Presviedča Copy chýbajúci článok vo svojich marketingových?

Share Button

Ak si nie ste robiť peniaze, ktoré chcete on-line, je pravdepodobné, že príde na copywriting.

Existujú dve základné zručnosti, ktoré je potrebné v on-line marketingu:

 1. SEO, a;
 2. Copywriting.

Prakticky všetko, čo robíte on-line ako obchodník padá späť do jednej z týchto dvoch základných zručností.

 • SEO zručnosti vám umožní preniknúť do spoľahlivé prúdov on-line prevádzky, tým, že presvedčí počítačových algoritmov uprednostňovať svoje stránky nad svojimi konkurentmi;
 • A copywriting zručnosti pomôže previesť, že prevádzka do predaja, a presvedčiť ľudí robiť veci, ktoré vás dostať dopredu.

Ak všetko, čo vedel Copywriting a SEO, že to bude stačiť ... by ste nikdy nebudete musieť kupovať ďalšie marketingový kurz znova - budeš mať všetko, čo si kedy je potrebné, aby bola úspešná online - spôsob, ako prilákať návštevníkov, a spôsob premeniť aj tie návštevníkov do predaja.

Problém je, že príliš veľa obchodníkov sa zameriavajú len na strane dopravy generácie ich podnikania, a výhľad na konverzie (Copywriting) stranu.

Copywriting je povinný zručnosť pre internet marketingu

Zamyslite sa nad tým na chvíľu - môžete pomenovať niekoho, kto úspešne zarábaní peňazí on-line, ktorý nevie, ako písať efektívne a presvedčivé predajné kópie?

Táto prostý fakt, nám hovorí, že ak chceme byť úspešný online, musíme vedieť, ako "predať" on-line prostredníctvom nášho písania.

Prakticky všetko, čo robíte na internete, bude vyžadovať určitú úroveň copywriting zručnosti:

 • Nábor Pobočky - presvedčiť všetkých ľudí investovať čas, úsilie a peniaze do propagácie produktu;
 • Blíži Big JV Partners - Máte jednu šancu získať ich pozornosť a dostať nohu do dverí, alebo si odvrátila;
 • Budovanie zoznamu - Každý opt-in a stlačiť stránka je mini obchodný list, že je potrebné Copywrite;
 • Automatická Správy - Ako vyhrať preplnené doručenej pošty bitku, ako získať pozornosť vo svojej vyhliadky v náročnom dni?;
 • Predávať svoje vlastné produkty - Ak chcete vykonať veľké zisky, budete musieť presvedčiť ľudí ku kúpe;
 • Affiliate Marketing - predávať výrobky iných ľudí berie predaja copywriting zručností;
 • Adwords a PPC reklama - nalákať ľudí, aby kliknite na tlačidlo je kritická. Bad miery prekliknutia zabiť reklamných kampaní cez noc;
 • Video Marketing - to všetko začína písať presvedčivé, presvedčivé skript pre vaše video;
 • Dokonca aj vývoj obsahu a odbornej prípravy, - rovnaké techniky, ktoré sa dostanú na posolstvo do predaja copywriting vám pomôže efektívne komunikovať svoje produkty školenia a informácie.

To je dôvod, prečo je tak veľký rozdiel medzi obchodníkmi, ktorí vedia, ako napísať dobrý kópie, a obchodníkmi, ktorí tak nerobia.

Copywriting je zručnosť, ktorá robí všetko ostatné práce ...

Bez copywriting, bez zručnosť presvedčiť ľudí, aby konať, keď ich budete potrebovať, aby bez zručnosti previesť dopravu na doláre, môžete prísť krátko vo všetkých týchto oblastiach - budovanie zozname, ktorý má efektívny automatická sekvencia, predávať svoj ​​vlastný produkt , nábor pobočiek, blížiace sa veľké joint venture partnermi, AdWords a PPC, video marketing, atď ...

Toľko ľudí, "vedia", ako sa tieto veci robiť technicky, ale oni nemajú copywriting zručnosti, aby to fungovalo "na reálnych čísel".

A ak vám chýba túto praktické zručnosti, tyhle veci proste "nefunguje" ...

To znamená, že riskujete skončiť na internetový marketing kolotoč, strávil jedny z najlepších rokov svojho života v prednej časti počítača, ale nie robiť žiadne peniaze ...
... Výdavky tisíce na dopravu a nevidela jediný predaj;
... Po veľkej príbehy o úspechu, a použitie rovnakej stratégie - ale napriek tomu, nejako, že ste nikdy schopní dosiahnuť niečoho v blízkosti rovnaké výsledky pre seba;
... S vaše nádeje pomaly drviť každý deň, s každým "tesne vedľa", že máte;
... Sťahovanie projekt od projektu zanechania stopy polotovarov a neúspešných projektov v brázde;
... Vidieť všetky veľké príbehy o úspechu a nie je schopný dosiahnuť rovnaké pre seba;
... S čeliť s priateľmi a rodinou a tešíme sa s optimizmom, alebo make up "malé biele lži", o tom, ako sú vaše webové stránky robia kvôli hanby a trápnosti, že veci jednoducho neboli vzlietlo ešte;
... S vedomím, že priatelia a rodina sa valí oči a hovorí o vás za chrbtom - "Už ste počuli o svojom najnovšom rýchlo zbohatnúť režimu? ... To nikdy nebude fungovať ... "

Získate predstavu.

(Možno poznáte niekoho, kto zažíva tieto bolesti, môžete byť im zažíva sami.)

Bez copywriting zručnosti, všetko je ťažšie, trvá dlhšie, alebo nefunguje vôbec ...

... Ale s copywriting zručnosti - všetko naraz klikne spoločne - dvere otvorené, a ľudia nakupujú.

"Veľká" vs "Good Enough"

Vec je, že ani nemusíte byť skvele copywriting. Je len potrebné byť "dosť dobrý".

To je to, čo sa mi stalo.

Po dlhú dobu, snažil som sa nikam na internetový marketing.

John Carlton's "Kick-Ass Copywriting Secrets of a Marketing Rebel" Copywriting Course Keď som začal brať vážne copywriting, kúpil som Johna Carlton "Kick-Ass Copywriting Tajomstvo Marketing rebela" Samozrejme.

(V tej dobe, to bol jeden z tých nákupov to bolelo som nemal veľkú bankového účtu, a nerobil toľko peňazí, tak by to bola platba ako vziať veľkú dávku lieku na zvracanie. - Vedel som, že to, čo som potreboval, ale pomyslenie na to sa cítim fyzicky zle. To ma motivovalo, aby som si každý cent vhľadu z kurzu, ako som mohol, tak rýchlo, ako som mohol, a dať čo najviac z toho v praxi, ako je to možné ... Aj Neodporúčame každý robí to, ale fungovalo to pre mňa v tej dobe).

Čo sa stalo potom, bolo jedným z tých "posuvné dvere" momentov.

Počas niekoľkých mesiacov, tak by som sa obrátil na produkt, ktorý mal "bombardoval", a že to bude z trhu do 89.000 dolár úspech.

Systém fungoval!

A tak som si hral Johna Carlton CD je v aute, a kradnúť myšlienky na príklade obchodné listy Dal zahrnuté v súbore výpad v jeho priebehu ... A pretože som už ukázala to, čo som sa dozvedel otočením neúspešný produkt na úspešný jeden, zrazu som mal viac a viac príležitostí na prevádzkovanie a budovanie svojej copywriting zručnosti.

... Napísal som obchodný list, ktorá robila 297.000 dolár za pár mesiacov;

... Potom ten, ktorý robil 570.000 dolár za 37 minút (bol som tak nadšený, To bola moja prvá mega-štart!);

... Potom ten, ktorý robil 960.000 dolárov iba za 3 týždne. (Tento obchodný list bol znovu použiť znovu a znovu, takže mnoho ďalších miliónov v najbližších niekoľkých rokoch - a to aj potom, čo som prestal pracovať pre túto spoločnosť.)

Od tej doby, čo som používal rovnaké techniky zvýšiť návštevnosť 6 figurálnych Google Adwords kampaní, pristúpil a pracoval s obchodníkmi, ktorí sú známymi menami v oblasti internetového marketingu priemyslu (aj písať predajné kópie pre nich na použitie), a pomohol trhu Samurai prejsť už od nápadu k viac ako 200.000 používateľov za pouhých 26 mesiacov.

A prakticky vo všetkom, čo som urobil - blíži pobočky, Adwords, autoresponders, blíži JV partnermi, vytváranie zoznamu, atď - som použil rovnaký copywriting techniky som sa naučil od Johna Carlton:

 • Ako sa otočí, rez hluku a vlastne dostať svoje posolstvo čítal (ako John urobil so svojím "jednou nohou Golfista" headline);
 • Hovoriť ľuďom "dôvod, prečo" - a ako to je najjednoduchšie a najviac čestný spôsob, ako napísať dobrý predajné kópie;
 • A čo je najdôležitejšie, ako sa "uzavrieť predaj", bez toho by bol špinavý ojazdené auto predavač.

Nezdieľam tento príbeh vás urobiť dojem - Zdieľam to preto, že existuje veľa ľudí tam vonku, ktorí bojujú, ako som to urobil, ako som sa dostal vážne a skutočne začal učiť o copywriting - a chcel som sa podeliť, ako len všetko "klikol "Potom, čo som sa copywriting vážne.

To je - ja som ešte ani skvelý textár. Som len "dosť dobrý" zaseknúť dohromady niečo, čo funguje.

A to nie je ťažké urobiť to isté, ak sa dostanete správne učiteľa, a učiť sa z ich skúseností.

John Carlton and the Market Samurai guys (Ben Stickland, John Carlton, Dr Anthony Fernando and Brent Hodgson)

To, čo John Carlton robí práve teraz, a prečo je to dôležité ...

Chlapec som sa dozvedel, copywriting zo je John Carlton. Je to prošedivělý pán sensei 27 rokov copywritingu zážitok.

Práve teraz, John a jeho tím profesionálnych predaja kópie spisovatelia robia zadarmo mini-kurz o tom, ako písať predajné kópie v vedenia-až k jeho uvedenie na trh jednoduchý systém písania.

Uvedomil som si, to je neskoro oznámenia ...

... Začal zadarmo kurz pred pár dňami (keď som bol v Sydney), ale práve som mal možnosť pozrieť sa na to - a ja odporúčam vám to isté, keď je to stále hore.

Opäť platí, že je to zadarmo, a to zahŕňa 3 najdôležitejšie zručnosti, ktoré potrebujete ako copywriter:

 1. Ako sa dostať do hlavy potenciálnych zákazníkov;
 2. Ako sa dostať do bodu, a dostať svoje posolstvo, a;
 3. Ako uzavrieť dohodu, bez toho by bol ctižiadostivý, trápne alebo nepríjemný.

(Ak by ste mali boli títo 3 lekcie, by ste začnete písať lepšie kopírovať ihneď.)

On tiež rozdávať svoje prezentáciu z Franka Kern váženie 2 v San Diegu - prezentáciu som letel 36 hodín vráti z Melbourne Austrália vidieť.

Plus - John a jeho tím sa v súčasnosti poskytujú spätnú väzbu pre ľudí, ktorí dokončenie predaja kópie cvičenie v obsahu voľného tréningu.

Problém je v tom - to všetko bola prijatá v režime offline do 2 dní - na 17. septembra (USA východného času).

Ak copywriting je "chýbajúci článok", čo potrebujete pre váš online marketing, a máte záujem o voľnom tréningu Johna Carlton je, tu je miesto, kde budete musieť ísť, aby si ho teraz:

https://m190.infusionsoft.com/go/swsblog/noblesam/

(Použite tento odkaz, ak chcete, aby nám a rozvoja trhu Samurai podporovať - ak sa rozhodnete, aby si vzdelávací program John Carlton po priechode veci zadarmo, budeme získavať provízie).

http://www.simplewritingsystem.com/blog/

(OR - Jedná sa nahý, non-partnerský link-chcete použiť tento odkaz, budeme nikdy vidieť ani halier. -, Či sa rozhodnete pre kúpu, alebo sa rozhodnete držať veci zadarmo)

Pozrite sa na Johnovej veci, a prijať jeho ponuku spätnú väzbu na svoje predajné kópie, zatiaľ čo vy stále môžete. Pamätajte si: Johnova voľný tréning dostane odobraní na 17 septembra 2010 v USA EST (2 dní preč).

Nechceme, aby sa veľa odporúčaní - ale toľko úspechu sme dosiahli v Noble Samurai a našich ďalších podnikov možno vysledovať späť k technikám Johnovej a poradenstvo.

Dúfame, že sa vám využiť Johnova tréningu, používať jeho techniky, rovnako, a tak často, ako je to možné, a vidieť typ výsledkov, ktoré sme videli na našich podnikov.

Brent

Dôležité EDIT:

Pravda Johna Carlton slovu, voľný Simple Writing System Express kurz bol strhnutý 17. septembra 2010 a už nie je k dispozícii.

Je to preto, že John a jeho tím profesionálnych textári boli venovanie zvláštne, osobné a bez spätnej väzby na kópie ľudí - tak, aby mohol len držať okolo po obmedzenú dobu. Koniec koncov, John a jeho tím skutoční ľudia, rovnako ako ty a ja - a rovnako ako vy alebo ja, ak John a jeho tím rozdal všetok svoj čas a odborné znalosti na stiahnutie zadarmo, si nemohli dovoliť, aby uživili svoje rodiny! :) Takže voľný tréning a koučovanie môže byť len obmedzený úväzok koncert.

Avšak ...

Ak si napriek tomu chcete dozvedieť systémy Johnovej pre písanie efektívne predajné kópie, a prijímať koučovanie, rovnako ako špecifické, osobný názor na vašu predajné kópie od Johna Carlton mužstva prekurzorov textári - to je k dispozícii vrátane Johna Carlton to jednoduché Writing System ihrisko cez jeden z vyššie uvedených odkazov.

Ale zase, (rovnako ako s voľným kurzu), pretože máte čo do činenia s ozajstným expertom textári, ktorí majú len toľko hodín v deň, tento typ koučovanie a školenia môžu byť ponúkané len v obmedzenej miere. (Existujú iba toľko copywriting tréneri v Janove tím, a tak veľa hodín za deň - takže kurz môže spracovať iba toľko ľudí naraz.)

Ak copywriting je chýbajúci článok v marketingu, a chcete začať zlepšenie v tejto oblasti teraz, uistite sa, že ste si v pred Johna Carlton kurz je plná. John je muž slova (ako ste videli už) - takže, keď hovorí, že "len obmedzený čas" alebo "s obmedzeným počtom miest k dispozícii", myslí to vážne.

Brent Hodgson spoluzakladateľ Noble samuraja, a internetový marketing špecialista.

Brent napísal 68 príspevok (y) pre Noble Samurai

30 Responses to "presviedča Skopírujte chýbajúci článok vo svojich marketingových?"

 1. Skvelý článok, skvelý príspevok. Ty buď úmyselne, alebo neúmyselne dotkol témy, ktoré bolo ma štve na dlhú dobu a nemôžem si pomôcť, ale zaujímalo, prečo niekto, nikdy som o tom. V skutočnosti je to, že skutočnosť, že sa mi skeptický o všetkom, čo sa tzv "guru" hovoria.

  1. Každý z nich sľubujú, aby vám prevádzku, ale nie vždy je uvedené, ako previesť tieto prevádzku.

  2. Každý, kto "zarobili milióny za pár dní" a chcú predať systému 900 dolárov. Ak urobili toľko peňazí, prečo potom sa im účtovať tak od človeka, ktorý sa ešte len začína zarábať na živobytie na internete?

  3. Kúpil som si také veci, za menšie ceny len aby zistil, že to, čo som predal už viem.

  4. Môžem pokračovať niekoľko dní. To všetko príde až na jednu vec. Nikto to všetko vie, ale ako sa pozná ten, ktorý sú pravé?
  Admin@HealthBlogumentary.com posledný blog post ... Acai Berry Antioxidačné Výhody

 2. Práve som dokončil prvé tri videá zadarmo. Sú jednoduché a geniálne. Som mení spôsob, akým píšem kópiu odteraz. Vďaka za odporúčanie.
  mike @ aloe 's posledný blog post ... Aloe Vera History Part 2

 3. Bol som učiť na internet Margitin o niečo menej ako jeden rok s príznakmi úspechu postupne prichádza môj spôsob. Aj þas bol obrovský krivku učenia pre mňa a ja to pochopiť, čo máte na mysli o copywriting je zásadný zručnosť. Aj boj s mojimi reklamy a e-maily, ktoré sa často zdá, trochu spam, takže som pripravení na ďalšie vzdelávanie.

  Troy B.

 4. Budem kupovať niečo, čo chlapci odporučiť. Pravdepodobne ste mi dal najväčšiu hodnotu pre svoje jeden nákup časové Market Samurai, že som urobil pred dávnymi vekmi. Sledujem ťa, kde ukážete!
  Freddie Baumann 's posledný blog post ... Water Jet Power Washer Review

 5. Skvelý Brent!

  Modelovanie blogu je dobré miesto pre každého, kto sa na začiatok, a to ako tu a na svojom vlastnom blogu (niekto ešte po Brent blogu by tak mali urobiť tento okamih).

 6. Domnievam sa, že copywriting nie je len povinný zručnosti pre internet marketingu, ale to je "Soul" úspešných internetových obchodníkov. Môžete "žiť" bez nej.

 7. Nemohol som povedať, že lepšie sám Freddie "Pravdepodobne ste mi dal najväčšiu hodnotu pre svoje jeden nákup časové Market Samurai, že som urobil pred dávnymi vekmi" Vďaka za vašu brilantné produkt a prebiehajúce aktualizácií, ktoré práve robia to lepšie a lepšie. Ja používam na trhu Samurai denne.
  Shelley Cox - Pokračovanie Writer 's posledný blog post ... stať hnacou Instructor- Je to tak Nekomplikované

 8. Brent,

  Ďalším cenným čítanie .. Vďaka

  Sledoval som J.Carlton a jeho jednoduchý systém písania na pár rokov, a všetko, čo ponúka, je prvotriedny. Jeho bulletinov a oháňa držali ma zaneprázdnení vo všetkých nočných hodín. Aj naozaj ešte užil učenia prostredníctvom svojich jednoduchých učenia. Existuje určitý dôvod, prečo ľudia blúzniť o ňom, že je to Real Deal

  Podľa môjho názoru, ďalšie textár tohto kalibru by Clayton Makepeace. Je to tiež skvelý učiteľ a veľmi ľahko sa poučiť.

  Myslím si, že jedna z najlepších vecí, o užívaní týchto typov kurzov má prístup k tímom, ktoré pracujú s týmito učiteľmi.

  Clayton tím mal chlap menom Tony Flores, ktorí naozaj rezonujúce so mnou a po niekoľkých zjavných váhaní (ako je vysvetlené vyššie), išiel som do toho a kúpil kurz s názvom The Ultimate Desktop Copy tréner, ktorý sa ponúkol prostredníctvom celkového balíka.

  To bolo to najlepšie, čo som mohol urobiť! Vzhľadom k tomu, aby takýto jeden kurz, som sa obzrel.

  Chcel by som poďakovať za pripomenutie, ako zásadné najjednoduchšie veci ako kópia môže byť. Vaše príspevky sú vždy stojí za prečítanie.

  Cheers z Wyo

 9. Ahoj, Brent

  Ďakujeme za váš veľký príspevok. V skutočnosti som videl niekoho odporučil to mi novinky listom pred dvoma dňami. Ale úprimne povedané to nezachytil som oči a ukázať niečo, čo som readly by mal zvládnuť, alebo majú, čo znamená, ma nezaujíma. Ale dnes som dostal e-mail a prečítajte si tento skvelý personál. Našiel som možno som urobil chybu, chýbať niečo dôležité. Možno je to preto, že mám veľkú vyjadrenie marketingového samuraja. Budem znovu skontrolujte tento veľký veci. Ak je to stojí za to investovať, budem kupovať z vášho odkazu určite. Ešte raz vďaka za vaše zdieľanie.

  Udržujte svoje veľké dielo ďalej!

  Eric

 10. Môžem ti rozprávať, platiť za niečo, čo nemohli dovoliť, a že starosti o tom. Páči sa mi ovracal keď som si kúpil svoj prvý server a bolo to 4K a 500 dolárov za mesiac, alebo údržba / BW / etc. Keby 4700 v banke, a bolo to ošemetná, či by som, aby to po dobu dvoch mesiacov. Ukázalo sa, že najdesivejšie zatiaľ najlepšie rozhodnutie, ktoré som robil v roku 1997.

  Jo, servery boli naozaj vysoké ceny a BW bola až 5 dolárov koncertov.
  Ako Guy 's posledného blogu ... Vytvorte si vlastný Halloween Tombstone

 11. Použil som na trhu Samurai k záchvatu dva roky a myslím, že je najlepšia hodnota softvér, ktorý som si kedy kúpil.

  Váš príspevok je tiež dobré, pretože to predstavuje dôvod pre zručnosť, že väčšina z nás by mohol majster danej nejaký čas a silu vôle.

  Vedieť, ako napísať dobrý kópie ušetríte tisíce, a tak vám viac!

 12. Great príbeh rozprávať. Domnievam sa, že copywriting nie je len povinný zručnosti pre internet marketingu, ale to je "Soul" úspešných internetových obchodníkov. Môžete "žiť" bez nej.

 13. Je zábavné vidieť svoje copywriting zručnosti uplatňované v tomto príspevku. Chcel by som ti dať 8/10. Vy ste však úrad a ponúka mnoho hodnoty. Jedna vec, ktorá stojí v príspevku je transparentnosť (pekná práca s affiliate a non-partnerský odkaz.)

  Nemohol som s vami súhlasím o online úspechu bytia súčet SEO a Copywriting zručností. Každý deň som sa učiť a aplikovať tieto dve zručnosti, viac než čokoľvek iné (a to trvá veľa krokom na strane sociálne siete Hype)

 14. Zaujímavý uhol pohľadu.

  Copywriting je umenie pre istotu, a zvládnuť ju musíte dať srdce a dušu, rovnako ako s SEO. Učíme sa chybami, podľa nasledujúcich príkladov, Zakúpením tohto produktu tu a tam, niektoré sú dobré, niektoré z nich cicať, ale na konci dňa, všetko pomáha, dokonca aj zlé skúsenosti.

  A áno, niekedy máme toľko povedať, mám na mysli dobrý obsah, ale keď ste to písomne, máte pocit, že tieto slová nie sú presne tak, ako sa cítite, alebo si myslíte. Rozhodne Copywriting je úloha, ktorý musím absolvovať v tomto IM kariére ...

 15. Skvelý produkt, Brent! Vďaka za zdieľanie.
  Na strane na vedomie, vaše produkty je vynesie jeden z najlepších produktov všetkých čias! By som určite odporučil na trhu Samurai & domény samuraja mojich priateľov.
  Jes @ Stratiť Weight 's posledný blog post ... Ďakujem vám za vaše Potvrdenie

 16. 16
  Na 16 septembra 2010 o 15:47
  Yigal povedal:

  "Ten, ktorý robil 570.000 dolár za 37 minút ..."

  Jo správne!

  Neexistuje žiadna kreditnej karty / PayPal systém na svete, ktorý by nie okamžite vypnúť tento účet s touto sumou peňazí prichádza v tak rýchlo


  Brent Hodgson odpovedal:

  [Edit: tu sú detaily ...]
  Tento konkrétny začatí narazil náš webový server (to bola spustená stránky ASP s databázou Access, takže to nebol navrhnutý pre veľkú spustenie).

  Tak sme hneď prešli na "Plan B" - vzal miesto nadol, a pridal sa správa, že nechal ľudia vedia miesto nebol schopný vyrovnať sa s platbami, a že oni by mali buď zavolať nám dohovoril na spôsobe platby, alebo nám napíšte na vyhradiť ich miesto.

  Prešli sme z on-line platby (cez eWay, austrálsky obchodník CC brány), pričom telefonické objednávky a e-mailové rezervácie, ktoré sme sledovali až na telefóne v priebehu najbližších 48 hodín. Verím, že tieto platby boli spracované pomocou jediného terminálu Commonwealth Bank EFTPOS pomocou MOTO (zásielkový / telefonické objednávky) funkcie. Toto rozdelenie by sa rozdeliť objednávky na viac brán.

  Tiež program bol predaný za dva platobné plány - zvýhodnenú možnosť single-platby a vyššiu možnosť splátkového kalendára - ale iba okno pre nákup bol pri začatí samotnej. Celková hodnota predajov uskutočnených počas tohto štartu bolo okolo 570.000 dolár (neviem postavu na presné dolára aj keď - Chcel by som urobil, ale ja nie). Avšak, platba plán znamená nie všetky 570.000dolar bola spracovaná v priebehu prvých 48 hodín.

  Nechali sme si volať ľuďom, kým program koučovanie bola plná. Posledný človek, aby sa do programu koučovanie pred tým, než bol vypredaný bol niekto, kto nám e-mailom 37 minút po tom, čo sme na trh.

  Celkovo tam bolo asi 250 ľudí, ktorí si kúpili program trénovať, každý platiaci niekde medzi 1800 dolár na 10.000 dolár v závislosti na tom, aká úroveň koučovanie chceli.

  Nechcem dať preč, ktorého činnosť tieto údaje patria, ale ľudia, ktorí ma poznajú, alebo urobiť trochu Googling budú môcť pracovať na to.

  Ale tak ako tak ... toto je to, čo sa stalo.

  960,000dolar štart bol relaunch podobného výrobku. Produkt ešte existuje, aj keď to nie je beh rovnakými ľuďmi už nie.

  Keď sme robili 960,000dolar štart, my ju šíriť po dobu 3 týždňov použitím "VIP zoznamov" a "Pre-Registrácia zoznamy", takže sme nemali problémy s webu zrútila (ako sme predtým urobili čas).

  Asi sme mohli predal 960.000 dolár začatí sa za pár hodín (to bola vyššia cena bod, a sú k dispozícii na viacerých miestach) - ale možnosť 3-týždeň bol bezpečnejší.

  Mimochodom - Dúfam, že to pomôže von.

  Brent

 17. Skvelá pripomienka, dobré čítať a už dokázal svoje miesto dobré copywriting v ňom. ;)

  Sameh

 18. Solid rada reklama nemôžem súhlasiť. Copywriting je len jedna z tých zručností, musí zvládnuť. Ako John Carlton hovorí: "obchodníci žiť lepší život" ... a kto by nechcel žiť lepší život :)

  Na zdravie
  Dave

 19. 19
  Na 16 septembra 2010 o 18:51
  MIKE Bailey povedal:

  Takže hovoríte, že jeho o copywriting, ktorý predáva, nie výrobok, úplne Verím, že aj keď samozrejme výrobok musí doručiť inam youd príliš veľa problémov, záručný a pozáručný servis, z toho bolo veľa predaja.
  Jedným z problémov je teraz ľudia nazývajú "textári", keď v skutočnosti všetko, čo urobiť, je písať kópie, a rozdiel je obrovský, stačí sa pozrieť na prácu niektorých tzv malým časovým "textári, aby ste videli, ako Crumb je to ale ľudia, že jeho real deal.
  Každý, kto je skákanie do rozbehnutého vlaku, označenie seba textári a úplne underdelivering s nenápaditý tupým próze, ktorá by nikdy nútiť ľudí sa jednať.
  Ako môže byť odhalený tieto "falzifikáty"?

 20. Wow, nemôžem uveriť, že si chlap ich môžete mať, keď prišiel s takou fantastickou vecou. Naučil som sa viac z gangu na úrovni členských štátov, než akékoľvek iné stránke. Teraz im off písať.

  Vďaka
  Fishing Tackle 's posledný blog post ... Florida Fish a Wildlife Potom veľký hit

 21. 21
  Na 16 septembra 2010 v 20:40
  Steve povedal:

  Ponúka správy predaja vo formulári, ktorý "pomáha" zákazník rozhodne, že chce, čo môžete ponúknuť, je umenie. Získanie správy tomuto zákazníkovi, s použitím SEO znalosti (jedna metóda), je zručnosť. Skvelá kombinácia, a Noble Samurai naozaj pomáha dávať tyhle dva dohromady. Avšak, tam je "ešte jeden zásadný bod", ktorý zaručí anyones úspech. To je ... no ... hmmmm ... som zabudol, čo to položka. Radšej pracovať na ďalších dvoch. Vďaka za tip Brent.

 22. Musím povedať, že som rád, že som otvoril e-mail, podporujúce Jana mini-kurz. Som si istý, že mám SEO pat, ale kópia písanie je úplne iná vec. Vidím tipov, ktoré John ponúkané sú veľmi, veľmi užitočné pre mňa.

  -Mike
  Mike @ valcovanie Duffle bags 's posledný blog post ... Štyri Gym Tipy pre vás a vaše vrece

 23. To je fantastický článok znova od vás Brent, vďaka za opäť poskytujú jasné, formulovať a zaujímavé informácie, ktoré môžeme všetci poučiť.

  Neustále je potrebné použiť KISS (Keep it simple hlúpe) lekciu a nie dostať nepozorný so všetkými blikajúcimi svetlami a najnovšie stratégie a len si uvedomiť, že sám veľký výtlačok môže predať, ale bez nej budete bojovať, čokoľvek iné, čo si to skúsiť.

  Vďaka!
  Detský drevený Toys 's posledný blog post ... Deluxe Drevené hojdacie kone - 10.500 libier

 24. Ahoj Brent,

  Vďaka za tip Sledoval som váš odkaz a objavil John Carlton blog. Áno, súhlasím, že je to nevyhnutné zručnosti pre nejakého vážneho IM. Počul som toľko o jeho "Simple systém písania", a teraz som zistil, že vďaka vám Brent.
  Douglas 's posledný blog post ... Resveratrol nastaviteľnou Antioxidanty a chudnutie

 25. 25
  Na 17 septembra 2010 v 23:35
  Georges povedal:

  Tam je niečo, čo ma vždy prekvapí o Guru a ďalšími ľuďmi, sledovať, pretože sa predpokladá, že z úspešného podnikania a oni zarobili milióny $$.

  Prečo majú vždy strašne návrh prezentovať svoj nápad? A to copywriter nie je výnimkou. Nepochybujem o tom, o jeho talente, ale na jeho webových stránkach, je škaredý tiež.

  Ak sú ľudia už billionnaire vďaka svojej schopnosti, prečo nemajú kupovať 300 $ design pre lepší pocit dať k zákazníkovi?

  Ďalším bodom, ak ľudia naozaj úspech, prečo nemajú navrhovať svoje vedomosti zadarmo?
  Myslím, že keď sám som sa stal billionnaire vďaka internetu, sa 2 voľby stane:
  1. Ja sa nestarám amymore o Internete, budem len užívať života
  2. Budem podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi, nie pre peniaze, ale len pre zábavu.

  Len niektoré myšlienky ...

 26. Brent,

  Jedná sa ani naporúdzi ... bez nároku skopírujte nebude motivácia ... a bez motivácie nie je predaj.

  Ešte raz vďaka za všetky vaše vedenie a pomoc.

  Albert

 27. To je skvelé! I'am nie spisovateľ to má byť požehnaním, sa nemôžem dočkať, ako začať! Pokračujte vo skvelej práci.

 28. Veľmi dobrá rada. Ja som rozhodne ten, kto prešiel bolesťou uvedomil, nejaký prevádzku je iba jeden kus skladačky. To je dôvod, prečo som čítal na mojom kopírovanie písanie, a samozrejme, prečo tento príspevok upútal moju pozornosť. Vďaka za zdieľanie, Brent.

  BTW, ja proste milujem Market Samurai!
  Wes 's posledný blog post ... 14 ZADARMO SEO Nástroje

 29. 29

  Dobrý deň, som na čiastočný úväzok on-line pracovné miesto. A ja som vždy naraziť na tento copywriting. Teraz budem snažiť ušetriť nejaké peniaze na nákup jednej niektoré z týchto dní.