Je to 'NEW' SEO?

Share Button

Future of SEO Po masakre Penguin aktualizácia Google a vydanie ich nástroje dištancovať, som si všimol, zaujímavý posun, ku ktorému dochádza v SEO komunite.

Musím priznať, že keď počujem novú myšlienku prvýkrát, zvyčajne vziať so zrnko soli ...

ALE - keď niekoľko ľudí si vážim začať hovoriť o rovnakú myšlienku - to je, keď som sa posadiť a vziať do úvahy.

Tu je to, čo sa stalo ...

Pred pár týždňami som sledoval "tabuľu piatkové sedenie Rand Frishkin než na SEOmoz.com.

Rand Predpokladá sa, že v priebehu najbližších 6 až 12 mesiacov by dôjsť k významnému posunu od "budovania" späť odkazy na "zarábať" spojenie, a navrhol rad skvelých spôsobov, ako to urobiť, vrátane:

 • Účasť v on-line komunít, ktoré sú aktívne a platné v takým spôsobom, že ľudia všimnete, a odkaz na váš obsah organicky.
 • Stáva aktívny na sociálnych sietí.
 • Hodnotenie blogov na "prednej" blogy vo svojom výklenku.

Ďalší kúsok skladačky

Potom sa minulý týždeň na našich "dištancovať Tool" webináre, Leslie ródia ktorý je často nazývaný "Kmotr SEO" hovoril o dôležitosti zapojenia s trhom a zdieľané nasledujúci záber:

Keď som videl tento film som si uvedomil, že Rand a Leslie sa v podstate to isté ...

Vo svete po Penguin, najlepší spôsob, ako zabezpečiť najvyššie hodnotenie, generovať prevádzku a zvýšiť svoje predaja bolo spojiť sa s vašou trh dodávať kvalitný obsah, a zamerať sa na pridávanie skutočnú hodnotu života vašich čitateľov.

A potom ma to napadlo ...

"NEW SEO" bol v skutočnosti - Market Leadership

Skôr než sa snažiť nájsť medzeru v algoritme Google a "hranie" systém, vaše úsilie sa teraz oveľa lepšie využité zameriava na stať lídrom vo svojom trhu.

Veľkým problémom Market Leadership ...

Jediný problém s myšlienkou stať sa lídrom na trhu je, že ...

Trvá FOREVER!

Ak sa snažíte, aby pravidelne vytvárať vysoko kvalitné články, videá a podcasty a zapojiť sa do konverzácie s vašimi čitateľmi prostredníctvom sociálnych sietí Facebook a Twitter - môžete ľahko skončiť pracovný 10 hodín denne.

V skutočnosti CBS spravodajský článok ukázal, že 61% zo všetkých online podnikateľov uviedlo, že pracujú šesť alebo viac dní v týždni a viac ako 10 hodín denne.

Teraz neviem, ako vy, ale to nie je dôvod, prečo som začal on-line podnikania!

Ako sa stať na trhu lídrom v 5 minút denne

Dobrou správou je, že existuje iný spôsob, ako sa stať jednotkou na trhu a chceme, aby to dnes s vami podeliť.

Vidíte vlani som hovoril v jednej z Ed Dale seminároch, a ja som mal to šťastie, že je v miestnosti, keď chlapík menom Pete Williams dodávané najlepšiu prezentáciu, ktorú som kedy videl na Internet Marketing akciu na.

Pete bol taký láskavý, že nám dovolenia zdieľať časť tejto prezentácie s vami, a v nasledujúcom videu - to ukazuje, ako sa stať lídrom na trhu len 5 minút denne.

Je to trochu ako 4 hodiny týždenne - na steroidoch!

Každý, kto sledoval toto video, bol úplne unesený tým, čo Pete možno dosiahnuť za 5 minút denne pomocou super inteligentný systém využívať svoj čas a znalosti.

Iba 14 minút na video je dlhé, takže sa uistite, sledovať celú cestu až do konca.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte o videu v komentároch nižšie, a ak máte záujem v týchto "obchodných" udělátek - uistite sa, prihláste sa k odberu ZADARMO nadchádzajúce webináre s Petom .

Srdečným pozdravom,

Eugene Ware
Generálny riaditeľ
Noble Samurai

Eugene napísal 18 príspevok (y) pre Noble Samurai

189 Responses to "Je to 'NEW' SEO?"

 1. Skvelé, a tiež to je dôvod, prečo je super dôležité, aby sa do výklenku, že ste radi pracujete. Či už je to surfovanie, duchovno, alebo Šmolkovia, stačí ponoriť sa do komunity, a áno, získať odkazy miesto práce na budova je. Market Leadership - kde to je! Vďaka Eugene.


  Rene Miller odpovedal:

  Len ma zaujímalo, to nie je možné, že to je to, ako to bolo? Že dni pred týmto Penguin a iných opatreniach prijatých Google bola prijatá preto, že prestalo baviť počúvať ľudia si sťažujú, ako všetky tieto "guru" robili to obrovský zisk múdre podvádzanie systém so svojimi spojovacími metódami? Kým iné menšie subjekty, ktorí sa naozaj snažia rozbiť sa a byť vypočutý; ktorí chcú zarábať na živobytie ako dobre, ale nemali záujem na mlátiť internetových trhov dokorán a je najbohatší guru na bloku? Možno, len možno, Google už všetko v mysli, keď sa rozhodla znížiť všetky dole pri členkoch, aby sa nakoniec musel pracovať pre to, čo dostávali? A oni sa nebude môcť ísť a smotana plodinu s ich shortcutting? Nie som niekto, nemám ani pochopiť to všetko ešte preto, že som ešte len začína, ale znie to, ako by som možno začínam v pravý čas a môže mať šancu zaradiť do niekoľkých miest, kde by som nemal mal šancu, že pred?
  Ja som sa pýtal?
  Vďaka.

 2. 2
  Na 03.11.2012 v 03:43
  Drew povedal:

  Wow - to je nejaká skvelá stratégia. Tešíme sa na rokovania viac budúci utorok.

  Na
  George odpovedal:

  V diktovací odozvy pre fórum odpovede nápad je celkom v pohode. Tu je tip, ako urobiť to podstatne jednoduchšie na seba a svoje VA: http://screencast.com/t/1vKg3UDZX


  Ryan MendenhallWordpress SEO odpovedal:

  Skvelý nápad George! Ak ste na Mac, môžete si robiť, čo Pete urobil, a miesto uloženia a upevnenia, môžete pretiahnuť súbor priamo z QuickTime Player do Vášho e-mailu pod otázkou v e-maile. Sa neukázal, ale to robí v iných videách.

 3. To je skvelý obsah. Ja som sa! Vďaka za zdieľanie to. Uvidíme sa na 13 novembra.

 4. Ty vole, to je úplne úžasné! Ten chlap Pete Williams je muž! Ja som určite vyskúšať produktivity hack, ktorý sa podieľal na videu. Rozhodne sa prihlásili k webináre taky. Ďakujem vám za uvedenie tejto dobré informácie dohromady a zdieľať ho zadarmo.

  -Chris M.

  PS - odkaz DomainSamurai.com na http://www.noblesamurai.com/products.php je rozbitá.

 5. 5

  Naozaj skvelé tipy!
  Je to len škoda, že to nebude možné, aby som sa zaregistrovať na živé webináre, pretože dvadsať hodín US Time, sa rovná 3 hodiny ráno miestneho času na mňa ...

  Myslíte si, že replay bude dostupná?

  Vďaka!


  Tom odpovedal:

  Tiež by som chcel vedieť, či tam bude replay webináre. Ja som nemohol zúčastniť, ale rád by som, aby táto informácia.

 6. 6
  Na 03.11.2012 v 04:05
  Rob povedal:

  Po prvé, vďaka Eugene organizovanie pre Pete sa podeliť. Vzhľadom k tomu, dištancovať nástroj vyjde všetko, čo sa zdá, že videl, je vydesiť taktiku a ľudia kňučanie o tom. To je skvelé !! Jeho pozitívne reakcie na riešenie meniaci sa svet SEO. Sme v meniacom sa svete a verím, že ten, ktorý je lepší. Ano on-line marketing bude ťažšie, ale to nás núti byť menej lenivý a dať viac času na kvalite.

  Vidím, ako sa táto myšlienka Pete mohol byť syndikované na podcast a video na You Tube, tak jednoducho. VA by mohla upravovať zaznamenané odpovede je vyčistiť a jednoducho nahrávať na otázku vopred. Jednoduchý video by mohlo byť v PowerPointe alebo Keynote rovnako.

 7. 7
  Na 03.11.2012 v 04:08
  Brad povedal:

  Skvelé video, (áno, sledoval som to celú cestu cez) dostal niekoľko užitočných rád na tom, že účinnejšie sa svojím časom sa všetky nové zmeny Google, ktoré boli zbláznim!

  vďaka

 8. Video je veľmi informatívny a o čom premýšľať - nástroj dištancovať používa google nebude fungovať, ako keby to potom je len pracovať na menších firiem ako Google nebude im umožní stratiť milióny návštevníkov pre väčšiu medzinárodnú inzerentov - sa snažia prinútiť ľudí, aby používali Google AdWords získať viac peňazí pre nich!
  To zase bude otvárať dvere pre ďalšie vyhľadávače prevziať - ako keby satelitný dovolí iba ľuďom s poprednými odkazy v prvého-štvrtá stránkach výsledkov vyhľadávania potom menšie hráči budú vykopnú chcete stráviť šťastie na adwords!
  Tiež nástroj dištancovať zlyhá ako ja na jeden, a tak sa ďalšia začína spájať zlé odkazy na našich konkurentov!
  Ahoj, ak máte čo stratiť, tak prečo nechať mapu vyhrať tým, že núti firmy ku kúpe AdWords!
  Ak je dosť z nás začať ničiť ľudí náklady na reklamu tým, že robí zlé odkazy na ne, potom google zomrie!
  tak dištancovať je reklamný kúsok zvýšiť ADWORD príjmy a zlyhajú!


  Neveriaci Mike odpovedal:

  Stále dúfam, že FTC zaklope Google na ich * ss. Na začiatku 80. rokov, hlavná telefónna spoločnosť musela byť rozdelená podľa federálové. Prečo? Vzhľadom k tomu, že boli tak veľké, že by mohol urobiť nič zlého (v ich očiach) - a zvyšok sveta musel zmieriť s ich ** ňou.

  Jedna vec, ktorú môžem úprimne povedať, že výsledky vyhľadávania Google naozaj dostali ** itty. Pozerám sa na informácie o uvádzanie na trh pre právnikov - a Google mi vracia informácie z 05 a 07 - naozaj dôležité, jo ...

  Iné vyhľadávanie daj mi veľké novinové stránky.

 9. Aký skvelý obsah! Nie je to len "ako na to" oko-otvárač, ale proces syndikácia limitovaný to ... ako veľké finále po ohňostroj na 4. júla.

 10. Skvelý koncept týkajúce sa trhu vedúce postavenie. Snažil som sa sledovať video, ale to by nehral. Budem kontrolovať čoskoro späť.

 11. Bol som foolowing všetky zmeny v SEO. Moja otázka: Mám nový blog (uvedené vyššie), a ja proste neviem, kde začať pomáhať stránky hodnosť. Môj starý spôsob, ako sa k používaniu sociálnych sietí a služieb, ako je "sociálna Adr" a "sociálna Monkey". Som tak unavená zo stovky hodín, ktorý sa plytvanie, keď Google mení pravidlá!

  Dokážete vymenovať kroky potrebné sa dostať na vrchol vyhľadávačov v tejto novej SEO trhu?

  Existujú nejaké bezpečné Prepojenie služby, ktoré nie sú bude zameraná ako spam v budúcnosti?


  Susannah odpovedal:

  Ahoj Thomas, mal som obrovskú pomoc a výsledky od firmy Becker & Cass cez pri zdroji-Wave.com. Dozviete hromady z nich, a majú tiež SEO služby, ktoré skaly.


  Scott odpovedal:

  Thomas, vo všetkej úprimnosti, ak si pobyt whitehat vo všetkom, čo robíte, a s rovnakým úsilím do vášho SEO zistíte, že okuliare zmeny pravidiel vás nemá vplyv toľko.

  Kvalita Site + kvalitný obsah + kvalitný obsah Distribution = kvalitné výsledky

  Dúfam, že tento jednoduchý vzorec vám pomôže muža : D

 12. 12

  Láska nápad! Toto video mi dal veľa ďalších nápadov pre outsourcing práce a pritom stále používať svoj vlastný hlas. Tešíme sa na webináre.

 13. 13
  Na 03.11.2012 v 05:16
  Dale Palsson povedal:

  Vďaka za informáciu. Internet svet sa neustále mení a pohybuje sa, ale my tiež. Tešíme sa na Vašu webináre, dúfam, že ste po nahrávaní z toho, musím byť v práci v tej dobe. Tiež ako vedľajší poznámku, že je volebný deň tu v USA, takže majte na pamäti, že.

 14. 14

  Eugene,
  Ďakujem vám za vaše skvelé aktualizácií marketing a SEO techniky, ale naozaj mi pomohol dostať až na rýchlosť.
  Bol som sa pustili s IM po dobu 11 mesiacov.
  Vo februári minulého roka (iba 9 mesiacmi) som chrlí nové vstupné stránku pre cielenú nadštandardný produkt raz za tri alebo štyri dni, a ako sa niektorí z nich sa radí na vyhľadávanie Google prvej strane, a číslo 2 alebo 3 polôh, v 4 až 5 dní publikovanie stránky (s hornou zárez on-page SEO).
  Veci sú teraz veľmi líšia!
  Tieto stránky už nebude zobrazovať nikde v blízkosti jednej strane ...
  a ja už sa tak môže ľahko získať prvé stránky rebríčku pre väčšinu z nich dlhý chvost cieľových stránok na kľúčové slová.
  Nové aktualizácie bitovej šifry s algoritmom spoločnosti Google sa výrazne zmenila moje výsledky rebríčka. Moje dopravné a predaja, výrazne klesli.
  V septembri som si konečne uvedomil, že sa musím naučiť a vykonávať vedúce postavenie na trhu s cieľom vytvoriť udržateľný obchodný model internetového marketingu.
  Ďakujeme, že Eugene vám za vaše postrehy a vaše skvelé príspevky pre šľachtické Samuri.
  Budem po vás od tejto chvíle.
  S pozdravom,
  Peter Brenner, Toronto, Kanada

 15. Fantastic videa. Nikdy som si myslel, ako to urobiť takto, a syndikácia bit na konci je to, čo robí to naozaj významný.

  Čo je tiež skvelé o tejto metóde je, že nemusíte hádať, čo váš cieľový trh chce vedieť. Oni sú tí špecificky!

  Časy sa zmenili pre SEO, a ak ste s vstavaným techniky, ako sú tieto, vo veľmi krátkej dobe budete padať pozadu.

 16. 16
  Na 03.11.2012 v 06:05
  Brad povedal:

  To je absolútne nič nové. Prírodné SEO bola vždy o tom, že lídrom vo vašom nika, a poskytuje hodnotný obsah, ktorý ľudia chcú prepojiť (link návnady). Opýtajte sa niektorého z reálnych IMers, ktoré odmietajú používať slovo "guru", ako je Pat Flynn, David Risley, atď hovorí o budovaní on-line podnikania a značku.

  Jediný rozdiel teraz s odkazmi je to, že je kvalita nad množstvom. Musíte mať odkazy z nielen relevantný obsah, ale obsah musí byť na príslušnom webe / domény.

  Matt Cutts už povedal, že odkazy sú ešte väčšie ako sociálne médiá, ale pracujú na pridávanie sociálne signály, že väčšia časť.

  Takže v podstate, čo potrebujete, aby vám odkazy sú vysoko kvalitné relevantné stránky. Jediný rozdiel je, ako predtým, než kvalita slovo.


  Neveriaci Mike odpovedal:

  Jediný problém je, nikto z vysoko kvalitných lokalitách bude pravdepodobne chcieť, aby odkaz na vás, alebo bude chcieť účtovať pekný mesačnú čiastku za svoju kvalitnú odkaz.


  Brad odpovedal:

  Záleží na vašom nika, a to, čo hovoríte kvalitu. Ak siete vo vašom nika, mali by ste byť schopní nájsť miesta, aby ste mohli písať ďalej. Ak nie, môžete vždy vytvoriť vlastnú sieť, ktorá robím. Pomaly, ale iste budovať pekné a kvalitné stránky s unikátny obsah všetko na úplne unikátny triedy A, B, C IP.


  Italysound odpovedal:

  Amen!

 17. 17
  Na 03.11.2012 v 06:08
  Rob povedal:

  To je dôvod, prečo som naďalej používať Market Samuari nad konkurenciou.

  Presne to, čo som hovoril od Panda. Ak chcete byť na vrchole, zastavte herný systém a naučiť sa proces pracovať chytrejšie.

  Vďaka Eugene, skvelý článok.

 18. 18

  Wow! Čo je to skvelý a jedinečný spôsob, ako sa zapojiť do konverzácie, ktoré poháňajú vedúce postavenie na trhu!

  Aj keď ešte nie som v pozícii, zadať túto (žiadny!) Časť môjho nového podnikania, môžem určite prijať stratégiu, sa v tom dobrý, a pracovať efektívnejšie pri uvedení som v pozícii, aby tak do budúcnosti!

  Vďaka za zdieľanie!

  Bob

 19. To bolo skvelé video! Som naozaj oceniť hodnotu bytia Samurai produkty nasledovníkom.

  Rozhodne sa teším na webináre budúci týždeň!

  Vďaka!
  seofloyd

 20. 20

  Ahoj Eugene. Veľká príspevok. Milovať "hackovanie" tipy. Mám jednu výhradu ... nie sú tam žiadne otázky autorských práv, kedy publikovať fórum otázku a odpoveď?

 21. 21
  Na 03.11.2012 v 06:23
  Albert povedal:

  Vďaka, ale dovoľte mi, aby som si myslím, že Pete Williams je krátko začína nový produkt?

 22. 22
  Na 03.11.2012 v 06:26
  Mike hovorí:

  Je mi ľúto, ale keď je v poslednej dobe Ed Dale vlastne robil nejaké skutočné SEO? On je tak ďaleko od skutočnosti, že je nemožné, aby mu zavolať orgán. Hovorí o SEO veľa, ale keď bol v poslednej dobe, že v skutočnosti to urobil sám?

  Mike

 23. 23
  Na 03.11.2012 v 06:29
  Pete , povedal:

  Kvalitný obsah je naozaj jediný spôsob, ako si všimol, a vybudovať autoritu, ako tomu bolo v čase tlače, ale je dobré vidieť, ako riešenie "ako".

  Pekné taktiky vo videu. Pokojne načítať túto zvukovú odpoveď na Váš Podcast taky.

 24. 24
  Na 03.11.2012 v 06:36
  Keno povedal:

  Hej Eugene!

  Díky moc za zdieľanie tohto videa. Aj keď je celkom dosť ťažké pochopiť, všetko, čo som si, že mám o čom to je, ale ja presne neviem, či je to použiteľné v mojom odbore.

  Tak ako tak ... máte skvelý víkend!

 25. 25
  Na 03.11.2012 v 06:39
  Doug povedal:

  Nie ste si istí, že Leslie webináre stálo veľa, len aby sa pokúsili získať, aby mu ľudia zaplatia 500 dolárov. Naozaj ani pri svojej prezentácii preukázať, nič moc.

  Ale ak je v poriadku, nie je to skutočne robiť Market Samurai úplne k ničomu?

 26. 26

  Súhlasím s vami, Eugene, som ohromený, že v skutočnosti existuje toľko SEO agentúr ešte obhajuje masovej prepojenie budov. Používame Market Samurai pri plánovaní nášho blogu obsahu pre klientov i mimo stránky a urobili sme od tučniaka. Pracujeme na základe toho, že veľký obsah priťahuje odkazy prirodzene a zvyčajne sa jedná o veľmi dôležité, a preto cenný zdroj odkazov.

 27. 27
  Na 03.11.2012 v 06:40
  Raul povedal:

  žiadne otázky sa chcel prihlásiť do webináre.

 28. skvelé video a pohľad, ako sa profesionálne na to ušetrí hodiny každý deň.
  Nemožno čakať na webináre

  vďaka

 29. Ahoj Eugene,

  Im v

  TKS

  Evandro

 30. To bolo naozaj skvelé video, je to predsa robí naozaj dobrý zmysel používať tieto tipy na fórach.

  Naozaj môžete vziať tieto tipy a používať ich v mnohých rôznych formách, ako sú blogy a sociálne médiá.

  Ďakujeme vám za zdieľanie! Tešíme sa na webináre blíži.

 31. 31

  To bolo neobyčajne užitočná. Hovorím "nezvyčajne", ako čas je prémia pre väčšinu z nás tu, tak drážkovanie vo VA, aby sa všetky tieto kroky sú funkčné zvuky skutočne realizovateľný. Kde ste Pete ísť dostať jeho VA? Bolo to v zámorí voľba?


  Paul Barrs odpovedal:

  Stan, neviem, kde Pete platí aj pre jeho VA, ale asi pred rokom som bežal 20 dolárov pridať bojovníkov k prenájmu § v Warrior fóra (hľadať VA v podstate prevziať mojej svetské úlohy), a dostala takmer 40 odpovedí počas jedného dňa. Aj radené medzi nimi rozhovor top pol tucta a vybral dve .... moja firma život dramaticky zmenil, pretože - k lepšiemu :)

 32. 32

  Hmmm, tak to všetko znie celkom zaujímavé ... ale ... som sa odhlásil Posterous účet Pete na preneur.posterous.com a ja som stále trochu nejasné, ako sa mu dostať nejaké spätné odkazy, alebo prevádzku na svojej hlavnej webovej stránky. Jeho príspevky na fóre nemajú ani odkazy v jeho podpis.

  Aj on bol veľmi sporatic v poslednej dobe sa jeho vysielanie a niektoré z citovaných správ vo fóre sú skutočne spojené s predajnou stránky namiesto skutočnej diskusný príspevok. Ako sa to dostať syndikované do iných sociálnych médií vlastností a dáva jeho hlavné "peniaze" site žiadnu výhodu?

  Možno som niečo chýba, rád by som, keby niekto mohol vysvetliť, o niečo lepšie.

  Vďaka,


  Martin odpovedal:

  Moje myšlienky presne ..! Posledný záznam jeho Posterous bola 22.srpna a 12.července bol ten pred tým - zdá Pete bol zastavený vlastne robí väčšinu z toho, čo sa odporúča v tomto videu ..?

 33. To bolo skvelé video, podpíše sa ešte dnes webináre.

 34. Hi Stan ..

  Myslel som, že by som zvonil .. Mám outsourcing zamestnancov firmy na Filipínach a najmeme VKS z celého sveta. V skutočnosti sme začali divíziu venovanú konkrétne na nájom ELITE Virtuálne asistenti .. môj partner Shereen Vesalpour vám pomôžu zdroj skvelý VA na slušné rozpočet, jej e-mail je shereen@elitevas.com

 35. 35
  Na 03.11.2012 v 07:10
  Rene povedal:

  Vďaka za inšpiratívne videá. Rád by som, aby tento webináre, ale z dôvodu časového rozdielu nemôžem (bude zobrazený 3 hod). Bude existovať záznam o tom, že môžete poslal na môj mail?

  Pokračujte v dobrej práci


  Karolina odpovedal:

  Ja tiež - by si prialo vidieť webináre, ale nemôže zostať tak dlho hore ..

 36. Páči sa mi tipy na videu veľa. A som si istý, že by mohol urýchliť ďalší obsah vytvorenie podobným spôsobom.

  Nemyslím si, že toto je budúcnosť SEO hoci. Je to len dobrý marketing, a niečo, čo môže urobiť miesto menej závislý na SEO. Tiež v podstate vyžaduje, aby orgán miesta postavený skôr než špecializované weby. Nebezpečné miesto je orgán, stránka, ktorá sa spolieha na SEO. Spôsob, akým Google mení pravidlá v týchto dňoch, môžete prísť o veľa práce v žiadnom okamihu. Tieto druhy marketingové nápady pomôžu dostať preč od toho.

  Čítal som prípadové štúdie vykonané ostatnými užívateľmi, že tieto veci v skutočnosti nerobia squat na svoje miesto v SERPS. Spätné odkazy stále fungujú rovnako ako niektoré typy automatizácie. Samozrejme, že čas pre tých, čo sú pravdepodobne obmedzená. Ale stať sa lídrom na trhu sa zníži závislosť na prevádzku vyhľadávanie, takže to všetko vyrovnáva.

 37. Páči sa mi nový odkaz zarábať spôsobom, ale je to tiež prinesie celý rad nových otázok, nehovoriac o armádu samozvaných "guruov", ktoré som už krčiť u, keď premýšľal o smiešnych predajné stránky :)

 38. 38
  Na 03.11.2012 v 07:17
  Im povedal:

  Veľké veci, dobré nápady.
  Internet Marketing je plný opakujúce sa úlohy.
  Toto video ukazuje jeden spôsob, ako používať VA.
  Väčšina IMers sú celkom jasné.
  Použitie VA zbaví nudného dielu!

 39. 39
  Na 03.11.2012 v 07:21
  Terence povedal:

  Jeho jeden krok (a excelentný, súhlasím) k riadeniu všetko pred vašimi očami a Vaše osobné "priestor" - nie vždy len na vašej pracovnej ploche.

 40. Zistil som, že je ťažké pochopiť prednášajúcemu. Budem sledovať prezentáciu znovu vidieť, čo môžem vyzdvihnúť.


  Italysound odpovedal:

  Aj ja mať ťažké čase pochopiť ťažký prízvuk, a to najmä, keď sa zrýchli hovoriť. Trvá mi dvakrát tak dlho počúvať video a ja zvyčajne skončí končím a nedokončia video.

 41. 41

  Veľká Post a video. Je pre mňa myslím, že VA je spôsob, ako ísť sa dostať viac práce za kratší čas. Stať sa lídrom je rozhodne smerom sa vydať.

 42. 42

  Myslím, že veľa ľudí, ktorí majú buď vzdala SEO všetci spoločne, alebo sa sťahoval do adwords, ako som ja. Rád by som, aby použitie týchto techník, ktoré si myslím, že majú zásluhy, ale Im strach, že Google bude pohybovať bránky znova.

 43. 43

  Wow, ty musíš byť srandu, vy naozaj nebudete písať svoj komentár? Tie ručný zber pozitívne príspevky a kopal otázky na chodníku?

 44. 44
  Na 03.11.2012 v 07:24
  Mark Hazeldine povedal:

  Ten chlap je génius.

 45. 45
  Na 03.11.2012 v 07:34
  Igor hovorí:

  Pekný malý klenot informácií, tnx za zdieľanie! Cant dočkať, až uvidím webminar. Najlepší!

 46. 46

  Ahoj je to naozaj bystrý. Kde je najlepšie miesto na zdroj VA? A čo základné zručnosti by sme mali hľadať vo va? Koľko hodín práce by va urobiť, aby sa počiatočné témy fóra ... a aká je približná cena? Vďaka


  Paul odpovedal:

  Inzeroval som Craigslist a zdvihol dve veľmi dobré VAS na Filipínach. Ak chcete získať niekto slušný, byť pripravení zaplatiť asi 4 doláre za hodinu, a dostanete hodnotu za peniaze ... angličtina je celkom dobrá, ale budete musieť čítať a kontrolovať ich používanie. Ale pokiaľ ide o vykonávanie výskumu, alebo ich použitie na vytvorenie loga alebo vytvoriť webové stránky, tie moje sú veľmi dobré

 47. Súhlasím s tým, a to ukazuje, že seizmické posun moci došlo. Kupujúci bol oprávnený s informáciami z internetu. Robia vlastný výskum produktov on-line, a nechcete, aby sa "predáva" s spamovaniu marketingových techník. Stať sa ich znalca a ísť k zdroju pre complelling, užitočný obsah je New Marketing Empowered Kupujúcich ©

 48. 48
  Na 03.11.2012 v 07:40
  Phil povedal:

  Jeho jednoduchý spôsob, ako sa vaše meno tam, ale nie som presvedčený, že šliapu fórum bude poskytovať veľa v spôsobe výhody. Jeho určite nebude, aby vám pozíciu za "vedúce postavenie na trhu".

  Ktorý uviedol, že prístup, ktorý je prerokovaný sa s nejakou myšlienkou, aplikovať aj na ďalšie oblasti.

 49. Som tak rád, že som narazil na tento post dnes. Pretože som naozaj snaží. Po 11 veľmi úspešných rokov robiť to, čo mám robiť - som trafil múr - a stena sa nazýva Google. LOL

  Namiesto toho, aby sa teší na úspech postavil som viac ako 11 rokov - som strávil posledné dva roky pracoval VIAC len prežiť. Nie tak, ako som to videl v chode. VUT v Brne - váš príspevok teraz mi dal nádej, že snáď môžem získať "pracovné monštrum" pod kontrolou a mať život a úspešné podnikanie.

  -Kelly

 50. Myslím, že Pete nie je znázornené niečo nové, mimoriadne veľa konceptov obsiahnutých v tomto krátkom videu sú oboznámení s niekým, ktorý má čo do činenia s vážne podnikania on-line a po vývoj SEO v týchto mesiacoch.

  Môžem povedať, že sa sústredil a vysvetlil im jasne a stručne, a nakoniec sa ukázal metódu.

  Každopádne vďaka za ponuku s tento obsah našej komunity, Eugene.

 51. Úžasné a výnimočné zároveň - pretože je to stratégia, ktorá prichádza s aktuálnymi "ako na to" nástrojov. Vďaka za šetrí čas!
  ~ Beat

 52. 52
  Na 03.11.2012 v 07:48
  Tasi , povedal:

  Jemný kúsok, ktorý naozaj vyriešil problém pre mňa. Teraz už viem, ako efektívne používať VA rast môjho podnikania. Vďaka moc

 53. Veľké info nemôže dočkať, až webináre

 54. Nezabudnite, že Google je stále algoritmus. Najlepšia rada znovu aktuálne SEO predstavuje aktuálne empirické údaje o tom, čo funguje a čo nefunguje.
  Umiestnenie Vašu dôveru vo vybranom guru je rovnako zlé, ako umiestnenie vašej dôvery v monolitické organizácii, ktorá triedi webové stránky za účelom dosiahnutia zisku.


  Valerio Martinuzzi odpovedal:

  Súhlasím s vami.

 55. 55

  Sledovanie toho je pre mňa si uvedomiť, že k úspechu musím urobiť ďalší krok. Dúfam, že sa dostanem do webináre, ale keď žijete v Austrálii sú vždy v strede dňa!

 56. 56
  Na 03.11.2012 v 08:05
  John povedal:

  Vďaka Eugene,
  Veľmi aktuálna, pretože náš trh je v prechode.
  Vaša hodnota doplnok je naozaj impozantný, udržať skvelú prácu.

 57. 57
  Na 03.11.2012 v 08:10
  Max Milian, povedal:

  Skvelý! Brilliant.

  Ale syndikácia veci ... Nie je posterous syndikácia "mŕtvy vo vode". Niečo ako duplicitné obsah zabil toho.


  Susannah odpovedal:

  Ahoj Maxi,
  Duplicitné obsah je trochu dymovú clonu. Len pomyslite na všetkých spravodajských článkov plávajúce okolo webu o rovnakých témach, a to všetko kurátorom obsah, ktorý Google odmeny, pretože to je z úradu stránke! Pridanie skutočnú hodnotu pre vaše publikum bude vždy odmenená.

 58. 58
  Na 03.11.2012 v 08:14
  Carly povedal:

  Poďme skutočný. Je úplne BEZ kráľovská cesta ku geometrii. Stať sa odborníkom trvá 10.000 hodín tvrdej práce a byť videný ako vedúci skutočného trhu bude trvať ešte roky hodný príspevku - nie je rýchly a špinavých miest na fórach naivných nováčikov.

  Cez šikovný trik tu zobrazené pomocou VA, stáva a je lídrom na trhu autentický nikdy nebude dosiahnutý "5 minút denne." Tento druh "rýchlu a jednoduchú cestu k bohatstvu", sa môže odvolať len na tie sa len na strednú školu vzdelávanie a súvisiace nevzdelaní podvodníci usilujúce o klamanie ľudí.

  Nebuďte hack!

 59. Ahoj Eugene,

  Aký skvelý článok a video, ktoré ste tu zdieľať!

  Skvelý nápad na diskusnom fóre a ako sa stať jednotkou na trhu outsourcingu procesu, ale stále sa drží "hlas".

  Vzal som si poznámky a budú vykonávanie tohto do svojho podnikania. Udržujte obsah pridanej hodnoty blížia.

  Patrick

 60. 60
  Na 03.11.2012 v 08:16
  Scott povedal:

  Skvelý blog a video! Ďakujem za tipy. Jedna otázka: čo je názov nástroja Quicktime, že Pete používaného na zaznamenávanie odpovede vo fóre?

  Ešte raz vďaka za pokračujúcu pomoc.

  On
  Brandon replied:

  QuickTime Player is what Pete said in the vid he used.

 61. Great information, is the webinar going to be recorded, I am on night shift on the 13th, would also like more information about finding a VA.

 62. Thank you Eugene for sharing this awesome video!

  It is a lot of information for me to digest for I am new to the online business world. You are right in the sense that Pete makes it very easy to follow what he is teaching and fun at the same time since he shoes the steps in real time!

  Have a great weekend and see you in the Webinar.

  Greetings from Mexico.

 63. Thanks Eugene, a great video

  Business is all about systems. The better you are at doing this, the more focused you will become and as a result, the more money you will make.

 64. Thanks, that was really great! I wish I could afford a VA, but this is something I could start working on myself for now and I hadn't really thought of doing the forum posting in that way. I like the idea of using the forum question and answer as a new topic that could be submitted socially!

 65. concise and effective way to deal with repetitive tasks in the shortest amount of time. thanks.

 66. 66

  This was great. It's a planned strategy for becoming a recognized expert in your area. I'd like to see how it applies to local businesses that are more obscure and don't really have audiences that spend time in forums. But, I suppose if you create strong articles and content, you will get credit.

 67. Pekná práca. Most of what I read and hear is redundant these days, so it's refreshing to actually learn a new tidbit that will save me time while I position myself as a market leader in the middle-aged entrepreneur space ( http://www.middleagedentrepreneur.com ). I just signed up for the webinar.

 68. You were right on. This was one of the most eye opening quick bits I've seen yet. THANKS!!!

 69. Použil som VA od Filipín cez rok, a bol naozaj ohromený s jej prácou, a tak sme ju pozval do Japonska a teraz pracuje v našej kancelárii v Tokiu ako môj plný úväzok PA!

 70. 70
  Na 03.11.2012 v 10:03
  stan, povedal:

  Skvelý Eugene,
  Jedna vec, ktorá mi vadí nad ostatné .. Od začiatku ani v jednom výklenku sa nikdy u slušný príjem. A u nemôže byť orgánom vo viac ako 4 výklenky, je to stále nestačí.
  Znamená to, že internetový marketing dostane uzavretý pre väčšinu nováčikov? A dokonca aj veteráni budú musieť zredukovať svoje Autoblogging ríše na niekoľko blogov vo výklenkoch, kde sú úrady?
  Vyzerá to ako veľké kolapsu na mieste na trhu, ktorý bude mať dramatický vplyv na internetový marketing ako podnikanie.

 71. 71

  Ak si nemôžete dovoliť VA ​​potom použite
  1) niektoré kanály do GReader a
  2) drak diktát app na iPhone - bude písať to, čo hovoríte (95% + presné s britským prízvukom), môžete poslať to priamo prostredníctvom e-mailu z aplikácie pre publikovanie (Posterous)

  Nehovorím, že to je lepšie, ale je to stredná cesta, ktorá som chytil v !!

  Budem o lete v utorok .... akákoľvek možnosť prehrávania ??

  Prosím ???


  Cloe odpovedal:

  Vďaka james skvelý tip.
  VA môže stať ako malý ako $ 75 za týždeň, takže ak si myslíte, že o tom, ako veľmi je váš čas stojí za to - som si istý, že aj pri obmedzenom produktivity by ste dostať svoje peniaze to stojí. Ale ako sa vaše VA použiť aj službu Google Reader nájsť fóre žiadne príspevky je skvelý ďalší tip.

  VA's are worth weight in gold if you find a good one. Hang on to them – treat them well, pay them well and you will get so much more done if your day.

  Cloe

 72. Excellent…very smart – signed up for more..and look forward to the webinar. Thank you for sharing!!

 73. Someone in one of the forums I frequent uses this method. Here's a few tips on what *not* to do;
  -Don't start the post with “hey its Nick Morris here” as the guy did in the video above. After a while of posting like this it starts to look pretty weird and spammy and several people have already called this person (in the forum I visit) out on it
  -Don't use filler. In the video above it seems like he provided one quick tip but gave it in a whole paragraph worth of response
  -Make sure you are providing good quality content. If it takes longer than 5 minutes to come up with something valuable then spend the time to do it

 74. Hi there

  I am in. A very useful insight of a simple process of working effectively. Looking forward to learning more “hacks”

 75. Thanks guys, I really enjoyed the video and how it tied in the audio review with getting someone else to do the work.

  Great stuff

 76. Dobrý deň,

  What about linking to the mp3 response
  from withing the forum.

  so the answer mp3 would be uploaded
  to one of your website and linked to
  in the forum thread like this:

  “hey joeschmoe123, I've recorded my best
  answer to your very pointed question here:. http://

  of course the forum may or may not allow that.

  Here are advantages I can see:
  1) you ge links to your site from the forum
  2) you can post responses on your posterous network
  for divesity (provided they can play an mp3).

  Opinions? comments?

 77. 77

  Hi, I think this is a great method.

  It can even be used if you do all the work yourself.

  By setting the parameters and the number of posts you will comment to, you cut out the time wasting process of going through all the posts on the forums.

  If you use speech recognition software, you can cut out the translation step.

  Windows has speech recognition software built in. This works well for some people who have American or English accents.

  The error rate for this software was too high for me. I have an Australian accent and minor speech problems (stammer, mumbling etc).

  Dragon Naturally Speaking handled these flaws without any problems. The few errors I get, I fix when I do my first edit.

  PS I don't consider my Australian accent a flaw. Microsoft has only optimized their speech recognition software for American and English accents.

 78. 78
  On November 3rd, 2012 at 11:44 am
  Paul Manley said:

  named Pete Williams delivered….

  Loved the video… what i could understand of it. He has an awful Aussie accent.. or and i could not not understand much of what he said. What I did gt, I liked very much and thank you for the effort tin getting to use. I'd love a transcript
  thanks again
  paul

 79. Thanks to share this video, it was very useful information trick and tips become a market leader. It was inspiring me what I should to do next to get best results of my website. Niche – choosing right keyword – make unique and high quality content to a website – active in forum,etc.

 80. This is all very new to me and I will need to watch the video several times to begin to work out what it all means.
  I am in New Zealnd and would like to watch the webinar but I'm not sure what time it would show here. I too hope that a recording will be left for those of us who will not be able to attend.
  Thanks for sharing

  On
  Lee replied:

  If all times were expressed in Zulu time or GMT then we could universally work out what time to go on line. est. I think means eastern standard time which is about 6 or 7 hours in front or is it behind me. So I think Zulu time is the internationally agreed communications time for all radio signals from ships and aircraft so why not from internet marketer?

 81. I saw the changes coming. The golden words are always the same “thinking outside the box” knowing what your customers wants.

 82. 82
  On November 3rd, 2012 at 1:41 pm
  omar pereira said:

  hola desde venezuela, para los habla hispana sur americano, el video deviera tener impreso letra de los contenidos de los comentarios de cada tema en los videos,para saber de que se habla y comprender y aprender y aprecial su contenidos graciaº eugene

 83. Interesting – others are saying SEO is dead. My jury is still out.

 84. link isn't working

 85. These are great hacks! You don't even need to turn your computer on – you could use your iPhone to record your replies and ten send them to be transcribed. Actually I could do all of this from bed before I start my day!

  Looking forward to the webinar!

 86. I still think that good SEO and online marketing is down to producing great content and not about trying to tilt the search engine behavior towards your own benefit putting in little effort.

  Sorry but 5 minutes a day per project is just not enough if you really want to have brilliant results. You just cannot expect to establish a good relationship with your customers ie visitors in such a short period of time.

 87. Hi Eugene,

  First, Rich Schefren, and now Pete williams! Looks like there is subtle shift happening in Noble Samurai's business.

  Just watched the video above. Unfortunately, couldn't clearly follow Pete's part because the audio is a bit jumbled for someone like me from India. Is it possible to have a transcript?

  Look forward to the webinar…

  Ďakujem vám.

 88. Hello Eugene,

  This isn't “NEW”.

  Ken Evoy over at Site Build It has been preaching this philosophy for almost 10 years now. His approach has always been to build useful content first and once you have established traffic you can then apply whatever monetization methods you wish.

  The issue people have had, and why so many people have tried to game the search engines, is that they don't want to wait before earning money.

  You could argue that many people have earned more money by gaming than building an established brand or website, but where are they now?

  Like any worthwhile business, it often takes a lot of time, and initially working for not very much, to build a successful business, but once it is built it should reward you for years to come.

  So, to sum up, it isn't new, it's just the same process any successful business needs to go through, whether online or off.

  On
  Rene Miller replied:

  This is so flippin' true; I get so tired of getting crap email wanting me to buy this or that to get my “whatever” to the top of the page for the SE to recognize me. Or buy this or that product and it will put me there with no effort. Or buy these 500 backlinks when I knew they were going to probably just fall apart. It had to be harder than this! Thanks for confirming. There is a way to do it; you have to be honest to build it in the long run. These fly by nights whose top dog is getting richer than rich will eventually break his nose upon falling. Unfortunately he is taking money from people that he knows will never make it. Thanks again .
  Rene'

 89. Thanks so much for putting in a good word for Virtual Assistants!

  Evernote is great for sharing audio recordings with your VA. Great on mobile devices, too. The VA can transcribe the audio in the same note as the recording, and it will all be searchable for future use. Evernote also integrates with Podio.

  Podio is like crack for productivity junkies.

 90. This was a wealth of new ideas that is changing the SEO strategy. Way to go on how you are bringing these thoughts to fruition.

 91. This is some thing unique technique, I love it.

  Thanks a lot for this grate video.

  By Harsh Gupta
  Web Developer & Designer
  http://www.techinfocomp.com

 92. Love The Content, Now Waiting for the Webinar :)

 93. 93
  On November 3rd, 2012 at 9:00 pm
  Johnny diablo said:

  Wow! That is bloody brilliant! I have been struggling with exactly this sort of thing and this is the perfect hack for my own enterprise. Vďaka moc!

 94. I learned to get a virtual assistant, I have been thinking about it for awhile and this just made my decision. I look forward to the webinar.

 95. Am I the only one to have no audio??

 96. Wow! This must me the most important video I have watched all year! I can't believe I have never thought of it this way. Pete is such a visionary. I am definitely up for the webinar!

  Can't wait!

  Vďaka

 97. I have been seeing Pete everywhere lately. His stuff is more interesting than most and very timely.

 98. Dobrý deň,
  I found the content very interesting and would like to use it in upcoming blogging. However, going to posterous.com and checking out, I found that:

  1) The site had been acquired by twitter earlier this year – consequences not known
  2) A lot of (even the showcase) sites on posterous.com have chosen to move their blogs elsewhere based upon the twitter acquisition

  Could you please comment on the actual value of using this site when this seems to be the case? I have NO problem whatsoever to see the 'smart thing' in using such a service – and would like to use it myself – but the two issues above make alarm bells ring….

  Thanks in advance!

 99. c'mon seriously???? Do you have more interesting and “NEW” information to share??? This sht is OLD..

  Response to video:
  this guy doesn't know what he's talking about and is not the right person to be called an EXPERT. He mentioned “You can't outsource market leadership”.. HELL YES! I'm from Philippines and I represent a BIG PLAYER in the SEO industry and have socially engage with our client's niche and I was able to bring more credibility to the client and have built more reputation to it. You know why people outsource such stuff? Time and Money. Every businessman knows that when you can't accomodate a large scale population you can always DELEGATE it, therefore, outsourcing is one of the best solution. Prečo? It will save you a lot of money and you have a spare time to manage other factors in your business and be able to work other stuff that you should pay more attention to.

  The thing is its ok to outsource, you just NEED to pick the RIGHT company or the right person to outsource to. Nuff Said!

  On
  Rene Miller replied:

  Thank you very much for your input here. I am so new to all of this stuff that I have to rely on what other people SAY that I should do. Hopefully they have enough expertise to know what they are saying. When someone like you comes along and challenges what an expert is telling me, then what do I do? I don't! It is then that I FREEZE in fear of making a mistake in what I am about to do. So now, I am back at square one with a site and a domain name; but no content yet. It's been that way for about two months and I sure am not making any money with it like that.
  It just seems like everyone has an argument but I need a great recipe and I'm tired of paying money for crap!

 100. Okay, this looks like it'll save an hour a day. What about the other 9-10 hours?

  I look forward to the webinar!

 101. Hey Eugene,

  I think we're coming to the conclusion that cheating isn't a sustainable online marketing startegy and we all need to be authentic (Black Hat excepted, we all know it works). Online as offline.

  I'm glad I never turned away from earning links, but I was tempted.

  Where does this leave Article Samurai?

 102. 102
  On November 4th, 2012 at 1:45 am
  Robert C. said:

  Skvelé informácie! but where would you go to outsource the work that would be needed? Is there anywhere online that you could go for this? If so can you please post some of the places and links that you think are best.

  Vďaka moc!
  Robert C.

 103. Loved that. I'm excited to get a better feel for this onward syndication of the forum content. In my case, as an expert in the area of “how fiction really works”, this strategy is going to work (in my opinion).

 104. Thanks for this cool strategy, makes a lot of sense. Almost everything we write on the web about our website or niche, must be exploited through OScial Media, Sindication, Email marketing, etc. Great tips, thx again, and I looking forward that promising Pete Williams webinar.

 105. I don't have a VA, and it will likely be a while before I can afford one. It would interesting to hear some ideas for those of us who are truly going solo.

  Many thanks

 106. Any tips for good place to get Virtual Assistance that would work well with this? My experience with VA's has not been so stellar.

 107. Hey, this is nothing new but one of those things people forget or just leave out due to laziness

  I actually set up GAlerts for my clients and then get them to write a reply on a forum, blog post, reply to reviews, yahoo answers etc etc etc
  :-)

 108. I think it's great that others are talking about this. As the Internet is always evolving it only makes sense that marketing methods would evolve too.

 109. Dobrý deň,

  Thank you for great vid. I 2 quick questions:

  1) You create a new blog only for responses from forums. What if somebody will steals you replies and add his own links and post it in his own blog? For example your competitor? It will be scoring for his leadership? Sorry of my question, because my english is not very good I want to know that I understand well.
  2) Is this duplicate content?

  Thank you for answer in advance..

 110. Fantastic stuff and so simple to implement this business process. VAs are an incredible asset to anyone's business and I like how you use them.

  See you at on the webinar!

 111. Hi guys
  I am struggling everyday to get some more clients and just may not be able to afford this outsourcing. I have a small business which i just started to engage to 2nd gear.
  On the video it all sounds HOT & COOL but on real life, not all of us could afford such services.
  Would more than appreciate it if you could reply and help me to solve this one out. (it is a kind of a puzzle, isn't it?)

  Thanks a lot
  Avishay

 112. 112

  Yea i work 40 hours a week. And bank $40k for it. And I take off whenever i please. Have anytjing i want or need amd travel where and when i please. Damn. Heres an idea try for the 4 hr week AFTER you can support yourself. If 61% of internet marketers work 10+ hours per day just to get by well then my friends you do not have what it takes to make it as an internet marketer. Trust me. You making the kind of money i am you are not worried about how many hours you work because its ridiculous money. The kind of money that will set you for life. Better plan is to work 40 hours a week as an IM amd retire in 5 YRS. Im 31. I could retire tomorrow. Done deal.

 113. 113
  On November 4th, 2012 at 10:01 am
  Structured Takedowns said:

  Wow – Eveybody is so easily impressed. Me- Not So Much.
  Market Samurai has a vested interest in SEO in the form of a Product. Leslie Rhode has a vested interest in the form of Coaching And Product. Peter Williams has his own workflow- Big Deal. Leslie Rhode and You are having to reinvent yourselves to be some way RELEVANT. Except that you are not! Its tired tired Reactive shape-shifting. Lets get REAL – using SEO as a primary means of Ranking in Google is still increasingly out of your control- changing algo, blending results, changing the number of results on page 1 and even the radical personalisation of results coming down the pipe. TAKE A BREATH AND THINK ABOUT IT – Ranking Results increasingly do not Stick. SEO really has become a subset of Advertising. It is achievable as a Residual bi-product of Paid Advertising. Paid because you need to count your time and cost of tools. Nothing is Free about SEO. If you achieve ranking in Google that can be Secondary to finding methods to drive clicks or calls to a site or direct to a Client. Setting out to commercialise anything using SEO as the Primary means is setting your self up for failure. To perpetuate an idea that a New SEO method is going to change that is simply disingenuous. You guys know this already- you are far too close to the coal face not to have understood this for quite some time !

 114. Dear friends, this is valuable information. I'm definitely going to try all recommendations shared in the video. I really liked the idea of using question and answers in a forum that could be submitted socially.

 115. 115

  Fantastic video! It's not often an expert will outline a strategy AND the step-by-step tactics to achieve that strategy. Pete's done such a good job of providing value that I will definitely be attending the webinar.

 116. Great video and great stuff from Pete, anybody got any advice on where the best place is to source a VA from?

 117. Absolutely Awesome…

  This is the result of being on top of your game. I have been so overwhelmed these past 2 weeks with actually learning my business's basic. I am an Internet Marketer in the making and I've chosen Article marketing as my specialized market.

  This video was amazing in the area of time saving and effectiveness. Just knowing that there ARE easy ways to be effective and relevant without spending your whole day doing something is refreshing. Spending time in your field and having the attitude of “Path of Least Resistance” can birth these innovative ideas.

  I love watching leaders work. They inspire me! :-) Thanks Peter and thanks Eugene.

 118. Sorry this is *not* the new SEO.

  Having VA's tell you what forums to post on?

  Sorry my noblemen.. you either are digging deep for SEO material and topics or just doing your friend Pete a favor by posting his ideas.

  More constructively, I would think it would be more proactive to amass a network or *training* a squad of team members enlightened to your niche. Have that group, on your company's behest comment, post, and contribute as experts of your 'school of thought'. This would be a more stunning presentation and idea.

  The new SEO is about getting social signals from great work, not from spending 5 minutes a day posting on forums.

  Still love ya, not a hater, just adding to the conversation.

 119. Great information thanks for sharing this wonderful content.

 120. Great Lesson thank you. I'm afraid I can't be next tuesday 13th. I'm in Europe and that's too late for me.

 121. Great stuff, I am really impressed. Showing how pete achieves his strategy on a concerete example was very helpful for me compared to hearing some new theory only. Market leadership is a challenging task to achieve, however striving to get it is even the best way to add value to web and to people using the web to make their lives better. Looking forward to the webinar :-) thanks a lot!

 122. Excellent video, very much looking forward to the next video hacks. I can see massive benefits to this!

 123. So good to see “action steps” we can follow thru on, instead of the usual smoke and mirror stories…
  Meat an' 'taters, every time ;)

  Thanks Eugene, keep 'em comin'

 124. You guys have always provided top-notch software, information and training. See you on November 13.

  Vďaka
  J&R Marketing

 125. I watched Rand's video and Leslie's webinar and I agree – there is a lot in common. Rand's video is somehow short to me and doesn't answer all those question I had when I first heard about this “new era”. I'm glad that I've found the original webinar with Rohde. My questions were: can unfair competitor build crappy links to my site and get it penalized, or can someone maliciously use disavow tool to point one's site as spammy to google. Leslie said something very important about the whole thing. That if you do some REAL, valuable marketing on your site, than competitors building crappy links to your site will just waste their time. He also said that google a/doesn't need nobody to point “bad sites” to them as they easily find them themselves b/ assumption that they'll include signals people are sending through disavow in penalizing sites.

  If it will really work as it's supposed to I'm just glad. I sincerily hated whole kaboodle with article building, spinning, backlinking, profile building, spamming blogs. I never participated in it but watched some sites doing this going up in ranks which really sucked. let's hope we're heading towards better times where web is actually built for a user and by a user

 126. 126

  That's astonishing… I've just watched a 10 minute video that suggests I audio record something and get an admin person to transcribe that into words – it takes YOU five mins a day, plus your ADMIN 2 hours – in my book thats 2hrs and 5 mins (seeing as those of us that do this in the real world don't have admin staff) – plus all the time it would take to find the forum posts (on my own)

  Thanks for the thought though.

 127. 127

  Is the complete video ( 90 mins ) from Pete available online somewhere ?

 128. So often I follow links in emails that I get and fail to even click on the videos that are embedded. For this one, I almost did that, and then at the last second I started it playing in a hidden tab. It took 30 seconds in to Pete's portion of the video before I realized this was a must see video. Something that will shift my thinking.

  Výborne.

 129. Very Interesting, although what is pete doing IF their are rebuttals to his conversation…???

  Now he is basically stuck in reply hell…

  If anything, PROPS for the syndication idea..

  wont make it to webinar.. I hope you will record it..

  Cheers,

 130. I feel like an idiot for not thinking of that simple solution myself.
  Vďaka

 131. So, after all these Google updates and changes we are back to forum commenting. Wow! Frikkin break through!

  How is this so much easier than just following your 4 blogs on Google Reader and typing out your own replies quickly?

  You guys are running out of “excitement” and “breakthroughs” I think.

 132. Great way to speed up forum posting. Looking forward to the webinar.

 133. I love how you explained in great detail about how the new “new SEO” is Market Leadership! This is so true I agree 100% that this is the new way to follow. Be unique, rich, and ultimately written by us as the expert. No more outsourcing people! Do the hard work, and it will pay off!

 134. Great video from Pete and look forward to his pending webinar on the 13th Nov 2012.

  Joe

 135. I really liked this Video for the fact he showed how you can still stay involved in your whole marketing equation. This is extremely useful for people like me that use marketing systems for businesses we run offline.

 136. Ahhhhhhh. That was very efficient. I would've never thought about the audio recording & syndication aspect.

  Can't wait to see the tasty treats that will be in the webinar.

 137. What website did he mention when he talked about syndication? I could not understand what he was saying.

 138. I found Pete's video very helpful, I was actually struggling with forums as it was taking up much of my time. Two thumbs up to noblesamurai for sharing this with us!

 139. Great suggestions. Time management is such a big thing for all businesses.

 140. nice video, learned a few things that may can help me out.

 141. This was great. I'm hoping you're going to be recording the webinar, because it's not at a very good time for me.

 142. Very interesting recording. Going to attend the webinar next week. I like the idea and need to truly take the steps laid out. It makes sense, but I also feel that there is a need to provide good content to an established group and not the newbies.

  The best part of the video is that it got us all to think… how can we differentiate ourselves from the rest of the pack. It is that thinking and also the actions we take that will make us better, as well as our businesses.

 143. 143
  On November 6th, 2012 at 11:50 am
  Henry Bockman said:

  Very interesting video! What I'd like to know is are there any similar methods that can be used for all of the social media sites that are out there? How can you track all of the social media sites for things that you can post on, and what systems are available that will post my comments and posts to as many social media sites as possible easily.

 144. Hi Eugene,
  Thank you for sharing Peters video. It provided some great content and ideas to work smarter…not harder.

 145. Pekné video. I learn a lot from this.

  Waiting for your next webinar.

 146. My website is to provide information, advice and training to small business owners both online and offline.

  I work on forums to get ideas for my blog posts and reports but had not even thought of getting my VA to surf forums for me. I use audios extensively so I have a transcriber as well. I will be sounding her out to see whether she is able to forum surf too.

  Great post Eugene and Pete. I will definitely be there on Nov 13.

 147. Interesting that the new seo has so much in common with the old seo…

  Fancy actually striving to be a market leader instead of just providing bumph content in order to get a pile of crappy links to an equally pathetic re-hashed product or not so great service!

  Tend to agree with other posters that 5 minutes a day doing forum posting is hardly likely to make anyone a market leader but hey – I could be wrong.

  I wonder what strategy Peter would suggest to someone selling a 'want' item like say – art?

  …I suspect very few art lovers stay up nights trying to figure out how to get their hands on just the right piece to hang over the fireplace.

  Most of the people that hang out on art forums rarely post questions other than where/how/and to whom can I sell my art:)

  …and that's definitely not an issue that can be resolved with a 30 second response in whatever format.

  Obviously, – there are some technical questions – and most artists could certainly answer those but I'm not at all sure that doing so would result in sales and isn't that the real point of it all.

  Maybe hacks – like tricks – are for kids. Silly rabbit!

  Hmmm – now who else remembers that ad – I wonder?

 148. Cool tip!

  Tell me, does he make a article post for each question? ie lets say the VA answered/transcribed 10 questions… would you then make 10 articles (1 for each question) and post it on Posterous or just 1 big article and put all 10 questions in 1 article?

  Thank you kindly!

  Caroline

 149. good, but from France we cannot follow your webinar during the night.
  too bad

 150. Great video thanks Pete, will definetly be watching the webinar.

 151. 151

  Dear Nobles :)

  I live in Hungary so the 8pm US time is not managable for me to take part in the webinar…

  my Q:
  is the webinar going to be uploaded to noblesamurai.com?

  thank you for your kind answer and have a great day y`all!!
  peace&love&unity

 152. Apart from the technique learned that was great!, the main takeout for me was, to achieve 5 minute market leadership is to not over think your responses to forum posts and trust the initial response that comes to mind – will save time and afterall you are a market leader right!

 153. Ed Dale has been teaching Market Leadership for years. And now, it is the clear path to success. Thank you Ed.

 154. Nice one,

  I have heard this before. Though automating the forum posting is something very unique and a new. Ďakujem vám.

 155. 155
  On November 8th, 2012 at 5:26 am
  DeDe Neill said:

  Once again great content.. Thank you .. I have registered and looking forward to the webinar.

  Can you leave these webinars up, dont pull them down. Sometimes it is necessary to come back and watch again, so much information is given a quick review helps when trying to follow instructions. Leslie R webinar came down too quick, only got to watch half way. It is now been pulled down, is there anywhere we can see it again.

  Looking forward to this webinar.

 156. And the light goes on!
  Brilliant, thanks so much for that great “hack”.

 157. 157

  brilliantly clear and concise content I shall be looking out for the “hacker of the year”.

 158. Skvelý článok. However I believe that more social signals online tied with offline marketing will becrucial for “new SEO”. And who knows what new animal will Google release next? :)

 159. Great news but the time means it will be 1.00am in the UK, please run a replay to all that signed up.
  here's hoping

 160. Loved the video. Great idea! I had gotten Dragonspeak to attempt to something similar, only for content creation for web design clients. However, I could never get it to work right for me and eventually gave up due to time constraints. It also didn't do the manual part of searching for the relevant stuff and sending it to my email, nor posting the stuff for me. Definitely going to implement this strategy in the way presented as well as for content creation for clients that don't have any.

  Vďaka!

 161. Great Video on new SEO to come. I will be careful and this video warns and helps me to keep my rank in search engine for my website.

 162. Hello everybody!
  English is not my native language and that's why I missed a lot from Pete's speaking, even after listening such places several times.
  So, could you tell me what software I need to duplicate his method in recording answer and drag-and-drop audio file into e-mail client (I use PC, not Mac!) and what software he using to auto-insert a lines that “this is a audio answer and bla-bla-bla”?

 163. What website did he mention when he talked about syndication? I could not understand what he was saying.

 164. Great useful information once again! Your so right choosing the correct tools (Market Samurai and others) and systems such as Pete's is crucial to online success. I love the business ,but if your not careful you can spend 10-12 hours a day tying to effectively promote a business and still make very little money.

 165. 165

  Interesting video. I am willing to try Pete's ideas and see how they work. I have a Jamaican accent so I'm doubtful I can use Quicktime as Pete did.

 166. If you want to save time, pick a virtual assistant. Should I be impressed? This is totally useless information, and I wonder how replying to forum threads could improve rankings…

 167. This is all good info but there was no mention of the backlink.

  What link do you leave and what form?

  Brand, keyword or generic?