Ahoj Alex a Market Samurai tím,

  Vďaka za tento neoceniteľný nástroj a informácií, bude zaujímavé sledovať, ako Majestic SEO vykonávať a bude nasledovať radu uvedený.
  Joan Stewartovi posledný blog post ... Stratégia Keď Social Bookmarking

 7. Vďaka Alex,
  Informácie o spätných odkazov bolo trochu irratic v poslednej dobe, ale v poslednej dobe zlepšila.
  Wolfgangs posledný blog post ... Miestne Marketing a ako to môže byť Výkonný nápoveda pre miestne firmy

 8. Vďaka za vysvetlenie. Bál som sa o svojom počte spätných odkazov na novšie stránky, ktoré Yahoo ukázal musel takmer 400 spätné odkazy, ale Majestic ukázal 0. To pomáha zmierniť tieto obavy.
  Jasons posledný blog post ... Počnúc My Small Business Journey

 9. Dobrý deň, na trhu Samurai Team.

  Ďakujem za aktualizáciu skvelý nástroj lásky pomocou to.

  Mnohokrát ďakujem a prajem.

  Drew.

 10. 10
  Na 16 marci 2011 v 02:46
  Corinne povedal:

  Vďaka za veľmi dôkladnú aktualizáciu. Počul som nejaké reptanie o prechode na Majestic, dúfam, že každý je teraz jasné, prečo táto zmena bola nevyhnutná. Ako sme všetci videli, Internet je neustále sa meniaci svet a my sa často musia prispôsobiť a zmeniť spôsob, akým sa pozeráme na naše dáta. Som naozaj rád, že ste si našli alternatívu, ktorá nám dáva tieto dáta.

 11. 11
  Na 16 marci 2011 v 06:31
  Martyn povedal:

  Mnohokrát ďakujem za aktualizáciu. Bol som zaoberá rozdielmi medzi týmito dvoma. Ale teraz ste vysvetlil how a prečo, to všetko dáva zmysel. Som prekvapený yahoo odchodu do dôchodku aj keď! A MS funguje opäť dobre!

 12. 12

  Dobre, že je dopredu myslenie. Mnoho ľudí sa zameriavajú na Yahoo Site Explorer, ale v prípade, že je v dôchodku, potom budeme všetci potrebovať prístup k týmto dátam inde.

  Dobrá práca je aktívna

 13. Vďaka za heads up. Myslím, že to bude lepšie pre všetkých z nás lojálni Samurai je.

 14. Vďaka za udržanie nám dobre informovaný ... to naozaj pomáha.

 15. Wow .. to len zdá, ako v poslednej dobe, že celý internet mení spôsob ich podnikania .. Prvý Google .. nie je yahoo .. čo ďalšie ..

  "Black Seo Guy" odhlásenia "
  TrafficColemans posledný blog post ... Prečo Väčšina Blogy Komentár Suicide Po 30 dní

 16. Vyzerá to, že to bude pozitívna zmena. Vďaka, že si nám vedieť.
  Rhonda @ Smiech Quotess posledný blog post ... Čo sa deje okolo

 17. Myslím si, že by mal byť aktualizovaný v Video tréning pre softvér na trhu Samurai.
  Vzhľadom k tomu, že to nie je aktualizovaný nejakú novú funkciu.

  Vďaka.
  Asuradechs posledný blog post ... เว็บ ใหม่ ขาย ได้ ภายใน 5 วัน

 18. Som trochu sklamaný o drahé cien Majestic SEO. Bol som celkom nadšený vidieť, že bola zahrnutá do trhu Samurai, ale keď kliknem na šípku zobrazíte spätné odkazy, bol som veľmi sklamaný, že Majestic sa zobrazí iba 5 spätných odkazov je to nájdených.

  Vy by mali uzavrieť dohodu s Majestic, takže môžeme využiť tieto dáta. Je skvelé, že to ukazuje viac spätné odkazy na trhu Samurai, ale nerobí mi moc dobre, keď vidíme iba päť z týchto odkazov.

  Budem používať yahoo site explorer tak dlho, ako to pôjde, pretože je to viac užitočné pre mňa, pretože som si skutočne prechádzať a vyhodnocovať spätné odkazy.

  Nechápte ma zle keď láska Market Samurai, len trochu sklamaný, že Yahoo stránok Explorer sa zatvárajú dvere a majestátne je pomerne drahé.
  Adam Roys posledný blog post ... Ako jednať Bonusy pre Clickbank Produkty Automatické

 19. Som naozaj rád, s možnosťou Majestic SEO, Yahoo údaje vyzerá veľmi nespoľahlivé ku mne.