Czy masz "nienaturalne" profilu link? (Zapowiedź nowych domen "startujące" rynek samuraja danych)

Przycisk Share

Większość ludzi wie, że linków do Twojej witryny (w połączeniu z optymalizacją na miejscu) są kluczowymi czynnikami ranking, zwłaszcza dla dużej wartości słów kluczowych. Większość z nas również, że nie wszystkie linki są równe i że linki z witryn Wysokiej Władzy nosić dużo więcej mocy (lub "sok" jak się nie podoba to nazwać).

Co może nie być świadomy, że wraz z liczby i jakości powiązań, jest trzecie kryterium należy również rozważyć; i podziękowania dla naszych wspaniałych partnerów danych w Majestic SEO, mamy zaszczyt ogłosić dodanie ", odnosząc domen danych w module" Konkursu SEO Market samuraja.

Wiele linków, Jeden Odnosząc domeny

Co Odnosząc domen?

Jest to dość proste, w rzeczywistości. Każda inna strona, że ​​linki do strony internetowej, w całości lub określonej strony na swojej stronie jest uważany różne domeny krajowy.

Więc jeśli masz 100 linki kierujące do strony i 90 pochodzą z jednej strony i 10 z drugiego, będziesz miał odnoszący liczbę domeny dwa (bo tylko dwie różne strony odwołują się do danej strony na swojej stronie internetowej).

Można się spodziewać, aby uzyskać niską odnosząc liczbę domen, kiedy już koncentruje swoje wysiłki link budynku na jednej stronie źródłowej.

Dlaczego należy dbać o ile krajowy domen strona ma?

To jasne, że liczba różnych dotyczących domen wskazujących na swoim miejscu jest ważnym czynnikiem w rankingu Google. W rzeczywistości, Rand Fishkin z SEOmoz sławy zapisuje "W analizie danych korelacji żaden metryka jest bardziej dodatni korelację z wysokimi rankingów niż liczba połączonych domen głównych."

Uwaga: Ten cytat z Rand jest obecnie prawie dwa lata i jeśli czytasz jego nowsze posty, teraz również kładzie znaczący nacisk na powiązania z social media (stwierdzenia możemy sprawdzić z naszych kampanii link budynku).

Myślę, że jest to dość łatwe do wyobrażenia, dlaczego wyszukiwarek użyłby liczby unikalnych domen odnoszących się jako czynnik oceny. To nie jest do trudno manipulować jedną lub kilka stron i zdobyć dużą ilość linków, ale to trudniejsze, aby uzyskać linki z różnych źródeł (w szczególności przestrzegać jedynek).

Wydaje mi się, że silniki takie jak Google szukają miejsc, które zyskują popularność link, który wygląda w sposób "naturalny" i skierowania z różnych stron jest wskaźnikiem tego.

Czy mogę mierzyć liczyć Odnosząc domeny dla określonych stron i domen?

Market Samurai oferuje teraz dwa sposoby mierzenia się odnoszący liczbę domen:
1. startujące Domeny do strony (PROW) - liczba liczby odnoszące domen do konkretnej strony.
2. Odnosząc się do domen (Domain RDD) - liczba liczby odnoszące domeny do domeny jako całości.

Zrobiłem szybki przegląd 10 losowych fraz na podstawie obiektów w moim biurze (dla ciekawskich, kiedyś tresura psów, zasłon frędzle, płaskie recenzji MONITOR, Kubuś Puchatek, Brother, Żywotność Tyrannosaurus Rex, Apple Zasilacz , Nagroda Burgundii damska, Boot Cut Levi Jeans i Vanilla Ice Cream - i tak, rzeczy tutaj jest dość losowo)!.

Co ciekawe, zauważyłem, że liczba PROW (Domeny startujące do strony) wahała się dziko. W rzeczywistości często zerowy PROW i ogólnie pokazał małą korelację do rankingu.

RDD (Nawiązując domeny do domeny), jednak był znacznie lepszym wskaźnikiem. Mimo, że nie był przypadek, że wynikają wyszukiwania z najwyższej RDD zawsze najwyższą pozycję w rankingu (na optymalizacji strony jest nadal krytyczna), to było tak, że nawet w przypadku mniej znanych fraz, że niemal w każdym przypadku, minimalny RDD liczyć, aby na pierwszej stronie był w tysiącach.

Wydaje się z tego zestawu próbek zwrotów, które po prostu muszą mieć rozprzestrzeniania linków z wielu różnych dziedzin, aby być "w grze" na średnich i wysokich zwrotów konkurencji. Jedynym wyjątkiem od tej reguły był "szczególny przypadek" poszukiwania ofert wynik jak Google fotografie, mapy itp

Gdzie mogę zobaczyć startujące liczby domen w Market Samurai?

Aby zobaczyć odnoszący liczbę domeny dla danej strony, po prostu przejdź do zakładki konkursu SEO i zaznacz pole wyboru, aby włączyć "startujące Domeny - Domeny (RDD)" i "startujące Domeny - Strona (PROW)". Oto przykład:

Odnosząc Domeny Przykład

Na bardzo ciekawy, to również warto się konto Majestic SEO (darmowe konto zrobi dobrze). Następnie można kliknąć na strzałkę obok krajowego liczby domen na karcie SEO konkurencji. Majestic pokaże stronę pokazującą jak krajowy wzrosła liczba domen z czasem (co jest zarówno fajne, że wiedzą, że informacje i Sugeruję także stopniowy wzrost linków jest także wskazanie "naturalnego" wzrostu link).

Jak to pomaga? Co należy zrobić, jeśli mam trudności z rangi dla słowa kluczowego docelowego?

Przed martwić o niski odnoszący liczbę domen, moja rada jest wrócić do podstaw. Po pierwsze, sprawdź, czy "na miejscu" struktura jest odpowiednia, na przykład potwierdzić słów kluczowych chcesz rangi jest w tagu tytułu na stronie chcesz rangi. Sprawdzić również, że strona ma dużo do niej linków z innych stron w witrynie. Wreszcie, upewnij się, że te linki w witrynie docelowej to słowo kluczowe w anchor text.

Krok dalej, można w zasadzie potrzebują więcej linków. Jeśli domena jako całość ma niski odnoszący liczbę domeny, a następnie pójdę do ogólnego mieszanki linki do obu domeny i strony docelowej z różnych źródeł. Jeśli domena ma już szeroki zakres krajowy już domen, a następnie będę prowadzić bardziej ukierunkowanego programu link budynku na stronie na którym pracujesz konkretnie.

Jak mogę uzyskać połączenia z szerokiego zakresu źródeł?

Tworzenie sieci jest temat mogłem (i chyba powinien) poświęcić długą serię oddzielnych blogach do, ponieważ są niemal nieograniczone wachlarz sposobów można budować więzi.

Oto krótki (i bardzo niepełna) lista Link Building podejść lubię w tej chwili:

1. Artykuł Syndication - Syndicating artykuły do budowania więzi jest jeszcze bardzo dużo zszywek do SEO'ers całym świecie. Istnieją sposoby, aby wykorzystać swój starań, żeby zwiększyć "rozłożone" artykułów piszesz, że może znacznie zwiększyć wartość z jednego artykułu, a my może mieć więcej do powiedzenia w tej sprawie w ciągu najbliższych miesięcy.

2. Pobierz społeczne - biorąc treści piszesz i pchania go przez kanały społecznych będzie Ci linki. Możesz zarówno po prostu opublikować lub promowania treści na swoich profilach społecznościowych i można celowo zaprosić ludzi do pchania "jak" przycisk itp W ostatnich wpisów na blogu, gdzie "poprosił" ludziom wcisnąć Facebook jak przycisk mam 10x liczba "lubi" a kiedy nie.

Bezpośrednie linki będziesz tworzyć poprzez Social Media będzie prawdopodobnie "no-follow '(i tak nie wiele warte), ale wydaje się, swoją obecność na tych właściwości jest śledzony przez Google tak. Plus, na efekt przepływu jest profilowany w Social Media zyskają Państwo sponsorowane zarówno z relacji będziesz tworzyć, a nawet od zgarniaczy, które biorą te rzeczy i opublikuj go.

3. Kanał RSS Submission - To jest trochę techniczny, ale to jest piękne "nie raz, uzyskać korzyści dla życia" typu transakcji. Oto kolejne etapy:

. Utwórz kanał RSS treści w abstrakcyjnej formie (na przykład opublikować tylko część każdego elementu treści lub wyrobu). Pamiętaj, aby podać link do pełnego artykułu w kanale.

b. Następnie ten streszczenie RSS i przedkłada go do RSS Katalogi jak feedage.com (tylko nie szukaj "kanał RSS serwisu" i znajdziesz wiele podobnych stron).

c. Te katalogi RSS feed będzie publikować treści oraz swój link do oryginalnego źródła. Więc za każdym razem publikować treści otrzymasz natychmiastowy wstecznego.

Ponownie, jest to trochę techniczny, więc być może godne pełnego postu na jego własne, ale znalazłem to podejście szczególnie przydatne w przypadku dużych witryn z wielu stron, które nie są w pełni indeksowane przez wyszukiwarki. Pamiętaj, że jeśli strona nie jest indeksowana, nie będzie prowadzić żadnej organicznej ruchu wyszukiwarki.

4. Forum - Znajdź garść dużych, wysokich forach profilu w swojej branży i zainteresowanych. Upewnij się, wypełnić swój profil na forum całkowicie i umieścić link plik podpisu. Następnie, uczestniczyć w forum. Nie spam do innych użytkowników, ale zamiast im pomóc.

Jeśli trzymać się na chwilę (lub jeszcze lepiej zrobić kilka badań na stronach takich jak Yahoo Answers), przekonasz się, że te same tematy i pytania się podniósł w kółko.

Świetna taktyka jest przygotować listę często zadawanych pytań wraz z odpowiedziami, a następnie oglądać na forum, aby zobaczyć, kiedy te typowe pytania zadawane (RSS jest często dostępne na forum, które ułatwia oglądanie nowych postów wpisu).

Następnie można runąć w każdej chwili jest pytanie można odpowiedzieć. Uwaga, najlepiej jest umieścić każdy odpowiedź w nieco różnych słów, aby uniknąć irytujących użytkowników forum. Jest to również OK, aby powiedzieć: "oto krótka odpowiedź, pisałem dłuższy wpis na moim blogu o tym ..."., A następnie link do swojego bloga.

5. Jest dobry w tym co robisz - OK, więc to nie jest tak naprawdę Link strategii budowy, tyle co "jak zrobić do życia" strategii. W ogóle, jeśli nie dobrą pracę, ludzie odwołują się do Ciebie. Szczególnie, jeśli nie dobrą pracę i dostać w zwyczaju pytać tych, pracy z ci dać połączyć dostaniesz niektóre.

Chcemy sprzedać dobry produkt i MarketSamurai.com przyciąga ponad 2,3 mln łączy, bez formalnego "budynku link.

6. Publikowanie treści na swojej stronie - znowu, nie w tradycyjnym budynku link sugestii, ale linków wewnętrznych są cenne. To proste matematyki, że strona z 1000 stron ma więcej wewnętrzny link "sok" do akcji, niż na stronie z 20 stron (można także podnieść stos długiego ruchu ogona, publikując wiele treści).

Budowanie więcej treści na stronie jest strategia ruchu zabójca.

Oprócz powyżej istnieje wiele innych strategii linku można śledzić w tym Zakładki społeczne (wielkie za pomoc strony indeksowane), wnioski katalogu, żebractwo (np zapytać tych, których interesy z podłączenia się do Ciebie), badania konkurencji, w której używasz narzędzia, takie jak łącza raport o rynku Samurai profilu, aby zobaczyć, co łączy konkurenci mają i zobacz, czy źródłem link będzie link do Ciebie i wiele więcej.

Więc spójrz teraz w Market Samurai i zobaczyć, jakie krajowy profil domeny masz.

Pozdrawiam

Ben

PS Jak postu? Chciałbym was dzielić miłość z Facebook 'jak' poniżej.

PPS Dla wszystkich wykonując blogu serii konwersji, nie martw się, nie zapomnieliśmy! Ostateczna wiadomość w serii ukaże się już wkrótce!