Insider Tipy - Ako získať čo najviac z Rank Tracker

Rank Tracker Modul Market Samurai vám poskytne nástroje, ktoré potrebujete sledovať vaše webové stránky rebríčku - vo všetkých 3 hlavných vyhľadávačov (Google, Yahoo! a Bing).

Vzhľadom k tejto obrovské bohatstvo informácií, je to jedna z trhu Samurai najobľúbenejších funkcií.

Na podporu Dostávam veľa otázok o tom, ako efektívne používať. Takže dnes, chcem odpovedať na najčastejšie otázky ľudí okolo pomocou Rank Tracker - "? Ako používať všetky nástroje, vnútri Rank Tracker na svoje najlepšie výhodu", vrátane

Tiež chcem s vami podeliť o niektoré pokročilé stratégie analýzy pre použitie Rank Tracker. A dá vám nejaké úsporu času zasvätených tipov pre zvýraznenie niektoré cenné postrehy Rank Tracker je zdieľanie o vašich webových stránkach.

(Poznámka: Ak nemáte prístup na trh Samurai Rank Tracker, môžete sa zaregistrovať na bezplatnú 12-dňovú skúšobnú verziu Market Samurai tu Ak váš skúšobná verzia vypršala, budete musieť. upgradovať na plnú verziu Market Samurai prístup k modulu Rank Tracker, pretože je jedným z vyspelých trhových Samurai ponúka k dispozícii len v platenej verzii.)

Prečo by som mal sledovať svoju rebríčku?

K dispozícii sú 4 dôvody, prečo by ste mali pravidelne kontrolovať vaše hodnotenie:

 1. To vám povie, či je vaša SEO techniky pracujú.
  To vám pomôže vyladiť vaše SEO stratégie. Keď ste schopní vidieť hmatateľné spätnú väzbu o tom, či vaše SEO úsilie majú vplyv na rebríčku vašich stránok vám umožňuje určiť, čo funguje pre konkrétne miesto. To vám umožní stráviť viac času na veci, ktoré fungujú, a menej času na veci, ktoré nemajú.
 2. To vás upozorní, ak ste vykonali zmeny na vašich stránkach, ktoré sú negatívne ovplyvňujúcich vaše pozície vyhľadávačov.
  Niekedy budete robiť malé zmeny na vašich webových stránkach štruktúry, alebo upraviť meta-tagy na vašich stránkach, a to bude mať negatívny vplyv na vaše hodnotenie vyhľadávačov. Ak nie ste sledovať vaše hodnotenie potom nebudete vedieť, čo sa stalo, až začnete skúmať, prečo sa váš prevádzku klesol. Sledovaním svoje hodnotenie máte možnosť vidieť túto zmenu skoro, a opraviť problém pred tým, než má významný vplyv na prevádzku a príjmy.
 3. Sledovanie vaše stránky posunúť v rebríčku udržia si motiváciu.
  Pri prvom spustení pracovať na mieste, to môže byť veľa tvrdej práce bez akýchkoľvek hmatateľných odmien. Sledovanie vaše stránky zlepšiť v rebríčku je zábava, a vám umožní vidieť vaše tvrdá práca vypláca. To vám pomôže udržať si motiváciu v tých prvých dňoch a prináša vám pracovať na svoje ciele.
 4. To vám pomôže stanoviť priority svojej SEO úsilie.
  Len málo z nás má ten luxus venovať toľko času, koľko by sme chceli k budovaniu svojej on-line podnikania. Na konci, budete musieť rozhodnúť, ktoré oblasti budete sústrediť svoju obmedzený čas na. Pri pohľade na prehľad, kde sa vaše stránky rebríčku pre vaše kľúčové slová, môžete uprednostniť svoju prácu a sústrediť sa na oblasti, ktoré majú v úmysle priniesť najväčšiu hodnotu pre vaše podnikanie.

Ako mám Vyberte Kľúčové slová pre sledovanie?

Existuje celá rada spôsobov, ktoré by ste mohli rozhodnúť, aké kľúčové slová sledovať.

Spoločný prístup je výber veľký počet kľúčových slov vo vašom nika alebo kľúčové slová, ktoré si myslíte, že by bolo pekné zaradiť na. To vám dáva veľký zoznam poradí dát sa veľa kľúčových slov ukazuje bez hodnosti, alebo poradie na strane 30, kde nemáte žiadnu nádej na získanie akejkoľvek prevádzke od neho. To znamená, že je to ťažšie rozpoznať truely cenné kľúčové slová a ako výsledok to nedáva dobrý prehľad o tom, ako vaše SEO kampaň sa deje, a to, čo potrebujete k práci na.

Lepším prístupom je sledovať iba kľúčové slová, ktoré sú aktívne Optimalizácia vašej stránky na. To zahŕňa nižšiu dopravnú dlhodobej chvost kľúčové slová, ktoré môžete sa zameriavajú iba s jedným blogu alebo predmetu. Okrem toho, môže sa vám páči sledovať kľúčové slová, ktoré sú v súčasnej dobe prinášajú prevádzku na vašich stránkach.

Ako často by som mal Pozrite sa na moje hodnotenie?

Google sa neustále vylepšovanie a aktualizáciu svojich vyhľadávanie dát, cez sieť tisícok počítačov.

To znamená, že výsledky môžu výrazne kolísať v priebehu dňa, najmä keď miesto má len nedávno been indexované. Takže to nie je nevyhnutne užitočné vedieť vašu presnú polohu v nejakej jednej dobe.

Čo je ešte dôležitejšie, je trend v tom, ako sú vaše stránky pohybuje cez SERPs pre vaše kľúčové slová.

Ako všeobecné pravidlo kontroly vaše hodnotenie týždenne je veľa, aby vám informácie, ktoré potrebujete vedieť o tom, ako je váš web prevedení.

(Ak vám medzipamäť veku hovorí, že Google je indexovanie vašich stránok častejšie potom môžete zvýšiť, koľkokrát týždenne môžete skontrolovať vaše hodnotenie. Tento článok znalostnej bázy popisuje medzipamäť veku ďalej.)

Najvýkonnejšie rozhranie vo Rank Tracker je historické dáta. Môžete prístup k tejto kliknutím na tlačidlo grafe na pravej strane každého riadku. To vám umožní zobraziť graf toho, ako sa vaša pozícia zmenila v priebehu času, že vám silný informácie, ktoré vám pomôžu upraviť vaše SEO stratégie.

historical search engine position data

Lesk je to, že filtruje šum spôsobený malými výkyvmi v poradí a umožňuje ľahko vidieť celkový trend, ako sa vaše stránky predvádzanie vo vyhľadávačoch.

To znamená, že nie ste rozptyľovaní malé úpravy, ktoré Google robí celý deň, takže ste schopní vidieť, kde presne je váš web smeruje a či SEO úsilie, ktoré sa uplatňujú pracujete alebo ste zasiahli do slepej uličky.

Čo mám robiť s My Rebríčok dát?

Takže máte všetko historické a aktuálne údaje o vašich stránkach a vaše rebríčku, čo s tým robiť?

Vaše hodnotenie dát je pravdepodobné, že vám povedať jednu z troch vecí:

 1. Ak je vaša pozícia pre kľúčové slovo sa zlepšuje, potom viete, že bez ohľadu na SEO techniky, ktoré ste sa uplatňujú pracujú tak by ste mali pokračovať, ako ste sa deje.
 2. Ak je vaša pozícia pre kľúčové slovo sa zastavil zlepšenie potom sa pozrite na vaše stránky a uvidíte, čo by ste mohli robiť, ako zlepšiť svoje optimalizácia. Skúste niečo iné a uvidíme, či to pomôže.
 3. Ak je vaša pozícia pre kľúčové slovo padá - neprepadajte panike! Zamyslite sa nad nedávnymi zmenami, ktoré ste vykonali na vaše stránky. Mohol by niektorý z nich poškodili vaše SEO? Už ste aktualizovať svoje stránky menej často? Už ste sa zastavil stavebné spätné odkazy? Sú vaši konkurenti bojujú späť? Pokúste sa zistiť, čo spôsobilo pád v poradí a odstránenie problému.

Tým, sledovanie toho, ako sa vaše SEO úsilie ovplyvnili vašu pozíciu vo vyhľadávačoch v dlhodobom horizonte si môžete vytvoriť svoj vlastný pochopenie toho, čo pomáha, čo nepomôže a čo by mohlo poškodiť SEO vášho webu, čo vám umožní vytvoriť si vlastné skúsenosti a dať si tú najlepšiu šancu na úspech.

Miriam Parkinson
Noble Podpora Samurai

PS Market Samurai Rank Tracker je jeden z pokročilých funkcií, ktoré vám prístup k ako vlastník v plnej verzii. Ak chcete upgradovať na plnú verziu Market Samurai teraz, kliknite tu.

Miriam Parkinson je veštec z odpovedí na softvér Noble Samurai, a jeden z vašich priateľský tím podpory Samurai.

Miriam napísal štyri príspevok (y) pre Noble Samurai

39 Reakcia na "Insider Tipy - Ako získať čo najviac z Rank Tracker"

 1. Pekný náhoda ;-) Pred niekoľkými týždňami som napísal tento článok http://hospitalera.com/market-samurai-tips-keeping-track/ o tom, ako používať modul Ranktracker dávať pozor na celom projekty / série článkov o niektorých miestach, ako je Hubpages. Funguje to ako kúzlo ;-) SY

 2. V jednom z mojich výklenkov, zistil som, že je užitočné sledovať konkurenciu. Zrejme sa zameral na rovnaké kľúčové slová vo tridsaťdňovej výzvu. Sledovaním a konkurenti stránky, môžem sa pozrieť na rebríčku a skopírujte (alebo nie) typy zmien - viac pracovných miest, viac spätné odkazy, a dokonca aj sledovať jeho backlink úsilie v module SEO súťaže.

 3. 3

  Len predstavovať čo mi chýba je schopnosť hľadať v iných krajinách. keď im istý, že to nebude dlho pred ich zavedením.

 4. Rank Tracker je vynikajúci nástroj. Použil som zaplatiť niekoho, kto by to urobiť ručne, pre mňa mesačne. Aké plytvanie časom a zdrojmi!

  To je oveľa lepšie.

 5. 5
  Na 29 máji 2010 v 02:56
  Jason povedal:

  Rank Tracker je môj obľúbený modul Market Samurai. Používam ju po celú dobu všetkých mojich projektov, takže vidím, čo funguje.

 6. Táto funkcia by bolo ešte lepšie, keby to mohlo byť automatické! Ako môžeme vybrať niektoré projekty sa automaticky spustí vo vopred stanovenej dennej doby, hovorí 1am? Prosím, pridajte túto funkciu, vďaka

 7. Ja neviem, moc o tom od začiatku, môžete hodiť viac svetla kvôli začiatočníkov, ako som ja, Ďakujem

  Na
  Brent Hodgson odpovedal:

  Určite môžeme pomôcť.

  Naše predchádzajúce blog post obsahoval hromadu veľké prípravy na Rank Tracker od Dr Antonína.

  Tu je odkaz: http://www.noblesamurai.com/blog/rank-tracker/fine-tune-your-seo-strategy-rank-tracker-1797

  (Tieto videá a prepisy, sú tiež k dispozícii v Dojo - http://www.noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/ )

  Dúfam, že to pomôže!

 8. Som už skôr pomocou Rankchecker add-on pre Firefox od SEObook.com ale Market Samurai funguje oveľa lepšie a je naozaj taký neuveriteľný "švajčiarsky armádny nôž" typ nástroja!

 9. Ahoj Miriam

  Vďaka za skvelý článok. Dúfam, že sa dal tento modul do práce.

  Všetko najlepšie

 10. Jedna vec, ktorú som najviac oceňujem je hĺbka výcviku a využívať informácie poskytnuté ľudí na Noble Samurai. To je užitočné, a okamžite užitočná mobitoring a objavovanie cenné dáta.
  Podcast Dr Fernando je jedným z najlepších bezplatných vzdelávacích zdrojov som našiel.

  Neuveriteľnú hodnotu z toho, že majiteľ samuraj by nemala byť podceňovaná Ďakujem Miriam, Anthony a Brent

 11. 11

  Naozaj si toho vážim nástroje, ktoré na trhu Samurai poskytuje, sú úžasné! Čo naozaj oceňujem, sú tipy a videa v dojo ukazujú, ako ich používať.

  Akékoľvek Možnosť modulu, ktorý zadáte do webovej stránky a mať MS nám povedať, aké kľúčové slová a kde sa radí k?


  Isha na trhu Samurai zdroje odpovedal:

  Zatiaľ čo my netrpezlivo čakajú na váš veľký modul nápad, môžete (alebo možno nie), viete, že môžete nájsť kľúčové slová, webové stránky a to prostredníctvom "Zobraziť zdrojový kód" (alebo podobné položky menu, v závislosti na prehliadač, ktorý používate).

  Ak zdrojová stránka je otvorený, pozrite sa na "kľúčové slovo" a Bob svojho strýka - pop je do svojho Rank Tracker.

 12. 12
  Na 29 máji 2010 v 04:39
  GazMac povedal:

  Druhú som volanie pre spustenie automatického Rank Tracker raz denne v 1am :)

  Ak by to mohlo byť začaté podľa nejakého skriptu zapísať v správnom súboru projektu a potom aktualizovať dáta, bolo by to úžasné!

  Pokračujte v dobrej práci!

 13. Rank Tracker bol Boh Pošli ja. Schopnosť vidieť optimalizáciu na strane mojich stránok z pohľadu Google bol oko otvárač. Mám stránky Google Blooger a hoci mám popisy stránka vyplnený nie sú uznané Google ... čo s tým??

  Sledovanie domén a články je naozaj pekné ... niečo, čo som naozaj nemal čas, než robiť efektívne ... nie je nič viac! Ešte raz vďaka MS tím ... najmä pre stránku Dojo.

 14. Brilliant, ako obvykle. Idem pre
  trochu praxe teraz.

  Vďaka
  Lynsey

 15. 15

  Skvelý článok, ďakujem! Nevedel som, že o funkciu trendu. Bude pozrieť sa na to hneď. MS je nielen zvláštne, pretože je to taký skvelý nástroj, ale tiež preto, že poskytuje toľko školiace materiály. Vďaka!

 16. To je naozaj skvelý nástroj, a som sledovať svoje poradie štatistiky každý týždeň! To je úžasné! Ďakujem vám chlapci!

  Brad

 17. Smerovanie aspektom je skvelé - to vám pomôže udržať náskok pred svojimi súpermi, ak môžete rozpoznať trendy skôr ako oni. Skvelá práca!

 18. Vďaka za post Miriam. Pripadá mi tieto miesta veľmi užitočné ako vlastník Market Samurai ... Mám svoje vlastné spôsoby používania výrobku, ale stále viac a viac spôsobov, ako ju používať, je vždy skvelé pre moje podnikanie.

  Teším sa na ďalší príspevok. Môžem navrhnúť ďalší príspevok o tom, ako najlepšie využiť buď publikovať alebo podporovať moduly.

  vďaka

  Brandon

 19. Myslíte si guyz niekedy niečo zlé? Každý prírastok do MS je dobrý. Produkt je oveľa lepšia ako 99% nevyžiadanej v SEO / marketing priemyslu a vaša podpora a konzultácie sú bar žiadna. Ak to nie je dosť dobrý, môžem teraz sledovať video tutoriály, zatiaľ čo ja som na eliptické stroje v posilňovni, ako ste nahrali iPhone-ready odkazy na váš blog nie je to tak dávno.

  Bol v šoku, ako pekné hodnosť tracker modul je v členských štátoch. Snažil som sa ich všetky SEO Studio, Spresnenie, SEO Power Suite, SEO Elite, a to, čo som našiel je, že MS je najjednoduchšie a zdá sa byť čertovsky rýchlo taky. Vstavaný proxy je pevná funkcia mnoho ďalších chýba. Pokračujte vo skvelej práci a budem ďalej posielať SEO / partnerský dav svoju cestu.

 20. Miriam, skvelý článok, mám (Potentially hlúpe) otázky hoci. Spomenuli ste "Okrem toho, môže sa vám páči sledovať kľúčové slová, ktoré sú v súčasnej dobe prinášajú prevádzku na vašich stránkach." Ako používať Market Samuari vidieť, aké kľúčové slová sú generovanie prevádzky na svojich stránkach?


  Isha odpovedal:

  Môžete zistiť, ktoré kľúčové slová sú generovanie prevádzky na vašich stránkach tým, že hľadá v účte Google Analytics na týchto stránkach, alebo vaši hostitelia Ovládací panel bude mať tieto informácie.

  Potom stačí pridať tieto kľúčové slová do Rank Tracker. Je to naozaj stojí za to.

 21. 21

  Skvelý článok. MS je neoceniteľný nástroj v mojej každodennej SEO. Milujem všetko, čo prináša.

 22. 22

  Vďaka za tento užitočný príspevok. Existuje veľa skvelých nástrojov v členských štátoch. Stále sa učím, ako ich používať. Tým sa skráti moje učenie pre učenie, ako sledovať svoje stránky v SEO rebríčku.

 23. 23

  Použil som MS na chvíľu, ale nikdy použiť tento modul naozaj, ale len zistil v poslednej dobe, že to, čo ľudia teraz držať sledovať svoje webové stránky. je to najlepšie modul.

 24. Ahoj Miriam,

  Rank Tracker je dôležitým nástrojom v našom Backlinking kampane. Je nám naozaj pomáha v 2 smeroch.

  1.: To nám hovorí, či to robíme správne.

  2rd: Používa sa pozitívne výsledky na zvýšenie súčasnej backlinking stratégiu.

  Oceniť svoj čas a úsilie k napísaniu tohto príspevku.

  Ďakujeme vám za zdieľanie tohto dodatočné informácie a tipy.

  Ben

 25. 25

  Veľká príspevok. Vždy som bol trochu zmätený, čo som mohol vlastne robiť s týmto modulom. Teraz, keď viem, idem zapojiť do všetkých mojich dlhý chvost podmienok a sledovať svoje pozície, že spôsob, miesto ručné vyhľadávanie spoločnosti Google 10 krát za deň!

 26. 26

  Výborný príspevok, koncepčne milujem Rank Tracker, ale rovnako ako mnoho ďalších sa opýtať ... "Kedy bude môcť sledovať ďalšie krajiny, ako je google.co.nz"

  Do roku potom musím použitie Rank Tracker SEO od knihy vo Firefoxe, ale dychtivo očakávajú MS pripočíta.

 27. 27

  Boli sme pomocou webového Pozícia pre let za účelom sledovania poradí, takže som rád, že to vidieť na na MS sady produktov. Je pekné mať primárny zdroj pre ísť na info.

 28. Je schopný sledovať YouTube výsledkov videá, ktoré sa objavia na prvej stránke Google?

  Žiadny z kľúčových nástrojov pre sledovanie som sa snažil bol schopný to urobiť a ja potrebujem to zlé ...


  Brent Hodgson odpovedal:

  Áno.

  Tu je video a blog post, ktoré vysvetľujú, ako:
  http://www.noblesamurai.com/blog/rank-tracker/rank-video-web20-744

  Brent

 29. Len urobil test a to naozaj funguje!

  Jediný problém je, že asi 30% z YouTube rebríčky zostať bez povšimnutia, zatiaľ čo oni sú tam, keď ručne kontrole.


  Brent Hodgson odpovedal:

  Zaujímavé - rád by som sa na to pozrieť.

  Ste schopní poslať podporovať niektoré príklady?

  Mohlo by to byť Google zobrazuje výsledky YouTube (ako vložené výsledky vyhľadávania), niekedy - ale nie po celú dobu. To je pravdepodobne dôvod, prečo - ale mali by sme byť schopní spustiť niektoré kontroly a zistiť, pre istotu.

 30. 30
  Na 02.6.2010 o 09:11
  Todd povedal:

  Má hodnosť Kontrola práce lokálne alebo na serveri?


  Brent Hodgson odpovedal:

  Všetky dáta sú načítaná a uložená lokálne.

  V súčasnej dobe neexistuje žiadna funkcia plánovanie

 31. 31
  On 05.06.2010 v 06:22
  Jacqui Cooper povedal:

  Mám otázku, som odporučil, aby tento program niekto v USA, ktorí predovšetkým má rád "rentability" funkciu vášho kľúčového slova výskumný nástroj. Ja so sídlom vo Veľkej Británii a pracuje prevažne vo Veľkej Británii a európskom trhu, bude vaša ziskovosť funkcie práce na týchto trhoch?


  Brent Hodgson odpovedal:

  Áno.

  Majte so mnou na chvíľu, keď som sa vysvetliť, prečo (a ospravedlňujem dopredu, za tech) ...

  Ako môžeme posúdiť, ktoré trhy sú výhodnejšie?

  Naša skúsenosť nám ukázala, (všeobecne) vyššia trhová hodnota je pre kľúčové slovo, tým väčší potenciál tam je, aby sa peniaze pre dané kľúčové slovo .

  V sieÈov (SEO) Hodnota čísla sú odhad trhovej hodnoty prevádzky na kľúčové slovo.

  K dispozícii sú dva prvky tu:

  # 1. Aká je maximálna niekto je ochotný zaplatiť za jedného návštevníka cielené na náš kľúčového slova?

  Ak chcete prísť na to, len sme sa opýtať Google. (To je náš AWCPC skóre - Adwords Cost Per Click - to, čo je niekto ochotný zaplatiť za jedného návštevníka cielené na naše kľúčové slovo)

  # 2. Koľko návštevníkov je tam (na deň) pre naše kľúčové slovo?

  To je miesto, kde naše SEOT (SEO Traffic) skóre vypovedaciu

  Ak vynásobíme # 1 o # 2, dostaneme sieÈová (SEO Value) - trhovú hodnotu dopravy pre kľúčového slova.

  (Poznámka: Údaje, ktoré používame, sú vždy založené v amerických dolároch)

  Môžem použiť vo Veľkej Británii?

  Áno.

  Keď vytvoríte nový projekt Market Samurai, budete mať možnosť výberu krajiny zamerať.

  Ak cielite Veľkej Británii, údaje, ktoré sa používajú na výpočet sieÈová bude zameraná na Veľkej Británii automaticky. (Podobne, ak vyberiete Austrálii, Kanade, Nemecku alebo v inej krajine.)

  To znamená, že môžete získať údaj o kľúčové slová, ktoré sú najviac ziskové v každom trhu.

  Dúfam, že to vám pomôže von.

  Brent

  Na
  Jacqui Cooper odpovedal:

  Mnohokrát ďakujem Brent, ktorá mi dáva zmysel!