Použitie trhu Samurai pre vytváranie sémantického webu štruktúrovanie

Share Button

Hi Team

To je niečo, čo som nikdy som ti o.

Niektorí ľudia už pracovali na to pre seba ...

A to je dôvod, prečo na trhu Samurai funguje tak, ako to robí dnes.

V skutočnosti, na trhu Samurai bol postavený okolo Tento ...

Pred Market Samurai bol prepustený na verejnosti, sme boli s použitím rovnakých nástrojov sami robiť sémantickej analýzy štruktúry webu pre weby, ktoré sme stavali.

Dôvod bol prostý - s pravým webu štruktúrovanie, prepájanie a kľúčové slovo využitie (všetko pomocou sémanticky relevantné kľúčové slová) by sme mohli dosiahnuť rebríčku s menej odkazy, menej PageRank a menej miesta veku.

A to znamenalo lepšiu návratnosť investícií z akéhokoľvek SEO prácu, ktorú sme urobili.

"Lepšie výsledky? Menším úsilím? Ako sa môžem dostať to!? "Počujem vás hovoriť.

No, dovoľte mi, aby som vám ukázať, čo robíme - a ako si môžete urobiť sami.

Ako sa "Sharpen" vaše stránky - Samurai štýl!

Po prvé, to je prvý ...

Musíte nájsť core webe kľúčové slovo - niečo, čo má vysokú úroveň dopravy, vysoké hladiny hodnoty a relatívne nízke úrovne hospodárskej súťaže.

Všetko sa bude točiť okolo tohto jedného jadra kľúčové slovo.

Nájdenie Core kľúčové slovo

Hľadáte pre high-prevádzku, low-hospodárskej súťaže, vysoko hodnotných kľúčových slov tu.

Rád nastaviť svoje Market Samurai filtre týchto úrovní: Nad 80 hitov za deň v SEOT, pod 100.000 konkurenčných strán v SEOC (aj keď pod 30,000 je najlepšia), nad 15% využitie výraz v PBR a viac ako $ 1 na SieÈové.

Avšak, ja osobne rád videl niečo, čo je lepšie ako holé minimálnej úrovne.

SEO Analysis na vašej hlavnej stránky Kľúčové slovo

Ďalej, budete tiež chcieť urobiť SEO analýzu hospodárskej súťaže, aby sa ubezpečil, budete súťažiť na trhu, kde mladý, nízka PageRank, zle optimalizované stránky s niekoľkými odkazy sú už rebríčka.

Čo sa mi páči o tomto príklade je nízke PageRanks stránok uvedených v top 10, nedostatok on-page optimalizácia na väčšine miestach, a nízke úrovne Page spätné odkazy na stránky.

Veky niektoré z domén, skutočnosť, že väčšina stránky majú z projektu DMOZ alebo Yahoo! Directory spätné odkazy, a vysoký počet doménových spätných odkazov, aby ma premýšľať dvakrát o tejto kľúčové slovo.

Mohol by som ešte to vyskúšať - ale s týmito faktormi pracovné proti mne, moja šanca na získanie tohto vysnívaného prvé miesto ľahko mohlo byť ťažšie - a to znamená, že to môže trvať oveľa viac práce, aby sa tam dostať.

Zamerať svoj výskum kľúčových slov

Akonáhle budete mať túto základnú stránku kľúčového slova, vytvoriť nový projekt na trhu Samurai pre vaše hlavné kľúčové slová webe toto kľúčové slovo - pretože ideme zamerať našu analýzu na toto jedno kľúčové slovo.

Začnite tým, že tvoria slová okolo tohto kľúčového slova pomocou voľby Google Synonymum nástroj s "zahŕňať dodatočné" vybraná.

Nájsť Kategória kľúčové slová

Po kliknutí do Synonymum nástroj Google generovať kľúčové slová, na trhu Samurai je schopný ukázať vám až 200 podobný "vetvy" okolo svojej hlavnej kľúčové slovo.

Budete chcieť, aby (znovu) odfiltrovanie vysokej konkurencii, nízku návštevnosť, kľúčové slová nízke hodnoty. Kľúčové slová sme vľavo sa bude dobré pre naše kategórie webových stránkach.

V tomto príklade, som vykonal takmer totožnú analýzu predtým, keď som nájsť jadra webe kľúčové slovo - ale upustil som minimálnu prevádzku filter k SEOT 10 alebo vyššie.

A potom, je tu trochu manuálne práce ...

Odstráňte všetky kľúčové slová, ktoré vidíte ako irelevantné do svojho hlavnej témy kliknutím na tlačidlo "X" na ďaleko pravej strane kľúčového slova. A budete sa vľavo s pekným zoznamu relevantných, cenné, vysokou návštevnosťou, nízke kľúčových slov pre hospodársku súťaž - rovnako ako ja mám hore.

Článok Kľúčové slovo výskumu

Kliknite na ikonu kľúča vedľa niektorý z vašich kategórií kľúčové slová ju otvoriť v novej záložke - a urobiť nejaké ďalší výskum kľúčových slov na vyhľadanie obsahu tematických oblastí v rámci každej kategórie.

Pre tento krok, to je užitočné použiť voľbu Google vyhľadávanie kľúčových slov, rovnako ako Google synoným nástroj s "Ignorovať Ďalšie" vybraná možnosť. To vám dá peknú "dlhý chvost" zoznam tém.

Ďalším krokom je výskum a vytváranie obsahu webových stránok v každom z týchto tematických oblastí.

Ale ako si výskum týchto tematických oblastí?

Nájsť Content: výskum alebo publikovať

Trh Samurai je "Nájdi Content" modul je účel-navrhnutý pre to!

Bol postavený a vyhľadajte obsah, ktorý je už publikovaný na webe, ktoré vám pomôžu písať vlastné články, alebo nájsť články, ktoré si môžete legálne publikovať (aj keď skontrolovať webe podmienok pred robiť.)

Kliknite na ikonu kľúča vedľa kľúčového slova, prejdite na kartu vyhľadávať obsah, a začať výskumu.

Môžeme analyzovať obsah na základe autorizačných faktoroch tu.

Obsah, ktorý má vysoké PageRanks, spätné odkazy a vek môže byť známkou kvalitných informácií - a dobrý článok na výskume, ako písať svoj vlastný článok na rovnakú tému.

Obsah, ktorý má nízku PageRank, spätné odkazy a vek môže byť obsah, ktorý si môžete publikovať na svojich stránkach pre testovanie výklenok (pretože písanie obsahu je jedným z najviac časovo náročné časti zriadenie medzeru na internetové stránky) - a uvidíme, či vás môžete získať rebríčku pomocou článok niekoho iného na vašich stránkach (veľmi sľubný signál, ak nemáte!)

(To je niečo jedinečného na trhu Samurai. Ja som ešte naraziť na akýkoľvek iný softvér, ktorý analyzuje autoritu časti obsahu týmto spôsobom.)

Ďalej potrebujeme odkazy ...

Get High-kvalitné spätné odkazy

Nájdenie spätných odkazov je jednoduché. Zameranie sa na high-kvalitné spätné odkazy, tie, ktoré vám dá najlepší výsledok za váš čas a úsilie, je ťažké.

Modul Promotion pomáha tu, tým, že ukazuje na PageRanks, spätné odkazy, a použitie Follow / nofollow na stránkach, kde môžete prijímať spätné odkazy.

Začínaš vidieť, ako všetky tohto väzieb-in a ako každý krok má vplyv na všetky ostatné.

A tým to všetko dohromady, môžeme dostať rýchlejšie rebríčku vo vyhľadávačoch, väčšiu prevádzku skôr, lepšiu návratnosť nášho času a úsilia o SEO, a lepšie výsledky v dlhodobom horizonte - s menej času a úsilie potrebné.

Ale my sme to neurobil za vás.

Vytvorili sme "Trhová Samurai", pôvodne (predtým, než sme ho prepustený), pretože sme robili tieto veci sami - a my sme chceli dosiahnuť čo najlepšie výsledky, rýchlejšie, s menej času a úsilia.

Ďalší krok

Ďalším krokom je jednoducho robiť to!

Trh Samurai vám sémantické vzťahy kľúčových slov, ktoré potrebujete pre web štruktúrovanie, pre vnútorné prepojenie, pre prepojenie budovanie, pre označovanie a viac, ak budete používať kľúčové slovo výskumu postup som popísal vyššie.

Ak nemáte trhu Samurai - doteraz, dostať to si môžete stiahnuť zadarmo 12-dňovú skúšobnú verziu tu .

Ak je váš skúšobná vypršala, budete môcť používať Kľúčové slovo Výskum je k dispozícii stále -., Ale budete musieť získať plnú verziu Market Samurai používať ďalšie funkcie si môžete zakúpiť Market Samurai za celoživotný prístup ku všetkým funkciám trhu Samurai tu .

Ako hovorím, tieto sémantické štruktúry v mieste vám môže pomôcť dosiahnuť lepšie výsledky vo vyhľadávačoch, s oveľa menším úsilím, a menej odkazy. Tak som výzvou, aby ste skúste použiť pre seba pomocou Market Samurai, a pozrite sa na výsledky dostanete.

Brent