Nowy Google Keyword Planner - Jak to sprawia rynku Samurai szybciej!

Jesteśmy bardzo zadowoleni, aby ogłosić, że po długim oczekiwaniu - Google emeryturze to stary "Narzędzie propozycji słów kluczowych", a zastąpił go to nowy projekt "Słowo Planner".

Szczegółowe informacje o zmianach i co to oznacza dla funkcjonalności Market Samurai przeczytaj nasz ostatni wpis na blogu.

Możesz przeczytać więcej na temat niektórych zmian danych (np. ich usuwania szerokich i zwrotu danych mecz), że Google ma przez ich urzędowej blogu w https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Dobrą wiadomością jest to już ciężko pracuje, aby to przejście tak gładkie jak to możliwe dla naszych klientów, a wersja Market Samurai to jest zgodne z Keyword Planner jest na etapie testów na ponad miesiąc.

Dziś zrobiliśmy ten nowy "Plan słowo" wersja życia (po prostu zaktualizować swoją wersję Market Samurai do najnowszej wersji poprzez uruchomienie aplikacji i powiedzieć "Tak" w wierszu dialogowym aktualizacja).

I jesteśmy bardzo podekscytowani ogłosić, że ...

Plan budowy nowego kluczowe Market Samurai jest znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

Charakter starego Narzędzie propozycji słów kluczowych robione to bardzo powolny proces, aby zebrać wszystkie dane słowo kluczowe, czego potrzeba do skutecznej analizy słów kluczowych. Plan budowy nowego kluczowe znacznie snappier co oznacza, że ​​można wykonać badania słów kluczowych w mniej niż połowę czasu w porównaniu ze starym Narzędzie propozycji słów kluczowych!

Co zmieniło się w Market Samurai z nowych danych Planner słów kluczowych?

Jeśli nie jesteś pewien, co to wszystko oznacza dla użytkowników Market Samurai, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że tak naprawdę bardzo niewiele zmienił.
Podstawy badania słów kluczowych pozostają takie same, jak zawsze, i większość znanych elementów interfejsu rynku Samurai i workflow przebywają umieścić.

Istnieje kilka widocznych zmian warto jednak zwrócić uwagę:

 • Jesteśmy teraz zalegających Mecz Dokładnie do trybu dla danych słów kluczowych badań, jak wyjaśniono bardziej szczegółowo w poprzednim blogu , w oficjalnym komunikacie prasowym Google . To pokaże niższą liczbę dla ruchu wyszukiwania niż te, które mogą być stosowane, ale czujemy, że są bardziej odzwierciedlać wyników zobaczysz w dłuższej perspektywie.

 • Zaktualizowaliśmy nasze filtry złotych zasad korzystania z nowych wskaźników konkurencji Majestic SEO, zamiast coraz bardziej-niewiarygodnych wartości SEOC. Tak więc po raz kolejny same numery będą różne, ale intencją domyślnych filtrów pozostaje ten sam. SEOC przestało być wiarygodne metryki do pomiaru "ilości" konkurencji w wyszukiwarkach.

  Wiele innych konkurencyjnych słów kluczowych usług badawczych, w tym naszych przyjaciół w Wordtracker zostały przeniesione do używania, ile razy słowo kluczowe występuje zarówno w tagu tytułu, w linki tekstowe kotwica powrót do strony (co obecnie nazywamy "TAComp"), jak dużo więcej wiarygodną miarą ilości konkurencji w wyszukiwarkach.

  SEOC było w porządku w latach 2008-2009, ale gwałtowny wzrost stron w Internecie, ponieważ sprawia, że ​​to liczba stosunkowo znaczenia w 2013 roku.

 • "AdWords" sekcja filtr został usunięty, a liczba AWCPC jest teraz częścią kolumny komercji. AWCTR, AWT i AWV nie są już dostępne w Google te dane zostały usunięte z ich słów kluczowych narzędzia Planner. Wciąż dostarczają AWCPC i AWI (Adwords wyświetleń) i SEOV jednak (jak Google nadal dostarcza te dane).

 • "Konkurs" kolumna stary został przemianowany na "Podstawowe Konkurs" aby odróżnić je od "Majestic konkursu" metryk teraz polecam korzystania.

 • "Organiczne" kolumna posiada teraz "AdWords Impressions" (AWI) metrycznych, który jest podobny do starszego AWT (Adwords Traffic) - choć nasze badania wykazały, że to nie jest całkiem sam numer, ale może być stosowany dość dobrą wymianę .

 • "Typ dopasowania" pole rozwijane dotyczy tylko wyników dla kolumny AWCPC i kolumny SEOV - wyszukiwanie danych o ruchu jest zawsze tylko dla wyszukiwań dokładnie dopasowanych (jak tylko Google zapewnia dokładne dane Mecz teraz).

Korzystanie frazę Stosunek dopasowanie przybliżone (PBR) nie jest zalecane:

Podczas metryczny PBR będzie dostępny do wykorzystania, jeśli chcesz, usuwamy go z naszego domyślnie zalecane ustawienia filtra i od naszego szkolenia. To było innowacyjne i oszczędność czasu podczas gdy liczba funkcji może się powołać, ale z biegiem czasu stają się oni coraz mniej wiarygodne. Widzimy dzikiej zmienności danych są zwracane z Google.

Niestety czujemy to teraz robi więcej szkody niż pożytku, w większości przypadków.

Nasza rekomendacja jest, aby robić to, co Za SEO zrobić - po prostu użyj dokładna konkurencja meczu jak ten usuwa żadnych uprzedzeń ze względu na szyk wyrazów lub zniekształca ze względu na dłuższy ogon pozyskiwaniu kluczowych.

Nie ma więcej informacji na temat zmian dostępne są w naszym artykule bazy wiedzy interfejsu tutaj .

Keyword Research szkolenie Dojo Aktualizacje wideo wkrótce ...

Wreszcie jesteśmy w trakcie modernizacji wszystkie nasze filmy Keyword Research samouczek, z priorytetem na serii złote zasady, które mają być zakończone jak najszybciej. Będą to m.in. aktualizacje na wszystkich drobnych zmian interfejsu, które nagromadziły się od kiedy pierwszy wyprodukowane filmy i kilka nowych przykładów, które odzwierciedlają warunki rynków internetowych, jak są dzisiaj.

Kiedy jesteś gotowy do premiera umieścimy słowo na Twitterze i Facebooku , więc zachęcam do śledzenia nas w celu uzyskania informacji o ważnych wiadomościach i aktualizacjach natychmiast!

Co dalej ...

Aby dostać się w ręce nowego, szybszego "Słowo Planner" kompilacji Market Samurai, po prostu:

 1. Uruchamiamy kopię Market Samurai.
 2. Gdy pojawi się monit, aby zaktualizować do najnowszej wersji, powiedzieć "tak"
 3. Czekać na aktualizację do pobrania i rynku Samurai do wznowienia i jesteś na najlepszej drodze!

Mamy nadzieję, że nowe słowo kluczowe Planner build. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy, aby strzelać nasz zespół wsparcia e-mail na support@noblesamurai.com

Ponadto, zrobiliśmy dość szczegółowe testy naszych nowych kluczowych ustawień filtrów, jednak jeśli masz jakieś porady, jak można je poprawić, proszę strzelać nam e-mail, jak również.

Wsparcie napisał 1 post (ów) dla Noble Samurai

41 Responses to "nowe słowo kluczowe Planner Google - Jak to sprawia, że ​​szybciej" Market Samurai

 1. 1
  W dniu 27 sierpnia 2013 na 14:58
  Heidi powiedział:

  Dziękujemy za terminowe aktualizacje.

  Mam pytanie, na które odpowiedź może potrzeba nie tylko dla mnie, ale bardzo wielu użytkowników MS tutaj ... Wiem, że powiedział, będziesz wypuszczać nowe filmy szkoleniowe, ale może można kierować do nas wcześniej:

  Co 3 do 5 kluczowych wskaźników należy szukać od "nowego" rynku Samurai przy podejmowaniu decyzji, słowo kluczowe wartości ranking? Możemy nadal zależy od SEOTCR wskazać słabą konkurencję słów kluczowych?

  Nie jestem nowicjuszem, więc nie odpowiedzieć "zależy od rynku, zależy od górnej 5 optymalizacji stron, etc" ... po prostu chcę wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby skupić się na "rankable" słów kluczowych.

  Dziękujemy!


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Heidi,

  Numery wierzymy warto koncentrując się na to SEOT, TAComp i SEOV - jeśli skupić się na tych 3 wskaźników wykorzystujących nasze domyślne ustawienia filtra "złotej zasady", będziesz miał największe szanse na znalezienie wielkie słowa kluczowe.

  W zakresie których kluczowe jest najmniej konkurencyjna, liczba TAComp daje dobry pomysł, jak wiele stron są aktywnie ukierunkowane słowa kluczowego - im mniejsza liczba, tym lepiej.

  Oczywiście, że można, a następnie chcesz sprawdzić matrycę SEO Konkurs zobaczyć drobniejsze szczegóły stron możesz być konkurencyjne z celem do pracy, czy też nie będzie możliwe do rangi oraz dla danego słowa kluczowego.

  Nie ma żadnych tajnych procesy Trzymamy powrotem - wszystko zostanie wyjaśnione szczegółowo w dokładnym naszych nowych filmów szkoleniowych - które mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku dni.

  Jeśli masz jakieś inne konkretne pytania dotyczące nowej wersji, proszę nie wahaj się skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej http://noblesamurai.com/c/support - jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć :)

  Pozdrawiam,
  Samiec

 2. 2

  Zmiany te brzmią dość dobrze. Będzie wysyłając użytkownikom rynku Samurai raz nowe samouczki wideo są dostępne?
  David Sellars ostatni wpis na blogu ... z okazji urodzin Madiba


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć David,

  Nie jestem pewien, czy będziemy email każdego, ale jeśli się do nas na Twitterze lub Facebooku pewno będziemy ogłaszać to na tych kanałach!

  Twitter: @ MarketSamurai
  Facebook http://www.facebook.com/MarketSamurai

  Pozdrawiam,
  Samiec

 3. Jak zwykle świetna zmiana przez Ciebie drobnych ludzi.

  Uwielbiam to, że moduł badania słów kluczowych wygląda o wiele bardziej przejrzyste i łatwiejsze w obsłudze, z dużo mniej wyboru do Zaznacz / odznacz, ale bez wpływu na głębię danych.

  Gromadzenie danych jest znacznie szybszy, też.

  Jeszcze raz dzięki i tak trzymać!
  OFERTY Internets ostatniego blogu ... Fastweb: Ancora un semestre w crescita


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cieszymy się, że jesteś go lubić :)

  Przyspieszenie jest coś jesteśmy bardzo zadowoleni!

  Pozdrawiam,
  Samiec

 4. 4
  W dniu 27 sierpnia 2013 na 23:10
  Piotr powiedział:

  Po uaktualnieniu do najnowszej wersji kliknąłem w link blogu przyjść do tej strony, a aplikacja zniknęła. 'Add New Project Link "na górze nie wznowienia oprogramowania. Peter


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Piotr,

  Dzięki za poinformowanie nas - to wydaje się być trochę dziwactwo w sposób byliśmy przy użyciu okna alertu w Market Samurai.

  Wpis na blogu powinien otworzyć w swoim małym oknie :)

  Pozdrawiam,
  Samiec

 5. Dla istniejących projektów ... będzie ich dane są automatycznie aktualizowane na "nowe i ulepszone" metryk i po prostu trzeba zobaczyć, jakie zmiany zaszły, lub nie wszystkie projekty muszą być ponownie wykonane od podstaw?
  Bob | HayleStorm Interactives ostatniego blogu ... alert bezpieczeństwa WordPress - trwa atak hakerów


  Noble Samurai odpowiedział:

  Witam Bob

  Będziesz musiał ponownie uruchomić wszystkie istniejące pliki projektu, aby zebrać nowe dane, po czym zostanie automatycznie zastosowane nowe filtry.

  Pozdrawiam,
  Samiec

 6. 6
  W dniu 28 sierpnia 2013 na 11:03
  Bachir powiedział:

  dziękuje za aktualizacją
  to jest naprawdę wielka aktualizacja za pomocą słowa kluczowego narzędzia google ostatni


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Bachir,

  Cieszymy się, że Ci się spodoba!

  Pozdrawiam,
  Samiec

 7. 7
  W dniu 28 sierpnia 2013 na 13:12
  Lisa powiedział:

  Szukałem zamiennik, tylko w informacji raz tutaj na wymianie Google Narzędzie propozycji słów kluczowych dla wyszukiwania. Dzięki, dobrze udokumentowane.


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Lisa,

  Byliśmy już przygotowują się do tego w ciągu ostatnich kilku miesięcy, więc miło jest zobaczyć przejście poszło gładko :)

  Pozdrawiam,
  Samiec

 8. Jak wy przemyślenia i ponownego pracy filtrów - Naprawdę potrzebujemy czyjejś które szybko i WYRAŹNIE zawężenia się "łatwy", "średni" i "trudne, ale wysoce rentowne 'Zestaw, powiedzmy 5 lub 10 słów kluczowych, aby przejść po.

  Tak, możemy uruchomić niekończące się wariacje i permutacje i ostatecznie dowiedzieć się, własne filtry niestandardowe, ale po tych wszystkich latach naprawdę muszę M.Samurai się zaoszczędzić mi nieskończonych powtórzeń. Stosuje się wszystko, czego nauczyłem się przez lata, tak że nie musimy stać Statystycy sami.

  Moduł słowo M.Samurai 's musi przekształcić się w silniku rekomendacji - nie tylko narzędzia MOŻLIWOŚCI.


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Glenn,

  Uważamy, że nowy filtr "złotych zasad" zostawię cię z dobrym zestawem słów kluczowych po analizie, ale jesteśmy otwarci na doskonalenie filtr - i wymyślanie nowych filtrów, jak również!

  Będziemy monitorować te ustawienia w miarę upływu czasu, a jeśli uważamy, że potrzebuje żadnych zmian, będziemy mieć pewność, że się dzieje ;)

  Dzięki za szczere opinie - wspaniale jest słyszeć takie rzeczy od naszych klientów, a to pomoże nam udoskonalić filtry iść naprzód!

  Pozdrawiam,
  Samiec

 9. Wspaniała wiadomość! Bardzo lubię, jak Marketsamurai dostaje lepszy z dnia na dzień i jak szybko wam odpowiedzieć na poważne zmiany! Świetna robota i bardzo ciekawe nowe narzędzia.


  Noble Samurai odpowiedział:

  Dzięki Phillipp - miło słyszeć twój szczęśliwy :)

  Pozdrawiam,
  Samiec

 10. 10

  Niestety, zaktualizowany program nie działa na mnie. Kiedy dotrzesz do części, w której
  "Ładowanie Google Keyword Planner" okno wyskakuje, Market Samurai zatrzymuje czas nieokreślony. Bez względu na to, jak długo mam czekać jednak, że nie jest w stanie uzyskać dostęp do nowych danych Planner Google słowo.


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Barbara,

  Wysłałem e-mail z niektórych instrukcje w jaki sposób możemy dotrzeć do sedna tego - będzie dostać się do dołu to za Ciebie!

  Pozdrawiam,
  Samiec

  W dniu
  Barbara Allan odpowiedział:

  Cześć Tomek,

  Niestety, nie otrzymują żadnego maila od Ciebie z instrukcjami jak dostać się do dolnej części tego. Nie sądzę, że istnieje problem z moim adresem e-mail, bo dostałem zawiadomienie, że nie pisał odpowiedź na tej stronie. Prosimy o ponowne wysłanie tych instrukcji.

 11. 11

  MS nie działa teraz na mnie! I zwykle wszedł do 1k słów kluczowych czasem więcej i wszystko działało w porządku, długo, ale w porządku. Teraz MS po prostu zatrzymuje się na "pobieranie danych kw z KW planer ..." i to go, nic się nie dzieje


  Noble Samurai odpowiedział:

  Witam Bob

  Ja również wysłany e-mail z niektórych instrukcji debugowania - dostaniemy ten rectifed dla Ciebie jak najszybciej!

  Pozdrawiam,
  Samiec

 12. Istnieją bardzo dobre pytania na tej stronie, które są warte odpowiedzi. To bardzo rozczarowujące, aby zobaczyć firmie zgasić blogu o istotne zmiany w produkcie, a następnie nie odpowiemy na wszelkie pytania o nich, zostawiając nas główkowaliśmy rysunek to wszystko sami. Skoro już testowanie oprogramowania na ponad miesiąc, to dlaczego nie dać nam korzyści swoim doświadczeniem, a nie pozostawiając nam wisi??

  Bardzo rozczarowujące. :-( (


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć,

  Jesteśmy naprawdę bardzo przepraszam raz podjętych dla nas, aby wrócić do komentarzy na temat tego postu - w końcu dostaliśmy się do nich po prostu wcześniej pisał.

  Nasz zespół był zajęty pracą na nowych filmów szkoleniowych dla nowej wersji Market Samurai, a my jakoś wychodził na komentarz!

  Trzymamy się chętny oko na tej stronie, więc jeśli masz jakieś pytania prosimy wysyłać je :)

  Pozdrawiam,
  Samiec

 13. 13

  Na pewno o wiele szybciej, mili faceci pracy.

  Muszę być tylko osoba, która zaginęła i danych frazę szeroki jak dobrze chociaż. Wielu moich klientów chciał zobaczyć różnice.

  Jest jakaś szansa, że ​​może wrócić w przyszłych aktualizacjach?
  Ben Johnstons ostatniego blogu ... Wewnątrz Toolkit: Moja Ulubiona Excel Add-Ins


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Ben,

  Google nie daje się dane o ruchu wyszukaj frazę i szeroka, dlatego nie jest dostępna w Market Samurai. Jeśli Google zawsze sprawia, że ​​dostępne dane ponownie, jestem pewien, że możemy umieścić go z powrotem w :)

  Pozdrawiam,
  Samiec

 14. 14

  Dziękujemy za terminowe aktualizowanie. MS nawet po 2 latach jest nadal mój pierwszy krok, jeśli chodzi o planowanie kampanii dla klienta.

  Thnx za aktualizacje!
  Hari Varriers ostatniego blogu ... Ataki WordPress dzieje się! Bądź bezpieczny z 7 kroków, aby zabezpieczyć swoją stronę.

 15. 15
  W dniu 29 sierpnia 2013 na 23:37
  Fred Smedley powiedział:

  Cześć,

  Właśnie przeczytać odpowiedź na pytanie Heidi z 27. W drugim akapicie swojej odpowiedzi można powiedzieć, "... liczba TA Comp daje dobry pomysł, jak wiele stron są aktywnie ukierunkowane słowa kluczowego - im mniejsza liczba, tym lepiej".

  Moje pytanie brzmi: "Co zakres ma TA Comp użyciu i to, co jest, co jest wysokie i niskie? Oczywiście zaczyna się od zera, ale jak wysoko poleci? Co, na przykład, że dane 100 i 1000 wskazują? Przedstawione dane są rzeczywistą liczbę konkurujących stron zawierających wyrażenie kluczowe lub ruchomej skali, gdzie na przykład czytanie 100 oznaczałby, że istnieje wiele stron konkurencyjnych X? "

  Wpisując wyrażenie kluczowe w Google, liczba stron zawierających słowa kluczowego zostaną zwrócone, ale nie ilość stron, więc jak ma numer pokazany w kolumnie TA Comp MS rzeczywiście wskazać liczbę stron?

  Doceniam, że matryca SEO Konkurs powinien być również używane, ale nadal byłoby pomocne wiedzieć liczbę witryn konkurencyjnych, jak wcześniej wskazano w kolumnie SEOC.

  Pozdrawiam,

  Fred


  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Fred,

  Idealny zakres TAComp jest dość niski jeden, jak sama metryka jest dość skoncentrowany jeden. Dane pochodzą z indeksu MajesticSEO, a liczba pokazana jest liczba stron w indeksie, które używają słowa kluczowego zarówno w ich tagów tytułu i w anchor text linków prowadzących do strony. Oznacza to, że postać pokazana jest faktyczna liczba stron zoptymalizowanych w ten sposób, przynajmniej jeśli chodzi o indeks Majestic idzie.

  Jako takie, TAComp daje znacznie bardziej solidne pomysł, jak wiele konkurencyjnych stron nie są tam, szczególnie w porównaniu do figury SEOC, który był skłonny do fałszywych alarmów. W związku z tym, że jest używany filtr o wiele niższe w porównaniu do filtra SEOC - mamy wartość 30 jako maksimum na TAComp, a jeśli więcej niż 30 stron aktywnie kierowania słowo kluczowe to silnie, nisza może być już dość mocno zajęte.

  Nadzieję, że to pomaga!

  Pozdrawiam,

  Alex

 16. 16
  W dniu 31 sierpnia 2013 na 03:33
  Wenliang powiedział:

  Witam, właśnie aktualizowane mój samuraj rynku, o wiele szybciej!. Myślę, że MS zrobił świetną robotę w kontaktach z aktualizacji Google słów kluczowych narzędzi ". Dobrze zrobione.
  wenliangs ostatniego blogu ... O Exposedhostingreviews.com, naszą korzyść, a naszym celem

 17. 17
  W dniu 01 września 2013 na 02:04
  Dawid powiedział:

  Fajne, zależy mi, aby spróbować najnowszą wersję mojego Market Samurai i zobaczyć efekty zmian!
  Davids ostatniego blogu ... Zaufanie: szlachetne, waluty "w świecie online

 18. Można publicznego informacje, co zrobić, jeśli przestanie działać Domain Samurai z ostatniej aktualizacji? Myślę, że wiele osób szuka.
  Lub przynajmniej przesłanie mi go pocztą elektroniczną, prosimy :)
  Alfredo Griffiths ostatniego blogu ... Warunki użytkowania

  W dniu
  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Alfredo,

  Proszę wysłać e-mail do support@noblesamurai.com z kwestii, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe :-)

  Pozdrawiam,
  Jeff

 19. 19
  W dniu 03 września 2013 na 15:08
  Ben powiedział:

  Mam pytanie na temat bieżącego SEOV .....

  kiedy kładę myszką na tym przycisku, to nadal mówi:

  SEOV = SEOT * AWCPC

  kiedy i eksportować dane do programu Excel, to pokazuje SEOV i AWCPC do wszystkich rodzajów spotkań - dokładna, wyrażenia i szerokich.

  Ale jestem zdezorientowany bo SEOT pozostaje stała bez względu na mecz umieścić.

  A nawet jeszcze, matematyka nie sumują się, kiedy robię SEOT * AWCPC dla każdego meczu .... żaden z tych wyników kolumnę SEOV.

  Myśli?

  W dniu
  Noble Samurai odpowiedział:

  Cześć Ben,

  Google nie dostarczają danych operacji wyszukiwania dla frazy meczu Broad i już. To dlatego SEOT (i Wszystkich Wyszukiwania) pozostaje taka sama. Oni jednak dostarczyć danych fraz i szeroki na AWCPC meczu metryki.

  Jeśli chodzi o Twój problem eksportu, należy wysłać e-mail do suppor@noblesamurai.com a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe :-)

  Pozdrawiam,
  Jeff

 20. 20
  W dniu 04 września 2013 na 00:03
  Ryan powiedział:

  Witam zespół NobleSamurai,

  Czy masz blogu na to, co jest podstawą TAComp? Dzięki!

 21. 21
  W dniu 05 września 2013 na 04:02
  Jim S powiedział:

  Chciałem tylko powiedzieć, że jestem naprawdę doczekać nowych filmów szkoleniowych. Nie jestem zaniepokojony błędów do teraz. Zespół MS zawsze dostaje te eliminowane. Dzięki chłopaki!

 22. To bardzo prawdziwe, że "nowe słowo Planner kompilacji Market Samurai jest znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!" Dzięki za udostępnienie tej informacji.

 23. 23

  Zgodzić Planowanie słów kluczowych jest znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki za utrzymywanie nas aktualizowane utrzymać dobrą pracę ..

 24. 24

  Hej chłopaki,

  Pierwsza para aktualizacji filmy są teraz w naszym dojo :)

  http://www.noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/7500-golden-rule-1-how-to-find-relevant-keywords

  i

  http://www.noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/7535-golden-rule-2-how-to-find-high-traffic-keywords

  Chcielibyśmy, aby uzyskać swoją opinię na ich temat, i mamy nadzieję, że jeszcze kilka filmów na początku przyszłego tygodnia :)

  Pozdrawiam,
  Samiec