Zaostrené na speňaženie

Bez ohľadu na počet návštevníkov na vašich stránkach, ak nie je možné premeniť návštevníkov na zákazníkov, všetok svoj čas a úsilie je zbytočné.

Takže dnes sme otočením pozornosť na speňaženie modulu Market Samurai sa pozrieť na niektoré z najlepších a najefektívnejších metód generovanie cash flow z návštevníkov.

Ako nájsť produkty a zhodnotiť Trhová životaschopnosti

Prvým krokom je testovanie na trhu, aby sa ubezpečil, že za pokus to stojí.

Toto video sa dostanete z námestia jeden - rozptýliť niektoré bežné mýty okolo životaschopnosti trhu, a ktorý vás prevedie procesom hľadania výrobkov.

Ako napísať presvedčivý inzerát v minútach

Ďalej budete potrebovať na propagáciu svojich výrobkov pre vaše návštevníkov.

Písanie efektívne predajné kópie slúžia na ťažké - ale teraz už nie. V tomto videu, Brent vás krok za krokom prevedie vytvorením presvedčivé reklamy pre váš produkt.

Ako publikovať reklamu na vaše webové stránky

Samozrejme, akonáhle ste našli výrobok a vytvorili vašu reklamu, budete musieť dostať, že inzerát v prednej časti vašich zákazníkov.

V tomto videu Anthony vám ukáže všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli publikovať reklamu na svojom blogu, pomocou Market Samurai.

Kľúč k trhu Životaschopnosť

Potom, čo ste sledovali týchto videí, budete mať všetky nástroje, ktoré budete potrebovať nájsť životaschopných trhov - obrovský míľnik pre akékoľvek internetového marketingu.

Je na čase spustiť Market Samurai a môžete začať!

Speňaženie modul Market Samurai je súčasťou plnej verzie Market Samurai. Ak ste si nezakúpili Market Samurai, a chcete prístup k speňaženie modulu, kliknite tu kúpiť teraz.

Alex
PS - Budúci týždeň budeme obracať pozornosť na publikovanie modulu Content.