Nowe słowo Planner Google - Jak to sprawia Market Samurai szybciej!

Przycisk Share

Jesteśmy bardzo zadowoleni, informujemy, że po długim oczekiwaniu - Google wycofał to stare "Narzędzie propozycji słów kluczowych", a zastąpił go to nowy błyszczące "Słowo Planner".

Szczegółowe informacje na temat zmian i co to oznacza dla funkcjonalności Market Samurai Proszę przeczytać nasze najnowsze blogu.

Możesz dowiedzieć się więcej o niektórych zmianach danych (takich jak ich usunięcie frazy danych i szerokim meczu), że Google za pośrednictwem oficjalnej blogu w https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Dobrą wiadomością jest to już ciężko pracuje, aby to poszło tak gładko, jak to możliwe dla naszych klientów, a wersja Market Samurai to zgodne z Keyword Planner jest w fazie testów na ponad miesiąc.

Dziś zrobiliśmy ten nowy "Plan słowo" wersję na żywo (po prostu zaktualizować swoją wersję Market Samurai do najnowszej wersji poprzez uruchomienie aplikacji i mówiąc: "Tak" w wierszu dialogowym aktualizacji).

I jesteśmy bardzo podekscytowani, aby ogłosić, że ...

Nowy Plan słowo kompilacji Market Samurai jest znacznie szybsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Charakter starej Narzędzie propozycji słów kluczowych robione to bardzo powolny proces, aby zebrać wszystkie dane słowo kluczowe, czego potrzeba do skutecznej analizy słów kluczowych. Nowy Plan budowy jest dużo słów kluczowych, co oznacza, że ​​reaguje szybciej można wykonać badania słów kluczowych, w mniej niż połowę czasu w porównaniu ze starym Keyword Tool!

Co zmieniło się w Market Samurai z nowymi Keyword danych Planner?

Jeśli nie jesteś pewien, co to wszystko oznacza dla użytkowników Market Samurai, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że tak naprawdę bardzo niewiele zmieniła.
Podstawy słów kluczowych badań pozostają takie same, jak zawsze, i większość znanych elementów interfejsu Market Samurai i workflow przebywają umieścić.

Istnieje kilka widocznych zmian warto zauważyć, jednakże:

 • Jesteśmy teraz zalegających Exact tryb meczu danych badawczych słów kluczowych, jak wyjaśniono bardziej szczegółowo w poprzednim blogu , w oficjalnym komunikacie prasowym Google . To pokaże niższą liczbę ruchu wyszukiwania niż te, które mogą być używane, ale czujemy, że jesteśmy bardziej odzwierciedlać wyników zobaczysz w dłuższej perspektywie.

 • Zaktualizowaliśmy nasze filtry złote zasady korzystania z nowych metryk Majestic SEO konkurencji, zamiast coraz bardziej niewiarygodnych wartości SEOC-. Więc jeszcze raz numery sami będą różne, ale intencją domyślnych filtrów pozostaje ten sam. SEOC przestało być wiarygodne metryki do pomiaru "ilość" konkurencji w wyszukiwarkach.

  Wiele innych konkurencyjnych słów kluczowych usług badawczych w tym naszych przyjaciół z Wordtracker zostały przeniesione do używania, ile razy słowo kluczowe występuje w zarówno tytuł Tag I w kotwica linki tekstowe z powrotem do strony (co obecnie nazywamy "TAComp"), a dużo więcej wiarygodną miarą ilości konkurencji w wyszukiwarkach.

  SEOC było w porządku, w latach 2008-2009, ale wykładniczy wzrost stron w Internecie, ponieważ sprawia, że ​​to liczba stosunkowo znaczenia w 2013 roku.

 • "AdWords" część filtra została usunięta, a liczba AWCPC jest teraz częścią kolumny komercji. AWCTR, AWT i AWV nie są już dostępne w Google usunęliśmy te dane z ich słów kluczowych narzędzia Planner. Mamy jeszcze przekazać AWCPC i AWI (Adwords Impressions) oraz SEOV jednak (jak Google wciąż dostarcza te dane).

 • "Konkurs" kolumna stare została zmieniona na "Podstawowe konkursie", aby odróżnić ją od "Majestic Konkursu" metryki teraz polecam użyciu.

 • "Organic" Kolumna posiada teraz "Impresje AdWords" (AWI) metrykę, który jest podobny do starszego AWT (Adwords ruchu) - choć nasze badania wykazały, że to nie jest całkiem sam numer, ale może być stosowany dość dobre zastępstwo ,

 • "Rodzaj Mecz" pole rozwijane tylko wpływa na wyniki na kolumnie AWCPC i kolumny SEOV - dane o ruchu wyszukiwania jest teraz zawsze tylko wyszukiwań dokładna dopasowanych (jak tylko Google zapewnia dokładne dane meczów teraz).

Korzystanie frazę Stosunek dopasowanie przybliżone (PBR) nie jest zalecane:

Podczas gdy metryka PBR pozostanie dostępna do wykorzystania, jeśli chcesz go, usuwamy je z naszej domyślne ustawienia filtra i zalecane z naszego szkolenia. To było innowacyjne i oszczędność czasu funkcja, podczas gdy liczba mogłaby być powołana, ale z czasem stali się mniej wiarygodne. Widzimy dzika odmiana w danych zwracanych przez Google.

Niestety czujemy to teraz robi więcej szkody niż pożytku, w większości przypadków.

Nasza rekomendacja jest, aby robić to, co Plusy SEO nie - po prostu użyj dokładna konkurencja o meczu, ponieważ usuwa żadnych uprzedzeń ze względu na szyk wyrazów lub zniekształca powodu dłuższy ogon pozyskiwaniu kluczowe.

Nie ma więcej informacji na temat zmiany interfejsu dostępnymi w naszym artykule z bazy wiedzy tutaj .

Szkolenia Dojo Keyword Research Aktualizacje Wideo Wkrótce ...

Wreszcie jesteśmy w trakcie modernizacji wszystkie nasze Keyword Research Filmy instruktażowe, z priorytetem na serii złote zasady mają być zakończone jak najszybciej. Będą to aktualizacje na wszystkich drobnych zmian interfejsu, które nagromadziły się od kiedy wyprodukował filmy i kilka nowych przykładów, które odzwierciedlają warunki rynków internetowych, jak są dzisiaj.

Kiedy jesteś gotowy do premiery będziemy umieścić słowo na Twitterze i Facebooku , więc zachęcam do śledzenia nas w celu uzyskania informacji o ważnych wiadomościach i aktualizacjach szybko!

Co dalej ...

Aby dostać się w ręce tej nowej, szybciej "Słowo Planner" build Market Samurai, po prostu:

 1. Odpal swoją kopię Market Samurai.
 2. Po wyświetleniu monitu o aktualizację do najnowszej wersji, powiedzieć "tak"
 3. Poczekaj na aktualizację do pobrania i rynku Samurai do wznowienia i jesteś na najlepszej drodze!

Mamy nadzieję, że nowy kluczowe Planner build. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, uprzejmie prosimy, aby strzelać z naszym zespołem obsługi poczty e-mail w support@noblesamurai.com

Ponadto, zrobiliśmy dość intensywne testy z naszych nowych ustawień filtra słów kluczowych, jednak jeśli masz jakieś porady, jak można je ulepszyć, proszę strzelać do nas maila, jak również.