Optimalizácia webových stránok: Prvý Link Priority

Share Button

Dnes vám chcem ukázať jednoduchý spôsob, ako vyriešiť spoločný problém, ktorý spôsobuje, že mnoho miest k zlyhaniu zaradiť tak, ako by mali.

Problém je v tom, že weboví vývojári si nie sú vedomí zásady prvej Link prioritou. Zlou správou je, že mnoho miest, najmä s veľkým počtom stránok, nedostanú v rebríčku by mala, pretože nie sú správne zaobchádzať prvú prioritu odkaz.

Dobrou správou je, že akonáhle ste si vedomí tohto problému, je to veľmi jednoduché opraviť a vyhnúť sa v budúcnosti.

Prvý Link priorít nastáva, keď Google sa pozerá na webové stránky a analyzuje jeho odchádzajúce spojenia.

Prvé Link Priority pravidlo hovorí, že keď strana spája viac ako raz na rovnakú cieľovú stránku, Google bude úplne ignorovať všetky odkazy po prvom, často s negatívnymi dôsledkami SEO.

Pozrite sa na tento príklad diagrame nižšie.

Prvou prioritou Link

V našom príklade Page A odkazy na stránky B dvakrát. Prvý odkaz je grafický odkaz (v tomto prípade titulku v hornej časti stránky), zatiaľ čo druhý odkaz v navigačnom paneli a odkaz kľúčové slovo-bohatý s optimalizovaným textu kotvy.

Druhý odkaz je tam dal pre SEO hodnotu, a je to, čo chceme vidieť, Google, (kotva text v odkaze vyvodzuje zmysel), ale Google bude úplne ignorovať. Namiesto toho, Google vidí iba grafické odkaz (ktorý neobsahuje žiadnu kotva text). Kľúčové slovo bohatý odkaz nemá žiadnu hodnotu :-(

(A nie, pre zvedavé, dávať "Alt" značku na odkaz obrazu nebude slúžiť ako náhrada pre ukotvenie textu).

Výsledkom je, že cieľová stránka dostane PageRank "šťavu", prešiel k nej, ale ukotvenie textu význam, ktorý je cenným zdrojom optimalizácia, takže rebríčky trpieť.

Teraz, v tomto bode, by som mal objasniť, že ak Google vyhodnocuje odkazy smerujúce na stránky, bude to počítať odkazy z ľubovoľnej stránky vo svojom indexe, vrátane oboch odkazov z iných stránok na vašom webe (interné odkazy) a odkazy zo stránok na celom Internet na veľké (externé odkazy).

Odkazy sa dostanete z celého internetu sú často ťažšie kontrolovať a vo väčšine prípadov nemajú opakovať na stránke (tak prvou prioritou odkaz nestane vydanie). Ale v skutočnosti je to veľmi časté v rámci webovej stránky odkaz na cieľovú stránku dvakrát, a tak všeobecne, prvý odkaz prioritné problémy sa vyskytujú vo vašich webových stránkach. To je skvelé, pretože vnútorná štruktúra prepojenia je veľmi jednoduché ovládanie.

Toto video ukazuje dva veľmi časté príklady miest prelomiť prvú prioritu prepojenie; a ako používať Bezplatne Firefox plugin pre identifikáciu problému. Vyriešenie tohto problému je prekvapivo jednoduchý a existuje niekoľko spôsobov, ako môžete ísť na to.

Vo videu nižšie Vezmem vás dvojstupňového procesu odstraňovania problémov priority prvého odkazu:

1. Identifikačné stránky s problematikou

2. Použitie jednoduchú opravu

YouTube Náhľady

Ak chcete použiť jednoduchý kód šablóny video zmieňuje, nájdete ich tu:

Prvý Link Prioritné šablóny (Osobne som použiť prvú metódu, ale Aaron naše CSS guru chcel predviesť a dať niekoľko možností. Technické čitateľa htaccess presmerovanie môže tiež robiť svoju prácu)

Tým, že sa oboznámili s prvou prioritou Link a vykonávanie jednoduché riešenie cez vaše stránky, ktoré môžu potenciálne ťažiť z veľkého kusu predtým nevyužitý SEO hodnotu.

Cheers, Ben

PS Ak chcete dať patričné ​​uznanie, som nezistil, ale naučil od kmotra SEO, Leslie Rohde

PPS Áno, som geek, ale ktorým sa tento problém je zvyčajne veľmi jednoduchá. Videli sme veľké víťazstvo na domovskej stránky alebo téme kľúčové slová. Predstavte si, že 1000 webových stránkach, kde každá stránka na webe odkazuje na doma pomocou banner. To je 1000 čiastočne zbytočný odkazy, ktoré môžu byť stanovené s jednoduchou aktualizáciu šablóny. Ak máte veľký web a môžete vidieť prvé problémy Link prioritné, prosím, vykonať opravu, nechajte webe re-index a napíšte mi odkaz do komentárov a dajte mi vedieť, ako ste išli, čo?

Príspevok Update - niečo málo o Word Press a First Link prioritou.

Došlo počet otázok v komentároch o Word Press, a zatiaľ čo ja nie som špecialista na WP, pokúsim zabezpečiť vysokú úroveň odpoveď. Skupina otázky do dvoch hlavných kategórií:

a) Ako sa Word Press zvládnuť prvý Link priority?
Odpoveď je všeobecne to robí celkom dobrú prácu. To všetko príde na konkrétnu tému, ktorý používate, takže nemôžem dať tvrdú a rýchlu odpoveď. Ak budeme predpokladať, že spoločný FLP problém, kedy každá stránka na webe Links Home iba pomocou grafiku (napríklad logo), väčšina z WP Témy Overil som si použiť na základe odkazu text vnútri h1, ako je prvý odkaz na stránke a odkaz späť na domovskú stránku pomocou tohto odkazu. Napríklad, pozrite sa na túto stránku , ktorá je podstránka na demo blogu s použitím štandardného WordPress Téma pre rok 2010. Ak spustíte analýzu videa (napríklad vypnúť CSS), uvidíte odkaz na úvod je na kľúčové slovo "Dvadsať Ten", nie je na snímke hlavičky. Ak je "Dvadsať Desať" boli nahradené v WP admin s "Homepage frázu" alebo "Úvodná frázy & Business Name" (zriedený verzia), mali by ste byť, aby mohli vyraziť.

Niektoré témy tretích strán možno použiť grafiku samostatne prepojiť domov ale všeobecne by nemal byť vykonávanie týchto typov tém, ak ste nevedeli, nejaký HTML rovnako. V každom prípade, video ukazuje, ako rozpoznať problém celkom rýchlo, takže dúfam, že som urobil rozumnú prácu a teraz môžete vedieť, či problém existuje na mieste vás.

b) Ako môžem opraviť môj WordPress stránky, ak sa stotožňujem, že to nie je správne nastavený?
Ak používate služby developera, samozrejme len nasmerovať späť k tomuto príspevku vidieť techniky, ktoré môžu byť použité, a ak ste "urob si sám-er", tam sú hromady on-line sprievodcovi na prispôsobenie wordpress šablóny .

Ben napísal 10 príspevok (y) pre Noble Samurai

75 Responses to "Optimalizácia webových stránok: Prvý Link priorita"

 1. Skvelé video! Ale možno budete chcieť skontrolovať meno, ja som skoro possitve jeho Leslie Rohde. Máte to priamo v texte stránky, ale zle na videu ;)

  Iné, než to, aweseome info!


  Noble Samurai odpovedal:

  Vďaka Chris.

  Skúsil by som povedať, že to bolo video editory, ale možno ste si všimli jeho meno nie je jediná vec, ktorú som sa zle píše (moja gramatical chyby boli terčom niekoľkých vtipov tu ...).

  Jo, správny pravopis je Leslie Rhode, ten chlap: http://www.leslierohde.com/

  (Niekto dobre rešpektovaná Samurai svete).

  Na zdravie

  Ben

 2. Po prečítaní tohto príspevku mám na niečo opýtať. Ste si vedomý toho, že "A" tag má atribút názov, ktorý prechádza skoro rovnakú "hodnotu" ako akýkoľvek kotva text sa?


  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Rakebum

  Vďaka za sekanie na.

  Pozor - to by mohlo byť trochu technický pre ľudí začínajúcich (ale je zaujímavé, tak čítajte spolu).

  Po prvé, všetky odkazy, za predpokladu, že to nie je "no-nasledovať" preukaz orgán (alebo výkon alebo "šťava", alebo ako to chcete nazývať), ich cieľovú stránku.

  Avšak, budete tiež chcieť, relevantnosti, čo je miesto, kde kotviace text pochádza. Ak ste SEO'ing pre "modré Golfové loptičky", urobíte lepšie, keď časť z vašich odkazov obsahujú kotva text "Blue Golf Balls" .

  Teraz (a viem, že to nie je to, čo ste naznačuje), veľa ľudí sa snažili pomocou "alt" alebo "title" atribút na obrázok, aby sa zabránilo nutnosti manipulovať s formátmi ich prepojenie. Ja by som tvrdiť, pevne, že to nefunguje.

  Avšak, máte pravdu, môžete priradiť atribút titulu na odkaz. Ja som sa pokúsil použiť ako proxy alebo náhrada za štandardnú Anchor text. Ja by som predpokladal, že to by nebolo účinné, a nie je to tak, ako som robiť svoju prácu, ale ja som sa mýlil mnohokrát predtým (na vlastné riziko začatie skutočnej diskusie, môžem dokonca priznať, že som sa neobťažoval počítať hustotu kľúčových slov).

  Je to niečo, čo ste našiel sám alebo ma môžete poukázať na nejakej forme prípadovej štúdie, ktorá ukazuje, že je to rozumná náhrada? Rád by som sa pozrieť.

  Vďaka,

  Ben

 3. Pekný článok, nemôžem sa dočkať, až sa na video.
  Jeremiah Allena posledný blog post ... Ahoj všetci!


  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Jeremiah

  Zrejme tam bolo pár technických problémov, keď to prvýkrát išla do vzduchu - ja som za predpokladu, že ste boli schopní sa vrátiť a pozrieť sa na video teraz?

  Na zdravie

  Ben

 4. Hej Šmudla - kde je video?
  Mal 's posledný blog post ... 365 Sketches


  Ben Stickland odpovedal:

  Ahoj Mal

  Ospravedlňujem sa za to - môžete si ho teraz vidíte?

  Na zdravie

  Ben

 5. Skvelý Ben! Už som vedel, že o to osobne, ale pre tých, ktorí sa tam zmätený link štruktúru, je to skvelý príspevok.

  Budem určite nájdete niekoľko mojich priateľov prečítať, čo máte na srdci aj :) Opäť vďaka moc!

 6. kde je video?


  Alex Green odpovedal:

  Mali sme krátky výpadok servera z prevádzky na tomto blogu, ale video sa zdá byť tam teraz.

 7. Wow, čo vynikajúci článok ako vždy! Som so záložkou na túto stránku na mojom iPhone. Akonáhle som sa prebudil zajtra budú sledovať tento návod na vyriešenie tohto problému, že som jednoducho stávka sa vyskytuje na mojich webových stránkach.

  Ďakujem moc za tento článok.

 8. Díky moc, je to skvelý tip, a nikdy som o ňom vôbec nepočuli. Myslím, že by som mohol mať problémy s mojou "Home" hypertextový odkaz, ktorý je pravdepodobne to prvé, čo Google vidí ...

 9. To je Preet zaujímavé, ale ja nie som schopný vidieť videá a zadarmo Firefox plugin taky. Môžete mi pomôcť s nimi?
  Pankaj Arya 's posledný blog post ... Nahnevaný vták sezóny Veľkonočné vajíčka teraz v obchodoch Ovi


  Ben Stickland odpovedal:

  Hi Pankaj

  Dúfajme, že si môžete prezrieť na video teraz.

  Firefox plugin je k dispozícii tu:
  https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/web-developer/

  Na zdravie

  Ben

 10. Ja osobne som robil presne túto chybu na mojej najnovšie webové stránky. Budem opraviť ASAP. Díky moc za tip. Som hrdý užívateľ Market Samurai, a som vždy vďačný za skvelé výsledky!

  Jesse

 11. 11
  Na 14 apríli 2011 v 15:55
  Patrick povedal:

  Myslím, že ste zabudli na odkaz tu ;)

 12. Skvelý článok, ale nevidím video, ktoré ste spomenuli.

  Je tam problém s stránky pomocou Safari, alebo sa video jednoducho neexistuje, alebo som úplne slepý ??


  Isha na trhu Samurai zdrojov odpovedal:

  Hi John

  Nemám žiadny problém s videním na video vo svojom prehliadači Safari (v systéme Windows XP Professional).

  Je to priamo pod slovami "2. Použitie jednoduché opravy ", a priamo nad slovami:" Ak chcete použiť jednoduchý kód šablón video zmieňuje ".

  Isha
  Isha of Market Samurai Resources 's posledný blog post ... Market Samurai In-Depth Glosár - Kľúčové slovo výskumu modul

 13. 13

  Vďaka Ben, skutočný elegantný trik, vďaka za zdieľanie. Viem, že budem hľadať na veľa mojich (a klienta) stránky pozrieť sa na to.

 14. Ahoj Bene,

  To je skvelé miesto veľmi jednoducho z - well done!. Je to jedna z tých vecí, ktoré sa ľahko stratených v horlivosti ľudí spojiť veci. Aj ja ako profesionálny internetového marketingu, konzultant, ktorý pomáha ostatným, aby na trh svoje podnikanie lepšie on-line niekedy chýbať. Vďaka za pripomenutie ...

 15. Po dlhej dlhej dobe, budem robiť niečo nové v SEO. (Ja som o tom počul niekoho späť, ale nikdy nenapadlo, že o tomto probléme hlavičky. Som si istý, 99% webových stránok tam môže chýbať na tento jeden)

  Vďaka za tento nádherný post.
  Ankur 's posledný blog post ... To, čo som urobil, aby Aweber mieru sťažnosť ničomu

 16. Vďaka za článok Ben.

  Spomenuli ste video, ale z nejakého podivného dôvodu nemôžem vidieť na stránke.
  Mark @ Videomarketing 's posledný blog post ... Video Marketing pre lojality zákazníkov


  Ben Stickland odpovedal:

  Hi Mark

  Vidíš to teraz? Mali sme výpadok serverov, pretože to išlo na vzduchu, takže niekoľko ľudí malo problémy s ním (sorry).

  Na zdravie

  Ben


  Mark @ Videomarketing odpovedal:

  Vďaka Ben, skvelé video vysvetlenie ... veľmi jasné

 17. Máte pravdu Pankaj, je to veľmi zaujímavé.

  Bryan - Snap tlače

 18. 18

  To je pravda. Rand Fishkin z SEOmoz zaslali prípadovú štúdiu o tejto problematike už v marci 2008 príliš.
  Wes 's posledný blog post ... Super Jednoduchý spôsob, ako nájsť vašich konkurentov 'top Google kľúčové slová


  Ben Stickland odpovedal:

  Ahoj Wes

  Je to známy jav na chvíľu (a rozhodne nebol prvý, kto sa ho nájsť), a tak by som to posta je okrem toho, že stále vidím stránky si to zle.

  Bol som na konzultácie hovory s firmami, ktoré ich lokalít sa profesionálny SEO vykonáva na nich už a ešte našiel problém. Takže dúfajme, že príspevok je pekné pripomenutie.

  Pre mňa je to jeden z prvých "základných víťazstvo", ktoré môžete získať, keď opravoval existujúceho webu.

  Na zdravie

  Ben

 19. 19

  Vďaka Ben - budete musieť skontrolovať pravopis titulom otvorení videa príliš (Frist)! Skvelá práca,

  Mark

  Ice-Breakers, energizéry, Zoznámenie Vy Hry a družstiev
  St.Mark posledný blog post ... Kruh Tag

 20. Veľmi zaujímavé, ale pre tých z nás, ktorí nevedia nič o kódu alebo robiť takéto veci je tu niekto Tahta bude to tam a za akú cenu?


  Ben Stickland odpovedal:

  Ahoj Peter

  Dúfajme, že blog post (a následné využitie Web Developer Toolbar Firefox) by vám malo umožniť zistiť, či máte problém sa čoho báť.

  Ak máte problém a nemajú technické zručnosti, aby ju opraviť, potom ďalšia otázka, "by som mal obťažovať?".

  Ak máte stránky s rozumnou množstvo stránok (napr 100 +), a to je zvýšenie predaja prostredníctvom SEO, potom jo, je to asi stojí za námahu.

  Ak ste práve začínate, potom by som povedal, robiť základy prvej (zostavenie viacerých stránok, získať viac odkazov).

  Či to pomôže, tak myslím, že to trvá 30 minút až 3 hodiny opraviť na webových stránkach (v závislosti na veľkosti / zložitosti webu a v prípade, že problém je len v hlavičke alebo tiež v priečnych väzieb prostredníctvom webu).

  Dúfam, že to pomôže,

  Ben

 21. Veľké vďaka za tip ukazuje sa, že to je vec, ktorú acommon dať odkaz na banner pekné veľkého G pokaziť teraz som wil sa vrátiť a skontrolovať, aby videli, čo som urobil.

  Na malom mieste je otvorenie úverového Austrailian pravopisná Prvý ??? (Frist!)

  zdravie

 22. Ste si vedomí rozšírenie Google Chrome, že to dosahuje?


  Ben Stickland odpovedal:

  Hi Scott

  Musel som sa rýchlo pozrieť a nemohol nájsť.

  Ja používam Chrome pre väčšinu prechádzanie taky, ale Firefox je stále SEO Browser podľa môjho názoru.

  Môžete nahrať plugin pre Firefox tu:
  https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/web-developer/

  Keď už ste tam, môžete nájsť na vyhľadávací stave Earth vhod tiež:
  https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/web-developer/

  Používam to veľa, a to najmä pre kontrolu a kopírovanie z meta tagy.

  Na zdravie

  Ben

  Na
  Ben Stickland odpovedal:

  Ach - našiel Chrome Web Developer štýlu plugin .
  Dúfam, že to pomôže,
  Ben

 23. 23

  skvelá práca - to je skvelý tip pre istotu ...

 24. Ďakujem vám za toto video, je to niečo, čo som nevedel, ale ja sa teraz pozri sa na môj web cez, prosím, posielajte mi tip 's takto som záujem naučiť sa čo najviac, ako som si o SEO

 25. Áno, je to jeden z najlepších jednoduchých spôsobov, ako získať viac šťavy z vašich "neurobili" SEO úsilie. Prvýkrát som o tom vedel od Rand Fishkin (SEOmoz), ale ja som vyšiel z tohto videa s peknou špičkou, ktorá je Web Developer addon. Nice one!

 26. Hej,

  Veľká a informatívne tip! :)

  Vďaka za zdieľanie. Budú musieť mať na pamäti.

  Na zdravie,
  Allen
  Allen Walker @ Internet Marketing 's posledný blog post ... Zdarma Rebrandable eBooks- 22 spôsobov, ako premeniť ich v tuku hotovosti

 27. 27
  Na 17 apríli 2011 v 12:36
  Kelvin povedal:

  Okay..Installed plugin a zakázané css potom java, mal sa pozrieť na moje stránky a umožnil znovu späť. Teraz som schopný vidieť Adsense na akomkoľvek mieste na mojom Firefox. Addon robil niečo vtipné k môjmu prehliadači. Akékoľvek pomoct?


  Ben Stickland odpovedal:

  Ahoj Kelvin

  Stačí skontrolovať, že JavaScript je opäť v prevádzke. Zistil som, že jednoduchý načítaní stránky sa rozsvieti CSS späť, ale JavaScript nesvieti po všetkých záložkách, kým ju zapnite znova zapnite.

  Adsense je napájaný pomocou JavaScriptu, takže sa nezobrazí, kým JavaScript je opäť v prevádzke.

  Dúfam, že to pomôže

  Ben

 28. Aj druhá, že ... .je tam pluggin pre Google Chrome
  CarlNFL Návrh 2011 's posledný blog post ... 2011 NFL Mock - 4-15-2011


  Ben Stickland odpovedal:

  Hi Carl

  Rýchlo som sa rozhliadol a nemohol nájsť žiadne.

  Ja používam Chrome pre svoj každodenný prehliadanie, pretože je to jednoduché a hladké. Vďaka, že povedal, myslím, že Firefox má titul ako "prehliadač pre SEO", pretože tam sú len toľko dobrých pluginov. Je to asi stojí za váš čas, aby ju oheň.

  Na zdravie

  Ben

 29. to prvou prioritou odkaz platí pre wordpress blogy ako hlavičky na všetkých stránkach odkazy na domovskú stránku?


  Ben Stickland odpovedal:

  Hi Dottie

  Princíp iste platí pre blogy, a to bude závisieť na vašom motívu, ak prvý Link Priority sa postarala v predvolenom nastavení. Som sa pozrieť na pár inštaláciou WordPress Téma pre rok 2010 (tému Prednastavená WP) a vyzeralo to, ako by robili formu základného textu pre nahradenie obrázok postarať sa o to automaticky, čo je fajn. Ak máte záujem, zakážte zdroj na stránke tu vidieť, čo mám na mysli.

  Vďaka, že povedal, nie som WP guru, takže budem sa jedným z ľudí, ktorí tu trávia veľa času na WP miest, ktorá, aby sa vrátil s niečím trochu viac definitívnych pre vás.

  Na zdravie

  Ben


  Jesse @ stať pestúnom odpovedal:

  Takže oprava vám dokázať, odkiaľ HTML úryvok ísť? kdekoľvek na stránke? a CSS úryvok?
  Jesse @ stať nevlastní alebo detské posledného blogu ... "Bi Polar Behavioral Deviant", alebo len negramotný Lieky & amp Vzdelávacie Advocacy

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Jesse

  Technicky vzaté, myslím, že CSS by mala byť na čele html dokumentu, ale prehliadača tolerovať uvedenie kdekoľvek (čo je vlastne pekné).

  Takže pre jednu stranu oprava, mali by ste byť schopní dať CSS inline, ale na webe širokú šablóny oprava je dobrá forma, použitie externého CSS súboru.

  Pokiaľ ide o HTML, ide okolo obrázkový odkaz problematický, že to nie je prechádza autoritu správne.

  Na zdravie

  Ben

 30. Skvelý tip - ďakujem. Práve vykonali na svojich webových stránkach, takže sa tešíme na stretnutie s akým výsledkom to produkuje.

  Avšak, urobili veľa zmien v tomto mesiaci (ktoré sa už vyrábajú skvelé výsledky), a to vďaka kurzu Challenge Plus, takže to bude ťažké vedieť, ktorý z nich sa vyrába najlepšie výsledky.


  Ben Stickland odpovedal:

  Ahoj Tania

  To je často prípad s SEO kampaň, ktorá urobíte rad zmien, je vidieť zlepšenie a potom je ťažké vedieť, aké techniky urobil najväčší vplyv.

  Príklad je uvedené na videu (kde každá stránka na vaše stránky odkazuje na domovskej stránke s obrazom vo väzbe, skôr než s odkazom založeného kotva text) je veľmi časté. Typicky znamenie, že oprava tohto problému sa ti pomohol je to, že vaša domovská stránka rebríčku zvyčajne skočí pre vašu cieľovú kľúčové slovo.

  Dávajte pozor na to a dajte mi vedieť, čo?

  I - veľa šťastia s Challenge Plus, Rob je génius, a tak ste v dobrých rukách.

 31. 31
  Na 18 apríli 2011 v 05:13
  Elangovan kasinathan povedal:

  veľký obsah!

 32. Výborný tip - len som implementoval na svojich webových stránkach iPad - pravdepodobne stráca šťavu z našich logom by som myslieť.
  Lachlan @ iPad Accessories 's posledný príspevok na blogu ... Grove - Full Coverage Ekologické iPad 2 Case

 33. tak kde je video?
  Joe @ home treadmill 's posledný blog post ... Životnosť Fitness TR100 Compact Treadmill- Výhody cvičenia doma


  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Joe

  Je to divné, že sa to nezobrazuje. To by malo byť asi dve tretiny cesty dole na obrazovke. Ak nie, kliknite tu na to pozerať priamo na You Tube.

  Dúfam, že to pomôže

  Ben

 34. 34

  Vďaka za zdieľanie tejto skvelej informácie. Budú realizovať túto stratégiu hneď.

  Vy skale:-)
  Mike 's posledný blog post ... nováčikov internetového marketingu

 35. To je skvelý tip ďakujem (s Jednoduché Fix!). Chystám sa urobiť pár zmien v niektorej z mojich stránkach čo najskôr.

 36. Skvelé, istý, že bude používať to na mojich webových stránkach čo najskôr.

  Pozdravy,
  Marcelo

 37. Hi there
  Mám krátky otázku ohľadom príspevku.
  Čo keď je môj prvý článok je naozaj banner (ako v príklade), ale moja prvá ozajstná odkaz len Sais "Home". Mohlo by to spôsobiť rozdiely v poradí? Mám na mysli "domov" je naozaj kľúčové slovo optimalizovaný kotva-text ...

  Thx za vašu odpoveď.

  zdravie

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Protein

  Máš pravdu - veľa miest spojiť prvej ich domovskej stránke pomocou kľúčového slova "domov" - ak ste globálny konglomerát predávajúci "domov" po celom svete, že je zlé pre FLP :-)

  B

 38. Vďaka za heads up a riešení.

  Je to metóda CSS metóda "imidž substitúcie", aby ste si prečítali o?

  Pozriem sa na moje stránky a uvidíme, či mi chýba na tomto kotva text.
  Keith Davis @ Publiuc Hovoriť a prezentácia Skills 's posledný blog post ... Nechaj si to krátkodobé udržať ostré

 39. Yall nepotrebujú webové Dev plugin, altho jeho dobrý plugin. Len som si panel nástrojov Google, kliknite na tlačidlo Pagerank, vyberte Zobraziť medzipamäť a kliknite na tlačidlo zobraziť Google texte medzipamäte verziu stránky.
  Darius Connors 's posledný blog post ... Zarábajte Užívanie Zdarma Platené on-line prieskumy

 40. 40
  Na 20 apríli 2011 v 05:09
  Brian povedal:

  Very Nice Tip. Niečo, čo možno ľahko prehliadnuť.

 41. 41
  Na 20 apríli 2011 v 06:46
  Sharma povedal:

  Som dvakrát skontrolované. Nerob to.
  Text zarážka majetok, ktorý je často považovaný za jemný spôsob maskovania veľkým g.
  To, čo robíte, je vám v skutočnosti ukazujú na jednu vec pre ľudí a iný veľký g.
  A nepozerajte sa na veľkých miestach riekol: v prípade, že to, potom je to v poriadku. Google zľavy nejaké nekalé praktiky, ako je tento pre veľké weby s množstvom odkazov, vek domény a tak ďalej. Average Joe stránka môže dostať konzervy. Moje stránky by.
  Jedná sa o riešenie, iba ak píšete presne to, čo hovorí na disk. Keď sa dostanete do horných pozíciách ľudia prevádzkujú túto kontrolu, tak pozor.

  Riešenie. Pridať kľúčové slová (nie príliš veľa), v alt obrazu a v názve odkaze (ako povedal Rakebum), funguje rovnako, je to jednoduchšie a nie je riskantné, v skutočnosti W3C kompatibilné. Overil som si s FF add-on a je to vidieť perfektné.


  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Sharma

  Ďakujeme za váš názor, a myslím, že to pridať rovnováhu do diskusie, tak vďaka za sekanie na.

  V súvislosti s použitím alternatívny text na obrázku ako náhrada. Počul som to predtým, ale nikdy nenašiel, aby to fungovalo a tých pár ľudí Verím v tejto správe rovnaký priestor. Vďaka, že povedal, že som pravidelne zle, tak viete o akejkoľvek renomovanej prípadové štúdie, ktorá ukazuje účinnosť pomocou Alt text z to je len z vašich skúseností?

  Vo vzťahu k maskovanie, opäť som nezažil problém, ale ak sa jednalo o na tomto fronte, jeden prístup, používal som ich prepojiť na úvod s textom, ktorý kombinuje obe vaše cieľové kľúčové slová a stále predstavuje obraz bol nahradený . Zrejme to trvá nejakú zručnosť, ale Typickým príkladom je odkaz domov na logo spoločnosti. Som nahradil to s niečím, ako je " od ". Nie je to presne to, čo navrhujete, ale je to súčasť tam cesta.

  Druhá alternatíva pri rokovaní s odkazom na úvod mimo firemné logo je prepojiť domov z firemného loga na stranu, ako yoursite.com/home a 301 presmerovať domov do koreňovej URL. Potom by ste mať odkaz späť na úvod neskôr vo svojich stránok pomocou bohaté kotva textový odkaz.

  Na zdravie

  Ben

 42. 42
  Na 20 apríli 2011 v 08:12
  James povedal:

  Bolo by to stálo za to sa robí, ak máte WordPress blog, ktorý má len veľmi málo stránky / príspevky (menej ako 10)?

  Na
  Ben Stickland odpovedal:

  Hi James

  Je to problém, ktorý by mal opraviť nejaký čas. Realita je taká, to by asi chcel tak vyriešiť problém a získať hromadu viac obsahu. Ja by som to byť rozčuľoval, ktorý prišiel ako prvý.

  Vy ste pravdepodobne vidieť veľký boost, ktorým sa to na 10 stránke webu, však, pretože to je WP, ďalej len "dielo" potrebné, aby to napravil, je rovnaká pre malé stránky alebo veľký (napríklad ste práve aktualizuje šablóna).

  Dúfam, že to pomôže,

  Ben

 43. Veľmi pekné tipy a ja som veľmi rád, že to čítal, myslím, že sa nemôžem dočkať, aplikovať ju na mojom blogu
  Baby 's posledný blog post ... Baby Monitor Video


  DeDe Neill odpovedal:

  Skvelý tip, ako vždy ...

  Moja stránka je rovnaká ako môžete ukázať vo svojom príklade, pútač prvý nasleduje kotvy textový odkaz na "Home".

  Ako by som mohol ísť o vykonávaní tohto na blog WordPress. Viem, že moja cesta okolo wordpress, a stali sa tiché, dobré na nasledujúce inštrukcie krok za krokom.

  Ale ja som bezradný, keď príde, aby sa pokúsila zistiť sám .. Ktorý súbor mám upraviť, kde mám vložiť kód, a to, čo presne zmeny musím urobiť, aby kód pred vložením.

  Frustrujúce vedieť, tento problém existuje, a ja viem, čo je potrebné urobiť, ale neviem, ako na to.

  Akýkoľvek pomôcť chcel by som zo skvelej pomoc.

  Na zdravie
  DeDe

  Na
  Ben Stickland odpovedal:

  Hi DeDe

  Pridal som segment na konci blogu konkrétne o WordPress. Nie som WP guru sám, ale poukazujú na tutoriálu o šablónach úpravy, tak snáď to pomôže.

  S pozdravom

  Ben

  Na
  DeDe Neill odpovedal:

  Vďaka Ben,

  Pôjdem to skontrolovať. Urobil som vyhľadávanie a nemohol nájsť nič, čo by mi mohol pomôcť.

  WordPress spravidla je pre nás ľahké typy non techie, ako sme dont potreba poznať všetky vstupy a výstupy vytvorenie webovej stránky, len postupujte podľa pokynov.

  Ešte raz vďaka za skvelý tip, to dáva zmysel.

  Na zdravie
  DeDe

 44. Vážení Ben,

  Ako to urobiť pre WordPress stránky?

  Vďaka,
  Tia

  Na
  Ben Stickland odpovedal:

  Hi Teebee

  Mali sme niekoľko otázok týkajúcich sa WordPress, a tak som urobil všeobecný aktualizáciu na post o použití WordPress a FLP. Dúfam, že to pomôže

  B

 45. vďaka moc, pre zdieľanie

 46. Vďaka za tip. Jedna vec, o internetový marketing je to, že sme sa nikdy nebudete nudiť. Rovnako ako sme si, že naše webové stránky je v poriadku, allong príde niekto s hrotom, ktorý nás ženie späť do nášho webu.

  Nebol som si vedomý rozdielu medzi kotevné textom a textom alt. Myslela som, že Google pohľadu im to isté.

  Tak sme žiť a učiť sa. Ešte raz vďaka.
  Charles

 47. Ahoj Bene,

  Vďaka za heads up na prvej prioritnej otázke. Po prečítaní e-mailu som trochu výskumu som a ani dospieť k záveru, či je táto teória je všeobecne prijímaná, alebo nie.

  Ja som mohol len sledovať "lepšie byť v bezpečí, ako neskôr ľutovať" prístup, ale to so sebou nesie značné množstvo práce.

  Mohol by ste mi ukazovala v smere toho, čo považujete za najviac definitívne riešenie tejto problematiky?

 48. 48
  Na 27 apríli 2011 v 20:47
  Stuart povedal:

  Snažil som sa to na môj web podľa vašich pokynov, a na prvý pohľad sa zdá, že funguje.

  Avšak, keď som myšou na obrázok mihá ako blázon, ktorý robí to nepoužiteľný v praxi. (To Nevra blikali pred, a žiadny z stránok bez tejto opravy majú problém).

  Nejaký nápad, čo by mohlo byť príčinou to?