10 Point Domain Name Analýza Checklist

Share Button

Nikto nechce platiť dobré peniaze len skončiť so zlou doménu.

To je dôvod, prečo je dôležité, aby vedeli, ako analyzovať veku domén, než si kúpite, takže vždy viete, že ste dostať to, čo si zaplatí.

Ako som už spomenul v minulom blogu o Nákup doménových mien , ľudia predávajú domény často sa na podvodných a zlých taktiky, ako je kovanie vysokej PageRanks alebo internetových stránkach predajcov ex-porn alebo ex-spam na nič netušiaci webmasterov.

Tie sú vo veku domény, ktoré chcete, aby sa vyhol plateniu hard-zarobené peniaze, pretože oni často nemajú žiadne SEO dávky, alebo môže mať aj negatívny dopad SEO, bolí vaše šance na umiestnenie dobre vo vyhľadávačoch!

Takže to je dôvod, prečo vedieť, ako analyzovať domén, a robí vaša due diligence samíc domény môžete zvážiť nákup (pred zakúpením!), Vám pomôže vyhnúť sa nákladným chybu.

Kennyho 10-Point veku Domain Name Analýza Kontrolný zoznam:

V tomto videu, Kenny vás prevedie 10 faktorov, ktoré hodnotil, keď je analyzovať vo veku domény.

YouTube Preview Image

Chyť poznámkový blok a pero pre toto video, pretože budete chcieť vziať veľa poznámok na tento jeden.

Položky dotazníka sú:

 1. Kľúčové slová
 2. Použitie Domain
 3. Vek
 4. História
 5. Popularita
 6. PageRank
 7. Spätné odkazy
 8. Počet stránok
 9. DMOZ / Yahoo! Directory inzercia
 10. Podmienky ochranných známok

Aktualizujte na našej backordered domény ...

A konečne, rýchle aktualizácie pre tých, ktorí majú záujem ...

Spomínate si na doménu Kenny backordered včera?

No, on to dostal odpoveď a pripravil tento krátky (55 sekúnd), aktualizácie video, ktoré vám ukáže, čo sa stalo ďalej ...

YouTube Preview Image

Brent Hodgson spoluzakladateľ Noble Samurai, a internet marketing špecialista.

Brent napísal 68 príspevok (y) pre Noble Samurai

75 Reakcia na "10 bodov Domain Name Analýza kontrolného zoznamu"

 1. 1

  Wow, Nemôžem uveriť, že Kenny je skutočne dáva túto informáciu zadarmo. Miesto na návšteve na jeho 10 bodov dotazníka stojí vstupné! Zaujímalo by ma, či sa bude hovoriť o stratégiách pre stavbu z (alebo upevnenie) a prípadne ďalšieho predaja domén. Ja by som rád vedel, ako sa monetizes domény nakupuje za konvenčné "pridať obsah a propagovať alebo predávať niečo". Ako sa mu identifikovať nevyužité domény, ktoré môžu byť renovované a ľahko predávaný vo vysokých prirážok ??? Ešte raz vďaka Ken pre tento materiál!

 2. Dobrý článok.

 3. Pekný Vysvetlenie! v skutočnosti väčšina webmasterov len o doméne veku podľa WHOIS záznam! nikdy starať o táto doména už klesla, na čiernej listine, alebo dokonca už presťahovala pieskovisko.

  Fantastické videá s veľkým vysvetlenie, držať krok fgreat práca chlapci.

  Vďaka,
  Sharanyan

 4. Vďaka za skvelé zdrojov na kde vyzdvihnúť tieto domény ...

 5. Skvelý. Musím si sadnúť a prísť na to, aké mená by bolo vhodné, aby moje SEO úsilie.

 6. Muž, Im milujúci týchto videí! Keby som len vedel, že toto asi pred 3 mesiacmi! Vďaka za zdieľanie týchto informatívny a užitočný obsah.

 7. 7
  Na 30 marci 2010 v 03:38
  Chris povedal:

  Ako obvykle môžete ponúknuť skvelé informácie. Ale ja som chýba prepisy. Ja som skôr "čitateľ" -typ.

 8. dobré informácie, budem robiť to, čo nebolo urobené pre zlepšenie mojej webovej stránky

 9. Zakaždým veľmi dobrý článok. Myslím si, že vidíme v budúcom softvér - urobí dieru pracovať pre nás? thx

 10. Veľká sledovať video! Po zakúpení mojej prvej expirovaný doménu minulý týždeň, môžem povedať, že som vzal # 's 1-9 do úvahy, ale úprimne ani skontrolovať, či som zaregistrovala ochrannou známkou doménu.

  Potom, čo robí rýchle vyhľadávanie, vidím, že moja nová doména neporušuje žiadne pravidlá.

 11. Backordered som doménu, ktorá je uplynie za niekoľko dní, že sa stane, že presne rovnakú doménu, ale bez pomlčky doménového mena súťažiaceho. Stáva sa to tiež má PR 2, 175 spätných odkazov, a sedí v pozícii # 3 pre hlavné frázu môjho konkurenta.

  Mám 2 otázky.

  1) Ak je doména odstránená, to začať znova úplne rovnako ako v konci roka 1.
  2) Je odstránená vek domény rovnaké, ako keby ste backordered kvapkacia domény pred odstrániť a dostať ju?

  Myslel som, že z týchto otázok, keď vidíte niekoho, čo vlastnili doménu z rokov 2007-2009, ale tam sú whois záznamy z roku 2005 a tam bol rok, kedy ju nikto vlastnil medzi potom.

  Bola som zvedavá, pretože existuje niekoľko ďalších domén, ktoré sú čoskoro odstránené, ale nemám pocit, nútený stráviť 60 dolárov + v tom, je, ale majú dobré trochu veku na nich. Nechcel som začať povinne kupovať je pre budúce projekty, v prípade, že vek nie je tam bude.


  Kenny Goodman odpovedal:

  Záleží na tom, kto ste si ju kúpili od. Namejet robiť to, čo je známe ako časť pre-release a domén v tomto konkrétnom úseku nezdá sa, že vymazanie tj zachovať rovnaký pôvodný dátum vytvorenia. To isté platí s mnohými Godaddy je. Ja som v súčasnosti hľadá do toho, aby som mohol vytvoriť maticu tie, ktoré robiť, a tie, ktoré nemajú.

  Dúfam, že to pomôže


  Isha odpovedal:

  Toto je pre mňa zaujímavé aj Kenny.

  Kúpil som si dobré meno mazanie domény (prostredníctvom Godaddy) na arašidy v mikro výklenku, pre ktoré som už u # 1 na Google. Ako som ho kúpil, že bol práve používaný k Adsense, ja myslím, 3 alebo 4 roky, a tam žiadna história pre názov domény v archive.org. Moje miesto je množné kľúčové slovo a ten, ktorý som si kúpil cez Godaddy je singulární. Čísla vyhľadávania a konkurencia sú podobné pre 2 kľúčové slová.

  Ide o to, že aj keď singulární kľúčové slovo doména som kúpil nemá vek podľa Google. Chcel by som vedieť, čo presne by som mal urobiť, aby tomu zabránili.

  Z vašej odpovede na iný komentár na tomto blogu, mám správne pochopil, že by som mal mať:

  1. Zapísaná ktorý registrátor bol a zachovať rovnaký registrátora (táto informácia je v Whois), a
  2. držal rovnakého hostiteľa (pravdepodobne cez ten, kto vlastní servery domény uvedené v Whois)
  ?

  Keby som to urobil tie dve veci by to držali vek domény?


  Kenny Goodman odpovedal:

  Nemyslím si, že by to pomohlo na starobu prednej Isha.

  V podstate som to urobiť ako stávka na istotu udržať autoritu spätné odkazy a PR v šachu, ale je to rovnako ako ja nechodím do rebríkov, takže nechápem smolu.

  Nemyslím si, že Google penalizuje o zmenách Server a veľa ľudí mi povedať, že nemám žiadne problémy, keď sa zmenil registrátora.

  Stále sa rovnakou registrátora, pretože som vždy urobil. Budem (keď som si nejaký čas) nejaké testy na to a dáme vám vedieť výsledky

 12. 12
  Na 30 marci 2010 v 04:24
  Tony hovorí:

  Mám úžasnú trhu softvér Sumari a tento blog je pridanie informácie len na vysvetlenie funkcií, ako je doména veku. Avšak, ja začínam s novým názvom pre označenie dôvodov, a nie je schopný získať názov veku-match, tak urobili nejaký Sumurai výskum na svojich webových stránkach sa dozviete od 2 rokov nováčik vo vašom nika. Všimol som si, aj keď nie ste v Yahoo alebo DMZ - za predpokladu, že sa nemôžete dostať do DMZ, je yahoo adresár cez hodnotené? teda môžem zachrániť seba $ 300 / rok bez skutočného zisku? Vďaka

 13. Veľké info ako obvykle, vďaka, ale ja si želám Google atď. By sa DMOZ teda "Open Directory" zo svojho algoritmu (či vôbec to počítať) as, v týchto dňoch, sa zdá takmer nemožné, aby sa do nej dostať.

  Myslím, že posledné miesto som dostal indexované v ňom bolo pred viac ako 5 rokov a majú povesť jednoducho nie je na loptu už tak som si frustrovaný, že sú stále uvedené "slávu" ako "musí mať" odkaz.

  Jo, som horký :-)


  Matthew Watts odpovedal:

  Vždy sa môžete požiadať o editor do kategórie, ktorú chcete odkaz z. ;)


  Vinnie odpovedal:

  jo, DMOZ je veľmi poškodený. často môžete kúpiť odkazy tam taky. Vlastne si myslím, že je jediný spôsob, ako získať odkaz z DMOZ teraz.

 14. Matthew Watts predstavuje niektoré veľmi dobré otázky vyššie. Často som premýšľal, presne to isté. Nemôžem sa dočkať, až uvidím odpoveď.

 15. 15
  Na 30 marci 2010 v 05:01
  John povedal:

  Aký je presný názov firefox SEO pridať na potreby zobrazíte informácie o vyhľadávač PageRank vo spätných odkazov. Existuje veľké množstvo z nich sú uvedené v dodatku k časti Firefoxu.

  Vďaka


  Isha odpovedal:

  Hovorí sa tomu "SEO pre Firefox" John, a môžete si ho tu:
  http://tools.seobook.com/firefox/seo-for-firefox.html

 16. 16

  Prečo nepoužívame MarketSamurai robiť tento výskum?


  Kenny Goodman odpovedal:

  Len som vám chcel ukázať, ako manuálne Robert, aby ste pochopili, ako veľmi všetci z tých malých opíc pracovať v zákulisí na úrovni členských štátov. :-)

 17. Čo klesli doménach? Čo je to? Tiež to, čo to znamená pre vaše PR?


  Kenny Goodman odpovedal:

  Klesol doména je ten, ktorý skutočne dosiahol odstránenie. Mal som niektoré, ktoré si zachovali svoju PR a niektoré, ktoré nemajú Obávam sa. Google sa chová v niektorých veľmi rozporuplných cestách niekedy

 18. Pekný video - Chcela som sa opýtať ... čo vzhliadol NS, historické IP a akékoľvek zmeny na DNS serverov a pod? Google zrejme neverí doménu príliš veľa, ak je to pohybovala a menila majiteľa veľa - aké sú yout myšlienky na to?

  Vďaka,
  Alex


  Kenny Goodman odpovedal:

  Pravidlom je, aby sa rovnakou registrátora.
  Páči sa mi, aby sa rovnakou registrátora a pokiaľ možno rovnaký hostiteľ a potom raz som dal svoje stránky na doméne čakám na pár mesiacov a potom zmeniť hostiteľa, keď potrebujem.

  Ľudia sa menia hostitelia a ľudia dokonca nutné zmeniť registrátorov, ak príjem zlý servis, takže som si istý, Okuliare algoritmus netrestajú, ale hej, niekto kedysi zasadil, aby bolo osivo v mojej hlave, a je to asi z podobných dôvodov, ktoré nebudem chodiť pod rebríky!

  Som si povedal, že som spôsob, ako opatrný na tento jeden, ale lepšie byť v bezpečí, ako neskôr ľutovať :-)


  Brent Hodgson odpovedal:

  Je to niečo, čo som nikdy starosti príliš veľa, z hľadiska SEO. A podrobnosti historický názov servera môžu byť drahé, čo skontrolovať.

  Aj Wikipedia má 32 zmien Name Server, vložil na 16 rôznych unikátny menných serverov za posledných 6 rokov.

  Ja občas sa pozrieť na históriu NS a históriu IP na veku domén - ale to je súčasťou mierne odlišnú stratégiu, ktoré som sa naučil od Kennyho pred 2 rokmi na pretekoch v Beechworth. (Kenny - viete, čo hovorím ... To by bolo dobrý vysvetliť budúce videá)

 19. Skvelý.

  Ak som schopný nájsť nové (vo veku) doménu, ktorá je oveľa lepšia ako môj aktuálny (postavené) domény, čo mám robiť ďalej? Ako môžem prejsť na nový?

  Chcel som, aby mi v súčasnej dobe radí stránku ako je, a potom už len začať stavať nový s unikátnou / nový obsah a nechať montér z nich prežije? Alebo mám nejako poukázať / presmerovať existujúce na nové a lepšie doménu?

  Nechcem kaziť všetky tvrdej práci a výsledky tak ďaleko, ale v dlhodobom horizonte vo veku domény som našiel by mali byť oveľa lepšie pre web.

  Vďaka

  Andy Perkins

  Vďaka


  Kenny Goodman odpovedal:

  Ak už som mal vykonávajúci miesto s dobrou históriou by som pokračovať v jeho vývoji. Ak máte čas / peniaze a potom vytvoriť ďalšie stránky a nechať ich súťažiť proti sebe.


  Brent Hodgson odpovedal:

  To je ťažká otázka.

  Máš pravdu - nechcete vrátiť všetky vaše tvrdá práca, presúvať sa z jedného miesta na druhé.

  Ak si myslíte, že je hodnota v oboch oblastiach, mali by ste byť schopní spustiť je oboje. Dve miesta poradie podobných kľúčových slov by mohlo výrazne zvýšiť svoju prevádzku - aj keď to znamená, riadenie dvoch stránok naraz ...

  Viem, že celkom málo ľudí, ktorí majú za cieľ mať svoje vlastné stránky vo všetkých 10 miest na prednej strane Google pre ich kľúčové slová. Keď to robia, že to nie je optimalizácia pre vyhľadávače, to je vyhľadávač nadvláda!

 20. Vďaka Brent !!! Vďaka Kenny !!! Skvelé video, dobré vysvetlenie.

  Nesnažím sa byť inteligentný chlap tu, ale myslím, že tie, ktorí už vlastnia na trhu Samurai nájdete celý proces analýzy spätných odkazov (anchor text, PR, staroba stránky) z preowned domény sa chystáte nákupe vánok :)


  Kenny Goodman odpovedal:

  Áno, som chcel ľuďom ukázať ručný spôsob tiež


  Brent Hodgson odpovedal:

  Si tak pravdu. Ľudia mohli stačí pridať URL do matice SEO súťaže skontrolovať tieto veci v priebehu niekoľkých sekúnd.

  Legrační je, nikdy som ani nenapadlo použiť Market Samurai, ako to urobiť. (Mám svoje vlastné nástroje pre analýzu týchto vecí.)

  Dúfajme, že je to užitočné, aby ľudia pochopili, kde sú dáta pochádza hoci.

  "V mojej dobe, nikdy sme nemali nástroje, ako sú tieto ... Mali sme zbierať naše dáta ručne ... 15 minút to bude trvať nám! A to bolo pre každú doménu sme analyzovali ... " ;)


  Masato odpovedal:

  No, ja som hrdým majiteľom Market Samurai : D

 21. 21
  Na 30 marci 2010 v 07:17
  Bill povedal:

  Vďaka za tip na falošné meno domény - Kúpil som si jeden pred niekoľkými hodinami na GoDaddy s PR3 - Bol som veľmi šťastný - ale teraz vidím, že je to odovzdala domény - Zaplatil som 10 dolárov, takže to bolo lacné lekcie -

 22. Som nikdy nepochopil, prečo odkaz yahoo adresár stálo toľko v Google očí. To nie je nič iné, než kupovať odkaz z odkazu farme. Yahoo adresár nie je naozaj nejaká vec, ale 300,00dolar odkaz rok.


  Brent Hodgson odpovedal:

  Oni používali skutočne odporučiť stránky zaplatenej za výpisy Yahoo! Directory (vo svojich usmerneniach pre webmasterov Google, z pamäte.) Ale nie sú špecificky už reč.

  Potenciálne ako ju vidí Google je dnes ako odkaz s vysokou bariérou pre vstup. Pre miesto sa dostať do Yahoo! Directory, je potrebné zaplatiť $ 300 a prejsť procesom hodnotenia. Tak to stále nekvalitné stránky z adresára, a Google sa môžu spoľahnúť na to, čo je tam za vysoko kvalitné.

  To je dôvod, prečo sme skontrolovať Yahoo! Directory odkazov na trhu Samurai.

  Niektorí ľudia nemajú dať toľko spoľahlivosť na tieto odkazy, tak sa tento z ich analýzy rovnice. Tak dlho, ako ich stratégia funguje, hovorím ísť na to. Aj keď som ešte často vidieť SEO matrice, kde najlepšie 5 z 10 stránok majú Yahoo! Directory odkazy, takže som naklonený veriť, že oni ešte robia niesť nejakú váhu.

 23. DMOZ výpis je doména je zvyčajne odstránený po vypršaní domény, aj keď ho v externom sklade. Zdá sa, že DMOZ má spôsob, ako určiť, kedy zoznam by mal byť odstránený (nie som si istý, či editor skutočne zistiť vypršaní domény, či po prevode vlastníctva). Takže ja osobne by som nepočítal na zoznam DMOZ domény zostať.


  Kenny Goodman odpovedal:

  Sme tiež hovorí o Namejet pre-release ETC, ktorá sa v skutočnosti neodstráni a samozrejme domény na predaj, kde je to len prenos domény z jednej osoby na druhú.


  Zarábajte Online odpovedal:

  Snažil som sa tie tie rovnako. Podľa mojich skúseností, niektoré domény udržať ich DMOZ zoznam a niektoré z nich sú vyradené. Takže si myslím, že je 50-50 šanca, že doména bude vyradená z DMOZ.

  Máte nejaké odporúčania, ako pomôcť uistite sa, že DMOZ výpis doménu zostane?

 24. 24

  Niečo nie je uvedená, ale pravdepodobne je samozrejmosťou. To všetko skvelé info, že Kenny zdieľa by mohol byť tiež použitý na pomoc "zostavenie", skvelé miesto, ktoré by ste mohli predať za pekné niektoré peňazí v budúcnosti. Yeah! Poďme máme koláč a zjesť ho príliš. Skvelý tu. Maido Arigatoo m (_ _) m


  Brent Hodgson odpovedal:

  Doitashimashite ^ _ ^

  Dobrý postreh re: stavbách a predávať ich.

  Videl som veľa skvelých vecí sa deje na Flippa.com v poslednej dobe (a viem, že Ed Dale to už hovorí o konkrétnej stratégie pre predaj domén tam s jeho "od nuly", samozrejme.)

 25. 25

  Vďaka hoši, skvelá vec. Nemôže sa dočkať, až začne hľadať pre niektoré sladké veku oblastiach, by mala byť zábava. Súhlasím s Clive o indexovanie DMOZ. Je to celkom veľa zábavy, pretože sa nemôžete dostať do nej už nie. Takže len vo veku domény a stránky sú dôležité?

 26. Vďaka za to. Na trhu Samurai pre mňa najlepšie.

 27. 27

  Lol Kenny dobu, po ktorú mal svoju vlastnú kópiu Market Samurai, aby ste ju mohli použiť pre mnoho tohto výskumu nás len ukázal. Som si istý, že veľké Noble Samurai chalani dávajú vám jeden zadarmo pre všetky úžasné dielo robíte ;)


  Brent Hodgson odpovedal:

  LOL - Dobrý postreh Isha!

  Mnohé z týchto vecí môže byť skúmaná v module Market Samurai SEO súťaže.

  Aj keď stále si myslím, že je to cenné, že ľudia vedia, ako získať dáta ručne.


  Kenny Goodman odpovedal:

  Dali mi 25% zľavu, ak si kúpim viac ako 1 kópiu :-)

 28. Vďaka za info! Veľa ľudí by zaplatiť veľké peniaze za niečo z toho ... Nie že by som si navrhnúť, mali by ste začať nás nabíjania Brent !!

 29. 29
  Na 30 marci 2010 v 14:46
  Michael povedal:

  Vďaka za zdieľanie tejto skvelej informácie. Zaujíma vás, či je nejaké nástroje, ktoré naznačujú, že tento proces automatizovať nájsť dynamit domén.

 30. Skvelé video chlapci vďaka hromady .. úžasnej obsah

 31. V otázke ochranných známok - Aká je pozícia v prípade, že názov domény obsahuje ochrannú známku, ale to je len časť názvu domény.

  Napríklad, keď mám ochrannú známku na Dingo, to je doména ako DINGO-Services.Com porušovať moju ochrannú známku alebo je to len DINGO.com, že môžem námietky?

  Ako sa presadiť na ochrannú známku a získať doménu? Keby som mal doménu, ktorá bola ochranná známka niekoho iného, ​​čo avenue sa majú sa ma zastaviť - zvlášť, keď som v inej krajine na ne?


  Brent Hodgson odpovedal:

  To je niečo, čo budete musieť hovoriť s právnikom o ochrannej známky.

  Potom, čo bola cez to, že je to zložité oblasť práva, a existuje veľa faktorov, ktoré môžu ovplyvniť, či ochranná známka je porušená.


  Emily odpovedal:

  Nie som právnik, ale bude zdieľať to, čo som sa naučil a zároveň získať môj magisterský program v odbore internetového marketingu a vezme triedu na internetové právo. Náš inštruktor odporúča jednoducho nie ochrannú známku používať vôbec.

  Okrem toho, zdá sa, že rozhodnutie je založené na tom, či sa jedná o použitie zavádzajúce a mätúce pre spotrebiteľa. Podľa môjho názoru, dingo-services.com je veľmi zavádzajúce, pretože niekto môže myslieť, že je to poddoména dingo použitých na krytie svojich služieb.

  Tiež, dingo je tvorený názov, ktorý je pravda, ochranná známka a bude s najväčšou pravdepodobnosťou nemalo byť dovolené využívať ktokoľvek, aj keď sa ešte niečo dodať k tomu. Na druhej strane, ochranná známka ako "Jenín Prikrývky" Môžeme diskutovať, pretože existuje veľa ľudí, s názvom "Len" a môže robiť prešívanie. Táto situácia bude prerokovaný na súde a výsledok bude nepredvídateľné, kým existuje viac prípadov, ako je tento, ktoré vám príklad z.

  Na liste v rôznych krajinách, v mnohých krajinách teraz pracujú spoločne, aby sa zabránilo ochranných známok a autorských krádež.

  Opäť platí, že nie som právnik, je to len na základe toho, čo som sa naučil vo svojej Internet zákonom triede.

  Väčšina vecí dôvody nie sú nastavené v kameni (aj keď by to malo byť), pretože každý prípad je iný, alebo to môže byť nový typ prípade, že sa nikdy došlo pred, takže väčšina právne poradenstvo je špekulácia. Vždy by ste sa mali poradiť sa s profesionálne právnika, ktorý vám môže poskytnúť "profesionálny špekulácie" na základe právneho výskumu, súčasných a minulých zákony a kazuistiky. To je dôvod, prečo je dôležité poradiť sa s profesionálnym a skúseným "Internet" právnika, ktorý stojí za ich váha v zlate.

 32. Opäť veľký článok MSAM a Kenny. Stručné a veľmi informatívny.
  Použil som registračné kompas vyzdvihnúť klesol domén, ktoré boli mimo prevádzky dlhšie ako 3 roky a ešte vek domény a backlink platnosť s firmou Google. Najstarší je 9 rokov a najväčší počet spätných odkazov je 1300 (niektoré PR5 v amoungst nich) Všetci sú hyphenated (čo je dôvod, prečo boli pravdepodobne opustili a niektoré sú naozaj divný znejúce takže by ste nechceli, že sa snaží používať ich, aby značku podnikania, ale ak priamo odpovedať google Hľadaná fráza a má nejaké peniaze spojené potom som v.

 33. 33
  Na 30 marci 2010 v 19:13
  Besh povedal:

  Ďalšie skvelé video! Vďaka za toto info.

  Mám otázku pre vás, alebo niekoho iného, ​​že mi môže pomôcť von. Kúpil som si doménu v minulosti, od bežného registrátora (baňa bol namecheap.com) a ako sa neskôr dozvedel, že držal svoj vek, aj keď to mám odstránené a re-povolený.

  Moja otázka je, sa Google vidieť rovnako dobre alebo sa vek doména skutočne vyhladená tak, že je to videné ako zbrusu novú doménu?


  Brent Hodgson odpovedal:

  Odpoveď na túto otázku je "niekedy".

  Je to ošemetná situácia. Možno je to stratégia, môžeme dostať Kenny kryť v inom videu v budúcnosti?

 34. 34

  Nemôžem uveriť, že to, čo skvelú prácu Kenny robí nielen vytvárať tieto skvelé videá, ale aj reagovať na komentáre.

  Práve som našiel ďalšie skvelé veci o nákupe doménových mien na svojom vlastnom blogu http://kennysblog.com/

  :)

 35. 35
  Na 30 marci 2010 v 22:51
  Angeline povedal:

  Ďakujem moc za tento skvelý cenné informácie. Vy ste úžasný!

 36. 36
  Na 31 marci 2010 v 04:37
  Enna povedal:

  Hi - je to na blog navždy, alebo na obmedzenú dobu? je to len som do záložiek, pretože naozaj chcem hodinky, ale nie je čas vôbec na najbližších pár týždňoch, a im strach, to bude preč!

 37. Prehľadal som to ... Ďakujem za článok. Dobrá informácie o doménach.

 38. Bol som rád, že sa stretol s Kenny na Coming Home v Manchestri. Bol som šokovaný, malé percento ľudí v miestnosti, ktorá priniesla vo veku domény a robil ich DD výskum v doméne pred ponúkanie.

  Som dosť šťastie, že som priniesol Dynamite domény. Trvá hardwork a trochu času, aby plne a vyhodnotiť názvy domény skutočnú hodnotu.

  Vďaka za skvelé série videí \ Kenny.

 39. 39

  Vďaka za zdieľanie informácií. Čítal som to niekde, že akonáhle si kúpite staršie domény a zmeniť informácie o vlastníkovi, Google nastaví hodnotu, čo znamená, že to vyzerá na to, ako keď je to nové domény. Je to pravda? ste osobne zažil niečo podobné?


  Diana odpovedal:

  ARGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG To len sa mi stalo. Len som backordered doménu a stratil som všetky PR .. nie je dobré. Som pekne naštvaná teraz.

 40. Ďakujem vám,

  Môžete pokračovať v pošlite mi cenné informácie o veľmi pravidelne a ja sa zúčastní vo vašich diskusiách viac často ako ne. Legrační vec! Táto téma je, čo je na programe ďalšie! Mám postarší názov domény, ale je ich toľko Chyby prechádzanie napr. Stránky zmazaný atď.
  Myslíte si, že to má nejaký vplyv?

 41. 41
  Na 31 marci 2010 v 20:00
  Dan Lawrence povedal:

  Zistil som, že to, čo sa zdá byť tak ďaleko, že je dobré domény, má 100% KW hustoty doména je 9 rokov, ale pri kontrole Wayback stroj pozri majiteľ ho zablokoval (pomocou súboru robots.txt) sa jedná o dôvod na podozrenie?

 42. Niet pochýb o toto video. veľmi informatívny každý by mal pred nákupom akejkoľvek veku doménu používať tieto informácie

 43. Ahoj Kenny,

  Vďaka za príspevok! Čo screencasting softvér používate?

 44. Vy ste najlepší na tréning. Dostal som číslo 1 na Google prostredníctvom myšlienka je, že ste učil. FYI: Môj web je číslo 1 z 18 miliónov miest pre kľúčové slová fitness cvičenia Bikes.

 45. 45
  Na 01.04.2010 v 14:52
  Roger Baker povedal:

  Veľmi zaujímavé a užitočné informácie. Som prekvapený, o AuctionDrop - oni boli "budeme predávať svoje veci na eBay" služba, ktorá spoločné odvážil so schránkami atď v Silicon Valley (San Francisco Bay Area). Vidím, že AuctionDrop je stále aktívny v kancelárii ochrannej známky (jeden z 12 citácií, ktoré som videl).

 46. Wow - fantastický videa. Budem určite používať Kennyho 10 krok due diligence plán pri posudzovaní moje ďalšie doménu. Niektoré vynikajúce zdroje.

 47. 47

  Ešte raz vďaka chalani, ďalší skvelý blog post na výber správneho domén a ako vybrať víťaza. Moc sa mi páči vaše nástroje a odporučiť im, kde môžem. Udržujte informácie prichádzajúce, takže môžeme udržať učenia.

 48. MS je skvelý produkt, a ja som sa ocitol ľahko závislí. A informácií obsiahnutých v týchto blogov je skvelý, taky. Pokračujte v dobrej práci.

  Do guru na trhu Samurai máte nejaké návrhy na zlepšenie niečí šance na získanie uvedenej v DMOZ alebo Yahoo?

 49. Ďakujeme vám za zdieľanie vašej expirience!
  Mám urobiť prideliť chýb kupujú vo veku domény, ale teraz budem beter Spracoval. Pokračujte v dobrej práci.

 50. Ako sa ukazuje na videu veľa minút, môže ísť do analýzy len jednu doménu. Aj v prípade, že používate ďalšie nástroje (ako Greasemonkey skripty, ktoré ukazujú, PR vedľa domény, alebo nástrojov, ako sú Freshdrop), v prípade, že hľadáte mnohých mnohých oblastiach v rôznych výklenkoch, že môže byť ľahko nájsť dobré domény, je to ťažké posúdiť, ktoré je najlepšie.

  Akékoľvek info môžem zhromaždiť okolo dáva vyššie uvedené základné informačných bitov. Nič stredné aj.

  Ako napríklad rozhodnúť, že:

  7-rok-starý info, keyphrase s príponou;
  2-rok-starý org, presný keyphrase;
  1-rok-starý com, presné keyphrase ale s spojovníkom;
  9-rok-starý net, čiastočná keyphrase;
  12-rok-starý com, no keyphrase ale brandable v tomto výklenku;
  10-rok-starý com, no keyphase ale spätné odkazy z súvisiace stránky;

  ... Mix je viac pre viac informácií.

  Niekedy som sa skončiť s zoznamov, ktoré vyzerá veľmi blízko k vyššie uvedenému. Ešte som sa prísť s myšlienkovým-kus, ktorý porovnáva možné nákupy doméne ako vyššie.