New Planner Google kľúčových slov a Market Samurai Aktualizovať

Share Button

Minulý týždeň bol bohatý na udalosti tu na Noble Samurai ústredí, a my sme chceli, aby vás až do rýchlosti sa stavom modulu pre výskum kľúčových slov v meste Market Samurai.

Google oznámil v máji tohto roka, že by bolo nahradenie Nástroj pre návrh kľúčových slov s novým kľúčových slov Planner - si môžete prečítať viac o tom tu .

Oficiálne slovo bolo, že by som sa do dôchodku Nástroj pre návrh kľúčových slov na konci júla, a tak sme hneď dali za úlohu urobiť náš modul pre výskum práce, kľúčové slová s Planner kľúčových slov.

Po 4 týždňoch stovky plechoviek Pepsi Max, a nespočet riadkov kódu podľa nášho vývojového tímu, sme mali verziu Market Samurai, ktorý pracoval s Planner kľúčových slov - ale my sme mali ešte dať cez riadne otestovanie.

Rýchly posun vpred do piatku minulého týždňa, mali sme hrsť správ stekajúcej do prostredníctvom našej podpory frontu o aktuálnej výskum kľúčových slov modul nenačítajú pre niektorých užívateľov.

Interné testovanie nereplikovala problém (ako je tomu často býva!), A tak sme sa opýtali užívateľom predložiť protokoly ladenie. Pri prezeraní protokoly ladenie vyšlo najavo, že Google sa začali nútiť zoskupenie užívateľov Adwords používať Planner kľúčových slov.

Preto sme museli urýchliť náš plán.

Čo to znamená pre modul výskum kľúčových slov?

Z pohľadu používateľov pohľadu, modul pre výskum kľúčových slov by mal aj naďalej fungovať veľmi podobne, ako tomu bolo predtým. Väčšina zmien, ktoré boli vykonané v zákulisí, a urobili sme v našich silách, aby sa minimalizoval vplyv na vaše workflow - 95% užívateľov bude aj naďalej používať starú verziu Nástroj pre návrh kľúčových slov v dohľadnej budúcnosti, a tam nebude viditeľný zmeniť modulu pre výskum kľúčových slov pre tieto užívateľa.

Ak vykonávate výskum kľúčových slov, bude na trhu Samurai skontrolujte, či máte stále prístup k nástroju pre návrh kľúčových slov a spustiť aktuálnu verziu aplikácie. Ak Google prešiel svojho účtu AdWords používať kľúčových slov Planner, bude na trhu Samurai odhaliť to, a dáme vám vedieť, že je potrebné aktualizovať na špeciálnu verziu, ktorá pracuje s Planner kľúčových slov.

Hlavná zmena modulu pre výskum kľúčových slov je, že teraz východiskové pomocou presné údaje zápas, vzhľadom k tomu, že používa na predvolené voľnú zhodu.

Ak nechcete poznať rozdiel medzi typmi zápasu, tu je rýchly prehľad o tom, ako sa líšia:

 • Presné vyhľadávanie - S typom zhody nastaveným na "presné zhode", prevádzka číslo SEO súvisí s tým, ako veľa ľudí sa zadaním presný výraz, ktorý skúma. Napríklad, ak vaše kľúčové slovo je "lov pstruhov" potom SEOT pre presné vyhľadávanie by ukazovali, koľko ľudí zadali presnú frázu "lov pstruhov" do Google a klikli na odkaz navštíviť číslo jedna zaradil stránky vo výsledkoch vyhľadávania.
 • Široké vyhľadávanie - S typom zhody nastaveným na "voľná zhoda", SEO prevádzka číslo súvisí s tým, ako veľa ľudí hľadá výraz, ktorý obsahuje slová "pstruh" a "rybolov" (v akomkoľvek slovosledu) spolu s ďalšími slovami, a potom preklikne k návšteve číslo jedna miesto vo výsledkoch vyhľadávania.

 • Vyhľadávanie fráz - S typom zhody nastaveným na "výraz zápas", SEO prevádzka číslo súvisí s tým, ako veľa ľudí hľadá výraz obsahujúce slová kľúčového slova v tomto konkrétnom slovosledu, a potom sa preklikne k návšteve číslo jedna web vo výsledkoch vyhľadávania.

Prečo sme sa rozhodli ísť s presné dáta Match

Keď sme uviedli na trhu Samurai trochu dole pred 5 rokmi, to bolo veľmi populárne v SEO komunity používať voľnú zhodu typu pre to SEO účely. Logika bolo, že ak ste sa dostať # 1 rebríčku pre kľúčové slovo "výcvik psov", potom by ste sa často dostanete # 1 rebríčku pre "výcviku psa" a mnoho dlhodobých chvost variantov kľúčových slov.

Avšak, v priebehu rokov, s konštantnými revíziami algoritmu Google a zvýšenej konkurencie pre vyhľadávače, to sa ukázala byť menej a menej pravdivé ako všeobecné pravidlo.

Počuli sme nespočet správy od našich zákazníkov, ktorí už dosiahli # 1 pozícia na kľúčové slovo, ktoré uviedli, že presná zhoda dopravnej predpovede sú oveľa viac v súlade s ich skutočnou sledovanom prevádzky, skôr než príliš optimistických odhadov širokých zápasu.

V dôsledku toho sa v priebehu času zhoda v SEO komunite posunul v prospech presné dáta nezhodujú, ako si môže len skutočne optimalizovať svoje stránky pre presné kľúčových fráz.

Mnoho našich použitie natiahol k nám a požiadal nás o tom, a ak ste sa pozrieť na toto vlákno na fóre bojovníka, uvidíte, že väčšina ľudí odporúčame používať Presne zodpovedajúce miesto voľné zhody, ako to robí oveľa väčší zmysel, keď robíte výskum kľúčových slov pre SEO účely - tak to dáva zmysel, aby bol predvolené odteraz.

Naša súčasná odporúčanie je optimalizácia pre presnú zhodu kľúčových slov, a ak sa vyskytnú ďalšie prevádzku (ako bude bezpochyby ešte dostať), v dôsledku tiež vyzdvihnúť nejaké dlhodobé chvost rebríčka potom považovať, že ako bonus. Je oveľa lepšie byť opatrný a podceňovať svoje výsledky a získať "pekné prekvapenie", než očakávať lavínu prevádzky tým, že založia svoje ciele na viac než optimistické širokých dát zápasu.

Slovo o výskum kľúčových slov predvolieb

Ako Google vydal svoj Kľúčové Planner pred deklarovaná termínov sme ešte nemali moc času vyladiť filtra predvolieb výskum kľúčových slov do optimálnych výsledkov základného výskumu kľúčové slovo scenárov.

Budeme pracovať v priebehu najbližších niekoľkých týždňov, aby vylepšiť tieto filtre. Ak máte nejaké odporúčané nastavenie, ktoré pracujú pre vás, neváhajte sa o ne podeliť v komentároch pod!

Pre túto chvíľu, ak si nie ste dostať sa späť toľko výsledkov, keď robí výskum kľúčových slov, ako by ste očakávali, potom možno budete chcieť oddýchnuť filtroch trochu odfiltrovať menej kľúčových slov, že, ako Presné čísla zodpovedajú bude mať tendenciu byť oveľa nižšia ako ich smery alebo frázy Match náprotivky.

Radi by sme radi počuť váš názor!

Máme pred sebou ešte množstvo zlepšení, že bude vykonávať v najbližších týždňoch, vrátane zrýchlenia celého výskumného kľúčové slovo modul. Budeme sa tiež aktualizujeme naše vzdelávacie materiály, aby sa zabezpečilo, že zodpovedajú najnovšiu verziu Market Samurai.

Vzhľadom k tomu, nová a vylepšená verzia modulu pre výskum kľúčových úlohách sa k užívateľom, naozaj musíme vám chalani s nami podeliť o to, čo sa vám páči (alebo nepáči), o novej verzii, takže môžeme teda uprednostniť nové funkcie.

Ak by ste chceli vyskúšať nové heslo Planner verzii Market Samurai, alebo máte nejaké pripomienky k novej výstavby, pošlite e-mail na support@noblesamurai.com - náš tím podpory je netrpezlivo čaká na váš názor!

Eugene

Eugene napísal 18 príspevok (y) pre Noble Samurai

Jedna reakcia na "New Planner Google kľúčových slov a Market Samurai Update"

 1. 1

  Pri presnej výskum zápas pre Lor s nízkou návštevnosťou kľúčové slová I odobrať filtre úplne a sústrediť sa na odhadované prevádzky a sémantickej kvality kľúčového slova samotného, ​​ktorý má hovoriť, ako dobre kľúčové slovo reprezentuje obchodné ciele sa snažím dosiahnuť. Potom som sa ísť pozrieť na module hospodárskej súťaže, a skontrolujte, či lezenie na prvom miest je skutočne možné.

  Pri vyhľadávaní sú veľmi nízke, môžete skončiť s 3-5 výsledky, aj keď sú filtre veľmi nízka. Lepšie úplne odstrániť, a uvidíme, či kľúčové slovo s menším prevádzkou môže byť lepšie pre vaše podnikanie cieľ.

  Pre viac populárne kľúčové slová, namiesto toho, alebo pri použití všeobecných vyhľadávanie Pořád SEOT pri asi 40 ° C a potom sa filtruje cez výsledky s viac sémantické a comptition prístup založený na vyššie opísané.

  Som rád, že ťa vidím chlapci opäť tvrdo pracuje na softvéri, aby udržal krok s aktualizáciou Google. Môžem prejsť na novú verziu hneď, alebo musím čakať na Google, aby prepnite najprv svoj účet AdWords?

  Vďaka za vaše úsilie.
  Emanuele 's posledný blog post ... Ci basta davvero un'adsl priemerný?