Hľadanie obsahu je teraz rýchlejšie a jednoduchšie taky!

Share Button

Hi Samurai

Je to tu Ben Galt.

Market Samurai je "Nájsť Content" modul bol práve prepracovaný, s novou a vylepšenou sadu funkcií, a to je moje potešenie ako najnovší člen tímu Noble Samurai sa dnes podeliť o tieto nové funkcie s tebou!

Chcete skartovať dobu, po ktorú sa v súčasnej dobe vám nájsť kvalitný obsah pre vaše blogy a sociálne siete stránky?

Tieto nové funkcie sú navrhnuté tak, aby vám ušetrí drahocenný čas a úsilie pri analýze obsahu a sú k dispozícii na trhu Samurai verziu 0.80.1 a mimo nej.

Jeden kombinovaný zoznam obsahu, výsledkov

Kým zlúčenie všetkých vybraných obsahových zdrojov do jedného zoznamu výsledkov je menšie zmeny, to má veľký vplyv.

Skôr, obsah bol roztriedený - všetky Ezine články boli v jednom zozname, všetci YouTube videá v inom, všetky články z Wikipédie v inom, atď

To znamenalo, že bolo ťažké porovnávať články proti sebe - a to znamenalo, že to trvalo viac kliknutí prezrieť každý kúsok obsahu.

Ale teraz, keď sa celý obsah jedného zoznamu, s iba dvoma kliknutiami môžete nájsť a filtrovať desiatky článkov, a odhaliť najlepší obsah pre vaše potreby.

Načítať ďalšie doplnenie obsahu každého zdroja súčasne

V prípade, že prvý súbor výsledkov, ktoré dostanete, sú to, čo hľadáte, môžete teraz povedať Market Samurai nájsť aj ďalší obsah pre vás (zo zdrojov obsahu, ktoré ste vybrali) jedným kliknutím.

Všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť toto tlačidlo "Prines viac":

Analyzovať viac častí obsahu naraz

Byť schopný analyzovať ich obsah, alebo analyzovať vyvolených jedným kliknutím je určite môj obľúbený doplnok k tejto novej verzii, pretože to ušetrí veľa času odfiltrovanie typy obsahu, ktoré chcete, aby sa zabránilo.

Skôr, budete musieť kliknúť na každý článok osobitne vidieť, že je to PageRank, spätné odkazy a vek - cez-a-na-znova, kliknutím-každý-a-všetky-článok.

Teraz môžete analyzovať všetky kusy obsahu na obrazovke v niekoľkých sekundách s jednoduchým jedným kliknutím.

Zoradiť obsahu zo svojej zásluhy

Schopnosť triediť stovky článkov nájsť tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim kritériám, len s niekoľkými kliknutiami je obrovská výhoda.

Stačí kliknúť na jeden z skratiek v hornej časti zoznamu zoradiť podľa atribútu.

Zobraziť obsah v novom okne

Teraz ste schopní zobraziť každý článok v novom okne, čo výrazne zvyšuje zobraziteľné plochy a znižuje množstvo rolovanie požadovaný na zobrazenie každý kus obsahu, a robí to pre vás jednoduchšie čítať a kontrolovať obsah, ktorý na trhu Samurai nájde pre ty.

A to nakoniec robí váš zážitok zo sledovania príjemnejšie.

V súhrne:

 • Jedného konsolidovaného zoznamu výsledkov obsahu znižuje počet kliknutí potrebných na zobrazenie náhľadu obsahu, ktorý pochádza z rôznych zdrojov;
 • "Prines viac" teraz vracia výsledky u všetkých vybraných zdrojov obsahu jedným kliknutím;
 • Články môžu byť teraz radené podľa ich výsledkov analýzy eliminuje manuálne vyhodnocovanie;
 • "Analyzovať vybrané" a "analyzovať všetky" vlastnosti SLASH čas potrebný k dostať do fázy triedenia, a;
 • Obsah možno teraz zobraziť v novom okne sa väčšiu zobrazovaciu plochu pre ľahké čítanie.

Pamätajte si, že všetky tieto prvky boli zapracované, lebo spoločných požiadaviek a podnetov zo strany vás, takže udržať je tu!

-Ben

PS - "Nájsť Content" modul je súčasťou plnej verzie Market Samurai - takže tieto funkcie sú k dispozícii len pre vás, ak ste v aktuálnom skúšobnej dobe, alebo ak vlastníte plnú verziu Market Samurai.

Ak nemáte prístup k týmto funkciám, a chcel by som upgradovať kópiu na trhu Samurai, môžete upgradovať na plnú verziu Market Samurai tu .

Ben Galt je náš sval-zviazal majster video marketing (zodpovedný za výrobu väčšiny videí, ktorá vás baví v Dojo) a mazaný internetového marketingu v jeho vlastnej pravý.

Ben napísal sedem príspevok (y) pre Noble Samurai

9 Responses to "Hľadanie obsahu je teraz rýchlejšie a jednoduchšie, taky!"

 1. 1
  Na 10.05.2009 v 01:24
  Billy Graham povedal:

  Hi Ben
  Skvelá práca na videu.
  Som tak ohromený tým, čo trh samuraj sa teraz robí s analyzátorom obsahu.
  Som naozaj len Počiatok obdobie mojej internetovej kariéry v útlom veku 57 rokov a ja som spojil s chlapom v USA, ktorý je menej technicky napadnúť, ako som ja, takže moja funkcia je vytvoriť dostatok kvalitného obsahu našich stránok, zatiaľ čo on triedi fungovanie našich stránok, a WoW! ste prišiel tromfy práve včas pre mňa len pár dní potom, čo sme sa rozhodli naše obchodné role nový obsah nálezcu / analyzátor je robiť svoju časť dohody absolútnu vánok, v skutočnosti by som povedať, že som určite dostal lepší koniec zjednávať LoL!
  Ďakujem moc všetkým chlapci, ktorí pracujú tak tvrdo, nájsť veci, aby naše životy on-line len, že trochu viac príjemnejšie a oveľa menej skľučujúca pre začiatočníkov. 10 z 10 najlepších peňazí, čo som kedy strávil online? nie je pochýb, že by sa na trhu Samurai.

  Billy Graham

 2. Výborne Ben na fantastickú video! :)

 3. Vďaka za zlepšenie už tak úžasný nástroj!

 4. Som bol prvýkrát vystavený na trhu Samurai v roku 2008, kedy bol 30 dní výzva beží on-line, v tejto fáze mali iba prvé dve funkcie v prevádzke, a chcel použiť 30 dní výzvu Myslím, že testovaciu jazdu do systému a získať spätnú väzbu pred plnému rozvoju všetkých funkcií, ktoré máme ten luxus, používate dnes. Bol som úplne ohromený s ňou vtedy a bol jedným z priekopníkov na nákup to pri štarte za pouhých 60 dolárov absolútnu oceľ.
  Cítim sa dnes systém a všetky jeho magické funkcie znižuje vaše SEO & obsahu preperation z masívnej výkon na len veľmi krátku aplikácie. Podpora a konzultácie, ktorá prišla so systémom bola výborná.

  Allen Sentance
  Rybár

 5. 5
  Na 10.05.2009 v 08:21
  Doug povedal:

  Som veľmi zaneprázdnený človek, propagáciu mojej stránky a všetky. Ako už bolo povedané, som tak f% $ # n naštvaný na neschopnosť tam ..., pokiaľ ide o softvér / služba spoločnosti.
  Len som chcel, aby si čas povedať guys- ĎAKUJEME!
  Máte skvelý produkt a "úžasné" službu ísť s ním. To je tak ťažké nájsť v dnešnej dobe. Aj keď nepoužívam MS často ... ako ja v súčasnosti iba jeden e-commerce stránky, ktoré sme vyvinuli na dlhú dopravnú, keď som sa ju použiť ... páči sa mi to ... a ja viem, že vy ste tam odpovedať na všetky otázky, ktoré môžem majú. Navyše, ja mám len jedno slovo pre aktualizované release- "F% $ # N úžasné." A nezabudnite ... ak zistíte, nešikovný blbec, že ​​zlé ústa MS, zastreľ ma e-mail ... a budem na ne reagovať zodpovedajúcim spôsobom. Len titul, meno e-mail s "byť videný s extrémnou dotknutá" A ja som sa zdvihnúť, aké sú vaše vrhacie down.lol.
  Naozaj, vďaka chlapci / dievčatá
  S pozdravom,
  Vždy lojálny zákazník,
  Doug D

 6. 6
  Na 10.05.2009 v 08:30
  Doug povedal:

  Oh, prepáč, zabudol som povedať: Bena, skvelú prácu na vid, a ľudí ... majte videa sa blíži. Pre mňa tak ako tak, je to ideálna výuková platforma. Ako už bolo povedané, ste odviedli skvelú prácu na rozhraní / využiteľnosti členských štátoch, takže vid sú absolútne nevyhnutné, ... ale môžu byť veľmi užitočné a ušetriť nejaký čas dostať čo najviac z funkcií ČS. Ja len, aby to, pretože Brent sa zmienil, má nejaký text, pre tých, ktorí dávajú prednosť, že. Len som chcel, aby môj hlas v pre vid rokoch.
  Ešte raz vďaka za vynikajúci produkt a služby svojim zákazníkom.
  Doug D

 7. Skvelá práca ako obvykle. Byť schopný ľahko strhnúť obsah naozaj skaly. Vďaka za dobrú prácu!

 8. 8

  Ahoj, vďaka za skvelé video je! Mám v pláne stráviť nejaký čas pozrieť sa na nové vylepšené nástroje. Rýchla otázka: Čo je duplicitné obsah? Čítal som, že Google pavúky majú tendenciu ignorovať rovnaký článok reprodukovaný znovu a znovu. Alebo záleží na tom toľko? Ja používam jetspinner dostať orig. obsah svojich webových stránok, keď niekedy possible..that spôsob, ako môžem kontrolovať keywrd hustotu taky.
  Pokračujte vo skvelej práci!

  Wendy

 9. [...] Nájdenie obsahu je teraz rýchlejšie a jednoduchšie taky! [...]