Keyword Research właśnie otrzymał V8 Upgrade ...

Przycisk Share

Keyword Research właśnie otrzymał V8 Upgrade ...

Dzisiaj mamy kilka ekscytujących wiadomości podzielić się z wami na temat rynku Samurai.

Po wielu miesiącach pracy (i kilku późnych nocy) jesteśmy podekscytowani ogłosić, że zrobiliśmy kilka znaczących ulepszeń do modułu Keyword Research ...

Ulepszenia, które całkowicie zmieniają swoje doświadczenia w stosowaniu Market Samurai ...

Wyobraź sobie regularne run-of-the-mill średniej klasy samochód, a następnie wkuwania na cholerny wielki silnik V8 pod maską.

Dobrze, że jest dokładnie to, co zrobiliśmy z modułem Keyword Research.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy byliśmy przejście silnika, który napędza moduł słów kluczowych badań w chmurze.

Świetna wiadomość, jest to, że zawiera szereg istotnych korzyści:

Do 2x szybciej ...

Jednym z głównych ograniczeń, które zmniejszyły szybkość, z jaką można go było wytwarzanie i analiza słów kluczowych, było to, że Market Samurai wykorzystywane mocy obliczeniowej komputera stacjonarnego lub laptopa, aby zrobić dużo podnoszenie ciężkich.

Jak można sobie wyobrazić, oznaczało to, że istniały duże wydajności od użytkownika do użytkownika.

Obsługując wszystkie te zadania w jednym miejscu w chmurze, jesteśmy teraz w stanie dokładnie i skutecznie monitorować wydajność, obciążenie bilansu i uaktualnić moc serwera powinniśmy potrzebować więcej chrząknięcie.

I już widzimy prędkości do dwukrotnie szybciej niż naszych poprzednich wzorców, a nadal istnieje wiele więcej dokonywanie korekt, które mogą pobudzić te prędkości nawet wyższe.

Nie ... więcej kont Adwords

Jak wiadomo generowanie listy słów kluczowych, a następnie analizuje je w Market Samurai może czasami być na chybił trafił.

Było to w dużej mierze ze względu na zależność od których wymagany dostęp Market Samurai, aby Twoje osobiste konto AdWords w celu wykonania niektórych z tych zadań analitycznych.

By całkowicie ponownie inżynierii modułu badania słów kluczowych w chmurze byliśmy w stanie pozbyć się tego uzależnienia raz na zawsze.

Uwaga: Chociaż nie trzeba już korzystać z konta AdWords, zrobiliśmy wezwanie do utrzymania funkcjonalności w celu zapewnienia, że ​​jesteś jeszcze w stanie wygenerować i analizować słowa kluczowe podczas okresowych przestojów remontowych.

Aktualizacje App obniżonej

Od Market Samurai jest aplikacją, cały kod, który pozwala go do funkcji są przechowywane na Twoim komputerze.

Oznacza to, że za każdym razem jeden z naszych dostawców coś zmienić (co się często zdarza), musimy stworzyć nową wersję Market Samurai z poprawki, a następnie powiadomi Cię ponownie zainstalować go po prostu mieć możliwość dalszego korzystania z niego ,

Oczywiście to nie jest idealne i szybkości, z jaką nasi dostawcy danych zmienić rzeczy, proces ten stał się stałym i uciążliwe zjawisko.

Przesuwając Keyword Research do chmury jesteśmy teraz w stanie wykonać dużą część tych poprawek na naszej końca bez potrzeby dodawania czegokolwiek działania.

A te, które pojawiają się okna dialogowe aktualizacji po otwarciu rynku Samurai będzie mniej i daleki.

Więc weź go na przejażdżkę, a jeśli masz jakieś uwagi (w ogóle) na nowym Chmura Keyword Research chcielibyśmy usłyszeć od ciebie - komentarz poniżej lub strzelać tak zostawić nam wiadomość e-mail do support@noblesamurai.com


Stay tuned ...
Mamy kilka dużych zmian w rurociągu na rynku Samurai w ciągu najbliższych miesięcy, z jeszcze szybszym wzrostem prędkości, usprawnionym interfejsem i dodatkowych zmian wskaźników, aby dać Ci jeszcze więcej wgląd w rynku.

Więc miej oko, bardziej wspaniałe funkcje nadchodzą ...

To ekscytujący czas tutaj w Noble Samurai i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z wami te zmiany!