Ako vytvoriť vysoko kvalitné produkty rýchlo!

Share Button

Po mnoho rokov, 4 minúty míle bola považovaná nielen fyzicky nemožné, ale podľa lekárov času - skutočne nebezpečné pre zdravie každého, kto ju pokúsil.

Ale potom na 06.05.1954 25-rok-starý študent lekárskej fakulty menoval Roger Bannister - prerazil 4 minúty bariéry v čom Forbes časopis s názvom "najväčší športový úspech za posledných 150 rokov."

Pri úvahe o udalosti o mnoho rokov neskôr, Bannister hovoril, že v tej dobe:

"Tam bol mystika, viera, že to nemohlo byť vykonané"

Ale akonáhle sa ukázalo, čo bolo možné, iní bežci začali rozbíjať bariéry rovnako. 1957, 16 bežcov bežal sub 4 minúty kilometrov!

4 Minute Mile internetového marketingu ...

Teraz môžete byť zvedaví, čo štyri minúty míle má čo do činenia s internetového marketingu.

No ... pre mňa, sledovanie Nasledujúce video bolo veľa ako sledovať Roger Bannister rozbiť cez 4 minúty míle.

Vidíte, som veriť, že to bolo nemožné vytvoriť vysoko kvalitné produkty rýchlo a ľahko.

ALE - potom som videl toto video, a ja si uvedomil, že moje názory boli nielen zle - ale oni by ma držia späť po mnoho rokov.

Takže dnes som nadšený, aby bolo možné zdieľať videá s vami, pretože viem, že to zmení váš pohľad na to, čo je možné, v on-line podnikania FOREVER.

V dnešnom videu Pete Williams odhalí to, čo je podľa môjho názoru jedným z jeho najsilnejších "obchodný hacky", a ukazuje, ako vytvoriť vysoko kvalitné produkty v minútach, nie dní či týždňov, alebo dokonca mesiacov!

To je najviac oslobodzujúce a posilňujúci video čo som kedy videl, takže ak ste sa snažia vytvárať produkty pre vaše on-line podnikania - uistite sa, že pozerať sa celú cestu až do konca.

Vaše podnikanie už nikdy nebude ako predtým ...

Ak sa vám to páčilo toto video a chcete sledovať Pete používať jeho "obchodné hacky" pre týždenné hodnote vykonanej práce behom 4 hodín - uistite sa, že na registráciu svojho voľného nadchádzajúce Livestream s bohatou Schefren

Srdečným pozdravom,
Eugene Ware
CEO Noble Samurai