Použitie Market Samurai zvýšiť Blog návštevnosti

Share Button

Chcel som sa podeliť o video, ktoré Eugene Ware (hlavný problémového človeka na NobleSamurai) a ja nahrané tesne pred Vianocami sa Alister Cameron.

Alister Cameron je starý kamarát a kolega z nás - šikovný cookie, pokiaľ ide o sociálne médiá a blogy (a tiež skutočne geniálny dizajnér!)

V tejto neformálnej video, Alister chaty s nami o trhu Samurai, niektoré nedávne objavy sme z celého výberu kľúčových slov a optimalizácia a zvyšovanie blog návštevnosti.

Tu je odkaz na video:

Alister Cameron rozhovory Eugene Skladové a Brent Hodgson z tímu Market Samurai

Existuje niekoľko vecí, ktoré by sme pravdepodobne nemali dali preč (sa budeme snažiť, aby sa tak voľne pery o tom, čo nabudúce ;) ) - Ale to znamená, že ak ste užívateľ Market Samurai, toto video je zaujímavé prezeranie.

Brent

PS - Video bolo zverejnené na svojom blogu oznámil finalistov pre Twitter, stránky súťaže o návrh, ktorý je v súčasnej dobe súdený internet monolit Guy Kawasaki .

PPS - Ak použijete Twitter, môžete nás nájdete na @ NobleSamurai , @ EugeneWare a @ BrentHodgson

Brent Hodgson spoluzakladateľ Noble Samurai a internetový marketing špecialista.

Brent napísal 68 príspevok (y) pre Noble Samurai

7 Responses to "Použitie Market Samurai zvýšiť Blog návštevnosti"

 1. Ahoj, skvelé video, som neuvažovala, ako by sa na trhu Samurai pomôže pozdvihnúť spoločný blog na úplne novú úroveň ... hmmm, kde začať? Tento nový nástroj je skvelý spôsob, ako zvýšiť svoje šance na to, ako zarobiť peniaze a spoznať veľa nových a zaujímavých ľudí.

  Vďaka za tipy chlapci a pokračovať v dobrej práci.

  Wendy

 2. [...] Práca vysvetliť, ako MS funguje. To je 43 minút dlhá, takže vziať si šálku svojho obľúbeného a užívať si. MS Video __________________ Mike Buffalo Graphix [...]

 3. 3
  Na 3.2.2009 v 22:01
  Jedz, povedal:

  Pekný frajeri! To je presne to, čo som potreboval vypratať pavučiny a aby som sa zameral na moju novú blogov taktiku. MS skaly :) ... A nebojte sa o odhalenie tých $$ - ako ste vy chlapci hovoria sami (vo videu), "nie sú v SEO žiadne záruky," - trochu vytriezvenie, eh!

  HEY! Každý, kto ešte chce, aby si s programom, ale boja sa začať - proste MarketSamurai zabijaka vetu som vymyslel nad - "Prečo nie sú v SEO žiadne záruky," - a ísť robiť prechádzku ;)

 4. Veľká rada Videotréning!

  Tieto "voľné pery" mi pomohol zamerať sa na presne, ako rozbehnúť svoj výklenok
  stratégie ...

  Opäť ste páni preukázali, že v Noble Samurai dojo,
  Market Samurai je najvyššia Ninja majster.

  Arrigato, Sensei!

 5. [...] Použitie Market Samurai zvýšiť Blog návštevnosti [...]

 6. [...] Použitie Market Samurai zvýšiť Blog návštevnosti Chcel som sa podeliť o video, ktoré Eugene Ware (hlavný problémového človeka na NobleSamurai) a ja nahrané tesne pred Vianocami sa Alister Cameron. [...]

 7. [...] Použitie Market Samurai zvýšiť Blog návštevnosti Chcel som sa podeliť o video, ktoré Eugene Ware (hlavný problémového človeka na NobleSamurai) a ja nahrané tesne pred Vianocami sa Alister Cameron [...]