Market Samurai Kľúčové slovo Výskum: rýchlejší než kedykoľvek predtým

"Prečo je moja kópia Market Samurai beží oveľa rýchlejšie teraz?"

Ak ste používali Market Samurai v poslednej dobe, iste ste si všimli, ako moc rýchlejšie to je prepínanie medzi kartami - alebo dokonca prepínať medzi modulmi - zvlášť, keď pracujete s veľkým množstvom dát kľúčové slová.

To je preto, že posledný množinu aktualizácií preplňovaný cestu Market Samurai zobrazuje dáta.

Skôr, prepínanie medzi z jednej sady výskum kľúčových slov, aby ďalšie mohli vziať niečo do 35 sekúnd!

Čím viac kľúčových slov ste mali, tým pomalšie Market Samurai bežal ...

Dôvodom pre to bolo kvôli niektorým obmedzeniam rýchlosti na platforme Adobe AIR, keď to prišlo na rybolov dát z databázy, a zobrazuje ich v tabuľke ...

Našťastie sme našli spôsob, ako vyriešiť problém.

V minulosti Market Samurai sa pokúsi načítať všetky vaše kľúčové slová dát do tabuľky vnútri kľúčové slovo modulu výskumu kedykoľvek modul kľúčové slovo výskumu bola otvorená, aj načítanie dát, ktorá bola v dolnej časti obrazovky, ktoré by ste museli prejdite k - a v prostredí Adobe AIR môže to byť pomalý proces.

A teraz - namiesto načítanie všetkých dát naraz, teraz iba zaťaženie len dostatok dát, aby sa vošli na obrazovku. (A ak budete musieť posunúť dole, bude na trhu Samurai načítať ďalšie dáta z vášho kľúčového slova dátového súboru, ako je to nutné, namiesto načítaním a spomaľuje svoj výskum kľúčových slov.)

Ako výsledok, uvidíte zlomok druhej oneskorenie pri prechádzaní výskum kľúčových slov (sotva viditeľné) - a čas potrebný na prepínanie medzi záložkami je dole z 35 sekúnd iba 0,8 sekundy!

To znamená, že ste schopní analyzovať oveľa viac slov, oveľa rýchlejšie.

S novou verziou Market Samurai, to je ešte dôležitejšie, že môžete analyzovať kľúčové slová rýchlejšie - teraz, že na trhu Samurai zhromažďuje 800 (namiesto 200) kľúčových slov v predvolenom nastavení.

Brent

PS - Hoci sme zlepšili rýchlosť na trhu Samurai v niekoľkých oblastiach, sme stále bojujú niektoré neočakávané chyby v najnovších aktualizácií Market Samurai (väčšina z nich súvisí so získavaním dát z nového Google kľúčových slov zdroju dát budeme používať.)

Pracujeme na týchto otázok práve teraz, sú uvoľnení opravy chýb pravidelne, akonáhle sme našli riešenie, riešenie týchto problémov, a bude mať aktualizácie z mála zostávajúcich otázok krátko. Zostaňte naladení!

Brent Hodgson spoluzakladateľ Noble Samurai, a internetový marketing špecialista.

Brent napísal 68 príspevok (y) pre Noble Samurai

25 Reakcia na "Market Samurai výskum kľúčových slov: rýchlejší než kedykoľvek predtým"

 1. 1

  To naozaj šetrí mi čas, ďakujem chlapci.
  Andys posledný blog post ... Socrates WordPress Téma

 2. Myslím, že by sme to nazvať "Instant Samurai"
  Dr Michael Haley @ chiropraktikmi posledný blog post ... Agape Chiropraxe Pompano Beach chiropraktik

 3. To je veľký šetrič času chlapci! Videl som skutočný rozdiel v tom, ako je to pracuje a teším sa na budúci vývoj - Google umožňuje samozrejme ;-)
  Predaj umelecké onlines posledného blogu ... Best Picture Resizer

 4. 4

  Som tak nadšená, o tejto aktualizácii! Tým sa urýchli svoj výskum kľúčových slov veľa. Milujem, ako vy sa stále sa zlepšujúce na trhu Samurai, aj keď je to jednorazový nákup. Jeden malý požiadavka ... mohol by ste to trochu jednoduchšie posúdiť silu hospodárskej súťaže, bez toho aby museli otvoriť novú záložku kw? Vďaka a udržiavať v skvelej práci.
  Andys posledný blog post ... Zlyhanie Perfekcionizmus


  Brent Hodgson odpovedal:

  Dajte "SEOTC" (SEO Názov súťaž) výstrel - alebo "SEOLTC" (SEO Miestny názov pre hospodársku súťaž), ak robíte miestnej výskum kľúčových slov.

  Tieto funkcie spočítať počet stránok, ktoré majú tagy titulu kľúčových slov optimalizované pre vaše kľúčové slovo.

  Je to často dobrým indikátorom sily hospodárskej súťaže na trhu,.

 5. Nice! Som naozaj všimnete rozdielu v najnovšej aktualizácii a je to naozaj robiť Market Samurai oveľa príjemnejšie používať.
  Mister Fongs posledný blog post ... Zarábajte Online s OpenX a bannerovej reklamy

 6. Stále NAJLEPŠÍ SEO softvér na trhu! Vďaka za najnovšie aktualizácie, a tešíme sa na ďalšie! I použitie mojej MS takmer každý deň!
  AppsforiPadss posledný blog post ... Apps pre iPads Tipy a triky-Prenos súborov PDF

 7. 7
  V 30.října 2010 v 09:21
  Corinne povedal:

  Vďaka za novinkách Brent ~ very cool obísť obmedzenie rýchlosti v prostredí Adobe AIR.

  Vy všetci musia pracovať v overdrive bojovať proti zmenám Google a prísť na to, ako urobiť MS rovnako účinné ako predtým. Bude zaujímavé sledovať, ako to všetko trasie sa ...


  Brent Hodgson odpovedal:

  Naozaj - Google je uvoľnenie prívalu nových nástrojov a funkcií práve teraz.

  Ten som videl posledný je tesnejšia integrácia s Google Places (máp, ktoré sú na pravej strane obrazovky pre miestne vyhľadávanie, a výsledky, ktoré sú takmer na nerozoznanie od štandardných výsledkov SERPs.) To bude ďalšia veľká príležitosť pre miestnu biz SEO.


  Corinne odpovedal:

  To je zaujímavý vývoj sledovať. Pre mnoho miestnych kw viet, top výsledky priamo odrážajú miesta na mape. Ale pre 1 frázu, výsledky sú zmes miest na mape a štandardných výsledkov SERP. Naozaj miešania ju!
  Corinnes posledný blog post ... Coronado Speed ​​Limit

 8. 8
  V 30.října 2010 v 10:17
  Richard Colum povedal:

  Ďakujem Brent pre nás udržať krok Today. Každý kúsok pozitívnej informácií je skvelá. Cheers Brent

 9. Pôsobivé Brent ... Som fanúšik v každom prípade, ale rýchlejší je vždy dobré. Viac času trávi v krčme!

  Cheers Sean.
  Sean Breslin @ webconferencings posledný blog post ... nízke náklady na video konferencie

 10. 10
  Dňa 31. októbra 2010 v 01:02
  Joe povedal:

  Len sa snažil najnovšiu aktualizáciu a MS stále nie je generovanie kľúčové slová alebo funkčné po takmer dva týždne teraz.

  Každý nápad, keď môžete mať fungujúci produkt znova?


  Brent Hodgson odpovedal:

  Ahoj Joe,

  Nie som si istý, čo by mohlo byť tu deje, ale v celej našej automatizované a manuálne testovanie trhu Samurai je v poriadku.

  Môžem vás dostať do kontaktu s podporou?
  http://www.noblesamurai.com/support/helpdesk

  Odtiaľ môžeme diagnostikovať problém, a prísť s riešením (pre vás, a niekto iný zažíva rovnakú chybu.)

  Brent

 11. Vary dojem s vašimi odpoveďou na cahnges v Google, ak ste opustil menšie nástroje prach je aMember trhu Samurai vždy bola a bude zrejme vždy nie premýšľať. Rovnako dobre ako ja nemám mozog, pokiaľ ide o výskum kľúčových slov.

  Aj keď je potrebné pracovať všetky hodiny zákazníkov relatioins je stále na mieste, keď budete mať dotaz.

  Ešte raz vďaka


  Brent Hodgson odpovedal:

  Vďaka David! Súhlasím - Miriam a Alex robiť skvelú prácu podporu.

 12. 12

  Všetci sa zdá s novou aktualizáciou veľmi šťastný. Prečo som nedostal rovnaké výsledky a softvér majú ťažkosti načítanie správu o analýze kľúčových slov. Viem, že je to odpoveď, a ja chcem, aby to vyriešiť čo najskôr. Akýkoľvek náznak? Vďaka.

 13. Mohol by ste rozšíriť na "SEOLTC" (SEO Miestny názov pre hospodársku súťaž) odkaz ste vykonali vyššie? Nevidím, že výber v mojom ovládacom paneli.
  George @ batoh pre školy posledný blog post ... Auburn Tigers Zuma Insulated Batoh Recenzia


  Yuriy odpovedal:

  Možno budete musieť nastaviť inú jazykovú / oblasť, ako Brent povedal: "ak robíte miestnej výskum kľúčových slov".

 14. 14
  On 03.11.2010 v 18:02
  Leo povedal:

  Vďaka za heads up Brent, je dobré vidieť, že ste sa držať nad vecou a našli spôsob, ako okolo "problému" (aj keď to nie je tvoja chyba).

  V skutočnosti to funguje tak trochu ako "nové" Ajax na základe vyhľadávania obrázkov Google, ktoré iba ukazujú určité množstvo výsledkov, aby bolo rýchlejšie načítanie.

  Skvelý nástroj práve stala väčšia :)
  Leoš posledný blog post ... Aký je vplyv nových miest Google - lokálne pre účtovné

 15. Potrebujem ďalšie informácie o tomto trhu Samurai výskum kľúčových slov. čo iný spôsob, ako viac rýchlo výskum kľúčové slovo. akýkoľvek návrh, prosím, pomôžte mi.

  On
  Brent Hodgson odpovedal:

  Hi Vikram,

  Rád by som pomohol, ale budem potrebovať viac informácií o tom, čo by ste chceli robiť.

  Môžete nám poskytnúť viac informácií - ako je váš súčasný spôsob kľúčové slovo výskumu pomalý? Používate už na trhu Samurai? Aký typ výskumu kľúčových slov robíš?

  Brent

  On
  Vikram Rout odpovedal:

  V súčasnej dobe mám webové stránky klienta na prírodný kameň Indie. Ja používam ADWORD nástroje. Ale ja nie som schopný pochopiť, čo slovo je dôležité a užitočné o tejto webovej stránke. Som Podporovať tento web v Európe a USA, Kanade, Austrálii a ďalších krajinách. Prosím, pomôžte mi zistiť viac vhodné kľúčové slovo pre nás a ako.
  Môj web odkaz je
  http://www.regattaexports.com

 16. Nikto nemôže pochybovať o silu MS teraz a vy aj naďalej robiť skvelú prácu v oblasti vývoja a podpory.

  Vzdelávacie videá sú skvelé, ale môžem sa spýtať, či ste niekedy premýšľali o uvedení video spolu, ktorý ukazuje na každom kroku na ceste s novými členskými štátmi.

  -> Ako si vybrať dobrý výklenok
  -> Ako vykonávať kľúčové slovo výskumu a to, čo indictaors treba hľadal uviesť ziskový výklenok

  Som si istý, že inštruktážne video tohto druhu by sa dobre prijatý. Vždy Spomeňte si, že ste vyrástli s MS a jeho vývoja niekto prichádza v deň jednej úrovni teraz by mohol byť zmätený tým všetkým, čo je k dispozícii (informačné preťaženie) áno videá sú tam, ale ten, ktorý hovorí, že to "" nasleduje "B" by mohol byť víťaz.

  pozdravy

  Dave

  On
  Brent Hodgson odpovedal:

  To by bolo po ruke videa.

  Niečo ako "rýchly štart" sprievodca na trhu Samurai - orechy-a-skrutky procesu pre získanie kvalitných kľúčových slov v priebehu 2 minút.