Zaostrené na Monetarizace

Share Button

Bez ohľadu na počet návštevníkov na vašich stránkach, keď nie je možné premeniť návštevníkov na zákazníkov, všetok svoj čas a úsilie je zbytočné.

Takže dnes sme sa po návrate z prázdnin na speňaženie module Market Samurai sa pozrieť na niektoré z najlepších a najefektívnejších metód generovanie cashflow z návštevníkov.

Ako nájsť produkty a zhodnotiť trh Životaschopnosť

Prvým krokom je testovanie trhu, aby sa ubezpečil, že za pokus to stojí.

Toto video sa dostanete z námestia jeden - rozptýliť niektoré bežné mýty obklopujúce životaschopnosť trhu, a prevedie vás procesom hľadania výrobkov.

Ako napísať presvedčivý reklamný v zápise

Ďalej budete potrebovať na propagáciu svojich výrobkov pre vaše návštevníkov.

Písanie efektívne predajné kópie slúžia na ťažké - ale teraz už nie. V tomto videu, Brent vás krok za krokom prevedie vytvorením presvedčivé reklamy pre váš produkt.

Ako zverejniť inzerát na vašich webových stránkach

Samozrejme, akonáhle ste našli výrobok a vytváranie reklamy, budete musieť dostať, že inzerát v prednej časti vašich zákazníkov.

V tomto videu Anthony vám ukáže všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli zverejniť vašu reklamu na svoj blog, pomocou Market Samurai.

Kľúč k trhu Životaschopnosť

Potom, čo ste sledovali týchto videí budete mať všetky nástroje, ktoré potrebujete nájsť životaschopných trhov - obrovský míľnik pre akékoľvek internetového marketingu.

Je na čase spustiť Market Samurai a môžete začať!

Speňaženie modul Market Samurai je súčasťou plnej verzie Market Samurai. Ak ste si zakúpili Market Samurai, a chcete prístup k speňaženia modulu, kliknite tu kúpiť teraz.

Alex
PS - Budúci týždeň budeme otáčať pozornosť na Publikovať modulu Content.