Nové kľúčové slovo Planner Google - Ako to robí Market Samurai rýchlejšie!

Share Button

Sme veľmi radi, oznamujeme, že po dlhom čakaní - Google odišiel, že je to starý "Nástroj pre návrh kľúčových", a nahradil ju, že je to nový lesklý "Plánovanie kľúčové slovo".

Podrobné informácie o zmenách a čo to znamená pre funkčnosť trhu Samurai prečítajte si prosím naše posledný príspevok na blogu.

Môžete si prečítať viac o niektorých zmien dát (ako je ich odstránenie širokých a frázy dát match), že Google urobil prostredníctvom svojho oficiálneho blogu článok na https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Dobrou správou je, že sme tvrdo pracovali, aby sa tento prechod čo najplynulejší pre našich zákazníkov, a verzia Market Samurai, ktorý je kompatibilný s kľúčovým slovom Planner bol v testovacej fáze viac ako mesiac teraz.

Dnes sme urobili túto novú "Plánovač kľúčové slovo" verziu v priamom prenose (jednoducho aktualizovať verziu Market Samurai na najnovšiu verziu spustením aplikácie a hovorí: "Áno" v dialógovom riadku aktualizácie).

A my sme naozaj radi, oznamujeme, že ...

Nové kľúčové slovo Planner zostavenie trhu Samurai je oveľa rýchlejší, než kedykoľvek predtým!

Povaha starých Návrhov kľúčových slov robil to veľmi pomalý proces zhromaždiť všetky údaje, kľúčového slova, čo potrebujete pre efektívnu analýzu kľúčových slov. Nové kľúčové slovo Planner build je oveľa pohotovejší, čo znamená, že môžete vykonávať vaše kľúčové slovo výskumu za menej ako polovicu času v porovnaní so starou Návrhov kľúčových slov!

Čo sa zmenilo v Market Samurai s novými dátami Kĺúčové slovo Planner?

Ak si nie ste istí, čo to všetko znamená pre užívateľov Market Samurai, je dôležité si uvedomiť, je, že len veľmi málo sa naozaj zmenil.
Základy výskum kľúčových slov zostávajú rovnaké, ako vždy, a väčšina známych prvkov rozhrania a workflow Market Samurai je zostať na mieste.

Existuje len málo viditeľné zmeny stojí za zmienku, však:

 • Teraz sme v omeškaní, na presnom spôsobe zápasu údajov z výskumu kľúčových slov, ako je vysvetlené podrobnejšie v poslednom blogu a v oficiálnej tlačovej správe spoločnosti Google . To sa prejaví nižšie počty pre prevádzku vyhľadávanie, než tie, ktoré môžu byť použité, ale máme pocit, že sú viac svedčia výsledky uvidíte v dlhodobom horizonte.

 • Aktualizovali sme naše zlatých pravidiel filtre používať nové metriky Majestic SEO hospodárskej súťaže, namiesto stále-nespoľahlivých hodnôt SEOC. Takže ešte raz, že samotná čísla sa budú líšiť, ale zámer filtračných predvolené zostáva rovnaký. SEOC prestal byť spoľahlivý ukazovateľ, ktorý chcete merať "Množstvo" súťaže pre vyhľadávače.

  Mnoho iných konkurenčných služieb výskum kľúčových slov, vrátane našich priateľov na Wordtracker prešli na používanie koľkokrát kľúčové slovo sa zobrazí v oboch hlavy Tag A v kotva text odkazy na stránky (to, čo dnes nazývame "TAComp"), ako oveľa spoľahlivým meradlom množstva konkurencie pre vyhľadávače.

  SEOC bolo v poriadku v rokoch 2008-2009, ale exponenciálny rast stránok na internete, pretože je to pomerne bezvýznamné číslo 2013.

 • "Adwords" časť filtra odstránil, a číslo AWCPC je teraz súčasťou kolóny commerciality. AWCTR, AWT a AWV už nie je k dispozícii ako Google odstránila tieto dáta z ich kľúčových slov Planner nástroje. Stále Ponúkame AWCPC a Awi (Adwords zobrazenie), a SieÈové však (ako Google stále poskytuje tieto dáta).

 • Starý Stĺpec "súťaž" bola premenovaná na "Základné súťaž", aby ju odlíšil od "Majestic súťaž" metriky teraz odporúčame používať.

 • "Ekologické" stĺpci teraz ponúka "Impressions AdWords" (AWI) metrika, ktorá je podobná staršia AWT (Adwords Traffic) - aj keď náš výskum ukázal, že to nie je úplne rovnaké číslo, ale môže byť použitý celkom dobrú náhradu .

 • "Match Type" rozbaľovacej box sa týka iba výsledky za stĺpec AWCPC a stĺpec na SieÈové - vyhľadávanie dopravných dát je teraz vždy iba presné-match vyhľadávania (ako Google poskytuje len presné dáta Zhoda teraz).

Použitie frázy Voľná ​​zhoda Ratio (PBR) sa už neodporúča:

Kým PBR metrický zostanú k dispozícii na použitie, ak chcete, my sme jeho odstránenie z našej východiskovej odporúčané nastavenie filtra a od nášho tréningu. Bola to inovatívne a šetrí čas funkcie, zatiaľ čo čísla môžu byť spoliehal sa na, ale v priebehu času sa stali menej a menej dôveryhodní. Sme svedkami divoké variácie v údajoch, ktoré sa vracajú od spoločnosti Google.

Bohužiaľ máme pocit, že to teraz robí viac škody ako úžitku vo väčšine prípadov.

Naše odporúčanie je to, čo SEO Pros sa - jednoducho použiť Presný súťaž zápasu, pretože to odstráni všetky predsudky kvôli slovosledu alebo pokřivuje kvôli dlhšej chvost kľúčových slov deriváciou.

K dispozícii je viac informácií o zmenách, k dispozícii v našom článku znalostnej bázy rozhranie tu .

Školenie Dojo Kľúčové slovo výskumu Video aktualizácie už čoskoro ...

Nakoniec sme v procese vylepšenia všetky naše kľúčové slovo výskumu výukové videá, s prioritou na sériu zlatých pravidiel, ktoré majú byť dokončené čo najskôr. Budú obsahovať aktuálne informácie o všetkých drobných zmien v rozhraní, ktoré sa nahromadili od prvej produkoval videá a niektoré nové príklady, ktoré odrážajú podmienky na on-line trhu, ako sú dnes.

Potom, čo ste pripravení k premiére dáme slovo, na Twitteri a Facebooku , takže žiadam, aby ste nás nasledovať, aby bol informovaný o dôležitých novinkách a aktualizáciách urýchlene!

Čo robiť ďalej ...

Ak chcete dostať svoje ruky na tejto novej, rýchlejšej "Kľúčové slovo" Plánovanie výroby Market Samurai, jednoducho:

 1. Spustite si kópiu trhu Samurai.
 2. Po zobrazení výzvy na aktualizáciu na najnovšiu verziu, povedzte "Áno"
 3. Počkajte, až sa aktualizácie stiahnuť a Market Samurai sa oživila a ste na ceste!

Dúfame, že sa môžete tešiť na nové kľúčové slovo Planner zostavenie. Ak máte nejaké problémy, neváhajte a strieľať na našu podporu e-mailom na support@noblesamurai.com

Tiež sme urobili docela rozsiahle testovanie našich nových kľúčových slov filtrov predvolieb, však, ak máte nejakú radu, ako by sa mohli zlepšiť, prosím, strieľať nám e-mail tiež.

Podpora napísal príspevok (y) 1 pre Noble Samurai

41 Responses to "nové kľúčové slovo Planner spoločnosti Google - Ako to robí Market Samurai rýchlejšie"

 1. 1
  Na 27 auguste 2013 v 14:58
  Heidi hovorí:

  Ďakujem vám za vaše včasnej aktualizácie.

  Mám otázku, ktorá môže potrebujete odpoveď, nielen pre mňa, ale veľmi veľa užívateľov tu MS ... Viem, že si hovoril, pustím nová výukové videá, ale možno nás môže viesť do tej doby:

  Čo 3-5 kľúčových ukazovateľov by sme mali hľadať na základe "nového" trhu Samurai pri rozhodovaní kľúčové slovo stojí na rebríčku? Môžeme aj naďalej závisieť na SEOTCR ukázať slabá konkurencia kľúčových slov?

  Nie som nováčik, takže sa nemusíte odpovedať "závisí na vašom trhu, závisí na optimalizáciu webových stránok top 5, atď" ... Ja chcem len vedieť, na čo sa zamerať, aby zamerať na "rankable" kľúčové slová.

  Ďakujem vám!

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Heidi,

  Čísla si myslíme, že stojí za to so zameraním na so SEOT, TAComp a SieÈové - ak sa sústredíte na tie tri metriky pomocou nášho východiskového nastavenia filtra "zlatých pravidiel", budete mať najlepšiu šancu nájsť skvelé kľúčové slová.

  V podmienkach, ktoré kľúčové slovo je najmenej konkurencieschopné a číslo TAComp vám dá dobrú predstavu o tom, koľko miest sa aktívne zameriava na kľúčové slovo - čím nižšie číslo, tým lepšie.

  Samozrejme, že by som potom chcel vyskúšať matice SEO pre hospodársku súťaž vidieť jemnejšie detaily lokalít by si konkurujú, aby bolo možné pracovať sa, či to bude možné zaradiť aj pre dané kľúčové slovo.

  K dispozícii nie sú žiadne tajné postupy, ktoré sme držali staré - všetko bude vysvetlené podrobnejšie v dôkladnom našich nových tréningových videí - ktoré Dúfame, že sa v priebehu nasledujúcich pár dní.

  Ak máte akékoľvek ďalšie konkrétne otázky týkajúce sa novej verzie, prosím, neváhajte kontaktovať náš tím podpory cez http://noblesamurai.com/c/support - sme viac ako radi zodpovedia všetky otázky, ktoré môžete mať :)

  Na zdravie,
  Tom

 2. Tieto zmeny znie celkom dobre. Budete e-mailom užívatelia Market Samurai, akonáhle nové video tutoriály sú k dispozícii?
  David Sellar 's posledný blog post ... Happy Birthday Madiba

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj David

  Nie som si istý, či budeme e-mailom všetkým, ale ak nás sledovať na Twitteri alebo Facebooku budeme určite oznámime to na týchto kanáloch!

  Twitter: MarketSamurai
  Facebook http://www.facebook.com/MarketSamurai

  Na zdravie,
  Tom

 3. Ako obvykle, veľké aktualizácie podľa vás jemné ľudí.

  Som rád, že kľúčové slovo modul výskum vyzerá oveľa čistejšie a jednoduchšie použitie, s oveľa menej políčok označiť / odznačiť, ale bez vplyvu na hĺbku dát.

  Zber dát je oveľa rýchlejší, taky.

  Ešte raz vďaka a len tak ďalej!
  Offerte Internet 's posledný blog post ... Fastweb: Ancora un semestre v crescita

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  To rád počujem, že ho máte rád :)

  Zrýchlenie je niečo, čo sme veľmi spokojní!

  Na zdravie,
  Tom

 4. 4
  Na 27 auguste 2013 v 23:10
  Peter povedal:

  Keď som sa upgradovať na najnovšiu verziu som klikol na odkaz, príspevok blogu prísť na túto stránku a aplikácie zmizol. Pridať nový projekt odkaz '"v pravom hornom doesnt oživenie softvér. Peter

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Peter,

  Vďaka, že nám vedieť - zdá sa, že trochu vtipek v spôsobe, akým sme boli pomocou výstražné okno na trhu Samurai.

  Blog post by mal teraz otvoriť vo svojom vlastnom malom okne :)

  Na zdravie,
  Tom

 5. Pri existujúcich projektov ... budú ich dáta budú automaticky aktualizované na "nové a vylepšené" metriky a len je treba vidieť, aké zmeny nastali, alebo sa všetky projekty musia byť znovu vykonané od začiatku?
  Bob | HayleStorm Interactive 's posledný blog post ... WordPress bezpečnostné varovanie - pokračujúce hackerské útoky

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Bob,

  Budete musieť znova spustiť všetky existujúce súbory projektu získať nové dáta, po ktorej budú automaticky aplikované nové filtre.

  Na zdravie,
  Tom

 6. Vďaka za aktualizáciu,
  je to naozaj skvelý aktualizácie pomocou google najnovší návrh kľúčových slov

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Bachir,

  Som rád, že ťa počujem to páči!

  Na zdravie,
  Tom

 7. 7

  Hľadal som náhradu, práve včas, info tu na Google Keyword Tool náhrada pre vyhľadávanie. Vďaka, dobre zdokumentované.

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Lisa,

  Sme sa pripravovali na to v posledných niekoľkých mesiacoch, takže je pekné vidieť, že prechod prebehol hladko :)

  Na zdravie,
  Tom

 8. Ako vy prehodnotiť a re-pracovať filtre - Naozaj potrebujeme niečí, ktoré rýchlo a zreteľne zúžiť o "Easy", "stredné" a "ťažké, ale vysoko ziskový" súbor, povedzme 5 alebo 10 kľúčové slová ísť po.

  Áno, môžeme spustiť nekonečné variácie a permutácie a nakoniec zistiť, naše vlastné vlastné filtre, ale po všetkých tých rokoch naozaj potrebujem M.Samurai SAVE ME z nekonečných iterácií. Použiť všetko, čo ste sa naučili v priebehu rokov tak, aby sme nemuseli stáť Štatistici sami.

  Modul M.Samurai je kľúčové slovo sa musí vyvíjať na základe odporúčania motora - nielen možnosti nástroja.

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Glenn,

  Myslíme si, že filter, nový systém "zlatých pravidiel", opustí vás s dobrou sadu kľúčových slov Po analýze, ale sme otvorení na rafináciu filter - a prichádzajú s novými filtrami, ako dobre!

  Budeme sledovať nastavenie filtra pokiaľ ide o čas, a ak si myslíme, že je potrebné nejaké zmeny, budeme sa uistite, že sa stane ;)

  Vďaka za úprimnú spätnú väzbu - je to skvelé počuť také veci od našich zákazníkov, a to nám pomôže vylepšiť filtre do budúcna!

  Na zdravie,
  Tom

 9. Skvelé správy! Naozaj sa mi páči, ako Marketsamurai dostane lepšie zo dňa na deň, a ako rýchlo ste odpoveď na veľkých zmien! Skvelá práca a veľmi zaujímavé nové nástroje.

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Vďaka Phillipp - rád počujem tvoj šťastný :)

  Na zdravie,
  Tom

 10. Bohužiaľ ste Aktualizovaný program nie je práca pre mňa. Keď som sa dostať do časti, kde je
  Okno "Načítanie Planner Google kľúčové slovo" sa objaví, Market Samurai pozastaví dobu neurčitú. Bez ohľadu na to, ako dlho budem čakať aj keď to nie je schopný získať prístup k novým Planner dát Google kľúčových slov.

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Barbara,

  Som vám poslal e-mail s niekoľkými inštrukciami, ako sa môžeme dostať do spodnej časti tejto - dostaneme na dno to pre vás!

  Na zdravie,
  Tom

  Na
  Barbara Allan odpovedal:

  Ahoj Tom,

  Bohužiaľ, som sa dostávať žiadne e-maily od vás s inštrukciami, ako sa dostať na kĺb. Nemyslím si, že to je problém s moju e-mailovú adresu, pretože som dostala oznámenie, že ste sa vyslaný odpoveď na tejto stránke. Prosím, odošlite znova sa týmito pokynmi.

 11. 11
  Na 29 auguste 2013 v 07:58
  BOB povedal:

  MS, teraz nefunguje pre mňa! Obvykle vstúpil do 1k kľúčové slová niekedy viac a všetko vyšlo v poriadku, dlho, ale v poriadku. Teraz MS jednoducho zastaví na "čarovný kw dáta z kw hoblíka ..." a to je to, nič sa nedeje

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Bob,

  Tiež som vám poslal e-mail s niekoľkými inštrukciami ladenie - dostaneme tento rectifed pre vás ASAP!

  Na zdravie,
  Tom

 12. Tam sú niektoré veľmi dobré otázky, na tejto stránke, ktoré stoja za odpovede. Je to veľmi sklamaním vidieť vaše spoločnosť uhasiť blogu o veľkú zmenu vo vašom produkte, a potom sa odpovedať na akékoľvek otázky o nich, takže nás všetci poškriabaniu naše hlavy sa snaží prísť na to všetko sami. Vzhľadom k tomu, že ste testovali softvér za viac ako mesiac, prečo nie nám výhodu svoje skúsenosti, skôr než nechať nás visí ???

  Veľkým sklamaním. : - ((

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Hi there,

  Sme naozaj mrzí dobe prijal k nám dostať sa späť do komentárov k tomuto príspevku - sme sa konečne dostali k nim tesne predtým, ako ste zaslali.

  Náš tím bol zaneprázdnený prácou na nových tréningových videí na novú verziu Market Samurai, a my sme nejako prehliadol komentáre!

  Sme vedenie dychtivé oči na tejto stránke, takže ak máte nejaké ďalšie otázky, neváhajte a po nich hore :)

  Na zdravie,
  Tom

 13. Rozhodne oveľa rýchlejšie, pekná práca chlapci.

  Musím byť iba osoba, ktorá chýba frázu a údaje smermi aj keď. Mnoho z mojich klientov si prial, aby rozdiely.

  Je nejaká šanca, že sa môže vrátiť do budúcich aktualizácií?
  Ben Johnston 's posledný blog post ... Vnútri Toolkit: My Favourite Excel Add-Ins

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Bene,

  Google už rozdáva dáta prevádzku vyhľadávania pre výraz a široká, čo je dôvod, prečo nie je k dispozícii v trhu Samurai. Ak Google niekedy robí, že dostupné údaje znova, som si istý, že budeme vložte ho späť do :)

  Na zdravie,
  Tom

 14. Ďakujem za včasnú aktualizáciu. MS aj po 2 rokoch je stále môj prvý krok, pokiaľ ide o plánovanie kampane pre klienta.

  Thnx pre udržanie aktuálnosti!
  Hari Varrier 's posledný blog post ... WordPress Útoky ísť hore! Zostaňte v bezpečí s 7 krokov k zabezpečeniu svojej webovej stránky.

 15. 15
  Na 29 auguste 2013 v 23:37
  Fred Smedley povedal:

  Dobrý deň,

  Práve som si prečítal vašu odpoveď Heidi otázku 27 .. V druhom odseku Vašej odpovede ste povedal: "... počet TA Comp vám dá dobrú predstavu o tom, koľko miest sa aktívne zameriava na kľúčové slovo - čím nižšie číslo, tým lepšie".

  Moja otázka je: "Čo sa rad TA Comp používať, a to, čo je vysoká, a to, čo je nízka? Je zrejmé, že začína na nule, ale ako vysoko to šlo? Čo by napríklad postavy 100 a 1000 ukazujú? Sú údaje ukázali, že skutočný počet konkurenčných stránok, ktoré obsahujú frázu kľúčové slovo alebo posuvné meradlo, kde napríklad čítanie 100 by znamenalo, že existuje X počet konkurenčných stránok? "

  Zadaním frázu do Google, počet stránok, ktoré obsahujú kľúčové slovo by sa vrátil, ale nie počet miest tak, ako to číslo je uvedené v TA Comp stĺpci MS v skutočnosti označujú počet miest?

  Oceňujem, že SEO súťaž matica by mali byť použité, ale stále by bolo užitočné poznať počet konkurenčných stránok, ako bolo pôvodne uvedené v stĺpci SEOC.

  Na zdravie,

  Fred


  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Fred,

  Ideálny rozsah pre TAComp je pomerne nízka jeden, ako je samo o sebe je pomerne metrický sústredený jeden. Dáta pochádza z indexu MajesticSEO je, a zobrazené číslo je počet strán v ich indexe, ktoré využívajú kľúčové slovo ako v ich názve značky a v kotva text odkazov vedúcich na stránku. To znamená, že číslo je uvedené, je skutočný počet stránok optimalizovaných týmto spôsobom, aspoň pokiaľ ide o index Majestic ide.

  Ako taký, TAComp dáva oveľa väčší solídny predstavu o tom, koľko konkurenčných stránok je vonku, a to najmä v porovnaní s SEOC obrázku, ktorý bol náchylný k falošným poplachom. Z tohto dôvodu sme použili oveľa nižšia filtra v porovnaní s SEOC filtra - máme nastavený na 30 ako maximálna pre TAComp, ako v prípade viac ako 30 strán aktívne zameriavajú na kľúčové slovo to ťažko, výklenok už mohla byť celkom silne obsadené.

  Dúfam, že to pomôže!

  Na zdravie,

  Alex

 16. Ahoj, práve som aktualizoval svoj trh samuraja, oveľa rýchlejšie!. Myslím si, že MS odviedol skvelú prácu pri rokovaní s aktualizáciou Google kľúčových tools '. Výborne.
  wenliang 's posledný príspevok na blogu ... O Exposedhostingreviews.com, v náš prospech a naším cieľom

 17. 17

  V pohode, ja som nervózny vyskúšať najnovšiu verziu svojho trhu Samurai a vidieť účinky zmien!
  David 's posledný blog post ... Dôvera: vzácny, mena "v online svete

 18. Mohol by si verejné informácie, čo robiť v prípade, že doména Samurai prestať pracovať s poslednej aktualizácie? Myslím, že mnoho ľudí, ktorí hľadajú pre neho.
  Alebo mi aspoň poslať e-mailom, prosím :)
  Alfredo Griffithovej posledný blog post ... Podmienky používania

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Alfredo,

  Prosím, pošlite e-mail na support@noblesamurai.com sa vášho problému a my sa vám ozveme čo najskôr to pôjde :-)

  Na zdravie,
  Jeff

 19. 19
  Na 03.09.2013 v 15:08
  ben povedal:

  Mám otázku ohľadom súčasného SieÈové .. ...

  keď som dal môj myši toto tlačidlo, stále hovorí:

  SieÈové = SEOT * AWCPC

  keď som export svoje dáta do Excelu, ukazuje SieÈové a AWCPC pre všetky typy Match - presné slová, frázy a široké.

  Ale ja som zmätená, pretože SEOT zostáva konštantná bez ohľadu na to, čo zápas som dal.

  A aj napriek tomu, matematika doesnt pridať až keď som si SEOT * AWCPC pre každý zápas .... žiadny z výsledkov zodpovedá stĺpec SieÈové.

  Myšlienky?

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Bene,

  Google neposkytujú údaje o objeme vyhľadávania pre výraz a voľná zhoda už. To je dôvod, prečo SEOT (a celkom vyhľadávanie) zostane rovnaký. Nemajú však poskytuje frázu a voľná zhoda dát pre AWCPC metrické.

  Pokiaľ ide o vašu exportné problematiky, pošlite e-mail na suppor@noblesamurai.com a my sa vám ozveme čo najskôr to pôjde :-)

  Na zdravie,
  Jeff

 20. 20
  Na 04.09.2013 v 00:03
  Ryan povedal:

  Ahoj NobleSamurai tímu,

  Máte blogu o tom, čo je základom TAComp? Vďaka!

 21. 21
  Na 05.09.2013 v 04:02
  Im S povedal:

  Len som chcel povedať, že som sa naozaj teším na nové tréningové video. Nie som znepokojený chýb teraz. Tím MS vždy tie bezchybné. Vďaka hoši!

 22. Je úplná pravda, že "nové slovo Planner zostavenie trhu Samurai je oveľa rýchlejší, než kedykoľvek predtým!" Vďaka za zdieľanie tejto informácie.

 23. Musí súhlasiť kľúčové slovo Plánovač je oveľa rýchlejší, než kedy predtým. Vďaka za vedenie nám aktualizované, aby v dobrej práci ..

 24. Ahoj chalani,

  Prvých pár aktualizovaných videí sú teraz v našom dojo :)

  http://www.noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/7500-golden-pravidlo-1-ako-k-nájsť-relevantných kľúčových slovníkov

  a

  http://www.noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/7535-golden-pravidla-2-ako-k-nájsť-High-dopravnej-kľúčové slová

  Radi by sme, aby si svoj názor na ne, a dúfame, že sa ešte niekoľko videí z začiatkom budúceho týždňa :)

  Na zdravie,
  Tom