Jak tworzyć produkty wysokiej jakości, SZYBKO!

Przez wiele lat, 4 minuty mile została uznana nie tylko fizycznie niemożliwe, ale według lekarzy czasu - faktycznie niebezpieczne dla zdrowia każdego, kto go próbował.

Ale wtedy na 06 maja 1954 25-letni student medycyny, nazwany Roger Bannister - rozbita przez barierę 4 minut w co magazyn Forbes nazwał "Greatest sportowe osiągnięcie ostatnich 150 lat".

Kiedy odzwierciedlając na razie wiele lat później, Bannister powiedział, że w czasie:

"Nie było mistyki, przekonanie, że nie można zrobić"

Ale jak tylko okazało się to, co było możliwe, inni biegacze zaczęli rozbijając barierę, jak również. W 1957 roku, 16 biegaczy zabrakło sub 4 minuty mile!

4 Minute Mile marketingu internetowego ...

Teraz można się zastanawiać, co cztery minuty mile ma do czynienia z marketingu internetowego.

Cóż ... dla mnie, oglądając poniższy film był trochę jak oglądanie Roger Bannister rozbić przez 4 minuty kilometr.

Zobaczysz kiedyś wierzyć, że nie można było szybko i łatwo tworzyć wysokiej jakości produktów.

ALE - wtedy zobaczyłem ten film, i zdałem sobie sprawę, że moje poglądy były nie tylko złe - ale oni trzymał mnie przez wiele lat.

Więc dzisiaj jestem zachwycony, aby móc podzielić się z wami ten film, bo wiem, że zmieni swój pogląd na to, co jest możliwe w Internecie na zawsze.

W dzisiejszym wideo Pete Williams ujawnia, co uważam, że jest jednym z jego najmocniejszych "hacków biznes", i pokazuje, jak stworzyć wysokiej jakości produkty w ciągu kilku minut, a nie dni czy tygodni, a nawet miesięcy!

Jest to najbardziej wyzwalające i uprawniającej wideo, jakie kiedykolwiek widziałem, więc jeśli zmagasz się tworzyć produkty dla Twojego biznesu - należy obserwować, aż do końca.

Twoja firma nigdy nie będzie takie samo ...

Jeśli korzystają ten film i chcesz oglądać Pete wykorzystywać swoje "hacki biznesowych", aby uzyskać tygodniowy wartość pracy wykonanej w ciągu zaledwie 4 godziny - upewnij się, aby zarejestrować się w wolnym nadchodzącym żywo z bogatym Schefren

Ciepłe Pozdrowienia,
Eugene Ware
Prezes Noble Samurai