Nové heslo Planner Google - Ako to robí na trhu Samurai rýchlejšie!

Share Button

Sme veľmi radi, oznamujeme, že po dlhom čakaní - Google odišiel, že je to starý "Nástroj pre návrh kľúčových", a nahradil ho, že je to nový lesklý "Planner kľúčové slovo".

Podrobné informácie o zmenách a čo to znamená pre funkčnosť trhu Samurai prečítajte si prosím našej nedávnej blogu.

Môžete si prečítať viac o niektorých zmeny dát (ako je ich odstránenie širokých a výraz údajov zápasu), ktorý Google urobil prostredníctvom svojho oficiálneho blogu článok na https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Dobrou správou je, že sme tvrdo pracovali, aby tento prechod čo najplynulejší pre našich zákazníkov, a verzia Market Samurai, ktorý je kompatibilný s kľúčovým slovom Planner bol v testovacej fáze o viac ako mesiac teraz.

Dnes sme urobili tento nový "Planner heslo" verziu v priamom prenose (jednoducho aktualizovať verziu trhu Samurai na najnovšiu verziu spustením aplikácie a hovorí: "Áno" v dialógovom riadku aktualizácie).

A my sme naozaj radi, oznamujeme, že ...

Nové heslo Planner zostavenie trhu Samurai je oveľa rýchlejší, než kedykoľvek predtým!

Povaha staré nástroje pre návrh kľúčových slov robil to veľmi pomalý proces, zhromaždiť všetky údaje, kľúčové slovo, čo potrebujete pre efektívnu analýzu kľúčových slov. Nové heslo Planner build je oveľa pohotovejší, čo znamená, že môžete vykonať svoj výskum kľúčových slov za menej ako polovicu času v porovnaní so starými nástroj pre návrh kľúčových slov!

Čo sa zmenilo v trhu Samurai s novými dátami Kľúčové slovo Planner?

Ak si nie ste istí, čo to všetko znamená pre užívateľov na trhu Samurai, dôležité si uvedomiť, je, že len veľmi málo naozaj zmenil.
Základy výskum kľúčových slov zostávajú rovnaké ako vždy, a väčšina zo známych prvkov rozhrania a workflow na trhu Samurai sú zostať dal.

Existuje len málo viditeľné zmeny stojí za zmienku, však:

 • Teraz omeškania na presnom spôsobe zápasu údajov z výskumu kľúčové slovo, ako je podrobnejšie vysvetlené v poslednom blogu a v oficiálnej tlačovej správe spoločnosti Google . To sa prejaví nižšie čísla vyhľadávanie prevádzku, než tie, ktoré môžu byť použité, ale cítime, že sú viac svedčia výsledky uvidíte v dlhodobom horizonte.

 • Aktualizovali sme naše zlatých pravidiel, filtre používať nové metriky Majestic SEO hospodárskej súťaže, miesto zvýšene-nespoľahlivé hodnoty SEOC. Takže ešte raz, že samotná čísla sa budú líšiť, ale zámer filtračných predvolené zostáva rovnaký. SEOC prestal byť spoľahlivým metriky pre meranie "Množstvo" súťaže vyhľadávače.

  Mnoho ďalších konkurenčné služby, výskum kľúčových slov, vrátane našich priateľov v Wordtracker sa presťahovali na používanie koľkokrát kľúčové slovo objaví v oboch titulov značku a v kotevných textových odkazov späť na stránku (to, čo dnes nazývame "TAComp"), ako omnoho spoľahlivým meradlom množstva súťaže vyhľadávače.

  SEOC bolo v poriadku v rokoch 2008-2009, ale exponenciálny rast stránok na internete, pretože je to pomerne bezvýznamné číslo v roku 2013.

 • "Adwords" sekcie filter bol odstránený, a číslo AWCPC je teraz súčasťou kolóny commerciality. AWCTR, AWT a AWV už nie sú k dispozícii ako Google odstránila tieto dáta zo svojich kľúčových Planner nástroj. Stále Zaisťujeme AWCPC a AWI (Adwords zobrazenie), a sieÈové však (ako Google stále poskytuje tieto dáta).

 • Starý Stĺpec "Competition" bola premenovaná na "Základný súťaž", aby sa odlíšil od "Majestic súťaž" metrík teraz doporučujeme používať.

 • "Ekologické" stĺpci teraz ponúka "Impressions AdWords" (AWI) metrický, ktorý je podobný starší AWT (Adwords prevádzky) - aj keď náš výskum ukázal, že to nie je úplne rovnaké číslo, ale môže byť použitý celkom dobrú náhradu ,

 • "Match Type" rozbaľovacieho zoznamu sa týka iba výsledky za kolónou AWCPC a kolóna sa sieÈové - vyhľadávanie dopravných dát je teraz vždy iba pre presné-match vyhľadávania (ako Google poskytuje len presné údaje Zhoda teraz).

Použitie frázy Broad Match Ratio (PBR), sa už neodporúča:

Kým PBR metrika zostane k dispozícii na použitie, ak to chceš, my sme ho vybrať zo náš predvolené odporúčané nastavenia filtrov a z nášho tréningu. Bola to inovatívny a časovo úsporné funkcie, zatiaľ čo čísla môžu dovolávať, ale postupom času sa stali menej a menej dôveryhodní. Sme svedkami divokej variácie v údajoch, ktoré sa vracajú z Google.

Bohužiaľ sme pocit, že to teraz robí viac škody ako úžitku vo väčšine prípadov.

Naše odporúčanie je robiť to, čo SEO Pros sa - stačí použiť Presný súťaž zápasu, pretože to odstráni prípadné chyby v dôsledku slovosledu alebo skresľuje kvôli dlhším chvostových kľúčových slov deriváciou.

K dispozícii je viac informácií o zmenách sú k dispozícii v našom článku znalostnej bázy rozhranie tu .

Školenia Dojo kľúčové slovo výskumu Video aktualizácia už čoskoro ...

Nakoniec sme v procese vylepšenia všetkých našich kľúčových slov výskumu výukové videá, s prioritou na sériu zlatých pravidiel, ktoré majú byť dokončené čo najskôr. Budú obsahovať aktuálne informácie o všetkých drobných zmien v rozhraní, ktoré sa nahromadili od tej doby sme sa prvýkrát produkoval videá, a niektoré nové príklady, ktoré odrážajú podmienky na on-line trhu, ako sú dnes.

Akonáhle ste pripravení k premiére dáme slovo sa na Twitter a Facebook , a tak som žiadame, aby ste nás nasledovať, aby bol informovaný o dôležitých novinkách a aktualizáciách urýchlene!

Čo robiť ďalej ...

Ak chcete dostať svoje ruky na tejto novej, rýchlejšej "kľúčové slovo Planner" budovať Market Samurai, potom:

 1. Spustite svoj výtlačok Market Samurai.
 2. Až budete vyzvaní na aktualizáciu na najnovšiu verziu, hovorí: "Áno"
 3. Počkajte, až sa aktualizácie stiahnuť a Market Samurai na oživila a ste na ceste!

Dúfame, že sa môžete tešiť na nové kľúčové slovo Planner zostavenie. Ak máte nejaké problémy, prosím, neváhajte a strieľať náš tím e-mail na support@noblesamurai.com

Tiež sme urobili celkom rozsiahle testovanie našich nových kľúčových slov filtrov predvolieb, však, ak máte nejakú radu, ako by mohli byť zlepšené, prosím strieľať nám e-mail rovnako.