Použitie sociálne tagovanie softvér pre zvýšenie návštevnosť webových stránok

Share Button

V polovici roka 2008, som hral s niekoľkými SEO stratégie a vytvoril blog, ktorý dostal 41.457 návštevníkov z vyhľadávačov v jeho prvý 8 deň on-line.

Šialená vec je - to jednoduchá stratégia trvalo doslova 2 minúty platí ...

Ak ste vedel, stratégiu, ktorá by mohla zvýšiť návštevnosť vašich blogov a webových stránok, a dať väčšiu hodnotu zo spätných odkazov, bolo by to stojí za váš čas stráviť niekoľko ďalších okamihov uplatnenie tejto stratégie - pre každého blogu a webové stránky vytvoríte?

Absolútne - áno!

Chcem sa s vami podeliť o jednoduchú stratégiu, ktorá sa dá použiť na získanie väčšiu prevádzku na vašich webových stránkach, lepšie hodnotenie vyhľadávačov a lepšie na kľúčové slová hodnotu z vašich odkazov:

YouTube Preview Image

Budete milovať túto techniku, ak ste písať príspevky do blogu, ak ste sociálne bookmarking stránky, robí len o nejaký druh odkazu podanie - alebo dokonca výbere kľúčových slov pre meta tagy - pretože to, čo to robí pre vaše stránky ...

Po prvé, a to uvedením ďalšej (relevantné), kľúčové slová, na svoje internetové stránky, môžete zvýšiť počet kľúčových slov, ktoré môže vaše stránky radí dobre.

Po druhé, a to uvedením podobné relevantných kľúčových slov na svoje internetové stránky, môžete zvýšiť relevantnosť svoje stránky okolo svoje pevne-pletené skupina relevantné kľúčové slová.

Po tretie, že označíte blogu a videá z YouTube s príslušnými značkami, je váš obsah je oveľa pravdepodobnejšie, aby sa zdvihol o širšie rade miest.

A konečne - tagovanie sociálne bookmarking prepojenie s relevantné kľúčové slová, a majú zoznamy relevantných kľúčových slov v adresár podania zoznamy kľúčových slov, môžete zvýšiť hodnotu týchto väzieb tým, že zvýši ich význam.

A dôvod je jednoduchý ...

Tým zmienku súvisiacich kľúčových slov, môže vaše odkazy a webové stránky-vidieť, aby sa viac relevantné k tejto téme.

Potom, čo som prvýkrát začal svoj vlastný osobný blog, toto bol prvý stratégie, ktorá som sa, že podstatne zvýšil počet návštevníkov, že môj blog dostali.

A dúfajme, že to vám pomôže taky.

Brent

PS - nie všetky lokality dostane 41.457 návštevníkov v ich prvom týždni-line ;)

Ak chcete byť spravodlivý (a open) dôvod, prečo som dostal toľko návštevníkov bolo preto, že som sa úmyselne zamerala na nízku súťaž, ničím novým kľúčových slov.

Brent Hodgson spoluzakladateľ Noble Samurai, a internetový marketing špecialista.

Brent napísal 68 príspevok (y) pre Noble Samurai

39 Reakcie na "Použitie sociálne tagovanie softvér pre zvýšenie návštevnosť webových stránok"

 1. 1
  Dňa 07.2.2009 o 19:39
  Jedz povedal:

  Brent,
  Človeče, mám rád, že si štýl :)

  Vďaka za naozaj ukázal, ako jednoduché to je.
  A samozrejme, že nám znova ukazuje, čo gr8 produkt MarketSamurai je. Rešpekt.

  BTW, inštruktážne video v rámci 5 min.
  Vy ste hit sweet spot - môžeme ho tam udržať?

  Staré pravidlo pre nové médiá?
  Ak nemôžete nahadzovať svoj nápad (presvedčivo) rúk písanie ju na zadnej strane vaša vizitka, myšlienka nie je stojí za to ďalej.

  Stará pieseň, ale cukrovinka - rád, že sa to v <5min video formátu :)

  Od Brent: To je plán ;)

  Sme stále nové a to "vzdelávať" vec - normálne sme šialení vedci ... Takže to vziať nám veľa tréningu, aby si naše 5-minute správy dole od 15 minút až 5 minút.

  Sme tiež lámanie veci oveľa viac, na veľmi granulovaných častí ...

 2. Brent,
  Vy ste neuveriteľná to je neuveriteľne dobrá rada, a tu sú okolo, ako to je takmer všeobecne známe.

  Strávil som tisíc '$ v priebehu rokov a vynesie hodnotu som dostať z trhu Samurai je hlava a ramená nad všetkým.

  V budúcom mesiaci alebo dvoch Mám dva 600 dolárov ročne kľúčových slov výskumné nástroje kvôli obnoviť. Nie je v tomto roku.

  Jedna posledná vec, kde je Samurai Temple Noble musím prísť a pokloniť. Cheers chlapci, brilantná (zavrtí hlavou a on udrie predložiť)

  Od Brent: vďaka Brendan :) Som rád, že sa vám páčil video!

  Re: "... a tu sú okolo, ako to je skoro všeobecne známe." Myslím, že je to veľa berieme za samozrejmosť. Možno, že musíme vziať hlbší pohľad na všetky tie veci, ktoré robíme, a zistiť, čo ešte berieme ako samozrejmosť, a zdieľať niektoré z týchto tipov ...

 3. Pohode trik! Akékoľvek slovo o ostatných modulov stále dokončená ešte?

  Od Brent: Ešte - ale myslím, že niečo, čo sa veľmi skoro oznámené.

 4. Vďaka Brent! Súhlasím s tým, minútové video pod 5 je spôsob, ako ísť.

  Ja len chcem, aby objasnila pre tých, kto by mohol byť zmätený. Keď hovoríte wordpress.com stránky, ktoré sú v skutočnosti hovorí o Wordpress blogov hostovaných na wordpress.com nie wordpress.org, a nevzťahuje sa na Wordpress blogov hostovaných na svoje vlastné hosťovanie do úvahy.

  Správne?

  Od Brent: Táto stratégia funguje prekvapivo dobre pre WordPress blogov hostovaných na WordPress.com.

  Avšak, to tiež funguje veľmi dobre pre WordPress blogov hostovaných nikde inde taky! :)

 5. 5
  Dňa 08.02.2009 v 04:30
  CoronadoCookie povedal:

  Skvelý tip Brent - vďaka! Mám záujem o odpovedi na otázku "Susan vyššie - to metóda nefunguje pre Wordpress blogov hostovaných na našom našej vlastnej hosťovaní do úvahy?

  Od Brent: Funguje to veľmi dobre na WordPress blogy na vlastné hosťovanie do úvahy - ale funguje to neuveriteľne dobre pre WordPress blogov hostovaných na WordPress.com, pretože o tom, ako ich značkovanie systém funguje ...

  Každá značka odkazy na značku stránky - a mnoho z tých stránok tagov radí do Top 10 pozícií vo Google.com ... Takže Search Engine hodnota týchto značiek môže byť neuveriteľné!

  Stratégia funguje veľmi dobre na blogov hostovaných na svoje vlastné hosting účtu tiež - stačí ujsť jedinečné (ďalšie) výhody, ktoré systém značkovanie WordPress.com poskytuje.

  Ak nie, bolo by to dobrý nápad tiež nastaviť duplicitné blog na wordpress.com? Včera som čítal tip o nastavení duplicitné blogy na wordpress.com & blogger.com ako modulačné miesta. Nikdy som o tom premýšľal koncepte ...

  Od Brent: Tam sú niektoré pre a proti je tu.

  Ak by to bola ja, ja by som ani kopírovať slovo-pre-slovo obsahu. To by mohlo spôsobiť problémy.

  Skontrolujte tiež podmienky, ktoré môžete spustiť váš typ blogu od svojej služby - niektoré služby nemajú radi hosťovanie komerčné (nezisková), blogy - čo môže spôsobiť určité problémy.

 6. 6
  Dňa 08.02.2009 v 04:37
  momo povedal:

  Brent,
  Chápem, ako to môže byť efektívne pre wordpress.com a ďalších sociálnych bookmarking stránky. Ale je táto technika účinná na WordPress na našej vlastnej doméne?

  Môžem pridať Príspevky značky na konci každého príspevku (pomocou WordPress inštalácie). Ale nie istý, či je to výhoda.
  vďaka

  Od Brent: Áno - je to veľmi efektívna stratégia.

  Je to prvá stratégia, ktorá som sa na mojom blogu na brenthodgson.com (ktorý je umiestnený na moje vlastné hosťovanie do úvahy)

 7. To je trochu trápne zrejmá a nemôžem za život mi zistiť, prečo som bol s takou tvrdý čas s tagy.

  Duh!

  Ďakujem Brent

  Od Brent: Happy pomôcť :)

 8. 8
  Dňa 08.02.2009 v 05:39
  tomartomartini povedal:

  Vďaka za čo robí tento simple.Great tip Brent -! Vďaka Druh trápne obvious.Market Samurai je gr8 TOOL.And dobrý tím.

  Od Brent: Poďakovanie :)

 9. 9
  Dňa 08.02.2009 v 06:25
  Art Young povedal:

  Tak to je, ako použiť značky ... Díky moc za zdieľanie, Brent! Budem používať ho hneď dostať 40,000 návštevníkov tento týždeň! :) Ak chcete byť úprimný, som si vždy myslel, že ninja boli oveľa chladnejšia ako samuraj, ale mýlil som sa ... ;)

  Mimochodom, keď použijete kľúčové slová vo vašej značky, ako je táto, je to dosť, že oni sú len vo vašich značiek? Alebo by ste mali zahrnúť tieto kľúčové slová spolu s tým, čo píšete vo vašich príspevkoch, rovnako?

  Od Brent: Mohlo by to určite pomôže spomenúť kľúčových slov vo svojom obsahu i - ak by bolo vhodné / relevantné. Nepáči sa mi predstava kľúčové slovo plnkou hoci ;)

 10. 10

  Práve som nedávno starteed pomocou kľúč-vety značky na blogy a tiež pri zakopnutia-ing mojej stránky. Môj prevádzku šiel z výšky 176 hitov za deň (tento minulého týždňa), 3600 až 9600 prístupov za deň. Ja by som si povedať, áno, to funguje ...

  Od Brent: Oh áno, StumbleUpon je skvelé pre prevádzku ... A to je ďalší príklad, kde môže značkovanie urobiť veľký rozdiel!

  Keď ste značkovanie svoj blog príspevky v StumbleUpon, vybrať maximálny počet značiek (Myslím, že je 5) a označiť svoje podanie s najpopulárnejší príslušných značiek ... To vám pomôže získať väčšiu prevádzku.

 11. 11
  Dňa 08.02.2009 v 08:27
  agrande povedal:

  Ahoj Brent,
  Vďaka za skvelý video. Vy ste nielen skala, ale kameň a štrk tiež. Mohli by ste prosím vysvetliť tag stranách trochu, alebo kam ísť na ne pozrieť, povedz mi. Je to moja značka stránky alebo nemá wordpress.com len publikovať stránky s tagy každého z nás?
  Vďaka za všetku pomoc

  Od Brent: Vďaka! :)

  Stránky tag WordPress.com som mal na mysli (tie, ktoré radia veľmi dobre vo vyhľadávačoch) sú ako tento .

  Máte pravdu - WordPress.com publikuje stránky s tagy everone je

  Ale vaše tag stránky sú tiež cenné príliš. :)

 12. Čau Chlapci,

  Vďaka za všetky vaše skvelé spätnej väzby! :)

  Bol som až do konca a nechal osobné poznámky v spodnej časti všetkých vašich blog pripomienky.

  Len odpovedať na niektoré bežné otázky:

  - Áno, budeme pracovať, aby videa až na 5 minút, kde je to možné ;)

  - Stratégia funguje pre všetky tagable obsah - to funguje veľmi dobre pre blogov hostovaných na wordpress.com pretože publikovať stránky s tagy majú všetci spoločne (ako http://en.wordpress.com/tag/bushfire/ ). A tieto stránky často radí aj v Google - dáva vám niektoré veľmi silné väzby.

  - Stratégia funguje dobre pre blog, ktorý ste hostiť sami na vlastné hosťovanie do úvahy.

  Ak používate StumbleUpon, uistite sa, že budete čítať Mikea Taylora komentár & moju odpoveď (# 10). StumbleUpon je výborným zdrojom prevádzky.

  A Ďakujem za všetky vaše komentáre tak ďaleko!

  Brent

 13. 13

  Áno, StumbleUpon môžu poslať prevádzku, ale to je krátkodobý hrot a návštevníci nemajú previesť. Existuje nejaký dôvod, aby sa cielená prevádzka pre jeho vlastnú príčinu?
  Pre prepojenie budovy aj keď sa mi páči svoju techniku.

 14. 14
  Dňa 09.02.2009 v 15:21
  Nathan povedal:

  To bolo úžasné, ďakujem vám za to aj s ohľadom na mojej webovej stránky na trh tento týždeň budem používať, že pre svoje nové blogy.

  Na zdravie

 15. Anna Maria - zistil som, že potom, čo som začal používať StumbleUpon propagovať svoj vlastný osobný blog, percento čitateľov "uviazol okolo".

  Tiež som dostal viac odkazov na mojom blogu (pravdepodobne iné bloggerov použili StumbleUpon vyhľadajte potenciálnych tém článok).

  Povedal by som, že máš pravdu o priamou premenou aj keď - Pochybujem, že mnohí by sa previesť na priamu premenou cieli.

  Nathan - Veľa šťastia s vaším štartom!

 16. 16
  Dňa 09.02.2009 o 19:12
  Oliver povedal:

  Vďaka za zdieľanie to!

  Tiež milujú dojo štýl pozadia.

  Arigatou gozaimasu, sensei * lúk * ;)

  Od Brent: Poďakovanie :)

 17. 17
  Dňa 10.2.2009 v 02:44
  Marc povedal:

  Brent (a na trhu tím Samurai),
  Ako niekto, kto je viac blogger než obchodník Som naozaj kopanie tieto video tutoriály, ako používať MS ako nástroj na zlepšenie vášho blogu z SEO pohľadu.

  To sa hodí viac prirodzene do môjho myslenia a je v skutočnosti zvyšuje moje chápanie viac "tradičného" prístupu k využívaniu MS - nájsť tie medzery na trhu.

  Keep 'em prichádza!

  Od Brent: Som rád, že ste im teší :) Vidím niekoľko ďalších blog súvisiace videá na obzore. ;)

 18. 18
  Dňa 11.2.2009 v 01:08
  hichnii povedal:

  "V polovici roka 2008, som hral s niekoľkými SEO stratégie a vytvoril blog, ktorý dostal 41.457 návštevníkov z vyhľadávačov vo svojich prvých 8 deň on-line."
  Ahoj, Brent, Čo je adresa URL blogu?

 19. 19

  Vynikajúce video tutoriál, a tip, že budem určite začať používať na mojom blogu, mnohé vďaka za radu. Vždy som použiť značky na blogu s čitateľmi na mysli viac ako vyhľadávačov .. Myslím, že najlepšia rada je myslieť na to ako?

 20. 20
  Dňa 11.2.2009 v 05:11
  Mike povedal:

  Hmm možno z predmetu, keď som export kľúčové slová, že sú všetci neporiadok, ale tvoja vyzerajú tak dobre objednal. Mám nájsť nastavenie v Exceli?

 21. 21

  Mike - Mám podozrenie, že viem prečo ...

  Kľúčové slová a dáta sa objavujú na rôznych linkách?

  Buďte v kontakte s podporou - majú malý kus kódu na opravu do Microsoft Excel pre vás.

 22. Milujem to. Pravá späť k základom. Je tu toľko tipov a trikov tam pre SEO, že jeho často ťažké zistiť, kde začať. Myslím si, že vaša rada je prvý krok!

  Na zdravie
  Greg

 23. Ahoj Brent, dúfam, že nie som vo vysielaní tu príliš neskoro. Len som re-sledoval videá a uvažoval: Ako dôležité je to, že tagy sme sa vzťahujú k danému blogu byť vysoko relevantné k obsahu tohto post?

  Napríklad, ak náš blog je o exotických vozov, môžeme jednoducho zadať "exotická auta" do MS, hit generovať kľúčové slová, a použiť niektorý z KWS, že MS generuje?

  Tiež predpokladám, že sme (alebo akýkoľvek blogger) by mal vždy začať značkovanie post s MS-generované KWS, ktoré majú najväčší počet za SieÈové, as, ktorá predstavuje optimálnu kombináciu dopravy a príjmový potenciál?

 24. 24
  Dňa 18.února 2009 v 14:46
  jimchicago povedal:

  Aha. , , Pozrel som sa znovu a vidím tam je odpoveď na moju prvú otázku, v 02:21 vo videu.

  Ale ak by sa mohla zaoberať mojou druhú otázku (v poslednom odseku môj post), by som si to vážim. Vďaka.

 25. Greg

  Vďaka :) Som rád, že sa vám páčilo video

  Jim

  Máte pravdu - stačí dať kľúčové slovo (alebo slová), ktoré popisujú blogu do trhu Samurai, generovať kľúčové slová, a zistiť, čo je potrebné urobiť.

  Pokiaľ ide o to, čo kľúčové slová by ste mali zamerať - kľúčové slová, ktoré vám dávajú najväčší úžitok je najlogickejšie ... Medzi najcennejšie kľúčové slová sú tie zjavné. Trh Samurai bude generovať relevantné kľúčové slová, a môžete skontrolovať SieÈové pre obchodnú hodnotu (alebo "Vyhľadávacie", ak je hodnota pre vás je práve doprava).

  Ale stále vyspelejší, existuje viac vecí, aby zvážila.

  Po prvé, pomocou kľúčových slov, ktoré sú silne súvisia, niektorí SEO veria, že si vybudovať silnejšiu relevanciu kľúčového slova pre kľúčové slová v tom, čo oni nazývajú "sémantický cloud" - takže si stojíte lepšie pre všetky súvisiace termínov (dokonca aj niektorí ste možno ešte uvedených vo svojom blogu post).

  Potom je tu ďalší voľnou zhodou vyhľadávania, ktoré môžete vyzdvihnúť, ak vaše kľúčové slová spomenúť širokú paletu slov. Napríklad, môžete zaradiť na širšiu paletu viet, ak sú, namiesto toho, za zmienku len "pstruh rybárskych návnad", "pstruh Rybárske navijaky", "pstruh rybárske prúty", atď - ste spomenul slová ako "lov pstruhov návnady", "rybárčenie" , "muškárenie". V druhom príklade, môžete získať voľné zhode rebríčku pre [povedzme] "pstruh rybárskych návnad".

  A potom je tu konkurencia, aby zvážila. Ak ste chcel zaradiť na tieto kľúčové slová, v ideálnom prípade budú mať nízke skóre SEOC.

  A je tu ešte viac, že ​​si môžete myslieť o ...

  Ale my sme stále oveľa vyspelejší.

  Ktorý uviedol, že väčšina Základná stratégia (a stratégie som použil pre blog, ktorý dostal 41k hity) je len spomenúť relevantné kľúčové slová. Iné veci môžu pomôcť, ale to sú základy.

  Myslím, že všetko ostatné príde do výpočtu nákladov / hodnoty - koľko času / úsilia trvá vs koľko výhoda to dostanete.

  Dúfam, že to vám pomôže von.

  Brent

 26. 26
  Dňa 19.februára 2009 v 05:01
  jimchicago povedal:

  Vďaka moc, Brent, pre všetky tie skvelé info. Začnem s viac základný krok (y) a prípadne snažia pracovať na širšie-zápas kľúčové slová.

 27. Vďaka za zdieľanie informácií, a tieto tipy a stratégie by mali byť súdený všetkých majiteľov stránok. Majte na vysielanie.

 28. 28
  Dňa 24.února 2009 v 21:08
  Alex povedal:

  Nie je to tak dávno wordpress.com robil všetky odkazy no-follow. To bolo zavedené, aby to ťažšie pre blogov hostovaných na wordpress.com získať vysoké PR.

  Táto stratégia predtým bolo oveľa cennejšie, ako sa dostanete svoj blog uvedené na stránkach wordpress.com tagov, mali by ste získať PR. Ďalšie stránky tag, ďalšie PR.

  Avšak si nemyslím, že táto stratégia nie je užitočné. Ďaleko od nej, stále to má hodnotu na podanie prevádzku na svoj blog, že je to len, že wordpress.com robil to pre nás ťažké, aby sa ich PR na našom blogu.

 29. 29
  Dňa 04.3.2009 v 07:10
  Seo Top povedal:

  Som veľmi prekvapený, nie je založenie tohto videa prácu, rovnako ako ostatné v YouTube v rovnakej tému.
  Tam sú nejaké problémy s MS?

 30. 30
  Dňa 04.3.2009 v 20:46
  Graham Dunkley povedal:

  04.3.09

  Je to škoda, aftergetting vrátil z cesty, aby zistili, že video sociálne bookmarking už nie je k dispozícii, ani z iných nedávnych videa.

  Prečo?

 31. 31

  hrmm ...

  Videá sú stále tam - ale vyzerá to, ako by to problém s možnosťou vkladania YouTube.

  Opýtam sa Technici ju prejsť na alternatívne metódy vkladanie. V priemernej čase, kliknite na tlačidlo na pravom dolnom rohu obrazu pre odkaz na video na YouTube.

  Brent

 32. 32
  Dňa 05.03.2009 v 00:42
  John povedal:

  To je len priamy odkaz na príslušné Youtube videá, ako to bolo nehrá vo vloženom možnosti

  http://www.youtube.com/watch?v=vI0P1C0DTYM

 33. 33

  Po zistení, tí chlapci na CommBlue, naozaj zmenil môj SEO taktiku.

  Vďaka za pokračovanie vzdelávania.

  Keith

  ps Brett - potrebovať ďalšie klobúk? LOL

 34. 34

  Skvelý tip. Len som realizovaný tento Ona blog pre môj priateľ a on je už vidieť nárast dopravy.

  Keep 'em prichádza.
  Greg

 35. Môžete dať toto video na stiahnutie vo vašom sekcii Video Návody na -
  http://www.noblesamurai.com/support/tutorials/

 36. 36

  Brent,
  Nemôže byť nič horšie, než plytvať 30 minút na video a potom premýšľal, ako sa môžete dostať, že 30 minút späť! Vďaka za krátke a presné videom. Žiadny odpad, všetky fakty!
  Myslím, že som niekde čítal, že na WP vlastné hostované blog, že každá značka je samostatná strana, a že pani G by sa počítať, že ako duplicitné obsah. Tiež si myslím, že som čítal o plugin udržať, že z deje?
  Máte nejaké myšlienky na to?
  Vďaka,
  Bob

 37. 37

  skvelé nástroje .. ale mám nejaký problém pri inplementing týmto spôsobom

 38. [...] Je to preto, že nie ste istí, najlepší spôsob, ako to urobiť, alebo možno je to becasue, že nie ste vedomí dopravy vracia dobrú značkovanie môže [...]

 39. 39
  Dňa 11.9.2009 v 03:18
  Sean povedal:

  Vďaka za tip Brent ... Budem používať toto v budúcnosti! Na zdravie!

  Sean