10 bodu Domain Name Analýza Checklist

Share Button

Nikto nechce platiť dobré peniaze len aby skončil so zlým doménou.

To je dôvod, prečo je dôležité, vedieť, ako analyzovať veku domén predtým, než si kúpite, takže vždy viete, že ste dostať to, čo si zaplatí.

Ako som sa zmienil v minulom blogu na Nákup doménových mien , ľudia predávajú domény často trvať falošným a zlé taktiky, ako je kovanie vysokej PageRanks, alebo internetových stránkach predajcov ex-porno alebo ex-spam na nič netušiaci webmasterov.

Jedná sa o veku domén, ktoré chcete, aby sa vyhol plateniu svoje ťažko zarobené peniaze za to, pretože oni často nesú žiadne SEO výhody, alebo sa môže dokonca mať negatívny dopad SEO, bolí vaše šance na rebríčku dobre vo vyhľadávačoch!

Takže to je dôvod, prečo vedieť, ako analyzovať domén, a robí vaše due diligence na akomkoľvek Aged doménových ste zvážiť nákup (pred zakúpením!), Vám pomôže vyhnúť sa nákladným chybu.

Kennyho 10-Point Aged Domain Name Analýza Kontrolný zoznam:

V tomto videu, Kenny vás prevedie 10 faktorov sa prehodnocujú keď je analýze vo veku domény.

YouTube Preview Image

Chyť poznámkový blok a ceruzku na tomto videu, pretože budete chcieť vziať veľa poznámok na tento jeden.

Položky kontrolného zoznamu patrí:

 1. Kľúčové slová
 2. Využitie Doména
 3. Vek
 4. História
 5. Popularita
 6. PageRank
 7. Spätné odkazy
 8. Indexované stránky
 9. DMOZ / Yahoo! Directory zápisy
 10. Podmienky ochranných známok

Aktualizujte na našej backordered domény ...

A konečne, rýchle aktualizácie pre tých, ktorí majú záujem ...

Spomínate si na doménu Kenny backordered včera?

No, on dostal odpoveď, a pripraviť si správu (55 sekúnd), aktualizácia videa, aby vám ukázať, čo sa dialo ďalej ...

YouTube Preview Image

Brent Hodgson spoluzakladateľ Noble Samurai, a internetový marketing špecialista.

Brent napísal 68 príspevok (y) pre Noble Samurai

75 Reakcie na "10 Point Domain Name Analysis zoznam"

 1. 1
  Dňa 30.marca 2010 v 02:10
  TomD povedal:

  Wow, Nemôžem uveriť, že Kenny je vlastne dáva túto informáciu zadarmo. Miesto na návšteve na jeho 10 bodov kontrolného zoznamu stojí vstupné! Zaujímalo by ma, či ho bude hovoriť o stratégiách pre stavbu out (alebo upevnenie) a prípadne predaji domén. Ja by som rád vedel, ako sa monetizes domény sa nakupuje za konvenčné "pridať obsah a propagovať alebo predávať niečo". Ako sa mu identifikovať nedostatočne využitých domény, ktoré môžu byť zrekonštruované a ľahko ďalej predáva na vysokých prirážok ??? Ešte raz vďaka Ken pre tento materiál!

 2. Dobrý článok.

 3. Pekný Vysvetlenie! v skutočnosti väčšina webmasterov starať len o doméne vek podľa WHOIS rekord! oni nikdy starať o to doména už klesol, na čiernu listinu, alebo dokonca už presťahoval pieskovisko.

  Fantastický videá s veľkým vysvetlením, držať krok s fgreat práce chlapci.

  Vďaka,
  Sharanyan

 4. Vďaka za veľké zdroje o tom, kam vyzdvihnúť tieto domény ...

 5. 5

  Skvelý. Musím si sadnúť a prísť na to, aké mená by bolo vhodné, aby moje SEO úsilie.

 6. Muž, Im milujúci tieto videá! Keby som len vedel, že toto asi 3 mesiacmi! Vďaka za zdieľanie takého informatívny a užitočný obsah.

 7. 7
  Dňa 30.marca 2010 v 03:38
  Chris povedal:

  Ako zvyčajne vám ponúknuť skvelé informácie. Ale ja som chýba prepisy. Ja som skôr "čitateľ" -typ.

 8. 8

  dobré informácie, budem robiť to, čo nebolo urobiť pre zlepšenie mojej webovej stránky

 9. Zakaždým veľmi dobrý článok. Myslím, že sme vidieť v budúcom softvér - to bude robiť diery prácu za nás? Ďakujem

 10. Veľká sledovať video! Po zakúpení mojej prvej platnosť vypršala doménu minulý týždeň, môžem povedať, že som vzal # 's 1-9 do úvahy, ale úprimne povedané ani skontrolujte, či som zaregistrovala ochrannou známkou doménu.

  Potom, čo robí rýchle vyhľadávanie, vidím, že moja nová doména neporušuje žiadne pravidlá.

 11. Backordered som doménu, ktorá sa končí platnosť v priebehu niekoľkých dní, ktoré sa stane byť presne rovnaké domény, ale bez pomlčky doménového mena súťažiaceho. Stáva sa to tiež mať PR 2, 175 spätných odkazov, a sedí v pozícii # 3 pre hlavné frázu môjho konkurenta.

  Mám 2 otázky.

  1) Ak je doména vymazaný, to začať znova úplne rovnako ako v na konci roka 1.
  2) Je vypúšťa vek domény rovnaké, ako keby ste backordered klesá domény pred zmazať a dostať ju?

  Myslel som, že z týchto otázok, keď vidíte niekoho, ktorí vlastnili doménu z rokov 2007-2009, ale tam sú whois záznamy z roku 2005 a tam bol rok, kedy to nikto vlastnil medzi potom.

  Bol som zvedavý, pretože existuje niekoľko ďalších domén, ktoré sú čoskoro odstránený, ale nemám pocit, nútení minúť 60 + v získavaní nich, ale majú dobrú trochu veku na ne. Nechcel som začať povinne kupovať je pre budúce projekty, pokiaľ vek sa nebude tam.


  Kenny Goodman odpovedal:

  Záleží na tom, kto ste si ju kúpili od. Namejet robiť to, čo je známy ako časť pre-release a domén v tomto konkrétnom úseku nezdá odstrániť to znamená, že udržať rovnakú pôvodný dátum vytvorenia. To isté platí s mnohými Godaddy je. Ja som v súčasnosti hľadá do to tak, že môžem vytvoriť maticu tých, ktoré robiť, a tie, ktoré nemajú.

  Dúfam, že to pomôže


  Isha odpovedal:

  Toto je pre mňa zaujímavé príliš Kenny.

  Kúpil som si dobré meno mazanie domény (prostredníctvom Godaddy) na arašidy v mikro výklenku, pre ktoré už som u # 1 v Google. Než som ho kúpil, že bol len používaný pre AdSense, pretože som si, že 3 alebo 4 roky, a nie je história pre názov domény v archive.org. Moja stránka je množné kľúčové slovo, a ten, ktorý som si kúpil cez Godaddy je singulární. Čísla vyhľadávania a konkurencia sú podobné pre 2 kľúčové slová.

  Vec je, že aj keď singulární kľúčové slovo doména som si kúpil nemá vek podľa Google. Chcel by som vedieť, čo presne by som mal urobiť, aby tomu zabránili.

  Z vašej odpovede na inú komentár k tomuto blogu, robiť chápem správne, že by som mal mať:

  1. Skontrolované ktorý registrátor bol a zachovať rovnaký registrátora (táto informácia je v Whois), a
  2. držali rovnakého hostiteľa (pravdepodobne cez ten, kto je vlastníkom domény servery uvedené v Whois)
  ?

  Keby som urobil tie dve veci, ktoré by udržali veku domény?


  Kenny Goodman odpovedal:

  Nemyslím si, že by to pomohlo na vekovú fronte Isha.

  V podstate som to ako stávka na istotu udržať autoritu spätných odkazov a PR na uzde, ale je to rovnako ako ja nechodím do rebríky, takže nechápem smolu.

  Nemyslím si, že Google znevýhodňuje o zmenách servera a veľa ľudí mi povedať, že nemám žiadne problémy, keď sa zmenil registrátora.

  Mám ho s rovnakým registrátora, pretože som vždy urobil. Budem (keď som si nejaký čas) nejaké testy na to a dáme vám vedieť výsledky

 12. 12
  Dňa 30.marca 2010 v 04:24
  Tony povedal:

  Mám úžasnú trhu softvér Sumari a tento blog je pridanie informácie iba na vysvetlenie funkcií, ako je doména veku. Avšak, ja začínam s novým názvom pre branding dôvodov, a nie je schopný sa dostať názov veku-match, tak urobili nejaký Sumurai výskum na svojich webových stránkach sa dozviete z 2-ročnej nováčik vo vašom nika. Všimol som si, aj keď nie ste v Yahoo alebo DMZ - za predpokladu, že sa nemôžete dostať do DMZ, je yahoo adresár nad hodnotené? teda môžem zachrániť seba $ 300 / rok pre žiadny skutočný zisk? Vďaka

 13. Veľké info ako obvykle, vďaka, ale ja si prial Google atď. By sa DMOZ tj 'Open Directory' z ich algoritmus (v prípade, že skutočne počítať) as, v týchto dňoch, sa zdá takmer nemožné, aby sa do nej dostať.

  Myslím, že posledné miesto som dostal indexované v ňom bolo pred viac ako 5 rokmi a majú povesť jednoducho nie je na loptu už, tak som si frustrovaný, že sú neustále uvedené "slávu" ako "musí mať" odkaz.

  Jo, ja som horký :-)


  Matthew Watts odpovedal:

  Vždy sa môžete požiadať o editor na kategóriu, ktorú chcete odkaz z. ;)


  Vinnie odpovedal:

  Jo, DMOZ je dosť poškodený. často môžete kúpiť odkazy tam taky. Vlastne si myslím, že je jediný spôsob, ako získať odkaz z DMOZ teraz.

 14. Matthew Watts predstavuje niektoré veľmi dobré otázky vyššie. Často som premýšľal, presne to isté. Nemôžem sa dočkať, až uvidím odpoveď.

 15. 15
  Dňa 30.marca 2010 v 05:01
  John povedal:

  Aký je presný názov firefox SEO pridať na potreboval vidieť informácie pre vyhľadávače na pagerank v spätných odkazov. Existuje veľké množstvo z nich sú uvedené v doplnku v sekcii Firefox.

  Vďaka


  Isha odpovedal:

  Hovorí sa tomu "SEO pre Firefox" John, a môžete si ho tu:
  http://tools.seobook.com/firefox/seo-for-firefox.html

 16. 16

  Prečo nie my používať MarketSamurai urobiť tento výskum?


  Kenny Goodman odpovedal:

  Len som chcel, aby vám ukázať, ako manuálny Robert, aby ste pochopili, ako ťažké všetko z tých malých opíc pracovať v zákulisí na úrovni členských štátov. :-)

 17. Čo klesli doménach? Aké sú? Tiež to, čo to znamená pre vašu PR?


  Kenny Goodman odpovedal:

  Upustil doména je ten, ktorý v skutočnosti dosiahla odstránenie. Mal som nejaké, ktoré držal svoju PR, a niektoré, ktoré nemajú Obávam sa. Google sa chová v niektorých veľmi rozporuplných cestách niekedy

 18. Pekný video - Chcela som sa spýtať ... čo o vzhliadol NS histórie, dejiny IP a akékoľvek zmeny na menných serverov a pod? Google zrejme neverí doménu príliš veľa, ak je to pohyboval okolo a zmenil majiteľa veľa - čo yout myšlienky na to?

  Vďaka,
  Alex


  Kenny Goodman odpovedal:

  Pravidlom je, aby ju udržali s rovnakým registrátora.
  Mám rád, aby to s rovnakou registrátorom a pokiaľ je to možné rovnaký hostiteľ a potom ešte raz som si dať svoje stránky na doméne som čakať na pár mesiacov a potom zmeniť hostiteľa, keď je potreba.

  Ľudia sa menia hostitelia a ľudia dokonca potreba zmeniť registrátormi, ak užívajú zlý službu, takže som si istý, Okuliare algoritmus netrestajú, ale hej, niekto raz zasadil, aby bolo osivo v mojej hlave, a je to asi z podobných dôvodov, ktoré nebudem chodiť pod rebríky!

  Som si povedal, že som spôsob, ako opatrný na tento jeden, ale lepšie byť v bezpečí, ako neskôr ľutovať :-)


  Brent Hodgson odpovedal:

  Je to niečo, čo som nikdy starosti príliš veľa, z pohľadu SEO. A podrobnosti historický názov servera môže byť nákladná vec ku kontrole.

  Dokonca aj Wikipedia má 32 zmien Name Server, postaviť ho na 16 rôznych unikátny menných serverov za posledných 6 rokov.

  Ja občas pozrieť sa na históriu NS a históriu IP na veku doménach - ale to je súčasť mierne odlišnú stratégiu, ktorá som sa naučil od Kennyho pred 2 rokmi na udalosť v Beechworth. (Kenny - viete, čo hovorím ... To by bol dobrý vysvetliť v budúcej videu)

 19. Skvelý.

  Ak som schopný nájsť nové (vo veku), doménu, ktorá je oveľa lepšia ako môj aktuálny (postavené) domény, čo mám robiť ďalej? Ako môžem prejsť na nový?

  Mohol som sa držať mojej súčasnej dobe zaradil miesto ako je, a potom už len začať budovať nový s unikátnou / nový obsah a nechať montér z tých dvoch prežiť? Alebo mám nejako upozorniť / presmerovať existujúce k novej a lepšej doménu?

  Nechcem kaziť všetky tvrdej práci a výsledky tak ďaleko, ale v dlhodobom horizonte vo veku domény som našiel by mala byť oveľa lepšie pre web.

  Vďaka

  Andy Perkins

  Vďaka


  Kenny Goodman odpovedal:

  Ak už som mal vykonávajúci miesto s dobrou históriou by som pokračovať v jeho vývoji. Ak budete mať čas / peniaze potom vytvoriť ďalšie stránky a nechať ich súťažiť proti sebe.


  Brent Hodgson odpovedal:

  To je ťažká otázka.

  Máš pravdu - nechcete vrátiť späť všetky svoje tvrdej práce presunutím z jedného miesta na ďalšie.

  Ak si myslíte, že je hodnota v oboch oblastiach, mali by ste byť schopní je spustiť oboje. Dve miesta poradie pre podobné kľúčové slová by mohla výrazne zvýšiť svoju prevádzku - aj keď to znamená, že Správa dve miesta naraz ...

  Viem, že pomerne málo ľudí, ktorí majú za cieľ mať svoje vlastné stránky vo všetkých 10 miest na prednej strane Google pre ich kľúčové slová. Keď to robia, nie je to optimalizácia pre vyhľadávače, je to vyhľadávač nadvláda!

 20. Vďaka Brent !!! Vďaka Kenny !!! Veľké videá, dobré vysvetlenie.

  Nesnažím sa byť inteligentný chlap tu, ale myslím, že tí, ktorí už vlastnia trh Samurai môžete nájsť celý proces analýzy spätné odkazy (kotva text, PR, staroba stránky) z preowned domény sa chystáte nákupu vánok :)


  Kenny Goodman odpovedal:

  Áno, chcel som len ukázať ľuďom, ako aj manuálneho


  Brent Hodgson odpovedal:

  Si tak pravdu. Ľudia mohli stačí pridať adresu URL do matrice SEO súťaže kontrolovať tieto veci v priebehu niekoľkých sekúnd.

  Legrační je, som nikdy ani nenapadlo použiť trhu Samurai, ako to urobiť. (Ja mám svoje vlastné nástroje pre analýzu týchto vecí.)

  Dúfajme, že je to užitočné, aby ľudia pochopili, kde dáta pochádza z hoci.

  "Späť do dňa, nikdy sme nemali nástroje, ako sú tieto ... Skôr sme musieť zbierať naše dáta ručne ... 15 minút to bude trvať nás! A to bolo pre každú doménu sme analyzovali ... " ;)


  Masato odpovedal:

  No, ja som hrdým majiteľom Market Samurai : D

 21. 21
  Dňa 30.marca 2010 v 07:17
  Bill povedal:

  Vďaka za tip na falošné meno domény - Práve som si kúpil pred jeden pár hodín na GoDaddy s PR3 - bol som veľmi šťastný - ale teraz vidím, že bol odovzdaný doménou - Zaplatil som 10 dolárov, takže to bolo lacné lekcie -

 22. Som nikdy nepochopil, prečo odkaz Yahoo adresár stálo toľko v Google očiach. To naozaj nie je nič iné, než kupovať odkaz z odkaz na farme. Yahoo adresár nie je naozaj žiadny vec, ale 300,00dolar odkaz ročne.


  Brent Hodgson odpovedal:

  Oni používali skutočne odporučiť miesta zaplatené za výpisy Yahoo! Directory (vo svojich pokynoch pre webmasterov Google, z pamäte.) Ale nie sú konkrétne už za reč.

  Potenciálne, ako Google vidí to dnes je ako spojenie s vysokou bariérou pre vstup. Pre web dostať sa do Yahoo! Directory, je potrebné zaplatiť 300 dolárov a prejsť procesom preskúmania. Tak to udržuje nízkou kvalitou lokality von z adresára, a Google sa môžu spoľahnúť na to, čo je tam ako vysoko kvalitné.

  To je dôvod, prečo sme sa skontrolovať Yahoo! Directory odkazov na trhu Samurai.

  Niektorí ľudia nemajú dať toľko dôveryhodnosti na tieto odkazy, takže sa tento z ich analýzy rovnice. Tak dlho, ako ich stratégia funguje, hovorím ísť na to. Aj keď ešte často vidieť SEO matrice, kde top 5 z 10 lokalít majú Yahoo! Directory väzby, takže som naklonený veriť, že oni ešte urobiť nesú nejakú váhu.

 23. DMOZ výpis doména je obvykle odstránená po vypršaní domény, aj keď ho backorder. Zdá sa, DMOZ má spôsob, ako určiť, kedy zoznam by mal byť odstránený (nie som si istý, či editor skutočne kontrolovať končiace doménu, aby zistil, či vlastníctvo bolo prevedené). Takže ja osobne by som nespoliehal na zozname DMOZ domény zostať.


  Kenny Goodman odpovedal:

  Sme tiež hovorí o Namejet pre-release ETC, ktoré nie sú v skutočnosti odstrániť a samozrejme domény, ďalšieho predaja, kde je to len prenos domény z jednej osoby na druhú.


  Zarábajte Online odpovedal:

  Snažil som sa tie tie rovnako. Podľa mojich skúseností, niektoré domény zachovať ich DMOZ výpis, a niektoré z nich sú vyradené. Takže si myslím, že je 50-50 šanca, že doména bude vyradené z DMOZ.

  Máte nejaké odporúčania, ako pomôcť uistiť sa DMOZ výpis doménu zostane?

 24. 24

  Niečo nie je uvedený ale pravdepodobne samozrejmé. To všetko skvelé informácie, že Kenny má spoločné mohla byť tiež použitý na pomoc "budovať" skvelé miesto, ktoré by ste mohli predať za pekný niektoré z peňazí v budúcnosti. Yeah! Poďme máme koláč a zjesť ho príliš. Skvelý tu. Maido Arigatoo m (_ _) m


  Brent Hodgson odpovedal:

  Doitashimashite ^ _ ^

  Dobrý bod Re: stavbách a predávať ich.

  Videl som veľa skvelých vecí sa deje na Flippa.com v poslednej dobe (a ja viem, Ed Dale to už hovorí o konkrétnej stratégie pre predaj domén tam s jeho "začínať od nuly" kurzu.)

 25. 25

  Vďaka hoši, skvelé veci. Nemôže sa dočkať, až začať hľadať pre niektoré sladké veku domén, by mala byť zábava. Súhlasím s Clive o indexovanie DMOZ. To je do značnej miery vtip, pretože sa nemôžete dostať do neho ešte. Takže len vo veku domény a stránky sú relevantné?

 26. 26

  Vďaka za to. Trh samuraj pre mňa najlepšie.

 27. 27
  Dňa 30.marca 2010 v 12:17
  Isha povedal:

  Lol Kenny času ste mali svoj vlastný kópiu trhu Samurai, aby ste ho mohli použiť pre veľa tohto výskumu ste nám práve ukázal. Som si istý, že veľkí Noble Samurai chlapci dávajú vám jeden zadarmo pre všetkých tento nádherný prácu, ktorú robíte ;)


  Brent Hodgson odpovedal:

  LOL - Dobrý postreh Isha!

  Mnohé z týchto vecí môže byť preskúmané vo vnútri modulu trhu Samurai je SEO pre hospodársku súťaž.

  Aj keď stále si myslím, že je to cenná, že ľudia vedia, ako získať dáta ručne.


  Kenny Goodman odpovedal:

  Dali mi 25% zľavu, ak si kúpim viac ako 1 kópiu :-)

 28. 28

  Vďaka za info! Veľa ľudí by platiť dobré peniaze pre niektoré to ... Nie že by som si naznačuje, mali by ste začať nám nabíjania Brent !!

 29. 29
  Dňa 30.marca 2010 v 14:46
  Michael povedal:

  Vďaka za zdieľanie tejto skvelej informácie. Zaujíma vás, či existuje nejaké nástroje, ktoré naznačujú, že automatizovať proces nájsť dynamit domén.

 30. Veľké Video chlapci vďaka hromady .. úžasné obsah

 31. V otázke ochranných známok - Aká je pozícia, ak názov domény obsahuje ochrannú známku, ale to je len časť názvu domény.

  Napríklad, keď mám ochrannú známku na Dingo, to doména ako DINGO-Services.Com porušovať moju ochrannú známku alebo je to len DINGO.com že môžem námietky?

  Ako sa dá vynútiť ochrannú známku a získať doménu? Keby som bol mal doménu, ktorá bola ochranná známka niekoho iného, ​​čo avenue to majú na mňa zastaviť - zvlášť, keď som v inej krajine, do nich?


  Brent Hodgson odpovedal:

  To je niečo, čo budete musieť hovoriť s právnikom o ochrannej známky.

  Potom, čo bola cez to, že je to zložité oblasť práva, a existuje mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť, či ochranná známka je porušená.


  Emily odpovedal:

  Nie som právnik, ale bude zdieľať to, čo som sa naučil a zároveň získať môj titul magistra v odbore internetového marketingu a pri triedu na internetových práve. Náš inštruktor odporúča, aby jednoducho nie je ochrannú známku používať vôbec.

  Okrem toho sa zdá, že rozhodnutie je založené na tom, či ide o použitie zavádzajúce a mätúce pre spotrebiteľa. Podľa môjho názoru, dingo-services.com je veľmi zavádzajúce, pretože niekto môže myslieť, že to je subdoménou dingo použitých pre pokrytie svojich služieb.

  Tiež, Dingo je tvorený názov, ktorý je pravda, ochranná známka, a by pravdepodobne nemalo byť dovolené použitie kýmkoľvek, aj keď oni pridajú niečo k tomu. Na druhú stranu, ochranná známka ako "Jenin Prikrývky" môže byť diskutovaná, pretože existuje veľa ľudí, s názvom "Len" a môže robiť prešívanie. Táto situácia bude prerokovaný na súde a výsledok bude nepredvídateľný, kým existuje viac prípadov, ako je tento, ako získať príklad z.

  Na oznámenie v rôznych krajinách, mnohé krajiny teraz pracujú spoločne, aby sa zabránilo ochranných známok a autorských krádež.

  Opäť platí, že nie som právnik, je to len na základe toho, čo som sa naučil v mojom Internet Právo triede.

  Väčšina vecí dôvody nie sú nastavené v kameni (aj keď by to malo byť), pretože každý prípad je iný, alebo to môže byť nový typ prípade, že sa nikdy predtým došlo, takže väčšina právne poradenstvo je špekulácie. Vždy by ste mali poradiť profesionálne právnika, ktorý vám môže poskytnúť "profesionálny špekulácie" na základe právneho výskumu, súčasných a minulých zákonov, a kazuistiky. To je dôvod, prečo je dôležité sa poradiť s profesionálnym a skúseným "Internet" advokátom, ktorý stojí za ich váha v zlate.

 32. Opäť Great článok MSAM a Kenny. Stručné a veľmi informatívny.
  Použil som registračný kompas vyzdvihnúť klesol domén, ktoré boli z akcie dlhšie ako 3 roky a stále majú vek domény a backlink platnosť so spoločnosťou Google. Najstarší je 9 rokov a najväčší počet spätných odkazov je 1300 (niektoré PR5 v amoungst nich), sú všetky hyphenated (čo je dôvod, prečo boli pravdepodobne opustili a niektoré sú naozaj celkom divný znejúce, takže by ste nechceli, aby sa snažiť použiť na značku podnikania, ale v prípade, že sa priamo odpovedať google Hľadaná fráza a to má nejaké peniaze spojené potom som dovnútra.

 33. 33
  Dňa 30.marca 2010 o 19:13
  Besh povedal:

  Ďalšie skvelé video! Vďaka za týchto informácií.

  Mám otázku pre vás, alebo ktokoľvek iný, že mi môže pomôcť von. Kúpil som si domény v minulosti, od normálnej registrátora (baňa bol namecheap.com) a ako neskôr zistil, že držal jeho vek, aj keď sa dostal vymazané a re-povolený.

  Moja otázka je, či Google vidieť rovnako, alebo sa vek doména skutočne zničená tak, že to videl ako zbrusu novú doménu?


  Brent Hodgson odpovedal:

  Odpoveď na túto otázku je "niekedy".

  Je to ošemetná situácia. Možno je to stratégia, sa môžeme dostať Kenny pokryť v inom videu v budúcnosti?

 34. 34
  Dňa 30.marca 2010 v 22:04
  Isha povedal:

  Nemôžem uveriť tomu, čo skvelú prácu Kenny sa robí nielen vytvárať tieto skvelé videá, ale aj reagovať na pripomienky.

  Práve som našiel ďalšie skvelé veci o nákupe doménových mien na svojom vlastnom blogu http://kennysblog.com/

  :)

 35. 35
  Dňa 30.marca 2010 v 22:51
  Angeline povedal:

  Ďakujem moc za tento skvelý cenné informácie. Vy ste úžasný!

 36. 36
  Dňa 31.marca 2010 v 04:37
  Enna povedal:

  Hi - sú tieto na blogu večne, alebo na obmedzený čas? je to len som do záložiek, pretože naozaj chcem hodinky, ale nie je čas vôbec na ďalší pár týždňov, a im strach, to bude preč!

 37. Som hľadal ho ... Ďakujem za článok. Dobré informácie o doménach.

 38. Bol som rád, že sa stretol s Kenny v Coming Home v Manchestri. Bol som šokovaný na malé percento ľudí v miestnosti, ktorá priniesla vo veku domény a robili, čo mohli DD výskum na doméne pred ponúk.

  Som dosť šťastie, že som priniesol Dynamite domény. Trvá hardwork a celkom dosť času, aby plne výskumu a vyhodnocovať názvu domény skutočnú hodnotu.

  Vďaka za skvelú sériu videí \ Kenny.

 39. 39
  Dňa 31.marca 2010 v 06:42
  Foz povedal:

  Vďaka za zdieľanie informácií. Čítal som to niekde, že akonáhle si kúpite staršie domény a zmeniť informácie Majiteľ, Google obnoví hodnotu, čo znamená, že to vyzerá na to, ako keby je to nová doména. Je to pravda? ste osobne zažili niečo také?


  Diana odpovedal:

  ARGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG To len sa mi stalo. Len som backordered doménu a stratil som všetky PR .. nie je dobré. Som celkom naštvaný práve teraz.

 40. Ďakujem,

  Môžete pokračovať mi poslať cenné informácie na veľmi pravidelne a ja sa zúčastní vo vašich diskusiách viac často ako ne. Legrační vec! Táto téma je, čo je na programe budúci! Mám postarší doménové meno, ale je ich toľko prechádzanie chýb, napr. Stránky vypúšťa atď.
  Myslíte si, že to má nejaký vplyv?

 41. 41
  Dňa 31.marca 2010 v 20:00
  Dan Lawrence povedal:

  Zistil som, že to, čo sa zdá byť tak ďaleko, aby bol dobrým domény, má 100% KW na hustote doména je 9 rokov, ale pri kontrole Wayback stroj vidieť vlastník zablokoval ho (prostredníctvom súboru robots.txt), je to dôvod byť podozrivé?

 42. 42

  nie je pochýb o toto video. veľmi informatívny každý by mal ešte pred nákupom akéhokoľvek veku doménu používať tieto informácie

 43. 43

  Ahoj Kenny,

  Vďaka za príspevok! Čo screencasting softvér používate?

 44. Vy ste najlepšie pre tréning. Som dosiahol čísla 1 na Google prostredníctvom myšlienka, je to, že ste učil. FYI: Môj web je číslo 1 z 18 miliónov miest pre kľúčové slová fitness cvičenia Bikes.

 45. 45
  Dňa 01.4.2010 v 14:52
  Roger Baker povedal:

  Veľmi zaujímavé a užitočné informácie. Som prekvapený, o AuctionDrop - oni boli "budeme predávať svoje veci na eBay" služba, ktorá spoločný odvážil s poštovými schránkami apod v Silicon Valley (San Francisco Bay Area). Vidím, že AuctionDrop je stále aktívny v kancelárii ochrannej známky (jeden z 12 citácií som videl).

 46. 46

  Wow - fantastické videa. Budem určite používať Kennyho 10 krokoch due diligence plán pri zvažovaní môj ďalší doménu. Niektoré vynikajúce zdroje.

 47. 47
  Dňa 01.4.2010 v 22:22
  Arthur K povedal:

  Ešte raz vďaka chlapci, ďalší skvelý blog post na výber správneho domén a ako vybrať víťaza. Moc sa mi páči vaše nástroje a odporučiť im, kde môžem. Udržujte informácie prichádzajúce, takže môžeme udržať učenia.

 48. 48

  MS je úžasné produkt, a ja sa ocitol ľahko závislý. A informácie v týchto blogov je skvelé, taky. Pokračuj v dobrej práci.

  Do guru na trhu Samurai nejaké návrhy na zlepšenie niečí šance na získanie uvedenej v DMOZ alebo Yahoo?

 49. Ďakujeme vám za zdieľanie vašich expirience!
  Mám urobiť prideliť chýb nákupu vo veku domény, ale teraz budem beter Spracoval. Pokračuj v dobrej práci.

 50. 50

  Ako to ukazuje na videu veľa minút, môže ísť do analyzovanie len jednu doménu. Aj v prípade, že používate ďalšie nástroje (ako Greasemonkey skripty, ktoré ukazujú, PR vedľa domén, alebo nástrojov, ako sú Freshdrop), v prípade, že hľadáte pre mnoho mnohých oblastiach v rôznych výklenkov, že môže byť ľahko nájsť dobré domén, je to ťažké posúdiť, ktorá je najlepšia.

  Všetky info môžem zhromaždiť okolo dáva uvedených základných informačných bitov. Nič medziprodukt i.

  Rovnako ako napríklad rozhodnúť, že:

  7-ročný info, keyphrase s príponou;
  2-ročný org, presný keyphrase;
  1-ročný com, presná keyphrase ale s spojovníkom;
  9-ročný net, čiastočná keyphrase;
  12-ročný com, no keyphrase ale brandable v tomto výklenku;
  10-ročný com, no keyphase ale s spätné odkazy z súvisiace stránky;

  ... Miešať viac za viac.

  Niekedy som skončiť s užších, že vyzerá veľmi blízko k vyššie. Ešte som prísť s myšlienkovým-kus, ktorý porovnáva možné nákupy doméne ako vyššie.