Tipy pre nájdenie Veľké splatné domény

Share Button

S modulom teraz k dispozícii v oboch doménach trhu Samurai A Domain Samurai, sme mali veľa otázok o najlepší spôsob, ako ísť o hľadanie domén vnútri Aged domény nástroj.

Problém s Nájdenie Veľké splatné domény

Zvyčajne je dôvod, prečo sme si ujsť najlepšie vo veku Domain príležitosti príde na jednoduché percenta ...

Vo veku Domény sú oveľa menej než v rade nových domén.

Kedykoľvek - len percento všetkých Aged domény bude k dispozícii na predaj, aukcie, alebo stratili platnosť;

Percento tých čoskoro-k-byť-dostupných domén bude nosiť silnú PageRank, Domain veku alebo spätné odkazy;

A percento tých kvalitných čoskoro-k-byť-dispozícii domén bude takisto relevantné pre vaše nika.

Čím konkrétnejšie vaše kľúčové slovo je, tým nižšia je, že konečné percento je, a menej pravdepodobné, nájdete high-doména hodnôt relevantné pre dané kľúčové slovo.

To je dôvod, prečo modul Domény sa zapojí do DomainFace v prvom rade - 3rd domény Party Service - pretože nájsť niekoľko domén, ktoré by mohli hodia tieto kritériá, je doslova ako hľadať ihlu v kope sena, ak robíte to ručne. Po pripojení k DomainFace vo svojej databáze, môžeme preniknúť do 100.000 rokoch veku doménových aukcií, predaja a expiries ktoré DomainFace je zistenie, každý deň - pomôže vám nájsť zlaté ihly v kope sena.

To je tiež dôvod, prečo nájdenie najlepšie vo veku domény niekedy vyžaduje nové taktiky - najmä ak pracujete na špecializované trhy ... Vzhľadom k tomu, aj keď ste našli vysokej návštevnosti kľúčového slova zlatý valouny, ak vaše kľúčové slovo "príliš špecifické", keď sa snažia nájsť Vo veku domény potom budete pravdepodobne zase až s prázdnymi rukami.

Takže, čo je najlepšie stratégie pre vyhľadanie vo veku domény?

Ako sa vám nájsť skvelé vysoké hodnoty, vo veku domény, ktoré sú relevantné pre vaše trhu, -, ktorý môžete použiť ako hlavný stránky, alebo ako miesto podávač?

Riešenie je jednoduché:

Skúste širšie, všeobecnejšie kľúčové slová.

Počul som, že hovorí: "Hej, počkajte chvíľu Alex! Nie je to jednoduchšie optimalizovať pre veľmi špecifická kľúčové slovo? "

Áno, je to stále platí pre všetky SEO.

Ale ak ste na lov Aged domény, tam sú 3 "bonusové výhody" dostanete, keď vetviť a zahŕňajú niektoré všeobecnejšie kľúčové slová vo vašom hľadanie ...

1. Ďalšie výsledky znamená, že väčšia možnosť voľby

Jednoducho povedané, budete mať oveľa viac zápasov pri hľadaní "obojky", ako keď ste searcing pre "veľké obojky"; alebo keď hľadáte "investície", skôr než "investície kapitálového trhu".

Čím viac zápasov získate, tým väčší výber máš.

V SEO, tam sú často desiatky kombináciou kľúčových slov, ktoré "sedia" vaše nika.

Ak váš Aged hľadanie Domain je príliš tesné alebo príliš obmedzený, mohli by ste prísť o podobnom stretnutí, ktoré sa hodia vaše nika dokonale.

(Možno, že zistíte, doménu, ktorá je dokonale cielené na kľúčové slovo, ktoré práve minul kľúčových slov filtrovacie kritériá. S vysoko cielené domény pre tohto kľúčového slova, a Google-boost, ktorý je dodávaný s tým, možno si môžete dovoliť konkurovať v o niečo viac konkurenčný trh ...)

Vrátane príslušných širokej kľúčové slová vo vašom hľadanie odhalí možnosti, ste možno ešte ani nenapadlo skôr.

Čo nás privádza k ďalšej dávku ...

2. Ďalšie výsledky znamená viac príležitostí

Je tu viac než jednoducho Aged domény je pomocou ako hlavný stránok URL.

Často narazíte na vysokou hodnotou Aged domén, ktoré sú ideálne na použitie ako modulačné miesta - riadenie prevádzky a "odkaz šťavu" do hlavnej "peňazí" site.

Ak ste rovnako ako ja, niekedy budete len rozhodnete zaregistrovať tieto domény, aby potenciálnych konkurentov od ich využívania proti vám.

Alebo, ak ste ako Kenny, niekedy (pretože ste urobil váš výskum kľúčových slov a viete, SEO hodnotu kľúčového slova), narazíte na príležitosti ku kúpe vo veku domén za zlomok ich skutočnej hodnoty, "renovovať" je, a predávať je pre veľké zisky.

3. Širší kľúčové slová majú väčšiu návštevnosti

Ako všeobecné pravidlo, širší kľúčové slovo bude mať väčšiu prevádzku, než konkrétnejšie jeden.

Vráťme sa späť k nášmu "obojky" Napríklad, rýchle porovnanie vyhľadáva dát z modulu Research Kľúčové slovo nám ukazuje:

Kľúčové slovo - "veľký pes obojky" dostane asi 150 denných vyhľadávanie
Kľúčové slovo - "psie obojky" dostane asi 32.000 každodenné vyhľadávanie

Vo veku Domény hľadania "obojky" by sa ešte nájsť domén ako "bigdogcollars.com", ale tiež by vám šancu na nájdenie zlaté príležitosti, ako je "dogcollars.com" - je cennejšie domény aktíva, a doména, ktorá stojí na vám väčšiu podporu poradí pre viac generických vyšších prevádzku kľúčového slova "obojky".

Teraz viete, najlepšie taktiku pre hľadanie domén, ako sú tieto ...

Nezabudnite, veku Domény sú obmedzené zdroje.

Každý deň, bude len hŕstka relevantné, vysoko kvalitných Aged domén sú k dispozícii vo vašom nika - a to je obvykle "ako prvý v / prv melie" hra.

Teraz, keď viete, najlepší spôsob, ako nájsť skvelé vo veku domény, je to len na vás nájsť tie najlepšie ... Než niekto iný.

Dobrý lov!

Alex Green
Noble Samurai

PS Ak ste vášnivým stúpencom blogu, budete vedieť, že Domains modul je teraz k dispozícii aj v oboch trhu Samurai a domény Samurai.

Uistite sa, že používate najnovšiu verziu na trhu Samurai, takže môžete pristupovať modul Domény a Aged domény vyhľadávací nástroj.

Najnovšia verzia trhu Samurai je vždy k dispozícii na stiahnutie z vašej Unikátny na stiahnutie stránky. A pamätajte si: hľadať vo veku domény, budete potrebovať bezplatný DomainFace účet (alebo platené jeden) pre prístup k ich veku, Domain databáz.

PPS Ak ste tu nový, a nemáte na trhu Samurai ešte, môžete si stiahnuť zadarmo 12-dňovú skúšobnú verziu na trhu Samurai tu.

Alex "Zelená Samurai" Zelená je členom vášho priateľského podporného tímu Samurai, a často poskytuje aktuálne informácie o najnovšom dianí na samurajské blogu.

Alex napísal 22 príspevok (y) pre Noble Samurai

3 Reakcie na "Tipy pre nájdenie Veľké splatné Domain"

 1. Mal som upgrade pre domény samuraja na zozname ... narážala to, ako dostať svoje peňaženku čas, bol účinok tohto článku ...

  Navyše som vedieť, či kvalita výrobku zodpovedá trhu Samurai ... Tak to som do iného víťaza!

  júna
  Brent Hodgson odpovedal:

  Dajte peňaženku preč!

  Doména Samurai (a prístup do domény modulu vnútri trhu Samurai), sú k dispozícii zadarmo.
  :)

 2. Na tento post základe Stiahol som si doménu Samurai včera v noci a dal to točiť. Je to úžasné! Je to úplne úžasné, výskum, čo možno urobiť v okamihu. Vďaka za tak úžasný nástroj!