New Rank Tracker Is LIVE, but you must activate it today…

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE Today we have some GREAT news: After many long weeks of coding (and over 80,000 lines of new code) we're really excited to unveil your New Rank Tracker System to you…

And we couldn't be happier with the result!

Now there's a ton of information in this blog post, but I wanted to be as thorough as possible to ensure you're able to get up and running with the new Rank Tracking system quickly and easily. In today's blog post I'll reveal:

 1. Three great new features you get with your new and 'improved' Rank Tracker
 2. How to get started with the NEW Rank Tracker in 4 easy steps
 3. Ako získať ZADARMO 50 kľúčových slov plán Rank Tracking (v hodnote až $ 22,50 za mesiac) aktiváciou Rank Tracker pred polnocou (Pacific Standard Time) Piatok 3. augusta
 4. Ako zamknúť vo svojom živote prístup k vášmu 50% Half-Price zľava na všetky vyššie kľúčových slov plánov Rank Tracker aktiváciou Rank Tracker pred polnocou (pst) v piatok 3. augusta
 5. Čo je jedinečné o našich nových Rank Tracker služby? A ako sa porovnáva s konkurenciou
 6. Čo musíte urobiť dnes ...

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Je potrebné aktivovať Rank Tracker modul dnes (alebo pred polnocou (PST) streda 3. augusta) zabezpečiť svoj ​​ZADARMO 50 Kĺúčové White Belt plán, a zámok v živote 50% polovičná cena zľava na všetky naše vyššie kľúčové slovo plány.

Pamätajte si, že je to exkluzívna ponuka pre existujúce Market Samurai (a článok Samurai) iba zákazníci, a skončí o polnoci (PST), piatok 3. augusta. Po tomto dátume plán FREE biely pásik sa zníži na 10 kľúčových slov a vyššej plány kľúčové slovo prepne do maloobchodných cien, a dvakrát v cene.

Ok, je tu veľa pokrytie, takže poďme začať.

Ako majiteľ Market Samurai (alebo článok Samurai) ste vážne SEO. Beriete na vedomie, že pre vás zlepšiť vaše hodnotenie, musíte sa najprv vystopovať.

Ako možno viete, pred niekoľkými mesiacmi, Google urobil zásadnú zmenu, ktorá silne ovplyvnila modul Rank Tracker na trhu Samurai a článku Samurai. Výsledkom je, že to bolo nutné obnoviť Rank Tracker od nuly ...

Tu sú len 3 skvelé nové funkcie sa dostanete do vášho nového A "Lepšie" Rank Tracker ...

Ak si pamätáte používať staré Rank Tracker, budete pripomenúť, ako frustrujúce to bolo načítať dáta.

Zakaždým, keď chcel skontrolovať rebríčku ste mali otvoriť trh Samurai alebo článok Samurai, ručne kliknite na tlačidlo, a potom krútiť palcami, zatiaľ čo vaše hodnotenie dát boli zhromaždené.

Ak ste mali viac ako niekoľko projektov, by tento proces trvať niekoľko hodín. No, to bol "starý Rank Tracker" ...

Tu je, čo je nové v systéme sledovania New Rank:

 • Automatické týždenné aktualizácie: Už máte na pamäti, pre kontrolu rebríčku každý týždeň, a potom ručne kliknutím na tlačidlo Aktualizovať tlačidiel a načítať nové rebríčku dát. Teraz si môžete len sedieť a relaxovať, ako náš nový Rank Tracker automaticky aktualizuje svoje kampane pre vás každý týždeň, bez toho aby ste museli pohnúť prstom.

 • Upozornenie e-mailom: Nielen, že nový Rank Tracker automaticky aktualizovať svoje kampane každý týždeň, ale tiež vám pošle e-mailom oznámenie, akonáhle bol aktualizovaný vaše hodnotenie dát. Takže teraz môžete zamerať svoju plnú pozornosť na vaše podnikanie, kým vaša e-mailová upozornenia príde.

 • Jednoduchšie rozhranie: Na rozdiel od starého Rank Tracker, ktorý vás utopila v mori čísel, jednoduché nové rozhranie našej novú hodnosť Tracker je analyzovať vaše hodnotenie vánok - najmä ak sa vám podarí viac webových stránok, kľúčové slová a kampane všetci v rovnakom čase.

A pretože nové zdroje Rank Tracking System poradí dát zo spoľahlivých poskytovateľov tretích strán, je to stabilnejší než kedy predtým.

Ako začať s Rank Tracker v 4 jednoduchých krokoch

  1. Otvorte Market Samurai alebo článok Samurai a aktualizácie na najnovšiu verziu

  1. Otvorte prvý projekt, ktorý chcete nahrať do Nového Rank Tracker

  1. Kliknite na Rank Tracker Modul pre aktiváciu ZADARMO 50 Kĺúčové White Belt plán

Poznámka: Okno príležitosti k uzamknutiu vo svojom voľnom 50 kľúčových slov White Belt plánu uzavrie v piatok 3. augusta. Ak nechcete prísť o svoj voľný 50 kľúčových slov White Belt plánu, musíte aktivovať Rank Tracker modul teraz. Pre viac informácií o vašom voľnom White Belt plánu, čítajte ďalej ...

  1. Pridať historické dáta Rank Tracker do oblakov

Ako vaše tvrdenie o slobodnom 50 Sledovanie plán Kĺúčové slovo poradí (v hodnote až $ 22,50 za mesiac) aktiváciou Rank Tracker do piatku 3. augusta.

Našou veľkou nádejou bolo, že by sme boli schopní ponúknuť ZADARMO hodnosť sledovanie plán pre súčasnú vlastníkmi aj na trhu Samurai a článku Samurai. Chceli sme, aby zabezpečili, že mnoho našich zákazníkov, ako je to možné by bolo úplne nedotknutá zmenami uloženými Google.

Takže sme analyzovali vzorky využitie našich existujúcich zákazníkov, a vyjednával agresívne s viac ako tucet rebríčku poskytovateľov dát, aby bolo možné pochopiť:

 1. Ak sa ZADARMO plán bol aj ekonomicky možné; a
 2. Čo ZADARMO plán bude obsahovať pre naše existujúce užívateľa

Dobrou správou je, že budeme schopní ponúknuť veľkú ZADARMO 50 Kĺúčové plán pre všetky existujúce zákazníkov na trhu Samurai a článku Samurai.

Analýza našich poradí údajov o využitie viac než v minulom roku, odhalil nasledujúce vzorec využitie pre našich existujúcich zákazníkov:

92% track menej ako 50 kľúčových slov
7% dráha medzi 51 až 500 kľúčových slov
1% dráha cez 500 kľúčových slov

Takže, ako vidíte, naša ZADARMO 50 kľúčových slov plán prekračuje potreby viac ako 92% našich súčasných zákazníkov. Čo znamená, že v prípade, že ste súčasťou tejto väčšiny, ktorá sledovať menej ako 50 kľúčových slov, budete mať prospech z plne automatizované hodnosti sledovanie (kde automaticky vyhľadať vaše rebríčku pre vás každý týždeň) a nebude musieť platiť penny za to.

Avšak, tam sú niektoré dôležité veci:

  1. Zatiaľ čo voľný plán bude zadarmo pre vás, to nie je zadarmo, aby nám - budeme platiť tisíce dolárov každý mesiac, vaším menom, upisovať tieto voľné plány. Sme nastaviť Freeline na úrovni, ktorá by mala uspokojiť drvivú väčšinu užívateľov (cez 92%), zatiaľ čo stanovenie výšky peňazí, ktoré musíme výdavky každý mesiac pre našich zákazníkov na udržateľnú úroveň. Uisťujeme vás, bude nám to k bankrotu, ale je to dôležité zdieľať, že ako budeme útratu pre tieto účty zadarmo, sme museli nakresliť čiaru niekde, a plán 50 kľúčových slov vytvára rovnováhu splnenie drvivú väčšinu potrieb užívateľa, rovnako ako správu našich priebežné náklady.

  1. Táto ponuka bude iba k dispozícii pre existujúce Market Samurai (a článok Samurai) vlastníkmi, alebo niekto, kto nakupuje na trhu Samurai do piatku 3. augusta - ako naši existujúci zákazníci a užívatelia Skúšobné verzie sú tí, ktorí budú najviac ovplyvnené zmenami, táto ponuka bude k dispozícii pre existujúce vlastnícke základne iba - každého, kto má plnú verziu na trhu Samurai alebo článku Samurai, ako aj všetky aktuálne skúšobné užívateľmi, ktorí upgrade na plnú verziu do piatku 3. augusta.

  1. After Friday the 3rd of August, the FREE plan for any new customers of Market Samurai will drop to 10 keywords per month - As there is a substantial ongoing cost in providing these FREE plans, the 50 keyword free plan is only available to existing owners (and anyone who upgrades to the full version before Friday the 3rd of August.With over 63,755 customers, you can start to understand why providing this FREE plan will cost us thousands of dollars per month.

   That's why we can only make this offer available to existing customers. Future customers will be limited to a 10 keyword / month plan.

 1. This FREE 50 keyword plan is equivalent to PAID plans that cost up to $22.50 a month - We've done a thorough analysis of the competition in the rank tracking service space. Most rank tracking services fail to provide a FREE plan at all, and have a minimum entry price of $29 to $49 a month just to sign up. This being the case, the actual value to you for a comparable 50 keyword plan is anywhere between $5 to $22.50 per month.Only existing customers, and those who purchase the full version of Market Samurai before Friday the 3rd of August, will be entitled to this free 50 keyword plan – which provides up to $22.50 per month of keyword ranking checks, for FREE.
Free 50 keyword white belt plan

Claim your FREE 50 keyword White Belt plan by activating your Rank Tracker Module Now. Remember, this is an exclusive offer for Market Samurai and Article Samurai owners ONLY and will expire at MIDNIGHT (PST) Friday the 3rd of August.

After this date the free keyword plan will be reduced to just 10 keywords.

To activate your Rank Tracker module and claim your FREE 50 Keyword Plan:

  1. Open Market Samurai or Article Samurai, and update to the latest version

 1. Click on the Rank Tracker Module tab, and your FREE 50 Keyword White Belt plan will automatically be activated. (For more information on how to get started with the new Rank Tracker Click Here )

How To Lock In Your LIFETIME 50% Half-Price Discount On ALL Rank Tracker Higher Keyword Plans

Our ranking usage data analysis shows that our 50 keyword plan will be more than adequate for over 92% of our customers.

However, if you're one of those who are in the 8% of users who track more than 50 keywords, then we want to make sure that we look after you too.

Before I reveal what the pricing plans are, it's important to review the competition and see what the cheapest available options are on the market to track more than 50 keywords on a weekly basis:

Competitor

A

B

C

D

Cheapest 50+ keyword plan

$49 / Month

$24 / Month

$19 / Month

$99 / Month

Keywords tracked

250

100

100

1000

Price / Keyword

$0.20

$0.24

$0.19

$0.10

So, if you need to track more than 50 keywords then the cheapest plan from competing services begins at $19 / month, and you can pay as much as $99 / month!

While this might seem like a lot, there are good reasons for the price. There are hard costs to providing an infrastructure to check large numbers of keywords.

When doing our analysis and pricing model we have two definite advantages over our competitors:

  • Väčšina cien konkurent je zameraný na SEO agentúr - spoločnosti s hlbokými vreckami. Agentúry často účtujú stovky alebo tisíce dolárov na svojich vlastných klientov každý mesiac, a preto si môžu dovoliť platiť vysoké sumy každý mesiac, aby si ich kľúčových rebríček aktualizovaný them.Agencies spravovať viac klientov - museli sledovať stovky či tisíce kľúčových slov každý mesiac. Cenová štruktúra plánov aktuálne ponúkaných na trhu odráža túto potrebu. Bohužiaľ, toto dá to mimo dosahu mnohých malých on-line podnikateľov, a to najmä v prípade, že potrebujete iba sledovať niekoľko stoviek kľúčové slová.

 • Väčšina našich konkurentov slúžiť relatívne malú klientsku základňu SEO agentúr - a tak sú schopní rozšíriť svoje náklady na infraštruktúru cez desiatky tisíc užívateľov, ako sme.

Vieme, kto sú naši zákazníci, a oni sú veľmi odlišné od SEO agentúr! Aj keď máme nejaké agentúry a SEO konzultantov pomocou nášho softvéru, väčšina našich užívateľov sú malé on-line podnikateľov, ktorí nemajú stovky dolárov mesačne vynaložiť na sledovanie ich poradie.

Vzali sme túto potrebu do úvahy pri prísť s vlastnými Umiestnenie sledovanie plánov.

Ak chcete zabezpečiť, že existujúci zákazníci získať najlepšie riešenie možné, budeme ponúkať dve sady plánov:

 1. Plány pre našich existujúcich zákazníkov (alebo novým zákazníkom, ktorí si zakúpia do piatku 3. augusta).
 2. Plány pre nových zákazníkov, ktorí si zakúpia po piatku 3. augusta

Tu je zoznam toho, čo naše plány budú pre službu Noble Samurai Rank Tracking:

Rank Tracker plán

Špeciálne Existujúce
Zákazník Ceny

) (Zaregistrujte sa do piatku 3. augusta)

Maloobchodné ceny


) (Registrácia Po Piatok 3. augusta)

White Belt

Kľúčové slová: 50
Cena / mesiac: ZADARMO
Cena / Kĺúčové slovo: ZERO
Kľúčové slová: 10
Cena / mesiac: ZADARMO
Cena / Kĺúčové slovo: ZERO

Yellow Belt

Kľúčové slová: 100
Cena / mesiac: 5 $
Cena / Kĺúčové slovo: 0,05 dolár
Kľúčové slová: 100
Cena / mesiac: 10 dolárov
Cena / Kĺúčové slovo: 0,10 dolárov

Oranžový pás

Kľúčové slová: 200
Cena / mesiac: 10 dolárov
Cena / Kĺúčové slovo: 0,05 dolár
Kľúčové slová: 200
Cena / mesiac: 20 dolárov
Cena / Kĺúčové slovo: 0,10 dolárov

Modrý pás

Kľúčové slová: 500
Cena / mesiac: $ 25
Cena / Kĺúčové slovo: 0,05 dolár
Kľúčové slová: 500
Cena / mesiac: $ 50
Cena / Kĺúčové slovo: 0,10 dolárov

Brown Belt

Kľúčové slová: 1000
Cena / mesiac: 40 dolárov
Cena / Kĺúčové slovo: 0,04 dolár
Kľúčové slová: 1000
Cena / mesiac: 80 dolárov
Cena / Kĺúčové slovo: 0,08 dolár

Black Belt

Kľúčové slová: 2500
Cena / mesiac: 99 dolárov
Cena / Kĺúčové slovo: 0,04 dolár
Kľúčové slová: 2500
Cena / mesiac: 198 dolárov
Cena / Kĺúčové slovo: 0,08 dolár

Takže, ak ste existujúci zákazník s 100 kľúčových slov, môžete sledovať vaše rebríčku za pouhých 5 dolárov za mesiac. To je len 0,05 dolár na kľúčové slovo - menej než štvrtina väčšina ponúk našich konkurentov!

Pre všetky existujúce zákazníkov (a pre každého, kto upgrade na plnú verziu Market Samurai do piatku 3. augusta), budete mať prístup ku všetkým našim maloobchodným plány, ale v 50% Half-cena Zľava!

Ak budete študovať plány vyššie, uvidíte, že aj naše budúce maloobchodné plány (ktoré spúšťajú, iba pre nových zákazníkov, ktorí si zakúpia po piatku 3. augusta) majú cenu za kľúčovým slovom menej ako polovica z väčšiny ponuky našej konkurencie. Ak chcete získať rovnakú cenu za kľúčovým slovom od konkurenčných služieb, tak budete musieť stráviť minimálne 99 dolárov za mesiac!

Boli by sme radi, aby boli schopní ponúknuť ZADARMO prebiehajúce Rank Tracking všetkým našim postihnutým používateľom, ale z dôvodov, som sa už vzťahuje, ekonomicky je to jednoducho nie je možné.

Naša 50 kľúčové slovo ZADARMO plán, ktorý zodpovedá potrebám viac ako 92% našich zákazníkov, nás bude stáť tisíce dolárov každý mesiac na úhradu.

Ak ste jeden z mála, ktorý sleduje viac ako 50 kľúčových slov (a ste existujúci zákazník), sme schopní dať vám špeciálne ceny - menej ako štvrtinu ceny našich konkurentov.

Každý, kto si zakúpi náš produkt po piatku 3. augusta budú môcť vybrať z našich maloobchodných plánov, ktoré sú stále veľkú hodnotu - na menej ako polovicu ceny väčšiny našich konkurentov.

Ak chcete vidieť, ako zmeniť svoj plán, sa len pozerať na video nižšie.

Ako zmeniť svoj plán Rank Tracker

50 Percent Discount

Lock vo vašom živote 50% Half-cena zľava na všetky vyššie kľúčových plánov aktiváciu Rank Tracker modul teraz. Pamätajte si, že je to exkluzívna ponuka pre Market Samurai a článku Samurai vlastníkov LEN a skončí o polnoci (PST) piatok 3. augusta.

Po tomto dátume všetky vyššie plány kľúčových slov prepne do maloobchodných cien, a dvakrát v cene.

Ak chcete aktivovať Rank Tracker modulu a tvrdí, že svojho života 50% polovičnú zľavu z ceny na všetky vyššie kľúčových slov plánov:

  1. Otvorte Market Samurai alebo článok Samurai, a aktualizácie na najnovšiu verziu

 1. Kliknite na kartu Rank Tracker modulu a váš 50% polovičná cena zľava bude zavretý v na celý život. (Pre viac informácií o tom, ako začať s novým Rank Tracker kliknite tu )

Prečo Nový Rank Tracker poskytnúť Týždenná aktualizácia?

S niekoľkými málo výnimkami, väčšina našich konkurentov poskytujú iba týždenné poradí aktualizácií, a za dobrých dôvodov:

  • Ak pravidelne sledovať rebríčku si všimnete denné výkyvy vo vašich výsledkoch. Táto denná "šum" skresľuje skutočný obraz toho, čo sa deje s vaším rankings.The drvivej väčšine SEO expertov skontrolovať, či ich poradie na týždenného či dvojtýždňového báze. Je všeobecne známe, medzi SEO kruhoch, že kontrola rebríčku častejšie, než to poskytuje len malú hodnotu. Je to ekvivalent sledovanie cenu akcií svojich akcií na jednu minútu od minúty základe. Je to príliš zrnitý poskytovať žiadne zmysluplné alebo žalovateľné trendy.

 • Tam je skutočné, hmatateľné ťažké náklady na poskytovanie veľké množstvo kľúčových slov rebríčku. Tam je významná infraštruktúra, ktorá musí byť postavená tak, aby vyhľadať milióny kľúčových slov mesačne. Zaistenie týždenné rebríčka znamená, že štyri kontroly mesačne na keyword.Providing denné rebríčku zahŕňa sedem krát toľko kľúčových slov, vyhľadávanie, čo znamená priamo do sedemkrát cenu. Služby, ktoré poskytujú denné rebríčku sú výrazne drahšie na kľúčové slovo sledovať - ​​a je to tak správne!

V záujme zachovania kľúčových slov rebríčku tak prístupné a čo možno najdostupnejšie, našim zákazníkom, sme sa rozhodli najprv poskytnúť len týždenné poradí správ. Avšak, ak existuje dostatočný požiadavka môžeme zaviesť možnosť okamžitej platené aktualizácie v budúcnosti.

Čo je jedinečné o našich nových Rank Tracker služby? Ako to v porovnaní s konkurenciou?

Ak ste naozaj použiť modul Rank Tracker pred, alebo ste si to overil na chvíľu, tu je rýchla rekapitulácia jeho unikátnych vlastností (ďalej byť len štvrtinu ceny konkurencie).

Hovorí sa, že "spätná väzba je raňajky šampiónov", a od začiatku Rank Tracker bol navrhnutý tak, aby rýchlu spätnú väzbu o "účinkoch" vášho SEO link-stavebné práce a SEO stratégie.

  1. Rank Tracker kontroluje nielen svoje umiestnenie v 3 veľkých vyhľadávačov, ale tiež hlási počet odkazov, ktoré smerovali ku každému z vašich poradí stránok - Typicky, ako vaša link-stavebné práce sa zvyšuje, uvidíte nárast v počte odkazov, nasledované zvýšením svoje hodnotenie. Je to predstihový ukazovateľ na rebríčku, a to iba Noble Samurai Rank Tracker ponúka túto funkciu. (SEO profesionáli milujú túto funkciu - pretože poskytuje dôkazy o všetku tú tvrdú link-stavebné práce, ktorú som robil)

  1. Rank Tracker vám ukáže poradí pre každú webovú stránku, ktorú Control - je to bežné v modernom SEO používať viac domén zaradiť na kľúčové slová. Väčšina ostatných Rank sledovacie služby môžu sledovať iba jednu doménu, a to iba tí najvyššie hodnotenie držíte. My vám umožní sledovať ľubovoľný počet domén, rovnako ako špeciálny URL, ako je YouTube videá. Ukážeme vám všetky rebríčku si držia v top 100 výsledkov len najvyšší z nich nie je.

  1. Rank Tracker umožňuje sledovať neobmedzený počet domén na jednom kľúčové slovo - Väčšina ostatných hodnosť sledovanie riešenie na trhu účtovať svojim zákazníkom založený na koncepte s názvom "kľúčové slovo pary". Ak chcete sledovať vaše kľúčové slovo poradí na kľúčové slovo pre 5 rôznych doménach, tak musíte zadať, že kľúčové slovo v 5 krát, jesť do vašej mesačnej kvóty. V Rank Tracker, ktorý bude počítať iba ako jediný slovo - tak, aby vaše kľúčové slovo kvóta ide oveľa ďalej.

  1. Rank Tracker umožňuje sledovať poradí na Web 2.0 stránok (napr. YouTube a Squidoo), ktoré môžete ovládať, ale nevlastní - Mnohé riešenia k obmedzeniu trhu si len sledovanie stránok na jednej doméne, alebo núti vás sledovať každú Web 2.0 stránky ako ďalšie "kľúčové slovo páru", jesť do vášho obmedzeného kľúčových slov kvóty. Ako iste viete, stránky YouTube a Web 2.0 často tvoria podstatnú súčasť moderného SEO. Iba Rank Tracker vám umožňuje pridať toľko Web 2.0 webových stránok, ako sa vám páči - a iba pomocou do jediného kľúčového slova vášho týždenný kvóty.

  1. Rank Tracker podporuje celý rad jazykov vyhľadávače a krajín kombináciách - hovoriť s mnohými poskytovateľov hodnosť sledovanie dát sme si uvedomili, že len veľmi málo podporiť množstvo jazyka a krajiny kombináciou dostupných v Google a hlavných vyhľadávačov. Market Samurai sa stala veľmi populárnou pre non-US, non-anglicky hovoriacich zákazníkov, pretože sme pracovali veľmi tvrdo na podporu sprava doľava jazyky, ako je hebrejčina, a "Unicode" jazyky, ako napríklad japončinu a čínštinu. Poskytovateľ dát sme vybrali, je jedným z mála, ktorý je schopný poskytnúť plnú škálu kombinácií Language / Country.

 1. Rank Tracker spravuje problematiku Google "lokalizácia" a "prispôsobenie" - Google sa často servíruje rôzne rebríčku stránky založené na tom, kde ste nachádza. Google tiež prispôsobí výsledky vyhľadávania na základe webov, ktoré často navštevujete. Tento "lokalizácia" a "personalizácia" správanie môže byť veľmi náročné získať objektívny súbor všeobecných výsledkov vyhľadávania ako meradlo pre vaše SEO activities.As výsledok, môžete často vidieť veľmi rozdielne výsledky vyhľadávania Google z vašej vlastnej webové prehliadače ako čo a správy hodnosť sledovanie služby. Poradie poskytovateľ dát sme zvolili robí vynikajúcu prácu odstránenie týchto skreslenie z výsledkov.

Čo musíte urobiť dnes ...

  1. Ak ste existujúci Market Samurai alebo článok Samurai zákazníkov a sledovať menej ako 50 kľúčových slov - aktivovať dnes (alebo pred polnocou (PST) streda 3. augusta) a budete zabezpečiť váš ZADARMO 50 kľúčových slov, biely opasok plán na celý život. Naše dáta o využití ukazuje, že toto je viac než dosť pre viac ako 92% našich zákazníkov.

  1. Ak ste súčasťou hŕstku zákazníkov, ktorí potrebujú sledovať viac ako 50 kľúčových slov - Zapnutie dnes (alebo pred polnocou (PST) Piatok 3. augusta) a budete uzamknúť celoživotný prístup k našim vyšším plány kľúčových slov vo 50 % polovičnú zľavu z ceny (čo je menej ako štvrtinu ceny väčšiny našej konkurencie).

 1. Ak ste nikdy nepoužívali Rank Tracker skôr, teraz je najlepší čas začať. Aktivácia dnes (alebo pred polnocou (PST) streda 3. augusta) a budete zabezpečiť váš ZADARMO 50 kľúčových slov White Belt plán, a DOŽIVOTNÁ prístup ku všetkým našim vyšších plánov kľúčových slov na 50% za polovičnú cenu zľavou, ak budete potrebovať, aby upgradovať v budúcnosti.

Len pre pripomenutie, aby ste získali prístup k novým Rank Tracker, všetko, čo potrebujete urobiť, je:

  1. Otvorte Market Samurai alebo článok Samurai, a aktualizácie na najnovšiu verziu

 1. Kliknite na kartu Rank Tracker Modul pre aktiváciu ZADARMO 50 Kĺúčové White Belt plán. (Pre viac informácií o tom, ako aktivovať Rank Tracker modul Click Here )

A konečne, obrovský ďakujem za všetku neuveriteľnú podporu a povzbudenie, ktoré sme dostali od našich zákazníkov - a na 1218 oddaných užívateľov, ktorí sa drahocenný čas mimo svoje plány na účasť v Beta. Dostali sme nejaké vynikajúcu spätnú väzbu, a robil mnoho vylepšení softvéru ako výsledok.

Dúfame, že budete môcť využívať nový Rank Tracking systému, a ak budete mať nejaké otázky, ktoré nie sú zodpovedané priamo v tomto príspevku, neváhajte a spýtajte sa ich, v komentároch nižšie.

Teplé pozdravy,

Eugene Ware
Generálny riaditeľ
Noble Samurai

PS Ak chcete požiadať ZADARMO 50 kľúčových slov plán, a zámok vo vašom živote prístup k vášmu zľavou 50% za polovičnú cenu na všetkých vyšších kľúčových slov plánov, musíte aktivovať NEW Rank Tracker modul pred polnocou (PST) piatok 3. augusta. Aktivujte svoj ​​Rank Tracker modul dnes , kliknite tu a nasledujúcich 4 jednoduchých krokov:

Pamätajte si, že je to exkluzívna ponuka pre existujúce Market Samurai (a článok Samurai) iba zákazníci, a skončí o polnoci (PST) streda 3. augusta.

Po tomto dátume plán FREE biely pásik sa zníži na 10 kľúčových slov a vyššej plány kľúčové slovo prepne do maloobchodných cien, a dvakrát v cene. Takže ak nechcete nechať ujsť, teraz kliknite tu sa dozviete, ako aktivovať:

Eugene napísal 17. miesto (y) pre Noble Samurai

82 Reakcia na "Nové Rank Tracker je živá, ale musíte ju aktivovať dnes ..."

 1. Len som vám chcel poďakovať ľudí pre vytvorenie takej odolný produkt, (tj Market Samurai) a pre trvalo podporovať. Kúpil som si mnoho mnoho nástrojov, v priebehu rokov, a to je jediný nástroj, ktorý aj naďalej používať. Vy rocku. Majte na prácu!

  Travis Van Slooten

  PS Vaše ceny za platené rank sledovanie sú určite konkurencieschopná, ako som ich ocenenie z posledných pár dní. Vy ste mi práve zachránil veľa peňazí. Vďaka!

 2. To znie dobre. Predpokladám, že je to 50 kľúčových slov naprieč všetkými účtami v rámci členských štátov? Nie 50 kľúčových slov každý. Aaron

  Dňa
  Podpora odpovedal:

  Správne, je to vo všetkých zariadeniach. Každý zaplatil Market Samurai licencie bude mať Rank Tracker plán k nemu pripojené, a všetky zariadenia budú používať rovnaké dáta a kvóty. Takže ak máte Market Samurai inštalovaný na 3 počítačoch využívajúcich rovnaké registračné údaje, bude každá kópia prístup k rovnakým dátam Rank Tracker z nášho cloudu.

  Ak máte aj na trhu Samurai a článok Samurai, budete mať celkovej kvóty 100.

  Dúfam, že vymaže to!

  Na zdravie,
  Tomáš

 3. Ahoj chalani, som rád Market Samurai! Avšak, tento príspevok bol cez vrchol. Viem, že jeho vzrušujúce štart pre vás, ale tento článok opakovať kľúčové posolstvá príliš veľa. To by mohlo byť 1/3 dĺžky.

 4. Mnohí z nich sa pravdepodobne nariekať, že je potrebné platiť za sledovanie kľúčových slov s členskými štátmi. Ak chcete hovoriť pravdu, taky som bol trochu sklamaný so zmenou na prvom mieste. Avšak, po prečítaní výhody novej Rank Tracker teraz prináša, som ešte vážne premýšľal o nástupe do plánu Yellow Belt.

  Všetci vieme, že zmeny, ktoré nie sú vždy vítané, ale niekedy je to nevyhnutné, aby sa ďalej. Tím Noble Samurai určite známe, že. V prípade, že som appalud ľudí.

  Naďalej udržiavať v dobrej práci!

 5. Naozaj by som si prial pripojiť sa na zbrusu nový blog, keď povedal, že by som rád veľký
  návrh na mojich webových stránkach. Ako to mám urobiť, že? Vôbec sa mi nepáči
  skutočne ako tie, ktoré sú vám po prihlásení
  up, takže existujú nejaké budete môcť nahrať na stránky?

 6. OMG Láska to! Ďakujem.

 7. Čo keď nepotrebujem / chcieť sledovacie služby cloud a radšej používať svoj kancelársky počítač?


  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Kiril - Ospravedlňujem sa, ale nebudeme sa udržuje starej Rank Tracker. Môžete si prečítať viac o tom v našom článku databázy Knowledge Base .

  Na
  Kiril odpovedal:

  @ Long-tail Disaster
  Problém s novým systémom je, že je úplne nevhodný pre dlhé-chvost. S dlhými chvosty budete musieť hľadať pre ~ 50 variácií všetkých vašich hlavných kľúčových slov. Význam: 3 hlavné kľúčové slová * 50 = 150 variantov kľúčových slov.

  A to je, podľa projektu. Zadarmo Plán sa týka iba 1/3 z citátu potrebné pre naozaj malé projekty s dlhými chvostami, u väčších projektov by škálovať 2 alebo dokonca 3 krát toľko.

  @ Automation & Cloud & Long-tail
  Dlhý chvost nevyžaduje týždenné aktualizácie na všetky kľúčové slová a cloud systému, ktorý nemôže vykonať manuálnu priniesť len keď budete potrebovať jeden (spravidla mesačne), môžete buď sledovať kľúčové slovo (ktoré bude mať kvótu) alebo nie - a čakať týždeň na to, aby aktualizovať.

  Tak či onak, ako zákazník som naozaj zmätený, keď chcem sledovať 10 projektov by som sa vzdať 200 dolárov mesačne na trhu Samurai, v tom prípade by som mohol tiež dostať sa človek robiť prácu a veľa elitných proxy za 5 dolárov.

  Prosím o radu ľudí, ako a kedy budete riešiť dlhý chvost projekty problém?

  Vďaka

 8. 8
  Na 25 júli 2012 v 08:04
  DAVE povedal:

  Vynikajúca spoločnosť a produkt .... Obdivujem vysokú zreteíom v ktorej držíte svojej klientely ...!


  Cate Ferguson odpovedal:

  Ja som s Daveom M - tam je príliš často bez ohľadu na klientelu a táto stránka práve potvrdil svoju už tak veľmi vysokú mienku o vašej organizácii. Vďaka za myslenie, úsilie a zváženie potreby a schopnosť využiť vás najviac veľkorysé plány.

 9. Ahoj

  Som pokynov presne tak ako je uvedené vyššie, (upgrade na najnovšiu verziu, kliknite Rank Tracker ...)

  Ale keď som kliknite na Rank Tracker modul, ja to nechápem "Vitajte na vašom novom Rank Tracker" pole, len obyčajné okno Rank Tracker, tak som schopný sa pripojiť k novej Rank Tracker program.

  Som shut-down/restarted, ale stále rovnaký.

  Chcel by som oceniť nejakú pomoc a stiahni prácu.

  Vďaka

  Značka


  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Mark - ľúto máte problémy. Nevidím účet Market Samurai pod e-mailovú adresu, ktorú ste vyslaný v rámci, ale ak sa obrátite na našu podporu tímu, že budú schopní pomôcť!

 10. Lets do it!

 11. Good to hear you found a solution that works again! I will gladly pay money to keep this very important feature. THANKS

 12. 12

  hi Eugene,

  Čo keď už mám na trh samuraja a ja len to menej ako 50 kľúčových slov sledovanie? je, že už postavený v roku a potom? alebo to budem musieť znova kúpiť program?


  Noble Samurai odpovedal:

  Nemusíte nič kupovať, Guido, stačí stiahnuť novú verziu, aktivujte ho, ako je popísané, a mali by ste byť dobré ísť! Kontaktujte náš tím podpory , ak máte nejaké problémy.

  Dňa
  Guido odpovedal:

  to fungovalo! ďakujem Eugene!

 13. To sa zdá ako celkom dobré riešenie pre mňa, Eugene. Som rád, že ste boli schopní vymyslieť plán, ktorý pracoval dobre pre takmer každého, bez toho aby museli skrachovať!

 14. Musel som jednoducho príliš rýchly od pravdy, ako je to teraz pracuje pokutu. Ďakujem.

 15. 15

  Vynikajúci správou pre obchodníkov, ktorí používajú MS - a každý, kto nemá by pochabé nepodpísať, ako viac a viac výhod pre jeho použitie stačí držať stohovanie až!

 16. 16

  Milujem to chlapci! od tej doby aktualizácie Penguin, bolo takmer nemožné získať presné poradie pomocou bezplatné nástroje tam vonku. Tie poskytli riešenie a som rád, že som sa dostal na začiatku roka ;) Ďakujem trhu samuraja.

 17. Len pre upresnenie, že zvýhodnené ceny sú pre život, aj keď nemáme upgradovať teraz, že jo? Chcel by som vidieť, ako presný reporting je a pravdepodobne aktualizovať po mesiaci ... bude stále zľava použiteľné. Tiež, čo keď pôjdem na modrej pás teraz a chcem upgradovať neskôr, bude zľava ešte platí?

  Na
  Podpora odpovedal:

  Hi Rahul - áno, to je pravda. Tak dlho, ako si objednať od 3. augusta, budete mať prístup k zvýhodnené ceny pre život, bez ohľadu na to pri upgrade.

 18. 18

  Nemôžem skutočne vidieť, ako sa "kúpiť" plán upgradu.
  Odkaz na MS ma vezme na všeobecný stránku a ja nevidím žiadny skutočný Kúpiť / vozík na zaplatenie.

 19. Pekné vývoj chlapci.

  Už som upgradovať môj plán, ale len dotaz na podávanie správ. Máte v pláne mať "peknú" exportovať do PDF s možnosťou rebríčku histórie, napr porovnať 'teraz' to ', potom'? Premýšľam o možnosti klienta výkazníctva, ale v okamihu, keď je vidieť len export dát do voľby. CSV.

  Na
  Podpora odpovedal:

  Ahoj Adrian - počet zákazníkov požiadali túto funkciu, tak sa pozrieme na to :)

 20. Skvelé správy! Skvelá práca, dobre vysvetlil, dobre urobil ... Len tak ďalej! Som tak vďačný, že súčasťou upgrade softvéru. Špeciálne, keď máte najlepší produkt pre medzinárodnú užívateľa, ako som ja.

 21. 21
  Na 26 júli 2012 v 07:07
  Tamara Clausen povedal:

  Ja tiež nevidím, ako sa "kúpiť" plán!

  Na
  Podpora odpovedal:

  Ahoj Tamara - táto znalostnej bázy článok vám môže pomôcť: http://support.noblesamurai.com/entries/21686602-how-to-upgrade-your-rank-tracker-plan

  Ak máte stále problémy, obráťte sa na náš tím podpory .

 22. Aj keď som sa presunul do "mobilné aplikácie zariadenia," Stále nemôžem žiť bez môjho Market Samurai. Je tu stále obrovská potreba kľúčového slova, konkurenčné a obsah výskumu, pokiaľ ide o mobilný marketing.
  Cnelo sa mi Rank Tracker. Vďaka za prinášať to späť tak, že je funkčný a skutočne citlivá na potreby svojich zákazníkov.

 23. Tešíme sa na použitie tohto viac, než som doteraz ...

 24. 24
  Na 26 júli 2012 v 08:08
  Michael McMullin povedal:

  To je skvelá správa! Škoda, že som na dovolenke a teraz sa nevráti až po uplynutí lehoty 3.srpna upgradovať svoje MS. Existujú nejaké alternatívne spôsoby, ako získať kľúčové slovo plán 50?

  Na
  Podpora odpovedal:

  Hi Michael - vytvoril som si letenku do nášho systému podpory, kde vám môžeme pomôcť s vaším dotazom.


  Michael McMullin odpovedal:

  Fantastický služba, vďaka moc!

 25. 25
  Na 26 júli 2012 v 09:24
  K povedal:

  Len som chcel povedať, ďakujem vám za prichádza s veľkou riešenie, ktoré môžeme žiť s! Milovala som MS, pretože som prvýkrát kúpil pred rokmi a bol som trochu obavy, aké riešenie by bolo dať na miesto, kde Rank Tracker bol dotyčný (myšlienky ako: "Ach nie, dúfam, že to nebude hneď napálil" a "ruh roh to bude dostupné?!"), ale ste udržiava svoje báječné povesť a postavenie, keď prišiel s týmto riešením. Integrita je tak vzácne v tomto biznise, ale MS stále udržuje prvé miesto na to!

 26. 26
  Na 26 júli 2012 v 9:44 am
  Diego Caballero povedal:

  Hi, My market samurai won't show me any update available! i tried everything, I even deactivated it and tried activating it in my other computer. What can I do?

  On
  Support replied:

  Hi Diego, I'm not too sure what is happening there! Can you please submit a support ticket

 27. Wow. This is such good news. The old Rank Tracker was slow and befuddling, if the new is all you say, I'll be upgrading after seeing for myself ;-)
  Thanks for supporting your clients in such grand fashion. MS rocks!

 28. 28
  On July 26th, 2012 at 10:20 am
  Dave@rosarito-real-estate said:

  Thanks Guys,
  this Looks Neat!

  I have my 1st campaign set up.
  But I now see this message:
  “In order to track your ranking data you need to add at least one tracked Keyword”
  That's fine except I cannot figure out how/where to enter the keyword?
  Note, I did not have any existing campaigns in Rank Tracker but have named the new campaign, entered the URL etc.

  So where or where do I enter that keyword?

  Dave

  On
  Support replied:

  Hi Dave – The “Add Keywords” button is on the lower right once you're viewing the campaign. Check out our training dojo for more details!

 29. 29
  On July 26th, 2012 at 11:18 am
  AppInsomnia said:

  I think this is excellent news, great progress and talk about looking after your existing customers.

  In all my years of using MS I've been stunned by the continual updated. Some subscription services struggle to release updates, but you have done so much from a one time fee.

  So this new service and your excellent Free offer, along with the low cost upgrades is a total no brainer. I'm in!

  Just one question; aside from tracking keyword positions, I use the indexed page count considerably. I like to track that my sites are indexed and monitor any changes after Google updates its formulas. Will that data still be available?

  On
  Support replied:

  Hi AppInsomnia – it sure is, just check out the “Domain Metrics” feature…

 30. Dear Market Samurai Team,

  Same problem: I was facing a similar problem like Mark and Peter above. I uninstalled and reinstalled Market Samurai, upgraded to the latest version of Adobe Air. Still wasn't working.

  What worked for me: I went into File > Settings > Update (Clicked on the drop-down next to Dev Release and chose “Rank Tracker Beta” instead of “Stable Release” and then clicked the [Check Update] button. There was an update needed for Rank Tracker Beta. After this update, I went back and did the same steps as in the video and the Update options started showing up.

  Takže každý, čelia podobným problém - aktualizovať svoje Market Samurai verzii a Rank Tracker Beta verzii vnútri tlačidlá nastavenia / aktualizácie a uvidíme, či to funguje u vás.

 31. Wow Ďakujem moc

  To je fantastické.

  Milióny bozky

  Mary Sloane

 32. To je dobre!

 33. 33

  Dobrý deň,
  Ak som sa zaregistrovať na platené Rank Tracker plánu je na mesiac mesiac základe, alebo mi bude uzamknutý do neho po dlhú dobu a koľko Oznámenie sa budete musieť zrušiť?

  Môžu Aktualizácia Automatické Týždenný byť zaslaná na viac e-mailových adries a rôznych adries pre jednotlivé kampane?

  Dňa
  Podpora odpovedal:

  Ahoj Rozi - je to platba mesiac po mesiaci, a môžete zrušiť kedykoľvek prostredníctvom nášho účtu systému.
  Týždenné aktualizácie vyjsť ako jeden e-mail na Vami zadanú adresu - čo je ísť von na jednotlivé kampane je zaujímavý nápad, prečo nie poslať ho na našich funkcií Návrhy fóre a zistiť, kto iný to páči?

 34. Ďakujeme vám za vašu skvelú prácu - tu z Nemecka.
  Super Preis für Tracking und Linkreports. Auch wenn man erst nach dem 3.augusta ordert. Einfach nur zu empfehlen!

 35. Vďaka za tento chlapci. Vážim si bezplatný plán s ohľadom na množstvo problémov, ktoré ste museli ísť.

 36. Ahoj Gang,
  Som, že thick, Say Yes a jeho a mawashi geri na hlavu!! Snažil po postupe aktualizácie, ale NADA formou novej aktualizácie pre ranktracker. Nasledoval rozvrhnutie ako je uvedené vyššie :-(

  Nick

 37. 37
  Dňa 27.července 2012 v 00:03
  Pavol povedal:

  Som pokynov presne tak ako je uvedené vyššie, (upgrade na najnovšiu verziu, kliknite Rank Tracker ...) (Ako chlap z včerajších komentárov)

  Ale keď som kliknite na Rank Tracker modul, ja nechápem "Vitajte na vašom novom Rank Tracker" pole, len okná biela Rank Tracker. Použil som len 5 KW, aby sa to rýchlejšie. Keď kliknem na okno, hovorí, že "nahrávanie dát", ale nič sa nedeje. Je tam len tak sedieť.
  Som shut-down/restarted, ale stále rovnaký.

  Chcel by som oceniť nejaké riešenie. Vďaka


  Podpora odpovedal:

  Hi Pavel – this will happen if you are not running the latest version of Adobe AIR. You can get the latest version here: http://get.adobe.com/air/

  If you still have problem you will need to contact support .

 38. Vďaka!

  Got it.
  Must have been tired late yesterday.
  Today it was easy as pie.

  Best Regards
  Dave

 39. Thanks, guys! I went and grabbed the great deal – this is much appreciated! Keep up the good work.

  Reed

 40. Fantastic offer guys. I used the upgrade and….unlike any number of other bits if software….shock horror it worked perfectly :)

 41. Again, I must extend my gratitude to you guys. This version of MS' Rank Tracker is definitely freeing me from routines just for getting rank data.

  All the best for the MS team!

 42. Excellent deal, I was really waiting for it, since doing a manual update on my keywords every week blocked my MS for almost an hour (while I really wanted to explore new keywords :-) .

  One question though, I read something about installing on multiple computers, can I do this with my one license? Or do you need 3 seperate licenses?

  On
  Support replied:

  Hi there!

  Thanks for your great feedback! We are very excited about the new Rank Tracker, and hope that our users feel the same way!

  With a paid copy of Market Samurai, you have up to 5 activations – meaning you can install and activate Market Samurai on up to 5 computers at one time. Because Rank Tracker is now on the cloud, you will be able access your campaigns from any of your installations (your quota will stay the same however, regardless of how many activations you have used). Hope this helps!

  Jeff
  Noble Samurai Support

 43. Nice bonus guys.

  Vďaka

  John

 44. You guys are first class. This has always been the best keyword tool ever and just got better. Thanks for the awesome prices too.

 45. 45

  Eugene and team, I followed your instructions, updated Air and then MS and it went without a hitch. I have to echo all the others in saying that yours is indeed a rare software company. Continuous improvement and value is what you provide and I thank you. I love the logo at the top right of the project settings screen – “there is no charge for awesomeness”. No charge, but certainly much appreciation!
  PS: Just ran my first rank tracker campaign – sweet!

 46. What a great tool !!!! Thank you :)

 47. The 50 free keyword plan works fine for us and update was really easy to make. Thank you and keep up the good work!

 48. Excellent work, especially the new mail function sounds very comfortable.

 49. 49
  On July 28th, 2012 at 6:03 am
  Team Beachbody said:

  It's really a nice and helpful piece of info. I am glad that you simply shared this helpful info with us. Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

 50. Hi guys,

  thanks for the great work you´re going!

  I am travelling for the next two years and don´t have access to noble samurai software (internet cafes only!), is there another way to re-register and ensure I won´t be excluded from the new 50 free keywords plan (I already have the current free 50 keywords).

  thanks,
  Lukas

  On
  Support replied:

  Hi Lukas – thanks for the kind words.
  As a beta user, you're already enrolled in the introductory-rate plan – you don't need to sign up again, you'll have the 50-keyword base plan forever.

 51. 51
  On July 28th, 2012 at 6:46 am
  Michael said:

  I have loaded my campaigns.
  I wish I could see all the data on one sheet instead of clicking into each campaign. I basically have a different site for each campaign since each site needs different keywords.
  I know this is robust, but it's still bulky feeling and difficult to jump back and forth between websites.

 52. Great job Noble Samurai team! You created an awesome update with a wonderful free option and very fair priced upgrades. I love the new cloud rank tracker!!! The Yellow Belt plan is a no brainer and the Orange belt can satisfy any ones needs for only $10 dollars. I mean the fact that you can untrack keywords and then add new ones. I know it is in my best interest to focus on a smaller amount of keywords at one time to give them the attention they need and then just check in on them once and a while fo maintenance. Plus the abilty to change plans at will with the discount locked in I am so happy with this product!

 53. The link to the knowledge base doesn't seem to resolve at the moment.

  On
  Support replied:

  Hi Ryan – which link is that? I can only see two in the comments so far and both are working for me… contact support at http://noblesamurai.com/c/support if you need more help!

 54. 50 Keywords free, that's awesome. Most people wont need any more than that.

 55. 55
  On July 29th, 2012 at 1:45 pm
  Beatris@my site said:

  I have read so many articles concerning the blogger lovers except this post is truly a nice paragraph, keep
  it up.

 56. Thank you so much. I am still learning how to use your program and so I will keep watching the videos to learn how to use the Rank Tracker. I appreciate your support and generosity!
  Blessings!
  PS I so appreciate that you allow us to upgrade later for using more keywords for the same price you have now. This is tops!

 57. 57

  Dobrý deň,

  I dont like the new rank tracker, just one update a week, that sucks.

  how can I go back to the old rank tracker?

  Thank you

  On
  Support replied:

  Hi Benny,

  Unfortunately we won't be able to continue supporting the old Rank Tracker system. You can read more about it in our Knowledge Base article at http://support.noblesamurai.com/entries/21688061-why-can-ti-stay-with-the-original-rank-tracker

  Na zdravie,
  Jeff

 58. Looks good. I'm looking forward to using this; thanks for fifty free keywords. Once a week is fine for me.

 59. Great tool and product support! Been purchasing lots of high end software in the past but since Market Samurai, none came next!

 60. This works very well thank you. I like that it automatically updates weekly.

 61. Wow! Really awesome! Thank you guys so much. Great product and service. I'm always glad that we purchased Market Samurai. It's been extremely valuable to us.