Niektoré zadarmo Christmas Cheer ...

Share Button

V roku 2013, outrank Súťažiaci & Pick Kľúčové slová s istotou:

Dva nové výkonné "úrad" metriky

Už ste počuli SEO "príbeh" skôr? :-)

Dvaja africkí prieskumníci, ktorí si uvedomujú, že to je prenasledovaný hladného leva. Prvé kvapky všetko a beží na jeho život, zatiaľ čo druhá vysmieva a hovorí: "prečo sa obťažovať, že Lev je rýchlejší ako vy!". Prvý sa smeje, ako sa robí dobrú pôdu a odpovede na svoje otázky, "Nepotrebujem predbehnúť lev, len musím utiecť tebou!"

To isté platí aj pre SEO. Vašou úlohou je predbehnúť tieto stránky držia pozície na kľúčové slová, ktoré vás zavezie príjmy.

V mojej poslednej príspevok, som rýchly rekapituláciu štyroch zlatých pravidiel pre výskum kľúčových slov , z ktorých najvýznamnejšia je "pick bitky môžete vyhrať."

Vyberte si svoje bitky starostlivo a potom to práca "predbehnúť" svojich konkurentov. Nemusíte byť najväčší, baddest miesto v džungli ... stačí byť trošku lepší ako vaša konkurencia.

Zlou správou však je, že ak si vyberiete kľúčové slovo, ktoré je príliš tvrdý ... potom môžete doslova stráviť mesiace márne tvrdej práce sa snaží outrank konkurenta, nikdy budging vaše hodnotenie ... keď namiesto toho ste mohli zaradil na prednej stránke desiatky nízkych kľúčových slov pre hospodársku súťaž!

Jednou zo skvelých vlastností vášho Market Samurai SEO súťaže Matrix je môžete tiež priamo porovnávať svoje webové stránky s aktuálne top 10, aby videli, čo fungovať, je potrebné ešte urobiť.

Tu je príklad pre kľúčové slovo "obnovenie rady", kde sme pridali porovnaní s našou cieľovej stránky "http://www.swiftworldwideresources.com/Candidates/Resume/CV-Advice/".

Ak máte akúkoľvek prác zaradiť na kľúčové slovo, je dôležité, aby preskúmali svoje SEO súťaže matice.

Zbierame kľúčového slova na základe samotného len kľúčové slovo konkurencie (napríklad názov súťaže, napríklad), je dosť na to ... Je tu veľa kľúčových slov tam s nízkou hlavou súťaže, ktoré majú prudký titulnej stránke súťaže!

Takže, uistite sa, že skontrolovať, aby sa uistili, že ste sa snažil outrank na 800 libra Gorily vo vašom trhu, s vysokou orgánu squillions spätných odkazov a cielená na optimalizáciu stránke!

Avšak, tam je problém! Pochopenie Súťaž & Backlink analýza môže byť ešte naozaj mätúce. Tu je dôvod, prečo ...

Zatiaľ čo váš modul Market Samurai Súťaž vám stručné, "na prvý pohľad" pohľad vašich kľúčových ukazovateľov v oblasti hospodárskej súťaže, mnohé z nich sú zďaleka dokonalé. Napríklad:

 • Google PageRank (PR) - to je Google vlastné meradlom webové stránky "význam", a už dlhú dobu mnohých benchmarku priemyslu. Je to stupnica od 0 do 10, pričom skóre 9-10 predstavuje extrémny orgánu (myslím lokalít, ako twitter.com, Facebook.com atď) a skóre 0-2 je nízke miesta úradov. Aj keď sa nám páči opatrení zo strany Google (najmä, keď sme optimalizovať pre Google), problémy s PageRank (alebo PR) sú početné:
  • Nemotorný prírastky - zmenšenej použitie Google je "logaritmické", čo znamená, že rozdiel medzi PR 5 a 6 je obrovský (a dostane väčší každý deň). Ak chcete dať kvalitnú spätnú väzbu o vašom pokroku v budovaní úradu, je potrebné omnoho presnejšie opatrenia (napríklad desatinné skóre ako 5.2 z 10)
  • Pomalé aktualizácie - Vnútorne miera Google PageRank je dynamicky aktualizované kedykoľvek nový odkaz sa pridá, ale číslo, ktoré Google vám dáva je aktualizovaný len asi raz za tri mesiace. To znamená, že môžete len získať spätnú väzbu 4 krát do roka! To je na hovno. Aby to bolo ešte horšie, keď vaša konkurencia (alebo ste) začať novú stránku, ktorá strana bude okamžite získať autoritu od všetkých vnútorných väzieb v mieste, ale zobrazí sa ako PageRank NULA až do nasledujúcej aktualizácie sa stane, (takže si myslieť svoje konkurentmi sú slabšie, než v skutočnosti sú! - fatálna chyba nováčik).
  • Až do smrti - Toto bude pravdepodobne čerpať niekoľko pripomienok, ale ja predpovedám Google Page Rank sa vytiahol veľmi skoro. PageRank bol spočiatku propagačný nástroj a bola teraz odstránená z displeja na paneli nástrojov Google. Aj keď existujú nástroje, ktoré môžu stále pristupovať k dátam (vrátane trhu Samurai) ... veľmi málo skutočných normálny ľudia ho používajú. Prakticky jediní ľudia, ktorí sa pozerajú na PageRank teraz sú nám SEO ... Aké sú prínosy pre Google v udržiavaní to niečo, čo v podstate používa iba tých v priemysle SEO? To je dôvod, prečo si nemyslím, že je to dlho, pre tento svet.
 • Backlink počíta - Market Samurai ponúka rad backlink počíta vrátane počtu odkazov na stránke, na stránke a počet rôznych domén, ktoré odkazujú na cieľovú stránku alebo stránku. Jedná sa o skvelé opatrení na množstvo odkazov, ale nenaznačujú kvality. Vo svete, kde jeden dobrý odkaz môžete riadiť väčšiu autoritu ako 1000 chudobných, množstvo opatrení sú obmedzené.
 • Odborné Indikátory - modul súťaž sú uvedené odkazy z špeciálnych miest, ako je vzdelávací miesta a vysokej adresárov profilu, ako je Yahoo a DMOZ adresárov. Tie nám dať tip, pokiaľ ide o prítomnosť "kvalitných" spätné odkazy, ale je to veľmi pravdepodobné, že má neuveriteľne silný odkaz v profile a nesmie byť spojené z týchto zdrojov.


Dobré správy - Teraz tajomstvo je preč s dvoma skvelými novými opatreniami ...

Sme naozaj radi, že oznámiť začlenenie dvoch nových, bystrý metriky z našich dátových partnerov v Majestic SEO.

Aktualizácia Market Samurai dnes a zistíte, tieto dva nové dátové body v SEO súťaže Matrix:

1. Nový Význam Opatrenie - "Citation Flow", alebo CF
(Rovnako ako Google Page Rank, ale postavil tak, ako SEO potrebovať.)

Majestic SEO nedávno vydala novú metriku s názvom "Citation Flow" a je pripravený ísť.

Citation Flow je veľmi podobná Page Rank. Mali sme tú česť byť súčasťou Beta štúdií Majestic (a naozaj dal celkom dosť spätnej väzby priamo na ich vývojárov). Ako súčasť tohto, sme širokú porovnanie Citation Flow a PageRank Google. Korelácia medzi týmito dvoma je vynikajúci.

Plus, pomáhať SEO ako ty a ja, budete tiež získať tieto kritické (a dlho očakávaná) ponúka:

 1. Presnosť merania Sensible - Citation Flow je meradlom 0-100 (skôr ako 0 -10), takže môžete sledovať svoj ​​pokrok oveľa presnejšie.
 2. Pravidelné aktualizácie pre rýchle spätnej väzby - Majestic aktualizovať svoje metriky DAILY (skôr než približné 90 + deň cyklu aktualizácií Google).
 3. Dlhovekosť - ako obchodné metriky z dlhej ustavenej poskytovateľom, môžeme rozumne očakávať, že tento zdroj dát zostať stabilný. (PageRank nebude sa SEO komunitou moc dlhšie budeme predvídať!)


2. Nový úrad Opatrenie - "Dôvera Flow" alebo TF
("Tajný recept" v moderných vyhľadávacích algoritmov?)

Ukazuje sa, že web môže byť rozdelená do štvrtí - Dôveryhodné servery všeobecne odkazy na dôveryhodné weby a škaredé, riskantné a spamovaniu stránky majú tendenciu odkazovať na seba príliš.

To je dôvod, prečo mnoho SEO hovorí o "orgánu" alebo "náboje" stránok ... To, čo v skutočnosti hovorí o tom, je pojem "dôvera" alebo "úrad" ...

Naša druhá nové opatrenia, "Dôvera Flow" je postavená na analýze toku "dôvery" cez odkazy z dôveryhodných zdrojov, vyššej autority.

Podobne ako Citation Flow, to je skóre z 100, a ako by ste očakávali, seriózne stránky dostať vysoké skóre a nové alebo pochybné stránky dostať nízke skóre.

SEO komentátori už dlho hovorí o vplyve odkazy z dôveryhodných zdrojov, a Majestic zvereneckého Flow, teraz máme kvalitné opatrenia tohto.

Pre tých, SEO hlupákov tam - Dôvera Flow je podobný Yahoo slávneho Trustrank

Čokoľvek nemilovať?

Kým tieto nové metriky sú viditeľné väčšinu času v niekoľkých trhoch, som bol schopný nájsť zaradil stránky s žiadnymi Citation Flow alebo Dôvera Flow hodnôt. Jednalo sa predovšetkým o temnej stránky z mega lokalít, ako je Amazon, Pinterest či YouTube. Avšak v každom prípade tým, že preskúmanie hodnôt Citácia a dôvera tokov, ktoré boli k dispozícii, som bol stále schopný získať dobrú rozchod hospodárskej súťaže.

Takže tam, kde sa tieto nové metriky zapadnúť?

Ak chcete zobraziť Citation flow a dôvera Flow v akcii, jednoducho otvoriť súťaže modul SEO pre kľúčové slovo záujmu a vytvárať výsledky.

(A nezabudnite, že sa na "Pridať vlastnú URL je" môžete pridať svoj vlastné webové stránky pre porovnanie)

Tu uvedený príklad znova, ale s novým metrík predstavenie (všimnite si nový "CF" a "TF" stĺpce).

(Kliknite na obrázok vyššie pre zobrazenie väčší obrázok)

Extra Awesomeness # 1 - Citation Flow Podrobné Backlink správe

Okrem integrácie Citation Flow do SEO súťaže Matrix, náš podrobný späť odkaz správu o analýze (ktorý vám umožní špehovať vaša konkurencia, a zistiť, kde sú všetky ich Výkonové odkazy pochádzajúce z) je teraz tiež poháňaný Citation Flow metriky.

Analýza späť odkaz poskytuje ucelený prehľad ako odkaz orgánu a kotva text. Tu je ukážka:

Takže môžete konečne dostať SEO Blueprint link-siete vašich konkurentov, na základe denne aktualizované údaje úradov!

Extra Awesomeness # 2 - Link Authority Vizualizácia Grafy

Okrem toho, že Citation Flow a dôvera Flow ako čísla, Majestic SEO tiež poskytujú skvelý vizualizácie graf, ktorý vykresľuje weby celý odkaz profil na grafe s Citation Flow vs trustového Flow a hustoty farieb na odkaz frekvenciu.

Tu sú tri príklady, pre populárne výrobcov automobilov.

Hyundai

Audi

Toyota

Jedná sa o skvelé vidieť, na prvý pohľad, ako je slabý alebo silný odkaz, sieť súťažiaceho je.

Prístup k týmto grafy vizualizácie jednoducho kliknutím na čísla Citation Flow alebo Flow Dôvera v module SEO súťaže.

Teraz je rad na vás: Pozrite sa, ako sa vaše stránky plniť ...

Ak ste sa snažia získať rebríčku (pretože máte podozrenie, že ste si vybral kľúčové slovo, ktoré je príliš ťažké) ... a zisťujú, že je ťažké pochopiť, prečo ...

... Alebo by ste chceli vedieť, naozaj, ako ďaleko pred alebo za ktorú sa svojimi súpermi v budovaní autoritu a dôveru, a potom otvoriť trh Samurai SEO hospodárskej súťaže modul a pozri sa.

(Pamätajte: Budete musieť aktualizovať na najnovšiu verziu prvý, aby táto nová dáta.)

Zo všetkých tímu Noble Samurai, prajeme vám veľmi veselé Vianoce a bezpečné sezónu dovoleniek!

Na zdravie,

Ben

PS - Ak sa vám páči aktualizácia zdieľať lásku kliknutím na tlačidlo "Like" tlačidlo hore!

PPS - Zostaňte naladení v roku 2013 - dva herné meniče prichádzajú :-)

Noble napísal päť príspevok (y) pre Noble Samurai

97 Responses to "nejaký voľný Vianočné Cheer ..."

 1. Wow! Veselé Vianoce vás taky!
  Premýšľal som v poslednej dobe o "skutočnom" zmysle Page Rank dnes, a ja som jasne vidieť, prečo si myslíte, že to bude čoskoro umrieť.

  Okrem toho som sa naozaj tvrdo pracujú na zlepšenie mojej webovej stránky, ale iné ako SE prevádzky PR bola naozaj pomôcť vôbec. Tieto dve nové funkcie nám umožňujú kontrolovať na dennej báze, to (aj keď každý deň je príliš veľa, ale aspoň na týždennej alebo mesačnej báze), a zistiť tak, kde mierime s naším úsilím.

  Láska, ako udržiavať softvér neustále aktualizované. Neprestávajte robiť to!


  Tom odpovedal:

  Opäť Noble Samurai má dať prvú svojich zákazníkov. Nie je veľa produktov si môžete kúpiť, ktoré ponúkajú oveľa viac, za svoje peniaze potom Noble Samurai. Aj haven`t urobil veľa s jedným z mojich webových stránok, na nejakú dobu, ale v posledných niekoľkých týždňoch, čo mám, a už používajú vaše osobné dáta as Teraz mám dve kľúčové slová v prvej desiatke na Google. Mnohokrát ďakujem Tom, Veľká Británia

 2. Všetky tieto zvončeky a píšťalky znie dobre.
  Ale musíme objednať u majesticseo sa dostať, že dáta v trhu Samurai?

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Nie je potreba mať samostatné predplatné alebo poplatok, Sam, tieto nové metriky sú súčasťou našej dohody s Majestic SEO! ^ BMS

  Na
  Don odpovedal:

  To je jeden z dôvodov, prečo vy ste tak populárne! Pokračujte v dobrej práci! Ja jednoducho milujem Samurai!


  Anthony Goodley odpovedal:

  S Market Samurai vrátane tejto cenné a užitočné údaje z Majestic SEO je Market Samurai ešte užitočnejšie než predtým a ešte väčšiu hodnotu. Vďaka moc za túto aktualizáciu.

 3. Je skvelé vidieť tieto dôveryhodné metriky zabudované priamo do trhu Samurai! Prestal som používať MS v minulom roku, ale veľké zlepšenie sa mi vrátiť sa k nemu. MS sa stal (opäť) jeden z najobľúbenejších nástrojov pre hospodársku súťaž výskum, hodnosť sledovanie a ešte oveľa viac.

 4. Woah! To je obrovský. Vzhľadom k tomu, Citácia tok vyšiel pred niekoľkými mesiacmi, som si vždy tajne sníval, že by sa nakoniec príde na trhu Samurai.

  Teraz si to urobil. To je neuveriteľné.

  Mnohokrát ďakujem za vaše obrovské úsilie na tento skvelý softvér.

  Len tak ďalej, ľudí.

 5. Súhlasím s vaším názorom, že Google nemá absolútne v úmysle pokračovať v zobrazovaní pagerank. Je to len otázkou času, kedy to ide teploš!

  Tešíme sa na tieto nové funkcie na trhu Samurai. Vďaka za aktualizácie!

  Rk

 6. MS sa vracia, aby sa stal jedným z najlepších nástrojov, tam vonku! Avšak by sme ešte radi videli domény orgán MOZ je započítaná!

 7. 7
  Na 20 decembri 2012 v 21:29
  Pablom povedal:

  Im ukameňovaný! Úžasné aktualizácie! Vďaka Cyber ​​Santa!

 8. Výborný darček .... Túto novú funkciu I love! Opäť, ďakujem Market Samurai tím! Prajem vám veselé Vianoce a úspešný nový rok. :-)

 9. Wow - To je skvelé. Musím deň naozaj preberať tohto softvéru. Vy ste úžasný!

 10. 10

  Pekne napísané, informatívne príspevok. Vďaka partia.
  Vždy si myslím, že Noble Samurai je skvelý program pre slušnú (malý) sumu peňazí. Oceniť výskum a vývoj, ktoré ste do neho tiež.

 11. 11

  Vy ste naozaj rock!

  CF a TF sú naozaj awseome. Well Done chlapci

 12. Vďaka pre túto užitočnú vianočný darček! :) Do CF a TF faktory sú kontrolované na úrovni URL alebo sub / koreňovú doménu?

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Pawel - CF / TF metriky platí pre URL stránky sa jedná. Tu je článok databázy Knowledge Base s niekoľkými ďalšími detailmi. ^ BMS

 13. Ďakujem za týchto výkonných vianočné darčeky!
  Tie sú úžasné ;)
  Prajem Vám veselé Vianoce a hapy Nový rok.
  Katia

 14. Dobrá práca, chlapi. Je dobré vidieť, že sa vyvíja nástroje plynulo.

 15. Oh to je úžasné, dve nové metriky, ktoré bude klásť MS opäť do popredia SEO nástrojov, ktoré máme k dispozícii dnes.

 16. Je skvelé, že Majestic a Samurai prichádzajú s vlastnými dôvery a poradie faktorov.

  Google Zdá sa, že pri svojej údaje za zatvorenými dverami, ktoré by mohli byť užitočné pre SEO. Čím viac firiem, ako je Noble Samurai a Majestic sa môže obrátiť k dispozícii dáta do užitočných nástrojov, o to cennejšie, že sa stanú pre tých z nás v tomto odvetví.

  Vďaka, udržať v skvelej práci!

 17. Dobrá práca!

  Môj zamestnávateľ platí Majestic SEO, ale majú tieto dáta vstavaný do MS takhle pomôže mi veľa :)

 18. Ohromujúca program, ktorý prináša aj cez dodáva. Chlapci majú veľký Vianoce a úspešný nový rok

 19. Wow, som prekvapený. vďaka za tieto ďalšie darčeky.

  Veselé vianoce

  Luffy

 20. 20
  Na 20 decembri 2012 v 22:33
  Jarek hovorí:

  Veľmi vám ďakujem za tento dar. Ako spustiť Citation Flow Analysis (napríklad druhom obrázku)?

 21. Vďaka za skvelé nové funkcie chlapci! PageRank nie je najväčší súťaž metriku použiť aj CF a TF poskytujú užitočné doplňujúce údaje.

  A ďalší vianočný darček: dnes kým, vlastne nikdy som si uvedomil, že ste mohli prezrieť podrobný odkaz Späť správy o analýze na trhu Samurai! Nikdy som prišiel s nápadom, ako kliknúť na malú šípku vedľa stránky v module SEO súťaže (oops). Vždy som iné programy získať späť prepojenia informácií, ale je to tak príjemné zistiť, že je to vlastne tiež k dispozícii na trhu Samurai!


  Frank Janssen odpovedal:

  Nebol som si vedomý podrobného späť odkazu správe ani. Musíme sa zamerať "palca široký, míle hlboký" (naučil od Jim Cockrum)

  Snažil som sa prísť na to, ako sa dostať správu, ale ste to vysvetlil: kliknite na šípku za URL

  bedankt
  Frank

 22. Som ohromený prinajmenšom! Vďaka a Veselé Vianoce !!!

  David

 23. Ahoj Bene!

  Vďaka moc za toto skvelé správy! Budem dnes v noci aktualizácii MS v pol prestávke FIFA 13 na Xbox :,) (mimochodom, kto by chcel hrať Pridajte si ma "oelpeace?").

  Tak ako tak ... Prajem vám veselé Vianoce a čas a nádherné vysoko postaveným nový rok !!!

  Cheers z hmlisté Hamburgu!
  K.

 24. Bol som pomocou Market Samurai za niekoľko mesiacov a ja som sa zamilovala do tohto softvéru. V skutočnosti je modul SEO súťaž je ten, ktorý som rád používa najčastejšie raz nájdem skupinu potenciálnych kľúčových slov. Vďaka za udržiavanie vecí aktuálne!

 25. Kto neverí v Santa teraz? :)

  To sú proste úžasné nové metriky.

  Merry Xmas chlapci a ďakujem za skoré darček !!

  -Terry

 26. Je MS stále používate Bing pre Page Rank faktory? a výsledky vyhľadávania si to google?


  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Lloyd - Bing sa používa (z nutnosti), len niekoľko faktorov hospodárskej súťaže a nie prevádzky či rebríčka - to je vždy pochádzajú od spoločnosti Google.
  A ak sa pozrieme na našu predchádzajúcom blogu , zistíte, že sme priniesli v niektorých nových súťažných metriky pre výskum kľúčových slov, ako dobre! ^ BMS

 27. Ahoj chalani,

  To je skvelá práca ... Verím, že aj bude naozaj páčiť tieto nové údaje! Prebieha aktualizácia ... :)

 28. 28

  Vďaka hoši

  Kým veľké G je veľa práce s prípravou život ťažší pre SEO - budete dobývať rovnováhu. G berie trendy pre webové stránky - a vyvediem CF a TF - ktoré sú naozaj užitočné nástroje.

  Stavím sa, že G naozaj miluje ťa za to - teraz, keď sa zdá, že len sa starať o zisk.

 29. Máš pravdu. Neexistuje nič, čo nie je láska. Je to skvelý doplnok k už skvelý nástroj.

 30. 30

  Milujem to, a napadlo ma, keď to príde k MS. Bude potrebovať nové školiace videá Myslím, že najmä pre to. Ja za seba by som rád videl, ako zvýšiť tie faktory vašich vlastných stránok. :)

 31. Wow, som veľmi zapôsobilo vidieť Al zmeny, cenné addony. MS, robí výskum naozaj pleury:]

  Vďaka a zdravie 2012 Oslavy všetkým,
  CA

 32. PR nie je činil niečo dlhšiu dobu. Kedy môže PR 1 miesto je číslo 1 a PR 6 stránkach je číslo 8 by mal každý pochopiť, že PR znamená, že takmer nič, takže nie je prekvapením, že to pôjde preč.

 33. Vyzerá skvele, budem sa snažiť to! Pre vás Veselé Vianoce taky z daždivého Holandska!

 34. To je skvelé veci. Všetci sa snažíme, aby naše hlavy nad vodou a pomáha našim klientom pochopiť, čo je potrebné urobiť a prečo to trvá tak dlho, zvýšiť alebo udržať ich poradie.

  Neviem, čo budeme robiť bez pomoci z trhu Samurai.

  Ešte raz vďaka a užite si skvelý a radostné sviatky.

 35. Veľmi dobré vlastnosti, tie sú super chalani! Ďakujem :)

 36. Vďaka chlapci. Ako vždy vám prinesie extraordianry hodnotu v tabuľke a každý malý čiastkové zdokonalenie trhu Samurai robí svoju prácu trochu jednoduchšie.

 37. To je podivne úžasné aktualizácie! MS to stále lepšie a lepšie, aj cez všetky aktualizácie Google. To je naozaj to najlepšie kľúčové slovo, súťaže a komplexný nástroj pre analýzu na nete.

  Vďaka a Veselé Vianoce pre vás!

 38. Šťastné sviatky naozaj som blog o trhu samuraja na pravidelnom základe. Tieto dva nové metriky, ktoré nainštalované vy sa určite bude cenný.

  Ako profesionálny, Calgary internetového marketingu. Ja som vždy hľadajú nové spôsoby, ako maximalizovať svoje spätné odkazy a to sa mi, či povedať, čo sa deje s mojím súťaže. Rovnako tak, ako môj vlastný spojovacie štruktúry.

 39. 39
  Na 21 decembri 2012 v 01:32
  Freddie povedal:

  Som registrovaným členom samuraja. Musím si zadarmo stiahnuť Xmas ponuku alebo bude automaticky pridané do môjho balíka?


  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Freddie - je to súčasť softvéru a bude (alebo už) prejsť obvyklú procesu aktualizácie. Niet čo dodať, alebo kliknite na tlačidlo! Ako vždy, ak máte nejaké problémy alebo konkrétne quesitons, obráťte sa na podporu a budeme to vyriešiť ... ^ BMS

 40. WOW Vianoce má prísť už je to jednoducho úžasné. Veľmi vám ďakujem. Vzhľadom k tomu, že nie je tam žiadny mesačný poplatok za používanie tohto softvéru je naozaj neuveriteľné

  Láska Market Samurai a radi vám chlapci za vašu podporu a odhodlanie k softvéru.

  Majú veľký Crimbo

  Danny

 41. 41
  Na 21 decembri 2012 v 01:59
  simon1066 povedal:

  Kliknutím na jeden CF alebo TF hodnota sa dostanete na stránku Explorer stránku Majestic, kde CF a TF hodnoty sa líšia od MS. Som si istý, že je vysvetlenie pre to, ale ešte by ma zaujímalo, prečo.

 42. Wow! Vianočný darček, a nie deň príliš skoro! Ďakujeme, že ste nás drží krok o všetkých zmenách v on-line marketingu. Vy ste skvele!

 43. 43

  Vynikajúce funkcie! Nemôžem sa dočkať, až ich vyskúšať. Tím šľachtického samuraja sú fantastické. Tešíme sa na 2 zmeny hry v budúcom roku. Veselé Vianoce!

 44. To sa mi každý mesiac ušetriť obrovské množstvo hodín analýzu spätné odkazy zo svojich konkurentov. Nemám prístup k majestátne SEO už sa pozrieť na CF / TF. Ďakujem Market Samurai, čo je to skvelý vianočný darček!

  Tešíme sa na nové aktualizácie na 2013!

  S pozdravom,
  John

 45. Som ohromený tým, ako sa budete stále robiť to skvelý program ešte väčší. Len budete mať pridanú hodnotu a väčšiu hodnotu. Nákup Market Samurai je jedným z najlepších nákupov, ktoré som kedy robil.

 46. 46
  Na 21 decembri 2012 v 03:37
  Andre povedal:

  V súčasnej dobe preklikať z CF a TF stĺpca ukazuje Majestic stránky pre celú doménu analýzu cieľového, nie je špecifickou stránku. Inými slovami, keď som pri pohľade na špičkový výsledok pre kľúčové slovo, ktoré je obsadené Amazon, citácie tok a dôvera prúdenie v Market Samurai odrážajú túto stránku, ale ak kliknete na šípku prejdite na Majestic, dostanete citácie prietok a prietok dôvera pre Amazon.com.

  Našťastie, môžete stále prístup Majestic súhrnnú stránku pre aktuálne url kliknutím BLP stĺpec členským štátom v. Súhrn obsahuje CF a TF.


  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Andre a Simon1066 - ospravedlňujem sa, že to bolo trochu z dohľadu, ktorá by mala byť stanovená v budúcom menšie aktualizácie! ^ BMS

 47. Šťastné Vianoce vám, chlapci a dievčatá na NobleSamurai!

  Ďakujem za krásny dar, naozaj!

  Len som vystrelil na zbrusu nové, len stiahnutú verziu MS (0.92.37), vidieť nové metriky v práci.

  Robia ukazujú čísla, ale nie u všetkých projektov / kľúčových slov, pri niektorých projektoch / Kľúčové slová stĺpce sú prázdne.

  Mohol by ste mi prosím pomôcť vysvetliť, čo by mohlo byť problém s medzerami?

  Ďakujem vopred,
  -AW


  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Alex - ako Ben je vysvetlené v blogu vyššie (oddiel s názvom "Ešte niečo nie je o láske"), môže byť niekoľko polotovary sem a tam. Majestic SEO je index je obrovský, ale ani oni nemôžu úplne dosiahnuť každučký kút webe (zatiaľ).

  To je niečo, čo zlepší iba - ako, stále menej a menej časté - v priebehu času, však. ^ BMS

 48. 48
  Na 21 decembri 2012 v 03:43
  Stuart povedal:

  Viac zvončeky a píšťalky, ako Santove sane ... Vďaka ..

 49. 49

  Veľká aktualizácia a bezpečné Vianoce pre všetkých z vás.

 50. 50
  Na 21 decembri 2012 v 04:08
  Markle povedal:

  Skvelá práca :)

 51. 51
  Na 21 decembri 2012 v 04:29
  Chrispy povedal:

  Akékoľvek myšlienky na doplnenie prispôsobiteľné Miestne filter SEO Súťaž Matrix?

  Bolo by skvelé, nastaviť miesto vyhľadávania (podobné tomu, čo je v súčasnej dobe k dispozícii na Google Search) pri vytváraní prvej stránke s výsledkami v matici súťaže.

  Táto lokalita filter by mohol byť dokonca stanovená na úrovni projektu. Pre mňa, funkcie, ako by to bolo úplne neuveriteľné.

  Vďaka!


  Noble Samurai odpovedal:

  Zaujímavý nápad, Chris - môžem navrhnúť aj tento post na našom požiadavky na nové funkcie fóre taky? Často máme viac nápadov, než máme čas realizovať tak ako tak, ale ak dosť ľudí vidieť a voliť svoj návrh budeme určite sa na to! ^ BMS

 52. Wow!

  Veselé Vianoce vám všetkým, taky!

  Je to malé veci, ako je to, ktoré nás udržujú lojálni Market Samurai a vracali!

  Nikto tam bije Market Samurai pre kvalitu a zákaznícky servis! NO ONE !!!

  Vďaka za tieto dva nové malé prezzies!

  Ron

 53. Happy Holidays a vďaka chlapci !! Vianoce prišiel skoro vďaka vás. Vďaka za extra dobroty v mojom SEO Stocking !!!

 54. Dobrý deň,

  Ďakujem za nových funkcií. Bol som kliknutím okolo Pozrite sa na ne, a nemôžem nájsť odkaz Späť správy o analýze, aby vám ukázať v obraze. Keby som kliknite na "spätné odkazy" záložku v Majestic, mám iný vyzerajúce správu. Kam mám ísť nájsť jeden koncert?

  Ďakujem moc,
  Julia


  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Julia - stačí kliknúť na malý trojuholník otvoriť súbor nástrojov - tu je screenshot, ktorý môže pomôcť: http://goo.gl/D9Fva ^ BMS

 55. Veselé Vianoce všetkým na Noble Samurai.
  Vynikajúci nový prírastok do MS a AS.
  Vďaka,
  Frank

 56. 56

  muž, to je úžasné správy! Ďakujem vám! Šetrí mi kliknutím na Majestic ručne teraz. To je naozaj dobrý darček. Robí mi veľkú radosť, že investovali do MSAM :)

  Na zdravie

 57. Vďaka za skorých Vianoce Pressies chlapci.

  Dúfam, že vás všetkých na trhu Samurai má fantastický sviatočné. Tu je na jeden rok hojnosti v roku 2013 (ak sa dostaneme do dneška [21/12/12], ktorý je :) )

  Najteplejšie pozdravom
  Elly

 58. Veselé Vianoce a ďakujem za tento fantastický nástroj.
  To mi ušetrí veľa času a úsilia. Ďakujem vám. Grazyna

 59. Ahoj! To je veľká zmena! V kombinácii s PDF hlási, že mám dostať teraz, keď upgrade som šťastný táborník. Vďaka moc.

 60. Myslím, že Google je unavený, aby sa PR viac accurated.

 61. 61
  Na 21 decembri 2012 v 09:08
  Terence Blackburn povedal:

  Wicked. Ja stiahnutie upgrade, ako hovoríme (alebo, ako som typ, čo ...).

 62. WOW Veselé Vianoce Chlapci a ďakujem za nás drží "pred game'Market samuraja je fantastický nástroj, a to jednoducho stále lepšie - mať skvelý vianočný prestávku a fantastické 2013

 63. Sheesh, myslel som, že sme videli všetko a kam ísť a na jar to na nás. Veľká vianočný darček. Vďaka moc a majú veľký jeden.

  Na zdravie.

 64. 64
  Na 21 decembri 2012 v 13:27
  Glenn povedal:

  Len poznámka - v príklade pre "obnovenie poradenstvo", Forbes na č.1 má oveľa nižšie skóre na CF a TF než ostatné.
  Viem, že sa nedá spoliehať len na tieto dva výsledky, ale napriek tomu ...
  Akékoľvek pripomienky?

 65. 65
  Na 21 decembri 2012 v 13:37
  Ernie povedal:

  Nemôžem sa dočkať, vyskúšať to. Samurai to už pomaly dnes z nejakého dôvodu.

 66. Vďaka hoši,

  Veľmi Noble Chistmas dar od Samurai naozaj.

  Majú veľký Vianoce a Nový rok

  JB

 67. 67

  Pozerám sa snažiť na to rovnako.

 68. Proste vianočný darček som čakal!
  . ____
  . .- "+" "-. __ ,, ___,
  . /.'.'A_'* .\ (--|__| _,,_ ,_
  . |:.*'/\-\. ':| _| |(_||_)|_)\/
  . |:.'.||"|.'*:| ( | | _/
  . \:~^~^~^~^:/ __, ,___,
  . /
  .\ (--|__| _,,_ ,_
  . |:.*'/\-\. ':| _| |(_||_)|_)\/
  . |:.'.||"|.'*:| ( | | _/
  . \:~^~^~^~^:/ __, ,___,
  . /
  .\ (--|__| _,,_ ,_
  . |:.*'/\-\. ':| _| |(_||_)|_)\/
  . |:.'.||"|.'*:| ( | | _/
  . \:~^~^~^~^:/ __, ,___,
  . /
  - ... .- '\ (- | __ | _ |' _ | _ ,,

  . / \ _ | | (_) || (_ | (_ | \ // _)
  . `-., ____, .- '/

  Na celý pevný pracovný tím Samurai!

 69. 69
  Na 21 decembri 2012 v 20:01
  gms247 povedal:

  je to len veľký aby to bola pravda :) !! zdravie

 70. 70
  Na 21 decembri 2012 v 20:02
  Chris povedal:

  Len som bežal to na niekoľkých KWS a wikipedia a about.com prišiel s niekoľkými nízkymi #s.

 71. 71
  Na 21 decembri 2012 v 21:47
  Kevin povedal:

  V hornej časti súťaže, kde MS patrí, skvelý doplnok k tomu, čo už je úžasné prínosom pre SEO.

  Výborne.

  Veselé Vianoce a Šťastný Nový Rok.

 72. vy rock, vďaka za tento špeciálny darček :)

 73. Takže som si hovoril, so všetkými informáciami, ktoré vznešené samuraj stiahol Majestic SEO by vám odporúčame vykupujeme balíček Majestic SEO nejakého druhu alebo má dáta, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom našej bezplatnej účte dosť, rovnako ako plechovka budete možno urobiť miesto, alebo video na aký druh Spätné odkazy sú najsilnejšie z nich a ako ich nájsť.

  Z informácií, ktoré mám, .gov and.edu sú najlepšie druh väzby majú, ale chcel počuť od autority.

 74. Vďaka hoši! This is a great write up and a great addition to the software.

  Happy holidays!

 75. Thanks Santa!!! This is a great gift!!

 76. Wow, this takes understanding your keywords to a whole new level. Thanks for the great Christmas present.

 77. well done! great work guys

 78. Incredible gift! Thanks too much.

  Can't wait to get this into action. You've outdone yourself as usual.

  Best to you and yours through this season. I've got to get busy and send some people your way…

 79. What an awesome gift!
  Thank you guys!
  Great addition to our tools kit!

 80. Thanks again MS for supplying such useful information. I am sure I speak for every one by saying how much your help and expertise is appreciated.

 81. Good work!
  Thank you guys!

 82. LIKE – IT !

 83. It's great to see the new metrics; Will put them to good use come 2013.

 84. Just wanted to say a big Christmas thank you to everyone at Market Samurai.

  I'm still getting to grips with everything in terms of SEO and even using Market Samurai to it's greatest potential but the resouces available and consistent updates mean there are no excuses for me not to learn!

  Very interested to see if PR goes to the dogs as well. Would be a nice change from the way things have been for so long and make things a lot more dynamic when it comes to assessing competition.

 85. Been using Market Samurai in a while and the tool is really awesome!