Market Samurai Affiliate Program sa začal!

Share Button

Market Samurai Affiliate Program teraz zahájený!

To znamená, že všetci majitelia plnej verzie Market Samurai môžete začať zarábať provízie - len ľuďom hovoriť o trhu Samurai.

Plus - pre najbližšie dva týždne - budete zarábať ceny na mysli vedie k trhu Samurai.

Takže uistite sa, že ste prihlásení do ...

Market Samurai Partnerský Program Details

Ak ste nestihli našu Market Samurai Affiliate program oznámenia na blogu v piatok, tu sú hlavné výhody affiliate program na trhu Samurai:

 • Za každú osobu, ktorá vás vzťahujú, ktorý kupuje, získate 48% provízie;
 • Vysoké Konverzný pomery - naše pridružené spoločnosti dosahujú priemernej miery konverzie 20-25%, k stiahnutiu na predaj;
 • Je to v podstate podporuje seba - zadarmo na stiahnutie na nejaké veľké softvéru - ľudia milujú túto ponuku!;
 • Vaše vedenie sú zamknuté na váš partnerský kód s doživotnou pevne partnerský sledovanie - čo znamená, že nezáleží na tom, či vaše vedenie kúpi Market Samurai dnes, alebo za rok odo dneška, môžete ešte dostať províziu;
 • Ako pobočka, získate prístup ku všetkým našim bannerov a osvedčenú emailovú propagačné kópiu na podporu, a ďalšie;
 • D emand na trhu Samurai stále rastie, ukazuje žiadne známky spomaľovania. (Naše štatistiky ukazujú udržať rastový mesiac po mesiaci - pre nás a pre naše pobočiek Takže to nie je príliš neskoro začať - veci sú proste horúco.!)
 • Existuje veľa nevyužitých medzinárodných trhoch, kde je znalosť trhu Samurai je nízky a inteligentný pobočky môžete upratať! (Patrí k nim rýchlo rastúcich trhoch v strednej Európe, Ázii a Latinskej Amerike);
 • Naše autoresponders a softvér robiť ťažkú ​​prácu za vás, ako svojho osobného predajcu. To znamená, že akonáhle vedenie stiahnutý, nemáte na ihrisku vôbec, ak predávajúci "jednoducho nie je vaša vec";
 • A to si vyžaduje veľmi málo úsilia na podporu. S niekoľkých kliknutí, môžete mať banner na váš blog.

Povedzte ľuďom, že na stiahnutie free software, naša autoresponders pracovať, aby vám predaja a získate 48% províziu zo všetkých predajov na trhu Samurai, že ste uvedené.

Simple!

Je to jednoduché, aby sa predaj sčítať

Ako som sa zmienil v minulom blogu, to neberie moc úsilie začať vidieť výsledky.

Ak všetko, čo urobil, bolo, povedz jedného priateľa za mesiac o Market Samurai, a na základe vášho osobného odporúčania, ktoré si kúpil, to je medzi $ 550 - 860 dolárov navyše za rok vo vrecku.

Ak umiestnite banner na svoj blog a nájdete jeden väčší predaj za mesiac, to je teraz 1.100 dolárov - 1720 dolármi vo vrecku.

Urobte niekoľko blogov (jeden mesiac - snáď hovorí o rôznych nástrojov vnútri trhu Samurai a ako ich budete používať), nájdete len 10 tržby z každého blogu, a tie teraz zarábať 6680 dolár - 10,300 dolár.

Podporovať Market Samurai na zozname e-mailov, urobiť nejaké PPC reklama, uvoľnite nejaké videá na výskum kľúčových slov pomocou trhu Samurai a ...

... Dobre, môžete násobiť čísla tu ...

Do teraz ste videli, ako to neberie moc vytvoriť pravidelný zdroj príjmov prostredníctvom podpory trhu Samurai.

Dva týždne iba: Zdvojnásobte svoje odmeny

PLUS! - Ak máte podporiť počas nasledujúcich dvoch týždňov (od júna 14 a 27.června AEST), všetky registráciou sa spomínate bude započítavať do nejakého obrovského prize darčeky - vrátane nového iPad 3G, je doteraz byť-povolený k iPhone 4G (ako prvý mať jeden!), a ďalšie!

To sú len niektoré z cien ...

Existuje množstvo ďalších skvelých gadgets, drahé vecičky a ďalšie - ale získať úplný zoznam bonusov môžete odomknúť, musíte byť Market Samurai pobočkou. (Nemôžeme prezradiť všetko k nášmu partnerskému programu tajomstvo na blogu ;) )

Už vstúpil do trhu Samurai Affiliate program?

Ak ste už pripojil k partnerskému programu Market Samurai, že je čas, aby podporovali teraz!

Každý Registrácia, že nájdete v nasledujúcich dvoch týždňoch - medzi podnikom a 27. júna v 23:59 Melbourne času - sa započítava bonus cenu.

Čím viac vedie sa spomínate, tým väčšie a drahšie vaša cena bude!

Mali ste dostali e-mail s podrobnosťami, ktoré potrebujete pre prístup k oblasti pridružené zdrojov. (Ak tento e-mail neprišlo, prosím kontaktujte nás na podporu .)

Akonáhle budete mať prístup, uistite sa, pozrite sa na "zdroje" časti vnútri partnerského oblasti. Obsahuje:

 • Váš affiliate odkazy;
 • Pre-Testované e-mailových kampaní môžete "švihnúť" a používať, ako budete chcieť;
 • Bannery a propagačné grafika pre svoj blog alebo svoje stránky;
 • Ziskovosť kampaň Odhady;
 • A oveľa viac!

(Budeme pridávať ďalšie prostriedky na túto oblasť neskôr - teda pravidelne kontrolovať.)

Budete mať tiež prístup tu pre Full Stats reporting vnútri partnerského oblasti trhu Samurai.

(Tieto štatistiky, grafy a reportovacie nástroje sú rovnaké ako tie, ktoré používame pre správu a monitorovanie vlastnej propagácie.)

Doteraz na trhu Samurai affiliate?

Ako plnú verziu vlastník Market Samurai - ak ste tak už vstúpili do affiliate program Market Samurai - môžete sa pripojiť teraz, tu:

Ak nevlastníte plnú verziu Market Samurai - doteraz a chceli by ste sa pripojiť k partnerskému programu Market Samurai - táto zľava odkaz budete môcť kúpiť na trhu Samurai za 97 dolárov (zhruba to, čo budete robiť v roku provízie z Prvé dve predaja sa spomínate.)

(Ale ... Zľava odkaz vyprší za niekoľko hodín (v 23:59 v pondelok), a je k dispozícii iba na nové trhové Samurai pobočiek - takže sa uistite, budete používať hneď, ako to zmizne.)

Akonáhle máte plnú verziu registračný kľúč, môžete ho použiť na získanie prístupu k partnerskému programu Market Samurai tu .

VAROVANIE: Market Samurai Partnerský program nie je pre každého ...

Aj keď by bolo pekné, aby mohli zaplatiť každý majiteľ Market Samurai veľký šek každý mesiac len rozprávanie o tom, ako používať náš softvér svojich priateľov a nasledovníkov - to je dôležité, že som sa zdôrazniť:

Affiliate program na trhu Samurai nie je pre každého.

Ako som už spomenul vo svojom poslednom blogu - Ak máte v pláne vykonať niektorú z nasledujúcich akcií ...

... Podporovať Market Samurai cez negatívny "je Market Samurai podvod?" Style reklama, spam, klamať, podvádzať, kradnúť, alebo zámerne skresľovať rysy trhu Samurai alebo niektorý z našej ponuky, aby sa predaja použiť čierny klobúk techniky (napríklad cookies plnkou ), používajú špinavé triky, inzerovať sľuby, ktoré nechcete zachovať, alebo inak poškodiť naše dobré meno ...

... Potom Market Samurai Partnerský program nie je pre vás.

Budeme odmietne, zamietne alebo boot-out pobočiek, ktorí "hrajú špinavé." Naše bezúhonnosť a dobrú povesť, sú oveľa cennejšie pre nás ako niekoľko ďalších predajov - a my sme to vážne.

To je celý dôvod, prečo sme zvolili názov "Noble Samurai" - nie "Evil Ninjas". (Vzhľadom k tomu, naša integrita je pre nás dôležitý.)

Ale ... Ak ste jedným z "tých dobrých" - človeka, ktorý má integritu príliš ...

... Potom Market Samurai Partnerský program je pre vás.

Ak ste jedným z tých dobrých, chceme, aby ste boli na trhu Samurai pobočka, takže môžeme odmeniť vám provízia za obyčajné zdieľanie trhu Samurai s ostatnými. Takže, ak ste tak už neurobili, ...

Pamätajte si: máte len 2 týždne, získať bonusy

Ak nemáte plán na podporu trhu Samurai - pamätajte, že musí podporovať v najbližších dvoch týždňov, ak chcete tvrdiť, jeden z mnohých na trhu Samurai Partnerský program bonusy.

(Nový iPad 3G, [práve oznámila] iPhone 4G, MacBooku Pro cenu balenia a ďalšie.)

Každý Registrácia odporučíte od pondelka 14.června do nedele 27. júna (v 23:59 Melbourne času) sa započítavajú vaša bonusová cena.

Pozri viac registrácií a odomknúť ešte väčšie, ešte chladnejšie a ešte drahšie ceny! :)

Takže začať hneď s cieľom maximalizovať svoju výhru!

Brent

PS - Tu je opäť tlačidlo Market Samurai Partnerský program Registrácia (len v prípade, že ste vynechal) ;)