Outsourcing Video 1: Ako vytvoriť tím "A" Hráči

Tímová práca V nadväznosti na veľké spätnej väzby sme dostali od našej nedávnej konverzie série, dnes chceme naštartovať novú sériu zamerané na inú oblasť, v ktorej veľa on-line podnikateľov mať veľké problémy, ktoré je "Outsourcing".

Pravdepodobne ste už zistili, že sa výskum kľúčových slov, tvorba obsahu, distribúcia článok, sociálne médiá a všetky ostatné aspekty budovanie on-line podnikania, je to prakticky nemožné robiť všetku prácu sám.

Teraz, viac ako inokedy, on-line marketing je "Team Sport".

Skutočnosťou je, že ak máte skvelý tím, môžete získať viac práce s menej práce, a dosiahnuť oveľa lepšie výsledky. V skutočnosti, ja nepoznám nikoho, kto je v skutočnosti kope cieľov on-line, ktorý nemá silný tím za sebou.

Tajomstvo úspechu Noble Samurai

Tu na Noble Samurai sme si vybudovali docela úžasný tím, a to bol jeden zo skutočných tajomstvo nášho úspechu - Poznáme silu, ktorá prichádza od s vášnivou a schopný tím.

Tak ako môžete začať budovať svoj vlastný tím?

Jedna populárna možnosťou je outsourcing, ktorý zahŕňa prenájom jednotlivca na dokončenie konkrétnych úloh, alebo prinášať "členmi virtuálneho tímu na palube, aby sa stal súčasťou vášho online obchodu.

Double Edged Sword

Avšak, Outsourcing je dvojsečný meč.

Ak to urobíte správne, môže to byť tá najlepšia vec, ktorá sa stane pre vaše podnikanie, ale ak ste si to zle, môže to byť aj katastrofa - plytvanie veľa drahocenného času a peňazí.

Aby sme vám pomohli odhaliť "správnu cestu", sa blížiť Outsourcing, sme požiadaní dvaja z našich dobrých priateľov Dave Jenyns a Pete Williams zdieľať niektoré zo svojich najcennejších outsourcing stratégií s vami.

Títo chlapi sú reálne riešenie. Žijú a dýchať toto, a informácie, ktoré idú s vami podeliť v tejto sérii je z rýdzeho zlata.

V tomto videu

V prvom videu tohto Outsourcing série, Dave Jenyns vám ukáže, ako vybudovať tím "A Players" pomocou "George Foreman metódu". Toto je presná metóda sa používa na prilákanie, filter, vybrať a vyškoliť členmi tímu pre jeho on-line obchodu.

Zistíte, ako môžete tento rovnaký proces modelovať vybudovať vysoko nárazu tím na zlomok toho, čo by ste mohli očakávať, že zaplatí.

V tomto videu zistíte:

 • Prečo byť prekážkou vo vašom podnikaní so ochromiť svoje výsledky, a viesť k zlyhaniu;
 • Jednoduchý 7-krok "George Foreman" proces, ktorý umožňuje špičkové kandidátov "vznášať sa na vrchol hromady";
 • Ako urobiť vaše podnikanie stojí od zvyšku, a prilákať špičkové "A-hráčov";
 • Na webových stránkach sa používajú, aby sa dôsledne nájsť najlepších zamestnancov;
 • Jedna jednoduchá otázka, môžete požiadať o "A-hráč", ktorý nie je B alebo C-Hráči chcete odpovedať;
 • Real-life prípadová štúdia príkladom toho, ako Dave našiel nedávno člena tímu;
 • Prečo Richard Branson sa vyhýba klišé "zákazníci sú # 1" a aký je jeho alternatívou je;
 • A oveľa, oveľa viac.

A nezabudnite zanechať svoje pripomienky a spätnú väzbu nižšie. Radi by sme počuť, čo si myslíte o tomto videu!

Ben napísal 10. miesto (y) pre Noble Samurai

159 Reakcia na "Outsourcing Video 1: Ako vytvoriť tím" A "Hráči"

 1. To je skvelé video. Je to jednoduché, ale účinné. Užívate skutočnej metódy svet náboru a ich uplatnenie na outsourcing. Ja za seba nebol pripojený na dva skôr, ale bude uplatňovať to, keď začnem outsourcing vážne. Vďaka.


  Jay Couture odpovedal:

  Súhlasím, je to super videa. Oceňujem rozdelenie všetko sa do krokov, je to oveľa jednoduchšie a zdanlivo efektívna.

 2. Dobrý deň,

  Som zdrojov spisovateľov, grafické inžiniermi a bol som sklamaný s kvalitou práce. Aj teraz pochopili, kde som napchal hore.

  Vďaka vám, video bolo oko otvárač.

 3. Vďaka za spätnú väzbu tak ďaleko chlapci.

  "Ako začať" naozaj je ", ako dokončiť", pokiaľ ide o outsourcing.

  Myslím, že (bohužiaľ) veľa on-line marketingu, ktoré nie sú vyrobené mentálne skok na bytia "podnikateľov" - pretože akonáhle urobíte, že posun veľa vecí padne na mieste ... a nie len nábor a outsourcing.

  Užite si rad.

  Pete

 4. Ahoj
  Nedávno som použil postup prijímania cez Odeská vytvoriť aplikáciu iOS.
  Myslím, že som mal proces 6 krokov a hlavné učenia je, že musím nastaviť TEST a referenčnej kontroly je.
  Potrebné krok 4 veľký čas.
  Nespoliehajte sa na to, čo systém ako Odeská hovorí, že pre zhotoviteľa hodnotenie.
  Test zručností od skutočného sveta, praktický mini projektov a skúšok pre prístup / služby etika hovoriť do reálneho sveta bývalých klientov cez Skype.
  Vďaka za video - skvelé tipy.
  Pozdravy
  Anthony

 5. 5
  Na 14 novembra 2011 v 21:08
  Richard povedal:

  Skvelé video, vďaka za info.

 6. Len som začal outsourcing s Odeská a teraz vďaka tebe myslím, že môžem použiť to, čo som sa naučil robiť lepšiu prácu v najímanie môj tím. Ďakujem moc.
  Závetrie
  Kovboj z Utahu


  Greg Savage odpovedal:

  Nikdy som sa snažil Odeská bude musieť dať, že malý pohľad

  Robil som všetko, čo som a je to len ... s veľa zo mňa v týchto dňoch

 7. fantastická videa - vďaka chlapci! jedľa mňa výzvou je outsourcing raz vypne úlohy, ktoré dont potrebovať 3 mesiace skúšobnej doby


  Pete Williams odpovedal:

  Úplne súhlasím Stephen - Outsourcing pre jeden jeden z úloh je iný kávu.

  Ak chcete, aby vám 3 rýchlych tipov:

  . 1. Vždy sa opýtať im neobvyklú otázku; niečo, čo v prípade, že nezodpovedajú môžete identifikovať a rýchlo / ľahko zotrieť zoznamu (ďalší filter)

  . 2. Vždy som sa opýtať je prispieť aspoň jednu myšlienku, aby krátky / prácu lepšie - že cesta'' hráči môžu zosilniť a stať sa tým, že ponúka návrhy, aby sa projekt lepšie.

  . 3. V prípade, že je to dosť slušný projekt; Budem tiež naďalej udeľovať prácu pre 3 osoby; platiť im to 1/4, takže úlohy; a potom udeliť plnú projekt na najlepšie žiadateľovi. (Napríklad, napísať jeden článok, miesto 10 ... nakresliť logo miesto plné designu atd atd)

  Dúfam, že to pomôže.

  Pete

 8. 8
  Na 15 novembra 2011 v 02:34
  KC Pfluger povedal:

  Veľké opakovacie a pripomienkou toho, čo je potrebné k prenájmu veľký personál, a to ako kancelárskych a virtuálnej. Týchto sedem krokov dať všetko do efektívny a účinný spôsob, ako najať a udržať ľudí, ktoré potrebujete k úspechu. Použil som 5 z 7 krokov v mojom tehál a malty podnikania, ale posledné dva kroky, aby tento proces čistejšie a rýchlejší (Job webových stránok a dotazník). Vďaka za skvelý obsah.

 9. Ahoj chalani,

  Oceňujem všetky veľkú odozvu a myslím, že kľúčový bod, ktorý ste všetci hit na je: my liečbe online podnikania ako "skutočný obchod".

  Napodiv väčšina ľudí zdá sa, že chýba tento bod a tak nejako pocit, podnikanie na internete je iný. Ak ste mali skutočný svetový obchodné skúsenosti, prináša ju na on-line podnikania vám konkurenčnú výhodu, pretože väčšina ľudí ju liečiť ako koníček.

  Ešte raz vďaka, a ja som nadšený počuť, čo si ostatní myslia.

  Na zdravie
  Dave Jenyns

 10. Skvelé video chlapci - veľmi pekné téma sa učiť o Som zákazník Market Samurai (vlastní viac kópií pre môj tím) a ja som vždy ohromený, koľko obsahu vy publikovať bez toho tlačí softvér. Super skvelý spôsob, ako vytvoriť hodnotu pre nás zákazníkov.

 11. 11
  Na 15 novembra 2011 v 04:38
  Bill povedal:

  Skvelé video! Moja ruka stiesnené snaží zapísať všetky tipy a techniky, ktoré naznačujú. Už sa nemôžem dočkať na druhej časti.

  Jednou z tém, rád by som počuť viac o od niekoho so skúsenosťami v outsourcingu je, ako sledovať prácu svojich virtuálnych zamestnancov. Ako sledovať svoj čas, aby sa uistili, že sú správne zameraná a smeruje na dokončenie svojej úlohy? Je zrejmé, že jeho oveľa jednoduchšie, keď ich máte na mieste. Niekto navrhol, Odeská, ale ja som si to overil ešte. Nechcem nič drastické. Myslím, že váš návrh na konci pracovného dňa e-mailov je krok správnym smerom.


  Pete Williams odpovedal:

  Vďaka Bill.

  Áno, existuje celá banda rôznych tipov a nástrojov pre správu tím - ale najjednoduchší spôsob, ako sme zistili (aspoň ako východiskový bod) je prostredníctvom každodenných emailov.

  Vlastne som išiel trochu hlboko na to pred chvíľou vo videu na mojom blogu:
  http://www.preneurmarketing.com/business-building/tips-virtual-assistants-outsourcing/

  Dúfam, že to pomôže,

  Pete


  David Jenyns odpovedal:

  Myslím, že by sme otvorili plechovku červov tu ... zodpovedanie prvých pár otázok o outsourcing vedie k ďalším otázkam.

  Zostaňte naladení Bill ... budeme zdieľať to, čo robíme krátko, pokiaľ ide o správu členmi tímu.

  Na zdravie
  Dave

 12. Chlapci,

  Tvoj 7 krokov procesu je veľmi dobrá, a ďakujem vám za uvedenie tohto videa v náš prospech. Pozerám sa na outsourcing niektoré práce, ktorú robíme, aj keď som prijatý viac ako 500 ľudí v mojom predchádzajúcom zamestnaní som zisťujú, že je ťažké zamestnať ľudí, ktorí môžu pracovať vo svojom podnikaní. Dôvodom je, že som hľadal špeciálny tím. Mám záujem o Picassa internetového marketingu, a to nielen marketingu. Ja som hľadal niekoho, kto sa chce učiť a rozvíjať a ktorý má skutočnú tvorivú mozog. Budem sa snažiť váš proces a vám zaslať svoj názor.


  Pete Williams odpovedal:

  Tešíme sa na vaše aktualizácie - veľa šťastia.

  Najlepšia rada, ktorú môžem dať, je tu založený na Q + A citát I love:

  Q: Čo sa stane, keď som stráviť celú tú dobu, náklady a úsilie školenie môj tím; a nechať to urobiť sami.

  A. No, a čo sa stane, ak nechcete trénovať a oni zostať!

 13. Skvelé video. No prezentované s nejakým absolútnym zlatým info!
  Ešte raz vďaka za toto vysielanie, som si istý, či som sa držať pokynov a vykonať správne, že bude mať veľký prínos pre svoje podnikanie.
  Na zdravie

 14. Skvelé miesto! Outsourcing je skvelý spôsob, ako využiť svet, v ktorom žijeme je to tak ľahké teraz nájsť vzdialeného pracovníka, aby sa stal Vašej predĺženou súčasťou alebo rozšírenie svojho tímu.

  Výzva sa potom stáva, ako verím, že môj vzdialený pracovník robí to, čo hovoria, že robia ...

  Ak si najať od Odeská, majú tracker pre to. Ktorý funguje skvele. Avšak pre zvyšok sveta, ktorý nepoužíva Odeská, môžete skúsiť HiveDesk. ( http://www.hivedesk.com )

  Či tak alebo onak, vždy sa sledovanie na mieste na začiatku. To preklenie medzeru dôvery medzi vami a vaším diaľkovým pracovníka oveľa rýchlejšie, než len meranie výkonnosti v priebehu času.

  ~ Michael


  Pete Williams odpovedal:

  Pekný nástroj Michael.

  Som nenarazil na to predtým.

  Budem musieť hodiť do mixu a dať mu šancu.


  Michael @ Spravovanie Diaľkové Pracovníci odpovedal:

  Ahoj Pete!

  Vďaka za spätnú väzbu. Príďte kopať pneumatiky a dajte nám vedieť, čo si myslíte.

  (FYI - Sme asi deň alebo dva od vyvaliť integrovanú správu úloh príliš.)

  Michal


  David Jenyns odpovedal:

  Ahoj Michael,

  Pre mňa niektoré nástroje pre sledovanie môže byť nebezpečné pre vzťah virtuálneho člena tímu ... to hovorí hneď na začiatku "Ja ti neverím a chcem sa pozerať cez rameno," ... je potrebné nájsť správnu rovnováhu.

  To príde na prenájom správnych ľudí a potom robiť veci, ako je ukončenie denné e-mailov a niektoré z techník, ktoré používame.

  Ste na správnej ceste, a keď budem určite pozerať http://www.hivedesk.com

  Vďaka za vašu podporu a pripomienky.

  Dave

 15. 15
  Na 15 novembra 2011 v 04:56
  Jennifer hovorí:

  Som Player. Sledovanie toto reenforced, že, a dal mi Cenný vhľad, ako som hľadať dobré pracovné kondícii. Podelím sa to, a tešíme sa na Vašu ďalšiu veľkorysé ponuky.

 16. Vďaka Dave za tip na to, ako správne zadávať, to je niečo, čo viem, že veľmi skoro budem musieť urobiť, a musím priznať, že som trochu nervózny.

  Váš tip je zmiernil nervy a trochu mi pomôže prejsť týmto procesom s väčšou istotou, ako som si nemôžu dovoliť robiť chyby.


  Pete Williams odpovedal:

  Prejsť priamo vo Wolfgang .. voda teplejšia, potom si myslíte.


  David Jenyns odpovedal:

  Páči sa mu : P


  Wolfgang odpovedal:

  Vďaka Pete, to sa mi trochu viac presvedčení, ako som počul nejaké hororové príbehy.

 17. To je skvelé miesto, vďaka. Som v procese hľadania nejakej veľkej členmi tímu a stratégie vystrel tu bude nápomocný v tom, ako som si to dokopy. Načasovanie bolo skvelé a najlepšie stratégie, ale ja som videl! Tešíme sa na ďalšie videá!
  Mary-Ellen


  Pete Williams odpovedal:

  Mary-Ellen,

  Tie sa ešte nič nevidela ... počkať, kým moje video narazí na blog.

  (Len nehovorte Dave povedal som si, že, metóda "George Foreman" je vrah)

  . Pete

 18. Vďaka za skvelý videá tešíme sa na ďalšie videá

  Všetko najlepšie

  Drew.


  David Jenyns odpovedal:

  Som si istý, že budete milovať Pete. Chcel som sa podeliť o moje prvé, pretože si myslím, že to bude ťažké nadviazať ;)

  Na zdravie
  Dave

 19. Brilliant. Pre mňa je to pohodlnejšie a nepočuje, "ako video bolo vôbec". Myslím, že lepšia otázka je "Má to veľmi Amazing alebo Super Skvelé Úžasné?".

  David vďaka za vysvetlenie celého procesu a ukazuje skutočný príklad. Práve teraz som v pozícii, že zvolila túto "A" osoba, a ja si vezmem a použiť všetky svoje návrhy (lepšie povedané riešenie), o výbere správnej osoby.

  A to video na Ed-ucation bolo úžasné, som znovu sledoval vaše asi 20 krát, veľmi cool.

  ps: Vzal som niekoľko kamier výhonky vášho účtu G.docs z tohto videa =) Robím si srandu.

  Prajeme tí najlepší. Majte melódiu s najlepší tím, čo som kedy vidieť,
  Vitaly

 20. To bolo veľmi organizovanej video, naozaj si myslím, že všetky veci sa internet marketingu je potrebné urobiť. Byť one man show je už voľba. Špeciálne, keď sú všetci naši konkurenti už meradlo svojej činnosti.
  Úplne súhlasím, že na Filipínach je jedným z najlepších miest na nájdenie dobrej virtuálnej zamestnanca.


  David Jenyns odpovedal:

  Cheers ocenia vaše láskavé slová.


  Randy Bonachita odpovedal:

  Som on-line pracovník tu na Filipínach báze. Sme na mieste naozaj starať sa o našich klientov. Poskytujeme správy o pokroku, odpovedať na každý a každý e-mail a my uistite sa, že sme on-line na skype pre okamžité správy.

  Už nám to niektorí z vašich kampaní SEO, skúste nás a šíriť slovo o nás neskôr.

  Na zdravie,
  Randy Bonachita
  http://LocalMarketingGuides.com

 21. Veľká jasná stručná videa. Po zakúpení Market Samurai pred nejakou dobou, zostáva v zastaví, keď som sa na odštartovanie "off-line" podnikania od nuly! Avšak, stále získať spravodajcu a toto video mi pomohla pripraviť sa na ďalší nábor. Z mojich dvoch rokoch skúseností teraz z náboru zamestnancov, krok za použitia dotazníka, verím, že bude robiť rozdiel pre odburiňovaní časové wasters a šetrí svoj drahocenný čas, než sa dostaneme k pohovoru.
  Ďakujeme, že ste slobodne dáva tento poučný video.
  Na zdravie
  Nedeľa


  Pete Williams odpovedal:

  Vďaka nedeľu.

  Ako Ben spomínal v intre, vlastne som spustiť niekoľko rôznych spoločností online a offline .... Najväčší offline je http://www.InfinitiTelecommunications.com.au , ktoré predávajú telefónne systémy pre malé a stredné podniky po celej Austrálii - tak moc v režime offline.

  Vlastne sme zamestnávajú niekoľko off offshore subdodávatelia v tomto podnikaní príliš - pomáhajú so všetkým, čo z marketingovej podpory, správu databáz, riadenie produktov na účtovníctvo a vedenie účtovníctva.

  Takže existuje mnoho spôsobov, ako využiť subdodávatelia pomoci z "reálneho sveta" offline podnikania príliš.

  Dúfam, že iskry niekoľko idées pre vás.

  Pete

 22. Hi Ben

  Vďaka za tipy na outsourcing. Naozaj sme našli tento problém a nič podobné tak jednoduché, ako niektorí by sa vám veriť.

  Na 7 krokov sú zdravé a logické a budeme im, ktorým sa na naše ďalšie vstaff voľné pracovné miesto. Po pravde povedané som sa realizovať (s malými písmenami "i"), niektoré z nich už ale nie v takom systematický proces.

  Takže, ešte raz vďaka a teším sa na ďalšie video.

  Stephen Harris
  iNet Marketingové služby
  Spojené kráľovstvo


  Pete Williams odpovedal:

  Máš pravdu, na poďakovanie Ben (a Anthony) - to je to, že dve z tejto rady sa stalo;

  Dave a ja sme len zviezť, a dúfal, že si všetci dostali nejakú hodnotu z našich skúseností.

 23. Vďaka za týmto vynikajúcim školenie video. Je to určite veľká pomoc pre mňa, ako som práve začal sa pozerať na outsourcing.

  Nakoniec som si uvedomil, že to je nemožné robiť všetko sám a bez použitia schopnosti iných ľudí, aby sa uvoľnili svoj čas, moja firma zvyknutý byť schopní uspieť, nevadí rozšíriť.

  Už sa nemôžem dočkať na ďalšie splátky.

  Ešte raz vďaka, chlapi!


  David Jenyns odpovedal:

  Nice one! Som rád, že sa ti to páčilo ... video, ktoré sledujete je vlastne o štvrtej alebo piatej dobe som prezentované to tak veľa tvrdej práce išla do toho. Som len rád, že z odpovedí, že to stálo za tvrdú prácu!

  Na zdravie
  Dave

 24. Vďaka za skvelé pripomenutie video. Neviem, prečo som si myslel, že by malo byť inak v "internetový marketing" svete, ako keď som bol v podnikovom svete.

  Spustenie kliknite na tlačidlo-a-malty podnikania by nemalo byť príliš nelíši od spustenia tehla-a-malty spoločnosti, a to najmä ak očakávate rast.

  Ešte raz vďaka za pripomenutie.


  Pete Williams odpovedal:

  Tom; to je častý omyl - že sme všetci go / prešla.

 25. Ďakujem. Výborne

 26. 26
  Na 15 novembra 2011 o 07:08
  Loretta povedal:

  Ďakujem za túto informáciu. Nechcel som naozaj vedieť, ako získať pomoc, alebo odkiaľ, ale teraz si mi dal presne to, čo som potreboval.


  David Jenyns odpovedal:

  Ver mi ... sledovať túto metódu a budete ušetriť hodiny času a veľa peňazí. Tento systém nám trvalo dosť dlho, než sa tam, kde je dnes.

  Dúfam, že vám nejakú hodnotu z toho :)

  Na zdravie
  Dave

 27. Vynikajúce video, ďakujem! Skvelé načasovanie, ako som len asi pripravený začať outsourcing!

 28. Niektoré naozaj dobrý obsah. Outsourcing je, som presvedčený, že kľúčom k nielen vytvárať mierka vo vašom podnikaní, ale - a to je bit mnoho ľudí si neuvedomuje, -, ale tiež vytvoriť firmu, ktorá je predajná. No kupujúci každého podnikania bude vyzerať dvakrát na spoločnosti, kde zriaďovateľom je podnik. Sústredením sa na outsourcing vás núti vytvoriť jasné, opakovateľné procesy, ktoré možno vykonať ostatné. To nielen zvyšuje produktivitu v podnikaní, umožňuje zakladateľ konať ako vlastník, nie zamestnanec (veľký rozdiel!).


  Pete Williams odpovedal:

  Ryan - ste na mieste na!

  To je presne problém s toľkými on-line podnikania. Majiteľ je podnikanie; a to je pre veľmi, veľmi ťažké výstupu.

  Ak si chcete prečítať skvelú knihu, ktorá sa týka tohto bodu; pozrite sa na "Built predávať", ale John Warrillow - http://www.builttosell.com/


  David Jenyns odpovedal:

  Ahoj Ryan,

  Je tu skvelá kniha v tomto smere stojí za prečítanie s názvom "Built predať" ... určite to skontrolovať. Ste na správnej ceste.

  Na zdravie
  Dave

 29. Boli sme nadšení z videa. Snažil som sa outsourcing v minulosti a upadol do všetkých otvorov. Tráviť príliš veľa, nedostal výsledky, skončil ešte zozadu, ako keď som začínal.

  Vidím, čo som chýbal. Len som čakal, aby boli ľudia nadšenie pre to, čo som robil, keď som bol. Nemal som žiadny proces filtra a zaplatili za to.

  Vďaka za skvelé tipy. Idem to skúsiť znova. Som si istý, že to dopadne tentoraz lepšie.


  Pete Williams odpovedal:

  Uistite sa, že ste nás udržať v slučke. Som si objednajú všetky závity tu, tak som sa dostať e-mail, keď post aktualizácie.

  Veľa šťastia.

 30. Ako ste zdôraznil na začiatku, a tak mnoho ľudí si virtuálny asistenti rovnakým spôsobom, že sa nič kúpiť on-line. Čo tu robíte je jednoducho dávať štandardné reálneho sveta nájom praxe v on-line verzii. To je nesmierne zmysel. Pekná práca

 31. Keď video referencie Michael Gerber E-mýtus, ste na správnom pešo z vďaka dostanú-go .... pre vid chlapci!

 32. Načasovanie vaše video bolo vynikajúce. Bol som experimentoval s outsourcingom na nejakú dobu a sme vyrástli typu o-desk pracovníkov sa do najímanie pracovníkov na plný úväzok v PH.

  Môj prvý požičovňa nevyšlo vôbec dobre ako on jednoducho nemal dosť silné znalosti angličtiny (písanie a porozumenie).

  Tak som bežal ďalšiu reklamu, dostal nejaké dobré kandidátmi, a teraz ste mi pomohol zlepšiť svoj postup tak, že môj ďalší prenájom je hráč.

  Vďaka!


  Pete Williams odpovedal:

  Brilantná Scott.

  Spôsob, ako udržať "v" hry.

 33. Hej, Dave - skvelé informácie. Som stále vo fáze outsourcingu pre konkrétne individuálne projekty, ale ja sa teším na prijatie na môj prvý plný úväzok - niekedy v roku 2012? Je to úplne zmysel, aby dôkladne pre-screening kandidátov tak, že ste skončili prenájom skvelý zamestnanec, ktorý bude členom dlhodobé Vašej firmy dlho do budúcnosti. Týmto spôsobom budete tiež vyhnúť fluktuácii vo vašich zamestnancov, kde ste neustále musel znovu trénovať nové osoby.

  Cheers, Neil


  Pete Williams odpovedal:

  Ahoj Neil,

  Som spomenul vyššie, ale myslel by som ho skopírovať sem znovu v prípade, že ste vynechal; ale tu sú moje tri najlepšie tipy na "nájom pre jednorazové úlohy"

  . 1. Vždy sa opýtať im neobvyklú otázku; niečo, čo v prípade, že nezodpovedajú môžete identifikovať a rýchlo / ľahko zotrieť zoznamu (ďalší filter)

  . 2. Vždy som sa opýtať je prispieť aspoň jednu myšlienku, aby krátky / prácu lepšie - že cesta'' hráči môžu zosilniť a stať sa tým, že ponúka návrhy, aby sa projekt lepšie.

  . 3. V prípade, že je to dosť slušný projekt; Budem tiež naďalej udeľovať prácu pre 3 osoby; platiť im to 1/4, takže úlohy; a potom udeliť plnú projekt na najlepšie žiadateľovi. (Napríklad, napísať jeden článok, miesto 10 ... nakresliť logo miesto plné designu atd atd)

 34. To je jeden z najlepších on-line marketingových videá, ktoré som videl za dlhú dobu! Uvedomil som si nájsť dobrou pomôckou nebolo ľahké, ale starostlivý proces ste bes takmer znemožňuje, aby nájsť dobrých ľudí. Thanks for posting and I look forward to the next video…

  On
  Pete Williams replied:

  Thanks Tony.

  I would like to reserve the right to copy and paste your comment to my video once it's released – think it raises the bar that little bit higher.

  Pete

  ps Just thought I'd use your comment to rib at Davey J a little (hope you don't mind)

  On
  David Jenyns replied:

  Hehehe… Pete's video coming soon is pretty good I guess ;)

  But seriously I appreciate the kind words.

  Na zdravie
  Dave

 35. Thanks guys, so much for this. I was was about to give up on the online side of things. But I think I might give it one more shot and see if I can outsource the tasks and hopefully come back into the black.

 36. G'day Dave,

  Can't believe I just emailed you to ask about assistance with hiring, and bang, I check the email from Noble Samurai which I've just purchase! And my question is answered. How do you do it all! :)

  Dave, is currently coaching me. I can highly recommend him as not only an seo coach but as a business coach.

  On
  David Jenyns replied:

  Hehehe thanks Adam,

  Ask and you shall receive :)

  Catch you on the coaching call tonight.

  Na zdravie
  Dave

 37. 37
  On November 15th, 2011 at 9:44 am
  Mads Pedersen said:

  Very decent stuff guys. Love your aussie enthusiasm!! :-)

  The approach advertised does seem fairly straightfoward imo and apart from the (admittingly important) order of the filtering process it could be bottled down to two things:

  1. Adapt a high quality approach every step of the way
  2. Spot the players and invest to make them thrive and flourish when on board

  Being a freelance graphics artist and seo geek i could do with some outsourcing help to build my o
  upcoming blog business. Will keep this in mind.

  Look forward to episode 2 – tnx!

  On
  David Jenyns replied:

  Pete and I are big fans of keeping it simple…

  We start with a whole bunch of things and then strip it back to the essentials.

  Appreciate the kind words.

  Na zdravie
  Dave

 38. Great content – I'm just about to recruit so this is perfect timing. Just one question, do you pay the applicants any money for completing the simple task? I could imagine a few people being put off doing work for free – or is this the point of this task?

  On
  Pete Williams replied:

  Great questions Iain,

  I have two rules of thumb here:

  1. Ak som nájom za úlohu jednorazový na Odeská a Elanco atď, ako budem platiť ľuďom za skúšobný / testovací projekt ... Ako v dobe, kedy investovať, aby sa pokúsila vyhrať svoje podnikanie, by mohlo byť stráviť inde, kde "v prípade, "nemali rozhodnete urobiť test.

  . 2 Keď som nájom na plný úväzok polohe; ako Dave zmieňuje v tomto videu; Potom som neplatí .. Ak chcú na plný úväzok dlhodobú úlohu s našimi tímami, len chceme, "A" hráča s "A" hráča mentality. Takže tí typ ALS "dostať proces" ... najať pre prístup a trénovať zručnosti.

  Dúfam, že pomôže trochu.

  Pete

 39. Ďakujem vám za toto video. Bolo to skvelé, jasne, k veci, a ja som rád zarážky.
  Som zvedavý, čo z toho jednoduchého úlohy potrebné pre asistenta, ktorý vás najal. Len ako príklad? Aj keď je druhé video? Ďakujem moc. Budem sa vykonáva tento postup v najbližších niekoľkých týždňoch.


  Pete Williams odpovedal:

  Ahoj Karen,

  Veľká otázka:.

  Úloha musí byť relevantné pre úlohu, ktorú sa nájom niekoho o; takže ak je to SEO role, si je urobiť nejaký základný výskum kľúčových slov .. či je to spisovateľ; prinútiť ich, aby napísať článok 400 slov atd atd

  Ako DJ je uvedené vo videu, mali by ste mať jasno o tom, čo by malo byť "týždeň v živote" svojho nového tímového člena PRED najímajú ... takže len vybrať malý 30-60min úloha, ktorý môžete ohodnotiť ... a ísť s že.

  Dúfam, že to pomôže,

  Pete

 40. 40
  Na 15 novembra 2011 o 10:53
  G. McGirt @ nubianciti povedal:

  Veľký obsah veľký formát. Toto video mi dal lepší prehľad o získanie niečo urobiť pre prácu svoju firmu. Väčšinu času sa snažíme zvládnuť veľa úloh sami, pretože si nemyslím, že niekto môže robiť to tak, ako chceme to urobiť. To vedi ukazuje, že môžeme nájsť a veriť niekoho, kto túto prácu a robiť ju dobre. Než si pre svoj pohľad.


  Pete Williams odpovedal:

  ... Počkajte, kým sa nezobrazí systém a workflow v ďalšom videu.

  Je to má svoje "A" hráčov a vytvorí pracovný postup, ktorý by mal opraviť svoj presný problém.

 41. Veľmi aktuálne.
  Začínam sa pozrieť na virtuálne asistentka, a to veľa pomáha.
  Som užívateľ Market Samurai a článok Samurai a nájdem vašu pomoc, aby sa tak včas a ostria.
  Vďaka.

 42. 42

  Super info, ako je obvyklé u Noble Samurai. Veľmi aktuálne, pretože som si uvedomil, nemôžem robiť všetko efektívne a stále rýchlo prechádzať na nové trhy.

  Rád by som vidieť prepis videa (y), a zoznam otázok pre šetrenie. Každý trochu pomôže.

  Díky moc!


  David Jenyns odpovedal:

  Ahoj Pat,

  Skvelý nápad ... budem rozprávať s tímom o schádzania prepisy a možno dokonca aj MP3. Dám vám vedieť, ako som ísť.

  Na zdravie.
  Dave


  Stan Dubin odpovedal:

  Milujeme MP3!

 43. 43
  Na 15 novembra 2011 o 11:46
  Trudy povedala:

  Ahoj Dave

  Ďakujem vám za zdieľanie tohto videa. Vaša prezentácia bola skvelá v mnohých ohľadoch. Po prvé kvalita audiio a vaša dodávka je krištáľovo čistá. Bol som trochu šokovaný, keď počul kolegu aussie prízvuk, pretože som tak zvyknutá teraz počúvate školenia videá z USA alebo Veľkej Británii. Páči sa mi jednoduchosť videa v tom, že tam bolo príliš veľa textu na obrazovke, ale len toľko, v správny čas prezentácie. Tiež sa mi páči, ako si nám dal vizuálnu úvod do seba - vidieť skutočnú osobu, na obrazovke je celý rozdiel. Tiež sa mi páči, ako prezentácia bola seemless - v tom, že celá prezentácia bola na webové stránky, bez toho aby ste museli kliknúť na tlačidlo Video.

  Práve som najal môj prvý dodávateľ prostredníctvom Odeská v posledných niekoľkých týždňoch. Ako nováčik som nemal krok za krokom systému pre to urobiť - len som prettty oveľa išiel s tým, čo som cítil, bolo správne. Zaujímavé je veľa krokov, ktoré spomínate, že som vlastne urobil, takže to je skvelé vedieť, že som musela byť na správnej ceste. Ktorý uviedol, že teraz viem, niektoré ďalšie veci, ktoré som nepomyslel na nabudúce. Môj prenájom bol veľký úspech. Chlapec som pracoval s naozaj skvelé - vďaka za tip na žiadosti o člena tímu napísať e-mail pokroku denne. Budem realizovať túto myšlienku ihneď. Fantastický nápad. Cheers, Trudy


  Pete Williams odpovedal:

  Trudy.

  Díky moc za spätnú väzbu.

  Pokiaľ ide o vytváranie video obsahu samotného; Pripútajte sa na ďalšie videá v sérii - uvidíte, ako to robíme všetko stalo bezproblémovo a na auto-pilot; aby bolo nutné robiť žiadne z mechaniky.

  Veľa šťastia s novým členom tímu.

  Pete

 44. 44
  Na 15 novembra 2011 o 11:51
  Clay vyhlásil:

  Moc sa mi páči 7. kroku procesu, som si neuvedomil, ako proces filtrovanie skutočne nastaví vás k úspechu, bez veľa času.

 45. Ahoj chalani, vďaka za to ... Bohužiaľ videa sa táááák dlho pozerať. Existuje spôsob, ako by ste mohli zadávať prepis služby a publikovať vo formáte PDF?

  Rovnako ako ty, som zaneprázdnený individuálne a niečo, čo čítate, je nekonečne rýchlejší. Tisíckrát vďaka


  Pete Williams odpovedal:

  Marc

  Pýtali ste sa nové voľby '2 'xspeed k dispozícii v YouTube?

  To by mohlo trochu pomôcť: http://www.youtube.com/html5

  . Pete


  David Jenyns odpovedal:

  Budem tiež chatovať s chalanmi o vysielaní prepisy a mp3 verzie taky.

  Drž sa ... uvidím, čo sa dá robiť.

  Na zdravie
  Dave

  Ps. Je to stojí za to sledovať aj keď, ja zaručiť, že 40 minút strávite jeho sledovanie (aj pri jedinej rýchlosti) vám ušetrí hodiny a hodiny v dlhodobom horizonte).

 46. Thanks so much for a great video! This is fantastic value!
  I might have been a lot further with my project if had this information a little earlier.
  I gave up on outsourcing a while ago and then tried to do everything myself.
  With these tips I will definitely be able to leverage myself better.

 47. Thanks guys for the great content. I have Market Samurai and have been thinking of getting Article Samurai for a bit now. It's always great learning through video and you guys have that really professional approach. Regards…Grant

 48. Excellent training. Very pertinent to my situation.
  Ďakujem moc

  Patrick

 49. Thanks so much for a great video! I have Market Samurai and have been thinking of getting Article Samurai as well for a bit now. This is fantastic value!
  I might have been a lot further with my project if had this information a little earlier.

 50. Skvelé video. Really practical to learn this process. I outsource a lot and always had trouble dealing with the amount of applicants. So I love the way you guys filter them.

  The video was a bit long though. Short n sweet is always great as we are busy people. Maybe concider a podcast formats as that lets us listen at 2x if desired.

  Keep 'em coming!

  On
  Pete Williams replied:

  Thanks for the feedback Melanie,

  Check out YouTube's new 2xSpeed playback feature… might be exactly what you're looking for:

  Opt in here: http://www.youtube.com/html5

  and then take a look at the new playback bar on the youtube videos.

 51. Ahoj

  I'm still new to Market Samurai as a user, and love learning new things along the way, to make my life similar. And now we can implement “The Seven Step Method of Outsourcing”, which really blows my mind. Use guys did it again, thanks.

 52. Ďakujem. Love the pre screen questionnaire.

 53. I bought Market Samurai just before the 30 Day Challenge of 2010. And ever since, I've been impressed with how hard the Market Samurai guys work to improve the product AND feed us info on how to succeed in the online marketing world.

  And this is yet another example! Thanks guys for exchanging in abundance.

  I author a blog of “Hiring Tips” that helps in the screening process. Many of them are now in podcast form as well. They'll get your juices going on types of questions you can ask and a few landmines to avoid.

  On
  Pete Williams replied:

  Awesome Stan…

  Just check out your site briefly; looks like there is some awesome content there.

  Will definitely throw it in my 'instapaper' to take a more in-depth look at.

  Pete

 54. 54
  Na 15 novembra 2011 v 20:13
  toni ornelas said:

  GOOD ADVICE – Master Recruiter for top companies and key tech sectors

 55. Really really fantastic video. Well done once again. Well, outsourcing is good. But costly too. Fiverr has proved to be really a great place to get good works done @ reasonable rate :)

 56. Awesome stuff.
  My head is spinning.

  I have had a couple of disasters with outsourcing. Much to say from in experience.
  God I even bought a Warriors Special Offer on Outsourcing…..my bad never actually read it.

  I feel I got more out of this one video. Thanks guys…Gonna take some Panadol before the second video…lol

  On
  David Jenyns replied:

  Hehehe glad to hear it's a good headache ;)

 57. Been a fan of Dave's since I discovered him a few months ago. His techniques have helped me grow my first site and I'm launching sites 2 and 3 this week. Great outsourcing plan which I'll definitely follow now I'm starting to grow.

  Thanks as always.

  On
  David Jenyns replied:

  Thanks for watching Dave… I really really appreciate your support. If there's anything I can do to help just let me know.

  Na zdravie
  Dave

 58. Thank you for putting this video up. After a couple of false starts with outsourcing, this was very apt. Excellent presentation delivered in a very professional manner.

 59. Thank you Friends. Really it's a very useful and interesting information, and seems to be done with a lot of passion. The Most valuable information for me is to hnow the process you have followed for the outsorcing

  Congratulations for the job
  Jose Ramon G.

  On
  Pete Williams replied:

  Hi Jose,

  As you'll see in my video we are all about processes.

  It's systems and process, that allow you to scale, grow and rely on your team to deliver for you.

 60. Wonderful video!

  Taking up such techniques may be pretty boosty for outsourcing businesses,I'd say, its a great way to collect well-trained workers to your team.

  Cheer up!

 61. hired my own SEO guy. he is starting in a week to build my team. i use seo companies to build my law practice but realized that i can leverage my own stuff by using an inhouse business manager. your video was simple and great and i have already sent it to him.thank you alot!

 62. Skvelý článok. I have a little experience with outsourcing and a lot of brainstorming about it thinking, yeah I need to do it but not sure how. My experience was hiring someone from task army to manage tweets and facebook updates. I also paid them more at one point to get more fb followers but they were just profiles. These profiles had just a bunch of liked pages and not much more….useless.

  Anyone have any experience with task army? In addition is it ever realistic to use your method to outsource good team members on a new website not making much money but offer like a percentage of the success we do manage to build together? Will that work? I imagine I would have to share some reports of earnings to make sure its fair.

  What if I wanted to hire some content writers, do i pay them per article? Per hour? How much is reasonable, I don't even know? Vďaka

  On
  Pete Williams replied:

  Hi Michael,

  Great questions.

  Let me be a succinct as possible with my answers/advice:

  I've seen Task Arm, but never used it personally. So can't really offer anything of value there.

  If you are wanting equity partners, I wouldn't be looking in the traditional outsourcing places; those places are for ppl looking for traditional work – If you ware wanting to find ppl to work “with you” and share in the success; I would be looking in forums (internet forums, and forums around you niche) as you're more likely to find entrepreneurial ppl who would be open to that type of deal.

  When it comes to content writers; it all comes down to volume. If it's only one or two articles every now and again; I would be looking at out-tasking on sites like elance or odesk and paying per article …. but if it's a full time role you are needing, then go dor a full time person paid by the hour.

  Hope that points you in the right direction.

  Pete

  On
  Michael replied:

  Thanks Pete, your information has been been great for me.

 63. I'm a member of David Jenyn's outsourced team. I went through the whole process he outlined in the video and I remember thinking there was just a whole lot of steps I had to go through. Looking back now I understand the importance of it all.

  Why did I push through with my application? For one I was given a clear idea about the company I would be working for. Second, the job description was detailed. I was confident I could do every item in that list. Third, the hands-on test improved my confidence that I fit their needs as I was given the chance to work on an actual task and gauge my skills.

  Of course, it was a plus that the rate was much better than what other Filipino virtual workers are getting. We 'A' players know we're worth more than the rest. :)

  I agree with using Jobstreet especially if you want to hire college graduates.

  On
  David Jenyns replied:

  Hehehe… cheers MJ. We're soo lucky to have you on our team. Really looking forward to catching up with you and the rest of the team in January!

  Chat soon.
  Dave

  On
  David Jenyns replied:

  Ps. MJ did you notice your photo is on the still shot in the YouTube video?

  On
  MJ Ces replied:

  I did. All smiles too. :)

 64. 64

  This video was worth watching and gave away more real info than some of the other self proclaimed outsourcing gurus on the web.

  The one issue i had with something you said, which is what everyone says, is that Philipinos have great english. Conversation wise they might be easier to talk to that Indians but when it comes to writing, my experience is that they have their own way of writing, which by US/UK/Aus standards would be considered wrong. I have yet to find a pinoy i can give writing tasks to. any specific tips on that in future would be great

 65. Really impressive video.

  I'm in the startup phase of an Internet Marketing business and going mad with trying to do and learn everything!

  I'll certainly take on board all of these tips to get the ball rolling with my team…

  Best get those clients / customers first though!

  Adam.

 66. I have known several process of the outsourcing task that should be done. but you explained a whole new approach to the task. thx for the view, really looking forward the 2nd video.

 67. Wow! What a great presentation, Dave. I've reviewed some good quality outsourcing info before, but this is far more succinct, higher quality content, and is a complete 7-step plan.

  I have run a few ads, but without this kind of plan, I hesitated to take the next step. Now, I can more forward with confidence.

  I agree completely, that we have to scale to become productive enough to be profitable, which requires outsourcing.

  I can't wait to watch Pete's presentation. What a hook to get us to watch for your emails. A lesson here – great content, and then divide it into 2 parts.

  Thanks Dave and Pete.

  Terry
  TheHealthAndNutritionCenter.com

 68. Pure Brilliance Period!

  Thanks guys for sharing – I have been in and out of this process for over a year and can never get it to work well. Thanks for sharing your 7 steps..

  Loving the samuari
  James

 69. It's just timely for this video for outsourcing. I'm thinking of doing this but dont know where to start. Thank you for putting this together and explaining it well. I definitely try one of the steps. Love the presentation.

  tks

 70. Thanks so much for sharing your hiring process. It will really help to save time when outsourcing new work at various skill levels.

  We are looking forward to Pete's video as well.

 71. I use a google form instead of survey monkey to get the applicants to answer some questions and pre-screen my candidates.

  I agree that it is so important to prescreen so that I don't waste my time.

  One thing that I do is that I make it a requirement that the applicant send me a jing video talking about why I should hire them so that I know that they know how to use Jing as i like to use Jing alot to explain work that they are doing and also so that I can hear them speak.

  On
  David Jenyns replied:

  Nice… and I agree it's not soo much about the tool as it is about the concept. Google forms are great, another one of my assistant loves those.

  Love the suggestion about getting them to make a jing video for you!

  Na zdravie
  Dave

 72. I like the idea of having a tandem interview as it does allow me to compare them to somebody else.

  I also agree 100% that it is very important that the interview happens over skype as I think it is important to be able to see the person that I am hiring. I think body language is very important and also I think it is important that I can see them when they are working for me.

 73. This video was really great. I learned a bunch of stuff that I hadn't considered. The concept of the G Foreman approach I like. Looking forward to the next video!

 74. Amazing video! Really smart filtering process and love the real life example and uncommon sense logic behind the stages. Thank you!!

 75. Ďakujem. A great video with lots of pearls. Going to implement this right away …. I'm sure I'll have better results this time round!

 76. VEry Thorough Video. Good listen indeed. Great tips.

 77. The timing of this video couldn't be better: I'm just about to employ some staff so will take your advice onboard – thanks.

 78. Great video! Thanks for the info : D

 79. Team building is a hard thing. You gave some great insights about effective hiring. I will be watching this again for sure. I don't want to miss any of the gold nuggets.

 80. YOU GUYS ARE PHENOMENAL!!! I was originally introduced to marketing through get rich quick schemes and products that sell high hopes… I now feel like I've graduated to a whole new level : D I watched video #2 first and feverishly took notes throughout the whole presentation. I look forward to hearing more from you guys, keep up the great work!

  On
  Pete Williams replied:

  Thanks Matt.

  Appreciate the feedback.

  The comments on the other video have now been enabled; so feel free to ask any questions or leave some feedback on that video over the the post.

  Glad you enjoyed the vids!

 81. EASY PEASY LEMON SQUEEZY

  You guys rock! The number one take away is that this is doable. Not instantly, not right away, but one piece at a time.

  Thanks so much NS for providing this information.

 82. 82
  On November 17th, 2011 at 2:19 pm
  Leonard Betts said:

  Every HR department should use this method.

 83. Great video; clear and simple steps to follow.

  And great timing too! I have been polishing up my processes and getting ready write that job description.

  Your thoughts regarding full-time versus part-time if I feel I don't have enough work for a full time person just yet?

  Vďaka,
  Michelle

  On
  David Jenyns replied:

  It's funny how things just turn up as you need them.

  As for your question… I say just get started! So if you only need a part timer, start with a part timer… again the key is to just get started.

  Nádeje, ktorá pomáha.
  Dave

 84. I love your video on the seven steps to hiring a top candidate for the job. We will definitely use these steps to create build or A team of players at http://Www.kidsformal.com .

 85. Awesome video and even better timing. Was just doing some outsourcing research when your email hit the inbox.

  Vďaka!

 86. Fabulous information.Your Video series has been fantastic – much appreciated. I have just put the kettle on so that I can settle in for more – Brilliant Thanks Guys

 87. What did you do when you were getting started? I think a lot of us would like to know how you got your business up and generating revenue before you had your team of outsourcers in place (unless you started with a team). Thanks – Jason

 88. I can really see the benefits in outsourcing but was reluctant to try it but, after watching your video I will definitely give it a try!

 89. Dave Jenyns really does know his stuff.

  I have been outsourcing for a while now and am using a very similar process that he describes here. But so wish I could of seen this video a year ago, it would of saved me loads of heartache.

  Keep over delivering guys..

 90. Thanks Ben:

  We are an SEO provider for 13+ years now. Since we make a full spectrum offering at only $199 a month, we are always on a tight budget. We've employed most of these suggestions while using vWorker, formally ReataCoder. But, we've often been remiss and not applied all of these at once!
  MANY THANKS FOR KEEPING US ON OUR TOES!
  Also, have referred dozens of friend to Market Samurai, what a great tool! Saves us a monthly fee at places like SEOMOZ. Keep it up!! Blessings, Greg S

 91. Really a lot of valuable information. Can't wait to apply it to our new JV project in internet marketing training we are just starting to work on.

  I would have never done this properly without seeing this video. Vďaka

  On
  David Jenyns replied:

  Happy to help Gerri, and if there's anything else we can do let us know…

  Sidenote: Have you watched pete's next session yet?
  http://www.noblesamurai.com/blog/outsourcing/outsourcing-video-2-the-content-leverage-system-2761/

  Keen to know what you think… we're getting some great feedback again :)

 92. This video was really great. Very usefull informations. Thank you for this.

 93. Keep doing what you are doing it makes a difference and it is appreciated.

 94. Hi guys, great video – and by the way I am currently going through The Challenge, and hope to come to a position where it is necessary to outsource

 95. All the information is outstanding! Thanks a lot for all the advice, tips and tricks that you gave me. I was confused about how to do all the outsourcing stuff but I understood the key elements to have an “A” team, congratulations and really THANK a lot.

 96. Perfect timing as I've hit the wall with trying to do it all by myself. Wonderful advice. Concise. As a educator I was impressed with the delivery and format of content.
  Ďakujem.

 97. 97
  On November 21st, 2011 at 10:39 am
  James Tappenden said:

  As with everything Dave shares, this is fantastic!

  Implementing Dave's advice currently so that one day soon I can implement this advice!

  Cheers Dave

 98. Thanks a lot. Excellent video and very usefull informations.

 99. 99

  The Video was great and to the point cant wait for the next video

 100. Hello I found it very illuminating because I need to implement and having a team is certainly the way to go, but I never thought about all the aspects of the process sp thanks for the first I'LL be waiting for the 2nd video

 101. well done thank for the good info and great approach
  Look like in Australia SEO is more talented than usa

 102. 102

  Great content and system!

  Have taken notes and will certainly utilise this method to outsource.

  Great “aha” moment for me is that I can also use this for my offline businesses to hire team members! Such an added bonus, thanks heaps Dave!

  Another was to treat it just like my offline businesses by developing value and culture statements, etc, as, after all, online IS a business!

  Na zdravie
  Annette

 103. Excellent video series! Thanks for sharing this. I am outsourcing part of my business, but with these strategies I will go even further!

 104. Skvelé video!

  I've been outsourcing/outtasking for most of this year and had hit and miss results… I often go back and forth between outsourcing and doing things myself and am now at the point where I know I need a team to help me grow my business and give me some sanity. Luckily this video came out just in time before I started the hiring process! Vďaka!

 105. Je to myseľ vyfukovanie video, som sa snažil vybudovať svoje podnikanie on-line, ale je takmer nemožné robiť všetko na vlastnú päsť získať vplyv, že som hľadal, sa tejto jednoduchej, ale cenné stratégií pre istý, že som bude pohybovať vpred. Bol by som rád, aby si vaše ďalšie rady chalani, ďakujem moc.

 106. To je jednoducho fantastické informácie a ja sa teraz cítim dôveru v zmene mojej webovej stránky, cez rovnako ako udržať ju na prvej stránke Google.

 107. Nemusíte spomenúť pýtať a volať odkazy. Zistil som, jeden z najlepších spôsobov, ako sa kvalifikovať ľudí, ktorí budú robiť úlohy pre mňa.

  Použil som len Elanco pre zadá. Neviem, ako sa to porovnáva ju k odpočinku? Je webová stránka, ktorá hodnotí klady a zápory rôznych outsourcingu stránkach?

  Zistil som, kvalitných ľudí na Elanco. Páči sa mi, hodnotenia a odkazy, ktoré ponúkajú. V subdodávatelia nechcú ohroziť ich vysoký rating, takže celkom dobre zaručuje kvalitnú prácu.

  Zistil som, že jasne, čo chcete, je najdôležitejšou súčasťou outsourcingu.