New Rank Tracker je živá, ale musíte ju aktivovať dnes ...

Share Button

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE V súčasnej dobe máme nejaké veľké novinky: Po mnohých dlhých týždňoch kódovanie (a viac ako 80.000 riadkov nového kódu), sme naozaj radi, že odhaliť svoj nový Rank Tracker systém vám ...

A my sme nemohli byť šťastnejší s výsledkom!

Teraz je tu tona informácií v tomto blogu, ale chcel som byť čo najdôkladnejšie, aby zabezpečili, že ste schopní sa dostať hore a rýchlo a ľahko beží s novým Rank sledovací systém. V dnešnom blogu budem odhaliť:

 1. Tri skvelé nové funkcie, ktoré si s vaším novým a "lepšia" Rank Tracker
 2. Ako začať s novým Rank Tracker v 4 jednoduchých krokoch
 3. Ako získať ZADARMO 50 kľúčových slov plán Rank Tracking (v hodnote až $ 22,50 za mesiac) aktiváciou Rank Tracker pred polnocou (SEČ), piatok 3. augusta
 4. Ako zamknúť vo svojom živote prístup k vašej 50% Half-Price zľava na všetky vyššie kľúčové slová plánov Rank Tracker aktiváciou Rank Tracker pred polnocou (PST), piatok 3. augusta
 5. Čo je jedinečné o našich nových Rank Tracker služby? A ako sa porovnáva s konkurenciou
 6. Čo musíte urobiť dnes ...

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Je potrebné aktivovať svoj ​​Rank Tracker modul dnes (alebo pred polnocou (.pst) v piatok 3. augusta) zabezpečiť si zadarmo 50 Kľúčové biely pásik plán, a zámok v živote 50% za polovičnú cenu zľavy na všetky naše vyššie kľúčových slov plány.

Pamätajte si, že to je exkluzívna ponuka na existujúcom trhu Samurai (a článok Samurai) iba zákazníci, a vyprší o polnoci (.pst), piatok 3. augusta. Po tomto dátume plán FREE biely pásik sa zníži na 10 kľúčových slov, a vyššia plány kľúčových slov sa prepne do maloobchodných cien, a dvakrát v cene.

Ok, je tu veľa na pokrytie, tak sa poďme začať.

Ako majiteľ trhu Samurai (alebo článok Samurai) ste vážne SEO. Beriete na vedomie, že pre vás zlepšiť svoje pozície, najprv je potrebné ich sledovať.

Ako možno viete, pred niekoľkými mesiacmi, Google urobil zásadnú zmenu, ktorá silne ovplyvnila modul Rank Tracker na trhu Samurai a článku samuraja. V dôsledku toho ich bolo nutné prestavať Rank Tracker od nuly ...

Tu sú len 3 zo skvelých nových funkcií sa dostanete do vášho nového a "vylepšená" Rank Tracker ...

Ak si pamätáte používať staré Rank Tracker, budete pripomenúť, ako frustrujúce to bolo získať dáta.

Zakaždým, keď chcel skontrolovať rebríčku ste museli otvoriť na trhu Samurai alebo článok Samurai, ručne kliknúť na tlačidlo, a potom točiť palcami, zatiaľ čo vaše poradie dáta boli získané.

Ak ste mali viac ako niekoľko projektov, by tento proces trvať niekoľko hodín. No, to bolo "starý Rank Tracker" ...

Tu je to, čo je nové v systéme sledovania New Rank:

 • Automatické týždenné aktualizácie: Už máte na pamäti, pre kontrolu rebríčka každý týždeň, a potom kliknite na tlačidlo Aktualizovať ručne tlačidlo načítať nové rebríčku dáta. Teraz si môžete len sedieť a odpočívať, ako náš nový Rank Tracker automaticky aktualizuje svoje kampane pre vás každý týždeň, bez toho aby ste museli pohnúť prstom.

 • E-mailová oznámenia: Nielen, že nový Rank Tracker automaticky aktualizovať svoje kampane každý týždeň, ale tiež vám pošle e-mailom oznámenie, akonáhle bolo aktualizovaný poradie dát. Takže teraz môžete zamerať svoju plnú pozornosť na vaše podnikanie, kým vaša e-mailová upozornenia príde.

 • Jednoduchšie interface: Na rozdiel od starého Rank Tracker, ktorá vás utopil v mori čísel, jednoduché nové rozhranie našom novom Rank Tracker je robí analýzu vašich rebríčku vánok - najmä ak sa vám podarí niekoľko webových stránok, kľúčové slová a kampane všetci v rovnakom čase.

A pretože nové zdroje Rank sledovací systém poradie dát zo spoľahlivých poskytovateľov tretích strán, to je stabilnejší než kedy predtým.

Ako začať s Rank Tracker v 4 jednoduchých krokoch

  1. Otvorený trh Samurai alebo článkom Samurai a aktualizovať na najnovšiu verziu

  1. Otvorte prvý projekt, ktorý chcete nahrať do Nového Rank Tracker

  1. Kliknite na Rank Tracker module aktivovať si zadarmo 50 Kľúčové bielym pásikom plán

Poznámka: Vaše okno príležitosti k uzamknutiu vo svojom voľnom 50 kľúčových slov, biely opasok plánu uzavrie v piatok 3. augusta. Ak nechcete prísť o svoj voľný 50 kľúčových slov, biely opasok plánu, musíte aktivovať Rank Tracker modulu teraz. Pre viac informácií o svojom voľnom biely pásik plánu, čítajte ďalej ...

  1. Nahrajte si svoj ​​historický Rank Tracker dáta do cloudu

Ako nároku svojom voľnom 50 plán monitorovania kľúčových slov poradí (v hodnote až $ 22,50 za mesiac) aktiváciou Rank Tracker do piatku 3. augusta.

Našou veľkou nádejou bolo, že sme boli schopní ponúknuť zadarmo hodnosť sledovanie plán pre existujúce majiteľa ako na trhu Samurai a článku samuraja. Chceli sme, aby zabezpečili, že mnoho našich zákazníkov, ako je to možné by bolo úplne ovplyvnený zmenami uloženými Google.

Tak sme analyzovali vzory využitie našich existujúcich zákazníkov, a vyjednal agresívne s viac ako tucet rebríčku poskytovateľov dát, aby sme pochopili:

 1. Ak FREE plán bol aj ekonomicky možné; a
 2. Čo FREE plán bude obsahovať pre naše existujúce užívateľa

Dobrou správou je, že budeme môcť ponúknuť veľký voľný plán 50 kľúčových slov pre všetky existujúce zákazníkov na trhu Samurai a článku samuraja.

Analýza nášho rebríčka údaje o používaní v uplynulom roku, odhalil v nasledujúcom tvare využitie pre našich existujúcich zákazníkov:

92% dráhy menšej ako 50 kľúčové slová
7% trať medzi 51-500 kľúčových slov
1% trať cez 500 kľúčových slov

Takže, ako vidíte, naša FREE 50 kľúčových slov plán presahuje potreby viac ako 92% našich súčasných zákazníkov. Čo znamená, že v prípade, že ste súčasťou tejto väčšiny, ktorá sledovať menej ako 50 kľúčových slov, získate výhodu plne automatizované hodnosti sledovanie (ak sa pozrieme na vaše hodnotenie automaticky za vás každý týždeň), a nebudú musieť platiť penny za to.

Avšak, tam sú niektoré dôležité veci:

  1. Kým voľný plán bude zadarmo pre vás, to nie je na nás - Budeme platiť tisíce dolárov každý mesiac, vaším menom, aby poistiť tieto voľné plány. Sme stanoviť Freeline na úrovni, ktorá by mala uspokojiť drvivú väčšinu užívateľov (viac ako 92%), zatiaľ čo stanovenie výšky peňazí, ktoré musíme výdavok každý mesiac pre našich zákazníkov na udržateľnú úroveň. Ubezpečujeme vás, to sa nám to k bankrotu, ale je dôležité, aby zdieľať, že ak budeme útratu pre tieto účty zadarmo, sme museli čiaru niekam, a plán 50 kľúčové slovo vytvára rovnováhu splnenie drvivú väčšinu potrieb užívateľa, ako aj riadenie naše priebežné náklady.

  1. Táto ponuka bude iba k dispozícii pre existujúce na trhu Samurai (a článok Samurai) vlastníci, alebo ktokoľvek, kto nakupuje na trhu Samurai do piatku 3. augusta - V našich súčasných zákazníkov a užívateľov trial sú tí, ktorí budú najviac postihnuté zmenami, táto ponuka bude k dispozícii existujúcich vlastníckych základu len - každého, kto má plnú verziu Market Samurai alebo článku Samurai, rovnako ako akékoľvek súčasné skúšobné užívateľ, ktorý upgraduje na plnú verziu do piatku 3. augusta.

  1. Po piatok 3.srpna, FREE plán pre všetkých nových zákazníkov na trhu Samurai klesne na 10 kľúčových slov mesačne - Vzhľadom k tomu, je podstatný pokračujúce náklady na poskytovanie týchto voľných plány, 50 kľúčové slovo zadarmo plán je k dispozícii iba pre existujúce majiteľa ( a každý, kto upgrade na plnú verziu do piatku od 3. August.With cez 63.755 zákazníkov, môžete začať chápať, prečo poskytovať túto bezplatnú plán bude nás stáť tisíce dolárov mesačne.

   To je dôvod, prečo môžeme len túto ponuku existujúcim zákazníkom. Budúci zákazníci bude obmedzená na 10 kľúčových slov / mesiac plánu.

 1. Tento ZDARMA 50 kľúčové slovo plán odpovedá na platenú plány, ktoré stoja až na 22,50 dolárov za mesiac - Urobili sme dôkladnú analýzu hospodárskej súťaže v poradí sledovanie servisnej priestor. Väčšina rank sledovanie služby neposkytujú ZADARMO plán vôbec, a musí mať minimálne vstupné ceny vo výške $ 29 až 49 dolárov za mesiac len zaregistrovať. To je prípad, skutočná hodnota vám za porovnateľné plán 50 kľúčových slov, je niekde medzi 5 dolárov na $ 22,50 za month.Only existujúcich zákazníkov, a tí, ktorí si zakúpia plnú verziu Market Samurai do piatku 3. augusta, bude mať nárok na tento plán 50 kľúčových slov -, ktorý poskytuje až do výšky $ 22,50 za mesiac kľúčových slov rebríčku kontrol ZADARMO.
Free 50 keyword white belt plan

Nároku ZADARMO 50 kľúčových slov, biely opasok plán aktiváciu vášho Rank Tracker modul teraz. Pamätajte si, že to je exkluzívna ponuka na trhu Samurai a článku samurajské vlastníkov len orientačné a vyprší o polnoci (.pst), piatok 3. augusta.

Po tomto dátume je zatiaľ plán kľúčové slovo bude znížená na iba 10 kľúčových slov.

Ak chcete aktivovať Rank Tracker modul a tvrdia, že si zadarmo 50 Kĺúčové plán:

  1. Otvorený trh Samurai alebo článkom Samurai, a aktualizovať na najnovšiu verziu

 1. Kliknite na kartu Rank Tracker modulu, a si ZADARMO 50 Kľúčové White Belt plán bude automaticky aktivovaný. (Ďalšie informácie o tom, ako začať s novým Rank Tracker Kliknite tu )

Ako zamknúť v živote 50% Half-Price zľava na všetky Rank Tracker vyšších Kľúčové slovo plánov

Náš rebríček analýza dát využitie ukazujú, že náš plán 50 kľúčové slovo bude viac než dostatočné pre viac ako 92% našich zákazníkov.

Avšak, ak ste jedným z tých, ktorí sú v 8% užívateľov, ktorí sledujú viac ako 50 kľúčových slov, potom chceme, aby sa uistil, že sa staráme o vás.

Než som sa odhaliť, aké sú plány ocenenia sú, je dôležité, aby preskúmala súťaže, a uvidíme, čo najlacnejšie dostupné možnosti sú na trhu sledovať viac ako 50 kľúčových slov na každý týždeň:

Pretekár

B

C

D

Najlacnejšie 50+ plán kľúčové slovo

49 dolárov / mesiac

24 dolárov / mesiac

$ 19 / mesiac

99 dolárov / mesiac

Kľúčové slová sledovaná

250

100

100

1000

Cena / kľúčové slovo

0,20 dolár

0,24 dolár

, 19dolar

0,10 dolár

Takže, ak potrebujete sledovať viac ako 50 kľúčových slov, potom najlacnejší plán z konkurenčných služieb začína na 19 dolárov / mesiac, a môžete zaplatiť až 99 dolárov / mesiac!

Aj keď sa to môže zdať ako veľa, existujú dobré dôvody pre cenu. Sú tu pevné náklady na stanovenie infraštruktúru pre kontrolu veľké množstvo kľúčových slov.

Pri našej analýze a cenový model, máme dve jednoznačné výhody oproti konkurencii:

  • Most cenová súťažiaci je zameraný na SEO agentúr - firmy s hlbokými vreckami. Agentúry často účtujú stovky alebo tisíce dolárov svojim klientom každý mesiac, a preto si môžu dovoliť zaplatiť značné sumy každý mesiac, aby si ich kľúčových rebríčky aktualizované pre them.Agencies spravovať viac klientov - museli sledovať stovky či tisíce kľúčových slov každý mesiac. Cenová štruktúra plánov aktuálne ponúkaných na trhu odráža túto potrebu. Bohužiaľ, to dá to mimo dosahu mnohých malých online podnikateľov, a to najmä v prípade, že stačí sledovať niekoľko stoviek kľúčové slová.

 • Väčšina našich konkurentov slúži relatívne malú klientsku základňu SEO agentúr - a tak sú schopní rozšíriť svoje náklady na infraštruktúru v celej desiatky tisíc užívateľov, ako my.

Vieme, kto sú naši zákazníci, a oni sú veľmi odlišné od SEO agentúr! Aj keď máme nejaké agentúry a SEO konzultanti pomocou nášho softvéru, väčšina našich užívateľov sú malé on-line podnikateľov, ktorí nemajú stovky dolárov mesačne minúť za sledovanie ich poradie.

Zobrali sme túto potrebu do úvahy pri prichádza s vlastnými Rank Tracking plánov.

Aby bolo zaistené, že existujúci zákazníci získať najlepšie možné riešenie, budeme ponúkať dve sady plánov:

 1. Plány pre našich existujúcich zákazníkov (alebo nových zákazníkov, ktorí si zakúpia do piatku 3. augusta).
 2. Plány pre nových zákazníkov, ktorí si zakúpia po piatku 3. augusta

Tu je zoznam toho, čo naše plány bude pre službu Rank Tracking Noble Samurai:

Rank Tracker Plan

Special Existujúce
Zákazník Ceny

) (Zaregistrujte sa do piatku 3. augusta)

Retail Ceny


) (Zaregistrujte sa po piatku 3. augusta)

White Belt

Kľúčové slová: 50
Cena / mesiac: ZADARMO
Cena / kľúčové slovo: ZERO
Kľúčové slová: 10
Cena / mesiac: ZADARMO
Cena / kľúčové slovo: ZERO

Yellow Belt

Kľúčové slová: 100
Cena / mesiac: 5 dolárov
Cena / Kľúčové slovo: 0,05 dolár
Kľúčové slová: 100
Cena / mesiac: $ 10
Cena / Kĺúčové slovo: 0,10 dolárov

Orange Belt

Kľúčové slová: 200
Cena / mesiac: $ 10
Cena / Kľúčové slovo: 0,05 dolár
Kľúčové slová: 200
Cena / mesiac: $ 20
Cena / Kĺúčové slovo: 0,10 dolárov

Modrý pás

Kľúčové slová: 500
Cena / mesiac: $ 25
Cena / Kľúčové slovo: 0,05 dolár
Kľúčové slová: 500
Cena / mesiac: $ 50
Cena / Kĺúčové slovo: 0,10 dolárov

Brown Belt

Kľúčové slová: 1000
Cena / mesiac: 40 dolárov
Cena / Kľúčové slovo: 0,04 dolár
Kľúčové slová: 1000
Cena / mesiac: 80 dolárov
Cena / Kľúčové slovo: 0,08 dolár

Black Belt

Kľúčové slová: 2500
Cena / mesiac: 99 dolárov
Cena / Kľúčové slovo: 0,04 dolár
Kľúčové slová: 2500
Cena / mesiac: 198 dolárov
Cena / Kľúčové slovo: 0,08 dolár

Takže, ak ste existujúci zákazník s 100 kľúčových slov, môžete sledovať svoje pozície za pouhých 5 dolárov za mesiac. To je len 0,05 dolárov za kľúčové slovo - menej ako štvrtinu väčšiny ponúk našich konkurentov!

Pre všetky existujúce zákazníkov (a pre každého, kto upgrade na plnú verziu Market Samurai do piatku 3. augusta), získate prístup ku všetkým našim maloobchodným plány, ale na 50% Half-Price zľava!

Ak budete študovať plány vyššie, uvidíte, že aj naše budúce maloobchodnej plány (ktoré spúšťajú, len pre nových zákazníkov, ktorí si zakúpia po piatku 3. augusta), má cenu za kľúčové slovo menej ako polovica väčšina z ponuky nášho konkurenta. Ak chcete získať rovnakú cenu za kľúčové slovo od konkurenčných služieb, by ste museli stráviť aspoň 99 dolárov za mesiac!

Radi by sme, aby boli schopní ponúknuť zadarmo pokračujúce Rank sledovanie všetkých našich postihnutých užívateľov, ale z dôvodov, už som na ktoré sa vzťahuje, ekonomicky je to len možné.

Naša 50 kľúčové slovo FREE plán, ktorý zodpovedá potrebám viac ako 92% našich zákazníkov, nás bude stáť tisíce dolárov každý mesiac do konca.

Ak ste jeden z mála, ktorý sleduje viac ako 50 kľúčových slov (a vy ste existujúci zákazník), sme schopní dať vám špeciálne ceny - menej ako štvrtinu ceny našich konkurentov.

Každý, kto nakupuje naše produkty po piatku 3. augusta budú môcť vybrať z našich maloobchodných plánov, ktoré sú stále veľkú hodnotu - na menej ako polovicu ceny väčšiny našich konkurentov.

Ak chcete vidieť, ako zmeniť svoj plán, sa len pozerať na video nižšie.

Ako zmeniť svoj plán Rank Tracker

50 Percent Discount

Zamknite v živote 50% Half-Price zľava na všetky vyššie kľúčové slová plánov aktiváciu vášho Rank Tracker modulu teraz. Pamätajte si, že to je exkluzívna ponuka na trhu Samurai a článku samurajské vlastníkov len orientačné a vyprší o polnoci (.pst), piatok 3. augusta.

Po tomto dátume všetky vyššie heslo plány sa prepne do maloobchodných cien, a dvakrát v cene.

Ak chcete aktivovať Rank Tracker modul a tvrdia, že svojho života 50% polovičnú cenu zľavu na všetky vyššie kľúčové slová plánov:

  1. Otvorený trh Samurai alebo článkom Samurai, a aktualizovať na najnovšiu verziu

 1. Kliknite na kartu Rank Tracker modul a vaša 50% polovičná cena zľava bude uzamknutý v na celý život. (Ďalšie informácie o tom, ako začať s novým Rank Tracker Kliknite tu )

Prečo New Rank Tracker poskytovanie týždenných aktualizácií?

S niekoľkými málo výnimkami, väčšina našich konkurentov poskytnúť len týždenné poradie aktualizácie, a z dobrých dôvodov:

  • Ak pravidelne sledovať rebríčka si všimnete, denné výkyvy vašich výsledkov. Táto denná "šum" skresľuje skutočný obraz toho, čo sa deje s vaším rankings.The drvivej väčšine SEO expertov kontrolovať ich poradie na týždeň alebo každý druhý týždeň. Je všeobecne známe, že medzi SEO kruhoch kontrolných rebríčku častejšie než toto poskytuje malú hodnotu. Je to ekvivalent sledovanie cenu akcií svojich akcií na minútu po minúte báze. Je to príliš zrnitá poskytovať akékoľvek zmysluplné alebo žalovateľné trendy.

 • K dispozícii je skutočný, hmatateľný ťažké náklady na poskytovanie veľké množstvo kľúčových slov rebríčku. K dispozícii je významný infraštruktúra, ktorá musí byť postavená tak, aby vyhľadať milióny kľúčových slov za mesiac. Poskytovanie týždenný rebríčka znamená štyri kontroly, za mesiac na keyword.Providing dennej pozície zahŕňa sedemkrát toľko kľúčových slov, vyhľadávanie, ktoré sa premieta do sedemkrát cenu. Služby, ktoré poskytujú dennú rebríčky sú výrazne drahšie na kľúčové slovo sledovať - ​​a je to tak správne!

V záujme udržania kľúčových rebríčku dostupný a čo možno najdostupnejšie pre našich zákazníkov, sme sa rozhodli najprv poskytnúť len týždenné rebríčku správy. Avšak, ak existuje dostatočný požiadavka môžeme zaviesť možnosť pre okamžité platené aktualizácie v budúcnosti.

Čo je jedinečné o našom novom Hodnotenie Tracker služby? Ako to v porovnaní s konkurenciou?

Ak ste skutočne využité modul Rank Tracker pred, alebo sa na to overil na chvíľu, tu je rýchly rekapitulácia jeho unikátnych vlastností (ďalej byť len štvrtina z ceny súťaže).

Hovorí sa, že "spätná väzba je raňajky šampiónov", a od začiatku Rank Tracker bol navrhnutý tak, aby poskytol rýchlu spätnú väzbu o "efekty" vášho SEO link-stavebné práce a stratégie SEO.

  1. Rank Tracker kontroluje nielen svoje umiestnenie do 3 hlavných vyhľadávačov, ale tiež hlási počet odkazov, ktoré smerujú ku každému z vašich poradie stránok - obvykle, as váš odkaz na budovanie práce sa zvyšuje, uvidíte nárast počtu odkazov, nasleduje zvýšenie vašich rebríčku. Je to predstihový ukazovateľ na rebríčku, a to iba Noble Samurai Rank Tracker ponúka túto funkciu. (SEO profesionáli milovať túto funkciu - pretože poskytuje dôkazy o všetku tú tvrdú link-stavebné práce, ktorú som robil)

  1. Rank Tracker vám ukáže rebríčku pre každú webovú stránku, ktorú kontrola - je to bežné v modernom SEO používať viac domén zaradiť na kľúčové slová. Väčšina ostatných Rank sledovacie služby môžu sledovať len jednu doménu, a len povedať, najvyššie postavený držíte. My vám umožní sledovať ľubovoľný počet domén, rovnako ako špeciálne URL, ako je YouTube videá. Ukážeme vám všetky rebríčky vás drží v top 100 výsledkov, nie len ten najvyšší.

  1. Rank Tracker umožňuje sledovať neobmedzene domén za jedno kľúčové slovo - od väčšiny ostatných hodnosť sledovanie riešenie na trhu účtovať svojim zákazníkom na základe konceptu s názvom "Kľúčové pary". Ak chcete sledovať svoje kľúčové slovo poradie na kľúčové slovo pre 5 rôznych doménach, mali by ste zadať kľúčové slovo, že v 5 krát, jesť do vašej mesačnej kvóty. V Rank Tracker, ktorý bude počítať ako len jedno kľúčové slovo - tak, aby vaše heslo kvóta ide oveľa ďalej.

  1. Rank Tracker umožňuje sledovať poradie na Web 2.0 stránky (ako je YouTube a Squidoo), ktorý ovládate, ale nemajú vlastný -! Veľa riešení na hranici trhu si len sledovanie stránok na jednej doméne, alebo vás nútiť sledovať každú webovú stránku verzia 2.0 ako ďalší "kľúčových slov páru", jesť do obmedzeného kľúčových slov kvóty. Ako viete, YouTube a Web 2.0 stránky často obsahujú kritickú časť moderného SEO. Iba Rank Tracker umožňuje pridať toľko Web 2.0 webových stránok, ako sa vám páči - zatiaľ čo iba s použitím až jedno kľúčové slovo vašej týždenné kvóty.

  1. Rank Tracker podporuje celý rad jazykových a krajín kombináciách vyhľadávače - V rozhovore pre mnoho poskytovateľov rank sledovanie dát sme si uvedomili, že len veľmi málo podpory v plnom rozsahu, jazyka a krajiny kombinácie dostupných v Google a na veľkých vyhľadávačov. Market Samurai sa stala veľmi populárnou pre non-US, non-anglicky hovoriacich zákazníkov, pretože sme pracovali veľmi tvrdo na podporu doprava doľava jazykov, ako sú hebrejčina a "Unicode" jazyky, ako napríklad japonské a čínske. Sprostredkovateľ dát sme sa rozhodli, je jedným z mála, ktorý je schopný poskytnúť plný rozsah kombináciou Language / Country.

 1. Rank Tracker spravuje problematiku Google "lokalizácia" a "prispôsobenie" - Google sa často servíruje rôzne pozície stránky založené na tom, kde ste sa nachádza. Google tiež prispôsobí výsledky vyhľadávania na základe stránok, ktoré často navštevujete. Tento "lokalizácia" a "personalizácia" správanie môže robiť to veľmi náročné získať objektívny súbor všeobecných výsledkov vyhľadávania ako meradlo pre vaše SEO activities.As výsledok, často vidieť veľmi odlišné výsledky vyhľadávania Google z vášho vlastného webového prehliadača ako , čo je to poradie správy sledovanie služby. Poradie poskytovateľ dát sme sa rozhodli robí vynikajúcu prácu odstránenie týchto predsudkov z výsledkov.

Čo je potrebné urobiť dnes ...

  1. Ak ste existujúci Market Samurai alebo článkom Samurai zákazníkov a sledovať menej ako 50 kľúčových slov - aktivovať dnes (alebo pred polnocou (PST), piatok 3. augusta) a budete zabezpečiť si zadarmo 50 kľúčových slov, biely pásik plán na celý život. Naše dáta o využití ukazujú, že je to viac než dosť pre viac ako 92% našich zákazníkov.

  1. Ak ste súčasťou hŕstku zákazníkov, ktorí potrebujú sledovať viac ako 50 kľúčových slov - aktiváciu dnes (alebo pred polnocou (PST), piatok 3. augusta) a budete zamknúť v celoživotný prístup k našim vyšším kľúčových plánov na 50 % zľava polovičnú cenu (ktoré sú menej ako štvrtinu ceny väčšiny našej konkurencie).

 1. Ak ste nikdy nepoužívali Rank Tracker skôr, teraz je najlepší čas začať. Aktivovať dnes (alebo pred polnocou (PST), piatok 3.srpna) a budete zabezpečiť si zadarmo 50 kľúčových slov, biely opasok plán, a celoživotný prístup ku všetkým našim vyšším plány na kľúčové slová na 50% za polovičnú cenu zľavou, ak budete potrebovať, aby upgradu v budúcnosti.

Len pre pripomenutie, aby ste získali prístup k novému Rank Tracker, všetko, čo potrebujete urobiť, je:

  1. Otvorený trh Samurai alebo článkom Samurai, a aktualizovať na najnovšiu verziu

 1. Kliknite na kartu Rank Tracker modul aktivovať zadarmo 50 Kľúčové biely pásik plán. (Pre viac informácií o tom, ako aktivovať Rank Tracker modul Kliknite tu )

A konečne, obrovský ďakujem za všetku neuveriteľnú podporu a povzbudenie sme dostali od našich zákazníkov - a na 1218 špecializované užívateľov, ktorí sa drahocenný čas z ich plány na účasť v Beta. Dostali sme niektoré vynikajúce spätnú väzbu, a robil mnoho vylepšení softvéru ako výsledok.

Dúfame, že si pomocou novej Rank sledovací systém, a ak máte nejaké otázky, ktoré nie sú priamo zodpovedané v tomto príspevku, neváhajte a spýtajte sa ich, v komentároch pod.

Teplé pozdravy,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai

PS Pre uplatnenie ZADARMO plánu 50 kľúčových slov, a zámok vo svojej celoživotný prístup k vašej 50% pol zľavu z ceny na všetky vyššie kľúčových slov, plány, musíte aktivovať váš nový Rank Tracker modul pred polnocou (PST), piatok 3. augusta. Aktivujte si Rank Tracker modulu dnes kliknutím tu a nasledujúcich 4 jednoduchých krokov:

Pamätajte si, že to je exkluzívna ponuka na existujúcom trhu Samurai (a článok Samurai) iba zákazníci, a skončí o polnoci (.pst), piatok 3. augusta.

Po tomto dátume plán FREE biely pásik sa zníži na 10 kľúčových slov, a vyššia plány kľúčových slov sa prepne do maloobchodných cien, a dvakrát v cene. Takže ak nechcete nechať ujsť, teraz kliknite tu vidieť, ako aktivovať:

Eugene napísal 18 príspevok (y) pre Noble Samurai

82 Reakcie na "New Rank Tracker je živá, ale musíte ju aktivovať dnes ..."

 1. Chcela som vám poďakovať chalani pre vytvorenie takéhoto pevného produktu (tj Market Samurai) a neustále ho podporuje. Kúpil som si mnoho a mnoho nástrojov, v priebehu rokov, a to je jediný nástroj, aj naďalej používať. Vy tancu. Majte na prácu!

  Travis Van Slooten

  PS Vaša sadzby platené hodnosti sledovanie rozhodne konkurencieschopné, ako som bol ich ocenenie sa v posledných niekoľkých dňoch. Vy ste mi práve zachránil veľa peňazí. Vďaka !!

 2. Znie to dobre. Predpokladám, že je to 50 kľúčové slová naprieč všetkými účtami v rámci členských štátov? Nie 50 kľúčové slová každý. Aaron

  Na
  Support odpovedal:

  Správne, je to naprieč všetkými zariadeniami. Každý zaplatil Market Samurai licencie bude mať Rank Tracker plán k nemu pripojené, a všetky zariadenia budú používať rovnaké dáta a kvóty. Takže ak máte na trhu Samurai nainštalovaný na 3 počítačoch pomocou rovnakej registračné údaje, bude každá kópia bude prístup rovnaké dáta Rank Tracker z nášho cloudu.

  Ak máte aj na trhu Samurai a článku Samurai, budete mať celkovú kvótu 100.

  Dúfam, že vymaže to!

  Na zdravie,
  Tomáš

 3. Ahoj chalani, som rád Market Samurai! Avšak, tento príspevok bol cez vrchol. Viem, že z jeho vzrušujúce štart pre vás, ale tento článok opakovať kľúčové posolstvá príliš veľa. To by mohlo byť 1/3 dĺžky.

 4. Mnohí z nich sa pravdepodobne nariekať, že je potrebné platiť za sledovanie kľúčových slov s MS. Ak chcete hovoriť pravdu, taky som bol trochu sklamaný so zmenou na prvom mieste. Avšak, po prečítaní výhody nového Rank Tracker teraz prináša, ja som dokonca vážne uvažujete o nástupe do plánu Yellow Belt.

  Všetci vieme, že zmeny nie sú vždy vítaný, ale niekedy je to nutné, aby sa ďalej. Tím Noble Samurai definitívne uznal, že. V prípade, že som appalud vám chalani.

  Naďalej udržiavať v dobrej práci!

 5. Naozaj by som si prial pripojiť sa na zbrusu nový blog, ktorý uviedol, že by som chcel veľký
  dizajn pre moje webové stránky. Ako to mám urobiť? Ja nie
  naozaj ako tie, ktoré Vám po prihlásení
  up, takže sú tam nejaký budete môcť nahrať na webe?

 6. OMG milovať toto! Děkuju.

 7. Čo keď to nie je nutné / chcieť sledovacie služby cloud a radšej používať svoj kancelársky počítač?

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Kiril - sorry, ale nebudeme udržiavať staré Rank Tracker. Môžete si prečítať viac o tom v našej databázy Knowledge Base .

  Na
  Kiril odpovedal:

  @ Long-tail Disaster
  Problém s novým systémom, že je to absolútne nevhodné pre dlhodobé chvost. S dlhými chvosty budete musieť hľadať ~ 50 variantov všetky vaše hlavné kľúčové slová. Význam: 3 hlavné kľúčové slová * 50 variant = 150 kľúčové slová.

  A to je, na projekt. Voľný plán vzťahuje iba na 1/3 citátu potrebné pre naozaj malý projekt s dlhými chvosty, u väčších projektov by táto stupnica 2 alebo dokonca 3 krát toľko.

  Automation & Cloud & Long-tail
  Long tail doesn't require weekly updates on all keywords and with the cloud system you can't perform a manual fetch only whenever you need one (usually monthly), you either have to track a keyword (which will take the quota) or not – plus wait a week for it to update.

  Anyhow, as a customer I'm really confused now, if I want to track 10 projects I would have to give up $200 monthly to Market Samurai, in which case I might as well get a person to do the job and bunch of elite proxies for $5.

  Please advice guys, how and when are you going to address the long-tail projects issue?

  Vďaka

 8. 8

  Excellent company and product…. I really admire the high regard in which you hold your clientele…!

  On
  Cate Ferguson replied:

  I'm with Dave M – there is too often no regard for clientele and this page has just confirmed my already very high opinion of your organisation. Thanks for the thought, the effort and the consideration of need and ability to take advantage of you most generous plans.

 9. Hello

  I am following the instructions exactly as above, (upgrade to latest version, click Rank Tracker…)

  But when I click the Rank Tracker Module, I do not get the “Welcome to your new Rank Tracker” box, just the regular Rank Tracker window, thus I am unable to join the new Rank Tracker program.

  I have shut-down/restarted, but still the same.

  Would appreciate some assistance to get this working.

  Vďaka

  Mark

  On
  Noble Samurai replied:

  Hi Mark – sorry to hear you're having problems. I don't see a Market Samurai account under the email address you posted under, but if you contact our support team they'll be able to help!

 10. Lets do it!

 11. Good to hear you found a solution that works again! I will gladly pay money to keep this very important feature. ĎAKUJEME

 12. hi eugene,

  what if i already have market samurai and i only do less than 50 keywords tracking? is that already built in then? or do i have to buy again the program?

  On
  Noble Samurai replied:

  You don't need to buy anything, Guido, just download the new version, activate it as described, and you should be good to go! Contact our support team if you have any problems.

  On
  guido replied:

  it worked! thank you eugene!

 13. That seems like a pretty good deal to me, Eugene. Glad you guys were able to figure out a plan that worked good for almost everyone without having to go bankrupt!

 14. I must have just been too quick off the mark, as it's now working fine. Děkuju.

 15. Excellent news for marketers who use MS – and anyone who doesn't would be foolish not to sign up as more and more benefits to using it just keep stacking up!

 16. I love it guys! ever since the Penguin update, it has been next to impossible to get accurate rankings using the free tools out there. You have provided the solution and I am glad I got in early ;) Thank you market samurai.

 17. Just to clarify, the discounted prices are for life, even if we don't upgrade now, right? I would like to see how accurate the reporting is and then probably upgrade after a month…will the discount still be applicable. Also, what if I go for blue belt now and want to upgrade later, will the discount still apply?

  On
  Support replied:

  Hi Rahul – yes that is correct. As long as you subscribe by the 3rd August, you will have access to the discounted prices for life, regardless of when you upgrade.

 18. I can't actually see how to “buy” the upgrade plan.
  The link in MS takes me to a generic page and I see no actual buy/cart to pay.

 19. Nice development guys.

  I've already upgraded my plan but just have a question on reporting. Do you have plans to have a 'pretty' PDF export with ranking history options, eg compare 'now' to 'then'? I'm thinking of client reporting options but at the moment can only see an export data to .csv option.

  On
  Support replied:

  Hi Adrian – a number of customers have requested this feature, so we'll be looking into it :)

 20. Great News!!! Excellent work, well explained, well done…keep it up!!! I am so thankful to be part of your software upgrades. Specially knowing you have the best product for international users like myself.

 21. 21
  On July 26th, 2012 at 7:07 am
  tamara clausen said:

  I also cannot see how to “buy” the plan!!

  On
  Support replied:

  Hi Tamara – this knowledge base article may help you: http://support.noblesamurai.com/entries/21686602-how-to-upgrade-your-rank-tracker-plan

  If you still have problems, please contact our support team .

 22. Even though I've shifted into “mobile apps gear,” I still can't live without my Market Samurai. There's still a huge need for keyword, competitive and content research when it comes to mobile marketing.
  I've missed rank tracker. Thanks for bringing it back in a way that is both functional and truly sensitive to your customers' needs.

 23. Looking forward to using this more than I have so far…

 24. 24
  On July 26th, 2012 at 8:08 am
  Michael McMullin said:

  This is great news! Pity I'm on vacation right now and won't be back until after the August 3 deadline to upgrade my MS. Are there any alternative ways to get the 50 keyword plan?

  On
  Support replied:

  Hi Michael – I've created a ticket in our support system where we can help you with your query.

  On
  Michael McMullin replied:

  Fantastic service, thanks so much!

 25. I just want to say thank you for coming up with a great solution that we can live with! I have loved MS since I first bought it years ago and I was a little concerned about what solution would be put into place where the Rank Tracker was concerned (thoughts like “oh no, I hope we're not going to be bamboozled now” and “ruh roh will this be affordable?!”) but you've maintained your FABULOUS reputation and standing by coming up with this solution. Integrity is so rare in this biz but MS has continued to maintain the top spot for that!

 26. 26
  On July 26th, 2012 at 9:44 am
  Diego Caballero said:

  Hi, My market samurai won't show me any update available! i tried everything, I even deactivated it and tried activating it in my other computer. Čo mám robiť?

  On
  Support replied:

  Hi Diego, I'm not too sure what is happening there! Can you please submit a support ticket

 27. Wow. This is such good news. The old Rank Tracker was slow and befuddling, if the new is all you say, I'll be upgrading after seeing for myself ;-)
  Thanks for supporting your clients in such grand fashion. MS rocks!

 28. 28
  On July 26th, 2012 at 10:20 am
  Dave@rosarito-real-estate said:

  Thanks Guys,
  this Looks Neat!

  I have my 1st campaign set up.
  But I now see this message:
  “In order to track your ranking data you need to add at least one tracked Keyword”
  That's fine except I cannot figure out how/where to enter the keyword?
  Note, I did not have any existing campaigns in Rank Tracker but have named the new campaign, entered the URL etc.

  So where or where do I enter that keyword?

  Dave

  On
  Support replied:

  Hi Dave – The “Add Keywords” button is on the lower right once you're viewing the campaign. Check out our training dojo for more details!

 29. 29
  On July 26th, 2012 at 11:18 am
  AppInsomnia said:

  I think this is excellent news, great progress and talk about looking after your existing customers.

  In all my years of using MS I've been stunned by the continual updated. Some subscription services struggle to release updates, but you have done so much from a one time fee.

  So this new service and your excellent Free offer, along with the low cost upgrades is a total no brainer. I'm in!

  Just one question; aside from tracking keyword positions, I use the indexed page count considerably. I like to track that my sites are indexed and monitor any changes after Google updates its formulas. Will that data still be available?

  On
  Support replied:

  Hi AppInsomnia – it sure is, just check out the “Domain Metrics” feature…

 30. Dear Market Samurai Team,

  Same problem: I was facing a similar problem like Mark and Peter above. I uninstalled and reinstalled Market Samurai, upgraded to the latest version of Adobe Air. Still wasn't working.

  What worked for me: I went into File > Settings > Update (Clicked on the drop-down next to Dev Release and chose “Rank Tracker Beta” instead of “Stable Release” and then clicked the [Check Update] button. There was an update needed for Rank Tracker Beta. After this update, I went back and did the same steps as in the video and the Update options started showing up.

  So anyone facing a similar issue – update your Market Samurai version and the Rank Tracker Beta version inside the settings/update button and see if it works for you.

 31. Wow Thank you so much

  This is fantastic.

  Millions of Kisses

  Mary Sloane

 32. Good!

 33. Dobrý deň,
  If I sign up to a paid rank tracker plan is it on a month by month basis or will I be locked into it for a length of time and how much notice do you need to cancel?

  Can the Automatic Weekly Updates be sent to multiple email addresses and different addresses for separate campaigns?

  On
  Support replied:

  Hi Rozie – it's a month-to-month payment and you can cancel any time via our account system.
  The weekly updates go out as a single Email to your registered address – making them go out on a per-campaign basis is an interesting idea, why not post it to our Feature Suggestions forum and see who else likes it?

 34. Thank you for your great work – right here from Germany.
  Super Preis für Tracking und Linkreports. Auch wenn man erst nach dem 3.August ordert. Einfach nur zu empfehlen!

 35. Thanks for this guys. I appreciate the free plan considering the amount of trouble you've had to go to.

 36. Hi Gang,
  Am I being a thicko, Say yes and its a mawashi geri to the head!!!! Tried following the update procedure but NADA by way of new update for ranktracker. Followed the layout as above :-(

  Nick

 37. 37

  I am following the instructions exactly as above, (upgrade to latest version, click Rank Tracker…) (Like the guy from yesterday's comments)

  But when I click the Rank Tracker Module, I do not get the “Welcome to your new Rank Tracker” box, just the white Rank Tracker window. I have used just 5 KW, to make it faster. When I click on the window, it says “uploading data”, but nothing happens. It just sit there.
  I have shut-down/restarted, but still the same.

  Would appreciate some solution. Vďaka

  On
  Support replied:

  Hi Pavel – this will happen if you are not running the latest version of Adobe AIR. You can get the latest version here: http://get.adobe.com/air/

  If you still have problem you will need to contact support .

 38. Vďaka!

  Got it.
  Must have been tired late yesterday.
  Today it was easy as pie.

  S pozdravom
  Dave

 39. Thanks, guys! I went and grabbed the great deal – this is much appreciated! Keep up the good work.

  Reed

 40. Fantastic offer guys. I used the upgrade and….unlike any number of other bits if software….shock horror it worked perfectly :)

 41. Again, I must extend my gratitude to you guys. This version of MS' Rank Tracker is definitely freeing me from routines just for getting rank data.

  All the best for the MS team!

 42. Excellent deal, I was really waiting for it, since doing a manual update on my keywords every week blocked my MS for almost an hour (while I really wanted to explore new keywords :-).

  One question though, I read something about installing on multiple computers, can I do this with my one license? Or do you need 3 seperate licenses?

  On
  Support replied:

  Hi there!

  Thanks for your great feedback! We are very excited about the new Rank Tracker, and hope that our users feel the same way!

  With a paid copy of Market Samurai, you have up to 5 activations – meaning you can install and activate Market Samurai on up to 5 computers at one time. Because Rank Tracker is now on the cloud, you will be able access your campaigns from any of your installations (your quota will stay the same however, regardless of how many activations you have used). Hope this helps!

  Jeff
  Noble Samurai Support

 43. Nice bonus guys.

  Vďaka

  John

 44. You guys are first class. This has always been the best keyword tool ever and just got better. Thanks for the awesome prices too.

 45. 45

  Eugene and team, I followed your instructions, updated Air and then MS and it went without a hitch. I have to echo all the others in saying that yours is indeed a rare software company. Continuous improvement and value is what you provide and I thank you. I love the logo at the top right of the project settings screen – “there is no charge for awesomeness”. No charge, but certainly much appreciation!
  PS: Just ran my first rank tracker campaign – sweet!

 46. What a great tool !!!! Ďakujem :)

 47. 50 zadarmo Kľúčové slovo plán funguje dobre pre nás, a aktualizácie bolo naozaj ľahké. Ďakujem a pokračovať v dobrej práci!

 48. Skvelá práca, najmä nové funkcie pošty znie veľmi pohodlné.

 49. 49
  Na 28. júla 2012 v 06:03
  Team Beachbody povedal:

  Je to naozaj pekný a užitočný kus info. Som rád, že sa proste do tejto užitočné informácie s nami. Prosím, zostaňte nám informovaní, ako je tento. Vďaka za zdieľanie.

 50. Ahoj chalani,

  vďaka za veľké dielo Si ďalej!

  Idem na ďalšie dva roky, a nemáte prístup k ušľachtilým samuraja softvéru (internetové kaviarne iba!), Je tam iný spôsob, ako sa znova zaregistrovať a zabezpečiť nebudem byť vylúčené z nového 50 free Kľúčové plánu (I už aktuálny voľné 50 kľúčové slová).

  vďaka,
  Lukas

  Na
  Support odpovedal:

  Hi Lukas - vďaka za milé slová.
  Ako užívateľ beta, ste už zapísaní v pláne úvodnej sadzby - nemusíte sa znova zaregistrovať, budete mať 50 kľúčových slov plán základné navždy.

 51. 51
  Na 28. júla 2012 v 06:46
  Michael povedal:

  Som bol uložený svojej kampane.
  Želám si, aby som mohol vidieť všetky dáta na jeden hárok namiesto kliknutia do každej kampane. Ja v podstate majú iné miesto pre každú kampaň, pretože každý web potrebuje iné kľúčové slová.
  Viem, že to je robustný, ale je to stále objemné pocit a ťažko skočiť tam a späť medzi webové stránky.

 52. Skvelá práca Noble Samurai tím! Vytvorili ste úžasnú aktualizáciu s nádherným voľným voľby a veľmi reálna cenami upgrade. Mám rád nové cloud Rank Tracker !!! Plán Yellow Belt je nie premýšľať a Orange pás môže uspokojiť všetky tie potreby za pouhých $ 10 dolárov. Mám na mysli to, že si môžete untrack kľúčové slová a pridať nové. Ja viem, že je v mojom najlepšom záujme, aby zamerať sa na menšie množstvo kľúčových slov naraz, aby im pozornosť, ktorú potrebujú, a potom už len odbavenie na ne raz za čas fo údržbu. Plus abilty zmeniť plány na želanie so zľavou uzamknuté v Som tak šťastná s týmto produktom!

 53. 53

  Odkaz na znalostnej bázy nezdá sa, že riešenie v túto chvíľu.

  Na
  Support odpovedal:

  Hi Ryan - čo link je to? Vidím len dve v komentároch tak ďaleko a obaja pracujú pre mňa ... obráťte sa na podporu na http://noblesamurai.com/c/support , ak budete potrebovať ďalšiu pomoc!

 54. 50 Kľúčové slová zadarmo, to je úžasné. Väčšina ľudí zvyknutý potrebovať nič viac než to.

 55. 55
  Na 29. júla 2012 v 13:45
  Beatris @ mojich stránkach, povedal:

  Prečítal som veľa článkov o milenca blogger, okrem tento príspevok je naozaj pekný odsek, zachovať
  to hore.

 56. 56

  Ďakujem moc. Stále sa učím, ako používať program, a tak som sa držať sledovanie videa sa dozviete, ako používať Rank Tracker. Vážim si vašej pomoci a veľkorysosť!
  Požehnanie!
  PS tak Oceňujem, že ste nám umožňujú vykonať upgrade neskôr pre používanie viacerých slov za rovnakú cenu, ktorú máte teraz. To je topy!

 57. 57
  Na 31.júla 2012 v 08:23
  Benny povedal:

  Hi,

  Nemám rád nové Rank Tracker, len jednu aktualizáciu týždeň, to naštve.

  Ako môžem vrátiť k starému Rank Tracker?

  Ďakujem


  Support odpovedal:

  Ahoj Benny,

  Bohužiaľ nebudeme môcť naďalej podporovať starý systém Rank Tracker. Môžete si prečítať viac o tom v našom článku znalostnej bázy na http://support.noblesamurai.com/entries/21688061-why-can-ti-stay-with-the-original-rank-tracker

  Na zdravie,
  Jeff

 58. Vyzerá to dobre. Teším sa na použitie tohto; vďaka za päťdesiat voľných kľúčové slová. Raz týždenne je v poriadku pre mňa.

 59. Skvelý nástroj a podpora produktu! Nakupuje veľa high-end softvéru v minulosti, ale od tej doby na trhu Samurai, nikto prišiel nabudúce!

 60. To funguje veľmi dobre ďakujem. Páči sa mi, že sa automaticky aktualizuje každý týždeň.

 61. Wow! Naozaj úžasné! Ďakujem vám chalani moc. Skvelé produktov a služieb. Ja som vždy rád, že sme zakúpili na trhu Samurai. Bolo to nesmierne cenné pre nás.