Niektorí Vianočné Cheer ...

Share Button

V roku 2013, mať lepšie postavenie ako konkurenti a Pick kľúčové slová s istotou:

Dva nové výkonné "úrad" Metrics

Už ste počuli SEO "príbeh" skôr? :-)

Dva africkí prieskumníci, ktorí si uvedomujú, že sú bytia prenasledovaný hladný lev. Prvé kvapky všetko a beží pre jeho život, zatiaľ čo druhý vysmieva a hovorí: "prečo sa obťažovať, že Lev je rýchlejší, než vás!". Prvý smeje sa, keď sa robí dobre na zem a odpovede na svoje otázky, "Nepotrebujem predbehnúť leva, len musím utiecť VÁS!"

To isté platí pre SEO. Vašou úlohou je predbehnúť týchto stránok drží poradie na kľúčové slová, ktoré bude riadiť ste príjmy.

V mojej poslednej príspevok, urobil som rýchlu rekapituláciu štyroch zlatých pravidiel výskumu kľúčových slov, z ktorých najvýznamnejšia je "pick bitky môžete vyhrať".

Vyberte si svoje bitky starostlivo a potom robiť prácu na "predbehne" vašich konkurentov. Nemusíte byť najväčší, baddest miesto v džungli ... stačí byť trošičku lepší ako vaša konkurencia.

Zlou správou však je, že ak si vyberiete kľúčové slovo, ktoré je príliš tvrdý ... potom si môžete doslova stráviť mesiace márnom hard-práca sa snaží outrank konkurenta, nikdy budging vaše hodnotenie ... keď namiesto toho ste mohli zaradil na titulnej strane pre desiatky nízkych kľúčových slov hospodárskej súťaže!

Jednou zo skvelých funkcií vášho trhu Samurai SEO hospodárskej súťaže Matrix je tiež môžete priamo porovnávať svoje webové stránky s aktuálne top 10, aby videli, čo funguje stále musíte urobiť.

Tu je príklad pre kľúčové slovo "obnovenie rady", kde sme pridali porovnaní k našej cieľovej stránky "http://www.swiftworldwideresources.com/Candidates/Resume/CV-Advice/~~HEAD=pobj".

Ak robíte každá práca zaradiť na kľúčové slovo, je dôležité, aby preskúmali svoje SEO súťaže matrix.

Zbierame kľúčové slovo na základe samotného len kľúčové slovo súťaže (napríklad názov súťaže, napríklad), je dosť na to, ... Je tu veľa kľúčových slov tam s nízkou hlavou súťaže, ktoré majú divokú titulnej strane súťaž!

Takže, uistite sa, že ste skontrolovať, aby sa uistil, že nie ste snaží outrank 800 Pound Gorily vo vašom trhu s vysokou autoritou, squillions spätných odkazov a zamerané na stránke optimalizácia!

Avšak, tam je problém! Pochopenie súťaž & Backlink analýza môže ešte byť naozaj mätúce. Tu je dôvod, prečo ...

Zatiaľ čo vaše modul Market Samurai Súťaž vám stručné, "na prvý pohľad" pohľad z vašich kľúčových ukazovateľov v oblasti hospodárskej súťaže, mnohé z nich sú ďaleko k dokonalosti. Napríklad:

 • Google PageRank (PR) - to je Google vlastný miera internetové stránky, "význam", a už dlhú dobu na mnohé benchmarku priemyslu. Je to stupnica od 0 do 10, sa skóre 9-10 predstavujúce extrémnej orgán (think lokalít, ako twitter.com, Facebook.com, atď) a skóre - 0: 2 sú nízke miesta orgán. Aj keď sa nám páči opatrení zo strany spoločnosti Google (zvlášť keď sme optimalizovať pre Google), problémy s PageRank (alebo PR) sú početné:
  • Nemotorný Prírastky - Rozsah používanie Google je "logaritmické", čo znamená, že priepasť medzi PR 5 a 6 je obrovský (a dostane väčší každý deň). Ak chcete dať kvalitné spätnú väzbu o vašom pokroku v budovaní orgánu, vaša potreba oveľa viac zrnité opatrenia (napr desatinné skóre ako 5,2 z 10)
  • Pomalé Updates - interne, miera Google PageRank je aktualizovaný dynamicky kedykoľvek nový odkaz je pridaný, ale číslo, ktoré Google vám dáva je aktualizovaný len asi raz za tri mesiace. To znamená, že môžete len získať Feedback 4 krát ročne! To naštve. Aby to bolo ešte horšie, keď vaša konkurencia (alebo vy) začne novú stránku, ktorá strana bude okamžite získať autoritu od všetkých vnútorných väzieb na mieste, ale ukáže sa ako PageRank NULA do ďalšej aktualizácie sa stane (takže si myslieť svojich konkurentov sú slabšie než v skutočnosti sú -! fatálna chyba nováčik).
  • Až do smrti - Toto bude pravdepodobne čerpať niekoľko poznámok, ale ja predpovedám Google Page Rank sa vytiahol veľmi skoro. PageRank bol spočiatku reklamný nástroj a bola teraz odstránená z displeja na paneli nástrojov Google. Aj keď existujú nástroje, ktoré môžu stále pristupovať k dátam (vrátane trhu Samurai) ... veľmi málo skutočných normálny ľudia ho používajú. Prakticky jediní ľudia, ktorí sa pozerajú na PageRank teraz sú nám SEO ... Aké sú prínosy pre Google v udržiavaní to niečo, čo sa v podstate používa iba tí v priemysle SEO? To je dôvod, prečo som si nemyslím, že je to dlho na tomto svete.
 • Backlink počíta - Market Samurai ponúka rad backlink počíta vrátane počtu odkazov na stránke, na stránku, a počet rôznych domén, ktoré odkazujú na cieľového miesta alebo stránky. To sú skvelé opatrení, na množstvo odkazov, ale nenaznačujú kvality. Vo svete, kde je dobré spojenie môžu riadiť väčšiu autoritu ako 1000 chudobných, množstvo opatrení sú obmedzené.
 • Odborné Indikátory - Modul súťaž ukazuje odkazy z špeciálnych miest, ako vzdelávacie miesta a vysokej adresára profilu, ako je Yahoo a DMOZ adresárov. Tie nám dať tip, pokiaľ ide o prítomnosť "kvality" spätné odkazy, ale je to veľmi možné mať neuveriteľne silný odkaz profil a nemôžu byť prepojené z týchto zdrojov.


Dobrá správa - Teraz tajomstvo je preč s dvoma skvelými nové opatrenia ...

Sme naozaj nadšení, oznamuje integrácia dvoch nových, bystrý metriky z našich dátových partnerov na Majestic SEO.

Aktualizácie Market Samurai dnes, a zistíte, tieto dva nové dátové body v SEO pre hospodársku súťaž Matrix:

1. Nový Význam Opatrenie - "Citácia Flow", alebo CF
(Rovnako ako Google Page Rank, ale postavený tak, ako to potrebujete SEO.)

Majestic SEO nedávno vydala novú metriku s názvom "Citácia Flow" a je pripravený ísť.

Citácie Flow je veľmi podobná Page Rank. Mali sme česť byť súčasťou Beta skúšok Majestic (a vlastne dal celkom dosť spätnej väzby priamo na ich vývojárov). Ako súčasť tohto, sme urobili širokú porovnaní Citation Flow a PageRank Google. Korelácia medzi oboma je vynikajúci.

Navyše, na pomoc SEOS ako ty a ja, budete tiež získať tieto kritické (a dlho očakávaná) je k dispozícii:

 1. Presné meranie pre Sensible - Citation Flow je meradlom od 0 - 100 (skôr než 0 -10), takže môžete sledovať svoj ​​pokrok oveľa presnejšie.
 2. Pravidelné aktualizácie pre rýchle spätnej väzby - Majestic aktualizovať svoje metriky DAILY (skôr ako približná 90+ denné aktualizácie cyklus spoločnosti Google).
 3. Dlhovekosť - ako obchodné metriky od dlhú tradíciu poskytovateľa, môžeme rozumne očakávať tento zdroj dát zostať stabilný. (PageRank nebude s SEO komunitou moc dlhšie budeme predpovedajú!)


2. Nový úrad Opatrenie - "Dôvera Flow", alebo TF
(Ďalej len "tajný recept" v modernej vyhľadávacie algoritmy?)

Ukazuje sa, že na webe môžete byť rozdelený do susedstva - Dôveryhodné servery všeobecne odkazy na dôveryhodných stránkach a škaredé, riskantné a spamovaniu stránky majú tendenciu na seba nadväzujú príliš.

To je dôvod, prečo mnoho SEO hovorí o "orgán" alebo "náboje" lokalít ... To, čo v skutočnosti hovorí o tom, je pojem "dôvery" alebo "úrad" ...

Náš druhý nové opatrenia, "Dôvera Flow" je postavený okolo analýze toku "dôvery" cez odkazy z dôveryhodných zdrojov, vyšších úradov.

Podobne ako Citation Flow, je to skóre zo 100 a ako by ste očakávali, renomované weby získať vysoké skóre a nové alebo pochybné weby dostať nízke skóre.

SEO komentátori už dlho hovorí o vplyve odkazov z dôveryhodných zdrojov, a majestátnymi Trust, Flow, teraz máme kvalitné opatrenia tohto.

Pre tých SEO hlupákov vonku - Dôvera Flow je podobný Yahoo slávnej TrustRank

Čokoľvek nemilovať?

Kým tieto nové metriky sú viditeľné väčšinu času, za pár trhov som bol schopný nájsť zaradil stránky s žiadnymi Citácia toku alebo Dôvera Flow hodnôt. Išlo predovšetkým temné stránky z lokalít, ako je Amazon mega, Pinterest alebo YouTube. Avšak v každom prípade tým, že preskúmanie hodnôt Citácie a dôvera Flow, ktoré boli k dispozícii, som bol ešte schopný získať dobrý rozchod hospodárskej súťaže.

Takže tam, kde sa tieto nové metriky zapadnúť?

Ak chcete vidieť Citation prietoku a dôvera Flow v akcii, jednoducho otvoriť súťaže modul SEO pre kľúčové slovo záujmov, a generovať výsledky.

(A nezabudnite, s "Pridať vlastné URL" môžete pridať svoj vlastné webové stránky pre porovnanie)

Tu je vyššie uvedený príklad znova, ale s novým metriky predstavenie (všimnite si nové "CF" a "TF" stĺpca).

(Kliknite na obrázok vyššie pre zobrazenie väčší obrázok)

Extra Awesomeness # 1 - Citácie Flow Podrobné Backlink správe

Okrem integrácie Citation prúdiť do SEO pre hospodársku súťaž Matrix, náš podrobný späť odkaz správu o analýze (ktorý vám umožní špehovať vaša konkurencia, a zistiť, kde sú všetky ich Výkonové odkazy pochádzajúce z) je teraz tiež poháňaný Citation Flow metrické.

Analýza späť odkaz poskytuje ucelený prehľad ako odkazu orgánu a kotva text. Tu je ukážka:

Takže môžete konečne dostať SEO Blueprint na napojenie siete vašich konkurentov, na základe denných aktualizovaných údajov úradov!

Extra Awesomeness # 2 - Link úrad Vizualizácia Grafy

Okrem poskytovania Citation Flow a dôvera Flow ako čísla, Majestic SEO tiež poskytujú skvelý vizualizácie graf, ktorý vykresľuje weby celý odkaz profil na grafe s Citation Flow vs. zvereneckého Flow a hustoty farieb pre prepojenie frekvenciu.

Tu je tri príklady, pre populárne výrobcov automobilov.

Hyundai

Audi

Toyota

Jedná sa o skvelé vidieť, na prvý pohľad, ako slabá alebo silná väzba-network súťažiaceho je.

Prístup k týmto grafy vizualizačné jednoducho kliknutím na čísla Citácie prietoku alebo Dôvera prietok v module SEO pre hospodársku súťaž.

Teraz je rad na vás: Pozrite sa, ako sa vaše stránky vykonať ...

Ak ste sa snažia získať rebríčka (pretože máte podozrenie, že ste si vybral kľúčové slovo, ktoré je príliš tvrdý), ..., a zisťujú, že je ťažké pochopiť, prečo ...

... Alebo by ste chceli vedieť, naozaj, ako ďaleko za alebo pred ste z vašich konkurentov v budovaní autoritu a dôveru, a potom otvoriť trh Samurai SEO hospodárskej súťaže modul a pozrieť sa.

(Nezabudnite: Budete musieť aktualizovať na najnovšiu verziu najprv vidieť tento nové dáta.)

Zo všetkých tímu Noble Samurai, prajeme Vám veľmi Veselé Vianoce a bezpečné prázdnin!

Na zdraví,

Ben

PS - Ak sa vám páči aktualizácia, zdieľať lásku kliknutím na tlačidlo "Like" tlačidlá nad!

PPS - Zostaňte naladení v roku 2013 - dva herné Meniče sú na ceste :-)

Noble napísal 6 príspevok (y) pre Noble Samurai

97 Reakcie na "Some Vianočné Cheer ..."

 1. Vau! Veselé Vianoce vami taky!
  Premýšľal som v poslednej dobe o "skutočnom" zmysle Page Rank v dnešnej dobe, a ja jasne vidieť, prečo si myslíte, že to bude čoskoro umrieť.

  Navyše, som naozaj tvrdo pracovať na zlepšení mojej webovej stránky, ale iné ako SE prevádzky PR nebol v skutočnosti pomáhal vôbec. Tieto 2 nové funkcie nám umožňujú kontrolovať na dennej báze, to (aj keď každý deň je príliš veľa, ale aspoň na týždennej alebo mesačnej báze) a skontrolujte, kam mierime s naším úsilím.

  Láska, ako udržiavať softvér neustále aktualizované. Neprestávajte robiť to!


  Tom odpovedal:

  Opäť Noble Samurai dal ako prvý svojich zákazníkov. Nie je veľa produktov si môžete kúpiť, ktorí ponúkajú oveľa viac za svoje peniaze potom Noble Samurai. Aj haven`t urobil veľa s jedným z mojich webových stránok na nejakú dobu, ale v posledných pár týždňov som, a už pomocou informácie, ktoré som teraz majú dve kľúčové slová v prvej desiatke na Google. Mnohokrát ďakujem Tom, UK

 2. Všetky tieto zvončeky a píšťalky znie dobre.
  Ale musíme sa prihlásiť u majesticseo sa dostať, že dáta v trhu Samurai?


  Noble Samurai odpovedal:

  Nie je potrebné pre samostatné predplatné alebo poplatok, Sam, tieto nové metriky sú súčasťou našej dohody s Majestic SEO! ^ BMS

  decembra
  Don odpovedal:

  To je jeden z dôvodov, prečo sa chlapci sú tak populárne! Pokračuj v dobrej práci! Ja jednoducho milujem Samurai!

  Dňa
  Anthony Goodley odpovedal:

  S Market Samurai, vrátane tohto cenného a užitočné údaje z Majestic SEO je na trhu Samurai ešte užitočnejšie než predtým a ešte väčšiu hodnotu. Vďaka moc za túto aktualizáciu.

 3. Je skvelé vidieť tieto dôveryhodné metriky zabudované priamo do trhu Samurai! Prestal som pomocou MS v minulom roku, ale veľké zlepšenie ma vrátiť sa k nemu. MS sa stalo (opäť) jedným z najobľúbenejších nástrojov pre hospodársku súťaž výskum, hodnosť sledovanie a ešte oveľa viac.

 4. Woah! To je obrovský. Vzhľadom k tomu, Citation tok vyšla pred niekoľkými mesiacmi, som sa vždy tajne sníval, že by nakoniec príde na trhu Samurai.

  Teraz ste urobil to. To je neuveriteľné.

  Mnohokrát ďakujem za vaše obrovské úsilie v tejto skvelej softvér.

  Len tak ďalej, ľudí.

 5. Súhlasím s vaším názorom, že Google nemá absolútne žiadny úmysel pokračovať zobrazovanie pagerank. Je to len otázkou času, kedy to ide teploš!

  Tešíme sa na používanie týchto nových funkcií na trhu Samurai. Vďaka za aktualizácie!

  Rk

 6. MS sa vracia, aby sa stal jedným z najlepších nástrojov, tam vonku! Avšak by sme ešte radi videli doména orgán Moz je zohľadnený v!

 7. 7
  Dňa 20. decembra, 2012 v 9:29 pm
  Pablom povedal:

  Im ukameňovaný! Desivý aktualizácie! Vďaka Cyber ​​Santa!

 8. Výborný darček .... Túto novú funkciu milujem! Ešte raz, ďakujem trhu Samurai tím! Prajem vám Veselé Vianoce & prosperujúce Nový rok. :-)

 9. Wow - To je skvelé. Potrebujem deň naozaj preosiať prostredníctvom tohto softvéru. Vy sú úžasné!

 10. Pekne napísané, informatívne príspevok. Vďaka partia.
  Vždy som si, že Noble Samurai je skvelý program pre slušné (malý) suma peňazí. Oceníte výskum a vývoj, ktoré ste do neho taky.

 11. Vy ste naozaj rock!

  CF a TF sú naozaj awseome. Dobrá práca chlapci

 12. Vďaka za užitočný vianočný darček! :) Do CF a TF faktory sú kontrolované na úrovni URL alebo sub / koreňovej domény?


  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Pawel - CF / TF metriky vzťahujú na URL stránky sa jedná. Tu je článok databázy Knowledge Base s niekoľkých ďalších detailov. ^ BMS

 13. Ďakujem vám za tieto výkonných vianočné darčeky!
  Si úžasný ;-)
  Prajem Vám veselé Vianoce a hapy Nový rok.
  Katia

 14. Dobrá práca, chlapci. Je dobré vidieť, že sa vyvíja nástroj plynule.

 15. Oh to je úžasné, dve nové metriky, ktoré bude klásť MS opäť do popredia SEO nástrojov, ktoré máme k dispozícii dnes.

 16. Je skvelé, že Majestic a Samurai prichádzajú s vlastnými dôvery a hodnosti faktorov.

  Google sa zdá byť s ich dáta za zatvorenými dverami, ktoré môžu byť užitočné pre SEO. Čím viac spoločnosti ako Noble Samurai a Majestic môže obrátiť k dispozícii dáta do užitočných nástrojov, o to cennejšie, že sa stanú pre tých z nás, v tomto odvetví.

  Vďaka, udržiavať v skvelej práci!

 17. Dobrá práca!

  Môj zamestnávateľ platí za Majestic SEO, ale majú tieto dáta postavený v MS takhle pomôže mi veľa :)

 18. Ohromujúci program, ktorý prináša aj cez dodáva. Chlapci majú veľkú Vianoce a Nový rok prosperujúce

 19. Wow, som prekvapený. vďaka za tieto ďalšie darčeky.

  Veselé Vianoce

  Luff

 20. 20
  Dňa 20. decembra 2012 vo 10:33 hodín
  Jarek hovorí:

  Veľmi vám ďakujem za tento dar. Ako spustiť Citation Flow analýzy (napríklad druhom obrázku)?

 21. Ďakujem za tento skvelý nových hraných guys! PageRank nie je najväčší súťaž metrický používať a CF a TF poskytujú užitočné doplňujúce údaje.

  A ďalšie vianočný darček: dnes kým, vlastne nikdy som si uvedomil, že ste mohli pozrieť detailný vytvorit odkaz na správu o analýze vo trhu Samurai! Nikdy som prišiel s nápadom, ako kliknúť na malú šípku vedľa webe v module SEO hospodárskej súťaže (oops). Vždy som iné programy získať späť informácie o spojení, ale je to tak príjemné zistiť, že je to vlastne tiež k dispozícii na trhu Samurai!

  decembra
  Frank Janssen odpovedal:

  Nebol som si vedomý podrobného späť odkaz správe ani. Musíme sa zamerať "palec široký, míľu hlboký" (sa to naučil od Jima Cockrum)

  Snažil som sa prísť na to, ako sa dostať správu, ale ste to vysvetlil: kliknite na šípku za URL

  bedankt
  Úprimný

 22. Som ohromený, prinajmenšom! Vďaka a Veselé Vianoce !!!

  David

 23. Ahoj Bene!

  Vďaka moc za tento skvelý novinky! Budem dnes večer aktualizovať MS v polovičnom čase prestávky Fifa 13 na Xbox :;) (mimochodom, ktorí by chceli hrať Add me "oelpeace"?).

  Tak ako tak ... Prajem vám veselé Vianoce a čas a nádherné vysoko postaveným nový rok !!!

  Na zdraví z hmlisté Hamburgu!
  K.

 24. Bol som pomocou trhu Samurai na niekoľko mesiacov a teraz som sa zamiloval s týmto softvérom. V skutočnosti je modul SEO súťaž je ten, ktorý som rád používate najčastejšie raz som nájsť skupinu potenciálnych kľúčových slov. Vďaka za udržiavanie vecí aktuálny!

 25. Kto neverí v Santa teraz? :)

  To sú proste úžasné nové metriky.

  Veselé Vianoce chlapci a ďakujem za skoré darček !!

  -Terry

 26. Je MS stále používate Bing pre page rank faktory? a výsledky vyhľadávania a nie google?

  Dňa
  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Lloyd - Bing je použité (z nutnosti), len niekoľko faktorov hospodárskej súťaže a nie prevádzky či rebríčka - to je vždy pochádzajú od spoločnosti Google.
  A ak budete sa pozrieť na našu predchádzajúcu blogu, zistíte, že sme priniesli v niektorých nových súťažných metriky pre výskum kľúčových slov, ako dobre! ^ BMS

 27. Ahoj chalani,

  To je skvelá práca ... verím, že bude naozaj páčiť tieto nové údaje! Prebieha aktualizácia ... :)

 28. Ďakujem chlapci

  Kým veľký G je veľa práce s prípravou život ťažší pre SEO - budete dobývať rovnováhu. G berie trendy pre webové stránky - a vy vyvediem CF a TF - ktoré sú naozaj užitočné nástroje.

  Stavím sa, že G naozaj miluje ťa za to - teraz, keď sa zdá, že len sa starať o zisky.

 29. Máš pravdu. Neexistuje nič, čo nie je na lásku. To je skvelý doplnok k už skvelý nástroj.

 30. 30

  Milujem to, a napadlo ma, keď to príde k čs. Bude potrebovať nové školiace videá Myslím, že hlavne za to. Ja za seba by som rád videl, ako zvýšiť tieto faktory vašich vlastných stránok. :)

 31. Wow, som veľmi zapôsobilo vidieť al zmeny, cenné addony. MS, robí výskum skutočne pleury:]

  Vďaka a zdravie 2012 oslavy všetkým,
  CA

 32. PR nie je činila nič na dlhú dobu. Kedy môže PR 1 stránky byť číslo 1 a PR 6 web je na číslo 8 každý by mal pochopiť, že PR znamená takmer nič tak žiadnym prekvapením, že to pôjde preč.

 33. Vyzerá skvele, budem sa snažiť to! Pre vás veselé Vianoce moc, z daždivého Holandska!

 34. To je skvelé veci. Všetci sa snažíme, aby naše hlavu nad vodou a pomôcť našim klientom pochopiť, čo je potrebné urobiť, a prečo to trvá tak dlho, zvýšiť alebo udržať ich poradie.

  Dont vedieť, čo budeme robiť bez pomoci z trhu Samurai.

  Ešte raz vďaka a môžu sa pochváliť skvelou a radostné sviatky.

 35. Veľmi dobré vlastnosti, si jednička chlapi! Ďakujem :)

 36. Vďaka chlapci. Ako vždy vám prinesie extraordianry hodnotu k stolu a každý malý čiastkové zdokonalenie trhu Samurai robí svoju prácu o niečo menej komplikované.

 37. Jedná sa o freakishly úžasné aktualizácie! MS to stále lepšie a lepšie, napriek všetkým aktualizácie Google. To je naozaj najlepší kľúčové slovo, súťaže a komplexný analytický nástroj na nete.

  Vďaka a Veselé Vianoce pre vás!

 38. Šťastné sviatky naozaj, som blog o trhu Samurai na pravidelnom základe. Tieto dva nové metriky, ktoré si nainštalovali Vy ste určite bude cenný.

  Ako profesionálny, Calgary internetový obchodník. Ja som vždy hľadajú nové spôsoby, ako maximalizovať svoje spätné odkazy a to sa mi istý povedať, čo sa deje s mojím konkurenciou. Rovnako, ako môj vlastný spojovací štruktúrou.

 39. 39
  Dňa 21. decembra 2012 v 1:32 hodín
  Freddie povedal:

  Som registrovaným členom samuraja. Musím si zadarmo stiahnuť Xmas ponuku alebo bude automaticky pridáva do svojho balíčka?

  Dňa
  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Freddie - je to súčasť softvéru a bude (alebo už) prišiel až s obvyklým procesu aktualizácie. Nič doplniť, alebo kliknite na tlačidlo! Ako vždy, ak máte nejaké problémy alebo špecifické quesitons, obráťte sa na podporu a my vám to vyriešiť ... ^ BMS

 40. WOW Vianoce má prísť už to je jednoducho úžasné. Ďakujem veľmi pekne. Vzhľadom na to, že neexistuje žiadny mesačný poplatok za použitie tohto softvéru je naozaj neuveriteľné

  Láska trhu Samurai a lásku vám chlapci za vašu podporu a odhodlanie k softvéru.

  Majú veľký Crimbo

  Danny

 41. 41
  Dňa 21. decembra 2012 v 1:59 hodín
  simon1066 povedal:

  Kliknutím na buď CF alebo TF hodnota sa dostanete na stránku Site Explorer Majestic, kde CF a TF hodnoty sa líši od MS. Som si istý, že je to nejaké vysvetlenie pre to, ale napriek tomu by ma zaujímalo, prečo.

 42. Vau! Vianočný darček a nie je deň, príliš skoro! Ďakujeme, že ste nás drží krok s všetkých zmenách v on-line marketing. Vy sú skvelé!

 43. Vynikajúce vlastnosti! Nemôžem sa dočkať, až vyskúšať. Tím ušľachtilého samuraja sú fantastické. Tešíme sa na 2 zmenám hry v budúcom roku. Veselé Vianoce!

 44. Tým sa mi každý mesiac ušetriť obrovské množstvo hodín analýzu spätné odkazy z mojich konkurentov. Nemám prístup k majestátne SEO už sa pozrieť na CF / TF. Ďakujem trhu Samurai, čo je to skvelý vianočný darček!

  Tešíme sa na nové aktualizácie na rok 2013!

  S pozdravom,
  John

 45. Som ohromený tým, ako sa budete stále urobiť skvelý program ešte väčší. Jednoducho držať pridanie hodnoty a vyššiu hodnotu. Nákup trhu Samurai je jedným z najlepších nákupov, ktoré som kedy robil.

 46. 46
  Dňa 21. decembra 2012 v 3:37 hodín
  Andre povedal:

  V súčasnej dobe sa preklikať z CF a TF stĺpce ukazuje Majestic stránku pre celú doménu analýzu cieľového, nie konkrétne stránky. Inými slovami, keď sa pozerám na hornej výsledku pre kľúčové slovo, ktoré je obsadené Amazon, citácie tok a dôvera prúdenie v trhu Samurai odrážajú túto stránku, ale ak kliknete na šípku prejdete k Majestic, dostanete citáciu prietok a prietok dôvera na Amazon.com.

  Našťastie, môžete stále prístup k Majestic súhrnné stránky pre aktuálne url kliknutím BLP stĺpec ms ". Súhrn obsahuje CF a TF.

  Dňa
  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Andre a Simon1066 - ospravedlňujem sa, že to bolo trochu z dohľadu, ktorá by mala byť stanovená v budúcej menšie aktualizácie! ^ BMS

 47. Happy Holidays vám, chlapci a dievčatá na NobleSamurai!

  Ďakujem za krásny dar naozaj!

  Len som vystrelil hore zbrusu nové, práve stiahnutú verziu MS (0.92.37), vidieť nové metriky v práci.

  Robia ukazujú čísla, ale nie pre všetky projekty / kľúčových slov, pri niektorých projektoch / kľúčové slová v stĺpci sú prázdne.

  Mohli by ste mi prosím pomôcť vysvetliť, čo by mohlo byť problém s polotovarmi?

  Vopred ďakujem,
  -AW

  Dňa
  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Alex - ako Ben je vysvetlené v blogu vyššie (Oddiel nazvaný "? Čokoľvek nemilovať"), môže byť niekoľko polotovary sem a tam. Majestic SEO je index je obrovský, ale ani oni nemôžu úplne dosiahnuť každý posledný rohu webového (zatiaľ).

  To je niečo, čo sa zlepší ešte len - ako v, stále menej a menej časté - v priebehu doby sa však. ^ BMS

 48. 48
  Dňa 21. decembra 2012 v 3:43 hodín
  Stuart povedal:

  Viac zvončeky a píšťalky, než Santove sane ... Vďaka ..

 49. Veľká aktualizácia a bezpečné Vianoce pre všetkých z vás.

 50. 50
  Dňa 21. decembra 2012 v 4:08
  Markle povedal:

  Skvelá práca :)

 51. Päťdesiat jedna
  Dňa 21. decembra 2012 v 4:29 hodín
  Chrispy povedal:

  Akékoľvek myšlienky na pridanie prispôsobiteľnou miestnej filter do SEO Súťaž Matrix?

  Bolo by skvelé nastaviť namiesto hľadania (podobné tomu, čo je v súčasnej dobe k dispozícii na Google Search) pri generovaní prvé výsledky stránok v matrici pre hospodársku súťaž.

  Toto umiestnenie filter by mohol byť dokonca stanovená na úrovni projektu. Pre mňa, funkcie ako by to bolo úplne neuveriteľné.

  Vďaka!

  Dňa
  Noble Samurai odpovedal:

  Zaujímavý nápad, Chris - môžem navrhnúť tiež tento post na našom požiadavky na nové funkcie fóre taky? Často máme viac nápadov, než máme čas realizovať tak ako tak, ale ak dosť ľudí vidieť a voliť svoj návrh budeme určite sa na to! ^ BMS

 52. Vau!

  Veselé Vianoce vám všetkým, taky!

  Je to malé veci, ako je táto, ktoré nás udržujú lojálni k trhu Samurai a vracať viac!

  Nikto tam bije trhu Samurai pre kvalitu a zákaznícky servis! NIKTO!!!

  Vďaka za tieto dva nové malé prezzies!

  Ron

 53. Happy Holidays A vďaka chlapci !! Vianoce prišiel skoro vďaka vami. Vďaka za extra dobroty v mojom SEO pančucha !!!

 54. 54

  Ahoj,

  Ďakujem za nové funkcie. Bol som kliknutím okolo skontrolovať je, a nemôžem nájsť odkaz Späť správu o analýze, aby vám ukázať v obraze. Keby som kliknite na "spätné odkazy" kartu v Majestic, mám iný vyzerajúce správu. Kam mám ísť nájsť jeden koncert?

  Ďakujem veľmi pekne,
  Julie

  Dňa
  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Julia - stačí kliknúť na malý trojuholník otvoriť súbor nástrojov - tu je screenshot, ktorý môže pomôcť: http://goo.gl/D9Fva ^ BMS

 55. Veselé Vianoce všetkým na Noble Samurai.
  Excellent new addition to MS and AS.
  Thanks,
  Frank

 56. man this is awesome news! Ďakujem! Saves me clicking into Majestic manually now. This is a really good present. Makes me very happy to have invested in MSam :)

  Cheers

 57. Thanks for the early Christmas Pressies guys.

  I hope all of you at Market Samurai have a fantastic festive season. Here's to a year of abundance in 2013 (if we get through today [21/12/12], that is :) )

  Warmest Regards
  Elly

 58. Merry Christmas and thank you for this fantastic tool.
  It saves me a lot of time and effort. Ďakujem. Grazyna

 59. Hi! This is a great update! Combined with the PDF reports that I'm getting now that I upgraded I'm a happy camper. Thanks so much.

 60. I think Google is tired to make PR more accurated.

 61. 61
  On December 21st, 2012 at 9:08 am
  Terence Blackburn said:

  Wicked. I'm downloading the upgrade as we speak (or as I type, whatever…).

 62. WOW Merry Christmas Guys and thank you for keeping us 'ahead of the game'Market Samurai is a fantastic tool and it just keeps getting better – Have a great Christmas break and a fantastic 2013

 63. Sheesh, I thought we had seen it all and you go and spring this on us. Great Xmas present. Thanks a lot and have a great one.

  Cheers.

 64. 64

  Just an observation – in your example for 'resume advice', Forbes at no.1 has much lower scores on CF and TF than the others.
  I know one can't rely on just these 2 scores, but still…
  Any comments?

 65. 65

  Can't wait to try this out. Samurai's been slow today for some reason.

 66. Thanks guys,

  A very Noble Chistmas gift from the Samurai indeed.

  Have a great Christmas and New Year

  JB

 67. I'm looking to try this out as well.

 68. Len vianočný darček som čakal!
  , ____
  , .- "+" "-. __ ,, ___,
  , /.'.'A_'* .\ (--|__| _,,_ ,_
  . |:.*'/\-\. ':| _| |(_||_)|_)\/
  . |:.'.||"|.'*:| ( | | _/
  . \:~^~^~^~^:/ __, ,___,
  . /
  .\ (--|__| _,,_ ,_
  . |:.*'/\-\. ':| _| |(_||_)|_)\/
  . |:.'.||"|.'*:| ( | | _/
  . \:~^~^~^~^:/ __, ,___,
  . /
  .\ (--|__| _,,_ ,_
  . |:.*'/\-\. ':| _| |(_||_)|_)\/
  . |:.'.||"|.'*:| ( | | _/
  . \:~^~^~^~^:/ __, ,___,
  . /
  - ... .- '\ (- | __ | _ |' _ | _ ,,

  , / \ _ | | (_) || (_ | (_ | \ _ //)
  , `-., ____, .-" /

  Na celý pevný pracovný tím Samurai!

 69. 69
  Dňa 21. decembra, 2012 v 8:01 pm
  gms247 povedal:

  to je len pre skvelý aby to bola pravda :) !! na zdravie

 70. 70
  Dňa 21. decembra, 2012 v 8:02 pm
  Chris povedal:

  Len som bežal to na niekoľko KWS a wikipedia a about.com prišiel s niekoľkými nízkych #s.

 71. 71
  Dňa 21. decembra, 2012 v 9:47 pm
  Kevin povedal:

  V hornej časti súťaže, kde MS patrí, skvelý doplnok k tomu, čo je už úžasné aktívom v SEO.

  Výborne.

  Veselé Vianoce a Šťastný Nový Rok.

 72. vy rocku, vďaka za tento špeciálny darček :)

 73. Takže som len premýšľal, všetky informácie, ktoré ušľachtilý samuraj sa stiahol Majestic SEO by ste odporučiť, že sme kúpiť balíček Majestic Seo nejakého druhu alebo je údaje, ktoré nám sú poskytované prostredníctvom našej účtu zdarma dosť, rovnako ako plechovka Tie možno urobiť príspevok alebo video o tom, čo druh Spätné odkazy sú najsilnejšie z nich a ako ich nájsť.

  Z informácií, ktoré mám, .gov and.edu, sú najlepšie druh prepojeniam mať ale rád počul od autority.

 74. Ďakujem chlapci! To je veľká spísať a skvelý doplnok k softvéru.

  Šťastné prázdniny!

 75. Vďaka Santa !!! To je veľký dar !!

 76. Wow, to trvá porozumenie svoje kľúčové slová na úplne novú úroveň. Vďaka za skvelý vianočný darček.

 77. dobre urobil! Skvelá práca chlapci

 78. Neuveriteľný dar! Vďaka moc.

  Nemôže sa dočkať, až si to do akcie. Vy ste prekonal ako obvykle.

  Najlepšie pre vás a vaše skrze túto sezónu. Musím začať konať a poslať niektorým ľuďom cestu ...

 79. Čo skvelý darček!
  Ďakujem vám chlapi!
  Skvelý doplnok k nášmu nástroje kit!

 80. Ešte raz vďaka MS pre dodávky takejto užitočné informácie. Som si istý, že hovorím za každého tým, že hovorí, ako veľmi sú vaše pomoc a odborné znalosti sa cení.

 81. Dobrá práca!
  Ďakujem vám chlapi!

 82. LIKE - IT!

 83. Je skvelé vidieť nové metriky; Bude dať je dobre využiť prísť 2013.

 84. Len som chcel povedať, veľké vianočné Ďakujem všetkým, na trhu Samurai.

  Som stále dostať sa vysporiadať so všetkým, čo z hľadiska SEO a dokonca aj využitie trhových samuraja, že je to najväčší potenciál, ale resouces dostupné a konzistentné aktualizácie znamenať, že žiadne výhovorky pre mňa nie sa učiť!

  Veľký záujem zistiť, či PR pôjde psom rovnako. Bolo by príjemná zmena od spôsobu, akým veci boli tak dlhé a robiť veci oveľa dynamickejšie, pokiaľ ide o posúdenie hospodárskej súťaže.

 85. Používam trhu Samurai chvíľu a nástroj je naozaj úžasné!