Czy to "nowe" SEO?

Future of SEO Po rzezi aktualizacji Google Penguin i uwolnienia ich narzędzia wyrzec, zauważyłem ciekawą zmiany zachodzące w społeczności SEO.

Muszę przyznać, że kiedy słyszę nowy pomysł na pierwszy raz, to zazwyczaj go z przymrużeniem oka ...

ALE - gdy kilka osób szanuję zacząć mówić o tej samej idei - to kiedy usiąść i zwracać uwagę.

Oto co się stało ...

Kilka tygodni temu, oglądałem "Whiteboard Friday 'sesję Rand Frishkin na co SEOmoz.com.

Rand przewiduje, że w ciągu najbliższych 6-12 miesięcy, nie byłoby poważne odejście od "budowania" łączy z powrotem w kierunku "zarabiających" linków, i zaproponował kilka fajnych sposobów, aby to zrobić w tym:

  • Uczestnictwo w społecznościach internetowych, które są aktywne i autentyczne w taki sposób, że ludzie zauważają ciebie i link do zawartości organicznie.
  • Stają się aktywne w sieciach społecznościowych.
  • Gość blogów na "wiodących" blogów w swojej niszy.

Następny element układanki

Następnie w zeszłym tygodniu na naszym seminarium "wyrzec Tool ', Leslie Rhodie który często nazywany jest" Ojciec chrzestny SEO "mówił o znaczeniu zaangażowania z rynku i wspólny poniższy slajd:

Kiedy zobaczyłem ten slajd, zdałem sobie sprawę, że Rand i Leslie były w zasadzie mówi to samo ...

W świecie po Penguin, najlepszym sposobem, aby zabezpieczyć rankingi, generowanie ruchu i zwiększenie sprzedaży było połączyć się z rynku, zapewniają świetne materiały i skupić się na dodanie rzeczywistej wartości do życia swoich czytelników.

I wtedy do mnie dotarło ...

"NOWE SEO" było w rzeczywistości - lidera na rynku

Zamiast próbować znaleźć lukę w algorytmie Google i 'gier' systemu, twoje wysiłki są teraz o wiele lepiej wydać koncentrując się na pozycji lidera w rynku.

BIG problem z pozycji lidera na rynku ...

Jedyny problem z tym pomysłem zostania liderem na rynku jest to, że ...

Trwa wiecznie!

Jeśli starasz się regularnie produkować wysokiej jakości artykuły, filmy i podcasty i angażować się w rozmowy z czytelnikami poprzez Facebook i Twitter - można łatwo skończyć pracę po 10 godzin dziennie.

W rzeczywistości CBS News artykule wykazały, że 61% właścicieli firm internetowych stwierdziło, że działa sześć lub więcej dni w tygodniu, a więcej niż 10 godzin dziennie.

Teraz nie wiem jak wy, ale to nie dlatego zacząłem biznesu w Internecie!

Jak zostać Lider Rynku w 5 minut Dzień

Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje inny sposób, aby stać się liderem na rynku i chcemy podzielić się z wami dzisiaj.

Widzisz w zeszłym roku mówiłem w jednym z seminariów Ed Dale, a miałem szczęście być w pokoju, kiedy facet o imieniu Pete Williams wydał najlepszą prezentację, jaką kiedykolwiek widziałem na imprezie marketingu internetowego.

Pete uprzejmie dał nam pozwolenie na udostępnienie części tej prezentacji z wami, a w następnym filmie - zdradza jak stać się liderem na rynku w ciągu zaledwie 5 minut dziennie.

To trochę tak jak tydzień pracy 4 godziny - na sterydach!

Każdy, kto oglądał ten film, został całkowicie powalony przez co Pete może osiągnąć w ciągu 5 minut dziennie przy użyciu super inteligentny system wykorzystać swój czas i wiedzę.

Filmik jest tylko 14 minut, więc należy obserwować aż do końca.

Daj nam znać, co myślisz o filmie w komentarzach poniżej, a jeśli jesteś zainteresowany w tych "hacków biznesowych" - upewnij się, zapisać się do naszego DARMO nadchodzącym seminarium z Petem .

Ciepłe Pozdrowienia,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai