Označenie videá a blogu v sekundách

Väčšina ľudí stále ešte žať obrovské výhody správne označovanie ich blogu a videa.

Možno je to preto, že nie ste istí, najlepší spôsob, ako to urobiť , alebo možno je to becasue, že nie sme vedomí prevádzky vráti dobré značenie môže skutočne yeild.

Faktom je: Tagging dostane výsledky!

S tým na mysli, že sme urobili proces značkovanie ešte jednoduchšie, a hromady rýchlejšie, takže si môžete vyskúšať výhody zvýšenej premávky na vašich webových stránkach s veľmi malým úsilím.

(Pozri videá nižšie)

Neexistuje žiadne ospravedlnenie už nie je označiť vaše videá a blogu šťavnaté vyhľadávače milujúci značky od Market Samurai prakticky to urobí za vás.

Užite si.

-Ben

PS Ak ste tak už neurobili, objednajte si zadarmo skúšobnú verziu na trhu Samurai tu a uvidíte sami, ako jednoduché to môže byť.

Ben Galt je náš svalnatý majster video marketing (zodpovedný za výrobu väčšiny videí, ktoré si môžete vychutnať v Dojo) a mazaný internetového marketingu v jeho vlastnej pravý.

Ben napísal sedem príspevok (y) pre Noble Samurai

7 Responses to "Označenie videá a blogu v sekundách"

 1. 1
  Na 14 júli 2009 v 04:56
  Oliver povedal:

  Všimol túto funkciu pred nejakou dobou a používa ho so stratégiou zdieľate skôr. Boli sme robiť ďalšie predaje vďaka tým niekoľkým málo kliknutí navyše (áno, pásovej dopravy a kliknutí). :)

 2. Fantastický nápad. To je skutočný šetrič času, ktorý som ešte nevidel. Ďakujem.

  Aloha, Bob Sommers

 3. Vďaka za tip. Láska, ktorá vy udržať výrobu na trhu Samuri lepší nástroj. Len tak ďalej. -Buddy

 4. Všimol som si ho, ale neuvedomil plne potenciál. To je tiež skvelý pre pridanie značky v linkedin, atď

  Ďalší skvelý aktualizácie z Noble Samurai. Vy jednoducho stále ma zapôsobil! Vďaka, Bille

 5. Ja by som naozaj rád, aby sa pokúsila Market Samurai von, ale nezdá sa, že práca na Windows Vista. Keď som ju nainštalovať, to mi dáva len prázdnu načítanie obrazovky.

  Je to naozaj tak dobré, ako sa hovorí?

  Stephen

 6. 6

  Bol som trochu neskoro kontrole tento príspevok. Mimochodom, čo geniálny nápad. To je niečo, čo určite bude používať veľa.

  Vďaka chlapi!

  Glenn

 7. 7
  On 11.10.2009 v 02:57
  Roberto Lito povedal:

  Na podporu:
  Aj poslal lístok vo vašom systéme o problémoch, ktoré mám so svojim zakúpeným M Samura. Je to už 48 hodín a nikto neodpovedal.
  Ospravedlňujeme sa, aby ste mohli písať to sem, ale vyzerá to, že žiadny z vašich technikov sa pozerá na žiadosti o podporu.
  RL