Market Samurai Kľúčové slovo výskumu modul dostane preplňovaný s novú súťaž Filtre

Share Button

Ahoj lidičky,

Dnes sme radi, že začala významnú inováciu v našom module pre výskum kľúčových slov. Rýchlo nájsť najvhodnejšie kľúčové slová a posilnenie svojej zisky on-line práve dostal jednoduchšie.

Ako užívateľ Market Samurai, že ste počuli o samurajské "Štyri Zlaté pravidlá". Pravidlá, ktoré zabezpečia nemusíte strácať hodiny (alebo mesiacov, ...) o 99% nefunkčné kľúčových slov, ktoré odvádzajú svoj čas, vysaje vaše nadšenie a spôsobiť väčšina ľudí s fajčením prestať.

Viete, vo vašom nika je to asi tisíce potenciálnych kľúčových slov cieliť, ale na trhu Samurai je pomocník, vašou úlohou je zamerať sa na hŕstku s:

A. Dobrá dopravná

B. vysokou trhovou hodnotou (napr prinášajú kupujúci)

C. Význam pre vaše podnikanie (napr dobre cielené)

D. prijateľnú úroveň hospodárskej súťaže

Inými slovami, môžete postupovať podľa Zlaté pravidlá ...

A z nich, najdôležitejšie je "D" - súťaž. Ak ste omylom cieliť veľmi výhodné kľúčové slová, a to nielen nebudete hodnotiť, ale budete sa cítiť, ako by ste sa výprask hlavou proti múru po celý deň. Buďte chytrí - vybrať súboje môžete vyhrať, zarobiť peniaze a rastú.

Ale rýchlo odfiltrovanie stovky príliš konkurenčné kľúčové slová môžu byť ťažké ...

Takže to, čo je najlepší spôsob, ako analyzovať hospodárskej súťaže na váš trh?

Prístup # 1 - Analýza Google Top 10

Zaradiť na prvej stránke Google, musíte vymeniť stránku, ktorá je v súčasnej dobe. To je dôvod, prečo sme vytvorili SEO pre hospodársku súťaž Matrix - tak, aby vám x-ray víziu do všetkých kľúčových rebríčka faktorov, ktoré spôsobujú konkurenti sa radí na prvej strane (nezabudnite, s "Pridať vlastnú URL je" tlačidlo, môžete tiež vidieť, ako vaše strana komíny).

SEO Matrix with a Custom Link added for Comparison

SEO Matrix s vlastnou Link pridal k porovnaniu

Takže, ak budete tráviť v reálnom čase na kľúčové slovo, najprv preskúma SEO Matrix.

Ale problém s týmto prístupom je, že je to ručná, takže je ťažké rýchlo prečítať stovky (či vo väčšine prípadov), tisíce potenciálnych kľúčových slov vo vašom nika. Potrebujeme zástupca ...

Prístup # 2 - Spočítajte "Platí súťažiaci" (OK, poďme vysvetliť, že niečo ...)

Niet divu, že sa ukáže, že kľúčové slová s miliónmi konkurentov sú takmer vždy oveľa ťažšie zaradiť na ako tie, ktoré sa len niekoľko desiatok (druh zrejmý). Vaším cieľom je súťažou pre kľúčové slová, kde je počet platných súťažiacich tam je malý, a meranie týchto "platí konkurenti," Ukazuje sa, že sa dá robiť.

Pozrime sa na rôzne metriky sú k dispozícii pre meranie počtu platných konkurentov na trhu:

1. keyphrase kdekoľvek na stránke, (SEOC) - môžeme uvažovať o počet stránok, na celom svete, ktoré obsahujú aspoň jednu kompletnú kópiu našej cieľovej keyphrase. Použili sme to po celé roky ako náš hlavný ukazovateľ, ale videl jeho užitočnosť zhoršiť v priebehu posledných mesiacoch na niektorých trhoch.

2. keyphrase Page tituly (SEOTC) - Milujem túto metriku. S kľúčové slovo v názve značky časti stránky je pre mňa oveľa silnejšie ukazovateľom toho, že pretekár je skutočne zameraný kľúčové slovo. Mnoho SEO experti v súvislosti sa vaše kľúčové slovo v názve značky najdôležitejšie on-page faktor je tu!

Čoskoro na, Google SEOT bola štandardná Market Samurai filter, ale pred rokmi prestali SEO robia veľké množstvo titulov otázok. V posledných mesiacoch sme tiež videli Bing sprísniť veľkých objemoch SEOT dotazu taky.

Spojler Alert # 1 - SEOTC (titul vyhľadávanie) je späť - rýchle a neobmedzené, o tom viac nižšie, ale poďme sa pozrieť na iné možnosti pre počítanie "platí konkurencie.

3. keyphrase v texte odkazu, doménových mien alebo URL (SEOUC, SEOAC atď) - môžeme spočítať počet stránok tam s naším kľúčové slovo v URL alebo len názov domény. Môžeme dokonca počítať tie stránky, ktoré majú kľúčové slovo v odkaze smerujúce k nim niekde inde, napr tieto stránky s spätných odkazov, ktoré obsahujú naše kľúčové slovo v odkaze "kotvy" textu.

4. Kombinované opatrenia - keyphrase v titulná strana AND prichádzajúce spojenia - to je to, čo Eugene a bol som chcel vidieť na let. Zamyslite sa nad tým na chvíľu, že ľudia tam robí SEO v podstate vytvoriť optimalizované stránky (napr dali kľúčové slová v titulnej strane značky) a potom podporovať tieto stránky tým, že získa prichádzajúce spojenia (vrátane niektorých odkazov s kľúčové slová v kotva text).

A teraz, áno, vďaka najnovšej aktualizácie Penguin, chytrí ľudia stiahli z nadmernej "cez optimalizáciu" a nadmerné umiestnenie kľúčových slov v kotva text, ale skutočnosť je taká, že keď sa môžeme spoľahnúť tie stránky, kde je kľúčové slovo u oboch stránke title & prichádzajúce spojenia, mali by sme mať veľkú mieru "platí konkurentmi" tam vonku naozaj snaží zaradiť na kľúčové slovo.

Spojler Alert # 2 - nový "Title & Anchor súťaž" metrika bola pridaná Market Samurai

OK, takže je tu niekoľko spôsobov, ako merať počet platných konkurentov. Moje obľúbené sú Page Názov a kombinovanej Text opatrenia Page Title / kotvy. Vďaka filtrovanie kľúčových slov s vysokými hodnotami na týchto opatreniach môžete rýchlo zamerať sa na kľúčové slová, ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou mať nízku alebo prijateľnej úrovne súťaže.

Potom sa s touto menšou, filtrovaného zoznamu, manuálna kontrola SEO súťaž Matrix je dobre stojí za váš čas.

Tam, kde to prichádza nové dáta z?

Sme partnerstvo s Majestic SEO, pravdepodobne svety najdôveryhodnejší dodávateľ nezávislých SEO dát, aby vám voľný a neobmedzený prístup do piatich nových prvotriednych metrík kľúčové slovo v oblasti hospodárskej súťaže.

Ako niektorí z našich profesionálnych užívateľov budú vedieť, Majestic entry level predplatné (aby sa podobné objemy dát) stojí 499 dolárov v USA za rok, ale vďaka nášmu partnerstvo, vy, ako používateľ na trhu Samurai teraz prístup k údajom kľúčových Majestic a rýchlo analyzovať tisíce kľúčových slov, bez nákladov.

Aké sú metriky a kde ich môžem nájsť?

Každý z nových metrík sú k dispozícii v module pre výskum kľúčových slov a ukázať sa po vygenerovaní kľúčové slová na preskúmanie.

Nové opatrenia sme pridali, sú:

1. Názov súťaže (MSEOTC) - počet stránok v Majestic indexe, ktoré obsahujú hľadaný výraz v názve stránky. Je to podobné ako Google "allintitle" vyhľadávanie.

2. URL hospodárskej súťaže (MSEOUC) - počet stránok s vyhľadávacie frázy v URL stránky (buď názov domény alebo názov stránky).

3. Anchor hospodárskej súťaže (MSEOAC) - Počet stránok v indexe Majestic, ktoré obsahujú kľúčové slovo termín v kotva text externé, prichádzajúce spojenia. To je podobné allinanchor velenie vyhľadávača Google s tým rozdielom, že sa len hlási počet externých odkazov (napr vylučuje tieto odkazy z rovnakej domény).

4. Domain hospodárskej súťaže (MSEODC) - Počet prípadov, kedy naše kľúčové frázy sa objaví v známej oblasti. Potenciálne dobrým ukazovateľom množstvo iných špecializovaných hráčov na trhu.

5. Title & Anchor hospodárskej súťaže (MSEOTAC) - Počet stránok v indexe Majestic, ktoré obsahujú kľúčové slovo termín ako v názve stránky a kotva text externé, prichádzajúce spojenia. Veľký ukazovateľ stránok, ktoré skutočne majú kľúčové SEO ukazovateľov, ktoré sú.

Štyri dôvody, prečo milovať nové Majestic metriky

1. Bystrý, napadnúť Numbers - naše použitie týchto štatistikách doteraz bolo naozaj vzrušujúce, "hit sadzba" pri hľadaní dobrých kľúčových slov a prístupné segmenty v medzerách na trhu je vynikajúci.

2. Nezávislí, spoľahlivý a stabilný - poskytovatelia SEO nástrojov všetkého druhu videli ako Google a Bing sprísniť poskytovanie údajov z výskumu kľúčové slovo (napríklad Bing teraz poplatok za skôr zdarma dát a minulý týždeň, dva z našich súčasníkov, Raven nástroje a SEOmoz stratili prístup k AdWords API pre odhad prevádzky).

Ale preto, že Majestic použiť svoj vlastný, vnútornú infraštruktúru, aby viedol nezávislý index webu, a pretože sme platiť za služby, ich dodávka dát je spoľahlivý a robustný. Tiež je dôležité pre užívateľa robia vysoké objemy výskumu, tieto údaje nie sú obmedzené ani rýchlosť obmedzená (na rozdiel od niektorých aktuálnych dát Bing).

3. Speed ​​- Kľúčové slovo výskumu začína pritiahnutím v odhade prevádzkových údajov spoločnosti Google, a bohužiaľ to stále trvá v priemere 3-4 minúty. Prajeme to bolo rýchlejšie, ale vzhľadom iní strácajú prístup k týmto dátam, je to pekné, že stále ešte môžeme dostať.

Avšak, akonáhle budeme mať dáta Google, môžeme teraz použiť Majestic metriku pre analýzu hospodárskej súťaže a dáta Majestic príde rýchlo. V skutočnosti odstupovať konkurenčné metriky pre 800 kľúčových slov trvá len 5 až 10 sekúnd (oveľa rýchlejšie, než alternatívnych údajov Bing SEOC).

4. Tight Korelácia s Google - Než sme sa pustiť do nákupu dát Majestic (naše investície je veľa 10 rokov tisíc dolárov), sme vybrali rôznorodý vzorka kľúčových slov a analyzovať vzťah (alebo podobnosť) medzi číslami a tým, čo Google v oblasti hospodárskej súťaže Majestic a ďalšie poskytujú.

Kým celkový dátový súbor Majestic bola menšia ako Google (ale stále obrovská u niektorých 4000000000000 stránok v ich indexe), sme zistili, že Majestic štartové čísla boli veľmi dobre korelované s firmou Google. To bolo podporené ako ľudskými názormi a porovnanie s ostatnými renomovanými konkurenčné metrík. Bolo zaujímavé zistiť, že všeobecne sa dá povedať, že korelácia bola prísnejšia pre Majestic / Google, než pre Bing / Google.

Znie to až príliš dobré, aby to bola pravda - nevýhody?

Majestic dát je skvelá a ich inžinieri sú brilantné, však, to nie je dokonalé. Vidíme dva hlavné nedostatky v údajoch:

1. Global, nie konkrétnej krajiny - metriky pre hospodársku súťaž sú na celom svete len orientačné a nie sú špecifické pre dané krajiny alebo regiónu. Ako taký my len ukazujú Majestic metriky pre užívateľov nastavená na tom "globálne" výskum kľúčových slov. Tie robia miestne vyhľadávanie, sa odporúča pokračovať v používaní SEOC (pochádza z Bing).

2. Súčasná veľkosť databázy - aktuálne databázy kľúčových slov Majestic beží asi na 100000000 kľúčových slov (veľký počet). Avšak, dokonca s kľúčovým slovom databáze tejto veľkosti, stále existuje veľa dlhodobých chvost kľúčové slová, budete generovať, ktoré zatiaľ nemajú majestátne metriky súťaže k dispozícii. Podľa mojich skúseností to môže byť v rozmedzí medzi 5% až 25% z kľúčových slov získaných na medzery na trhu, som záujem.

Dobrou správou je, že kedykoľvek sme sa požiadať o kľúčové slovo z Majestic, ktorý nie je v súčasnej dobe vo svojej databáze, ale fronty to pre zaradenie do nasledujúcich 24 až 48 hodín.

To znamená, že očakávame, že Majestic databáza kľúčové slovo rýchlo porastie, pretože užívatelia Samurai naďalej skúmať špecializované trhy a pre kritické kľúčové slová, máte možnosť vrátiť sa na trhu Samurai a osviežiť po 48 hodinách (kliknutím na tlačidlo "Analyzovať kľúčové slová").

Ako používať tieto nové metriky ...

Skúsení používatelia Market Samurai budú vedomí našich vstavaných "Zlaté pravidlá" a "Long Tail" filtre vytvorené vám pomôže rýchlo nájsť skvelé kľúčové slová.

S vydaním Majestic dát, ktoré sme pridali dva nové filtre, ktoré sa nazývajú "Majestic Zlaté pravidlá" a "Majestic Long Tail". Tieto filtre využívajú Majestic hospodárskej súťaže metrike (miesto Bing je), aby vám pomôže rýchlo priblížiť na veľkých príležitostí vo vašom trhu.

New Majestic Golden Rules & Long Tail Preset Filters

New Majestic Golden Pravidlá a dlhý chvost Prednastavené filtre

Pomôžte nám Upresniť novej konkurencii filtra hodnoty

S týmito novými filtrami, som bol schopný ľahko nájsť desiatky veľkých kľúčových slov na všetkých trhoch, na Pozrel som sa na. Očakávame však, že je potrebné spresniť tieto filtre v nadchádzajúcich týždňoch a by sme radi svoj názor ako my. Tu je návod, ako sa zapojiť:

Krok # 1 - voľný trh Samurai a zadajte počiatočnú alebo kľúčové slovo "seed" na trhu, ktorú ste v.

Krok # 2 - generovať kľúčové slová a filter pomocou novej "Majestic Zlaté pravidlá" (pomôže nájsť veľké, dôležité kľúčové slová vo vašom trhu) alebo "Majestic Long Tail" filter (skvelé pre nízkou konkurenciou publikovanie obsahu myšlienok).

Krok # 3 - Pozrite sa na to, čo odhaliť a dajte nám vedieť - buď pod, alebo e-mailom na pripomienky support@noblesamurai.com , radi by sme počuť od vás!

Užite si objavovanie nugety kľúčových príležitostí s týmito novými metrikami!

S pozdravom,

Ben Stickland

PS - Ako týchto nových metrík v aplikácii? Podeľte sa o lásku sa cez Facebook "Like" nižšie ....

Ben napísal 10 príspevok (y) pre Noble Samurai

102 Reakcie na "výskum kľúčových slov modulu Market Samurai dostane preplňovaný s novú súťaž Filters"

 1. Dostal som e-mail a prišiel sa pozrieť na nové funkcie. Páči sa mi prvej desiatke x ray! To nám pomôže sa uistiť. Vďaka za skvelých funkcií.

 2. 2
  Dňa 04.12.2012 v 02:28
  Michael povedal:

  Tieto nové pridané funkcie vyzerajú fantasticky, tešíme na nejakú zábavu s nimi! :)

 3. Skvelá vlastnosť. To je dôvod, prečo (a nielen, samozrejme), ktorá na trhu Samurai je vždy dopredu a jednoducho "spáliť" súťaže.
  Môžem povedať, že som stále hrdý na to, váš klient

 4. 4
  Dňa 04.12.2012 v 02:30
  Vimal povedal:

  Láska na trhu Samurai!

 5. Naozaj pekná vlastnosť, čakal na niečo také. Ale aj cez skvelými funkciami, ktoré MS má, zakaždým, skoro každý deň, že otvorím RS I get update / bug fix okno. Ale nie.


  Ben Stickland odpovedal:

  Hi Vremenska
  Naozaj ľúto, - máte pravdu, ako bežný užívateľ som pochopil, že prebiehajúce aktualizácia môže dostať otravné.
  Zatiaľ čo niektoré aktualizácie sú spôsobené staré dobré módne chyby, príčina drvivej väčšiny našich aktualizácií je, že naše údaje dodávatelia pravidelne a bez predchádzajúceho upozornenia meniť. Zdá sa, že usadil trochu v posledných šiestich mesiacoch, čo je pekné, a tieto nové Majestic metriky (pridané dnes) by mali byť veľmi stabilný, ale je to ťažké, aby sa zabránilo, ak ste odhodlaní udržať SEO nástroj aktuálne a funkčné.
  Ben


  Chris odpovedal:

  Nevadí mi aktualizácie. To mi zaručuje, že vy sa držať nástroj aktuálne a užitočné. Ak vlastníte akékoľvek zariadenia Apple, potom by ste mali uvedomiť, že robia to isté so svojimi aktualizácie softvéru. Upevňovacie chyby a zostať na vrchole vášho výrobku je názov hry.


  Ryan @ TrustedSiteSeller odpovedal:

  Už som len počuť, ako si sťažujú, že softvérová firma aktualizuje svoj softvér príliš veľa? Je mi ľúto, ale aj keď to môže byť frustrujúce musieť aktualizovať softvér a vziať 15 sekúnd na dokončenie aktualizácie, mali by ste poďakovať vývojárom mnohokrát držať krok softvéru. To je pomerne vzácne a dnes najmä pre softvér, ktorý vyžaduje iba jednorazovú platbu.

  Skvelá práca chlapci. Tešíme sa na potápanie do novej funkcie a zachovať aktualizáciu kedykoľvek je to nutné.


  Kimberly odpovedal:

  Sa vám nepáči aktualizácie? Láska je videli; Mám sa GRRRS keď to nič dotýkať mesiacov až


  Pete odpovedal:

  Tiež som rád aktualizácie. Znamená, že chlapci sú vždy na loptu. Uchovávajte je na ceste.


  Matthew odpovedal:

  Úplne súhlasím s vami. Láska vidieť softvéru neustále aktualizovaný s prelomenie jednotlivých opráv a vylepšení!


  Andrew odpovedal:

  Každá aktualizácia mi dostane ešte pár dolárov vo vrecku. SEO je tak všadeprítomný v akomkoľvek obsahu-naložený webové stránky, takže sa oplatí držať náskok. Vy si moju 1. triedy hlas .... UPDATE VIAC!

 6. Veľké nové metriky Bene, ja používam a odporúčam na trhu Samurai všetkým svojim klientom. Aj blog o tom a ja budem blog o svoje miesto tu na mojich webových stránkach.

 7. To je skvelé! To je obrovský krok vpred v hodnote Market Samurai. Konvenčné Zlaté pravidlá sa nevracajú ani moc byť veľmi užitočné v mojich konkrétnych výklenky. Nové Majestic predvoľby sú veľkorysejší pri poskytovaní kľúčových slov s trakciou a potenciálom.

  Málokto z nás sú prírodné narodených štatistici. Musím Market Samurai, aby mi pomohol STOP potkýnal v bohatej mori rozlúštenie čísel a nekonečné permutácie, ktoré poskytuje: Just "Ukáž mi peniaze!" Údaje Majestic, zdá sa, upozorniť, že jasnejšie - a veľmi rýchlo!

 8. vďaka za akciu

 9. 9
  Dňa 04.12.2012 v 05:28
  Oskar povedal:

  Myslím si, že je veľmi dobrá príležitosť

 10. 10
  Dňa 04.12.2012 v 05:52
  Joy povedal:

  Veľké upgrade. Vďaka.

 11. 11
  Dňa 04.12.2012 v 05:59
  ehpad povedal:

  je to skvelé pre moju výklenok, jednoduché a rýchle
  skvele!

 12. Skvelé! Mám predplatné ďalších služieb pre tieto funkcie. MS pomáha mi veľa peňazí, vďaka za pokračujúci pridať ďalšie funkcie, takže môžem znížiť svoje mesačné fakturácie programy :)

 13. 13
  Dňa 04.12.2012 v 06:00
  Stefan povedal:

  Nechápem, ako to funguje. Udržuje filtrovanie kľúčových slov? Tým, ktorý filtruje sa to robí? Nemám žiadne filtre set.


  Ben Stickland odpovedal:

  Hi Stefan

  Snáď najlepšie strieľať screenshot sa k podpore prostredníctvom support@noblesamurai.com najmä ak sa nemôžete dostať prednastavené filtre napríklad nový "Majestic Zlaté pravidlá" do práce.

  Niečo, na vedomie, že môže pomôcť, je, s týmito novými majestátne dátových bodov, ak sa vráti žiadnu hodnotu (napr kľúčové slovo je analyzovaný nie pravý svoje databázy), potom na trhu Samurai vráti pomlčku, napr "-".

  Kľúčové slová s týmito "čiarok", budú filtrované automaticky, ak používate niektorý z bežných filtrov (nastaviť pomocou "Filter" rozbaľovací zoznam sa nachádza v centre obrazovky analýzy kľúčových slov). Jednoduchý spôsob, ako zistiť, či mnoho kľúčových slov majú pomlčky a sú odstránené, je zvoliť "Nie filtre" možnosť filter, a potom zaškrtnite jednu z majestátne metrík. Majú zvitok hore a dole, a mali by ste vidieť majestátne čísla a tieto kľúčové slová sa pomlčky (za predpokladu, že niektoré kľúčové slová, generované nebol v Majestic databáze).

  Opäť platí, že ak to nepomôže, strieľať súkromný e-mail na support@noblesamurai.com a my sa pozrieme.

  Na zdravie,

  Ben

 14. 14

  Ahoj chalani,

  Skvelý, vďaka za to.

 15. To je skvelé. Moc sa mi páči, ako si udržať vývoja výrobku a komunikovať o tom. A úplne ohromený, že budete mať nabíjanie iba jeden poplatok. Ďakujem

 16. 16
  Dňa 04.12.2012 v 06:13
  Orvelte povedal:

  Woohoo. Skvelý produkt je teraz ešte lepší.
  Ako je to vôbec možné?!
  Thaks pre úžasné aktualizáciu.

 17. 17
  Dňa 04.12.2012 v 06:16
  mcplgtech povedal:

  Desivý podpora pre produkt som si kúpil už dávno, že developer naďalej poskytujú vysokú aktualizácií.

  Vďaka hoši za použitia Rockstar !!!

 18. 18
  Dňa 04.12.2012 v 06:18
  Luciano povedal:

  Pretože som získal na trhu Samurai, výskum trhu, ktorý bol tŕňom v oku pred, sa obrátil na mňa na skutočné potešenie. Pri každej aktualizácii to bude lepšie a lepšie. Som naozaj ohromený schopností tech a na trhu pútavé všetkých MS tímu! Vďaka za to, že to urobil znova!

 19. 19
  Dňa 04.12.2012 v 06:23
  Brian povedal:

  To je úžasné a veľmi potrebné! Vďaka

 20. 20

  Wow! Ďakujeme vám za vašu neuveriteľnú štedrosť! Len som aktualizoval môj verziu byť istý, že ten bezplatný upgrade pred všetci vrátiť do reality a rozhodnúť o pripísaní naviac! Je úžasné, že budete aj naďalej poskytovať takú úžasnú hodnotu a trvalú podporu na nákup produktov jednorázovo. Ak sedí na plote a nevlastní Market Samurai, radšej poponáhľať a kúpiť to teraz, než sa stane službu predplatného na báze!

 21. Túto novú funkciu som testoval pred pár minút a ja som rád, že ste pridali ho teraz.
  Aj keď zo zlatých pravidiel, môže dobre filtruje výskum skončiť s 100 kľúčové slová alebo viac. Tam, musíte sa rozhodnúť, či chcete získať AC Rank a a spätné odkazy z každého z nich, a skontrolujte, či ste naozaj snaží vysokej hodnosti, alebo v prípade, že sú len ťahanie obsah na základe svoje miesto.

  To som rád, že Majestic SEO je ochotný gro jeho databázu s našimi vyhľadávania, a 24 až 48 hodina nie je dlhá doba, aby som bol úprimný.


  Servanda Silva odpovedal:

  Jo, a zabudol som ti povedať, ale keď som bol v stredu čítaní som sa snažil v rovnakej dobe, kedy sa nové funkcie, a všimol som si, ako rýchlo to je teraz. Myslel som, že je to len náhoda, kým som si prečítal časť o optimalizáciu rýchlosti!

 22. 22

  To je skvelý doplnok k MS. Uvedenie Majestátne metriky na stránke výskum kľúčových slov sa chystá urýchliť svoj rozbor. Vy ste stále lepší!

 23. Takže, len aby sa ubezpečil ste úplne jasné, čo hľadáme my pre malé hodnoty na týchto nových metrík?

 24. 24
  Dňa 04.12.2012 v 06:48
  Paul povedal:

  Wow skvelí, naozaj si používaní tohto výrobku, a teraz je ešte lepší! :)

  Na zdravie!

 25. BTW - rád, že vy aj naďalej pracovať na tom, aby tento výrobok lepšie a lepšie.

 26. 26

  Man ... vy ste ako môj škola pre SEO poznanie. Ja by som naozaj stratený bez teba chlapci a ja som naozaj oceňujem veľké predmety, ako je toto.

 27. 27
  Dňa 04.12.2012 o 07:40
  Jamie povedal:

  Vy stále dojem, skvelú prácu a vďaka za viac než doručovania.

 28. WOW WOW a znova. Som naozaj unesený nové filtre, a práve vrátil existujúcu medzeru a vytiahol nejaké absolútna nugety, že som vynechal, ako boli k dispozícii tieto filtre.

  Doslova mi brada narazí na stôl, keď som videl, tieto kľúčové slová, a potom som kontroloval je v module "SEO Comp", a videl, vysoko hodnotný kľúčové slovo s veľmi pekným množstvo vyhľadávania je 100% dokorán.

  Mucho thanks chlapci :)

 29. Bol som pomocou na trhu Samurai na štyri roky. Začal som v novembri 2008. Musím povedať, že som rád tento nástroj. Vieme však, že v tejto dobe SEO zmenila. Po Panda a Penguin, musíme sa viac zamerať na sociálne. Rád by som MS ponúknuť niektoré nové metriky, ako je počet akcií FB, FB rád, tweety, Google+. Máte v pláne ju zahrnúť tiež?


  Noble Samurai odpovedal:

  Vďaka za milé slová - zhodneme na tom, že sociálne citácie sú stále dôležitejšie. Tie ste sa zmienil - má rád, Tweets, plusy atď - majú tendenciu uplatňovať na stránky alebo adresy URL (alebo len stránky na Facebooku!) Než kľúčových výklenky.
  Tak to by bolo niečo, čo sa môže pozrieť do pre modul SEO pre hospodársku súťaž. Ja ešte neviem, kedy máme v pláne to urobiť, a keď som robil som nemohol povedať, ale ja si myslím, že je to nápad s potenciálom!
  ^ BMS

 30. Veľmi dobrý nápad :-)

  Milujem trhu samuraj!

 31. 31
  Dňa 04.12.2012 v 08:27
  Rezby povedal:

  To je úžasný prídavok.

  Bol som s marketingovou samurajom od roku 2009, a to stále lepšie po celú dobu.

 32. 32
  Dňa 04.12.2012 o 08:40
  Greg J povedal:

  Vďaka ešte raz chlapci, Market Samurai má byť najlepším nástrojom, čo som kedy kúpil ... modernizovanej stále prichádzajú a obetavosť, že vy do tejto veci je úžasný. Pokračujte vo skvelej práci a Boh vám žehnaj!

 33. 33
  Dňa 04.12.2012 o 08:54
  Lolita povedal:

  Milujem softvér, ale výsledky sú založené na Bing a nie Google ... som hľadal kľúčové slová, ktoré mi dala veľké nádeje v rámci SEO SÚŤAŽE, len aby zistil, že nie je presné pod Google. Keď napísal, že kW, Google, to ste si ma 1 + Milton milión stránok vo výsledkoch ... .Aj nádej v nasledujúcej aktualizácii možno zmeniť :-)


  Ben Stickland odpovedal:

  Hi Lolita

  Ďakujeme za Váš názor - táto aktualizácia je navrhnutý tak, aby sa viac než spoliehanie sa na Bing do určitej miery.

  Modul SEO pre hospodársku súťaž (kde môžete vidieť na prvej stránke výsledkov vyhľadávania), je založený na Google.

  Súčasná SEOC Počet súťaž v module pre výskum kľúčových slov je založený na Bing, ako to proste stalo sa nemožné zhromažďovať dáta z Googlu už. Bing je vo väčšine prípadov stále dobrým meradlom objemu hospodárskej súťaže (aj keď určite nie dokonalý), ale podľa našich skúseností, že to nie je tak dobré, ako tieto nové Majestic dátových bodov. V skutočnosti, pretože tieto nové metriky umožňujú meranie Anchor a hlavy textu frekvenciu som našiel je, že je naozaj dobrý (sme sa dostať názvu dáta z Google pred rokmi a milovala som to).

  Pri príprave tohto príspevku som analyzoval 7 medzery na trhu, a v každom prípade zistené, že Majestic údaje vrátiť dobrý zoznam kľúčových slov a v samostatnom cvičení sme zistili, Majestic sa tesne koreluje s Google (prísnejšie ako Bing). Dúfam, že zistíte, že je užitočné svojich trhoch tiež.

  S bonusom, že máme rýchly a spoľahlivý prístup k Majestic, dúfame, že to bude slúžiť našim používateľom dobre.

  Ben

 34. 34

  Ja jednoducho milujem nástroj a tieto nové funkcie zvuk úžasné. Nemôžem sa dočkať, až vyskúšať pri tom ďalšie kľúčové slovo "zlatý nugety" vyhľadávanie.
  A ešte jedna vec: Cením si toho, že ste stále vyvíja nové funkcie pre MS a nie len oprieť a užiť si slávu, rovnako ako mnoho ďalších produktov vonku.
  Pokračujte v dobrej práci! MS skaly ...

 35. Som nadšený tejto novej aktualizácie. Dúfam, že to pomôže mi odovzdať tieto slepej konkurentmi na desiatke a upozorniť na najlepšie kľúčové slová.

 36. 36

  Hi Guys Vďaka za úžasné aktualizácie

  Skvelý nástroj ešte väčší

  Povedz mi jednu vec - aj keď Ste chlapci na úžasný tím na pridávanie žiadne filtre pre "nové" filtre, ktoré sa zdajú byť niesť určitý význam v rámci sociálnych médií vôbec.
  By skvelé, keby sa môžete prísť na niečo pridať do nástroja

  Ešte raz vďaka za udržanie nástroja až o aktuálnych algos.

  Hamant

  Ps Je to docela úžasné, ako - keď Google kričí s Panda Pola a boh vie čo ešte - všetci, alebo aspoň 95% ľudí, ktorí bežať tak vydesená, a predsa to, čo sa v skutočnosti pracuje, je stále tie všetky dôležité spätné odkazy - je to bláznivý svet.

 37. 37
  Dňa 04.12.2012 o 09:23
  Dan D. povedal:

  Desivý :) Cant dočkať, až sa moje ruky na túto tému.

 38. Som si istý, že to bude skvelý, ale ako porovnávacia nováčik som stále prichádza vysporiadať s Market Samurai.

  Vďaka za aktualizáciu hoci.
  Na zdravie

 39. 39
  Dňa 04.12.2012 o 10:11
  Sonya povedal:

  Ahoj, das sind tolle Neuigkeiten, die bei der Suche einer Nische wirklich helfen werden. Hab es auch gleich ausprobiert und finde das Suchen nach neuen Content wirklich gut.

  Liebe Grüße
  Sonya

 40. 40
  On December 4th, 2012 at 10:45 am
  scott rahn said:

  How does this all apply to local search?

  On
  Noble Samurai replied:

  Hi Scott – unfortunately the new metrics are not yet available localized to any specific region or nation, they're only global at this time. ^BMS

 41. great now I can go back to using MS for my keyword research…thanks a million..

 42. Great improvement since more and more people are going to start a blog or website in the future. It's really good that you stay one step ahead or up to date with the current developments. It shows that you are real professionals. With friendly greetings, Hans

 43. Honestly,

  I bought MS through a friends referral. I have played around it. But have been unable to take full advantage of it. We have a build a good site http://www.goldenoverseas.lk and I get quite good traffic from my blogging at external sites. These sites have a volume of readers and traffic.

  No search engine traffic at all.

  As we offer multiple consultancy services I'm quite unable to decide on which main keyword to used for the site. The consultancy services are very directed at the local crowd (sri lankan). But all other stuff that is available on the site is intended for all.

  I have tried to go through MS and figure out…unfortunately have not been able to succeed so far. Can someone pls help me…I am wiling to work with you and get this business KE business sorted for out site. I would appreciate your help.

  Awaiting earnestly.

  thanks
  jacob
  info@goldenoverseas.lk

 44. I think this a great update and I can't wait to use it, esp the one with keyword in title and b/l. I will re-analyse some of my projects to see if I can go for some new kw that may not be so hard, esp now that the site is ranking. Thanks for making this an excellent piece of software!
  Sandra

 45. I loves newly integrated powerful features……….Thanks Market Samurai Team for this !

 46. i love the software. however, the results are for Bing. i did a deep search for certain keywords and the results under the SEO Competition seemed great just to find out that the same KW gave 1+ million of results in google.com.
  i hope in the new update instead of having Bing's results we can get Google's. other than that, it is an exceptional product! :)

 47. Its like finding a pot of gold at the end of the rainbow, having these additional filters really allows us users to filter down to the paydirt. Good job!!

 48. I was received this email this morning.i was very upset with market samurai which was not showing AWCPC & SEOV. values for many days.. i happy to use this tool again for my keyword research & competition analysis for my websites. Vďaka moc.

 49. Great upgrade. Vďaka.

 50. You guys are truly the best. Market Samurai is still one of the best products out there.

 51. I have read through the whole article HERE and I am excited to go and continue my everyday usage of Market Samurai along with the new Features. What I also like to be added in your Software is some Social Signal Indicator – similar to the one in the SEO Quake showing the number of Likes, Tweets , Pins, Google Plus etc. – you get the point in SEO Competition Module.

  What do you think of it?

  Regards

 52. Thanks for the information, with this new feature will make me more happy and enjoy in doing keyword searches more accurate and nice, hopefully always kept updated and fun user…

 53. MS is still and pobably will always be my favorite KW tool.
  You are doing such an exellent job.
  Thnks a thousand times :-)
  jp

 54. 54
  On December 4th, 2012 at 4:41 pm
  Joyce Kuras povedal:

  So if I am researching globally, use the Majestic Filters and if I am researching country specific, use the regular filters as before?

  Thanks for this amazing product.

 55. These new competition filter values will be better to have on seo competition page. Is inconvenient to switch many times between these two pages.

 56. I love Market Samurai. Thank you guys, you make my life easy :)

 57. This tool is getting better and better. I'm really happy that you improve it constantly and I enjoy the new features. Tools come and go, but MS is always the best.

  Thanks for the improvements and keep up the great work.

 58. Thanks for informatiom

 59. The results using this new module and that of GKT seems quite different. Also I am not sure how to interpret the matrix and its implications. A video tutorial would be really helpful.

  On
  Ben Stickland replied:

  Hi Chongyim

  Just to clarify, the keyword research module should give similar numbers to the Google Keyword Tool (GKT) for search volume (providing the match type is the same). The new metrics we've added from Majestic give us a measure of the number of competing pages globally from an SEO perspective, which isn't a number available in the GKT (they do give an Adwords competition indicator but that's unrelated).

  If you're finding that the estimated traffic your seeing and those in the GKT differ significantly (there will be modest variances), please contact support@noblesamurai.com as that would be a separate, but important problem.

  In terms of video tutorials, our plan is to allow time for user feedback on the new Majestic based filters and then update our training videos and documents.

  Na zdravie,

  Ben

 60. Is 'local search' ever going to be on the cards with the Majestic option?

 61. Thanks guys. The way you keep improving Market Samurai and giving users access to valuable data is just fantastic. :-)

 62. Congratulations on an important new update. Please keep them coming.

  You guys are awesome.

  I just hope Google continues allowing you to access their data. Because if they pull the plug, Market Samurai may die.

  You say Google denies access to some.

 63. You guys have always blown me away with how well your product works. I'm looking forward to seeing how well these latest updates deliver the goods.

  Keep up the amazing work. Thnx.

 64. This is another great development. The existing features in the samurai is unique and has helped me loads. wished i bought this software long ago

 65. Will there be a video taking us through an example(s)?

  That would be helpful

  thx!

  On
  Ben Stickland replied:

  Hi Chris

  The current plan is to get update our video training suite over coming months in light of the new metrics.

  Na zdravie,

  Ben

 66. I am always impressed with the quality of information. I really appreciate the updates. That make a great program even greater. I tried the new updates and they are WOW. Thanks very much

 67. I love the samurai. Too bad it can't protect you from the google slap.

 68. Thank you so much for the update! You continue to raise the bar! :)

 69. 69

  These new competition filters are pretty much pointless in my opinion. The best way to analyze competition is by analyzing the competition in the top 10, as mentioned in 'Approach #1′.

  If you guys are looking for a TRULY useful feature to add to MS (and one that I and many others would gladly pay $50 a month for), add the ability to load a BULK LIST of keywords (from .txt file) that MS will run SEO Competition on autopilot, one by one.

  That would be the single most useful addition to MS that you could make.

  Just my 2 cents.

 70. 70

  What an ethical company. I AM so impressed that we've not been nickle and dimed and yet you continue to deliver value. You put on great webinars as well that allow us to compete in this post penguin world.

  I too am honored to be your client.

 71. A suggestion…include a ratio,that can be filtered. Sometimes I'm willing to go after keywords with more competition if they have more searches. A ratio of competition to searches gives a cost/benefit ratio.

 72. Hi Ben!
  Market Samurai is already a great tool and well worth the original investment in any case, and now, you guys are making it even MORE AWESOME than ever with all these added refinements and enhancements. Market Samurai is my most prized tool in my arsenal of internet marketing tools, and it's just fantastic to know that you guys are always, always working behind the scenes with it to bring us ongoing and never-ending new updates to it! Wow! If THAT isn't superb value for money then I don't know what is!

 73. Do I understand correctly that this new feature does not work with LOCAL search results, only global?

  If so I just don't see the value for most IMers I know… Or am I missing something?

 74. 74
  Dňa 05.12.2012 o 22:30
  Renjiv povedal:

  Fabulous !!! Som pomerne nový užívateľ Market Samurai, ale už v láske s touto tool..Really oceniť úsilie, vy sa zavádza, aby sa tento nástroj lepšie vo všetkých smeroch ..

 75. 75

  Ahoj Ben

  Som rád, že nové aktualizácie. To nám oveľa detailnejšie rozbor do niekoľkých vyšších vyhľadávanie kľúčových slov, ktoré sme sa zameriavajú na hospodársku súťaž.

  To filter je len to, čo sme potrebovali.

  Vďaka za vašu podporu a odhodlanie.

  Na zdravie

  Danny

 76. 76
  Dňa 06.12.2012 v 02:34
  Wedge Sem povedal:

  Má niekto vhľad do Zlatých filtrovacích pravidiel, a prečo si vybral 10 ako hodnotu pre MSEOTAC?

  To sa mi zdá veľmi nízka sa mi, na mieste, kde by ste asi odfiltrovať niektoré kľúčové slová, ktoré sú relatívne ľahko zaradiť na.

  Myšlienky?

 77. 77
  Dňa 06.12.2012 v 03:15
  Keno povedal:

  Ahoj,

  Vďaka moc za tieto nové funkcie!

  Len som sa snažil nájsť nový dlhý chvost frázu a vedel, ako by som mal pracovať s novou funkciou.
  Čím menšie číslo Majestics je - lepšia?
  Myslím, že áno, a ja vám to skúsiť:-).

  Vďaka a na zdravie!

 78. 78

  Chalani, mám rád svoj produkt (MS). Nemyslím si, že tam je niečo iné, celkom páči na planéte. Tiež, pokiaľ ide o aktualizácie, môžem dočkať, až sa ten budúci ... držať em prichádzajú.

  Vďaka,
  Lúč

 79. 79
  Dňa 07.12.2012 v 03:03
  Russell povedal:

  skvelé metrika má pravdu. Cant získať dostatok dát pre kľúčové slová, takže je to ideálny pre neustále analýzu Top 10 - skvelá práca

 80. 80
  Dňa 07.12.2012 v 04:39
  Erik povedal:

  Milujem tento nástroj. Ale súhlasím s iným plagát tu: daj nám schopnosť robiť viac než jedno kľúčové slovo naraz pre analýzu. Existuje niekoľko nástrojov na trhu, ktoré to urobiť a ukázať vám všetko, vrátane domén. Ale žiadna nie je tak úplné, ako na trhu Samurai (napríklad, im chýba veci ako proxy). Ak MS mal túto funkciu a bol prepustený s iným modulom a záverečné 1,0 v januári som si, že by začať rok voľna najviac výborne.

  Horlivý fanúšik a užívateľ tu!

 81. 81
  Dňa 07.12.2012 o 09:22
  Bane , povedal:

  Ahoj mám otázku, poviete si:

  "Niet divu, že sa ukáže, že kľúčové slová s miliónmi konkurentov sú takmer vždy oveľa ťažšie zaradiť na ako tie, ktoré sa len niekoľko desiatok (druh jasné)."

  I dont naozaj, že ak chcem byť # 1, potom jediné, čo mi je, ako silný prúd # 1. Prečo by niečo na tom? Keby som nemôžete poraziť #X, potom už nikdy nebudem> #X

  Prosím, pomôžte mi plne pochopiť úlohu týchto článkov obsahu vo vzťahu k tomu, čo som práve povedal.

  Ďakujem :)

 82. 82
  Dňa 07.12.2012 vo 17:46
  Stefan povedal:

  Ahoj chalani,

  láska k práci s MS, a vďaka za aktualizácie Everydays. VĎAKA !!
  Ako som použiť MS v Nemecku, mám nejaké zvláštne problémy. Poslať e-mail. Na zdravie!

 83. 83
  Dňa 07.12.2012 o 22:10
  Peter povedal:

  Skvelá práca, dúfam, že sa pozrieť na nejaké výukové videá čoskoro ....

 84. 84
  Dňa 08.12.2012 v 00:16
  Paolo povedal:

  To je to, opäť revolučný nástroje. Thx
  Paolo 's posledný blog post ... Ako vytvoriť Newsletter príklady; Newsletter formáty v e-maile Marketing

 85. 85
  Dňa 10.12.2012 o 13:34
  Nauval povedal:

  Skvelé nové funkcie, je potrebné pridať na môj cieľ nákup kľúčové slová.
  Vďaka vám všetkým!

 86. Je dobré vedieť, že sú k dispozícii aktualizácie k dispozícii, pretože to znamená len to, že na trhu Samurai je neustále inovuje, že je to modul. Vďaka za heads up o tom aj veľmi podrobné informácie.

 87. 87
  Dňa 15.decembra 2012 v 02:28
  Ben povedal:

  ste spomenul SEOAC vo svojom článku, a štátom, ktorý môžeme určiť, ktoré stránky majú svoje kľúčové slovo kotva text prichádzajúce spojenia. aj keď som vidieť MSEOAC v mojom MS softvér, nevidím SEOAC. Tiež som dont vidieť ju na snímke, ktorý ste pripojili.


  Noble Samurai odpovedal:

  Hi Ben - SEOAC alebo MSEOAC nebol jeden z metrík predtým k dispozícii na trhu Samurai, ospravedlňujem sa za zmätok!