Použitie sociálne tagovanie softvéru zvýšiť návštevnosť webových stránok

Share Button

V polovici roka 2008, som sa hral s niekoľkými SEO stratégie a vytvoril blog, ktorý dostal 41.457 návštevníkov z vyhľadávačov v jeho prvej 8den online.

Šialená vec je - to jednoduchá stratégia trvalo doslova 2 minúty platiť ...

Ak ste vedel, že stratégia, ktorá by mohla zvýšiť návštevnosť svojich príspevkoch a webových stránok, a dať väčšiu hodnotu zo spätných odkazov, bolo by to stojí za váš čas stráviť niekoľko ďalších okamihov použitie tejto stratégie - pre každého blogu a webové stránky vytvoríte?

Absolútne - áno!

Chcem sa s vami podeliť o jednoduchú stratégiu, ktorá sa dá použiť na získanie väčšiu prevádzku na vašich webových stránkach, lepšiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania a lepšiu kľúčových slov hodnotu z vašich odkazov:

YouTube Preview Image

Budete milovať túto techniku, ak ste písať príspevky do blogu, ak ste sociálne bookmarking stránky, robí len o nejaký druh odkazu podanie - alebo dokonca výbere kľúčových slov pre meta tagy - kvôli tomu, čo robí pre váš web ...

Po prvé, a to uvedením ďalšej (relevantné) kľúčové slová na vašej webovú stránku, môžete zvýšiť počet kľúčových slov, ktorá môže vaše stránky radí dobre.

Za druhé, a to uvedením podobné relevantných kľúčových slov na vašej webovú stránku, zvýšite relevantnosť svoje stránky okolo svojej tesnej disciplinovanú skupinou relevantné kľúčové slová.

Po tretie, že označíte blogu a videá z YouTube s príslušnými značkami, váš obsah je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že sa zdvihol o širšie množstvo miest.

A konečne - tagovanie sociálne bookmarking spojenie s relevantné kľúčové slová, a majú zoznamy relevantných kľúčových slov v adresár podaní zozname kľúčových slov, môžete zvýšiť hodnotu týchto väzieb zvýšením ich význam.

A dôvod je jednoduchý ...

Uvedením súvisiacich kľúčových slov, môžu sa vaše odkazy a webové stránky vidieť, aby sa viac relevantné pre danú tému.

Potom, čo som prvýkrát začal svoj vlastný osobný blog, toto bol prvý stratégie, že som sa prihlásil, že výrazne sa zvýšil počet návštevníkov, že môj blog dostali.

A dúfajme, že vám to pomôže taky.

Brent

PS - nie všetky stránky dostane 41.457 návštevníkov v prvom týždni on-line ;)

Ak chcete byť spravodlivý (a open) dôvod, prečo som dostal toľko návštevníkov bolo preto, že som sa zámerne cielené low-súťaže, ničím novým kľúčových slov.

Brent Hodgson spoluzakladateľ Noble samuraja, a internetový marketing špecialista.

Brent napísal 68 príspevok (y) pre Noble Samurai

39 Responses to "Použitie sociálne tagovanie softvéru zvýšiť návštevnosť webových stránok"

 1. 1
  Na 7.2.2009 v 19:39
  Jedz povedal:

  Brent,
  Človeče, ja by som vám to štýl :)

  Vďaka za naozaj ukázal, ako jednoduché to je.
  A, samozrejme, že nám opäť ukazuje, čo gr8 produkt MarketSamurai je. Rešpekt.

  BTW, inštruktážne video na pod 5 min.
  Vy ste narazila na sweet spot - môžeme ho tam udržať?

  Staré pravidlo pre nové médiá?
  Ak nemôžete hodiť svoj nápad (presvedčivo) rúk-písanie je na zadnej strane vaša vizitka, myšlienka nie je stojí za to ďalej.

  Stará pieseň, ale cukrovinka - rád, že sa to v <5min video formát :)

  Od Brent: To je plán ;)

  Sme stále nové a toto "vzdelávanie" vec - zvyčajne je, že sme šialení vedci ... Takže to vziať nám veľa tréningu, aby si naše 5-minute správ sa z 15-tich minút až 5 minút.

  Sme tiež rozdelenie veci oveľa viac, na veľmi granulovaných časti ...

 2. Brent,
  Vy ste neuveriteľná to je neuveriteľne dobrá rada, a tu sú odovzdávanie je rád, že je to skoro všeobecne známe.

  Strávil som tisíc '$ v priebehu rokov a vynesie hodnoty sa dostanem z trhu Samurai je hlava a ramená nad všetkým.

  V ďalší mesiac alebo dva mám dve 600 dolárov ročne, kľúčové nástroje výskumu kvôli obnoviť. Nie je v tomto roku.

  Jedna posledná vec, kde je Samurai Temple Noble musím prísť a vzdať poctu. Na zdravie chlapci, brilantný (zavrtí hlavou a on udrie odoslať)

  Od Brent: Vďaka Brendan :) Som rád, že sa ti páči video!

  Re: "... a tu sú odovzdávanie, ako to je skoro všeobecne známe." Myslím, že je to veľa berieme za samozrejmosť. Možno, že je potrebné, aby sa hlbšie pozrieť na všetkom, čo robíme, a zistiť, čo ešte berieme ako samozrejmosť, a zdieľať niektoré z týchto tipov ...

 3. Pohode trik! Akékoľvek slovo na ostatné moduly dostať ešte dokončená?

  Od Brent: Ešte - ale myslím, že sa niečo bude oznámená veľmi skoro.

 4. Vďaka Brent! Súhlasím s tým, minútové video pod 5 je spôsob, ako ísť.

  Ja len chcem, aby objasnila pre tých, kto by mohol byť zmätený. Ak hovoríte wordpress.com stránky, ktoré sa naozaj hovoriť o WordPress blogy hosťuje na wordpress.com nie wordpress.org, a nevzťahuje sa na WordPress blogy hostované vo svojej vlastnej hosťovaní do úvahy.

  Správne?

  Od Brent: Táto stratégia funguje prekvapivo dobre pre WordPress blogy hostované na WordPress.com.

  Avšak, to tiež funguje veľmi dobre pre WordPress blogy hostované kdekoľvek inde taky! :)

 5. 5
  Na 8.2.2009 v 04:30
  CoronadoCookie povedal:

  Skvelý tip Brent - vďaka! Mám záujem o odpovedi na otázku "Susan vyššie - to metóda nefunguje pre WordPress blogy hostované na našej našej vlastnej hosťovanie do úvahy?

  Od Brent: Funguje to veľmi dobre na WordPress blogy na vlastné hosťovanie do úvahy - ale funguje to neuveriteľne dobre pre WordPress blogy hostované na WordPress.com, pretože, ako sa ich označovania systém funguje ...

  Každá značka väzby na značku stránky - a mnoho z týchto stránok tagov zaradilo medzi Top 10 pozícií v Google.com ... Takže Search Engine hodnota týchto značiek môže byť neuveriteľné!

  Stratégia funguje veľmi dobre na blogy hosťované na vlastné hosťovanie do úvahy tiež - stačí si ujsť jedinečnú (ďalšie) výhody, ktoré systém označovania WordPress.com poskytuje.

  Ak nie, bolo by to dobrý nápad tiež vytvoriť duplicitné blog na wordpress.com? Včera som čítal tip o nastavení duplicitné blogy na wordpress.com a blogger.com ako feeder miesta. Nikdy som o tomto koncepte ...

  Od Brent: Tam sú niektoré pre a proti je tu.

  Ak by to bola ja, tak by som ani duplicitné slovo za slovom obsahu. To by mohlo spôsobiť problémy.

  Skontrolujte tiež podmienky, ktoré si môžete spustiť svoj typ blogu od svojej služby - niektoré služby nemajú radi hosťovanie komerčné (nezisková), blogy - čo môže spôsobiť určité problémy.

 6. 6
  Na 8.2.2009 v 04:37
  Momo povedal:

  Brent,
  Chápem, ako to môže byť efektívne pre wordpress.com a iné sociálne bookmarking stránky. Ale je to technika účinná na WordPress na svoje vlastnej doméne?

  Môžem pridať Príspevky značky na konci každého príspevku (pomocou WordPress inštalácie). Ale nie je si istý, či je výhodné, aby toto.
  vďaka

  Od Brent: Áno - je to veľmi efektívna stratégia.

  Je to prvá stratégia, ktorú som sa na mojom blogu na brenthodgson.com (ktorý je umiestnený na vlastné hosťovanie do úvahy)

 7. To je trochu trápne zrejmé a nemôžem za život mi zistiť, prečo som bol s tak ťažké s tagy.

  Duh!

  Ďakujem Brent

  Od Brent: Happy pomôcť :)

 8. 8
  Na 8.2.2009 v 05:39
  tomartomartini povedal:

  Vďaka za čo robí tento simple.Great tip Brent -! Vďaka Druh trápne obvious.Market Samurai je gr8 TOOL.And dobrý tím.

  Od Brent: Vďaka :)

 9. 9
  Na 8.2.2009 v 06:25
  Art Young povedal:

  Tak to je, ako používať značky ... Díky moc za zdieľanie, Brent! Budem používať ihneď dostať 40.000 návštevníkov tento týždeň! :) Ak chcete byť úprimný, som si vždy myslel, že ninja sú oveľa chladnejšie než samurajov, ale mýlil som sa ... ;)

  Mimochodom, pri použití kľúčových slov vo vašich značiek, ako je tento, je to natoľko, že sú len vo svojej značky? Alebo by ste mali zahrnúť tieto kľúčové slová spolu s tým, čo píšete vo vašich príspevkoch, rovnako?

  Od Brent: Mohlo by to určite pomohlo spomenúť kľúčových slov vo svojom obsahu aj - ak to bolo vhodné / relevantné. Nepáči sa mi predstava kľúčové slovo plnkou hoci ;)

 10. 10

  Práve som v poslednej dobe starteed pomocou key-výraz značky na blogy a tiež pri zakopnutia-ing mojej stránky. Môj prevádzku šiel z výšky 176 hitov za deň (toto posledný týždeň) 3600 až 9600 návštev za deň. Chcel by som povedať, áno, to funguje ...

  Od Brent: Oh áno, StumbleUpon je ideálny pre prevádzku ... A to je ďalší príklad, kde môžu tagging urobiť veľký rozdiel!

  Keď ste tagovanie blogu v StumbleUpon, vybrať maximálny počet značiek (myslím, že je to 5) a označiť svoje podanie s najpopulárnejšími príslušnej značky ... To vám pomôže získať väčšiu prevádzku.

 11. 11

  Ahoj Brent,
  Vďaka za skvelý video. Vy nie len skala, ale kameň a štrk tiež. Mohli by ste mi prosím vysvetliť, tag na stranách trochu, alebo kam sa ísť na ne pozrieť, povedz mi. Je to moja značka stránky alebo sa wordpress.com len publikovať stránky s tagy každého z nás?
  Vďaka za všetku pomoc

  Od Brent: Vďaka! :)

  Stránky značiek WordPress.com Mal som na mysli (tie, ktoré radia veľmi dobre vo vyhľadávačoch), sú ako tohle .

  Máte pravdu - WordPress.com vydáva na stránky s tagy Ktokoľvek sa

  Ale vaše tag stránky sú tiež cenné príliš. :)

 12. Ahoj chalani,

  Vďaka za všetky vaše skvelé spätnej väzby! :)

  Bol som až do konca a nechal osobné poznámky v dolnej časti všetkých vašich blog komentáre.

  Stačí odpovedať na niektoré bežné otázky:

  - Áno, budeme robiť, aby videá až do 5 minút, ak je to možné ;)

  - Stratégia funguje pre všetky tagable obsah - to funguje veľmi dobre pre blogy hostované na wordpress.com pretože publikovať stránky s tagy majú všetci dohromady (ako http://en.wordpress.com/tag/bushfire/ ). A tieto stránky často dobre hodnotené v Google - dáva vám niektoré veľmi silné väzby.

  - Stratégia funguje dobre pre blog, ktorý hostiť sami na vlastné hosťovanie do úvahy.

  Ak používate StumbleUpon, uistite sa, že budete čítať Mike Taylor poznámku & moju odpoveď (# 10). StumbleUpon je výborným zdrojom prevádzky.

  A ďakujem, za všetky vaše komentáre tak ďaleko!

  Brent

 13. 13

  Áno, StumbleUpon môže poslať prevádzku, ale to je krátkodobý hrot a návštevníci sa neprevádza. Existuje nejaký dôvod, aby sa cielená prevádzka pre jeho vlastnú príčinu?
  Pre prepojenie budovy aj keď sa mi páči svoju techniku.

 14. 14
  Na 9.2.2009 v 15:21
  Nathan povedal:

  To bolo úžasné, ďakujem vám za to aj s ohľadom na mojej webovej stránky na trh tento týždeň budem používať, že pre svoje nové blogy.

  Na zdravie

 15. Anna Maria - Zistil som, že potom, čo som začal používať StumbleUpon propagovať svoj vlastný osobný blog, percento čitateľov "uviazol okolo".

  Tiež som dostal ďalšie odkazy na môj blog (pravdepodobne ďalšie blogeri použili StumbleUpon výskumu potenciálnych tém článok).

  Povedal by som, že máš pravdu o priamou premenou aj keď - pochybujem, že mnohí by sa previesť na priamej konverzie ciele.

  Nathan - Veľa šťastia s vaším štartom!

 16. 16
  Na 9.2.2009 v 19:12
  Oliver povedal:

  Vďaka za zdieľanie to!

  Tiež radi dojo štýl pozadia.

  Arigató gozaimasu, sensei * lúk * ;)

  Od Brent: Vďaka :)

 17. 17
  On 10.02.2009 v 02:44
  Marc povedal:

  Brent (a Market team Samurai),
  Ako niekto, kto je viac blogger než obchodník Som naozaj kopanie tieto video tutoriály, ako používať MS ako nástroj pre zlepšenie vášho blogu z hľadiska SEO.

  To sa hodí viac prirodzene do svojho myslenia a v skutočnosti rastie moje chápanie tým viac "tradičné" prístupu k využívaniu MS - nájsť tie medzery na trhu.

  Majte 'em prichádza!

  Od Brent: Som rada, že ich teší :) Vidím niekoľko ďalších blog týkajúci sa videa na obzore. ;)

 18. 18
  On 11.02.2009 v 01:08
  hichnii povedal:

  "V polovici roka 2008, som sa hral s niekoľkými SEO stratégie a vytvoril blog, ktorý dostal 41.457 návštevníkov z vyhľadávačov vo svojich prvých 8 deň on-line."
  Ahoj, Brent, čo je url na blogu?

 19. Vynikajúce video tutoriál, a tip, že budem určite začať používať na mojom blogu, moc ďakujem za radu. Vždy som použiť značky na blogu sa čitatelia na mysli viac ako vyhľadávača .. Myslím, že najlepšia rada je myslieť na oboje?

 20. 20
  On 11.02.2009 v 05:11
  Mike povedal:

  Hmm možno z predmetu, keď som export kľúčové slová, že sú všetci chaotický, ale vaše vyzerajú tak dobre usporiadané. Mala by som nájsť nastavenie v Exceli?

 21. Mike - Mám podozrenie, ja viem príčinu ...

  Kľúčové slová a údaje sa objavujú na rôznych tratiach?

  Buďte v kontakte s podporou - majú malý kúsok kódu zariadiť Microsoft Excel pre vás.

 22. Love it. Pravá späť k základom. Je tu toľko tipov a trikov tam pre SEO, že jeho často ťažké vedieť, kde začať. Myslím, že vaša rada je prvý krok!

  Na zdravie
  Greg

 23. Ahoj Brent, dúfam, že nie som vo vysielaní tu príliš neskoro. Len som znova sledoval video a uvažoval: Ako dôležité je to, že značky, ktorá pre danú blogu byť vysoko relevantné k obsahu tohto príspevku?

  Napríklad, keď náš blog je o exotických vozov, môžeme jednoducho napísať "exotická auta" do MS, hit generovať kľúčové slová a použiť niektorý z KWS, že MS generuje?

  Tiež predpokladám, že my (alebo akýkoľvek blogger), by mal vždy začať tagovanie post s MS-vytváraných KWS, ktoré majú najväčší počet za sieÈové, as, ktorá predstavuje optimálnu kombináciu dopravy a príjmový potenciál?

 24. 24
  Na 18 februári 2009 o 14:46
  jimchicago povedal:

  Aha. , , Znovu som sa pozrel, a vidím, že je to odpoveď na moju prvú otázku, v 02:21 vo videu.

  Ale ak by sa mohla zaoberať mojou druhú otázku (v poslednom odseku svojho príspevku), tak by som si to vážim. Vďaka.

 25. Greg

  Vďaka :) Som rád, že sa vám páčilo video

  Jim

  Máte pravdu - stačí dať kľúčové slovo (alebo slová), ktoré popisujú blogu do trhu Samurai, generovať kľúčové slová, a zistiť, čo je potrebné urobiť.

  Pokiaľ ide o to, čo kľúčové slová, mali by ste zamerať - kľúčové slová, ktoré vám poskytnú najväčší prínos je najlogickejšie ... K najcennejším slová sú tie zjavné. Market Samurai bude generovať relevantné kľúčové slová, a môžete skontrolovať sieÈové pre obchodné hodnoty (alebo "Hľadá", ak je hodnota pre vás je práve doprava).

  Ale stále vyspelejší, existuje veľa vecí, aby zvážila.

  Po prvé, pomocou kľúčových slov, ktoré sú úzko späté, niektorí SEO veria, že budete stavať silnejší relevanciu kľúčového slova pre kľúčové slová v tom, čo oni nazývajú "sémantický cloud" - takže sa radí lepšie pre všetky súvisiace termínov (dokonca aj niektorí ste možno ešte uvedených vo svojom blogu post).

  Potom je tu ďalší voľnou zhodou vyhľadávania, ktoré môžete vyzdvihnúť, ak vaše kľúčové slová spomenúť širokú škálu slov. Napríklad, môžete sa radí na širšiu paletu viet, ak sa namiesto toho, aby za zmienku len "pstruh rybárskych návnad", "lov pstruhov rolí", "pstruh rybárske prúty", atď - ste spomenul slová ako "lov pstruhov návnady", "rybárčenie" "muškárenie". V druhom príklade, môžete získať voľné zhode pozície pre [povedzme] "pstruh rybárskych návnad".

  A potom je tu konkurencia, aby zvážila. Ak ste chcel zaradiť na tieto kľúčové slová, v ideálnom prípade budú mať nízke skóre SEOC.

  A je tu ešte viac, že ​​si môžete myslieť o ...

  Ale my sme stále oveľa vyspelejší.

  S povedal, že najzákladnejšie stratégií (a stratégie som použil pre blog, ktorý dostal 41k hity), je len spomenúť relevantné kľúčové slová. Iné veci môžu pomôcť, ale to sú základy.

  Myslím, že všetko ostatné príde na výpočet nákladov / hodnota - koľko času / úsilia trvá vs koľko výhoda sa dostanete.

  Dúfam, že to pomôže von.

  Brent

 26. 26
  Na 19 februári 2009 v 05:01
  jimchicago povedal:

  Vďaka moc, Brent, pre všetky tie skvelé info. Začnem s viacerými základný krok (y) a prípadne vyskúšať prácu s širšou-zápas kľúčové slová.

 27. Vďaka za zdieľanie informácií, a tieto tipy a stratégie by mali byť súdený všetkých majiteľov stránok. Majte na vysielanie.

 28. 28
  Na 24 februári 2009 o 21:08
  Alex hovorí:

  Nie je to tak dávno wordpress.com robil všetky odkazy no-follow. To bolo zavedené, aby to ťažšie pre blogy hostované na wordpress.com získať vysoké PR.

  Táto stratégia, než bolo oveľa cennejšie, ako si získať svoj blog uvedené na stránke wordpress.com tag, mali by ste získať PR. Ďalšie stránky štítok, ďalší PR.

  Avšak si nemyslím, že táto stratégia nie je užitočné. Ďaleko od nej, stále to má hodnotu tým, že prevádzka na svoj blog, že je to len, že wordpress.com robil to pre nás ťažké, aby ich PR na našom blogu.

 29. 29
  Dňa 04.3.2009 v 07:10
  Seo Top povedal:

  Som veľmi prekvapený, ani založenie tohto videa prácu, rovnako ako ostatné v YouTube v rovnakej tému.
  Existujú nejaké problémy s MS?

 30. 30
  Dňa 04.3.2009 v 20:46
  Graham Dunkley povedal:

  04.3.09

  Je to škoda, aftergetting vrátil z cesty, aby zistili, že video Social bookmarking už nie je k dispozícii, ani z iných nedávnych videí.

  Prečo?

 31. 31

  hrmm ...

  Videá sú tam stále - ale vyzerá to, ako by to problém s možnosťou vkladania YouTube.

  Spýtam Technici ju prejsť na alternatívne metódy vkladania. Do strednej čase, kliknite na tlačidlo na pravom dolnom rohu videa pre odkaz na video na YouTube.

  Brent

 32. 32
  Dňa 5.3.2009 v 00:42
  John povedal:

  To je len priamy odkaz na príslušné Youtube videá, ako sa nehrá vo vloženom možnosti

  http://www.youtube.com/watch?v=vI0P1C0DTYM

 33. 33

  Po zistení, tí chalani na CommBlue, naozaj zmenil môj SEO taktiku.

  Vďaka za pokračovanie vzdelávania.

  Keith

  ps Brett - potrebovať ďalšie klobúk? lol

 34. 34

  Skvelý tip. Len som transponovalo toto Ona blog je môj priateľ a on je už vidieť nárast dopravy.

  Majte 'em prichádza.
  Greg

 35. Môžete dať toto video na stiahnutie vo vašom oddiele Video Návody na -
  http://www.noblesamurai.com/support/tutorials/

 36. 36

  Brent,
  Nič nemôže byť horšie, než plytvať 30 minút na video a potom premýšľal, ako sa môžete dostať, že 30 minút späť! Vďaka za krátke a presné video. No odpad, všetky skutočnosti!
  Myslím, že som niekde čítal, že na WP vlastné hostované blogu uviedol, že každá značka je samostatná strana, a že pani G by sa počítať, že ako duplicitné obsah. Tiež si myslím, že som čítal o plugin udržať sa tak nestalo?
  Máte nejaké myšlienky na to?
  Vďaka,
  Bob

 37. 37

  skvelé nástroje .. ale mám trochu problém, keď inplementing týmto spôsobom

 38. [...], Že je to preto, že nie ste istí, ako najlepšie to urobiť, alebo možno je to becasue oni nie sú vedomí prevádzky sa vracia dobrá tagging môže [...]

 39. 39
  On 11.09.2009 v 03:18
  Sean povedal:

  Vďaka za tip Brent ... budem používať to v budúcnosti! Na zdravie!

  Sean