Nové kľúčové slovo Planner Google - Ako to robí na trhu Samurai rýchlejšie!

Share Button

Sme veľmi radi, oznamujeme, že po dlhom čakaní - Google odišiel, že je to starý "Nástroj pre návrh kľúčových", a nahradil ju, že je to nový lesklý "Plánovanie kľúčové slovo".

Podrobné informácie o zmenách a čo to znamená pre funkčnosť trhu Samurai prečítajte si prosím našej nedávnej blogu.

Môžete si prečítať viac o niektorých zmien dát (ako je ich odstránenie širokých a frázy dát zápasu), ktoré Google urobil prostredníctvom svojho oficiálneho blogu článok na https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Dobrou správou je, že sme tvrdo pracovali, aby tento prechod čo najplynulejší pre našich zákazníkov, a verzia Market Samurai, ktorý je kompatibilný s kľúčovým slovom Planner bol v testovacej fáze viac ako mesiac teraz.

Dnes sme urobili túto novú "Plánovač kľúčové slovo" verziu v priamom prenose (jednoducho aktualizovať verziu Market Samurai na najnovšiu verziu spustením aplikácie a hovorí: "Áno" v dialógovom riadku aktualizácie).

A my sme naozaj radi, oznamujeme, že ...

Nové kľúčové slovo Planner zostavenie trhu Samurai je oveľa rýchlejší, než kedykoľvek predtým!

Povaha starej Návrhov kľúčových slov robil to veľmi pomalý proces zhromaždiť všetky údaje, kľúčového slova, čo potrebujete pre efektívnu analýzu kľúčových slov. Nové kľúčové slovo Planner build je oveľa pohotovejší, čo znamená, že môžete vykonávať kľúčové slovo výskum za menej ako polovicu času v porovnaní so starým Návrhov kľúčových slov!

Čo sa zmenilo v Market Samurai s novými dátami Kĺúčové slovo Planner?

Ak si nie ste istí, čo to všetko znamená pre užívateľa Market Samurai, dôležité si uvedomiť, je, že len veľmi málo naozaj zmenil.
Základy výskum kľúčových slov zostávajú rovnaké, ako vždy, a väčšina známych prvkov rozhrania a workflow na trhu Samurai sú zostať dal.

Existuje len málo viditeľné zmeny stojí za zmienku, však:

 • Teraz omeškania na presnom spôsobe zápas údajov z výskumu kľúčových slov, ako je vysvetlené podrobnejšie v poslednom blogu a v oficiálnej tlačovej správe spoločnosti Google . To sa prejaví nižšie počty pre vyhľadávanie prevádzku, než tie, ktoré môžu byť použité, ale máme pocit, že sme skôr o výsledky uvidíte v dlhodobom horizonte.

 • Aktualizovali sme naše zlatých pravidiel filtre používať nové metriky Majestic SEO hospodárskej súťaže, namiesto stále-nespoľahlivé hodnoty SEOC. Takže ešte raz, že samotná čísla sa budú líšiť, ale zámer filtračných predvolené zostáva rovnaký. SEOC prestal byť spoľahlivý ukazovateľ, ktorý chcete merať "Množstvo" súťaže pre vyhľadávače.

  Mnoho iných konkurenčných služieb výskum kľúčových slov, vrátane našich priateľov na Wordtracker sa presťahovali do používania, koľkokrát kľúčové slovo sa zobrazí v oboch hlavy Tag A v kotevných textových odkazov späť na stránku (to, čo dnes nazývame "TAComp"), ako oveľa spoľahlivým meradlom množstva konkurencie pre vyhľadávače.

  SEOC bolo v poriadku v rokoch 2008-2009, ale exponenciálny rast stránok na internete, pretože je to relatívne bezvýznamné číslo 2013.

 • "Adwords" časť filtra bola odstránená, a číslo AWCPC je teraz súčasťou kolóny commerciality. AWCTR, AWT a AWV už nie je k dispozícii ako Google odstránila tieto dáta z ich kľúčových Planner nástroje. Stále Ponúkame AWCPC a AWI (Adwords zobrazenie), a sieÈové však (ako Google stále poskytuje tieto dáta).

 • Starý Stĺpec "súťaž" bola premenovaná na "Základný súťaž", aby ju odlíšil od "Majestic súťaž" metriky teraz doporučujeme používať.

 • "Ekologické" stĺpci teraz ponúka "Impressions AdWords" (AWI) metrický, ktorý je podobný staršie AWT (Adwords prevádzky) - aj keď náš výskum ukázal, že to nie je úplne rovnaké číslo, ale môže byť použitý celkom dobrú náhradu ,

 • "Match Type" rozbaľovacej box sa týka iba výsledky za stĺpec AWCPC a stĺpec na sieÈové - vyhľadať dopravné dát je teraz vždy iba presné-match vyhľadávania (ako Google poskytuje len presné dáta Zhoda teraz).

Použitie frázy Voľná ​​zhoda Ratio (PBR) sa už neodporúča:

Kým PBR metrika zostanú k dispozícii na použitie, ak to chceš, my sme jeho odstránenie z našej východiskovej odporúčané nastavenie filtra a z nášho tréningu. Bola to inovatívny a časovo úsporné funkcie, zatiaľ čo čísla môžu byť spoliehal sa na, ale v priebehu času sa stali menej a menej dôveryhodný. Vidíme divoká variácie v dátach, ktoré sa vracajú od Google.

Bohužiaľ sme pocit, že to teraz robí viac škody ako úžitku vo väčšine prípadov.

Naše odporúčanie je to, čo SEO Pros sa - stačí použiť Presný súťaž zápasu, pretože to odstráni prípadné chyby v dôsledku slovosledu alebo skresľuje kvôli dlhšej chvost kľúčových slov deriváciou.

K dispozícii je viac informácií o zmenách sú k dispozícii v našom článku znalostnej bázy rozhranie tu .

Školenie Dojo Kľúčové slovo výskumu Video aktualizácia už čoskoro ...

Nakoniec sme v procese vylepšenie všetky naše kľúčové slovo výskumu výukové videá, s prioritou na sériu zlatých pravidiel musí byť dokončená čo najskôr. Budú obsahovať aktuálne informácie o všetkých drobných zmien v rozhraní, ktoré sa nahromadili od prvej produkoval videa, a niektoré nové príklady, ktoré odrážajú podmienky na on-line trhu, ako sú dnes.

Potom, čo ste pripravení k premiére dáme slovo, na Twitteri a Facebooku , tak vás pozývam, aby ste sa na nás nasledovať, aby bol informovaný o dôležitých novinkách a aktualizáciách urýchlene!

Čo robiť ďalej ...

Ak chcete dostať svoje ruky na tento nový, rýchlejší, "kľúčové slovo Planner" zostavenie Market Samurai, jednoducho:

 1. Spustite svoj kópiu trhu Samurai.
 2. Po zobrazení výzvy na aktualizáciu na najnovšiu verziu, povedzte "Áno"
 3. Počkajte, až sa aktualizácie stiahnuť a Market Samurai, aby dala nový impulz, a ste na ceste!

Dúfame, že sa môžete tešiť na nové kľúčové slovo Planner zostavenie. Ak máte nejaké problémy, neváhajte a strieľať náš tím e-mail na support@noblesamurai.com

Tiež sme urobili celkom rozsiahle testovanie našich nových kľúčových slov filtrov predvolieb, však, ak máte nejakú radu, ako by bolo možné vylepšiť, prosím, strieľať nám e-mail tiež.