Je to 'NEW' SEO?

Share Button

Future of SEO Po masakre Penguin aktualizácia Google a vydanie ich nástroje dištancovať, som si všimol, zaujímavý posun, ku ktorému dochádza v SEO komunite.

Musím priznať, že keď počujem novú myšlienku prvýkrát, zvyčajne vziať so zrnko soli ...

ALE - keď niekoľko ľudí si vážim začať hovoriť o rovnakú myšlienku - to je, keď som sa posadiť a vziať do úvahy.

Tu je to, čo sa stalo ...

Pred pár týždňami som sledoval "tabuľu piatkové sedenie Rand Frishkin než na SEOmoz.com.

Rand Predpokladá sa, že v priebehu najbližších 6 až 12 mesiacov by dôjsť k významnému posunu od "budovania" späť odkazy na "zarábať" spojenie, a navrhol rad skvelých spôsobov, ako to urobiť, vrátane:

  • Účasť v on-line komunít, ktoré sú aktívne a platné v takým spôsobom, že ľudia všimnete, a odkaz na váš obsah organicky.
  • Stáva aktívny na sociálnych sietí.
  • Hodnotenie blogov na "prednej" blogy vo svojom výklenku.

Ďalší kúsok skladačky

Potom sa minulý týždeň na našich "dištancovať Tool" webináre, Leslie ródia ktorý je často nazývaný "Kmotr SEO" hovoril o dôležitosti zapojenia s trhom a zdieľané nasledujúci záber:

Keď som videl tento film som si uvedomil, že Rand a Leslie sa v podstate to isté ...

Vo svete po Penguin, najlepší spôsob, ako zabezpečiť najvyššie hodnotenie, generovať prevádzku a zvýšiť svoje predaja bolo spojiť sa s vašou trh dodávať kvalitný obsah, a zamerať sa na pridávanie skutočnú hodnotu života vašich čitateľov.

A potom ma to napadlo ...

"NEW SEO" bol v skutočnosti - Market Leadership

Skôr než sa snažiť nájsť medzeru v algoritme Google a "hranie" systém, vaše úsilie sa teraz oveľa lepšie využité zameriava na stať lídrom vo svojom trhu.

Veľkým problémom Market Leadership ...

Jediný problém s myšlienkou stať sa lídrom na trhu je, že ...

Trvá FOREVER!

Ak sa snažíte, aby pravidelne vytvárať vysoko kvalitné články, videá a podcasty a zapojiť sa do konverzácie s vašimi čitateľmi prostredníctvom sociálnych sietí Facebook a Twitter - môžete ľahko skončiť pracovný 10 hodín denne.

V skutočnosti CBS spravodajský článok ukázal, že 61% zo všetkých online podnikateľov uviedlo, že pracujú šesť alebo viac dní v týždni a viac ako 10 hodín denne.

Teraz neviem, ako vy, ale to nie je dôvod, prečo som začal on-line podnikania!

Ako sa stať na trhu lídrom v 5 minút denne

Dobrou správou je, že existuje iný spôsob, ako sa stať jednotkou na trhu a chceme, aby to dnes s vami podeliť.

Vidíte vlani som hovoril v jednej z Ed Dale seminároch, a ja som mal to šťastie, že je v miestnosti, keď chlapík menom Pete Williams dodávané najlepšiu prezentáciu, ktorú som kedy videl na Internet Marketing akciu na.

Pete bol taký láskavý, že nám dovolenia zdieľať časť tejto prezentácie s vami, a v nasledujúcom videu - to ukazuje, ako sa stať lídrom na trhu len 5 minút denne.

Je to trochu ako 4 hodiny týždenne - na steroidoch!

Každý, kto sledoval toto video, bol úplne unesený tým, čo Pete možno dosiahnuť za 5 minút denne pomocou super inteligentný systém využívať svoj čas a znalosti.

Iba 14 minút na video je dlhé, takže sa uistite, sledovať celú cestu až do konca.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte o videu v komentároch nižšie, a ak máte záujem v týchto "obchodných" udělátek - uistite sa, prihláste sa k odberu ZADARMO nadchádzajúce webináre s Petom .

Srdečným pozdravom,

Eugene Ware
Generálny riaditeľ
Noble Samurai