Jak stworzyć wysokiej jakości produkty SZYBKO!

Przycisk Share

Przez wiele lat, 4 minuty mile uznano nie tylko fizycznie niemożliwe, ale według lekarzy czasie - w rzeczywistości niebezpiecznych dla zdrowia każdego, kto go próbie.

Ale na 06 maja 1954 25-letni student medycyny Roger Bannister nazwie - rozbił się przez barierę 4 minut, w jaki magazyn Forbes nazwał "Greatest sportowiec osiągnięciem ostatnich 150 lat".

Gdy odzwierciedlając na razie wiele lat później, Bannister powiedział, że w tym czasie:

"Nie było mistyka, przekonanie, że nie można zrobić"

Ale jak tylko okazało się to, co było możliwe, inne biegacze zaczęli rozbijając barierę, jak również. W 1957 roku, 16 biegaczy zabrakło sub 4 minuty mil!

4 Minute Mile marketingu internetowego ...

Teraz można się zastanawiać, co cztery minuty mile ma do czynienia z marketingiem internetowym.

Cóż ... dla mnie, obserwując Poniższy film został dużo Roger Bannister jak oglądanie rozbić przez 4 minuty mil.

Zobaczysz kiedyś wierzyłem, że to niemożliwe, aby szybko i łatwo tworzyć wysokiej jakości produktów.

ALE - wtedy zobaczyłem ten film, i zdałem sobie sprawę, że moje poglądy były nie tylko złe - ale oni mnie trzymał przez wiele lat.

Więc dzisiaj jestem zachwycony, aby móc podzielić się z wami to wideo, bo wiem, że zmieni swój obraz tego, co jest możliwe w Internecie na zawsze.

W dzisiejszym wideo Pete Williams ujawnia to, co uważam, że jest jedną z jego najmocniejszych "hacki biznesowych", i pokazuje, jak stworzyć wysokiej jakości produkty w ciągu kilku minut, a nie dni czy tygodni, a nawet miesięcy!

Jest to najbardziej wyzwalającą i mocne wideo, jakie kiedykolwiek widziałem, więc jeśli walka do tworzenia produktów dla Twojego biznesu - pamiętaj, aby obejrzeć całą drogę do końca.

Twoja firma nigdy nie będzie takie samo ...

Jeśli korzystają ten film i chcesz oglądać Pete wykorzystać swoje "hacki biznes", aby uzyskać tygodniu warto pracy wykonanej w ciągu zaledwie 4 godzin - upewnij się, aby zarejestrować się w wolnym nadchodzącym Livestream z Rich Schefren

Gorące Pozdrowienia,
Eugene Ware
Prezes Noble Samurai