Lepšie cielenie Regionálne kľúčové slovo

Share Button

Dobrý deň, Samurai,

V nedávnej dávke aktualizácií, sme vykonali niektoré zmeny údajov, ktoré niektorí z našich zahraničných užívateľov prijímať.

Tieto zmeny zlepšujú kvalitu a presnosť neanglicky a a USA nie sú výsledky v moduloch SEO pre hospodársku súťaž a Rank Tracker.

Čo sa zmenilo?

Predtým Market Samurai nebol schopný "čítať" alebo "rozumieť" výsledky stránok Google v iných jazykoch ako v angličtine.

To znamenalo, že na trhu Samurai mal problémy pracovné, kde stránky hodnosť pre kľúčové slovo (hlavné funkcie modulov SEO pre hospodársku súťaž a Rank Tracker), keď to malo čítať výsledky v arabčine alebo Tagalog (napríklad).

Tak, aby sa tento problém vyriešiť, Market Samurai by vyhľadať anglickej jazykovej verzie Google pre non-anglické kľúčové slová.

Bohužiaľ, to znamenalo Market Samurai by často uvádzajú trochu odlišné výsledky.

Takže ... Učili sme Market Samurai, ako "čítať" 41 jazykov.

Vďaka tomuto zlepšeniu jazyka a podpory regiónu, Market Samurai je schopný dať vám plnú SEO analýzy a hodnotenia Tracking pre všetky jazyky a regióny - (9594 rôznych variantov jazyka a oblasti celkom - 234 krajinách x 41 jazykoch ... a to skôr, než sa pozriete na trhu Samurai je multi-Search-Engine a možnosti multi-Match-Type pre Rank Tracking).

A to znamená, že inteligentné samuraj, ktorý sa robí SEO vo viacerých jazykoch, alebo napádať cudzie a non-anglický-jazyk medzery (tam, kde konkurencia je nízka, a pay-off lepšiu) možno získať ešte presnejšie údaje kľúčové slová.

Brent

PS - Ak nemáte prístup k modulu SEO konkurencie na trhu Samurai alebo Rank Tracker, môžete získať 12-dňové Market Samurai skúšobnú tu, alebo upgradovať na plnú verziu a získať celoživotný prístup na zvýhodnenú cenu 149 dolárov.

Brent Hodgson spoluzakladateľ Noble Samurai a internetový marketing špecialista.

Brent napísal 68 príspevok (y) pre Noble Samurai

15 Responses to "Lepšie regionálne zacielenie na kľúčové slová"

 1. wow..wow ... .Aj vidieť zlatý důl. Vďaka za všetky Noble Samurai.

 2. 2
  Na 25 decembri 2009 v 06:18
  Jose Pereira povedal:

  Esplendido. (Portugalčina)
  To znamená, že vynikajúci.

  Šťastné Hollidays do všetkých Noble Samurai.

 3. 3
  Na 25 decembri 2009 v 14:42
  Embelle povedal:

  Great Stuff! Akékoľvek zľavové kódy na Vianoce?

  Happy Holidays !!

 4. 4
  Na 27 decembri 2009 v 01:31
  Adilson povedal:

  Potom, čo sa to nezmení môj SEO modul nikdy žiadne výsledky v portugalskom Brazílii znova. Čakám dní pre našu podporu :(


  Brent Hodgson odpovedal:

  Ahoj Adilson,

  Vidím Alex (podporu), zhromaždil svoje kontaktné údaje na 23. decembra a je v súčasnej dobe pracuje, aby si jeden z vývojárov pozrieť sa do situácie.

  V súčasnosti náš vývojový tím je preč na vianočné dovolenku tu v Austrálii a bude späť po 4. januára. Dúfajme, že to bude jednoduchá záležitosť vyriešiť.

  Je mi ľúto, že to trvá dlhšie, než obvykle, aby sa dostať späť k vám na tento jeden. :(

  Brent

 5. Mali sme niekoľko otázok a obavy o tejto najnovšej aktualizácie, takže dávam odpovede tu.

  "Znamená to, že výsledky z USA, Austrália a Veľká Británia boli predtým nesprávne?"

  Nie - boli presné predtým, a oni sú stále presný teraz.

  Angličtina-jazyk výsledky z USA, Austrálii a Veľkej Británii sa nemení v žiadnom poslednej aktualizácie.

  Market Samurai by si vždy prečítajte výsledky v anglickom jazyku - to bol výsledok cudzojazyčných, že bojoval s.

  Má krajina-cielenie sa zmenilo?

  Nie, len jazykové cielenie v krajinách, ktoré sa zameriavajú.

  "Čo nepresné SEOC výsledky?"

  Market Samurai nikdy nemal problémy s čítaním čísla v hornej časti stránky vo výsledkoch vyhľadávania Google (SEOC obrázok). Tieto výsledky boli vždy OK.

  Jediným problémom bolo čítanie webových stránok, ktoré sa objavili nižšie.

  Vidíte-li odlišné výsledky SEOC, a vy ste sa uistili, že používate rovnaké parametre vyhľadávania vnútri trhu Samurai, ako ste v Google, potom je pravdepodobné, že sa pripájate k dvom rôznym serverom Google.

  To nie je niečo, čo sa len ovplyvňuje Market Samurai. Dokonca aj keď sa pokúsite vyhľadávania Google sa 2 alebo 3 rôznych prehliadačoch, často budete mať 2 alebo 3 trochu odlišné výsledky. Je to len teraz, že tieto údaje sú tak ľahko dostupné, že ľudia dokonca všimli, že Google zobrazuje rôzne údaje SEOC za rovnaké kľúčové slovo, v rovnakom čase.

  Tu je vysvetlenie, čo sa deje:

  http://www.noblesamurai.com/blog/market-samuraj-tips/search-engine-server-výsledok-583

  Ako ste objavili jazyka chybu?

  Zistili sme, chyby prostredníctvom podpory - Rank Tracker jazyk modul bug sme objavili pred niekoľkými mesiacmi a pracujú odvtedy opraviť. SEO Súťaž jazyk modul chybu sme zistili pred pár týždňami.

  Trvalo nám dlho, než sa opraviť túto chybu, pretože to znamenalo, že "učenie" Market Samurai, ako čítať výsledky v 41 rôznych jazykoch, a potom testovanie toľko mysliteľné kombinácie ako je to možné, aby sa uistil, že výsledky Market Samurai vrátené boli platné.

  V strednej-time, skôr než opustiť trhu Samurai je Rank Tracker nepoužiteľný pre niektorých užívateľov, sme vyvinuli práce okolo.

  Práce okolo pomohla užívateľom sledovať ich výsledky v iných jazykoch ako v angličtine sledovať ich poradie, a určiť všeobecne, či sú ich pozície boli stúpajúce alebo klesajúce v ich regióne. (Výsledky Market Samurai píla boli podobné tomu, čo vidia dnes, ale nie zas až tak presné.)

  Najnovšie aktualizácie teraz znamená, že na trhu Samurai môžete presnejšie sledovať presnej pozície príliš.

 6. Hej Brent - je jeden z 41 jazykov japonských?

  Vďaka!
  David


  Noble Samurai odpovedal:

  Áno :)

 7. Dobrý deň,

  Môžete zvoliť, ktoré vyhľadávače na Google z čoho vyberať? Som so sídlom vo Veľkej Británii a len chcete vidieť top 10 SERP je z http://www.google.co.uk a nie http://www.google.com - v podstate si môžete vybrať, ktoré vyhľadávače?

  Vďaka,

  Paul.


  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Paul,

  Áno - môžete získať výsledky britskej vnútri trhu Samurai, ak zvolíte "Spojené kráľovstvo" (a "anglický" jazyk "samozrejme), keď začnete projektu.

  To vám dá výsledky, ktoré niekto hľadali Google.co.uk uvidí v predvolenom nastavení. (Teda v prípade, že používate predvolené možnosti vyhľadávania na Google.co.uk - a nemajú možnosť "Zobraziť iba stránky z Veľkej Británie")

 8. Moja otázka je, ako sa dostať na trhu Samurai ukázať výsledky pre rôzne jazyky?

  Napríklad, ja som zaradil # 6 na Google.com, ale # 4 na Google.ca (kanadská verzia) pre "datovania manuál" keyphrase. Iné, než ísť do každej stránok Google jednotlivo, ako si overím poradie v tých iných verziách?


  Noble Samurai odpovedal:

  Market Samurai Rank Tracker vám povie vaše rebríčku pre všetky kľúčové slová pre cielené oblasti a jazyka.

  Avšak, ak sa zameriavajú na niekoľko jazykov alebo regióny, budete musieť nastaviť projekt hodnosť monitorovania pre každú cielenú oblasť alebo jazyk.

 9. Vy ste úžasný. Robil som to staré módny spôsob, ako ... hodín výskumu. Urobil si hodín výskumu trvať len pár kliknutí a môžete poskytnúť oveľa viac, než to, čo sa mi podarilo vyhrabať. Vďaka za úžasný výrobok a odbornú prípravu, aby šiel s ním.

 10. V kľúčovej oblasti výskumu by sme mali byť pri pohľade na SEOLC alebo SEOC vyhodnotiť súťaž?


  Noble Samurai odpovedal:

  Častejšie budete chcieť zamerať na SEOC.