Ako vytvoriť vysoko Prevod obchodného prezentácie s jediným kliknutím na tlačidlo ...

Share Button

Už ste niekedy skúšali vytvoriť predajné videá predať váš produkt alebo službu?

Ak áno, potom budete mať veľmi dobre oboznámení s tým, ako ťažké to vlastne je vytvoriť video, ktoré unesie vašej pozornosť zákazníka, vychádza túžbu po produkte, a nakoniec uzatvára predaj ...

Problémom číslo jedna, že väčšina ľudí čelí, je schopný písať účinné predaja skopírujte poukázať na výhody svojho produktu, bez znieť ako "přepjali" ojazdený automobil predavač.

Dobrou správou je, služby, ako je vids teraz viesť pravidelné podnikateľov, ako ste vy, krok za krokom prevedie procesom vytvorenia efektívne predajné správy.

Avšak, písanie "predajné kópie" je len časť problému ...

Veľkým problémom nikto hovorí o tom, ...

Potom, čo ste napísali svoje predajné scenár, ďalšie hlavné zátarasa väčšina ľudí naraziť robí vaše videá vyzerať a cítiť sa profesionálne.

Mnoho majiteľov obchodných hovoríme, aby sa pokúsili nahrať sami čítať ich skript pred kamerou. Avšak, ak ste dynamický verejný hovorca, to je často receptom na katastrofu, pretože väčšina "hovoriace hlavy", videá naraziť ako veľmi fádne a nudné.

Oveľa lepší a účinnejší prístup je použiť kombináciu textu a obrázkov, aby vaše predajné video vyzerať moderné a profesionálne, bez toho by sa objaviť pred kamerou.

Dôvod, prečo to funguje tak dobre, je to, že ste sa využívajú viac spôsobov učenia - vaši zákazníci môžu vidieť vašu správu, rovnako ako počuť vaše správy. To je vaše predajné videá oveľa zrozumiteľnejšia a oveľa presvedčivejšie.

Jediný problém s vytvorením text na videá, je to, že prevod obchodného skript do pôsobivého snímke palube bolo vždy zdĺhavý a bolestivý proces. (Napríklad tu na Noble Samurai, naše videá bežne viac ako 200 snímok v nich!)

V skutočnosti sme sa dostali tak chorý a unavený z ručného vytvárania snímok prezentácií, že sme sa nakoniec rozhodli vyriešiť tento problém raz pre vždy pridaním funkcie generácie šmykľavka do vids.

A dnes, ja som nadšený, že sme práve váľa túto zbrusu nové funkcie! Čo znamená, že ak ste už zákazníkom - si to ZADARMO :-)

Namiesto toho, aby nekonečne kopírovanie a vkladanie jednu vetu v čase od skriptu do aplikácie PowerPoint, teraz môžete okamžite vytvoriť profesionálne, vysoko-konverziu snímok s jediným kliknutím na tlačidlo.

Tu je rýchly video, ktoré ukazuje, ako presne táto hra meniace sa nová funkcia funguje ...

Čo by ste mali urobiť, ak už vlastníte vids ...

Ak ste už vids predplatiteľ, potom sa táto zbrusu nová funkcia generácia slide je pripravený a čaká na vás v Vidsy.com .

Jediné, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa do svojho účtu, dokončenie predaja skript a kliknúť na tlačidlo "Download My Snímky".

Tiež sme pridali zbrusu nové školiace video, ktoré vám ukáže 3 jednoduché kroky k preplňovaniu svoje vids snímky, zvýšiť počet konverzií a maximalizovať svoje predaja.

Táto nová školenia video zahŕňa:

 1. Pattern Prerušenie - Čo sú zač, prečo sú tak dôležité a ako ich používať vo svojom videu uniesť pozornosť vašich zákazníkov a udržať je prilepený k obrazovke.
 2. Význam vytvorenia sekundárnej dráhu Reading zasadiť kľúčové oznámenie hlboko do podvedomia vášho zákazníka.
 3. PLUS tajomstvo prinútiť ľudí, aby prijali opatrenia, a objednajte si výrobok.

Čo by ste mali robiť, ak nevlastníte vids ...

Ak nemáte svoju kópiu vids napriek tomu, a chceli by ste sa pripojiť k 2078 obchodné vlastníkmi, ktorí sú teraz vytvára obchodné prezentácie vysoko konverziu z ich vids skripty s jediným kliknutím na tlačidlo potom kliknite tu chytiť svoje kópie Now.

Prvé reakcie na vids bolo lepšie, než čokoľvek, čo sme očakávali (niektorí zákazníci sú už vidieť prepočítavacie koeficienty až 12%, čo je jednoducho neslýchané!)

Táto nová funkcia prielom generácia potiahnutie znamená, že vids teraz odstránené ešte jeden z najväčších a najviac frustrujúcich prekážok, ktoré stoja medzi vami a vytvorenie ziskového obchodovanie na internete.

Užite si to!

Eugene Ware
CEO Noble Samurai

Eugene napísal 18 príspevok (y) pre Noble Samurai

32 Responses to "Ako vytvoriť vysoko Prevod obchodného prezentácie s jediným kliknutím na tlačidlo ..."

 1. Skvelý chlapci. To je skvelý produkt.

 2. Vy ste úžasný! Vytvorenie všetky tieto snímky sa mi naozaj držal späť. Ste odstránili túto bariéru. Čo vids produkt!
  Don Coggan 's posledný blog post ... 7. júla v reálnom Postihnutie Referencie Rusty HAUGHEY, Florida, USA

 3. To nadväzuje na svoje predchádzajúce správe. Ak chcete vykonať rýchly test, Stiahol som si jeden z mojich skriptov. Za menej než minútu som mal 90 krásne, profesionálne urobiť snímky. To by ma vzal hodín, ak nie dni robiť. V skutočnosti, nikdy by bol viac pravdepodobný výsledok.

  Ale tu je to, čo som si naozaj skvele. V 30-tich druhého preskúmania svojich snímok, videl som okamžite, ako vylepšiť môj skript pre lepšie čítanie / prezentácie, potom okamžite vyrábať lepšiu prezentáciu palubu. To je obrovský úsporu času pre tweakers, ako som ja. Mohol by som tiež vidieť, ako jednoduché to bude pridanie snímok do základnej palubu.

  To je jeden z najlepších produktov, aké som kedy videl.
  Don Coggan 's posledný blog post ... 7. júla v reálnom Postihnutie Referencie Rusty HAUGHEY, Florida, USA


  Noble Samurai odpovedal:

  Som rád, že počujem vás milujú, rovnako ako my Don! To určite je vytváranie videa oveľa jednoduchšie :)

  Na zdravie,
  Tomáš

 4. 4
  Na 8.7.2014 v 21:16
  Liz povedal:

  Hi Guys

  To je skvelá správa, ako som práve dva dni sa snažia dodatočne aplikovať môj skript do Powtoon s komentárom. To je môj tretí deň.

  Je nejaká šanca, môžete si ho integrovať s Powtoon?


  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj Liz.

  Nemôžem nič sľúbiť o integrácii s Powtoon - ale my sa pozrieme na to :)

  Na zdravie,
  Tomáš

 5. Bol som pomocou vids a milovať!


  Noble Samurai odpovedal:

  Je skvelé počuť Dr Michael! Sme radi, že vám to páči! :-)

  Na zdravie,
  Jeff

 6. 6
  Na 9.7.2014 v 00:14
  Danielle povedal:

  Vy ste fantastické! Ďalšia skvelá vlastnosť. V jednom kliknutí, robil prezentáciu PPT, upravil a doplnil fotky, obrátil sa na video a importovať ju do Camtasia a pridal hudbu a zvukové efekty! To všetko v niekoľkých minútach, nie dní. Ešte raz vďaka a stále nás dojem.


  Noble Samurai odpovedal:

  Boli by sme radi videli hotový videá Danielle :)

  Na zdravie,
  Tomáš

 7. 7
  Na 9.7.2014 v 03:31
  Nat povedal:

  Tak nadšený. Vlastne som si myslel, že vids to urobil, keď prvýkrát na trh (s ohľadom na názov), takže som bol sklamaný, keď som sa dozvedel, že sa tak nestalo (aj keď nástroj vytvorený úžasné skripty).

  To je to, čo bolo treba. Ďakujeme, že ste ti ďakujem!


  Noble Samurai odpovedal:

  Ty si sám sa ten pocit, Dan - dobrá správa je, že máme v pláne na zavedenie vzrušujúce nové funkcie tak často, ako to pôjde, tak to sú len bude lepšie!

  Na zdravie,
  Tomáš

 8. 8
  Na 9.7.2014 v 09:16
  Clarence povedal:

  Myslel som, že vids bolo skvelé skôr, ale chalani sa teraz z vids neoceniteľná !! Vytvorili ste jeden z najlepších výrobkov na trh, ktoré som videl. ĎAKUJEM !!!


  Noble Samurai odpovedal:

  Vďaka Clarence :-)

  Je to len bude lepšie - máme niekoľko zaujímavých plány vids v blízkej budúcnosti!

  Na zdravie,
  Jeff

 9. 9
  Na 9.7.2014 v 09:27
  Carlos povedal:

  To je úžasné funkcie. To je to tak jednoduché, pretože som pracoval na snímke sám, a to mi ušetrí veľa času. Cením si všetku ťažkú ​​prácu ísť do tohto produktu.
  Carlos 's posledný blog post ... Kľúčové slovo výskumu a marketing - Pochopenie výskum kľúčových slov 101


  Noble Samurai odpovedal:

  Generovanie snímky môžu byť veľmi únavné, takže s vids to znamená to, že sa môžete sústrediť na iné oblasti videa - túto novú funkciu milujem rovnako :)

  Na zdravie,
  Tomáš

 10. 10
  Na 9.7.2014 v 19:57
  dan povedal:

  človeče, to znie skôr ako predajné kópie predať produkt, než niečo, čo sa môžete dozvedieť z ...

  On
  Carlos odpovedal:

  Je to salescopy, to je skvelý produkt. Získate jednoduchý spôsob, ako doručiť vašu správu, a vy ste schopní vytvoriť video z nej. To vytvára prezentáciu na to, a vy len upraviť.

  Môžete pridať hlas cez pre to, ak budete chcieť, alebo si niekoho iného, ​​aby to pre vás ... Je to proste krásny ... to je silný

 11. 11
  Na 9.7.2014 v 20:47
  John povedal:

  V príklade videá vyššie sa ukázalo, len text, ako to vyzerá, keď pridáme snímky s týmto textom, ako už bolo spomenuté v správe? Ako tento proces prácu a máte dobrý príklad? ďakujem

  On
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj John,

  Video vyššie je vyrobená z diapozitívy s textom. Tieto snímky sú potom vložené do programu, ako je Camtasia alebo Screenflow, a obrátil sa na video.

  Na zdravie,
  Jeff

 12. 12
  Na 9.7.2014 v 22:56
  , Brian w povedal:

  Vy ste len aby robil skvelú prácu. Happy to byť zákazníkom. Vďaka za nikdy stáť na mieste. - Brian

 13. 13
  Na 9.7.2014 v 23:09
  phredbasset povedal:

  Textové posuvné prezentácia založené nie sú účinné. Snažím sa prinútiť ľudí, aby čítať text a počúvať zároveň rozdeľuje pozornosť. To je v rozpore so spôsobom spracovávame informácie.

  On
  Carlos odpovedal:

  Budete mať šmykľavky, mocné predajné kópie slová, ktoré vytvárajú pozornosť, a navyše, môžete upraviť snímky s obrázkami ...

  A ak si myslíte, že text a počúvať nefungujú, ľudia stále používajú to celé ...

  Sú efektívne a veľmi silný ...

 14. 14
  On 10.7.2014 vo 18:24
  Vaggelis povedal:

  Ahoj,

  Som na trhu Samurai zákazníkov. Môžem si to zadarmo?

  On
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj,

  Bohužiaľ nie :-)

  Na zdravie,
  Jeff

 15. 15
  On 10.7.2014 vo 19:42
  sid povedal:

  Poskytuje možnosť pridať / editovať multimediálny a textový obsah, ktorý umožňuje návštevníkom venovať viac času a dostať sa cez kliknutie.

  Vďaka za to.
  sid 's posledný blog post ... Web Vertical Domény - Expert webov

 16. 16
  On 10.7.2014 vo 22:38
  John povedal:

  Môžete ľahko urobiť v programe PowerPoint. Stačí zadať do skriptu v programe Word a otvorte .doc Word v programe PowerPoint. Všetky text bude prevedený na snímky.

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Ahoj John,

  Môžete samozrejme - ale nemôžete vytvoriť skript v programe PowerPoint, ako je to možné v vids.

  Na zdravie,
  Jeff

 17. 17
  On 12.07.2014 v 05:02
  j povedal:

  Vďaka za aktualizáciu!

  Ja si nemyslím, že je to možné, Samurais robiť nič iné, než vytvárať a predávať úžasné veci. Bol som s vami, pretože som kúpil na trhu Samurai pred 5 a viac rokov a svoje veci proste stále lepší.

  Na
  Noble Samurai odpovedal:

  Vďaka za milé slová - sú naozaj ocenia! : D

  Na zdravie,
  Jeff

 18. Hi! Len som sa chcel opýtať, či budete mať nejaké problémy s hackermi?
  Môj posledný blog (wordpress) bol hacknut a ja som skončil
  stráca mnoho mesiacov tvrdej práce kvôli žiadne zálohovanie dát.
  Máte nejaké riešenie, aby sa zabránilo hackermi?
  empeñar el coche 's posledný blog post ... empeñar el Coche


  Noble Samurai odpovedal:

  Nemali sme žiadne problémy (zaklopať na drevo), ale tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu zabrániť vaše stránky forma je pirát:

  http://wpmatter.com/top-10-tips-to-prevent-your-wordpress-site-from-being-hacked/

  Na zdravie,
  Tomáš